PDA

View Full Version : Cea mai tare galerie romaneasca



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Razvan T.
23rd May 2008, 16:18
adevarat .. las ca iau de la noi cantece "Steluta noastraaaaaaaaa are sufletul curat nu ca a lu` dinamo spurcat, steluta noastraaaaaa o iubim si o stimam spre victorie o purtam "

RAPIDUL NOSTRU, CHIAR DACA ESTE DE TOTI FURAT, ARE SUFLETUL CURAT, RAPIDUL NOSTRU IL IUBIM SI IL STIMAM SPRE VICTORIE IL PURTAM..

asa is si franarii fura absolut tot

alexuuBZ
24th May 2008, 10:54
CFR CEA MAI PENIBILA GALERIE DIN TARA !

Face pipi "U" pe voi oricand.

:ok::ok:

alexuuBZ
1st June 2008, 01:15
suporter steaua!
www.youtube.com/watch?v=9kw7XL_ZE9M&feature=related :cry:

Cristian
5th June 2008, 11:50
http://www.youtube.com/watch?v=guX2QxoYgrM&feature=related

- Ce fotbalist iti place de la steaua ??
- Mutu :happy :happy:happy:happy

Tyler Durden
5th June 2008, 13:27
Din capitolu': ,,Echipa Steaua are cele mai inteligente si frumoase sustinatoare":http://www.youtube.com/watch?v=-t7RJIupdK4

VILI
5th June 2008, 13:30
Vezi ca te acuza "arienii" de defetism si pangarirea rasei.:happy

alexuuBZ
5th June 2008, 20:47
hai gata ca va invatati..! :happy:happy:happy

six
8th June 2008, 18:14
nu pot sa ma laud singur.......:P

vlad1607
14th June 2008, 17:27
la meciul Romania-Italia in peluza noastra erau prezente bannerele celor de la NG,Energizatii si Panzer!
la meciul cu Franta erau NG si un banner al celor de la U Cluj!

unde dreaq erau "marii ultrasi" ai unor"mari echipe"din Romania?????????????????????????? :happy

Charon
14th June 2008, 17:45
iar ati cautat reclama?
toate marile peluze au oameni prezenti acolo,stai linistit!;)

vlad1607
14th June 2008, 17:49
toate marile peluze are oameni prezenti acolo,stai linistit!;)

:happy:happy gramatica asta :happy sigur ca au reprezentati..fratii lui Banel reprezinta steaua sau rapidul? :happy

si aia de la LEgia Varsovia cauta reclama? si aia din Pescara de exemplu? hai ma..ma lasi..

Charon
14th June 2008, 18:03
my bad :D!
oricum ideea ramane!
Galatiul,Iasul,Farul,Steaua,Craiova,Rapid,Petrolul ,Timisoara,Aradul toti sunt acolo!
chiar si H&p e acolo desi nu au avut steagul pe gard!
dar deh cred ca trebuiau sa semnalizeze sa stiti si voi!:)

vlad1607
14th June 2008, 18:05
Bravo ! :D gramatica se invata :D ai reusit :D

Nico21
14th June 2008, 18:55
la meciul Romania-Italia in peluza noastra erau prezente bannerele celor de la NG,Energizatii si Panzer!
la meciul cu Franta erau NG si un banner al celor de la U Cluj!

unde dreaq erau "marii ultrasi" ai unor"mari echipe"din Romania?????????????????????????? :happy



:):):)Aia nu sunt desfiintati de vreo 11 ani de stelisti?:):):)

Hard
14th June 2008, 19:33
la tv alb-negru s-a vazut si NG ,ce stii tu ...

vlad1607
15th June 2008, 22:00
@Nico : nu! :D crezi ca vroiai sa zici de Ultras dar d mai putin de 11 ani :D
@hard: lasa ca esti tu destept si vezi meciul la radio prima repriza si a 2a la calorifer...tu chiar esti penibil TimS e pe stadioane la meciurile Romaniei si tu zici ca minte....esti doar un frustrat notoriu din Toflea...Naomi te reprezinta.

Casual Italy
18th June 2008, 23:20
iarasi vlad asta...
bai baiatule stii care este diferenta dintre noi si voi?
Noi preferam sa mergem mai putini(baga la cap,nu deloc, pentru ca habar nu ai cine a fost de la noi)si PE CONT PROPRIU, decat sa se milogeasca la Lupescu pentru bilete si la Borcea pentru autocare.
Diferenta dintre noi si voie e ca unii prefera sa mearga acolo in tricoul GALBEN si cu un steag al ROMANIEI la un meci al NATIONALEI, decat sa isi puna bannerul pe gard si sa se remarce prin tricourile de brigada.
Diferenta dintre noi si voi e ca noi mergem acolo sa incurajam Romania, pe cand voi veniti doar ca sa apareti la televizor si respectiv, pe alte sute de forumuri si sa se emotioneze 3 putoi pe aici cu “Respect PCH, sunteti cei mai tari, :*:*:*”.
Acum trageti o linie dupa primul paragraf si vedeti ce inseamna Ultra. Trageti o linie dupa al doilea si vedeti ce inseamna suporter al nationalei. Trageti o linie dupa al treilea si vedeti ce inseamna foamea de imagine.
P.S respect baietilor de la craiova arad cluj timisoara galati pitesti s.a.m.d
P.S lasa-i pe aia care au fost acolo sa vorbeasca,nu mai comenta tu,ai stat si ai privit la tv.

Razvan T.
18th June 2008, 23:26
iarasi vlad asta...
bai baiatule stii care este diferenta dintre noi si voi?
Noi preferam sa mergem mai putini(baga la cap,nu deloc, pentru ca habar nu ai cine a fost de la noi)si PE CONT PROPRIU, decat sa se milogeasca la Lupescu pentru bilete si la Borcea pentru autocare.
Diferenta dintre noi si voie e ca unii prefera sa mearga acolo in tricoul GALBEN si cu un steag al ROMANIEI la un meci al NATIONALEI, decat sa isi puna bannerul pe gard si sa se remarce prin tricourile de brigada.
Diferenta dintre noi si voi e ca noi mergem acolo sa incurajam Romania, pe cand voi veniti doar ca sa apareti la televizor si respectiv, pe alte sute de forumuri si sa se emotioneze 3 putoi pe aici cu “Respect PCH, sunteti cei mai tari, :*:*:*”.
Acum trageti o linie dupa primul paragraf si vedeti ce inseamna Ultra. Trageti o linie dupa al doilea si vedeti ce inseamna suporter al nationalei. Trageti o linie dupa al treilea si vedeti ce inseamna foamea de imagine.
P.S respect baietilor de la craiova arad cluj timisoara galati pitesti s.a.m.d
P.S lasa-i pe aia care au fost acolo sa vorbeasca,nu mai comenta tu,ai stat si ai privit la tv.

Stelistii vorbesc de autocare platite de club?????
:happy:happy:happy:happy

Casual Italy
18th June 2008, 23:33
Stelistii vorbesc de autocare platite de club?????
:happy:happy:happy:happy
ai fost tu ma in elvetia de comentezi?daca nu ai fost ciocul mic si joc de glezne,lasa-i sa vorbeasca pe aia care au fost.

Razvan T.
18th June 2008, 23:43
ai fost tu ma in elvetia de comentezi?daca nu ai fost ciocul mic si joc de glezne,lasa-i sa vorbeasca pe aia care au fost.

Io nu ma refeream doar la Elvetia ma cap de pluta :D:D

Black_Mamba
18th June 2008, 23:43
ai fost tu ma in elvetia de comentezi?daca nu ai fost ciocul mic si joc de glezne,lasa-i sa vorbeasca pe aia care au fost.
Da' tu ai fost ?

Black_Mamba
18th June 2008, 23:50
Dragos, in tara exista doar 6 galerii organizate: Comando Viola - Timisoara, Blue Lions - Craiova, Legione Granata - Rapid, Armata Ultra - Steaua, Red Fighters - Arad, Lupii Galbeni - Petrolul, echipe care au un numar aproape constant de sustinatori la galerie meci de meci.
Nu se poate spune ca o echipa are galerie, cind aceasta se stringe doar la meciuri importante cu echipele de top sau cu rivalii de o viata.
Los Platanos, cred ca este bancul anului :D , scuza-ma dar confunzi galeriile cu formatiile de muzica usoara, po****ra, sau de manele.

Asta-i de cascadorii rasului...jenibil !!!

Casual Italy
19th June 2008, 07:46
Da' tu ai fost ?

da am fost

Casual Italy
19th June 2008, 07:47
Io nu ma refeream doar la Elvetia ma cap de pluta :D:D
uite ce eu ma refeream doar la elvetia.

Lloyd Banks
19th June 2008, 08:07
da am fost

Si cand te-ai intors(te-ai intors cu Charterul personal)?sau poate ai fost doar la meciul cu Franta...

Casual Italy
19th June 2008, 08:26
Si cand te-ai intors(te-ai intors cu Charterul personal)?sau poate ai fost doar la meciul cu Franta...
nu baiatu,a fost ieri cursa de linie din zurich,aveam rezervare pentru avionul asta de cand am plecat de aici.
P.S am fost la toate meciurile si zic eu,ca ne-am comportat onorabil.

Bumbescu
19th June 2008, 11:15
:):):)Aia nu sunt desfiintati de vreo 11 ani de stelisti?:):):)

Ba da, dar mizeaza pe faptul ca afara nu stie nimeni ca nu mai exista.:D
Ca de obicei dinamovistii au fost din nou penibili , nelasandu-l nici de data asta pe Catalin Haldan sa se odihneasca linistit...
Singurul plus pt Elias care la meciul cu Italia a fost printre cei care au dat tonul in peluza.

vlad1607
19th June 2008, 14:45
:happy :jappy :happy campionii mondiali la scuze asta sunteti :happy Casual esti in frunte la scuze :happy....hai sa-ti zic ceva pt mine e mai important Dinamo decat pseudo-vedetele ce joaca putrand tricoul nationalei..si da daca as fi merg la Euro as fi purtat cu siguranta tricoul dinamovist cu fularul nationalei....nu mai vorbi de autocare platite ca esti chiar....:happy

Casual Italy
19th June 2008, 15:06
mda...la fel de prost ai ramas,credeam ca te-ai mai schimbat..
uite iti dau un niste exemple:
1.mi s-a parut de tot kkt-ul coregrafia cu dragomir care chiar nu isi avea rostul,uite-te la rusi,croati etc ce coregrafii au facut,si garantez au si ei Dragomirul lor.
2.bilete luate de la handicapati combinatie elias/mihnea/lupescu.....sponsorizare ontanu vreo 3500 euro...costuri cu cazare o noapte si bilet la meci 100 E si 50 E pt cei fara bilet la meci...bla bla...30 de insi cu 4 steaguri de brigada sau chiar 5.Asta mi se pare rusions.Ia spune,stii cati oameni din ng au fost la meciul cu franta cu bannere-ul?probabil nu stii,iti spun eu au fost 3 cu steagul dupa ei,la meciul cu olanda la fel,ca lupescu nu le-a dat bilete celorlati decat la un sg meci
3.ce steag a avut ng la euro?TRICOLOR???..nu e steag de gard NG de deplasare la meciurile din liga 1.pana si Torcida de la croati au steag de gard pt meciurile de la club si unul adaptat pt nationala,cu patratelele alea rosii cu alb.ca isi pun steaguri pe gard cainii nu ma deranjeaza(pana la urma ei mereu au vrut sa se duca si la nationala..stim noi cum,la fel cum se duc si prin europa),insa ceea ce e deranjant este ca vin cu steagurile de gard de la echipa de club.

vlad1607
19th June 2008, 16:34
mda...la fel de prost ai ramas,credeam ca te-ai mai schimbat..


cum naiba sa discuti ceva cu unu ca asta? el detine adevarul suprem....clona obosita.

Casual Italy
19th June 2008, 16:45
cum naiba sa discuti ceva cu unu ca asta? el detine adevarul suprem....clona obosita.
ba,eu ti-am explicat ce s-a intamplat acolo,iar tu ai inceput sa o dai in balarii.copile,trebuie sa iti revii odata pt totdeauna,tu traiesti doar din amintiri si din auzite.

Razvan T.
19th June 2008, 17:23
mi s-a parut de tot kkt-ul coregrafia cu dragomir care chiar nu isi avea rostul,uite-te la rusi,croati etc ce coregrafii au facut,si garantez au si ei Dragomirul lor.


Au pe dracu un rahat de om ca si Dragomir numa in Romania iti baga un rahat pumnu in gura :headbang:

Casual Italy
19th June 2008, 17:45
Au pe dracu un rahat de om ca si Dragomir numa in Romania iti baga un rahat pumnu in gura :headbang:
poate au poate nu,putin ma intereseaza.conteaza ca nu trebuia facuta o coregrafie pe tema asta.

Razvan T.
19th June 2008, 20:11
poate au poate nu,putin ma intereseaza.conteaza ca nu trebuia facuta o coregrafie pe tema asta.

Asta este!!! De ce nu ati facut voi stelisti o coregrafie mai pe placul vostru:rolleyes::rolleyes:

vlad1607
19th June 2008, 21:48
pai e simplu...ei nu exista :D

Casual Italy
19th June 2008, 22:33
Asta este!!! De ce nu ati facut voi stelisti o coregrafie mai pe placul vostru:rolleyes::rolleyes:
de ce nu am facut?simplu,noi nu am avut bilete gratis de la federatie,noi nu am avut autocare gratis,noi am fost pe banii nostrii,nu am fost multi oameni.puteau sa faca orice coregrafie,dar nu cu dragomir.oricum toata tara a ras de ei,chiar si baietii de la cluj.

vlad1607
19th June 2008, 23:05
ce tari sunteti voi casual...mult prea tari...:happy

Dogville
19th June 2008, 23:28
Ba da, dar mizeaza pe faptul ca afara nu stie nimeni ca nu mai exista.:D

Eu mizez pe faptul ca mai ai un pic de bun simt sa termini cu fonfleurile astea.Ce dracu',stii prea bine cum a fost luat de pe gard acel steag ! In acelasi mod cum au procedat si-ai nostri de cateva ori....


Ca de obicei dinamovistii au fost din nou penibili , nelasandu-l nici de data asta pe Catalin Haldan sa se odihneasca linistit...


Aici trebuia sa te abtii :mda: pentru ca cele mai mari scarbosenii la adresa lui Haldan s-au strigat in Ghencea,si asta dupa moartea ''capitanului''......

vlad1607
19th June 2008, 23:29
dogville relax frate...n-ai cu cine, ma..n-ai cu cine....

Casual Italy
19th June 2008, 23:49
ce tari sunteti voi casual...mult prea tari...:happy
ba daca as fi in locul tau nu as mai posta pe sectiunea asta.in primul rand nu ai fost acolo,ai stat acasa si ai injurat jucatorii in fata tv-ului,in al doilea rand eu am fost acolo pe banii mei,nu cum au mers camarazii tai,pe banii lu ontanu si pe biletele luate moca de la lupescu.
asa ca stai in banca ta si lasa-ne pe noi,oricum eu tot nu sunt lamurit,oare de ce nu ati fost toti prezenti si la meciurile cu olanda si franta?oare nu v-a mai dat lupescu bilete?ori nu au mai avut baietii bani de cazare?

Dogville
19th June 2008, 23:54
Ba,esti tampit,ce ai ? Repeti mereu aceleasi imbecilitati ! Dinamovistii,la fel ca si ceilalti suporteri,si-au achizitionat bilete pe banii lor.Treci la altceva !

Casual Italy
19th June 2008, 23:59
Ba,esti tampit,ce ai ? Repeti mereu aceleasi imbecilitati ! Dinamovistii,la fel ca si ceilalti suporteri,si-au achizitionat bilete pe banii lor.Treci la altceva !
ba dar esti tembele,din cate tin eu minte bilete se luau doar la pachet,iar ei au fost doar la meciul cu italia.la meciul cu franta au fost maxim 10 iar la cel cu olanda 15.si-au luat aia bilete pe banii lor cand o zbura porcul.

Dogville
20th June 2008, 00:13
Sa inteleg ca in loc sa te uiti la meci tu contorizai dinamovistii din tribuna.Bun,bravo !

Razvan T.
20th June 2008, 10:15
ba dar esti tembele,din cate tin eu minte bilete se luau doar la pachet,iar ei au fost doar la meciul cu italia.la meciul cu franta au fost maxim 10 iar la cel cu olanda 15.si-au luat aia bilete pe banii lor cand o zbura porcul.

Nu se luau doar pachete

Bumbescu
20th June 2008, 10:19
Aici trebuia sa te abtii :mda: pentru ca cele mai mari scarbosenii la adresa lui Haldan s-au strigat in Ghencea,si asta dupa moartea ''capitanului''......[/QUOTE]

In Ghencea nu s-a strigat niciodata nimic, o singura data(in 2001) in groapa.
E penibil si stupid insa sa agiti stegulete cu chipul sau dupa 8 ani la un meci al nationalei la euro. Asa ar putea sa faca si petrolistii cu vrabioru, craiovenii cu neamtu etc.

Nico21
20th June 2008, 10:32
Aici trebuia sa te abtii :mda: pentru ca cele mai mari scarbosenii la adresa lui Haldan s-au strigat in Ghencea,si asta dupa moartea ''capitanului''......

In Ghencea nu s-a strigat niciodata nimic, o singura data(in 2001) in groapa.
E penibil si stupid insa sa agiti stegulete cu chipul sau dupa 8 ani la un meci al nationalei la euro. Asa ar putea sa faca si petrolistii cu vrabioru, craiovenii cu neamtu etc.[/QUOTE]



Si ce vezi tu penibil si stupid in asta,Bumbescule?

Elphax
20th June 2008, 10:33
Sa inteleg ca in loc sa te uiti la meci tu contorizai dinamovistii din tribuna.Bun,bravo !

pai de aia s-a dus acolo, ca sa se poata da smecher pe forum ... :evil:

CFR1907
20th June 2008, 10:47
Acum m-am intors si eu de la euro. Coregrafia aia cu Dragomir a fost penibila. Voi ce credeti ca au inteles strainii din ea? Probabil ca ei cred ca Dragomir e simblolul nostru la cat i-au pronuntat unii numele pe stadion.

Bumbescu
20th June 2008, 10:57
In Ghencea nu s-a strigat niciodata nimic, o singura data(in 2001) in groapa.
E penibil si stupid insa sa agiti stegulete cu chipul sau dupa 8 ani la un meci al nationalei la euro. Asa ar putea sa faca si petrolistii cu vrabioru, craiovenii cu neamtu etc.



Si ce vezi tu penibil si stupid in asta,Bumbescule?[/QUOTE]

In a agita la un campionat european, la meciurile echipei nationale stegulete cu chipul unui jucator(de pluton, Dumnezeu sa-l odihneasca dar nu a fost un mare jucator) decedat cu 8 ani in urma?
Nu vad ce legatura are asta cu echipa nationala si da, mi se pare stupid si penibil. Daca nefericitul eveniment ar fi avut loc cu o luna inainte intelegeam dar asa e absolut penibil.

Casual Italy
20th June 2008, 11:52
Acum m-am intors si eu de la euro. Coregrafia aia cu Dragomir a fost penibila. Voi ce credeti ca au inteles strainii din ea? Probabil ca ei cred ca Dragomir e simblolul nostru la cat i-au pronuntat unii numele pe stadion.
exact ce am spus si eu,o tara intreaga a ras de ei.

Casual Italy
20th June 2008, 11:53
Nu se luau doar pachete
iarasi vorbesti din auzite...

Casual Italy
20th June 2008, 11:54
pai de aia s-a dus acolo, ca sa se poata da smecher pe forum ... :evil:
e problema mea de ce m-am dus acolo,nu m-am dus pe banii tai,s-au pe banii lui ontanu si biletele lui lupescu cum au facut altii.atata timp cat sunt pe banii mei fac ce vreau...

Dogville
20th June 2008, 14:16
Deocamdata ai facut o tripla istorica :D

vlad1607
20th June 2008, 14:37
Aici trebuia sa te abtii :mda: pentru ca cele mai mari scarbosenii la adresa lui Haldan s-au strigat in Ghencea,si asta dupa moartea ''capitanului''......

In Ghencea nu s-a strigat niciodata nimic, o singura data(in 2001) in groapa.
E penibil si stupid insa sa agiti stegulete cu chipul sau dupa 8 ani la un meci al nationalei la euro. Asa ar putea sa faca si petrolistii cu vrabioru, craiovenii cu neamtu etc.[/QUOTE]

si dc s-a strigat in alta parte ce dreaq ma? esti sanatos ? nu s-a strigat o singura data....oricum sunt niste mizerii aia ce au strigat....

Casual Italy
20th June 2008, 16:57
Deocamdata ai facut o tripla istorica :D
cand mergeam eu cu steaua prin europa tu te incaltai cu fesu.hai ciocu mic si joc de glezne.

vlad1607
20th June 2008, 17:10
casual , polarule zi sincer tu ai fost printre acele mizerii ce au strigat de Haldan dupa moartea lui ? hai sincer ai fost printre acele scursuri ?

Casual Italy
20th June 2008, 17:15
casual , polarule zi sincer tu ai fost printre acele mizerii ce au strigat de Haldan dupa moartea lui ? hai sincer ai fost printre acele scursuri ?

iarasi o arzi cu haldan pe aici?cred ca ar fi foarte bine sa il lasati sa se odihneasca in pace.

vlad1607
20th June 2008, 21:27
deci ai fost si tu printre acele scursuri ce au injurat un mort?

Razvan T.
20th June 2008, 22:26
iarasi vorbesti din auzite...

Ma cap de pluta cunisc oameni care si-au luat bilet numai pentru un meci.:groggy::groggy::groggy:

Casual Italy
20th June 2008, 22:57
Ma cap de pluta cunisc oameni care si-au luat bilet numai pentru un meci.:groggy::groggy::groggy:
doare prostia?esti idiot rau,dar na ce pot sa cer de la putoi de 14-15 ani care se cred smardoi in spatele calculatorului.

vlad1607
20th June 2008, 23:15
tu vorbesti ma ? tu care ai fost printre acele scursuri ce injurau pe Haldan dupa ce murise? :rosu:

arian18
20th June 2008, 23:28
Se pare ca aici toti au fost la euro...
Am prieteni care la tragerea la sort au primit doar doua bilete. Dar din cate citesc aici pe thread cineva care chiar a fost cu adevarat spune ca asta e imposibil. Cred ca prietenii mei m-au mintit...
Si o simpla observatie...Dinamovistii de pe forum rad de polar ca o arde Casual? Voi ati vazut in poze cum erau imbracati dinamovistii vostri?

Casual Italy
21st June 2008, 08:11
Se pare ca aici toti au fost la euro...
Am prieteni care la tragerea la sort au primit doar doua bilete. Dar din cate citesc aici pe thread cineva care chiar a fost cu adevarat spune ca asta e imposibil. Cred ca prietenii mei m-au mintit...
Si o simpla observatie...Dinamovistii de pe forum rad de polar ca o arde Casual? Voi ati vazut in poze cum erau imbracati dinamovistii vostri?
prietene,eu iti spun ce stiu de la oamenii care si-au luat bilete de la federatie.nu se putea sa iti iei 1 sau 2 bilete,ci un pachet intreg de 3 bilete.or fi fost oameni si cu 1,2 bilete dar care si le-au cumparat de la zurich.

Bumbescu
21st June 2008, 10:29
Mama ce discutii pe aici....au fost o gramada de romani cu bilete doar la doua meciuri castigate la "tombola" aia de ***** de la federatie.

Intr-adevar, cum spunea cineva mai sus, dinamovistii nu s-au "spurcat" cu tricoul nationalei si au venit casual permitand celorlalti suporteri sa admire niste ghertoi veritabili si ultimele noutati in materie de ochelari de soare de cocalar purtati si noaptea si inclusiv pe ploaie.:D

Dogville
21st June 2008, 10:38
Hai sa stabilim ceva ca sa eliminam orice dubiu:chejual a fost acolo,chejual are relatii,conexiuni,chejual stie,are dovezi,nu vorbeste prostii.Chejual e un fel de miezul din dodoasca si ,va rog frumos,sa nu-l mai contraziceti.Daca a zis ca nu se putea sa-ti iei bilet single inseamna ca asa este.Daca a zis ca Lupescu (chitrosu' de Lupescu :lol: ) si Ontanu au platit biletele dinamovistilor inseamna ca are el informatii.Daca a zis despre coregrafie ca a fost lamentabila...asta echivaleaza cu o sentinta definitiva din punctul meu de vedere.Daca are impresia ca noi o ''ardem'' cu Haldan (nu s-a sesizat nimeni,ce mama dracu' :mda:) ei bine,ne simtim onorati !

PS.finally ontopic :D : o posibila explicatie pentru lamentarile gugustiucului (desi,e o tampenie,ce dracu'?,sa stai sa inventariezi suporterii nationalei.S-a sustinut Romania si cu asta basta...)ar fi ca multe companii (Altex,Media Galaxy,JVC..etc..)au oferit bilete angajatilor la Euro dar pentru un singur meci .Pai eu stiu suporteri dinamovisti care au mers la meciuri diferite ale nationalei...dupa cum le-a fost inspiratia.Ca sa nu mai zic nimic de faptul ca au fost indivizi care au cumparat pachete de bilete si apoi le-au vandut separat.Si cu asta am incheiat odiseea biletelor.....ca tare-l mai f@@ea grija pe chejual :ok:

LE. Bumbescule,ghertoii aia de care vorbeai sunt mai mari decat tractoristii ghencisti care la un meci de caritate i-au injurat pe Torje si Ropotan ?

Tyler Durden
21st June 2008, 11:12
Voi chiar nu v-ati saturat sa incercati sa demonstrati ca ,,ai nostri sunt mai destepti si mai frumosi decat ai vostri?". :D

Dogville
21st June 2008, 11:16
Daca ai citit bine,eu am incercat sa demonstrez ca ''ai lor'' sunt asa cum ai spus tu...:D

Elphax
21st June 2008, 11:29
toti o apa si un pamant

mai mult pamant :D

Bumbescu
21st June 2008, 11:31
LE. Bumbescule,ghertoii aia de care vorbeai sunt mai mari decat tractoristii ghencisti care la un meci de caritate i-au injurat pe Torje si Ropotan ?[/QUOTE]

Sunt mult mai tari, tractoristii macar sunt onesti in tarania lor, dar cocalarii astia dinamovisti e interesant ca se cred mari scule(nu pot sa-l uit pe meseriasul ala cu "zaraza ma respecta":happy).

Tyler Durden
21st June 2008, 11:32
[QUOTE=Bumbescu;2088661nu pot sa-l uit pe meseriasul ala cu "zaraza ma respecta":happy).[/QUOTE]

Poate ca p'ala il cheama Cristian Vasile. :D

Charon
21st June 2008, 11:56
nu stiu pe cati respecta zaraza,ca eu cand sunt singur cu ea ma scuipa mereu in gura!:D

Bumbescu
21st June 2008, 11:58
nu stiu pe cati respecta zaraza,ca eu cand sunt singura cu ea ma scuipa mereu in gura!:D

legion uimeste-ne ca esti ****re si ne-ai pacalit pana acum:D

Charon
21st June 2008, 12:00
legion uimeste-ne ca esti ****re si ne-ai pacalit pana acum:D

tot de la zaraza mi se trage,nici degetele nu ma mai asculta! :)

p.s. apropo de discutia cu biletele,ele nu s-au vandut doar in pachete, puteau fi achizitionate individual pe fiecare meci!
cat despre prezenta NG pe gard,o vad ca pe o goana dupa imagine!
puteau sa aiba un banner adaptat nationalei,nu cel de deplasare al lui Dinamo!
ce s-ar fi intamplat daca vreo 4-5 peluze din Romania isi puneau pe gard bannerele de deplasare,sa vedem o combinatie de violet,rosu,albastru,negru,galben si visiniu?

Una peste alta, coregrafia cu Dragomir nu isi avea rostul,neavand impactul dorit (daca erau destepti faceau mesajul in engleza poate asa atrageau si ceva priviri straine).Prezenta lor pana la urma e de apreciat,au fost oameni din fenomen intr-o peluza plina de galerii Dacia,Altex si vip-uri autohtone!

Bumbescu
21st June 2008, 12:02
Inteleg, ai sarbatorit victoria supusilor lui ALAH...:D

caine19
21st June 2008, 19:23
mda...la fel de prost ai ramas,credeam ca te-ai mai schimbat..
uite iti dau un niste exemple:
1.mi s-a parut de tot kkt-ul coregrafia cu dragomir care chiar nu isi avea rostul,uite-te la rusi,croati etc ce coregrafii au facut,si garantez au si ei Dragomirul lor.
2.bilete luate de la handicapati combinatie elias/mihnea/lupescu.....sponsorizare ontanu vreo 3500 euro...costuri cu cazare o noapte si bilet la meci 100 E si 50 E pt cei fara bilet la meci...bla bla...30 de insi cu 4 steaguri de brigada sau chiar 5.Asta mi se pare rusions.Ia spune,stii cati oameni din ng au fost la meciul cu franta cu bannere-ul?probabil nu stii,iti spun eu au fost 3 cu steagul dupa ei,la meciul cu olanda la fel,ca lupescu nu le-a dat bilete celorlati decat la un sg meci
3.ce steag a avut ng la euro?TRICOLOR???..nu e steag de gard NG de deplasare la meciurile din liga 1.pana si Torcida de la croati au steag de gard pt meciurile de la club si unul adaptat pt nationala,cu patratelele alea rosii cu alb.ca isi pun steaguri pe gard cainii nu ma deranjeaza(pana la urma ei mereu au vrut sa se duca si la nationala..stim noi cum,la fel cum se duc si prin europa),insa ceea ce e deranjant este ca vin cu steagurile de gard de la echipa de club.

1. trebuia sa faceti voi , aia 4 milioane , o coregrafie ca sa comentezi :happy .
2. au fost mai mult de 30 de oameni din Peluza nord la meci :ok:
3. voi ati stat ascunsi prin multime :D , de ce nu ai avut curaj sa te duci tu sa le dai steagurile jos ?
In plus , au fost si alte steaguri de brigada pe gard "neadaptate" pentru meciurile tricolorilor -> Carsi BJK

* casual inseamna sa vii imbracat in haine obisnuite pentru a nu fii recunoscut din multime - deci imbracati in tricouri de brigada chiar nu inseamna casual .

amatori...

Black_Mamba
21st June 2008, 20:29
Casual...culcat !!!

Bumbescu
21st June 2008, 21:11
1. trebuia sa faceti voi , aia 4 milioane , o coregrafie ca sa comentezi :happy .
2. au fost mai mult de 30 de oameni din Peluza nord la meci :ok:
3. voi ati stat ascunsi prin multime :D , de ce nu ai avut curaj sa te duci tu sa le dai steagurile jos ?
In plus , au fost si alte steaguri de brigada pe gard "neadaptate" pentru meciurile tricolorilor -> Carsi BJK

* casual inseamna sa vii imbracat in haine obisnuite pentru a nu fii recunoscut din multime - deci imbracati in tricouri de brigada chiar nu inseamna casual .

amatori...


:happy:happy
ce tare e asta...

Asa arata hainele de brigada la dinamo, cum erau imbracati cocalarii aia de la ng?

Dogville
21st June 2008, 21:20
Auzi Bumbescule,zi mai bine daca ati castigat alegerile la Sintesti si Stefanesti (doua cunoscute fiefuri steliste :D ) si lasa-te de goange d-astea !

arian18
22nd June 2008, 00:46
* casual inseamna sa vii imbracat in haine obisnuite pentru a nu fii recunoscut din multime - deci imbracati in tricouri de brigada chiar nu inseamna casual .

amatori...

Nu sunt impotriva miscarii casual, chiar din contra. Eu sunt impotriva celor care percep fenomenul ca pe o moda si se imbraca cu toale false.
Amatori? Hmmm...
http://img522.imageshack.us/img522/145/pchmt2.jpg
http://img385.imageshack.us/img385/3002/pch1jm8.jpg

six
22nd June 2008, 09:13
Casual...culcat !!!....salt inainte....:happy

Casual Italy
22nd June 2008, 14:03
Casual...culcat !!!
inchide gura,moroase urat,s-a inventat pasta si periuta.

Dogville
22nd June 2008, 15:53
Inca o replica chejual marca polar ber !

Razvan T.
23rd June 2008, 08:44
Oare si asta o fost la EURO???? (http://www.youtube.com/watch?v=WHjCbNetE24) :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

caine19
23rd June 2008, 12:58
:happy:happy
ce tare e asta...

Asa arata hainele de brigada la dinamo, cum erau imbracati cocalarii aia de la ng?

Eu nu am fost la Euro dar am vazut la TV ca aveau unii pe ei tricouri de brigada , in special NG !
Oricum nu fac parte din peluza nord , asa ca nu sunt avocatul apararii :) .

Max Astor
3rd July 2008, 15:26
Un gand frumos

Pentru mine, liga 1 de fotbal nu inseamna ceva negativ- mai ales cand este vorba despre echipa mea preferata, Steaua Bucuresti

Imi place foarte mult echipa, dar si galeeria.Exista foarte multe prejudecati despre suporteri, dar important este ca noi sa ne intelegem si sa ne acceptam- suporteri rivali.

Este intr-adevar foarte dificil acest lucru, dar eu sunt o fire optimista, care crede ca se poate face acest lucru.

Am vazut asemenea ''gesturii' in strainatate, in unele derby-uri, de exemplu, cand Ajax a jucat cu PSv Eindhoven, desi conducea PSv detasat la Ajax,suporterii ii aplaudau.

Mi-a amintit un pic de celebrul Poli Timisoara- Steaua , scor 1-8

La acest scor, am vazut suporteri timisoreni cantand in continuare pentru favoritii lor.Un gest atat de pur si de frumos, desio echipa a jucat in ultimul hal, iar oamenii se intrebau daca nu cumva sunt intr-un film .Si nu era fictiune.Era totul real.

Mi-a pacut foarte foarte mult acest gest.Si mi-as dori sa existe si la noi, stelisti :)


Sper ca intr-o zi sa existe mai multa intelegere si sa ne putem respecta, fara sa mai ajungem la prejudecati puerile sau gesturi inumane.

vlad1607
3rd July 2008, 15:40
dAA...MAx Astor..pana una alta la voi stelistii nu tre sa mai existe sutele de mizerii ce l-au injurat pe Haldan dupa ce el a murit.....

ce zici tu sunt vise...pana nu dispar mizeriile alea ....

Max Astor
3rd July 2008, 16:21
dAA...MAx Astor..pana una alta la voi stelistii nu tre sa mai existe sutele de mizerii ce l-au injurat pe Haldan dupa ce el a murit.....

ce zici tu sunt vise...pana nu dispar mizeriile alea ....


Permite-mi sa iti dau o sugestie:

Eu cred totusi ca inca mia exista un gram de umanitate intre noi,suporterii.Ura aduce numai ura.De ce sa nu bem,sa zicem, o bere impreuna si sa discutam civilizat,sa criticam fara sa injuram ,sau sa ne injuram? Cu ce ne simtim mai bine daca facem abastractie?

In loc sa ne sprijinim, ne batem si ne injuram,nu mi se pare corect acest lucru, si sunt convins ca multora nu le place.

Imagineaza-ti o familie cu 2 copii,care vor sa vada un meci, un derby, si nu pot deoarece nu se simt in siguranat din cauza huliganismului din stadioane.

Trebuie sa gasim o solutiem, neaparat, pentru a arata si Europei ca suntem oameni, Vlad.

Eu nu visez, eu vreau sa gasim cu totii solutii, fapte, nu vorbe.

Imi doresc foarte mult acest lucru, tu nu ti-ai dori sa vezi familii vazand meciuri si bucurandu-se ?Nu ti-ar placea sa vezi armonie si bunastare? In loc de scandal? In loc de batai? In loc de injuraturi?

Unde am ajuns numai, fratilor? Suntem romani, nu huligani,fiecare are personalitate, dar nu putem sa ne imprietenim? Suntem latini, dar se poate.

Trebuie sa vrem.Eu cel putin, mi-as dori in continuare sa reprezint acel grup de suporteri, care da mana dupa un meci, pierduts au castigat cu suporterii adversi.Sa fim corecti si cinstiti cu noi, asa aratam un mare bine fotbalului romanesc.

Urmuz
3rd July 2008, 16:25
mai usor cu maidanezii:happy

Blue, dar de cea mai jalnica galerie cand te vei ocupa? Ca vreau sa-i vad pe maidanezi cu caruta de voturi adunate. :D

vlad1607
4th July 2008, 19:08
Max astor eu proun altceva : sa le moara cineva din familie acelor mizerii ce l-au injurat pe Haldan...apoi acel cineva sa le fie injurat de cateva sute de rivali si dupa aia mai vb...de acord cu partea umana , cu civilizatia dar aia sunt NISTE MIZERII...si sunt acolo....printre voi....

dannyreddog
7th July 2008, 00:12
Ce parere aveti despre jigodiile astea care au pretentia ca se mai numesc suporteri? www.youtube.com/watch?v=Hd-eDkzyI5E imi este scarba sa si postez acest link
Eu personal i-as spanzura de ce au iei mai drag....:rosu::rosu::rosu:
Ar trebui totusi sa fie o limita daca nu de decenta macar de umanitate si sa se termine cu asemenea scandarile astea oribile intre galeriile echipelor rivale....nu inteleg cat de batut in cap poate fi un om si sa strigi asa ceva....rusine sa le fie...:rosu::rosu:

YoYoyOi
7th July 2008, 00:33
e la fel ca si aia cu Mirel Radoi si cu mortii lui....

dannyreddog
7th July 2008, 01:04
Nu se pot face face comparatii intre cele 2 cazuri...scandarile impotriva unicului capitan sunt mult mult mai grave decat o injuratura adresata unui jucator fie ea de morti sau de raniti...;)

YoYoyOi
7th July 2008, 09:54
:happy ce sa-ti spun? ala e unicul capitan si asta e doar un jucator amarat de divizia a patra :rolleyes:

miril
7th July 2008, 10:27
Amandoua cazurile sunt exemple de marlanii si comportament suburban, dambovitean al ambelor galerii. Si, totusi, unul este mort iar celalalt foarte...viu. Aici comparatia si asemanarile inceteaza.

dannyreddog
7th July 2008, 11:56
:happy ce sa-ti spun? ala e unicul capitan si asta e doar un jucator amarat de divizia a patra :rolleyes:

N-ai inteles sau te faci ca n-ai inteles.. Radoi este cat se poate de sanatos,Slava Domnului,si e in firea oricarui suporter sa mai scape cate o injuratura de orice natura...nu cred ca vreo galerie fie ea dinamovista sau alta a scandat anume impotriva unei persoane decedate din familia lui Radoi sau mai stiu yo ce(daca stii vreun caz te rog sa ma corectezi).
Stii cum e...vii cu vii si mortii cu mortii si asa ar trebui sa ramana iar scandarile impotriva fotbalistilor care au murit in ultimii ani sunt cele mai grave,scandari lipsite de orice urma de umanitate si compasiune..

chinna tm
7th July 2008, 12:51
comparatie total aiurea.....radoi e bine mersi, e provocator.....si la ce declaratii a dat se astepta sa fie iubit de suporterii rivalelor?????......bine, injuratura nu e tocmai potrivita, putin respect fata de persoanele care nu mai sunt printre noi......aici e vorba si de Haldan.....cu toate ca a fost dinamovist, injuriile la adresa lui din partea suporterilor rivali denota doar prostie.....atat.....nici una, si nici alta nu trebuie auzita pe stadion, ma refer la injuraturi.....cat despre radoi, poate fi injurat personal, fara sa se ia lumea de familie etc. .....parerea mea.....apropos, ce sunt la noi sunt galerii sau niste derbedei?-ma refer doar la unii.....o mare parte.....

vlad1607
8th July 2008, 16:04
e la fel ca si aia cu Mirel Radoi si cu mortii lui....

pe dreaq..iar nu poti fi impartiala....:rosu: iar nu gandesti cu aceeasi unitate de masura...:rosu:

Razvan T.
10th July 2008, 09:52
"Ultrașii” lui Debrecen au scandat pro-CFR

Suporterii echipei DVSC sunt la curent cu rivalitatea existentă la Cluj între “U” și CFR. Facțiunea mai dură a galeriei maghiarilor care a asistat la meci a scandat, la un moment dat, numele echipei lui Ioan Andone, de care-i leagă originile “feroviare”.

La un moment dat, “ultrașii” și-au etalat și cunoștințele de limbă română, adresându-le injurii jucătorilor Universității. Din Cluj au fost prezenți aproximativ zece fani. în tribunele arenei au luat loc și Adrian Alexandrescu și Ioan Mărginean, care vor fi instalați oficial astăzi în noile funcții la Cluj. 7

Astia voiau sa vina in iarna sa ii sustina pe cheferisti :happy:happy:happy:happy:happy

delaoltenia
11th July 2008, 10:17
Blue, dar de cea mai jalnica galerie cand te vei ocupa? Ca vreau sa-i vad pe maidanezi cu caruta de voturi adunate. :D

...wau si cat am evitat sa folosesc termenul "maidanez",am deja 2 avertismente si sper sa nu mai iau. ;);)
app,legat de subiect..nu ca sunt eu stelist,dar de departe Steaua are cea mai tare galerie...o stiti si voi,antistelistii,ne priviti de multe ori cu admiratie si respect bineinteles.:yeah::yeah:

Razvan T.
11th July 2008, 13:41
...wau si cat am evitat sa folosesc termenul "maidanez",am deja 2 avertismente si sper sa nu mai iau. ;);)
app,legat de subiect..nu ca sunt eu stelist,dar de departe Steaua are cea mai tare galerie...o stiti si voi,antistelistii,ne priviti de multe ori cu admiratie si respect bineinteles.:yeah::yeah:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Dogville
12th July 2008, 01:30
Copii,vedeti ca mizeria aia cu mortii lu' Radoi se striga in Giulesti,nu pe Dinamo :mda:

Jus7M3
12th July 2008, 13:27
...wau si cat am evitat sa folosesc termenul "maidanez",am deja 2 avertismente si sper sa nu mai iau. ;);)
app,legat de subiect..nu ca sunt eu stelist,dar de departe Steaua are cea mai tare galerie...o stiti si voi,antistelistii,ne priviti de multe ori cu admiratie si respect bineinteles.:yeah::yeah:

:lol::lol::lol::lol:

Doamneeeee unii sunt desprinsi rau de realitate

delaoltenia
13th July 2008, 12:02
:lol::lol::lol::lol:

Doamneeeee unii sunt desprinsi rau de realitate

...acesta este un exemplu tipic de suporter al unei echipe care candva "misca cate ceva in campionat",iar acum frustrat fiind,ne admira si ne invidiaza...si nu numai. :yeah::yeah:

Jus7M3
13th July 2008, 14:21
...acesta este un exemplu tipic de suporter al unei echipe care candva "misca cate ceva in campionat",iar acum frustrat fiind,ne admira si ne invidiaza...si nu numai. :yeah::yeah:

toata lumea va invidiaza, toata lumea va admira dar in realitate nimeni nu da 2 bani pe voi .. invidia si mai ales admiratia sunt doar in capul vostru` .. dar nu ma mira nimic pe semne atata stiti atata spuneti: "ne invidiati / ne admirati" iar faza cu antistelistii care va privesc cu admiratie si respect, bineinteles - e "magnifica" :ras-plans: :ras-plans: .. nu credeam ca`mi va fi dat sa citesc vr`odata o asemenea ineptie .. dar sti care e partea trista ?! am impresia ca tu chiar crezi tampenia asta :happy:happy

vlad1607
13th July 2008, 15:10
sa-l trezeasca cineva si pe Dario la realitate :happy

Ramirez
13th July 2008, 16:30
Dario, BOO!!!!:D

delaoltenia
13th July 2008, 17:57
toata lumea va invidiaza, toata lumea va admira dar in realitate nimeni nu da 2 bani pe voi .. invidia si mai ales admiratia sunt doar in capul vostru` .. dar nu ma mira nimic pe semne atata stiti atata spuneti: "ne invidiati / ne admirati" iar faza cu antistelistii care va privesc cu admiratie si respect, bineinteles - e "magnifica" :ras-plans: :ras-plans: .. nu credeam ca`mi va fi dat sa citesc vr`odata o asemenea ineptie .. dar sti care e partea trista ?! am impresia ca tu chiar crezi tampenia asta :happy:happy

In sfarsit,reusesti si tu mai mult de o fraza cu patru cuvinte.
Adevarul este altul,si nu o spun eu,au spus-o altii cu mult inaintea mea si a ta,vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii...strugurii pentru voi au fost dulci cu mult timp in urma,ati uitat banuiesc,acum nu faceti decat sa plangeti si sa priviti cum altii joaca fotbal si fac performanta (vezi Steaua,Rapid,CFR,Dinamo si mai nou Timisoara si echipele din Moldova).
Veti ramane vesnic ANONIMII cu un oarecare palmares...pacat de echipa,am mai spus-o si atunci cand am postat in "ghetoul" vostru.
Luati exemplul celor de la Pandurii,care au un alt comportament,sunteti talibanii din fotbalul romanesc,ghioaga si maciuca va reprezinta. :lol::lol:

Jus7M3
13th July 2008, 18:44
In sfarsit,reusesti si tu mai mult de o fraza cu patru cuvinte.
Adevarul este altul,si nu o spun eu,au spus-o altii cu mult inaintea mea si a ta,vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii...strugurii pentru voi au fost dulci cu mult timp in urma,ati uitat banuiesc,acum nu faceti decat sa plangeti si sa priviti cum altii joaca fotbal si fac performanta (vezi Steaua,Rapid,CFR,Dinamo si mai nou Timisoara si echipele din Moldova).
Veti ramane vesnic ANONIMII cu un oarecare palmares...pacat de echipa,am mai spus-o si atunci cand am postat in "ghetoul" vostru.
Luati exemplul celor de la Pandurii,care au un alt comportament,sunteti talibanii din fotbalul romanesc,ghioaga si maciuca va reprezinta. :lol::lol:


LE: versiunea adaugita si cenzurata :D .. dintr`un exces de bun simt primul paragraf o sa ti`l trimit pe privat pt ca nu`si are rostul aici

cat de anonimi suntem noi e treaba noastra .. nu trebuie ca U Craiova sa "faca performanta" ca sa o iubesc .. nu`mi trebuie nici titluri nici cupe nici meciuri europene ca sa imi trasara inima in piept cand aud numele echipei .. nu`mi trebuie nici jucatori straini de milioane de euro ca sa ma simt suporter .. imi trebuie doar ca aceasta echipa sa existe si slava Domnului ea inca exista prin noi suporterii indiferent de cine este - vremelnic - la conducerea echipei

din partea mea sa faca performanta cine MERITA .. dar cine merita cu adevarat .. nu cei care la meciul cu rapid fugeau ca niste fetite de pe teren .. bucurandu`se patetic, probabil presimteau ca meciul le va fi acordat la masa verde, de o victorie care nu era a lor .. va justificati mizeriile spunand ca un elev tamp de clasa a 2-a "da, am spart geamu dar si Ion a spart geamul" de parca o mizerie se curata cu o alta mizerie

ati reusit sa scarbiti o tara intreaga prin atitudinea voastra .. de la suporteri care cantau mandrii de isprava "bravilor" conducatori "ole ole apasam butoanele" pana la jucatori pana la patron care se bucurau de un titlu ce nu era al lor, un titlu castigat prin orice mijloace .. din fericire pt iubitorii fotbalului (indiferent de clubul pe care il sustineau) titlul l`ati pierdut .. ar trebui sa le multumiti dinamovistilor ca v`au batut in meciul respectiv pt ca v`au scutit de o bucurie ridicola si de stigmatul "ati furat inca un campionat" .. deci macar spuneti`le un simplu "merci"

p.s. "o fraza" cu patru cuvinte se numeste propozitie ;)

p.s.2 pe voi cine si de ce sa va invidieze ?! pentru becali ?! pentru deviza voastra: "Moral nemoral important e sa fii campion" ?! .. nu`mi sta in caracter sa invidiez lumea dar daca cineva ar trebui invidiat in niciun caz nu ati fi voi cei invidiati ;) sunt multi altii mult mai indreptatiti spre a fi invidiati

dannyreddog
13th July 2008, 19:17
In sfarsit,reusesti si tu mai mult de o fraza cu patru cuvinte.
Adevarul este altul,si nu o spun eu,au spus-o altii cu mult inaintea mea si a ta,vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii...strugurii pentru voi au fost dulci cu mult timp in urma,ati uitat banuiesc,acum nu faceti decat sa plangeti si sa priviti cum altii joaca fotbal si fac performanta (vezi Steaua,Rapid,CFR,Dinamo si mai nou Timisoara si echipele din Moldova).
Veti ramane vesnic ANONIMII cu un oarecare palmares...pacat de echipa,am mai spus-o si atunci cand am postat in "ghetoul" vostru.
Luati exemplul celor de la Pandurii,care au un alt comportament,sunteti talibanii din fotbalul romanesc,ghioaga si maciuca va reprezinta. :lol::lol:

Stii sunt 2 tipuri de suporter pe lumea asta...acei suporteri care-si iubesc echipa neconditionat si acei suporteri de "rezultat",care sunt si ei "cu echipa" numai la bine...Oare cati dintre asa numitii suporteri din echipa voastra,care noi ceilalti ar trebui sa-i invidiem,si-ar sustine echipa cu aceeasi determinare si patos avand rezultatele echipei,sa zicem ca exemplu, Universitatea Craiova ,din ultimii 10 ani,ar canta si incuraja neconditionat in momentul de fata?
Iti spun eu..daca nu 3 sferturi...cel putin jumatate s-ar "reorienta" catre alte activitati...vreau sa va vad si eu,suporteri stelisti,adunandu-va si cantand neincetat pt echipa voastra avand rezultatele Craiovei din ultimul deceniu,la fiecare meci...pariu ca nu ati fi la fel de multi....

delaoltenia
13th July 2008, 20:29
E parerea ta danny,nu e obligatoriu sa fiu de acord cu tine.

NORGEMAN
14th July 2008, 00:13
"de la televizor nu poti sa sari direct pe gard cand echipa ta da gol"

and26sk
17th July 2008, 11:44
Cine are cea mai tare galerie din tara? As zice Steaua, apoi Poli Timisoara, la mica distanta.

Razvan T.
17th July 2008, 12:26
Cine are cea mai tare galerie din tara? As zice Steaua, apoi Poli Timisoara, la mica distanta.

Poli Timisoara, Dinamo, Rapid, U Cluj si Arad si Steaua la mare distanta.
Amu depinde la ce ii mai tare... :happy:happy:happy

and26sk
17th July 2008, 13:22
de cand u cluj si arad e mai tare ca steaua??!?! fi serios...tii tu cu u cluj si din cauza asta nu poti fi realist ...

vlad1607
18th July 2008, 19:46
http://www.youtube.com/watch?v=AWhkDVHl3-4

ATAT !

delaoltenia
19th July 2008, 12:25
...interesant!!!!...chiar nu stiam ca pe youtube sunt asemenea imagini. :) :)

vlad1607
19th July 2008, 18:36
cea mai frumoasa imagine ramane aia de la 1 minut si 9 secunde....simpla si sugestiva :D

blaga
19th July 2008, 19:22
U cluj -Steaua 2-1

Galeria Stelei la fel de buna(ne prezinta un nou cantec/OLE/) ca si echipa Universitatii (care ne prezinta golul lui Nemania) old is but gold is.

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/4513

http://www.fcsteaua.ro/video/#952

http://www.fcsteaua.ro/video/#951

http://www.youtube.com/watch?v=D2pkFIIhnSk&feature=related

Razvan T.
20th July 2008, 17:25
de cand u cluj si arad e mai tare ca steaua??!?! fi serios...tii tu cu u cluj si din cauza asta nu poti fi realist ...

Zi tu cu ce ii galeria Stelei peste Arad si "U" Cluj???
La primit la bani de la club.
Nu veni ca is 10.000 in peluze ca nu tine asta si la Cfr in 3000-4000 in peluza dar degeaba

traktor
22nd July 2008, 16:15
Zi tu cu ce ii galeria Stelei peste Arad si "U" Cluj???
La primit la bani de la club.
Nu veni ca is 10.000 in peluze ca nu tine asta si la Cfr in 3000-4000 in peluza dar degeaba

CFR ,si daca bine prezic ,sezonul 2009-2010 ,asa ca cauta alta cale nu mai aburi suporterii altor echipe.Dute si scrie la threadu din diviziile secunde .La revedere in 2100 ,hai pa.:yeah::yeah::yeah:.In sfarsit moare funar-gyuri cu viniturile de pe vaile aferente Somesului.:drak:

vlad1607
22nd July 2008, 22:12
http://youtube.com/watch?v=61QwRx_zq48

Dogville
22nd July 2008, 22:19
Are o minte si Mihnea asta.....:D

Tyler Durden
22nd July 2008, 23:28
Cand te gandesti ca Mihnea a predat Geografia la un liceu relativ bun cum e Iulia Hasdeu...:D

vlad1607
22nd July 2008, 23:31
mai preda si acuma....:D

Nico21
23rd July 2008, 10:50
Vine cu javra aia la ore?:happy:happy:happy

vlad1607
23rd July 2008, 16:06
nu la ore :D ai prefera sa vina cu o cioara :P :drak: :D ?

Dani3l
24th July 2008, 19:54
Fara nicio indoiala,STEAUA are cea mai tare galerie!Nicio altu grup de suporteri,n-are coregrafiile pe care le-au realizat baietii de la Steaua.

Nico21
24th July 2008, 19:56
Fara nicio indoiala,STEAUA are cea mai tare galerie!Nicio altu grup de suporteri,n-are coregrafiile pe care le-au realizat baietii de la Steaua.




:happy:happy:happy

Casual Italy
24th July 2008, 20:15
:happy:happy:happy
razi tu razi...dar sudu da clasa oricui in tara.

vlad1607
24th July 2008, 20:43
Fara nicio indoiala,STEAUA are cea mai tare galerie!Nicio altu grup de suporteri,n-are coregrafiile pe care le-au realizat baietii de la Steaua.

:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

care Sud ma sudul Clearasil? :happy

Dani3l
24th July 2008, 21:03
N-am nicio pretentie de la useri,care in loc sa-si arate atasamentul fata de propria echipa,mor de grija altei echipei...sau altfel spus:frustrati.

vlad1607
24th July 2008, 21:42
N-am nicio pretentie de la useri,care in loc sa-si arate atasamentul fata de propria echipa,mor de grija altei echipei...sau altfel spus:frustrati.

nici eu nu am vreo pretentie de la casual :happy

aberezi si fabulezi...aaaa...esti stelist am uitat :D

jonsnow
25th July 2008, 01:33
razi tu razi...dar sudu da clasa oricui in tara.

kkt nu vorbi prostii, cat de grele sunt vremurile acum in groapa cu spurcatii tot ne-om mobiliza sa le mai dam un "baros" in cap asa ca sa stie ca mai existam..

jonsnow
25th July 2008, 01:39
Fara nicio indoiala,STEAUA are cea mai tare galerie!Nicio altu grup de suporteri,n-are coregrafiile pe care le-au realizat baietii de la Steaua.

coregrafia cu acab e poate cea mai reusita dar asta nu compenseaza anii grei de umilinte pe care le-ati indurat, multele derby-uri cand ne aratati 2 baloane si 3 cartoane pe post de coregrafie, steagurile pierdute, deplasarile facute in 2 sau 7 oameni, camatarii care v-au condus si bodyguarzii care v-au...tras-o..:cool:...iar la coregrafii la general nu are sens sa deschidem o discutie :happy

Dani3l
25th July 2008, 11:25
Voi vorbiti?Peluza catering!:happy
Voi,coregrafii?Fugi tare....sunteti mediocrii.Veniti la stadion doar la meciurile cu STEAUA si rapid..in rest,sunteti pe web!:happy Nu de putine ori,v-am stiut coregrafia la meciurile de pe "stadionul" groapa:happy
Cat priveste "baros" e usor sa fii smardoi cand sunteti 5 vs 2...incercati la numar egal.

caine19
25th July 2008, 12:19
Hai dreacu sa vedem pe stadion care e mai bun ! :mda:

miril
25th July 2008, 12:23
...dar mai ales pe teren. Acolo se decide, indirect, si coregrafia din tribuna.

Elphax
25th July 2008, 18:15
fara subiect

uite cum merg francezii in deplasare :D

http://www.youtube.com/watch?v=4K3VfjjYf-8

Charon
25th July 2008, 21:18
fara subiect

uite cum merg francezii in deplasare :D

http://www.youtube.com/watch?v=4K3VfjjYf-8

parca e mai frumos asa:

http://www.youtube.com/watch?v=eEC-00iS4bg :cool:

Marius
25th July 2008, 21:24
Cat ma amuza dinamovistii astia care cred ca sunt "cei mai cei", Gutza si Copilu' de Aur ai coregrafiilor.

Pai ultrasilor care sunteti voi ultrasi, ORICE alta galerie din tara daca era in situatia voastra ar fi facut de 10 ori mai mult! Pai voi care luati bani de la club, va lasa sa bagati pana si torte in groapa aia a voastra, la betele de steaguri nici nu mai discutam de grosime, etc., voi va faceti de ras de fiecare data, cu fiecare coregrafie. La cati bani primiti pentru ce faceti trebuia sa fiti macar originali.

Si cu toate astea, de fiecare data si pe orice forum, va postati "realizarile" marete ca in opera lui Caragiale, din 5 steaguri faceti 50 si uite asa sunteti cei mai tari!

Sincere felicitari celor mai tari ultrasi! Sa ramaneti asa (adica pe primu' loc in top :D) toata viata voastra!

c4t4l1n
25th July 2008, 22:18
Cred ca batalia intre locurile 1 si 2 se da intre Poli si Steaua:)))))(locurile celor mai tari galerii):D:D,dar si la locul 1 in campionat..sper ca Steaua!:X

caine19
26th July 2008, 13:08
...dar mai ales pe teren. Acolo se decide, indirect, si coregrafia din tribuna.

Eu zic ca o prestatie foarte buna in tribune poate influenta soarta jocului .

"yo_marius" ... noi nu avem ca termen de comparatie tigani care canta manele , asa ca parerea ta e nula pentru mine . ;)

Marius
26th July 2008, 14:36
Evident :)

Insa daca mergi in galerie stii bine ca parerea mea nula contine mult adevar. Asa ca dincolo de falsa superioritate afisata sunteti constienti ca aveti o problema interna. Oricum, tineti-o tot asa :D

Casual Italy
27th July 2008, 15:33
coregrafia cu acab e poate cea mai reusita dar asta nu compenseaza anii grei de umilinte pe care le-ati indurat, multele derby-uri cand ne aratati 2 baloane si 3 cartoane pe post de coregrafie, steagurile pierdute, deplasarile facute in 2 sau 7 oameni, camatarii care v-au condus si bodyguarzii care v-au...tras-o..:cool:...iar la coregrafii la general nu are sens sa deschidem o discutie :happy
tin sa va reamintesc tuturor:prezentul si viitorul conteaza.daca tot vrei sa iti reamintesc de trecut nu este nicio problema.ia zi cati bani va dat turcu pentru deplasarea de la roma?cate coregrafii v-a platit borcea&co?ce bodyguarzi ne-au condus?zmarandescu?multi vorbesc putini cunosc,se spunea ca el era lider...FALS...in acele momente bogdan si john conduceau galeria...dupaia a urmata perioada mustata...au fost si vremuri grele,dar pot sa spun ca acele vremuri au trecut,in fiecare peluza au fost vremuri grele,nu numai la steaua.

jonsnow
29th July 2008, 00:18
tin sa va reamintesc tuturor:prezentul si viitorul conteaza.daca tot vrei sa iti reamintesc de trecut nu este nicio problema.ia zi cati bani va dat turcu pentru deplasarea de la roma?cate coregrafii v-a platit borcea&co?ce bodyguarzi ne-au condus?zmarandescu?multi vorbesc putini cunosc,se spunea ca el era lider...FALS...in acele momente bogdan si john conduceau galeria...dupaia a urmata perioada mustata...au fost si vremuri grele,dar pot sa spun ca acele vremuri au trecut,in fiecare peluza au fost vremuri grele,nu numai la steaua.

ma costat 350 de euro ziua aia pierduta in roma, 170 de euro avionul, 50 de euro cazarea o noapte la hotel, 10 euro transportul de la aeroport in oras si 10 euro biletul de meci....restul i-am cheltuit pe bere, paste(de kkt) si inghetata, abereazate in alta parte cu kkturi de astea, puteti sa inventati cate mizerii vreti, dar nu inteleg sa le aud de la stelisti, daca imi zice vreun vasluian, polist sau oltean ca bah s-au luat bani s-au facut coregrafii, dar voi mah FALSILOR !!!!, diferenta dintre noi si voi a fost ca atunci cand la noi s-au luat bani macar s-au facut coregrafii, s-a mers in deplasari... la voi "liderii" v-au facut cu doua maini si tot cu 2 baloane ati venit, si in deplasari nu mai zic ca nu mai departe de sezonul trecut v-ati adunat 9 insi in 2 deplasari europene...mai terminate cu prostii de astea ca sunt oameni in pch care nu au pus in viata lor mana pe un ban de la club desi aveau ocazia si la vremea aia nu i-ar fi acuzat nimeni...dar plm voi ca intotdeauna cu vorbele noi cu bucatile de steaguri ros - albastre prin debara...

Casual Italy
29th July 2008, 13:18
ma costat 350 de euro ziua aia pierduta in roma, 170 de euro avionul, 50 de euro cazarea o noapte la hotel, 10 euro transportul de la aeroport in oras si 10 euro biletul de meci....restul i-am cheltuit pe bere, paste(de kkt) si inghetata, abereazate in alta parte cu kkturi de astea, puteti sa inventati cate mizerii vreti, dar nu inteleg sa le aud de la stelisti, daca imi zice vreun vasluian, polist sau oltean ca bah s-au luat bani s-au facut coregrafii, dar voi mah FALSILOR !!!!, diferenta dintre noi si voi a fost ca atunci cand la noi s-au luat bani macar s-au facut coregrafii, s-a mers in deplasari... la voi "liderii" v-au facut cu doua maini si tot cu 2 baloane ati venit, si in deplasari nu mai zic ca nu mai departe de sezonul trecut v-ati adunat 9 insi in 2 deplasari europene...mai terminate cu prostii de astea ca sunt oameni in pch care nu au pus in viata lor mana pe un ban de la club desi aveau ocazia si la vremea aia nu i-ar fi acuzat nimeni...dar plm voi ca intotdeauna cu vorbele noi cu bucatile de steaguri ros - albastre prin debara...
ENERGIZANTII!:))
cica au fost 9 insi...bai om penibil de ce nu ne-ai dat tu viza de polonia sau de belarus...sa nu mai fim 9 insi.asa cum am mers la praga cateva sute,unde am facut o coregrafie(unica intr-o deplasare europeana a unei echipe din ROMANIA)+plus torte bagate,numai noi stim cum+steaguri...asa mergeam si in belarus sau in polonia,dar din pacate nu s-a putut.ia intreaba-i pe aia de la fara griji de ce au plecat din pch si s-au alaturat alora din sud?

arian18
29th July 2008, 18:28
Nu mai tin minte, dar in Polonia, Steaua a jucat in vara anului trecut, 2007. Romania din Ianuarie era membra ue. Deci, nu era nevoie de viza, ca urmare scuza cu viza pentru Polonia cade. Probabil ultrasii picioare in gard au vazut pe youtube ca in Polonia nu e de gluma, acolo sunt oameni cu cojones si nu minori imbracati in houseri care se cred Don Quijote si se lupta cu gardurile...

jonsnow
29th July 2008, 19:11
ENERGIZANTII!:))
cica au fost 9 insi...bai om penibil de ce nu ne-ai dat tu viza de polonia sau de belarus...sa nu mai fim 9 insi.asa cum am mers la praga cateva sute,unde am facut o coregrafie(unica intr-o deplasare europeana a unei echipe din ROMANIA)+plus torte bagate,numai noi stim cum+steaguri...asa mergeam si in belarus sau in polonia,dar din pacate nu s-a putut.ia intreaba-i pe aia de la fara griji de ce au plecat din pch si s-au alaturat alora din sud?


bai om penibil la 31.07.2007 puteai sa mergi pana in polonia pe bicicleta si cu buletinul in buzunar, iar la Minsk au reusit baietii de Honor et Patria sa mearga si sa isi ia viza si nu ati putut voi, din nou de scuze de kkt ca de obicei si nu exista baietii de la "fara griji " exista steagul "fara griji"...

vlad1607
29th July 2008, 19:14
pai ce sa caute stelistii in Polonia? acolo aveau toate sansele sa vina inapoi ghipsatzi...scuze penibile ros albastre...auzi la el viza pt Polonia :happy

Marius
29th July 2008, 19:21
cati ati fost la meciul din deplasare cu Elfsborg?

jonsnow
29th July 2008, 19:28
Nu mai tin minte, dar in Polonia, Steaua a jucat in vara anului trecut, 2007. Romania din Ianuarie era membra ue. Deci, nu era nevoie de viza, ca urmare scuza cu viza pentru Polonia cade. Probabil ultrasii picioare in gard au vazut pe youtube ca in Polonia nu e de gluma, acolo sunt oameni cu cojones si nu minori imbracati in houseri care se cred Don Quijote si se lupta cu gardurile...


Pai in Polonia cand stateau la o terasa chiar au venit 2 cheliosi la aia 7 stelisti care erau acolo si i-au intrebat voi ce sunteti hools sau ultras si auzind ca sunt "nonviolenti" le-au urat bafta si au plecat, la polonezi huliganii se antreneaza la sala zilnic, nu baga alcool, tutun si droguri ca ii slabesc, merg duminica la slujba si o iau razna in zi de meci...dar plm cum sa nu te duci in acolo o tara faina cu bere buna, femei "amabile" si care "consuma" mult ;) + mai sunt si suporteri ok...chiar mi-as dori un meci la cracovia, varsovia sau poznan in uefa anul asta...

Casual Italy
29th July 2008, 19:34
bai om penibil la 31.07.2007 puteai sa mergi pana in polonia pe bicicleta si cu buletinul in buzunar, iar la Minsk au reusit baietii de Honor et Patria sa mearga si sa isi ia viza si nu ati putut voi, din nou de scuze de kkt ca de obicei si nu exista baietii de la "fara griji " exista steagul "fara griji"...
omule eu iti spun ce stiu...sincer nici nu am fost interesat de o deplasare la zaglebie sau la borisov.exista steagul "fara griji"?:)) ma faci sa rad habar nu ai.mai intreaba-i pe smardoii de la enrg.
P.S au fost oameni din ultras si din e.r.a la borisov.

jonsnow
29th July 2008, 19:35
cati ati fost la meciul din deplasare cu Elfsborg?

in jur de 100 din tara

vlad1607
29th July 2008, 19:37
CAsual te acoperi de penibil...mai intai spune ca nu ati primit vize si apoi ca nu ai fost interesat...vorbesti povesti...noapte buna!

Casual Italy
29th July 2008, 19:40
la polonezi huliganii se antreneaza la sala zilnic, nu baga alcool, tutun si droguri ca ii slabesc, merg duminica la slujba si o iau razna in zi de meci...
aici tin sa iti dau dreptate,nu conteaza ca este vorba de steaua dinamo sau rapid,in fiecare deplasare vezi bautura si droguri.dar na,asa este la moda in momentul de fata.
P.S ma uitam peste niste poze care au fost facut in weekend-ul asta...niste agarici de 18-19 ani nu dau nume de la ce echipa(din provincie),toti imbracati cu haine in patratele...oare de unde a aparut moda asta idioata?

Bumbescu
29th July 2008, 21:25
Pai in Polonia cand stateau la o terasa chiar au venit 2 cheliosi la aia 7 stelisti care erau acolo si i-au intrebat voi ce sunteti hools sau ultras si auzind ca sunt "nonviolenti" le-au urat bafta si au plecat, la polonezi huliganii se antreneaza la sala zilnic, nu baga alcool, tutun si droguri ca ii slabesc, merg duminica la slujba si o iau razna in zi de meci...dar plm cum sa nu te duci in acolo o tara faina cu bere buna, femei "amabile" si care "consuma" mult ;) + mai sunt si suporteri ok...chiar mi-as dori un meci la cracovia, varsovia sau poznan in uefa anul asta...

Sa inteleg ca voi dinamovistii le-ati fi futut direct cateva halbe-n fata?:D

Despre deplasarea in Belarus am mai scris, nici nu va dati seama ce inseamna asa ceva, o deplasare intr-o puscarie.
Dinamovistii sunt arestati in belgia si in bulgaria si vorbesc despre deplasari in belarus....la ora asta inca mai erati fetite prin puscariile lor; asta daca v-ati fi dus....

Tyler Durden
29th July 2008, 21:30
aici tin sa iti dau dreptate,nu conteaza ca este vorba de steaua dinamo sau rapid,in fiecare deplasare vezi bautura si droguri.dar na,asa este la moda in momentul de fata.

Pai si ce vrei ma, sa se plictiseasca lumea pe traseu? Oricum lumea de obicei e ierbivora, cu sirigi sunt putini.
Mai baga Titanu' heroina? :D

Bumbescu
29th July 2008, 21:34
Imi aduc aminte acum cativa ani cand la dinamo inca mai era la putere ramura veche, aristocratica:happy nicu galerie, a dat garoiul un interviu la un moment dat: "Domne, e nenorocire cu astia de acum, in maxim juma de an o sa avem morti pe stadioane, astia vin injectati, trag pe nas, sa mor io, numai pot sa-i tin in frau":D

Tyler Durden
29th July 2008, 21:36
Adevaru' e ca Nicu era un traditionalist, adica baga doar alcool (foarte mult ce e drept). Chiar era un faza super tare sa-l vezi pe Nicu Galarie, cu Aprozar, Orac sau cu Sobolanu tragand coca pe nas, e ca si cum ai vedea niste tractoristi jucand la ruleta.

Bumbescu
29th July 2008, 21:47
Adevaru' e ca Nicu era un traditionalist, adica baga doar alcool (foarte mult ce e drept). Chiar era un faza super tare sa-l vezi pe Nicu Galarie, cu Aprozar, Orac sau cu Sobolanu tragand coca pe nas, e ca si cum ai vedea niste tractoristi jucand la ruleta.

:happy
Era simpatic foc si sa mor eu daca nu reprezenta perfect spiritul "garcist" de pe vremuri cand erai de rasul curcilor(asta daca nu erai copil de mi-ist sau de ********, sau daca nu stateai prin zona) daca tineai cu dinamo.
Cred ca ar fi facut o echipa perfecta cu Borcea.:D

Memorabila a fost faza cand s-a "declarat" mort si a primit de la club bani de inmormantare( prin intermediul amicilor), bani cu care a dat un megabairam:happy

Ce vremuri....imi aduc aminte, tot prin 90 si putin, a jucat dinamo cu cagliari.
La meciul din deplasare au fost doar doi suporteri(nu mai stiu daca era si nicu, cred ca da) care au mers cu avionul echipei.
La vreo sase luni dupa meci au povestit astia intr-un ziar ce facusera acolo, cum dupa ce i-au rezolvat italienii pe dinamovisti(calificare lejera), i-au invitat la o petrecere, cu tot cu cei doi suporteri. Astia cica s-au imbatat si au inceput sa cante "de-ale noastre" de i-au spart pe italieni.:happy
Unul din suporteri era cica acordeonist.:D
Dupa care, in spiritul vremurilor, s-au carat si au mai stat cateva luni prin Italia.

Casual Italy
29th July 2008, 23:15
Pai si ce vrei ma, sa se plictiseasca lumea pe traseu? Oricum lumea de obicei e ierbivora, cu sirigi sunt putini.
Mai baga Titanu' heroina? :D
prietene inteleg bei,dar nu sa depasesti masura sa nu te mai poti tine pe picioare sau sa intrii in stadion si sa dormi.am vazut destul cazuri,nu sunt adeptul lor,totul are o masura.
P.S sincer nu ma intereseaza ce fac aia din titan,pot sa faca ce vor,sunt majori sunt vaccinati.

Nico21
29th July 2008, 23:16
Mai traieste Nicu?faza cu "inmormantarea" este bestiala si a fost povestita chiar si de catre Dinu la o emisiune sportiva...:):):)...Cornel era inca suparat dupa atatia si atatia ani pentru ca pana si el cotizase pt funeraliile lui Galerie...:happy:happy:happy

jonsnow
30th July 2008, 01:31
Mai traieste Nicu?faza cu "inmormantarea" este bestiala si a fost povestita chiar si de catre Dinu la o emisiune sportiva...:):):)...Cornel era inca suparat dupa atatia si atatia ani pentru ca pana si el cotizase pt funeraliile lui Galerie...:happy:happy:happy


daca imi aduc bine aminte era un procesul etapei cu ioanitoaia si l-a plans in direct "ca sa mai dus un dinamovist dintre noi", a mai dat vreo 2 cu viata efemera, si cum murim de cand suntem pe pamantul asta :)) etc etc si ioanitoaia ii tinea isonul, mai avea un pic si incepea sa planga, mai tarziu s-a aflat ca a fost teapa...,
:happy:happy:happy

jonsnow
30th July 2008, 01:39
Sa inteleg ca voi dinamovistii le-ati fi futut direct cateva halbe-n fata?:D

Despre deplasarea in Belarus am mai scris, nici nu va dati seama ce inseamna asa ceva, o deplasare intr-o puscarie.
Dinamovistii sunt arestati in belgia si in bulgaria si vorbesc despre deplasari in belarus....la ora asta inca mai erati fetite prin puscariile lor; asta daca v-ati fi dus....

De vreo 8 ani am avut steag pe gard la toate deplasarile externe indiferent ca a fost tirana, liepajas, sau donetsk...ne-am fi dus :ok:

arian18
30th July 2008, 03:19
aici tin sa iti dau dreptate,nu conteaza ca este vorba de steaua dinamo sau rapid,in fiecare deplasare vezi bautura si droguri.dar na,asa este la moda in momentul de fata.
P.S ma uitam peste niste poze care au fost facut in weekend-ul asta...niste agarici de 18-19 ani nu dau nume de la ce echipa(din provincie),toti imbracati cu haine in patratele...oare de unde a aparut moda asta idioata?

Stiu exact la cine te referi. La asta ma referam eu in postul meu cand am spus de houseri teribilisti. Stii prea bine de unde a aparut moda asta, din Bucuresti evident. Estetic vorbind, toalele alea sunt nasoale rau, fac rau la ochi, imi vine sa vomit cand ii vad imbracati in porcariile alea. In general astia care se imbraca in halul asta sunt pusti care critica fenomenul casual care macar din punct de vedere vestimentar e de bun simt.

Casual Italy
30th July 2008, 07:39
Stiu exact la cine te referi. La asta ma referam eu in postul meu cand am spus de houseri teribilisti. Stii prea bine de unde a aparut moda asta, din Bucuresti evident. Estetic vorbind, toalele alea sunt nasoale rau, fac rau la ochi, imi vine sa vomit cand ii vad imbracati in porcariile alea. In general astia care se imbraca in halul asta sunt pusti care critica fenomenul casual care macar din punct de vedere vestimentar e de bun simt.
deci unii dintre baietii aia sunt de toata jena...sincer iti spun..mi s-a luat sa ii vad imbracati in haine cu patratele.din pacate si la noi in ambele peluze se gasesc astfel de specimene...din ce in ce mai multi...dupa parerea mea nu indreptam spre alt stil...Numai bine...Cu totii la vaslui...

caine19
30th July 2008, 15:35
Stiu exact la cine te referi. La asta ma referam eu in postul meu cand am spus de houseri teribilisti. Stii prea bine de unde a aparut moda asta, din Bucuresti evident. Estetic vorbind, toalele alea sunt nasoale rau, fac rau la ochi, imi vine sa vomit cand ii vad imbracati in porcariile alea. In general astia care se imbraca in halul asta sunt pusti care critica fenomenul casual care macar din punct de vedere vestimentar e de bun simt.

Alea sunt haine din piata... Deja s-a ajuns la concluzia ca daca ai niste patratele pe tine esti mare hool sau ultras... lol

Daca ar da niste bani seriosi pe imbracaminte nu ar arata asa .

Curentul casual e de bun gust , nu cred ca are cineva ceva de obiectat unei persoane imbracate de la firmele mari ( lacoste , fred perry , tommy hilfiger , prada , stone island etc. ) .

Sanatate si multe realizari .

Bumbescu
31st July 2008, 10:16
Alea sunt haine din piata... Deja s-a ajuns la concluzia ca daca ai niste patratele pe tine esti mare hool sau ultras... lol

Daca ar da niste bani seriosi pe imbracaminte nu ar arata asa .

Curentul casual e de bun gust , nu cred ca are cineva ceva de obiectat unei persoane imbracate de la firmele mari ( lacoste , fred perry , tommy hilfiger , prada , stone island etc. ) .

Sanatate si multe realizari .


Sa mori de ras si alta nu:happy
Tu te-ai uitat la meciul de la vaslui aseara cum aratau aia din tribune?(ma refer la localnici evident):D

Cea mai tare faza a fost aia cand au aratat o tribuna goala si un puhoi de gorobeti inghesuiti pe o cladire in constructie din spatele stadionului fluturand steaguri.:happy

Charon
31st July 2008, 11:18
cine v-a platit biletele aseara,independentilor? :help:

Charon
31st July 2008, 12:09
steagurile de gard Desant și Triada și-au schimbat proprietarul,iar v-au facut dinamovistii!:)

hai ma ce dracu,la 6 luni pierdeti cate un steag!:happy

caine19
31st July 2008, 13:15
Inca un an inca un steag , ce peluza ... :evil::evil:...

Casual Italy
31st July 2008, 13:43
steagurile de gard Desant și Triada și-au schimbat proprietarul,iar v-au facut dinamovistii!:)

hai ma ce dracu,la 6 luni pierdeti cate un steag!:happy
ba dar nu inteleg la ce vorbeste unu ca tine...lasa-i pe aia care au fost acolo sa vorbeasca.ce a fost a fost...foarte bine ca le-au luat.

vlad1607
31st July 2008, 14:33
Noaptea trecuta, dupa ce au sosit din deplasarea de la Vaslui, ultrasii stelisti au fost asteptati de ultrasii dinamovisti. Urmarea acestei intalniri a fost doua steaguri capturate de catre "caini" !
desant si triada...adica mai putine fetitze prin peluze :D :D :D

numaratoarea continua...:happy

vlad1607
31st July 2008, 14:34
steagurile de gard Desant și Triada și-au schimbat proprietarul,iar v-au facut dinamovistii!:)

hai ma ce dracu,la 6 luni pierdeti cate un steag!:happy

:happy:happy n-ai cu cine ba...n-ai cu cine...niste.....:happy

vlad1607
31st July 2008, 14:35
ba dar nu inteleg la ce vorbeste unu ca tine...lasa-i pe aia care au fost acolo sa vorbeasca.ce a fost a fost...foarte bine ca le-au luat.

iar esti penibil....nu mai are voie sa se bucure omul ? :D pai dupa mintea ta despre evenimentele de la 11 septembrie nu pot comenta decat...victimele...:rosu::happy :headbang:

Marius
31st July 2008, 14:59
bucurati-va, poate cand mai cresteti va lasa "aia mari" chiar sa fluturati un steag.

Bumbescu
31st July 2008, 15:17
steagurile de gard Desant și Triada și-au schimbat proprietarul,iar v-au facut dinamovistii!:)

hai ma ce dracu,la 6 luni pierdeti cate un steag!:happy

Cica a fost o actiune in clasicul stil militienesc, cu urmarire pana in fata blocului si 5 contra 1. E ok asa? Nu stiu, intreb.

Jus7M3
31st July 2008, 15:19
intrebarea e ce cauta ala cu banneru singur ?! :shocked:

daca respectivul nu era lasat singur si sa zicem mai erau 10 insi cu el raportul de forte se schimba si erau 11 la 5 .. greselile si neatentiile se platesc

si sa nu inceapa stelistii cu moralitatea capturilor atata timp cat ei au luat dintr`o magazie bannerele celor de la U Cluj ;) atunci nu s-a mai pus problema de moralitate etc etc

Bumbescu
31st July 2008, 15:22
intrebarea e ce cauta ala cu banneru singur ?! :shocked:

daca respectivul nu era lasat singur si sa zicem mai erau 10 insi cu el raportul de forte se schimba si erau 10 la 5 .. greselile si neatentiile se platesc

si sa nu inceapa stelistii cu moralitatea capturilor atata timp cat ei au luat dintr`o magazie bannerele celor de la U Cluj ;) atunci nu s-a mai pus problema de moralitate etc etc

Sincer sa fiu mi se pare mai mare smecheria sa spargi o magazie din stadionul adversarului decat sa-l urmaresti pe unul pana in scara blocului.
Oricum ambele actiuni sunt stupide.
Prin captura as intelege un caft general in urma caruia sa se confiste ceva.

Jus7M3
31st July 2008, 15:24
da, corect .. in fine ei stiu mai bine .. eu mi-am exprimat o parere pur cetateneasca

Casual Italy
31st July 2008, 16:42
...am si eu niste intrebari pentru acesti mari smardoi?
1.de ce baiatul din triada a ajuns la spital daca a fost 2Vs1?
2.de ce baiatul din desant s-a trezit fara ghiozdanul in care avea toate actele,telefon si bani?
3.de ce cand va sunam mereu sa ne intalnim pt fight refuzati tot timpul?
4.de ce cand v-au propus aia de la tk fight pt recuperarea bannerului ati dat-o la intors ca nu aveti oameni?
5.credeti ca ce faceti voi se numeste ultrasesrie?

Charon
31st July 2008, 17:25
fara suparare,da si 1 contra 1 poti ajunge lejer in spital daca nu stii sa te aperi!:)

p.s. nimic din ce se face prin peluzele romanesti nu e ultraserie pura,cu atat mai putin mentinerea unor brigazi "desfiintate"!
p.s.2 sarbatorirea a 10 ani de la infiintare(Tk),desi tu esti "capturat" de 2 ani,e tot ultraserie?

vlad1607
31st July 2008, 17:30
eternul discurs stelist....eternele lamentari.....nu conteaza...maine poimaine ramaneti fara nici un steag si gata ! :D

imi place ca dau stelistii lectii de morala cand ei au inca in peluza brigazi desfiintate...cand ei au spart o magazie....:happy BRAVO! ramane valabil ca PT NOI sunteti niste OI ! :D

Casual Italy
31st July 2008, 17:31
fara suparare,da si 1 contra 1 poti ajunge lejer in spital daca nu stii sa te aperi!:)

p.s. nimic din ce se face prin peluzele romanesti nu e ultraserie pura,cu atat mai putin mentinerea unor brigazi "desfiintate"!
p.s.2 sarbatorirea a 10 ani de la infiintare(Tk),desi tu esti "capturat" de 2 ani,e tot ultraserie?

aoloooo...daca ai 50kg normal ca ajungi la spital...dar ala nu avea deloc 50kg...treaba a fost alta...aia nu au fost 2...au fost 4-5...oricum acum nu mai conteaza...ce a fost a fost...ce va fi va fi...
cat despre tk nu mai are rost sa mai discutam.

Marius
31st July 2008, 17:31
vladut tata, ca tot esti "tare-n tastatura" :cool:, tu din ce brigada faci parte?

nu de alta, dar vad ca habar n-ai, cauti doar sa te bagi in seama :rolleyes:

Casual Italy
31st July 2008, 17:32
eternul discurs stelist....eternele lamentari.....nu conteaza...maine poimaine ramaneti fara nici un steag si gata ! :D

imi place ca dau stelistii lectii de morala cand ei au inca in peluza brigazi desfiintate...cand ei au spart o magazie....:happy BRAVO! ramane valabil ca PT NOI sunteti niste OI ! :D

ba pechinezule tu nu ai dreptul sa deschizi gura...cand o sa participi la un fight sau la o captura sa ma anunti si pe mine...tu nu esti in stare sa te duci la 2 meciuri ale lu' dinamo intr-un an si aberezi pe aici...mi s-a luat de atata labareala...

vlad1607
31st July 2008, 17:48
@marius : acum din nici una...anii trecuti faceam deplasari dese cu o anumita brigada...dar nu are rost sa mai comentan...acum din cauza serviciului sunt mai " cetatzean" :D dar nu cred ca asta ma impiedica mister polar bear casual italy sa ma distrez cand vad ca iar ati luat tzeapa...si va rog eu pe voi stelistii sa nu mai vb de mentalitate si onoare sau de ultraserie ca sunteti HILARI :happy spargatorilor de magazii :happy...sau brigazii desfiintate ( banner capturat ) dar care inca mai exista in peluza :happy..sunt de acord ca ce e acum in Romania nu e ultraserie adevarata....dar oricum nu aveti voi pe gard cate steaguri noi v-am luat :happy

seara buna tuturor...:ok:

jonsnow
31st July 2008, 18:44
fara suparare,da si 1 contra 1 poti ajunge lejer in spital daca nu stii sa te aperi!:)

p.s. nimic din ce se face prin peluzele romanesti nu e ultraserie pura,cu atat mai putin mentinerea unor brigazi "desfiintate"!
p.s.2 sarbatorirea a 10 ani de la infiintare(Tk),desi tu esti "capturat" de 2 ani,e tot ultraserie?


la asa ultraserie de amatori sau de kkt cum e la noi am pierdut sirul steagurilor luate de la stelisti ...tk, ultras, army corps, asalt, furia ros albastra, intotdeauna superiori ( ce vremuri, ce iures in peluza cand le-am rupt pe astea), skins, cls (sau plm asta nu se pune) , si ultimele pe lista triada si desant..sunt sigur ca am uitat ceva :))

Charon
31st July 2008, 18:48
Ultranativ a pierdut bannerul in conditii asemanatoare la Arad,dar nu au mai plans,si s-au desfiintat a doua zi!;)

Bumbescu
31st July 2008, 18:54
la asa ultraserie de amatori sau de kkt cum e la noi am pierdut sirul steagurilor luate de la stelisti ...tk, ultras, army corps, asalt, furia ros albastra, intotdeauna superiori ( ce vremuri, ce iures in peluza cand le-am rupt pe astea), skins, cls (sau plm asta nu se pune) , si ultimele pe lista triada si desant..sunt sigur ca am uitat ceva :))

Am senzatia ca vorbesti din auzite......"intotdeauna superiori" l-ati furat din cate imi amintesc din depozitul de sub peluza a doua din ghencea, iar iures in tribuna a fost doar in imaginatia ta, cred ca pe vremea aia(98-99) nici macar nu mergeai la meciuri.
Ai uitat sa adaugi steagul turcului fan Galata care venea prin 98 la Steaua in galerie. L-ati urmarit si in stilul caracterstic(5 contra 1) i-ati furat steagul cu Galata. Eu zic sa revendicati captura si la Istanbul si sa le explicati alora ca trebuie sa-si desfiinteze o brigada ceva.

Totusi ceva nu e clar: daca nu conteaza cum se captureaza, voi de ce mai atarnati ng pe garduri?:D

vlad1607
31st July 2008, 19:15
Ultranativ a pierdut bannerul in conditii asemanatoare la Arad,dar nu au mai plans,si s-au desfiintat a doua zi!;)

ei nu erau stelisti.

Marius
31st July 2008, 20:23
A.

Totusi ceva nu e clar: daca nu conteaza cum se captureaza, voi de ce mai atarnati ng pe garduri?:D

Asta e o intrebare buna:)

vlad1607
31st July 2008, 20:25
nu era nimeni in peluza...era evacuata....se compara situatia in care peluza e evacuata ? cu o actiune ? :happy

chiar asa " o intrebare buna " :D

Marius
31st July 2008, 20:28
la o "actiune", pe langa steag se "captureaza" si telefon+portofel? intreb si eu... :rolleyes:

vlad1607
31st July 2008, 20:30
marius esti tu sigur ca asa a fost? :D

vlad1607
31st July 2008, 20:43
@ toti stelistii ce au postat aici : cum vorbiti mah voi de Onoare, Caracter, Mandrie si Ultraserie cand printre voi sunt acele Scursuri , acele mizerii ce injurau pe Catalin Hildan dupa MOARTEA LUI ???? sunteti ultimii care puteti emite vreo pretentie......:rosu: CIOCU MIC ! ca sunteti de toata jena ! :rosu:

Bumbescu
31st July 2008, 21:08
Se pare ca iar a sosit ora la care asta trebuie sa-si faca injectia.

jonsnow
31st July 2008, 21:16
Am senzatia ca vorbesti din auzite......intotdeauna superiori" l-ati furat din cate imi amintesc din depozitul de sub peluza a doua din ghencea, iar iures in tribuna a fost doar in imaginatia ta]", cred ca pe vremea aia(98-99) nici macar nu mergeai la meciuri.
Ai uitat sa adaugi steagul turcului fan Galata care venea prin 98 la Steaua in galerie. L-ati urmarit si in stilul caracterstic(5 contra 1) i-ati furat steagul cu Galata. Eu zic sa revendicati captura si la Istanbul si sa le explicati alora ca trebuie sa-si desfiinteze o brigada ceva.

Totusi ceva nu e clar: daca nu conteaza cum se captureaza, voi de ce mai atarnati ng pe garduri?:D

omg nu intelegi nimic(nu ma mira), nu am spus ca a fost luat din tribuna ci ca a fost "iures in tribuna"( adica in pch ca sa intelegi ) cand le-am rupt in derby, poate m-am exprimat eu prost....de pe gard v-am luat asalt si tk....;)..daca stau sa ma gandesc a mai fost un fan club bucuresti luat din tribuna, (ca sa ma exprim asa)...dar aia e alta mancare de praz...

Bumbescu
31st July 2008, 21:19
Lasa mai povestile auzite la altii mai mari ca nu le "legi" bine deloc...
Nu te-ai exprimat prost, esti prost....iar apropo de omg, aia era sora-ta(asta pt ca mamele sunt protejate aici)

jonsnow
31st July 2008, 21:23
Lasa mai povestile auzite la altii mai mari ca nu le "legi" bine deloc...

extraordinar tre sa ma justific unui spurcat, (care mai e si foarte inteligent pe deasupra...)cum "leg povestile"....:happy:happy...numai bine :ok:,

vlad1607
31st July 2008, 21:43
Se pare ca iar a sosit ora la care asta trebuie sa-si faca injectia.

la ce replici ieftine scoti din tine nu as fi mirat deloc sa aud ca si tu l-ai injurat pe Catalin Hldan dupa moartea acestuia....

Hard
31st July 2008, 21:44
asta are un fix,parca ar fi sotia lui Hildan ...

Bumbescu
31st July 2008, 21:46
Vladut@Nu mai , tu esti singurul mort pe care l-am injurat vreodata....la cat stai pe net toata ziua si la ce creier ai, esti ca si mort, esti o leguma...

vlad1607
31st July 2008, 21:47
Toflea iar esti prost.....atata replica dai si tu in loc sa taci dreaq din gura aia de spurkat...astia sunteti ma.....ultrasii lu' peste prajit care vorbesc de Onoare si Carcater dar injura un mort...

n-ai cu cine ba....

Bumbescu
31st July 2008, 21:47
:happy

Gata ma, calmeaza-te ca nu te mai injuram

vlad1607
31st July 2008, 21:48
Vladut@Nu mai , tu esti singurul mort pe care l-am injurat vreodata....la cat stai pe net toata ziua si la ce creier ai, esti ca si mort, esti o leguma...

aceeasi replica idioata ...:happy te intreb din nou...eu cu 12 000 postari in 4 ani sau tu cu 10 000 in 2 ani...cine e penibil ? :happy

Marius
31st July 2008, 21:50
vladut, mi se pare ca tu ai o obsesie cu Onoarea si Caracterul. ia gandeste-te tu putin in ce fel au fost luate steagurile alea "de pe gard"... :rolleyes:

Bumbescu
31st July 2008, 21:50
Gata, si-a facut injectia, a terminat cu Haldan.

vlad1607
31st July 2008, 21:52
injectia e o chestie familiara celor in varsta..ca tine bombonel :D si bumbescule ce zice matematica ? esti penibil asta zice
@marius : eu am zis sa nu vorbiti voi de onoare si carcater..de ce? am zis mai sus !

Marius
31st July 2008, 21:55
vlad, am inteles, noi nu vorbim... dar voi?

uite, poate iti amintesti de cum s-au realizat "capturile"

Bumbescu
31st July 2008, 21:59
Lasa stiinta Vladut, pt ca tie de exemplu nu-ti dadea nici o sansa la nastere si uite ce mare ai crescut:D

vlad1607
31st July 2008, 22:00
inca o replica tembela eliberata de bumbescu..deci nimic nou...tot penibil esti....
pt tine 12000 in 4 ani comparat cu 10 000 in 2 ani e "Stiinta" :happy

Urmuz
31st July 2008, 22:04
Oricum ai calcula, Bumbescule, nu suna bine pt tine:P

vlad1607
31st July 2008, 22:05
Oricum ai calcula, Bumbescule, nu suna bine pt tine:P

eu zic ca nu merita sa te bagi...imediat te injura si pe tine....:(

delaparis
31st July 2008, 22:13
hai continuati , continuati ... :ok:

:no:

vlad1607
31st July 2008, 22:15
hai continuati , continuati ... :ok:

:no:

hai sa nu .

Bumbescu
31st July 2008, 22:18
Oricum ai calcula, Bumbescule, nu suna bine pt tine:P

Urmuz, dar de 10000 de posturi cu vreo 60 de cuvinte in total(90% mizerii, cioban, milogi, etc) ce parere ai?:happy
Hai sa-ti si raspund: uita-te numai cat chat am pe clubul pinguinilor.

Vladut@ esti nedumerit nu-i asa? nu l-am injurat....stii de ce ? pt ca injur doar potaile turbate cu ochii sticlosi(sterge-ti balele de furie acum):D

vlad1607
31st July 2008, 22:19
oo...bravo bumbescu...te apropii de zero barat ! :D

iuli
31st July 2008, 22:28
hai continuati , continuati ... :ok:

:no:

Da niste puncte daca tot urmaresti threadul.

caine19
31st July 2008, 22:36
Uitati esentialul... Steagurile Desant si Triada sunt in mainile noastre :) .

La cat mai multe capturi si incidente ! :yeah:

vlad1607
31st July 2008, 22:37
caine nu a uitat nimeni asta...mai ales stelistii :D

Bumbescu
31st July 2008, 22:38
Uitati esentialul... Steagurile Desant si Triada sunt in mainile noastre :) .

La cat mai multe capturi si incidente ! :yeah:

O sa faci pe nebunul cu asta pana la prima ciorba bauta cu paiul, pe urma vei deveni flower-power

vlad1607
31st July 2008, 22:40
vorbesti din experienta?

Bumbescu
31st July 2008, 22:41
Nu, eu am urmat calea inversa, la inceput am fost flower power si de cand am dat de tine aici m-am schimbat:D

vlad1607
31st July 2008, 22:43
si ai inceput sa bei cu paiul? imi pare rau pt tine :ok: pacat..om batran si fara dintzi :)

delaoltenia
31st July 2008, 22:44
O sa faci pe nebunul cu asta pana la prima ciorba bauta cu paiul, pe urma vei deveni flower-power

sunteti nostimi foc....auzi,"ciorba bauta cu paiul". :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Bumbescu
31st July 2008, 22:44
Vladut@Cu paiul mai beau(f rar pt ca prefer bauturile serioase) coktailuri prin baruri, pe la ore cand tu esti viteaz pe net.
Si inca ceva, mai ultrasilor(apropo vladut, sa nu mai spui la nimeni ca ai facut nu stiu ce deplasari cu brigazi): se spune ca bei(sau ca mananci) cu paiul cand ai maxilarul fisurat din pumn, nu are legatura cu dintii:D

vlad1607
31st July 2008, 22:46
Vladut@Cu paiul mai beau(f rar pt ca prefer bauturile serioase) coktailuri prin baruri, pe la ore cand tu esti viteaz pe net.

am inteles bombonel...respect ! :D Jim Beam rullz ! :D esti la fel de viteaz ca si prietenu tau ulyses care cand a venit la IS nu a onorat invitatia de a merge la o bere cu mine si relansat? :D oooo ..da...vitejilor...pacat de bere ....:D

Bumbescu
31st July 2008, 22:48
am inteles bombonel...respect ! :D Jim Beam rullz ! :D esti la fel de viteaz ca si prietenu tau ulyses care cand a venit la IS nu a onorat invitatia de a merge la o bere cu mine si relansat? :D oooo ..da...vitejilor...pacat de bere ....:D

O avea si el o imagine de aparat, nu se poate afisa cu oricine.:D

vlad1607
31st July 2008, 22:49
corect...in padure la el..e un brand ulyses :happy

delaparis
31st July 2008, 23:08
Da niste puncte daca tot urmaresti threadul.
nu mai dau nimic ... m-am zgarcit de tot :D

Nu mai face trolling, nu vezi ce bine se inteleg "baietii" aici ? ... mai e nitel si se pupa :D

tkd.creat0r
1st August 2008, 00:27
Ati mai capturat 2 steaguri , dar stiti ceva ? Dumnezeu sa va aiba in paza de ce o sa urmeze ;) tineti minte ce am zis eu acuma ;) Sa aveti grjia si cand va duceti la baie

Dogville
1st August 2008, 00:39
3.de ce cand va sunam mereu sa ne intalnim pt fight refuzati tot timpul?


:happy :happy :happy


...

4.de ce cand v-au propus aia de la tk fight pt recuperarea bannerului ati dat-o la intors ca nu aveti oameni?


Trezeste-te :D.Aia de la Tk....adica Pitac,Vale,Andrei si ceilalti ultrasi cu burtica din Tineretului :D sunt oameni la casa lor acuma.Am vazut ca ies numai sub marcajul atent al nevestelor supraponderale din dotare :D.In conditiile-astea,o confruntare era ultimul lucru de care-aveau nevoie.Poate planningul familial era mai potrivit :ok:


Sa aveti grjia si cand va duceti la baie

Avem,avem :D Daca si voi promiteti sa va infiltrati mai cu talent, nu ca-n Giulesti cand ati ramas corigenti la deghizare :D

Ulysses
1st August 2008, 10:33
am inteles bombonel...respect ! :D Jim Beam rullz ! :D esti la fel de viteaz ca si prietenu tau ulyses care cand a venit la IS nu a onorat invitatia de a merge la o bere cu mine si relansat? :D oooo ..da...vitejilor...pacat de bere ....:D
ma vladutz ,ti-am raspuns de trei ori ca am si eu niste standarde , nu pot sa ma afisez chiar cu toti...(ai thread special pt asta:D} iti dai seama ca daca deschizi gura si rostesti cele 20 de cuvinte pe care le stii se uita lumea la noi chioras???:headbang:

corect...in padure la el..e un brand ulyses :happy
tu la spalatorie ce esti?ala de sterge parbrizul cu pielea de caprioara?:cool:

Casual Italy
1st August 2008, 11:41
presimt ca in 2 zile o sa faceti un miting gen:pogo liber sau libertate pentru pogo...probabil o sa faceti cheta sa ii angajati un avocat.nimic nu se iarta...nimic nu se uita...

Dogville
1st August 2008, 12:33
O cugetare de factura dostoievskiana :D

Bumbescu
1st August 2008, 12:35
L-au arestat pe ala?

Charon
1st August 2008, 12:42
avem parte de turnatorie?

Casual Italy
1st August 2008, 12:42
L-au arestat pe ala?
ai putina rabdare...

Casual Italy
1st August 2008, 12:44
avem parte de tunatorie?
nu stiu cum te-ai simti in momentul in care te trezesti la spital fara bani telefon si acte...locul aluia e la jilava nu pe stadioanele din romania...oricum nu o sa ramana asa...de maine incepe...

Casual Italy
1st August 2008, 12:45
avem parte de turnatorie?
hai sa iti spun cum sta treaba...te bat...te trezesti in spital fara acte telefon bani...ce faci...vi la mine si ma pupi,nu?

Dogville
1st August 2008, 12:53
Aveti putintica rabdare.Politia il va captura pe criminal.Desigur,justitia il va elibera :D Acum pe bune:cazuri de-astea au existat cu zecile.Eu insumi,la un meci Dinamo-Steaua 0-0 in Groapa,am vazut galeria Stelei cum a despuiat pe strada un tanc de maxim 7 ani doar pentru ca avea tricou cu Dinamo.Asta s-a petrecut pe Tunari,nu e exagerare.Mi s-a rupt inima cand l-am vazut pe copilasul acela cum a plecat plangand acasa dezbracat la pielea goala.Atunci am jurat ura vesnica culorilor ros-albastre.Desigur si reciproca e valabila.Ramane ca politia sa aiba ultimul cuvant pentru ca doar o nevertebrata poate avea astfel de satisfactii marunte ca batutul oamenilor pe strada.

jonsnow
1st August 2008, 12:55
va fi o duminica lunga :yeah::yeah::yeah:

Casual Italy
1st August 2008, 12:55
plm s-a ajuns sa iti fie frica sa intrii in propria scara...s-a ajuns prea departe...daca tot se cred smadoi un fight 50 la 50 fara arme albe si se vede akolo cine e mai bun...nu asa 5 la 1...

Casual Italy
1st August 2008, 12:56
va fi o duminica lunga :yeah::yeah::yeah:

va fi...sa vedem daca mai ajungeti acasa...mustata trebuie sa isi intre in rol...

Dogville
1st August 2008, 12:57
s-a ajuns sa iti fie frica sa intrii in propria scara...
...
Ce spui tu acolo sunt SF-uri.Spune-mi tu in istoria Romaniei un exemplu cand ne-am batut parte-n parte cu cineva ? Atunci o sa-ti dai seama exact cine suntem si incotro ne indreptam...

Bumbescu
1st August 2008, 12:59
va fi o duminica lunga :yeah::yeah::yeah:

Bucuria nebunilor

Casual Italy
1st August 2008, 12:59
Ce spui tu acolo sunt SF-uri.Spune-mi tu in istoria Romaniei un exemplu cand ne-am batut parte-n parte cu cineva ? Atunci o sa-ti dai seama exact cine suntem si incotro ne indreptam...
deci iti dau dreptate...noi toate intereventiile pe care le-am facut au fost pe strada nu in scara blocului...oricum deja am spus prea multe...

jonsnow
1st August 2008, 13:00
va fi...sa vedem daca mai ajungeti acasa...mustata trebuie sa isi intre in rol...

doar noi ??? pai voi ce aveti...:drak:

Casual Italy
1st August 2008, 13:02
doar noi ??? pai voi ce aveti...:drak:
ramane de vazut...ura noastra este nemarginita...