PDA

View Full Version : vadim cel ami corect



vasile314tzurka
18th December 2004, 00:08
Am scris de chip pentru ca e la indemina. Premiile se vor da prin cei de la onlinesport, care vor cumpara abonamentele. Ai spus ca esti om de cuvint si nu retragi premiile. Ai dovedit-o. Eu nu te-am jignit cu nimic. Citeste mai bine. rastalmacesti cuvintele in sens negativ, pentru ca asa iti convine. Continui sa te iei de familia mea in mod repetat. Eu totusi nu te jignesc, desi as vrea si poate ai vrea. Dar pastrez jignirile tale.

eu sunt om de cuvint. tu in schimb esti de doi lei. nu m-ai jiognit? atunci cind spui fara motiv ac imi trimiti militia si ca eu te-am amenintat ce e? nu e motiov?
eu citesc foarte bien. eu nu m-am luat de famillia ta. iarasi minti.
Mai devreme ai spus ca sint neam de ********. Zilele trecute in discutia despre politica ai spus ca nu am cum sa inteleg, pentru ca familia nu imi permite.

Eu am spus ca trimit militia asa cum ai spus si tu ca imi trimiti mie, ca sa vezi cum m-am simtit eu. Chiar si in gluma. Tu ai spus mai demult cind tot asa a fost o situatie conflictuala ca ai fost tentat sa spargi forumul, dar ca ai renuntat. Ieri cind dispareau mesaje si nu stiam ce se intimpla am luat in considerare acest scenariu si de aia am scris acolo, ca daca erai tu sa te opresti din sters. De aia am scris. Nu ai fost, am scris. De fapt ai scris tu inainte, oricum scriam eu. Eu nu te-am jignit cu absolut nimic, treaba cu salariul a fost o comparatie, care a vrut sa spuna ca premiile si promovarea au fost serviciu contra serviciu, pentru ca pc magazine sa devina mai cunoscut si la fel si onlinesport.


am raspuns la toate mizeriile astea

domnul vadim a uitat cind imi verea la telefonm sa-i fac rost de recalama
a uitat cind a spus cu gurita lui rotunda ca verbul lui nastase ca din acauza asta a dublat traficul
domnul vadim in mirlania sa ordinara, adica normala l aunul lipsit de obraz, a uitat cind il sprijineam, mde ce conteaza isi zise el.

iti dau un sfat vadime, nu mai minti ca e pacat de tineretea ta.

Vadim
18th December 2004, 00:17
Eu nu mai continuu discutia cu tine, cel putin nu azi. Motivul se afla mai jos. Spui lucruri si apoi uiti de ele si spui ca sint mincinos ca iti pun cuvinte in gura. In discutia de mai jos se vede ca nu poate avea o discutie cu tine.




Mai devreme ai spus ca sint neam de ********.

minti. eu nu am sapus asta.

Zilele trecute in discutia despre politica ai spus ca nu am cum sa inteleg, pentru ca familia nu imi permite.

nici asta.

Eu am spus ca trimit militia asa cum ai spus si tu ca imi trimiti mie, ca sa vezi cum m-am simtit eu.

iarasi nu pricepi. nu tie o trimeteam. dar cum e greu cu desenele ce pot face?

in rest vadime, esti de doi lei. chiar nu credeam sa ajungi sa minti cu nerusinare. de loc. asta e

imi place ca nu esti numai lepadatiura ci si neam de ********. asta cu chip-ul e misto de tot:) ai uitat cind ma sunai sa ceri reclama. sa dea dumezeu sa ai parte de toto ce faci:)

Uite mai sus: neam de ********. Legat de familie nu mai caut, uita-te pe threadul de politica si ai sa vezi.

eu nu eam scris asta
esti in contiunuare mincinos

Vadim
18th December 2004, 00:22
Atasez si screenshot la cele spuse mai sus.

Jignesti si apoi spui ca mint eu. Eu nu mint cu nimic. Am spus ce am avut de spus. Rugamintile au fost catre un prieten. Nu se face sa scoti asa pe nas. Mai ales ca nu a fost nimic de viata si de moarte. Ai spus ca lasi concursul indiferent pe site, ca esti om de cuvint. Te-ai tinut de cuvint si l-ai scos fara sa dai premiile simbolice. Eu nu ti-am scos ochii ca am promovat pc magazine si am crescut traficul. Onlinesport cred ca are dublu trafic fata de pc magazine.

Tu ai recunoscut ca faci treaba asta pentru pc magazine. Tu crezi ca patru abonamente la revista, in alea stau eu? Costa 500.000. Nu vreau sa fiu rau, stiu ca gestul conteaza si tocmai de asta credem ca gindesti la fel.

Gonzo
30th December 2004, 00:53
pt Vadim libertatea cuvantului este o necunoscuta :rosu:

sa ne baneze pe toti, ca mai bine banati decat interzisi sau cenzurati :headbang:

ady_azzuro
30th December 2004, 00:55
Nu mai minti ca am spus eu ca Pacala il instruieste pe Ady. A spus altcineva. Te rog pentru a doua oara sa nu mai minti, daca vrei sa vorbim aici. Ca veni vorba de instructie. Ady a fost instruit de Nemuritor. Am dovezile.
Ce dovezi ai tu vadme? Iar le scoti din burta? Recunosc ca Nemuritor mi-a trimis pm-uri in timpul luptei cu edmond, dar mi-a spus niste chestii care le adaugasem deja in lupta. Iar bati campii degeaba?
Crezi ca lumea iti sare in cap asa de degeaba? Nu vezi ca nu scapi de noi daca nu suntem tratati la fel ca ceilalti? Daca avem echipa pe ultimul loc inseamna ca trebuie sa fim tratati in ultimul hal? Chiar asa a ajuns onlinesport? Cand s-a calificat Stiinta n-am vazut o lauda pe onlinesport, numai stiri negative despre Craiova...macar intitulativa ziar sportiv anti-Craiova sa stie lumea sa nu va mai citeasca daca chiar asa de urati sunt Oltenii...