PDA

View Full Version : Colaborare revista Auto Mondial



Auto Mondial
15th December 2004, 15:38
Revista Auto Mondial cauta colaborator pentru rubrica de Sport. Daca esti din Bucuresti, esti pasionat de sportul auto, ai o cultura bogata in domeniu si iti este usor sa te exprimi in scris, trimite un mesaj la dans@automondial.ro cu datele tale de contact pentru a stabili o intalnire. Nu exista alte cerinte speciale, iar daca esti student cu atat mai bine.

Cu respect,
Dan Scarlat

grig_jr
15th December 2004, 16:26
de ce din bucuresti neaparat?!!?

nu ca m-ar interesa jobu, nici pe departe, dar de ce presupuneti ca doar in bucuresti veti gasi "pasionati,.. etc" ?

Auto Mondial
15th December 2004, 16:39
Este adevarat, pasionati sunt peste tot, insa cum revista are sediul in Bucuresti, consider ca ar mai simplu pentru toata lumea daca posibilul colaborator ar locui in Capitala.

grig_jr
15th December 2004, 16:52
eu zic discriminare.

acuma chestia asta se inscrie in viziunea generala a voasta (bucurestenilor) ca provincia e zero si voi suntei miezu, so nu ma mira,.... daca s-ar putea concetra totul acolo, restul nu conteaza.

si te mai miri ca nu se vrea descentralizare,.... dar hai ca e un forum auto aici, scuze ca am luat-o pe ulei.

ca sa revenim:
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2859&goto=lastpost
uite cum scrie fratele forumist alin. da-i un mesaj. omu are talent la scris. nu stiu daca se conformeaza conditiei voastre nr 1. oricum, din moment ce ai gasit acest forum, inseamna ca probabil ca ai auzit si de email : e un tool interesant cu care, printre altele poti transmite si documente (chiar articole). eu zic sa incerci. ati putea avea colaboratori care sa iti trimita articole in japonia (de la mama-lor :P). si cine ar fi ca voi? revista de revista ! colaboratori in toata lumea !!! :P uau !


hai ca am fost iara rau :
Corespondent SUA
Luca Samoila
(Detroit)
bravo !!! :)

pe cate forumuri ai pus anuntu asta?
sper sa gasiti un om klumea !

Profetu
15th December 2004, 17:20
Eu ma ofer sa va ajut ... va pot trimite impresii si fotografii de la toate etapele de raliu din CNR ... NO CHARGE ...

grig_jr
15th December 2004, 17:33
tu mergi la toate!?!?!! koooooool !!!!! de invidiat !

Profetu
10th January 2005, 14:39
Ei ? Nu se mai aude nimic ? S-a abandonat proiectul ? Asteptam detalii !!!

Io am facut si o oferta, se pare neinteresanta !!!

grig_jr
10th January 2005, 14:54
e mina de aur cineva care merge la toate etapele pt o revista auto.
tu mergi de placere sau esti implicat cu vreo echipa?

Profetu
10th January 2005, 15:51
Pleasure it all mine !!!

grig_jr
10th January 2005, 15:52
cred ca ii sti pe toti. nu cred ca sunt prea multi ca tine.
ar trebui sa te premieze aia : No 1 fan al CNR !!! :p

Profetu
10th January 2005, 15:58
Hehe ... departe de mine !!!
Imi face mare placere sa stau pe ploaie, in padure, in spatele unui copac, in special la intrarea intr-un viraj de viteza.
In sezonul viitor vizez o etapa de WRC. Probabil: Turcia, Grecia, Cipru.