PDA

View Full Version : Clonele!



rhadoo
30th August 2010, 17:39
Considerati ca sunt oameni sanatosi la cap,cei care isi fac clone?

Doctor_Satan
30th August 2010, 17:41
Un poll nu faci?

rhadoo
30th August 2010, 17:43
eu zic ca e suficient,daca ne spunem fiecare parerea despre oameni care poarta monologuri pe un forum de sport
dupa mine,sunt dezaxati,cu probleme psihice

Denis
30th August 2010, 17:54
Un poll nu faci?

Crezi ca risca cineva sa zica da?:D

rhadoo
30th August 2010, 18:05
sau poate e "fructul oprit", stiut fiind ca regulamentul interzice creearea de clone
oricum,nebunia nu are limite!

Cristina
30th August 2010, 18:06
Mie mi se pare aiurea sa le stabilesti gradul de sanatate mintala al celor care au clone.Avem multi useri care si-au facut clone pentru ca au fost banati,pentru ca au vrut sa se amuze pe seama altora si din multe alte motive.Faptul ca iti faci o clona nu te face mai putin sanatos.E o lume libera(sau cel putin asa se pretinde) si fiecare face ce il taie capul(mai mult sau mai putin sanatos:D).
Daca privim din perspectiva "fructului interzis",lucrurile devin mai interesante atunci cand sunt interzise!:D
Insa sunt convinsa ca multi si-au facut clone pentru ca asa a vrut muschiul lor!

Razvan T.
30th August 2010, 18:08
Considerati ca sunt oameni sanatosi la cap,cei care isi fac clone?

Depinde http://img821.imageshack.us/img821/5115/65uz8.gif ... io mi`am facut una cand am fost bannat abuziv :cool:

rhadoo
30th August 2010, 18:11
sa inteleg din raspunsul tau,ca faptul ca sa vb singur,este normal?ca vrei sa pari altceva,este normal?si poti sa numesti amuzament,cand faci farse,pt ca e libertate?mda
raspunsul tau,pe cat de inedit,pe atat de interesant,oricum spune ceva
de ce au fost oare inventate legile?dar regulamentele?

Cristina
30th August 2010, 18:20
Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!:P

rhadoo
30th August 2010, 18:32
Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!:P

asta da!
eu ma refeream la cei care posteaza in acelasi timp cu mai multe nick-uri sau clone
a purta monologuri sau a vorbi singuri,este o forma de boala,solilocvia
avand in vedere ca suntem in virtual,putem spune ca boala e putin mai usoara,realitatea fiind de cele mai multe ori ascunsa de cea mai mare parte a utilizatorilor

Cristina
30th August 2010, 18:36
Poate vrea omul sa devina orator,ce stii tu?:DDe foarte putine ori aflam cu adevarat cine sunt oamenii din spatele nick-urilor si daca la prima vedere unii pot parea scrantiti de-a binelea in realitate se pot dovedi persoane ok si invers!:)

rhadoo
30th August 2010, 18:42
daca vrea sa devina orator sa incerce cu oglinda:D
eu zic de clonele care au mai multe personalitati sa spun asa,care se cearta intre ei(ele),doar pt a face ...........nici nu stiu ce,poate trafic sau sa deschida subiecte de cearta

Cristina
30th August 2010, 18:45
aaaa,inteleg acum ce zici:D...nu stiu in ce masura sunt nesanatosi,dar poate au o piulita lipsa:D:D:D

Ess
30th August 2010, 18:48
Crezi ca risca cineva sa zica da?:D

da, eu!
am o clona care cred ca are mai multe postari decat am "eu":D
pana si gollum ar fii invidios de personalitatile mele care fac poc...din cand in cand...:D
probleme psihice am, doar se stie ca-s oligofren.
pfff...

rhadoo
30th August 2010, 18:57
da, eu!
am o clona care cred ca are mai multe postari decat am "eu":D
pana si gollum ar fii invidios de personalitatile mele care fac poc...din cand in cand...:D
probleme psihice am, doar se stie ca-s oligofren.
pfff...

Un pacient care suferea de personalitati multiple, merge la control la medicul psihiatru si acesta il intreaba:
- Cum te simiti astazi?
- Pai cred ca m-am vindecat, astazi ne simitim mai bine.
:ok:

Lexus.
30th August 2010, 20:59
Mie mi se pare aiurea sa le stabilesti gradul de sanatate mintala al celor care au clone.Avem multi useri care si-au facut clone pentru ca au fost banati,pentru ca au vrut sa se amuze pe seama altora si din multe alte motive.Faptul ca iti faci o clona nu te face mai putin sanatos.E o lume libera(sau cel putin asa se pretinde) si fiecare face ce il taie capul(mai mult sau mai putin sanatos:D).
Daca privim din perspectiva "fructului interzis",lucrurile devin mai interesante atunci cand sunt interzise!:D
Insa sunt convinsa ca multi si-au facut clone pentru ca asa a vrut muschiul lor!
Intotdeauna exista explicatii si justificari pentru actiunile bolnavilor mintal. Si Jeffrey Dahmer omora oameni si-i baga in congelator pentru ca..."ii placea gustul carnii de om"...deci omul avea o justificare:D

Cand indivizi ca TopCat is fac clone, e evident ca e vorba de boala mintala;)

Grecu_
30th August 2010, 23:26
Hai sa iti zic eu un lucru,despre oamenii cu probleme la cap!Am petrecut atatea zile la sectia de neuro a diferitelor spitale incat am vazut cazuri care mi-au facut pielea de gaina.Faptul ca un individ,de cele mai multe ori plictisit de viata,intra pe un forum si isi face o clona(si nu neaparat ca sa vorbeasca cu el insusi) nu il face nesanatos.Sa ai probleme la cap inseamna sa suferi de schizofrenie,Alzheimer,scleroza,Parkinson etc.
Si apoi regulile sunt facute ca sa fie incalcate!:P

Trei litere am pentru tine: U n i :D

YoYoyOi
31st August 2010, 00:10
versal e continuarea :)

Sir. Eko
31st August 2010, 00:26
asta da!
eu ma refeream la cei care posteaza in acelasi timp cu mai multe nick-uri sau clone
a purta monologuri sau a vorbi singuri,este o forma de boala,solilocvia
avand in vedere ca suntem in virtual,putem spune ca boala e putin mai usoara,realitatea fiind de cele mai multe ori ascunsa de cea mai mare parte a utilizatorilor

Lordu si-a trimis un bilet "din morti" acum ceva timp nu?
Avea o relatie in toata regula cu "Fata Mari" :happy

newcool
31st August 2010, 00:32
daca vrea sa devina orator sa incerce cu oglinda:D
eu zic de clonele care au mai multe personalitati sa spun asa,care se cearta intre ei(ele),doar pt a face ...........nici nu stiu ce,poate trafic sau sa deschida subiecte de cearta
Ce-ai mah cu Lordu'?:shocked:

zebe
31st August 2010, 00:35
Inca are. Post mortem. :D

delaoltenia
31st August 2010, 18:51
Considerati ca sunt oameni sanatosi la cap,cei care isi fac clone?

Clonele...sunt pe fuga si tot din fuga am citit colonele :happy:happy
Ce pot sa spun...in 2 ani am ajuns la concluzia ca pe forumul asta sunt moderatori care au clone.
-unele folosite pentru a se putea exprima "in voie".
In felul asta isi arata adevarata fata..de frustrati sau si mai grav bolnavi mintal.
-altele pentru provocari la adresa userilor pe care acestia ii au in vizor.

Elphax
31st August 2010, 18:54
toti avem clone :happy

Lordliv
1st September 2010, 15:15
ca de obicei, se cauta de catre unii useri ducerea in derizoriu a subiectului.

pe mine nu ma incanta ca un histrion sa-si foloseasca avantajele tehnice permise de statutul sau de moderator/supermoderator/administrator.
fabricand clone,indiferent de scopul urmarit.
comercial,propagandistic sau care tine de o labilitate psihica.

chiar imi produce o stare de iritare.

Elphax
1st September 2010, 15:55
nu cred ca e nici un avantaj pana la urma, si din cate stiu eu nu se mai pot verifica adresele ca si inainte ...

P.Cornel
2nd September 2010, 00:19
"Cu o clona toti suntem datori"

Lordul
2nd September 2010, 00:21
asta e din prepuțul gāndirii Cornele

Ess
2nd September 2010, 00:25
ca de obicei, se cauta de catre unii useri ducerea in derizoriu a subiectului.

pe mine nu ma incanta ca un histrion sa-si foloseasca avantajele tehnice permise de statutul sau de moderator/supermoderator/administrator.
fabricand clone,indiferent de scopul urmarit.
comercial,propagandistic sau care tine de o labilitate psihica.

chiar imi produce o stare de iritare.

as spune ca esti prea sensibil pt o asemenea stare. tu trebuie sa traiesti, acum, doar pt universitatea, fenomen situat in inima edenului :ok: