PDA

View Full Version : Seria 4 (sezon 2010-2011)



resita
25th August 2010, 18:14
Seria a IV-a: FC Drobeta Tr. Severin (13), Pandurii II (4), Triumf Bârca (16), Vișina Nouă (11), Minerul Motru - în locul Minerul Mehedinți (3), Oltchim Rm. Vâlcea (1), Prometeu Craiova (5), Progresul Corabia (7), FC Caracal (15), Jiul Rovinari (12), Ghecon Lăpușata (9), Minerul Mătăsari (6), Dunărea Turris Tr. Măgurele (10), Rapid Piatra Olt (a luat locul de la Foresta Mălini) (14), Ralbex Turcinești (2) - s-a retras, CSM Slatina (8)

Oltchim Rm. Vâlcea - Triumf Bârca
FC Caracal stă
Rapid Piatra Olt - Minerul Motru
FC Drobeta Tr. Severin - Pandurii II
Jiul Rovinari - Prometeu Craiova
Vișina Nouă - Minerul Mătăsari
Dunărea Turris Tr. Măgurele - Progresul Corabia
Ghecon Lăpușata - CSM Slatina

resita
28th August 2010, 10:14
FC Caracal - Triumf Bârca 8-2

FC Piatra Olt - Minerul Motru 1-0

Drobeta Tr. Severin - Pandurii II 2-2

Jiul Rovinari - Prometeu Craiova 4-1

Turris Turnu Măgurele - Progresul Corabia 1-3

Ghecon Lăpușata - CSM Slatina 0-1

Oltchim Râmnicu Vâlcea stă.

Vișina Nouă - Minerul Mătăsari, se dispută mâine de la ora 18:00

ducus
29th August 2010, 10:46
Urmatoarea etapa:
Sep 4, 2010 17:00 CS Triumf Bârca - Loc vacant Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Minerul Motru - FC Caracal Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Pandurii Lignitul II Târgu Jiu - SC CS FC Piatra Olt SA Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Prometeu Craiova - FC Drobeta Turnu Severin Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Minerul Jilt Mătăsari - CS Jiul Rovinari Info
Sep 3, 2010 17:00 CS Progresul Corabia - CS Vișina Nouă Info
Sep 3, 2010 17:00 CSM Slatina - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele Info
Sep 3, 2010 17:00 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea - CFC Ghecon Lăpușata
FC Drobeta s-a reinfiintat? Parca se retrasese...sunt curios cum se va descurca la primul meci in deplasare, si Oltchimul acasa.

P1ka
24th September 2010, 17:01
Drobeta forza drobeta!

ducus
31st October 2010, 11:33
Jiul Rovinari e lider cu 20p., urmat de Drobeta si CSM Slatina cu cate 18p.
Nov 5, 2010 14:00 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea - CS Minerul Jilt Mătăsari
Nov 5, 2010 14:00 CS Prometeu Craiova - CS Progresul Corabia
Nov 5, 2010 14:00 CS Pandurii Lignitul II Târgu Jiu - CSM Slatina
Nov 5, 2010 14:00 CS Minerul Motru - CFC Ghecon Lăpușata
Nov 5, 2010 14:00 CS Triumf Bârca - CS Dunarea Turris Turnu Măgurele
Nov 5, 2010 14:00 Loc vacant - CS Vișina Nouă
Nov 5, 2010 14:00 FC Caracal - CS Jiul Rovinari
Nov 5, 2010 14:00 SC CS FC Piatra Olt SA - FC Drobeta Turnu Severin

snookerinfo
8th May 2011, 19:35
1. CSM Slatina 49
2. FC Piatra Olt 42
3. Minerul Mătăsari 42
4. Jiul Rovinari 40
5. CS Vișina Nouă 35
6. Pandurii II Târgu Jiu 34
7. Minerul Motru 33
8. FC Caracal 30
9. Dunărea Turris Turnu Măgurele 30
10. Prometeu Craiova 28
11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 28
12. FC Drobeta Turnu Severin 23
13. Ghecon Lăpușata 20
14. Triumf Bârca 4
15. Progresul Corabia 0

snookerinfo
22nd May 2011, 21:10
1. CSM Slatina 55
2. FC Piatra Olt 48
3. Jiul Rovinari 43
4. Minerul Mătăsari 42
5. CS Vișina Nouă 41
6. Pandurii II Târgu Jiu 38
7. Minerul Motru 34
8. FC Caracal 33
9. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
10. Prometeu Craiova 31
11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 28
12. FC Drobeta Turnu Severin 23
13. Ghecon Lăpușata 20
14. Triumf Bârca 4
15. Progresul Corabia 0

Lordul
22nd May 2011, 21:12
Slatina merge in Liga a II a

snookerinfo
28th May 2011, 15:00
1. CSM Slatina 55
2. FC Piatra Olt 48
3. Minerul Mătăsari 45
4. Jiul Rovinari 44
5. CS Vișina Nouă 41
6. Pandurii II Târgu Jiu 41
7. Minerul Motru 35
8. Prometeu Craiova 34
9. FC Caracal 33
10. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 31
12. FC Drobeta Turnu Severin 23
13. Ghecon Lăpușata 20
14. Triumf Bârca 7
15. Progresul Corabia 0

Shinnok
31st May 2011, 00:17
Etapa 29:

Minerul Mătăsari - Ghecon Lăpușata 3-0
Pandurii II - CS Vișina Nouă 3-0
Vlăduți (11), Poiană (22), Orac (39)
Minerul Motru - Jiul Rovinari 0-0
Oltchim - FC Caracal 3-1
B. Preda (22), Marinescu (66), Răcăreanu (68) / Rădulescu (39)
Prometeu Craiova - Dunărea Turris Turnu Măgurele 3-1
A. Sava (15), Bălă (25), Stamin (74) / Urucu (90)
Triumf Bârca - FC Drobeta Turnu Severin 3-0
FC Piatra Olt și CSM Slatina stau.

Shinnok
3rd June 2011, 15:28
Etapa 30:
Vineri, 3 iunie:
CSM Slatina - Oltchim Râmnicu Vâlcea 18:00
Dunărea Turris Turnu Măgurele - Minerul Mătăsari 18:00
CS Vișina Nouă - Prometeu Craiova 18:00
Jiul Rovinari - Pandurii II Târgu Jiu 18:00
FC Piatra Olt - Triumf Bârca 18:00

Lordul
3rd June 2011, 23:17
CSM Slatina merge in Liga II a , sa vezi derby cu Alro sezonul viitor !!!!!!!!!!!!

Shinnok
4th June 2011, 00:47
Clasamentul final:

1. CSM Slatina 56
2. FC Piatra Olt 51
3. Minerul Mătăsari 48
4. Jiul Rovinari 47
5. CS Vișina Nouă 42
6. Pandurii II Târgu Jiu 41
7. Minerul Motru 38
8. Prometeu Craiova 35
9. FC Caracal 33
10. Dunărea Turris Turnu Măgurele 32
11. Oltchim Râmnicu Vâlcea 32
12. FC Drobeta Turnu Severin 23
13. Ghecon Lăpușata 20
14. Triumf Bârca 7
15. Progresul Corabia 0