PDA

View Full Version : Seria 6 (sezon 2010-2011)



resita
25th August 2010, 18:16
Seria a VI-a: FC Maramureș Universitar Baia Mare (1) (au luat locul de la Someșul Ileanda), Mureșul Deva (2), FC Cisnădie (12), Voința II Sibiu (10) s-a retras, Gaz Metan Mediaș II (9), FC Zlatna - în locul CSM Sebeș (3), Unirea Florești (14), Sănătatea Cluj (6), Unirea Ungheni (5), FC Zalău (13), SCM Brașov (11), Unirea Tărlungeni (4), AFC Odorheiu Secuiesc (7), Unirea Dej (15), Seso C. Turzii (16), Gloria II Bistrița - în locul Voința Livezile (8)


FC Maramureș Universitar Baia Mare - Seso C. Turzii
Unirea Dej - Avântul Reghin
Unirea Florești - FC Zlatna
FC Zalău - Unirea Tărlungeni
FC Cisnădie - Unirea Ungheni
SCM Brașov - Sănătatea Cluj
AFC Odorheiu Secuiesc stă
Gaz Metan Mediaș II - Gloria II Bistrița

resita
28th August 2010, 10:08
FC Maramureș Universitar Baia Mare - Seso Campia Turzii 0-0

Unirea Dej - Avântul Reghin 1-3

Unirea Florești - CS Zlatna 1-0

FC Zalău - Unirea Tărlungeni 2-2

FC Cisnădie - Unirea Ungheni 1-2

CSM Brașov - Sănătatea Cluj 1-0

Gaz Metan II Mediaș - Gloria Bistrița II 0-1

AFC Odorheiu Secuiesc stă.

ducus
29th August 2010, 10:48
Sep 3, 2010 17:00 FCM Avantul Reghin - CS FC Maramureș Universitar Baia Mare Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Zlatna - FC Unirea Dej Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Unirea Tărlungeni - CS Unirea Floresti Info
Sep 3, 2010 17:00 FC ASA Unirea Ungheni - CS FC Zalău Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj - FC Cisnădie Info
Sep 3, 2010 17:00 AFC Odorheiu Secuiesc - CSM Brasov Info
Sep 3, 2010 17:00 AS CF GLORIA 1922 Bistrița 2 - Loc vacant Info
Sep 3, 2010 17:00 FC Seso Campia Turzii - CS Gaz Metan II Mediaș
Sa vedem cum se va descurca FC Maramures in deplasare, de asemenea si nou infiintata CSM Brasov. Pauza pentru echipa a doua a Gloriei Bistrita.

NORGEMAN
15th September 2010, 01:41
Csm s-a descurcat chiar bine, spre surprinderea mea.
In ultima etapa, cu Bistrita II, a dat si cel mai inedit gol pe care l-am vazut pe viu vreodata. O centrare de la coltul terenului dintr-un atac lateral, l-a surprins pe portar si a intrat in poarta. A fost golul victoriei de 2-1, desi arbitrul cam tragea cu echipa lui tata jean. La bistrita joaca chiar si cativa jucatori de culoare ce nu prind lotul la prima echipa. :)



1. CSM Brasov 9 pct
2. CS Unirea Floresti 7 pct
3. CS Unirea Tărlungeni 5 pct
4. CS FC Zalău 5 pct
5. FC Seso Campia Turzii 5 pct
6. CS FC Maramureș Universitar Baia Mare 5 pct
7. FC ASA Unirea Ungheni 4 pct
8. FCM Avantul Reghin 4 pct
9. CS Zlatna 4 pct
10. FC Cisnădie 4 pct
11. AS CF GLORIA 1922 Bistrița 2 3 pct
12. CS Sanatatea Servicii Publice Cluj 1 pct
13. Loc vacant 0 pct
14. AFC Odorheiu Secuiesc 0 pct
15. CS Gaz Metan II Mediaș 0 pct
16. FC Unirea Dej 0 pct

snookerinfo
8th May 2011, 19:36
1. FC Seso Câmpia Turzii 53
2. FC Maramureș Universitar Baia Mare 52
3. FC Cisnădie 42
4. FC Zalău 39
5. SCM Brașov 37
6. Unirea Ungheni 37
7. FCM Avântul Reghin 33
8. Unirea Tărlungeni 32
9. Unirea Florești 30
10. Gloria II Bistrița 28
11. Sănătatea Cluj 28
12. CS Zlatna 27
13. Gaz Metan II Mediaș 24
14. Unirea Dej 21
15. AFC Odorheiu Secuiesc 17

snookerinfo
22nd May 2011, 21:14
1. FC Maramureș Universitar Baia Mare 58
2. FC Seso Câmpia Turzii 55
3. FC Cisnădie 45
4. SCM Brașov 43
5. Unirea Ungheni 40
6. FC Zalău 39
7. Unirea Tărlungeni 35
8. Sănătatea Cluj 34
9. FCM Avântul Reghin 33
10. Unirea Florești 31
11. Gloria II Bistrița 28
12. Unirea Dej 27
13. Gaz Metan II Mediaș 27
14. CS Zlatna 27
15. AFC Odorheiu Secuiesc 18

Lordul
22nd May 2011, 21:15
si aici se joaca promovarea..ar fi frumos sa promoveze Maramuresul

snookerinfo
28th May 2011, 15:01
1. FC Maramureș Universitar Baia Mare 61
2. FC Seso Câmpia Turzii 56
3. FC Cisnădie 48
4. SCM Brașov 43
5. FC Zalău 40
6. Unirea Ungheni 40
7. Unirea Tărlungeni 38
8. Sănătatea Cluj 37
9. FCM Avântul Reghin 34
10. Unirea Florești 31
11. Gloria II Bistrița 31
12. Unirea Dej 28
13. Gaz Metan II Mediaș 27
14. CS Zlatna 27
15. AFC Odorheiu Secuiesc 18

Lordul
28th May 2011, 18:14
si au promovat !!!!!!!!!!!!!!

Shinnok
31st May 2011, 00:19
Rez. etapei 29:

FC Zlatna - Cisnădie 2-3
Dârjan (13), Bucur (43) - Munteanu (9), Dicher (52, 88)
Reghin - FC Zalău 2-2
Fulop (37, 87) - Teglas (41, 44)
FC Maramureș - Un. Florești 3-0
Bota (62-pen), Hodor (65), Lacatoș (82)
Seso - Unirea Dej 0-0
Sănătatea - Mediaș II 2-1
Soș (73), Trif (80) - Boaru (20)
AFC Odorheiu - Bistrița II 1-2
Ștefănuț(75-aut) - Curtuiuș (30, 60)
Unirea Tărlungeni - SCM Brașov 2-1
Portik (70), Tatarciuc (83) / Bg. Pop (24)
Unirea Ungheni stă.

snookerinfo
31st May 2011, 14:41
si au promovat !!!!!!!!!!!!!!

Se pare ca nu au drept de promovare.

Shinnok
3rd June 2011, 15:29
Etapa 30:
Vineri, 3 iunie:
Gloria II Bistrița - FC Seso Câmpia Turzii 18:00
Gaz Metan II Mediaș - AFC Odorheiu Secuiesc 18:00
SCM Brașov - Unirea Ungheni 18:00
FC Cisnădie - Unirea Tărlungeni 18:00
FC Zalău - CS Zlatna 18:00
Unirea Florești - Avântul Reghin 18:00
Unirea Dej - FC Maramureș Universitar Baia Mare 18:00

Lordul
3rd June 2011, 23:20
si pana la urma Universitar Baia Mare sau Seso Campia Turzii ?

Shinnok
4th June 2011, 00:49
Campia Turzii cred, Universitar nu are drept de promovare, cum nici Chindia nu are

Clasamentul final:

1. FC Maramureș Universitar Baia Mare 61
2. FC Seso Câmpia Turzii 57
3. FC Cisnădie 48
4. SCM Brașov 46
5. FC Zalău 43
6. Unirea Tărlungeni 41
7. Unirea Ungheni 40
8. Sănătatea Cluj 37
9. FCM Avântul Reghin 34
10. Unirea Florești 34
11. Gloria II Bistrița 32
12. Unirea Dej 31
13. Gaz Metan II Mediaș 30
14. CS Zlatna 27
15. AFC Odorheiu Secuiesc 18