PDA

View Full Version : Etapa 7: Pandurii Tg.Jiu - Universitatea Craiova 3-1



Cristina
30th August 2010, 22:20
discutii inainte si dupa meci

LUNI 13.09, ora 20:00, DIGI

Trim0b
30th August 2010, 23:24
1.

Shinnok
31st August 2010, 01:56
X.

Bobi Cearton
31st August 2010, 08:35
jucam de fapt cu Inter...Curtea de Arges. victorieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!:)

Leo
31st August 2010, 10:58
Hai Craiova!

UCV
31st August 2010, 15:07
Are timp destul Piti sa-si faca calculele si tactica pana la meciul cu Inter Curtea de Arges....
2 solist.

Stie careva cand se joaca meciul ?

Bobi Cearton
31st August 2010, 15:25
cu Dorel in frunte, vor urma succesuri multe. :D

Leo
31st August 2010, 15:38
Ei, nu chiar asa multe. :D

Bobi Cearton
31st August 2010, 16:11
importanta e sa legam cateva, sa ne revina rosheala in obraji...:D

Sezione
31st August 2010, 16:52
importanta e sa legam cateva, sa ne revina rosheala in obraji...:D

Sa vedem o schimbare in joc in primul rind...ca vin ele si " succesurili " ...

UCV
31st August 2010, 17:39
Jucam sambata sau duminica?

Elphax
31st August 2010, 17:58
Da :p

stiintacv
31st August 2010, 18:04
0-1 gol Dorel in min 90.:D

UCV
31st August 2010, 20:55
Da :p

Da ce ?:))

*Coco*
31st August 2010, 21:22
Nu s-a stabilit ma programul etapei a 7 a .

rhadoo
1st September 2010, 23:10
nu cred ca pandurii au putere sa invinga in meciul asta,decat daca il ajuta pe mititelu cu vreo licitatie

z.alex
2nd September 2010, 19:05
2 solist, Piturca stie meserie. :ok:

VILLARREAL
2nd September 2010, 22:15
1 solist. Prima victorie a Pandurilor.

delaoltenia
4th September 2010, 07:46
1 solist

whiteLion
6th September 2010, 14:58
Jucam sambata sau duminica?



LIGA I
Ediția 2010-2011


Pandurii Tg. Ju
vs
UNIVERSITATEA CRAIOVA


luni, 13 septembrie 2010, ora 20:00

Stadionul Municipal Tudor Vladimirescu,
Tg. Jiu

0-2 SCOR CORECT

laurdog
6th September 2010, 15:08
Jucam sambata sau duminica?

Poate deloc!:D
Daca baietii nu dau banutii, aveti 3-0 scurt.

whiteLion
6th September 2010, 15:47
Poate deloc!:D
Daca baietii nu dau banutii, aveti 3-0 scurt.

???

Lordul
6th September 2010, 15:51
Pandurii risca neporgramarea in etapa a 7 datorita unei datorii catre Dinamo in contul transferului lui Ilie Iordache

whiteLion
6th September 2010, 15:54
Pandurii risca neporgramarea in etapa a 7 datorita unei datorii catre Dinamo in contul transferului lui Ilie Iordache

:no: nu vreau sa castigam asa, mi-am programat deplasarea la tg. jiu, vreau sa vad echipa la lucru, nu vreau cadouri marca lpf/frf .....

OFF:
LA MULTI ANI! tuturor suporterilor si simpatizantilor de pe forum si din lume!
FORZA STIINTA!

Bobi Cearton
6th September 2010, 16:09
nici nu concep sa nu luam 3 puncte.:D dar nu prin orice mijloace...pe munca si pe valoare!:)

xisco
6th September 2010, 17:54
piturca isi va arata valoarea si va face un egal maxim

TaciAcolo
6th September 2010, 18:16
traditia zice cel putin 1x :evil:

*Coco*
6th September 2010, 21:37
Pandurii risca neporgramarea in etapa a 7 datorita unei datorii catre Dinamo in contul transferului lui Ilie Iordache

Ba nu o mai aruncati ma cu neporgramarea cu toate *****urile ca aceasta stire e de fatada.
Tot acest scandal este o afacere intre Borcea&Condescu.

Razvan T.
6th September 2010, 22:06
Un x ca între olteni :D

BBB
6th September 2010, 23:16
Meci de 1x, ca sa spele victoria mincinoasa din meciul cu Sportul ;)

Jardel
7th September 2010, 15:32
Pe unii chiar nu-i duce mintea sau sunt dusi cu pluta! Cum poti numi acea victorie mincinoasa din moment ce Sportul nu a avut nici macar o ocazie? Ca golul a venit in prelungiri, e alta poveste, dar pana la a afirma ca e o victorie mincinoasa e cale lunga.

whiteLion
7th September 2010, 23:53
Pe unii chiar nu-i duce mintea sau sunt dusi cu pluta! Cum poti numi acea victorie mincinoasa din moment ce Sportul nu a avut nici macar o ocazie? Ca golul a venit in prelungiri, e alta poveste, dar pana la a afirma ca e o victorie mincinoasa e cale lunga.

asa sunt ei .... :lol:

Ferko
8th September 2010, 11:15
Bate Craiova !

Sir. Eko
9th September 2010, 11:43
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/67050/pandurii-neprogramata-craiova-castiga-trei-puncte-la-masa-verde.htm


:D

atdi
9th September 2010, 11:52
Anul acesta pandurii se va desfiinta din cauza datoriilor acumulate si managementului prost. Cirtu, Tilinca si Stancu cer niste bani de la pandurii. Sunt perfect de acord ca Tilinca nu a jucat nimic la pandurii, dar nici nu poti sa reliezi contractul unilateral. E clar, Condescu, Baloi si toti ceilalti meseriasi de la club nu au habar pe ce lume traiesc, bine ca aduc jucatori de pe google, gen Mejia, Basara, care nu au loc nici la echipa a doua, dar nu sunt in stare sa mai faca un teren cu gazon natural de antrenament. Singura lor scapare raman relatiile politice ale lui Condescu, cu toate ca ma indoiesc ca vor mai reusi sa se salveze.

Rossi
9th September 2010, 13:55
Pandurii - Craiova nu se mai joacă! Scorul e 0-3 la "masa verde"

laurdog
9th September 2010, 14:09
Poate deloc!:D
Daca baietii nu dau banutii, aveti 3-0 scurt.


Ba nu o mai aruncati ma cu neporgramarea cu toate *****urile ca aceasta stire e de fatada.
Tot acest scandal este o afacere intre Borcea&Condescu.

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/67050/pandurii-neprogramata-craiova-castiga-trei-puncte-la-masa-verde.htm
Pam pam!!

*Coco*
9th September 2010, 15:01
Imi .... tu mie ceva daca meciul asta se joaca?

Iti spun 100% sigur ca meciul se va juca, asa ca lasati-o moarta cu articolele de 2 bani din presa si cu tot restul de comunicate date de LPF

laurdog
9th September 2010, 15:04
Poti tu si daca se joaca si daca nu.
Ca legile nu se respecta in Romania, stiu, ca e posibil sa se...Modifice schimbarea, stiu, dar asta e ultima stire legata de subiect.
Asa ca....spor!

UCV
9th September 2010, 15:12
Eu unu sper sa se joace !

Nu avem nevoie de puncte de genul acesta . NU ne numim steaua cazul "bricheta" , vrem sa castigam punctele pe teren !

laurdog
9th September 2010, 15:34
Echipa....aia a castigat de..6(sase) ori la masa verde!!!!!!
Nu aveti cum sa va comparati cu ei.:D
Pe de alta parte imi aduc aminte ca datorita corectitudinii si orgoliului vostru ati pierdut o participare sigura in cupele europene. ;)

Denis
9th September 2010, 16:04
Eu unu sper sa se joace !

Nu avem nevoie de puncte de genul acesta . NU ne numim steaua cazul "bricheta" , vrem sa castigam punctele pe teren !

Lasa, poate etapa viitoare daca sunteti tari.:ok:

BBB
9th September 2010, 16:17
Poti tu si daca se joaca si daca nu.
Ca legile nu se respecta in Romania, stiu, ca e posibil sa se...Modifice schimbarea, stiu, dar asta e ultima stire legata de subiect.
Asa ca....spor!

Hai ma, am ajuns sa ne luam dupa comunicate oficiale ale forurilor care conduc fotbalul din tara asta? :happy Coco jambo asta daca e condamnat la inchisoare 3 ani spune ca nu merge nicaieri, ca nu ii curios el de ce a decis judecatoru' lu peste

UCV
9th September 2010, 17:34
Echipa....aia a castigat de..6(sase) ori la masa verde!!!!!!
Nu aveti cum sa va comparati cu ei.:D
Pe de alta parte imi aduc aminte ca datorita corectitudinii si orgoliului vostru ati pierdut o participare sigura in cupele europene. ;)


Care echipa aia ?
Si am pierdut o participare in cupele europene pe "corectitudinea" si pe santajele facute in fotbalul romanesc... si asta se vede si la nivelul echipei nationalei care este sub Burkina Faso ... echipelor de club in Europa care pur si simplu sunt umilite de echipe precum Hajduk Split ... de o echipa care a fost facuta k.o. de Zurich .
Cam asta este nivelul Romaniei la "fotbal" ... si stai asa... se poate si mai rau !

TaciAcolo
9th September 2010, 20:23
se joaca ! 3-0 pe teren :evil:

White Shadow
9th September 2010, 20:27
na...pana la urma se joaca sau nu ?...ca imi strica astia treburile la pariuri......

delaparis
9th September 2010, 20:28
Nu se stie ... se afla maine.

stiintacv
9th September 2010, 20:50
se joaca ! 3-0 pe teren :evil:

esti sigur?:evil::ok:

*Coco*
9th September 2010, 20:58
O sa se joace, ajung ei la un acord pana sambata-duminica.

Lordliv
9th September 2010, 21:33
Nu se stie ... se afla maine.

ca deobicei, OLS afla ultimul despre o stire legata de universitatea craiova...:rolleyes:
mai ales ca pentru prima data in istorie castigam si noi un meci la masa verde.

Steaua a cîștigat de șase ori la "masa verde"! Vezi și alte meciuri care nu s-au decis pe teren!

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/steaua-a-cistigat-de-sase-ori-la-masa-verde-vezi-si-alte-meciuri-care-nu-s-au-decis-pe-teren-206066.html

Hingherul
9th September 2010, 21:36
LPF a decis ca echipa Pandurii Târgu Jiu să nu fie programată pentru meciul de luni cu Universitatea Craiova, pierzând meciul cu 0-3 la masa verde (http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/pandurii-craiova-nu-se-mai-joaca-pandurii-il-pot-oferi-la-dinamo-pe-cardoso-7164397)

felicitari de victorie :D

Cipri
9th September 2010, 22:06
LPF a decis ca echipa Pandurii Târgu Jiu să nu fie programată pentru meciul de luni cu Universitatea Craiova, pierzând meciul cu 0-3 la masa verde (http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/pandurii-craiova-nu-se-mai-joaca-pandurii-il-pot-oferi-la-dinamo-pe-cardoso-7164397)

felicitari de victorie :D
Multam . :D
Greu a mai fost . :lol:

delaparis
9th September 2010, 23:15
ca deobicei, OLS afla ultimul despre o stire legata de universitatea craiova...:rolleyes:
mai ales ca pentru prima data in istorie castigam si noi un meci la masa verde.

Iti dai seama ca eu aflu si mai tarziu ... apoi Franta nu afla nimic deocamdata despre Craiova :rolleyes:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/67050/recursul-pandurilor-a-fost-respins-craiova-castiga-cu-3-0-la-masa-verde.htm

Felicitari! Tot Dinamo va scoate pana la urma :D

*Coco*
9th September 2010, 23:25
O sa se joace.

delaparis
9th September 2010, 23:28
Coco, tu ce stisi mai multe decat noi toti? :D

*Coco*
9th September 2010, 23:36
Termenul limita e pana maine la 12:00.

O sa vedeti ca se vor intelege in cele din urma, au mai fost pusi in situatia asta Pandurii sezonul trecut si au facut plata cu o ora inainte de termenul limita.

laurdog
10th September 2010, 08:32
Care echipa aia ?
Si am pierdut o participare in cupele europene pe "corectitudinea" si pe santajele facute in fotbalul romanesc... si asta se vede si la nivelul echipei nationalei care este sub Burkina Faso ... echipelor de club in Europa care pur si simplu sunt umilite de echipe precum Hajduk Split ... de o echipa care a fost facuta k.o. de Zurich .
Cam asta este nivelul Romaniei la "fotbal" ... si stai asa... se poate si mai rau !

Poate ca erai cam micut cand s-a intamplat chestiunea. Oltenii cu vechime stiu despre ce vorbesc eu. Intreaba-i si tu pe Sezione sau lordliv.;)
Ideea e ca acum in Romania, cand rapacitatea e un mod de viata, idealismul nu tine de foame. Si daca va da meci castigat cu 3-0 la masa verde/albastra/rosie, ziceti merci pentru ca sunt trei puncte castigate fara efort, accidentari sau suspendari.
Si conform articolului de pe ols, recursul Pandurilor a fost respins. DEOCAMDATA ati castigat, sa mai asteptam o zi-doua.:D

*Coco*
10th September 2010, 11:03
Termenul limita e pana maine la 12:00.

O sa vedeti ca se vor intelege in cele din urma, au mai fost pusi in situatia asta Pandurii sezonul trecut si au facut plata cu o ora inainte de termenul limita.




Condescu: "Am găsit o soluție cu Dinamo. Sunt convins că se va juca!"


" Avem o înțelegere de principiu cu Dinamo. Azi-noapte am negociat cu Dinamo, să vedem ce variante vor fi. Am găsit o anumită cale cu Dinamo, la 11 aseară a fost ultima noastră negociere. Dacă comisia ne va respinge recursul, vedem cum ne eșalonăm ceea ce avem de dat, deși noi avem o decizie definitivă și irevocabilă a unei instanțe civile. Până când lucrurile se vor lămuri și pe această cale am găsit această soluție cu Dinamo și sperăm să nu se mai întâmple să se câștige meciuri la masa verde. Asta e situația acum, vedem cum vom ieși din ea ", a declarat Condescu la Sport.ro.

Cristescu: "Din informațiile noastre, 100% se va juca meciul. Cei de la Pandurii s-au înțeles cu Dinamo"
Președintele Craiovei, Silvian Cristescu, spune că, în ciuda faptului că LPF a respins recursul Pandurilor, partida se va juca luni seară, așa cum era programată inițial.


Hai sa aveti pofta

*Coco*
10th September 2010, 11:14
Ai fi scris ma ...... ce scrie in presa, dar pe langa asta ati mai intrat si in polemica cu mine tu si BBB .
care se ia dupa ce spune o presa retardata si niste comunicate de tot kktul care nu isi au rostul, cand meciul era sigur ca se joaca 100% si am spus acest lucru de la bun inceput

*Coco*
10th September 2010, 11:21
hahaha stergi degeaba caine, ca exista si report post :))
Imi e ca te paste un ban

laurdog
10th September 2010, 11:27
am sters doar pentru ca ai sters si tu. Ai editat si ai sters ca un! Eu nu dau reporturi ca , imi rezolv singur problemele.
Ramane cum stabilit.

*Coco*
10th September 2010, 11:28
Macar eu am editat, nu am facut ca o ...... sa sterg mesajele.
Dar bine ca tu nu aveai ce sa editezi ca tot ce ai scris continea injurii
PS.Astept ca un moderator de aici sa treaca si pe la report post sa citeasca ce a putut sa scoata pe gura aceasta fiinta numita om, daca se poate numi asa .

laurdog
10th September 2010, 11:44
Doamne, da' esti dus rau de tot. Drum bun......................acolo unde te-am trimis eu.

Marius
10th September 2010, 11:46
bun, va dau ban amandorura pt. jigniri sau incercati sa va potoliti?

laurdog
10th September 2010, 11:48
Tu da ce vrei Mariusica, eu stiu ce ii dau astuia.

Marius
10th September 2010, 11:49
eu nu vreau sa dau nimic, de aia va si rog sa va cenzurati.

whiteLion
10th September 2010, 14:04
gata se joaca, a zis mitica

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dumitru-dragomir-meciul-pandurii-craiova-se-joaca-206200.html

stiintacv
10th September 2010, 14:08
foarte bine!

Elphax
10th September 2010, 15:52
liga lu' mitica ... nu ? :)

UCV
10th September 2010, 17:17
Poate ca erai cam micut cand s-a intamplat chestiunea. Oltenii cu vechime stiu despre ce vorbesc eu. Intreaba-i si tu pe Sezione sau lordliv.;)
Ideea e ca acum in Romania, cand rapacitatea e un mod de viata, idealismul nu tine de foame. Si daca va da meci castigat cu 3-0 la masa verde/albastra/rosie, ziceti merci pentru ca sunt trei puncte castigate fara efort, accidentari sau suspendari.
Si conform articolului de pe ols, recursul Pandurilor a fost respins. DEOCAMDATA ati castigat, sa mai asteptam o zi-doua.:D


Tocmai , de ce sa zic merci ? Fotbalul este un sport care trebuie sa se joace , ce rost mai are sa se castige meciurile la masa verde ?
Noi nu suntem steaua , noi nu suntem milogii ligii sa luam puncte ca nu stiu ce probleme are pandurii sau alte echipe.
Daca se stiau de problemele astea de la inceputul campionatului nu trebuia sa primeasca licenta si cu asta basta.
Dar i-au bagat cu forta in liga I iar , ca deh ...liga lui mitica , nu ?

Eu vorbeam de acum din prezent , probabil ca nu stiu despre ce vorbesti tu din trecut... si ... da sunt mai micut , cum zici tu .

Numai bine !

Ma bucur ca se joaca meciul , indiferent de rezultat meciul trebuie sa se joace !

Lexus.
11th September 2010, 00:38
Se joaca????:shocked:...asta ghinion curat pe barbugiu, mai avea si el ocazia sa castige un meci cu bulanu' care-l caracterizeaza, si nu oricum, facea si golaveraj:D

UCV
11th September 2010, 01:14
Se joaca????:shocked:...asta ghinion curat pe barbugiu, mai avea si el ocazia sa castige un meci cu bulanu' care-l caracterizeaza, si nu oricum, facea si golaveraj:D

Jur , ce frustrati sunteti !

Cand era la steaua era the "shit" ... acum cand e la alta echipa e bulanos , e barbugiu ... sunt satul de voi !

Lasa ca e bun ilie dumitrescu care are pierderi de cunostiinta , iauzi steaua seamna cu barcelona =)

PS: Sa nu zic ca atunci cand vorbeste zici ca e constipat ...

ILIE ILIE ILIE pi*a-te pe noi ! :yeah:

TaciAcolo
11th September 2010, 10:51
Conducerea clubului Pandurii Târgu Jiu anunță că biletele pentru meciul cu Universitatea Craiova de luni 13 septembrie se vor pune în vânzare începând de sâmbătă dimineața. Casa de Bilete din incinta Stadionului Municipal va fi deschisă sâmbătă, duminică și luni.
Prețurile biletelor pentru acest meci vor fi următoarele:
Peluze: 15 lei;
Tribuna I și II: 25 lei;


Tribuna 0: 35 lei;
Sector VIP: 60 lei.

7000 de bilete

Ferko
13th September 2010, 09:45
Orice numai sa nu castige Pandurii. Astia joaca de 2 ani in Liga I pe pile. Au retrogradat de 2 ori si tot in Liga I joaca. Nu merita sa mai joace in prima liga.

*Coco*
13th September 2010, 11:33
Orice numai sa nu castige Pandurii. Astia joaca de 2 ani in Liga I pe pile. Au retrogradat de 2 ori si tot in Liga I joaca. Nu merita sa mai joace in prima liga.

Esti varza, vezi ca joaca de 5 ani in prima liga

delaoltenia
13th September 2010, 11:36
@Coco,mergi la meci?

*Coco*
13th September 2010, 12:03
da

JoeDirt
13th September 2010, 12:13
Esti varza, vezi ca joaca de 5 ani in prima liga

Vroia sa spuna ca ar fii trebuit sa retrogradeze acum 2 ani. "De 2 ani pe pile".

P1ka
13th September 2010, 15:57
Culmea ar fi sa batem cu 4-0 =))

FORZA CRAIOVA!!!

TaciAcolo
13th September 2010, 18:16
vise :evil:

1-0 pandurii

Hingherul
13th September 2010, 20:04
:happy:happy:happy
se anunta si asta un meci dragut

mihai365
13th September 2010, 20:06
1-0 minutul 1. pe minut...pe minut... minutu si golu

Hingherul
13th September 2010, 20:24
goooooool PANDURIIIII 2-0



Culmea ar fi sa batem cu 4-0 =))

FORZA CRAIOVA!!!

chiar ca ar fi o culme de culme :D

Denis
13th September 2010, 20:34
Voi glumiti sau chiar vorbiti serios?:D M-ati facut sa dau drumu' la sopcast.:D

YoYoyOi
13th September 2010, 20:36
no Piti, marele antrenor...

Kainsashiki
13th September 2010, 20:37
"Profesionalismul" jucatorilor romani se vede inca o data. Au crezut ca or sa castige cu 3-0 la masa verde si au pregatit meciul la misto, iar acum arata deplorabil. Ca sa nu mai spun de prostii mei care au crezut ca o sa fie blat la Urziceni...

BBB
13th September 2010, 20:42
Meci de 1x, ca sa spele victoria mincinoasa din meciul cu Sportul ;)

Ce-mi place cand am dreptate :P

six
13th September 2010, 20:53
miti :D da un esemes la satana.....:P;)

stiintacv
13th September 2010, 21:01
miti :D da un esemes la satana.....:P;)

ce mai rade inima in tine.:evil:

Hingherul
13th September 2010, 21:08
ce rade Pandurii de Craiova
3-0
chiar ca a fost nebuna rau etapa asta.

Lordul
13th September 2010, 21:14
incredibil ce si-o ia piti cu craiova

relansat
13th September 2010, 21:15
parca meciul ar fi transmis de oglinda tv, daca intelegeti ce vreau sa spun ...

YoNuTzz
13th September 2010, 21:15
daca nu se juca meciul era 3-0 pentru craiova...
acum vad ca e 3-0 pentru pandurii :happy

relansat
13th September 2010, 21:17
se vede mana (sau piciorul?) lui piturca, ce sa mai ... mare antrenor, mare caracter.

VILLARREAL
13th September 2010, 21:19
Lui Piturca o sa-i scada cota foarte mult dupa ce va retrograda cu Craiova. Oricum mi se pare prea umflat de presa, e un antrenor MEDIOCRU si cam atat. Multumim Pandurii.:happy

Razor
13th September 2010, 21:21
Craiova daca joaca la fel si cu noi da si Raduta gol.

TeBat
13th September 2010, 21:21
O fi Chuck Norris antrenor la Pandurii? Altfel nu-mi explic...:D

Roddicted
13th September 2010, 21:21
pf, 3-0 la masa verde?

relansat
13th September 2010, 21:21
@villa stii ce e ciudat? ca te bucuri de victoria unei echipe care trebuia sa joace sambata de dimineata, pe la un 11 asa ... si asta nu o data!
piti e mic copil pe langa d-alde condescu.

VILLARREAL
13th September 2010, 21:23
Eu de obicei ma bucur cand pierde Craiova, indiferent ca joaca cu Steaua sau alta echipa antipatica mie.:drak:

mihai365
13th September 2010, 21:40
a luat piturca cartonas ???? nu vaz live meciu ! ce s-a intamplat ?

Cipri
13th September 2010, 21:41
Pana sa antreneze la noi il credeam pe Piturca un antrenor slab . Dupa mi-am schimbat parerea :cry: : am zis ca poate poate ... dar m-am inselat . :rolleyes:

EDIT : 3-1 .

Hingherul
13th September 2010, 21:44
a dat si Craiova golul de DEZonoare

LucioCodinho
13th September 2010, 21:44
banuiam ca pandurii or sa bata dar nici chiar asa... :))
lpfu a fost aproape de pronostic doar k au gresit echipele

atdi
13th September 2010, 21:44
Aparare execrabila, atac apatic si un om in minus pe teren: Piti Jr.

Hingherul
13th September 2010, 21:50
nu fiti suparati craiovenilor. recuperati cu rapid :D

Cipri
13th September 2010, 21:51
Silviu Lung Jr. a gresit grav la toate cele 3 goluri . Si noi avem pretentii de la el :rolleyes: .

Uncle Ben
13th September 2010, 21:54
Aparare execrabila, atac apatic si un om in minus pe teren: Piti Jr.
Bine ca l-ai vazut tu pe Dorel... :shocked:

stiintacv
13th September 2010, 22:02
Pana sa antreneze la noi il credeam pe Piturca un antrenor slab . Dupa mi-am schimbat parerea :cry: : am zis ca poate poate ... dar m-am inselat . :rolleyes:

EDIT : 3-1 .

tu cred ca vazusi alt meci,unde plm gresii lung jr.,unde erau fundasii???:mda:

the lion king
13th September 2010, 22:09
Vreau sa-l salut special pe Dorele,a fost imperial!:groggy:

newcool
13th September 2010, 22:37
Va spui io cum fu'. Oltenii aia mici ii batura, ii batura oltenii aia mici, pe oltenii aia mari.
Ii batura rau, rau ii batura:D

rhadoo
13th September 2010, 22:39
rezultat neasteptat,insa se pare ca meritat

TaciAcolo
13th September 2010, 22:39
fu` fain .. imi pare rau de baietii aia din peluza craioveana .. in fiecare an vin sa ne viziteze orasu ....si doar atat:evil:

Pandurii incepe sa joace :ok:

TheIceMan
13th September 2010, 22:44
Avem un campionat extrem de echilibrat, 18 echipe cam de aceeasi valoare, oricine poate castiga oriunde...

Tyler Durden
14th September 2010, 00:33
Ce facurati, muica?! :D

delaparis
14th September 2010, 00:35
mai, tu cu cine tot vorbesti? ... esti ciudat :D

the lion king
14th September 2010, 11:15
Ce facurati, muica?! :D

Ce sa facem taica?:groggy:

d_e_l_i_r_a
15th September 2010, 00:05
pițurcă sings : la pandurii pe izlaz , aseara făcui ... un praz ! .... asta facurăm ...

Cipri
15th September 2010, 11:02
fu` fain .. imi pare rau de baietii aia din peluza craioveana .. in fiecare an vin sa ne viziteze orasu ....si doar atat:evil:

Pandurii incepe sa joace :ok:
Care baieti ?
Ca tot stadionul a fost cu Craiova :rolleyes: .

TaciAcolo
15th September 2010, 22:18
in primu rand ma refer la cei care au facut deplasarea nu se pun cei din oras.:) sate comune de pe langa tg-jiu

si care tot stadionu ca au fost decat 6000 de oameni