PDA

View Full Version : Seria B_Etapa 15: U Cluj - Unirea Dej



Bogdann
6th November 2006, 19:36
Discutii inainte si dupa meci.

m8k
6th November 2006, 19:46
Discutia mea inainte de meci este ca bate echipa de traditie, adica echipa a doua a CFR-lui cu 5-0!!! Sec si in parc!!! Dupa meci cred ca o sa dispar de aici!:D

P.S. Mama ce derby!!!Ce rusine imi este cu cine joaca cei din parc!!! Si rusinea va fi si mai mare daca pierd!:D

King of Hell
6th November 2006, 20:17
ics...0-0, 1-1...

boshcUtza
6th November 2006, 20:31
12-0 fara misto

m8k
6th November 2006, 20:54
ics...0-0, 1-1...

Modestule!:D Mai bine 0-0 ca nu are cine sa va dea gol de la Unirea (Manjii nostri!):happy

Parazitu'1919
6th November 2006, 21:00
tu cred ca esti singurul cfrist de pe forumu asta si o tot arzi aiurea nici daca trimite cfru toata echipa la dej nu castiga !

andrei1921tm
6th November 2006, 21:04
U o sa ishi consolideze pozitia de lider.

t.b.
6th November 2006, 21:08
Discutia mea inainte de meci este ca bate echipa de traditie, adica echipa a doua a CFR-lui cu 5-0!!!

hai ca de data asta chiar ai nimerit-o :happy


Io numa` atata sper sa nu cumva sa ne accidenteze astia vreun jucator, cum s-o intamplat sezonul trecut, de rezultat nici nu se pune problema, poa` sa intre si ********ul in teren (pe post de minge) ca tot ii batem. In concluzie, meci de antrenament, victorie 3-0, ca si cu ailalti tarani din judet.


Oare, mega-hyper-bengoasa galerie din deal o sa ne onoreze cu prezenta :drak: Ca tare de mult n-o mai fost scandaluri in care sa fie implicata galeria noastra :D :D :D

King of Hell
6th November 2006, 21:09
T.B...te rog sa nu mai pomenesti de Iulica asa cateva zile..ca noh, trece si el printr-o drama...si nu-i frumos sa ne legam de el acum. K'apoi in viitor...om mai vedea

t.b.
6th November 2006, 21:18
Apoi si asa nu citeste el forumul asta :D

m8k
6th November 2006, 21:42
Fu scandal amu la sfirsit de saptamana!!! Cred ca stiti ca la voi nu exista saptamana fara scandal!!! Acum au fost jandarmii la rind si acum urmeaza jucatorii vostrii dupa ce pierdeti cu galacticii nostri manji:D
@t.b. ce crezi ca ne pierdem timpul la asemenea meciuri??? Ne-am face de ras!!! Rupeti Deju!!!...Numa asa pot sa rad de voi!!!:D

m8k
6th November 2006, 21:44
T.B...te rog sa nu mai pomenesti de Iulica asa cateva zile..ca noh, trece si el printr-o drama...si nu-i frumos sa ne legam de el acum. K'apoi in viitor...om mai vedea

@king! Citeodata trebuie sa fim oameni!!! Acum ai perfecta dreptate!!! Acest lucru tragic nu are legatura cu fotbalul!!!

m8k
6th November 2006, 21:46
Apoi si asa nu citeste el forumul asta :D

:rosu: Cred ca gresesti fata de dumnezeu spunand acest lucru nu fata de Muresan!!!

m8k
6th November 2006, 22:13
@ t.b.......penibilule!!!! Sterge-l ca nu are legatura cu meciul!!!!

blandu
7th November 2006, 10:11
U Cluj va castiga !
2-1

corello
7th November 2006, 13:27
Batem clar dieeeju`
cel putin 4-0 , in primul sfert de ora
caracal , mioveni si lupsa mica chierd si uite asa ne duuuuucem
hai pa

m8k
7th November 2006, 18:46
U Cluj va castiga !
2-1

Ce pesimisti sunt unii!!! Trebuie sa bata clujul cu multe goluri sa faca golavereaj pe spinarea noastra!:D

comisaru
10th November 2006, 03:37
Batem 3-0 la mare lupta :)

omul
10th November 2006, 10:03
Dejul trebuie sa dovedeasca ceva, daca mai vrea colaborare cu CFR... asta-i cea mai buna ocazie ;)

King of Hell
10th November 2006, 10:11
dapoi toata echipa cu curu'n poarta si s-o rezolvat, 0-0 se gata :D parerea mea

Sommerset Hateg
10th November 2006, 14:01
Hi-hi,telefoane confiscate la jucatorii Dejului...

bihoreanul
10th November 2006, 14:09
Ce aluzii ieftine au unii pe cap...... Pronostic:U -Dej 3-0

YoYoyOi
10th November 2006, 20:12
Este clar ca acest meci va fi cistigat de U Cluj si ca Dejul isi pregateste bagajele pt Liga III.

geno
10th November 2006, 21:56
meci greu da tre sa batem

comisaru
11th November 2006, 00:39
Cine vrea poate asculta meciul in direct, incepand cu ora 10.45 la radio ucluj.ro & sepcile-rosii.com (comentatori: don Sheriff si don Antonescu :) ). Click aici: http://sepcilerosii.serverroom.us:7378/listen.pls (aveti nevoie de Winamp sau Windows Media Player)
De asemenea, se poate intra in timpul meciului si pe chat: http://www.sepcile-rosii.com/chat

Pepsi-Cola
11th November 2006, 08:35
x1 Bate Clujul cu 3-1

andrei1921tm
11th November 2006, 09:28
"U" joaca cu satelitul echipei a doua din Cluj.Pai pot sa ia toti jucatorii de la cfr, ca aia pot sa joace numai cand le da steaua bani.Acu` sigur nu o sa le dea, si sunt sigur ca o sa castige universitatea, chiar daca la dej o sa joace anca &co.
deju o sa pice in c,cfr in b, iar U o sa urce in A.Asta e ierarhia corecta in cluj.

King of Hell
11th November 2006, 09:38
4ndr31, permite-mi sa te contrazic...ierarhia corecta ar fi U Cluj in A, Unirea Dej in B, Cfr in C.

comisaru
11th November 2006, 10:39
Da, cu conditia ca Unirea Dej sa fie "adevarata" echipa, si nu satelitu lu peshte

m8k
11th November 2006, 10:41
Ce de aberatii vad pe aici! Cred ca si voi doar in vise vedeti asa lucrurile!!!
Pana cand jucati cu Deju, aveti voie doar sa visati!!!:D
In rest urmeaza sa promovati si vom vedea!!!
Timisorenii vad ca se baga peste tot unde e vorba de CFR, crezand ca asa ne vor intrece in clasament!:D

blandu
11th November 2006, 13:00
FORTA CARCAL !!!
Felicitari "U" Cluj.

andrei1921tm
11th November 2006, 13:08
@m3-1,2-0k Macar ciocu mic.Eu tin cu U dinainte sa aud de cfr.
Braovo "U"....A-ul va mananca.

t.b.
11th November 2006, 14:41
Rupem tot ce mai... :D
diejenii tot timpul joaca in echipamentul alora din deal?

YodaRo
11th November 2006, 14:44
rupeti tot mai putin caracalul care v-a dat 4-0.
Important este sa nu faceti blaturi si sa jucati corect.
Nu m-ar deranja sa promoveze U Cj dar sa fie corect. Ar fi interesanta disputa cu cei din gruia kiar si in B.

t.b.
11th November 2006, 14:53
Ala a fost un accident :D care pot sa zic ca ne-a prins bine, pana la meciul ala jucam prost, dup-aia s-au trezit jucatorii nostri si au inceput sa bata tot ce le-a iesit in cale.
Si eu zic ca Caracalul promoveaza, daca o sa vrea asta.

King of Hell
11th November 2006, 15:01
Eu zic Ca CAracalu nu promoveaza pana-i dumniezo

YodaRo
11th November 2006, 15:01
imi e teama ca FC Caracal nu vrea sa promoveze. Sper sa ma insel si sa mearga pana la capat. Sper sa nu inceapa sa vanda meciuri in retur...
Pe de alta parte recunosc ca nu are fata de echipa de A dar si in A sunt destule echipe care au fatza de B,
Ar fi bine sa promoveze U Cj e o schipa cu traditie in fotbalul romanesc numai sa aiba si finante si dorinta. E pacat ca echipa nu mai apartine Univ din Cj si e la mana diversilor indivizi sau institutii ce cotizeaza. La fel si Stiinta Craiova...a ajuns pe mainile unui analfabet, mititelu. Pacat dar asta e realitatea zilelor de azi..without money you are dead.

YodaRo
11th November 2006, 15:08
king of hell se pare ca esti moderator si raspunzi la misto. Daca si eu sau altii raspundem la misto nu iti convine si imi (ne) atragi atentia. Ar fi cazul sa te autoanalizezi, nu crezi? Pune pe mediul asta virtual idei constructive nu contre de suporteri retardati. Stiu ca poti mai mult dar problema e sa si vrei.

resita
11th November 2006, 15:24
/hello /hello /hello cluj /hello /hello /hello

liga I scrie pe voi. :ok:

King of Hell
11th November 2006, 15:55
king of hell se pare ca esti moderator si raspunzi la misto. Daca si eu sau altii raspundem la misto nu iti convine si imi (ne) atragi atentia. Ar fi cazul sa te autoanalizezi, nu crezi? Pune pe mediul asta virtual idei constructive nu contre de suporteri retardati. Stiu ca poti mai mult dar problema e sa si vrei.

nu fac decat sa-ti raspund cu aceeasi moneda...ca deja ma seci ca mi-ai zis ca caracal ne-o batut cu 4-0. ca un disc stricat

N0_NaM3
11th November 2006, 16:03
felicitari "U" :)...o intrebare am ? ..cum joaca Ghindaru, ca la noi era praf ? :d

King of Hell
11th November 2006, 16:43
EXCELENT! Avem noroc ca fix acum baiatu asta isi da drumu...la noi in ograda s-a regasit.

Parazitu'1919
11th November 2006, 17:47
cfr UITA'te ZIUA TA se APROPRIE !!!

t.b.
11th November 2006, 18:22
Eu zic Ca CAracalu nu promoveaza pana-i dumniezo

Ma cineva trebe sa promoveze si de pe locul 2, turul o sa-l termine ei pe locul 2 ca au meciuri mai usoare in ultimele 2 etape. In retur om vedea ce-o sa se intample, poate vine ceva Abramovich la Vanju-Mare si castiga aia tot :D




La fel si Stiinta Craiova...a ajuns pe mainile unui analfabet, mititelu

La fel si Steaua :evil:
Mititelu de cand a luat echipa a bagat-o in prima divizie unde in ultima vreme au avut rezultate bune. A format o echipa tanara si cel mai important, nu vinde jucatori si chiar pune suflet pentru echipa. Mai conteaza ca e analfabet?

Bogdann
11th November 2006, 18:26
imi e teama ca FC Caracal nu vrea sa promoveze. Sper sa ma insel si sa mearga pana la capat. Sper sa nu inceapa sa vanda meciuri in retur...

Intrebarea e cine vrea sa promoveze? In afara de U Cluj nu cred ca e vreo echipa care sa vrea promovarea. Se pare ca echipele incep sa se cam fereasca de locul 2...

blandu
11th November 2006, 18:42
...
Mititelu de cand a luat echipa a bagat-o in prima divizie unde in ultima vreme au avut rezultate bune. A format o echipa tanara si cel mai important, nu vinde jucatori si chiar pune suflet pentru echipa. Mai conteaza ca e analfabet?

Ai dreptate, nici eu nu-l suport pe Mititelu, dar a facut si face ceva pentru "U" Craiova. :yeah:
"U" Cluj va promova sigur anul acesta, momentan nu are contracandidata.
Locul 2 ? Nu stiu din cele care urmeaza in clasament nici una nu are ca obiectiv promovarea.

BAK
11th November 2006, 20:06
rupeti tot mai putin caracalul care v-a dat 4-0.
Important este sa nu faceti blaturi si sa jucati corect.
Nu m-ar deranja sa promoveze U Cj dar sa fie corect. Ar fi interesanta disputa cu cei din gruia kiar si in B.
da ce is cu raspunsurile astea la misto? batem tot ce ne sta in cale si tu tot timpu te gasesti sa vb la misto.nu vezi ca esti penibil?intru-un post vezi derbiuri in B iar dupa 5 minute zici ca Universitatea are traditite si trebuie sa promoveze?ai cumva dubla personalitate?asa ca ia oile cu time si mergi in ghencea si discuta cu becali despre liga campionilor

gruppo_centrale
11th November 2006, 23:45
Ghindaru e... BRICI! energie 100%, trage echipa dupa el, meciuri la rind cel mai bun d p teren... a marcat cind ne ardea buza mai tare, la mioveni,... un transfer SUPER!

King of Hell
12th November 2006, 01:50
sa ai grija de el Doctore! maxime respecte

YodaRo
12th November 2006, 03:39
da ce is cu raspunsurile astea la misto? batem tot ce ne sta in cale si tu tot timpu te gasesti sa vb la misto.nu vezi ca esti penibil?intru-un post vezi derbiuri in B iar dupa 5 minute zici ca Universitatea are traditite si trebuie sa promoveze?ai cumva dubla personalitate?asa ca ia oile cu time si mergi in ghencea si discuta cu becali despre liga campionilor

totusi eu nu-mi permit sa te jignesc sau sa fac afirmatii gratuite vis-a-vis de persoana ta. Vad ca esti in US si ar fi trebuit sa inveti ceva de pe aici...acum nu stiu daca prin TX se poarta altfel oamenii..dar....
Ai spus ca bateti tot ce va sta in cale... eu am spus ca mai putin caracalul care v-a batut cu 4-0. Ce e gresit in afirmatia asta?

Pe de alta parte in CJ CFR e cea care e superioara acum. Ea a batut pe DInamo...a facut ceva remarcabil. Inca nu pot spune ce a facut U Cj remarcabil...in afara ca a batut ceva echipe anoste prin B.

King of Hell
12th November 2006, 12:33
bine ma, iti respect opinia, acum du-te si lucra ca de aia te-ai dus in SUA, sa faci bani, nu sa ne disperi pe noi pe internet.

comisaru
12th November 2006, 19:41
Meciul cu Dejul se poate viziona aici: http://www.sepcile-rosii.com/video.htm

Si eu zic ca Ghindaru joaca excelent, ma bucur ca l-au adus la echipa.