PDA

View Full Version : Cea mai tare galerie romaneasca



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Dani3l
1st November 2007, 22:00
vladut,daca tu la 25 de ani,"judeci" in halul asta:happy imi dau seama ce oameni ai pe langa tine...:happy sau nu ai...:happy
In naivitatea ta,crezi ca a te "lauda" cu asa ceva,e cool...insa rade lumea de tine:( vorbesti din amintiri,nici macar n-ai fost la meci...bine,ultrasarie mica,arata-ti "muschii" pe un forum.hai,pa.

Tyler Durden
1st November 2007, 22:00
Tara de retarzi.. va laudati cu ce batai le-ati dat unora sau au luat altii.. damn.. De aia nu vom iesi vreodata din mocirla mediocritatii. Popor de tigani ce am ajuns.. nu stiu daca o sa ne revenim vreodata. Trist tare..

Toti sunt tari in declaratii. Mai ales astia cu poli, care, parerea mea, sunt printre cei mai frustrati din tara. N-au nici un meci european la activ, fie el si intertotosi, dar presa de 2 lei ii gratuleaza cu euro-poli. Mai degraba echipa de-un eurocent.

Nu stiu daca am mai zis, dar cea mai "tare" galerie este cea a pisicutelor : da foc la stadioane, se bate prin strainatate in rarele ocazii cand au drum pe-acolo (in statiile de alimentare carburanti din Bulgaria, in avion, autocar, etc). Daca echipa lor nu bate pe nimeni, macar ei sa bata pe cineva. Si daca n-au pe cine, atunci se bat intre ei.

Sa fim macar multumiti ca avem o galerie gratulata de presa internationala, in mai multe randuri. Felicitari stelistilor, macar cu ei ne putem mandri. Pacat ca restul nu pot lua exemplu, ci doar sunt frustrati si mai tare, ceea ce-i duce la violente din ce in ce mai dese si mai crunte.

Asa tara, asa civilizatie, asa galerii !

auzi Polare ce spune cetateanu' asta indignat, ca ceilalti sunt violenti, mai putin voi.
pun pariu ca urmareste meciurile numai din peluza IKEA.:happy.

Radu
1st November 2007, 22:01
prima scuza a fst adjutecata de ursu polar...cine e urmatorul?
scuza???:shocked:...imi pare rau cutzu...asta este adevarul gol golut...dak era ceva premeditat va luati carpele de pe gard...dar la tine prostia dauneaza grav sanatatii...:rosu::rosu::rosu:

Radu
1st November 2007, 22:02
auzi Polare ce spune cetateanu' asta indignat, ca ceilalti sunt violenti, mai putin voi.
pun pariu ca urmareste meciurile numai din peluza IKEA.:happy.
este problema lui ce a spus mai sus...nu ma intereseaza!:ok:

Tyler Durden
1st November 2007, 22:03
vlad1607, eu chiar am fost la meciul ala si-ti spun ca intentia voastra a fost de a face spectacol, nu de a da foc stadionului.

Radu
1st November 2007, 22:05
vlad1607, eu chiar am fost la meciul ala si-ti spun ca intentia voastra a fost de a face spectacol, nu de a da foc stadionului.
nu au de unde sa stie ce e ala un spectacol...pt ei un foculet involuntar a fost un spectacol...:happy:happy:happy

Tyler Durden
1st November 2007, 22:07
pentru vremurile alea, Dinamo chiar statea bine la capitolul coregrafii, hai sa fim cinstiti.

Radu
1st November 2007, 22:11
pentru vremurile alea, Dinamo chiar statea bine la capitolul coregrafii, hai sa fim cinstiti.
5 cartoane si mesaje pe hartie igenica...spectacol,nu???as vrea sa vad si yo niste poze din anii aceia cu "celebrele" coregrafii dinamoviste...:shocked:

Tyler Durden
1st November 2007, 22:15
eu chiar nu ma apuc sa scormonesc dupa poze, dar imi aduc aminte ca faceau coregrafii tari pentru vremea aia, chiar daca erau copiate din Italia.

vlad1607
1st November 2007, 23:04
unde esti tu jane cu 4 baloane? :happy

Radu
2nd November 2007, 05:55
unde esti tu jane cu 4 baloane? :happy
cu baloane sau fara baloane noi macar nu copiam...coregrafiile copiate nu au nicio valoare...:ok:

CFR1907
2nd November 2007, 09:14
Uitati o poza cu partea de final a coregrafiei de la meciul cu Dinamo.

http://img216.imageshack.us/img216/1166/imagine57vm0.jpg

Bumbescu
2nd November 2007, 09:26
peste toate fighturile ,peste toate povestile , peste toti pustii ori baietii adevarati indiferent de peluza ....peste toti si toate exista o singura data :

10 mai 1997....ghencea in flacari! restul " e " povesti :D

si acum sa curga lamentarile si scuzele penibile made in ghencea :D


Ce-mi place sa sa vad toti putoii astia dinamovisti laudandu-se cu un kkt provocat de o mica parte(niste cretini, pt ca tr sa fii cretin sa dai foc locului incare te afli si tu) din ei, si despre care nici macar nu stia toata galeria.
Ca martor ocular(unul din putinii de pe acest forum), pot sa-ti spun mai prostovanule ca inainte sa va dea jandarmii afara din peluza jumatate din voi deja fugeati de mancati pamantul, lasand steagurile pe garduri.

Cateva zile dupa meci a aparut mihnea ala al vostru la televizor, impreuna cu alti lesinati , punandu-si cenusa in cap si spunand ca ei de fapt au aruncat niste petarde pe teren si ca oamenii de ordine le-au ridicat si le-au rearuncat in peluza si asa au luat scaunele foc.:happy

Este mai mult decat jenant sa vii dupa 10 ani si sa te lauzi cu o fapta pe care la vremea respectiva ai negat-o vehement, aproape cu lacrimi de frica in ochi.

Elphax
2nd November 2007, 09:41
in primul rand e jenant pt. ei ca intra pe threadul asta ...
:rosu:

Tyler Durden
2nd November 2007, 12:52
eu sunt 100% ca a fost o intamplare si nu ceva programat, am fost in peluza lor atunci si imi aduc aminte cand au venit cu saci intregi de fumigene aia din Pantelimon, alde Chestoru, alde Dasaev, dar intentionau doar sa faca spectacol si atat. faza e pe langa fumigene au mai fost si multi saci de confetti + cartoane....de aici a plecat incendiu de fapt.

Bumbescu
2nd November 2007, 13:47
Tyler, erai dinamovist pe vremea aia?:D

Eu cred ca a fost programat, dar numai de o mica parte din galerie si fara a-i informa pe ceilalti.
Eu ii banuiesc pe niste soricari din zona Unitatii, Brigade d'asalto isi spuneau, astia s-au autointitulat ulterior "incendiatorii".
Una peste alta, a fost o prostie, s-au kkt de frica pe ei dupa cand l-au luat pe "nu" in brate, si-au pierdut steagurile(nuova giardia de atunci mai exista in inchipuirea lor) si acum "sarbatoresc"....e ca si cum ai sarbatori ziua in care "mi-a fu--t vecinul nevasta":D

Tyler Durden
2nd November 2007, 13:57
nu eram deloc, m-am dus doar ca stiam ca or sa fie incidente si pe vremea aia ma interesa subiectul.

care de pe Unitatii, aia ai lui Borcan?

Radu
2nd November 2007, 14:12
lol...faza tare frate...cik mihnea ionescu are interdictie pe stadion...:happy:happy:happy:happy

caine19
2nd November 2007, 15:19
nu eram deloc, m-am dus doar ca stiam ca or sa fie incidente si pe vremea aia ma interesa subiectul.



cand e rost de batut spurcati ... corect :D

Nico21
2nd November 2007, 15:26
Tyler, erai dinamovist pe vremea aia?:D

Eu cred ca a fost programat, dar numai de o mica parte din galerie si fara a-i informa pe ceilalti.
Eu ii banuiesc pe niste soricari din zona Unitatii, Brigade d'asalto isi spuneau, astia s-au autointitulat ulterior "incendiatorii".Una peste alta, a fost o prostie, s-au kkt de frica pe ei dupa cand l-au luat pe "nu" in brate, si-au pierdut steagurile(nuova giardia de atunci mai exista in inchipuirea lor) si acum "sarbatoresc"....e ca si cum ai sarbatori ziua in care "mi-a fu--t vecinul nevasta":D



Nu erau soricari deloc si se numeau Gruppo d'assalto...cativa dintre ei practicau box de performanta...multi spurcati au fost altoiti de-alungul timpului de astia de pe Unitatii...maturau cu toti aurolacii din Sudul Capitalei,in zilele lor bune...Bumbescu,tu vorbesti doar din auzite...cred ca Gica Chioru iti serveste povesti nemuritoare...spune-i sa iti povesteasca si despre episoadele cu el si galeria stelista, alergand mancand pamantu',prin zona Restaurantului Cina,inainte de revolutie,cand se intalneau cu rapidistii...:D:D:D

aLEX_U_1919
2nd November 2007, 16:49
http://img223.imageshack.us/img223/3007/dsc0048resize1yb2.jpg

Asta da coregrafie :happy:happy printre cele mai reusite din romania
Si ei se lauda ca au mai multi suporteri ca steaua =)))

CFR1907
2nd November 2007, 17:06
[IMG]Asta da coregrafie :happy:happy printre cele mai reusite din romania
Si ei se lauda ca au mai multi suporteri ca steaua =)))

Nu rade, ca la meciul asta cu UTA au fost 9.000 de oameni, adica cat vin la voi in 5 meciuri. Si coregrafia a fost destul de frumoasa, numai ca poza asta e facuta atunci cand deja coregrafia era gata. Oricum, respect baietilor din USC, pentru ca au reununtat la banii lor ca sa faca o coregrafie la meciul asta.

aLEX_U_1919
2nd November 2007, 17:13
Uite cum stau samamtarii in dreapta galeriei :))
9000 de oameni din care 150 suporteri adevarati restu samantari.

Daca aia numesti tu coregrafie "frumoasa" asta cum e ?

http://img229.imageshack.us/img229/3844/20070729meci0099kx4.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/8800/20070812totdelupozede01ua6.jpg

CFR1907
2nd November 2007, 17:44
Intradevar, galeria voastra a fost frumoasa atunci cand din ea faceau parte si Ultras19 si Fanatics, numai ca ei au fost destepti si s-au retras din galeria voastra. Exceptand meciul cu Steaua, voi in ultimile etape nu ati umplut nici macar jumatate din peluza. Voi cand ati avut meci cu Vaslui miercuri nu ati fost in galeria voastra decat 100. Cam putin avand in vedere ca ati jucat acasa. Sa nu mai vorbesc ca voi in deplasare mergeti cate 4 sau 8 persoane, pe cand noi mergem constant cate 100 si la meciurile mai importante chiar cate 200-300.

RazvyVG
2nd November 2007, 17:54
Intradevar, galeria voastra a fost frumoasa atunci cand din ea faceau parte si Ultras19 si Fanatics, numai ca ei au fost destepti si s-au retras din galeria voastra. Exceptand meciul cu Steaua, voi in ultimile etape nu ati umplut nici macar jumatate din peluza. Voi cand ati avut meci cu Vaslui miercuri nu ati fost in galeria voastra decat 100. Cam putin avand in vedere ca ati jucat acasa. Sa nu mai vorbesc ca voi in deplasare mergeti cate 4 sau 8 persoane, pe cand noi mergem constant cate 100 si la meciurile mai importante chiar cate 200-300.

pe banii cui ?

CFR1907
2nd November 2007, 18:06
pe banii cui ?

Pe banii nostri. E adevarat ca autocarele sunt inchiriate de catre club, dar noi platim cate 5, 10 sau 15 RON in functie de distanta la care mergem. Daca nu ma insel asa mergeati si voi anul trecut in deplasari.
Ideea e ca voi nu mai sunteti ce erati acum vreo 2-3 ani. In galerie la voi s-au infiltrat foarte multi oameni care nu au absolut nici o treaba cu spiritul universitar. Si pe langa asta voi trebuie trebuie sa suportati in permanenta o bataie de joc la care sunteti supusi de catre politicieni si chiar de catre oamenii din clubul vostru. Sa sti ca foarte multi dintre fostii membrii ai VG acum stau la noi in peluza (nu in galerie, ci in peluza 2) deoarece clubul asta isi respecta suporterii si nu ii trateaza ca pe niste gunoaie. De aceea voi sunteti tot mai putini pe zi ce trece, pentru ca orice om are o limita si pana la urma cedeaza cand e supus la asemenea umilinte chiar de catre persoanele care sunt platite sa aibe grija de club si de suporteri.

aLEX_U_1919
2nd November 2007, 18:10
hahaha ce aberatii scoate spurkatu asta, e clar ca e din Comando muia

CFR1907
2nd November 2007, 18:15
hahaha ce aberatii scoate spurkatu asta, e clar ca e din Comando muia

Si ce daca sunt din Commando Gruia? Adevarul doare, nu-i asa?;)

aLEX_U_1919
2nd November 2007, 18:20
Comando gruia nu mai exista de mult timp in caz ca nu stiai :yeah:

andrei1921tm
2nd November 2007, 18:21
Bun gata hai ca voi astia de la cfr sunteti penibili, voi faceti deplasarile pe banii clubului...la coregrafii imaginatie 0.dupa ce ca sunteti putini, mai lipseste si imaginatia.
In plus daca e sa vorbim de cea mai iubita echipa din tara, eu zic sa ne uitam pe stadion, unde sunt cei mai multi, ca asa se pot lauda toti ca tin cu nu stiu cine, dar mai bine vad meciul la tv.

CFR1907
2nd November 2007, 18:35
Bun gata hai ca voi astia de la cfr sunteti penibili, voi faceti deplasarile pe banii clubului...la coregrafii imaginatie 0.dupa ce ca sunteti putini, mai lipseste si imaginatia.
In plus daca e sa vorbim de cea mai iubita echipa din tara, eu zic sa ne uitam pe stadion, unde sunt cei mai multi, ca asa se pot lauda toti ca tin cu nu stiu cine, dar mai bine vad meciul la tv.

Cei mai multi? Pai noi suntem printre primele echipe din Romania la numar de spectatori/meci. Noi cel mai putini am fost 8.000 la meciul cu Ceahlaul. Degeaba va agatati voi de faptul ca noi joi seara am fost mai putini in galerie la meciul cu UTA. Uitati si cateva scene cu Commando Gruia in actiune:

http://www.youtube.com/watch?v=MDCEMvy0pDg
http://www.youtube.com/watch?v=qpEhHLM5v9M
http://www.youtube.com/watch?v=xCLLVxSaQD0

Ferdininho
2nd November 2007, 18:53
Cei mai multi? Pai noi suntem printre primele echipe din Romania la numar de spectatori/meci. Noi cel mai putini am fost 8.000 la meciul cu Ceahlaul. Degeaba va agatati voi de faptul ca noi joi seara am fost mai putini in galerie la meciul cu UTA. Uitati si cateva scene cu Commando Gruia in actiune:

http://www.youtube.com/watch?v=MDCEMvy0pDg
http://www.youtube.com/watch?v=qpEhHLM5v9M
http://www.youtube.com/watch?v=xCLLVxSaQD0

Aici jucati acasa sau in deplasare?

http://www.youtube.com/watch?v=t6NMO0Kr42g

Bumbescu
2nd November 2007, 19:11
Nu erau soricari deloc si se numeau Gruppo d'assalto...cativa dintre ei practicau box de performanta...multi spurcati au fost altoiti de-alungul timpului de astia de pe Unitatii...maturau cu toti aurolacii din Sudul Capitalei,in zilele lor bune...Bumbescu,tu vorbesti doar din auzite...cred ca Gica Chioru iti serveste povesti nemuritoare...spune-i sa iti povesteasca si despre episoadele cu el si galeria stelista, alergand mancand pamantu',prin zona Restaurantului Cina,inainte de revolutie,cand se intalneau cu rapidistii...:D:D:D

Nu erau soricari, erau pechinezi, pe vremea aia mai pitesteanule(apropo, oare cine vorbeste din auzite?) legea o faceau cei de la Titan Boys prin zona aia....
Inainte de 89 , cel putin pana prin 85 nu era nici problema intre stelisti si rrapidisti.
In 86 nu au digerat prea usor Cupa Campionilor, s-au mai racit "relatiile", dar de-abia dupa 89 a inceput razbelul.

Nico21
2nd November 2007, 19:57
Nu erau soricari, erau pechinezi, pe vremea aia mai pitesteanule(apropo, oare cine vorbeste din auzite?) legea o faceau cei de la Titan Boys prin zona aia....
Inainte de 89 , cel putin pana prin 85 nu era nici problema intre stelisti si rrapidisti.
In 86 nu au digerat prea usor Cupa Campionilor, s-au mai racit "relatiile", dar de-abia dupa 89 a inceput razbelul.



Ia intreaba-l tu pe taticul tau Chioru,de episoadele Cina...sa vezi ce iti raspunde...cat despre Titan Boys,ma faci sa rad...aia bateau doar copii si fete...

Tyler Durden
2nd November 2007, 21:25
Nico, e periculos sa-l intrebe pe Gica Chioru, pentru ca nu o sa afle nimic adevarat de la el, caci religia lui Gica este minciuna.
Bumbescule, Titan Boys nu puteau sa faca legea in Sud pentru ca Titanul nu e in Sud. Oricum baietii astia au mai avut si infrangeri la viata lor, te asigur.
Nico, hai sa fim onesti, nu erau chiar fatalai astia din Titan Boys.

Radu
3rd November 2007, 01:24
prieteni...nu cred k are rost sa discutam despre TB...ii cunosc pe majoritatea care au fost in TB...pot sa spun ca ei nu au dat niciodata innapoi de la vreo lupta...nu mai are rost sa discutam...tyler stie multe...asa k...:ok:

delaparis
3rd November 2007, 01:40
mda ...

vezi ca balbai aici

Nico21
3rd November 2007, 08:40
Nico, e periculos sa-l intrebe pe Gica Chioru, pentru ca nu o sa afle nimic adevarat de la el, caci religia lui Gica este minciuna.
Bumbescule, Titan Boys nu puteau sa faca legea in Sud pentru ca Titanul nu e in Sud. Oricum baietii astia au mai avut si infrangeri la viata lor, te asigur.
Nico, hai sa fim onesti, nu erau chiar fatalai astia din Titan Boys.



Bine...erau semi-fatalai...:):):)

Bumbescu
3rd November 2007, 11:13
Nico, e periculos sa-l intrebe pe Gica Chioru, pentru ca nu o sa afle nimic adevarat de la el, caci religia lui Gica este minciuna.
Bumbescule, Titan Boys nu puteau sa faca legea in Sud pentru ca Titanul nu e in Sud. Oricum baietii astia au mai avut si infrangeri la viata lor, te asigur.
Nico, hai sa fim onesti, nu erau chiar fatalai astia din Titan Boys.

Tyler, e tot asa de in Sud cum e strada Unitatii in sud(nu stiu daca are sens sa intru in detalii zonale cu unul care din Bucuresti cunoaste probabil intrarea din autostrada, dugheana cu mici de la km 14, Carrefour si Giulesti-ma refer la Mustata).

Mustata, tot ii tragi cu Cina aia, cred ca esti maniac....pana prin 87 nu s-a intamplat nimic intre stelisti si rapidisti, iar dupa 87 chiar incepusesem sa-mi fac veacul prin zona aia(triunghiul de aur Cina-Turn-Gradinita) si nu-mi aduc aminte de un eveniment ca cel povestit de tine.

andrei1921tm
3rd November 2007, 12:01
Aici jucati acasa sau in deplasare?

http://www.youtube.com/watch?v=t6NMO0Kr42g

Daca punem de acasa....cand noi suntem in peluza cat sunt ei pe tot stadionul...:yeah:

Nico21
3rd November 2007, 12:39
Tyler, e tot asa de in Sud cum e strada Unitatii in sud(nu stiu daca are sens sa intru in detalii zonale cu unul care din Bucuresti cunoaste probabil intrarea din autostrada, dugheana cu mici de la km 14, Carrefour si Giulesti-ma refer la Mustata).

Mustata, tot ii tragi cu Cina aia, cred ca esti maniac....pana prin 87 nu s-a intamplat nimic intre stelisti si rapidisti, iar dupa 87 chiar incepusesem sa-mi fac veacul prin zona aia(triunghiul de aur Cina-Turn-Gradinita) si nu-mi aduc aminte de un eveniment ca cel povestit de tine.


Mah,tu intreaba-l pe Gica si pe alti stelisti mai batrani,de cate ori au luat-o de la Blondu et comp,prin zona restaurantului Cina...tineti minte...nu ati miscat in Bucale in fata noastra...pana in '96...

2stupiddogs
3rd November 2007, 12:54
Aici jucati acasa sau in deplasare?

http://www.youtube.com/watch?v=t6NMO0Kr42g

Erau in deplasare!!!:ok: La intoarcere,pe drumul spre gara,vorbeau doi jandarmi intre ei (referitor la noi):"No,ce bine ar fi sa am atatia oameni la nunta!":happy:happy:happy

Radu
3rd November 2007, 19:49
deja doi patrupezi in spitale in urma ciocnirilor intre patrupezi si olteni...interesant de vazut ce va urma...:evil:

Ioca10
5th November 2007, 22:15
......cateva secunde ajung;)

http://www.youtube.com/watch?v=Pbc1BTNOKEA

caine19
7th November 2007, 18:29
Daaaa :dance:


In mai pe 10 mereu vom petrece ! :cheer::cheer::cheer:

moty
7th November 2007, 21:10
Daaaa :dance:


In mai pe 10 mereu vom petrece ! :cheer::cheer::cheer:

pai da, ca voi altceva nu prea aveti ce sarbatori!

vlad1607
7th November 2007, 21:15
vb de galerii aici..evident nu aveti cu ce sa iesiti in fata la capitolul asta asa ca aberatzi.

moty
7th November 2007, 21:20
vb de galerii aici..evident nu aveti cu ce sa iesiti in fata la capitolul asta asa ca aberatzi.

da, adevarul e ca la gesturi huliganice aveti cu ce iesi in fata.

Elphax
8th November 2007, 10:02
si cam asta e tot ...

dannyreddog
8th November 2007, 18:02
Bah...Am observat in Poll ca Steluta ar avea "cea mai tare galerie" dar suporterii acestei echipe nu au aratat asa ceva prin coregrafii in meciurile din liga de pe tern propiu cu Sevilla si englezii (numai englezi nu sunt..in fine..) de la Arsenal,chiar daca

Dani3l
8th November 2007, 18:04
Daaaa :dance:


In mai pe 10 mereu vom petrece ! :cheer::cheer::cheer:

Ce zici daca stelistii ar sarbatorii la fiecare 5 octombrie?!

dannyreddog
8th November 2007, 18:11
ups..:D cum spuneam.. chiar daca preturile biletelor au fost exagerate.Suporterii dinamovisti au avut ocazia doar intr-un singur meci important sa-si afiseze atasarea pt culorile alb-rosii in meciul cu Lazio,afisand niste coregrafii impresionante si nici atunci preturile biletelor nu au fost foarte ieftine...

caine19
8th November 2007, 18:30
Ce zici daca stelistii ar sarbatorii la fiecare 5 octombrie?!

Nu vad legatura ...

Oricum voi sunteti greu de cap .

la galerii sunteti zero ... :rosu:

hamsterutz
9th November 2007, 11:48
ups..:D cum spuneam.. chiar daca preturile biletelor au fost exagerate.Suporterii dinamovisti au avut ocazia doar intr-un singur meci important sa-si afiseze atasarea pt culorile alb-rosii in meciul cu Lazio,afisand niste coregrafii impresionante si nici atunci preturile biletelor nu au fost foarte ieftine...

iar la meciul cu bistrita (parca) suporteri si-au aratat atasarea fata de echipa in fotoliu la tv =))))))) iar biletele au fost gratis...ca sa nu mai vb de coregrafii...scaunele goale erau absolut superbe.
de steaua nu ma mai iau ca si asa ii bate d-zeu...a visat jj aseara ;)

ps: de ce pt sdr vb cei care se uita numa la tv si pe stad calca numa la derby-uri?

dannyreddog
9th November 2007, 16:59
iar la meciul cu bistrita (parca) suporteri si-au aratat atasarea fata de echipa in fotoliu la tv =))))))) iar biletele au fost gratis...ca sa nu mai vb de coregrafii...scaunele goale erau absolut superbe.
de steaua nu ma mai iau ca si asa ii bate d-zeu...a visat jj aseara ;)

ps: de ce pt sdr vb cei care se uita numa la tv si pe stad calca numa la derby-uri?

Aici ma refer numai la meciurile internationale importante ale celor 2 echipe rivale,chiar daca suporterii celor de la granita cu porumbul au avut ocazia sa-si exprime admiratia,atasamentul sau cei vrei tu..de mai multe ori in aceste meciuri,de-a lungul ultimilor ani,nu am vazut coregrafii sau ceva de genul asta din partea suporterilor stelutei,in timp ce tot dinamovistii au fost mai buni la capitolul asta.( Vezi meciul retur cu Lazio, Benfica, Man Utd,etc...).

hamsterutz
9th November 2007, 23:16
Aici ma refer numai la meciurile internationale importante ale celor 2 echipe rivale,chiar daca suporterii celor de la granita cu porumbul au avut ocazia sa-si exprime admiratia,atasamentul sau cei vrei tu..de mai multe ori in aceste meciuri,de-a lungul ultimilor ani,nu am vazut coregrafii sau ceva de genul asta din partea suporterilor stelutei,in timp ce tot dinamovistii au fost mai buni la capitolul asta.( Vezi meciul retur cu Lazio, Benfica, Man Utd,etc...).

mie coregrafia cu lazio nu mi se pare asa tare...ce e asa tare sa scrii din veste aici e dinamo? nu vad :D
iar cu nr de spectatori la meciurile cu echipe mari...stai tu calm ca numa 10% din aia au venit sa vada pe dinamo :D.

BacauHooligan
10th November 2007, 00:08
Dispret total pentru suporterul ocazional !
Ps. Din tot forumu ista 70% merg pe stadioane ...restu doar cu vorba! (parerea mea)

Elphax
10th November 2007, 00:13
70%? poate 10%

BacauHooligan
10th November 2007, 00:16
70%? poate 10%

bine 5 % ultrasi de prin galerii 10 % meciuri vazute stand in fund pe stadion 20 % suporteri ocazionali ... si restu ...traiasca televizoru !

NORGEMAN
10th November 2007, 08:52
bine 5 % ultrasi de prin galerii 10 % meciuri vazute stand in fund pe stadion 20 % suporteri ocazionali ... si restu ...traiasca televizoru !

asa ne mai apropiem de realitate:D

Radu
10th November 2007, 23:19
bine 5 % ultrasi de prin galerii 10 % meciuri vazute stand in fund pe stadion 20 % suporteri ocazionali ... si restu ...traiasca televizoru !
ai uitat sa nominalizezi si huliganii...:happy:happy:happy

Radu
11th November 2007, 09:40
Bah...Am observat in Poll ca Steluta ar avea "cea mai tare galerie" dar suporterii acestei echipe nu au aratat asa ceva prin coregrafii in meciurile din liga de pe tern propiu cu Sevilla si englezii (numai englezi nu sunt..in fine..) de la Arsenal,chiar daca
hai k iara o dai in balarii...poi crezi k avea rost sa facem o coregrafie???au facut baietii de la aiss la praga prima coregrafie din istoria unei galerii din tara in europa...ce vrei mai mult de atat...sa zicem k faceam o coregrafie...poate era reusita poate nu...nu renta...asa k...nu iti mai da u cu parerea despre noi si coregrafiile noastre...sunt si yo curios ce coregrafie o sa faceti in seara asta...din cate am auzit mai multi de 4000-5000 nu o sa fiti...o sa fie destul de interesant!:ok:

Sorin Blaj
11th November 2007, 13:09
Ce va iesi,numai Dumnezeu stie. 8)
Sa-i dam drumul!!!!!!! :yeah:

Eu votez CVUCS.

A iesit cel mai de succes thread de pe Forumul Onlinesport (9139 posturi, pana acum). :)

Cred ca va fi primul thread cu 10.000 de posturi.

Cu 1208 participanti la poll. :ok:

Dani3l
11th November 2007, 13:12
A iesit cel mai de succes thread de pe Forumul Onlinesport (9139 posturi, pana acum). :)

Cred ca va fi primul thread cu 10.000 de posturi.

Cu 1208 participanti la poll. :ok:

Numeric,da...insa calitativ...:happy
11 novembre 2007 - Una persona è morta dopo uno scontro tra tifosi in un'area di servizio lungo l'A1, nel territorio di Arezzo. Secondo le prime informazioni la vittima sarebbe un tifoso laziale. Non è ancora chiara la dinamica di quanto accaduto e le responsabilità sulla morte del tifoso. Sembra secondo quanto emerso la vittima sarebbe stata raggiunta da un colpo di pistola. Tutto è avvenuto nell'area di servizio di Badia al Pino dove si sarebbero scontrati tifosi della Lazio e della Juventus.
gazzetta.it
Din pacate, nu cred ca suntem departe de asa ceva...

BAK
12th November 2007, 03:31
din prosport

Suporterii Stelei si-au parasit echipa, iar conducerea a luat o prima masura: a ieftinit biletele.

2.000 de suporteri ros-albastri au fost sâmbata seara pe stadionul din Ghencea! Extrem de putini, în conditiile în care Steaua are 5.061 de abonati.

nr.zece
12th November 2007, 12:12
din prosport

Suporterii Stelei si-au parasit echipa, iar conducerea a luat o prima masura: a ieftinit biletele.

2.000 de suporteri ros-albastri au fost sâmbata seara pe stadionul din Ghencea! Extrem de putini, în conditiile în care Steaua are 5.061 de abonati.

care 2000?
cu tot cu ai nostri pe care nu i-au lasat sa intre?

Balaci
12th November 2007, 12:21
Suporteri de conjunctura, ce sa le ceri:(

against78
12th November 2007, 20:20
felicit superba galerie a rapidului pt prestatia din Stefan cel Mare, care a culminat cu jignirea memoriei lui CATALIN HALDAN. asa sa va ajute dumnezeu.
fratii lui mailat nu m-au dezamagit nici de data asta.
sunt la fel de pitoresti ca si suporterii din gaura neagra a Romaniei, oltenia, care 90% din timp injura echipa adversa.

Bumbescu
12th November 2007, 20:22
Suporteri de conjunctura, ce sa le ceri:(

Balaci, lasa prostiile aici, vezi mai bine ce ti se intampla in arena unde nici seful tau vadim nu te mai cunoaste:D

against78
12th November 2007, 20:23
mie coregrafia cu lazio nu mi se pare asa tare...ce e asa tare sa scrii din veste aici e dinamo? nu vad :D
iar cu nr de spectatori la meciurile cu echipe mari...stai tu calm ca numa 10% din aia au venit sa vada pe dinamo :D.

da, au venit sa vada marea ecipa a lui lazio. daca stii 3 jucatori esti tare, dar nu cred. pari tipul omului mai putin inteligent care ii inlocuiteste pe militarii in termen ce umpleau ghena

Tyler Durden
12th November 2007, 20:24
mamaaaa, a venit unu d'ala rau. fugiti! :happy

Bumbescu
12th November 2007, 20:24
care 2000?
cu tot cu ai nostri pe care nu i-au lasat sa intre?

De ce nu i-au lasat sa intre, le mirosea gura prea tare a praz?....vorbiti ca sa va aflati in treaba....pana una alta Steaua are cei mai multi suporteri de la inceputul campionatului.
Aseara daca voi ati fi jucat cu mioveni(cam asa e craiova pt noi) nu ati fi fost mai mult de 500.:D

caine19
12th November 2007, 20:27
Cea mai jalnica galerie care a calcat in Stefan cel Mare in ultimul timp :ok:...

La cantece , lautarii Bucurestiului . Va mai lipsesc acordeoanele .

Am si eu o intrebare pentru rapidisti : De ce de 4 ani va conduce un tigan ?

Bumbescu
12th November 2007, 20:29
Cea mai jalnica galerie care a calcat in Stefan cel Mare in ultimul timp :ok:...

La cantece , lautarii Bucurestiului . Va mai lipsesc acordeoanele .

Am si eu o intrebare pentru rapidisti : De ce de 4 ani va conduce un tigan ?

Intrebarea e altfel: de ce dintotdeauna ati fost condusi numai de tigani?:D

Tyler Durden
12th November 2007, 20:30
Am si eu o intrebare pentru rapidisti : De ce de 4 ani va conduce un tigan ?
intreaba-l pe Nila.

against78
12th November 2007, 20:30
nu sunt rau, dar nu imi plac idiotii. si nici povestitorii de 2 lei (vechi).

Sezione
12th November 2007, 21:45
De ce nu i-au lasat sa intre, le mirosea gura prea tare a praz?....vorbiti ca sa va aflati in treaba....pana una alta Steaua are cei mai multi suporteri de la inceputul campionatului.
Aseara daca voi ati fi jucat cu mioveni(cam asa e craiova pt noi) nu ati fi fost mai mult de 500.:D

Vorbesti si tu cam vorbesti asa ca sa te afli in treaba... De fapt nici tu nu crezic e spui.... Ce are steaua ??? Suporteri ?? Mai corect ar fi simpatizanti... Vad si acum ce simpatizanti are steaua....la meciul cu Pandurii... Si ca sa dormi linistit cei mai multi spectatori la meciurile acasa de anul asta ai are Poli ... Si de chestii de astea penibile cu prazul..s-a pliktisit toata lumea. Da de fapt nu ma mira esti la fel de inteligent ca si marele cotonogar Bumbescu :no:

hamsterutz
12th November 2007, 21:49
da, au venit sa vada marea ecipa a lui lazio. daca stii 3 jucatori esti tare, dar nu cred. pari tipul omului mai putin inteligent care ii inlocuiteste pe militarii in termen ce umpleau ghena

iauzi mah...ma inv tu? :))si sa ma faci stelist e cea mai mare jignire care poti sa mi-o aplici....vezi-ti de treaba ta :D

hamsterutz
12th November 2007, 21:54
Cea mai jalnica galerie care a calcat in Stefan cel Mare in ultimul timp :ok:...

La cantece , lautarii Bucurestiului . Va mai lipsesc acordeoanele .

Am si eu o intrebare pentru rapidisti : De ce de 4 ani va conduce un tigan ?

mentalitate de cacao....in loc sa rec ca au fost buni si in retur sa le demo ca puteti fi mai buni ca ei....incepeti sa aruncati cu noroi in adv ca ba au lider tigan ba nush ce...frustrare curata.

Ferdininho
12th November 2007, 22:04
pana una alta Steaua are cei mai multi suporteri de la inceputul campionatului.


:happy :happy :happy :happy :happy :happy

Ghencea-teatrul umbrelor.

Lover
12th November 2007, 22:55
7400 au fost in seara asta... pana la sfarsitul sezonului, daca ramane lacatus, o sa vina sub 1000/meci

Bumbescu
13th November 2007, 08:47
Vorbesti si tu cam vorbesti asa ca sa te afli in treaba... De fapt nici tu nu crezic e spui.... Ce are steaua ??? Suporteri ?? Mai corect ar fi simpatizanti... Vad si acum ce simpatizanti are steaua....la meciul cu Pandurii... Si ca sa dormi linistit cei mai multi spectatori la meciurile acasa de anul asta ai are Poli ... Si de chestii de astea penibile cu prazul..s-a pliktisit toata lumea. Da de fapt nu ma mira esti la fel de inteligent ca si marele cotonogar Bumbescu :no:

Stimate lingvist sezione aseara au fost 7000 simpatizanti:D in Ghencea, destul de multi pt un meci disputat Luni seara pe frig de la ora 9.
Uite si un pasaj din gazeta sporturilor de dupa meciul cu voi:

"14.300 era media spectatorilor la partidele Stelei de acasă, pînă la confruntarea de aseară"

In alta ordine de idei, analogiile astea facute de tine, cotonogar=tampit, tehnic=destept realmente ma sperie si ma duc cu gandul ca cine stie, poate ca modelul tau in viata e Lutu, si poate ca nevasta ti-ai luat-o de pe centura, ca de...acolo's cele mai tehnice:D

caine19
13th November 2007, 16:42
mentalitate de cacao....in loc sa rec ca au fost buni si in retur sa le demo ca puteti fi mai buni ca ei....incepeti sa aruncati cu noroi in adv ca ba au lider tigan ba nush ce...frustrare curata.

Eu m-am referit la galerie , daca tu zici ca au fost mai buni ca noi atunci chiar nu ai treaba cu fotbalul .
Pana si ei au turbat de disperare cand au vazut ce spectacol am creat :yeah:.

pe teren a fost 0-2 , dar in tribune i-am umilit :yeah: .

E o realitate ca sunt condusi de un tigan , nu e frustrare bai baiete .

Lover
13th November 2007, 17:11
marsh caine... ce, niste tortze si petarde inseamna spectacol ? hai pa ca au plecat toti dupa 70 de minute de antrenament cu public al Rapidului.

Cristian
13th November 2007, 17:18
Stimate lingvist sezione aseara au fost 7000 simpatizanti:D in Ghencea, destul de multi pt un meci disputat Luni seara pe frig de la ora 9.
Uite si un pasaj din gazeta sporturilor de dupa meciul cu voi:

"14.300 era media spectatorilor la partidele Stelei de acasă, pînă la confruntarea de aseară"

In alta ordine de idei, analogiile astea facute de tine, cotonogar=tampit, tehnic=destept realmente ma sperie si ma duc cu gandul ca cine stie, poate ca modelul tau in viata e Lutu, si poate ca nevasta ti-ai luat-o de pe centura, ca de...acolo's cele mai tehnice:D


Daca acolo sunt 7000 de simpatizanti steaua eu sunt presedinte :cry:

http://img101.imageshack.us/img101/6254/image11122220tv211pm1.jpg (http://imageshack.us)


Unde-s aia 7000 ? afara ? :happy

grande
13th November 2007, 17:50
Unde-s aia 7000 ? afara ? :happy

In Spania ,nu ai auzit de celebrii capsunari ?

Radu
13th November 2007, 18:21
chiar conteaza dak am fost 7000 sau 700???eu nu cred ca o sa conteze asta vreodata...atata timp cat pe jucatori ii doare in pl de noi...nu vad de ce ne-ar interesa si pe noi de ei...eu unu in sezonul asta am ratat meciurile de la cj...in rest am fost prezent peste tot...dar nu asta conteaza...multi nu vin la station din cauza jucatorilor...dar asta este alta problmea...in primul rand aseara cele 2 peluze au fost in protest...:ok:

against78
13th November 2007, 20:45
mentalitate de cacao....in loc sa rec ca au fost buni si in retur sa le demo ca puteti fi mai buni ca ei....incepeti sa aruncati cu noroi in adv ca ba au lider tigan ba nush ce...frustrare curata.
era vorba despre galeria aia de expulzati, nu de echipa, care si ea are un capitan cazut din cuib.
si daca e pe invatate, tot timpul poti sa afli ceva nou.


marsh caine... ce, niste tortze si petarde inseamna spectacol ? hai pa ca au plecat toti dupa 70 de minute de antrenament cu public al Rapidului.
las ca face galeria aia a voastra un spectacol comparabil cu ala de la zoo. cred ca e singura galerie turceasca din europa.


chiar conteaza dak am fost 7000 sau 700???eu nu cred ca o sa conteze asta vreodata...atata timp cat pe jucatori ii doare in pl de noi...nu vad de ce ne-ar interesa si pe noi de ei...eu unu in sezonul asta am ratat meciurile de la cj...in rest am fost prezent peste tot...dar nu asta conteaza...multi nu vin la station din cauza jucatorilor...dar asta este alta problmea...in primul rand aseara cele 2 peluze au fost in protest...:ok:

nu am inteles niciodata de ce suporterii trebuie sa mearga la meciuri pentru dica sau pentru niculescu sau pentru vreo alta gloaba, in conditiile in care un fotbalist ramine cel mult 3 sau 4 ani la o echipa (exceptiile gen maldini, totti sau raul intaresc regula). asta ar insemna ca, spre exemplu, suporterii lui napoli sa nu mai calce pe la stadion, pt ca sigur nu vor avea vreodata un jucator ca maradona.

Tyler Durden
13th November 2007, 21:28
cred ca e singura galerie turceasca din europa.

cred ca sunteti singura galerie din Europa care existati doar la derbiuri.

hamsterutz
13th November 2007, 21:52
era vorba despre galeria aia de expulzati, nu de echipa, care si ea are un capitan cazut din cuib.
si daca e pe invatate, tot timpul poti sa afli ceva nou.

eu ma refeream in teren nu am fost pe stad sa vad care e atm.
iar prostiile cu au un capitan/sef de galerie tigan sunt de clasa a 2 :D...voi si garcea...de fapt va reprezinta :))

si stai linistit nu ai ce sa ma inv tu pe mine la nici un nivel :))

BAK
13th November 2007, 21:53
...eu unu in sezonul asta am ratat meciurile de la cj...

:D:Dstiai ce te asteapta, nu?

Radu
13th November 2007, 22:11
:D:Dstiai ce te asteapta, nu?
poi ce naiba...doar imi e o frica de voi...de nu mai pot...eram terminat...copile as vrea sa vad si yo dak o sa vi in retur pe ghencea...si dupaia mai discutam...:ok:

Radu
13th November 2007, 22:13
era vorba despre galeria aia de expulzati, nu de echipa, care si ea are un capitan cazut din cuib.
si daca e pe invatate, tot timpul poti sa afli ceva nou.


las ca face galeria aia a voastra un spectacol comparabil cu ala de la zoo. cred ca e singura galerie turceasca din europa.



nu am inteles niciodata de ce suporterii trebuie sa mearga la meciuri pentru dica sau pentru niculescu sau pentru vreo alta gloaba, in conditiile in care un fotbalist ramine cel mult 3 sau 4 ani la o echipa (exceptiile gen maldini, totti sau raul intaresc regula). asta ar insemna ca, spre exemplu, suporterii lui napoli sa nu mai calce pe la stadion, pt ca sigur nu vor avea vreodata un jucator ca maradona.
ma hai sa iti spun...odata ce faci mii de km...stai in ploaie in friga fara bani fara mancare si ei nici macar nu te saluta...ce plm mai vrei...u nu iti dai seama de un lucru...noi punem mult suflet...si dorim si noi putin respect...doar putin...nu cerem nimik mai mult...poate k multi dintre voi nu inteleg...dar asta este...asta este viata noastra...:ok:

against78
13th November 2007, 22:34
ma hai sa iti spun...odata ce faci mii de km...stai in ploaie in friga fara bani fara mancare si ei nici macar nu te saluta...ce plm mai vrei...u nu iti dai seama de un lucru...noi punem mult suflet...si dorim si noi putin respect...doar putin...nu cerem nimik mai mult...poate k multi dintre voi nu inteleg...dar asta este...asta este viata noastra...:ok:

mercenarii respecta doar banii si pentru asta joaca oriunde. si daca stau bine sa ma gindesc, imi bag p in respectul lui oprita, bostina, zicu si altii ca ei. o galerie a unei echipe reprezinta clubul mult mai mult decit jucatorii care intra la un moment dat in teren.

against78
13th November 2007, 22:37
eu ma refeream in teren nu am fost pe stad sa vad care e atm.
iar prostiile cu au un capitan/sef de galerie tigan sunt de clasa a 2 :D...voi si garcea...de fapt va reprezinta :))

si stai linistit nu ai ce sa ma inv tu pe mine la nici un nivel :))

nu sunt prostii, chiar sunt tigani, probabil ca tu ai o afinitate pentru etnie, mailate.
si stau foarte linisitit, pe unii chiar nu poti sa-i inveti.

against78
13th November 2007, 22:39
cred ca sunteti singura galerie din Europa care existati doar la derbiuri.

replica cam palida. orice ai zice tu, seamana cu turcii.

Charon
13th November 2007, 22:45
replica cam palida. orice ai zice tu, seamana cu turcii.

replicile altora sunt palide,tu insa spui adevarul absolut!:happy
Vreti stadion?
Nu umpleti nici ce aveti, da vorbiti de dragoste pentru club!

hamsterutz
13th November 2007, 22:48
nu sunt prostii, chiar sunt tigani, probabil ca tu ai o afinitate pentru etnie, mailate.
si stau foarte linisitit, pe unii chiar nu poti sa-i inveti.

nu am afinitati chiar deloc dar tu esti mai tigan ca mailat nu totul se rezuma la culoarea pielii
si nu e vb ca nu poti nu ai cu ce sa ma inv...

Tyler Durden
13th November 2007, 23:09
vezi ca si tu esti cam palid, ai hepatita?
cam suferi de tine omule, uiti ca exista si brigazi care n-au nicio tangenta cu stilul turkish sau suporteri obisnuiti care la fel, n-au nicio legatura cu stilul cikalaka fans, dar asa vrei tu sa fim tigani ca sa fii tu baiat si sa faci pe arianul smecher.

paul30
14th November 2007, 08:48
De laudat atitudinea celei mai votate galerii din aceast thread, Cand echipa merge rau ameninta ca le sparg geamurile la masinile jucatorilor, si ce urmeaza? Sa-i ia la bataie sau sa-i omoare cum fac astia prin America de Sud? Felicitarile mele pentru niste "suporteri adevarati".

Elphax
14th November 2007, 11:10
pai normal ca nu te saluta daca ii injuri non stop ...

poate isi iau si niste scaune in cap - asa se intampla pe la voi de obicei, sar scaunele singure din gradene in teren

Radu
14th November 2007, 12:39
au inceput sa prinda grai cimisorenii...dar asta este...nush dc va intereseaza asa de mult de steaua...sunteti niste frustrari si atata tot...nu cred k la noi in peluza liderul de galerie a fost batut cum s-a intamplat la voi...asa k...sau mai grav...sa confunzi suporterii si sa ii rupi cu bataia...:rosu::rosu::rosu:

Elphax
14th November 2007, 12:52
nu a fost batut liderul de galerie, esti prost informat - si daca era care e problema? noi ne rezovam treburile intern, nu cu interlopi gen mustata, si nici nu ne bat bodyguarzii patronului :happy

cred ca tu urzuletz esti un samantzar frustrat si o demonstrezi inca din prima zi cand ai intrat pe forum -

Radu
14th November 2007, 13:08
nu a fost batut liderul de galerie, esti prost informat - si daca era care e problema? noi ne rezovam treburile intern, nu cu interlopi gen mustata, si nici nu ne bat bodyguarzii patronului :happy

cred ca tu urzuletz esti un samantzar frustrat si o demonstrezi inca din prima zi cand ai intrat pe forum -
poi dak zici u...dar de ala din masseria care a fost batut de voi la meciul cu noi fiind imbracat in rosu...ce zici de asta???atunci te intreb altceva...din ce cauza boldura nu mai e lider la voi...nu cumva din cauza batailor primite in repetate randuri??sunt samnatar...este problema ta dak crezi k sunt samantar...frustrarea spune totul despre tine...

caine19
14th November 2007, 13:56
eu ma refeream in teren nu am fost pe stad sa vad care e atm.
iar prostiile cu au un capitan/sef de galerie tigan sunt de clasa a 2 :D...voi si garcea...de fapt va reprezinta :))

si stai linistit nu ai ce sa ma inv tu pe mine la nici un nivel :))

Sunt curios ce ai facut tu in 3-4 ani de cand mergi in peluza la iasi ...

De fapt lasa ... te las sa-ti traiesti viata ta de "pseudo-ultras"

Elphax
14th November 2007, 14:44
poi dak zici u...dar de ala din masseria care a fost batut de voi la meciul cu noi fiind imbracat in rosu...ce zici de asta???atunci te intreb altceva...din ce cauza boldura nu mai e lider la voi...nu cumva din cauza batailor primite in repetate randuri??sunt samnatar...este problema ta dak crezi k sunt samantar...frustrarea spune totul despre tine...

Cine ti-a spus ca nu mai e Boldura lider?
Si asta dovedeste cat de prost [informat] esti, amenitari cu bataia au fost pt. altcineva
:happy

si ala care a fost batut la meci era stelist - poti gasi pe net filmuletul, parca la antena am vazut - vai dar rau e sa fii prost [informat] ... :rosu:

frustrare maxima :D

Ramirez
14th November 2007, 15:22
polare iar ai dat cu batu'n balta, taaaaaare ma'ndoiesc ca tu ai facut deplasarile cu care te lauzi, mai mult, nu cred ca ai mai mult de saishpe ani dar nah, ce sa-i fac, sunt frustrat... esti penibil frate:)

against78
14th November 2007, 20:40
replicile altora sunt palide,tu insa spui adevarul absolut!:happy
Vreti stadion?
Nu umpleti nici ce aveti, da vorbiti de dragoste pentru club!

nu am pretentia asta. cit de umplut stadionul, nu stiu de ce te-ai trezit sa vb. nici al vostru nu e tare plin. dar asta e problema tuturor echipelor din Romania, chiar si in cazul echipelor pe val.

against78
14th November 2007, 20:44
vezi ca si tu esti cam palid, ai hepatita?
cam suferi de tine omule, uiti ca exista si brigazi care n-au nicio tangenta cu stilul turkish sau suporteri obisnuiti care la fel, n-au nicio legatura cu stilul cikalaka fans, dar asa vrei tu sa fim tigani ca sa fii tu baiat si sa faci pe arianul smecher.

din cite imi aduc aminte, nu cred sa te fi jignit. nu sufar de mine, indiferent ce dracu vrei sa zici cu asta. si ma bucur ca aveti brigazi care nu au nici o legatura cu stilul turcesc. or fi aia care cinta la tobe?

against78
14th November 2007, 20:48
pai normal ca nu te saluta daca ii injuri non stop ...

poate isi iau si niste scaune in cap - asa se intampla pe la voi de obicei, sar scaunele singure din gradene in teren

tu de unde esti ma? din ce galeria dracu? bateti oamenii care poarta rosu si sunteti eroi. tu vb de interlopi? uita-te in jurul tau in peluza sa vezi cine te inconjoara.

against78
14th November 2007, 20:50
nu am afinitati chiar deloc dar tu esti mai tigan ca mailat nu totul se rezuma la culoarea pielii
si nu e vb ca nu poti nu ai cu ce sa ma inv...
incepi sa ma distrezi. mai mergeti cu fularele lui steaua la meci? am impresia ca esti de fapt ala care se crede napoleon.

Tyler Durden
14th November 2007, 21:01
din cite imi aduc aminte, nu cred sa te fi jignit. nu sufar de mine, indiferent ce dracu vrei sa zici cu asta. si ma bucur ca aveti brigazi care nu au nici o legatura cu stilul turcesc. or fi aia care cinta la tobe?

pai nu m-ai jignit deloc, cine a zis ca m-ai jignit? trebuia sa inceapa cineva si m-am gandit sa fiu eu ala.

pai aia sunt, te-ai ginit, Jairu, Cercel , Gigi si Nicu Corsicanu', Butelie, Baltazar. fratioru' iti dau un cd cu Landser sau Skrewdriver sa facem un party?

YodaRo
14th November 2007, 21:12
Si totusi marele filozof si lingvist ols, tyler din ce grupare celebra ultras rapidista face parte? Sa fie gruparea ce isi directioneaza saliva cu putere catre antrenorii adversi? Totusi e o performanta ceeace fac acei indivizi fara indoiala destepti, inteligenti si culti...ca orice rapidist dealtfel.
PS briza Atlanticului nu are atata forta totusi sa ajunga peste tot in lume.

Tyler Durden
14th November 2007, 21:25
Fac parte din gruparea aia de care a zis mami al tau sa te feresti.

Eu nu stau la tribuna 0 pen' ca sunt inca tanar si stau la peluza unde ultrasii se amuza, dar ca sa fiu sincer mai scuip si eu atunci cand am sinuzita.

P.S. Stiu ca nu ajunge atat de departe, imi permit totusi un sfat catre tine, daca totusi vrei sa scuipi pana in Romania, ai grija sa nu incerci sa scuipi atunci cand vantul bate din directia opusa, e posibil sa-l nimeresti pe cel care merita. :D

hamsterutz
14th November 2007, 21:31
Sunt curios ce ai facut tu in 3-4 ani de cand mergi in peluza la iasi ...

De fapt lasa ... te las sa-ti traiesti viata ta de "pseudo-ultras"

o sa mori si tot no sa afli :))....si merg in deplasari de la 12 ani nu de la 17 :))

ps: nu ma consider ultras


incepi sa ma distrezi. mai mergeti cu fularele lui steaua la meci? am impresia ca esti de fapt ala care se crede napoleon.

esti in urma tare....

YodaRo
14th November 2007, 21:33
hopa, acest tip rasat, cult si intelectual desigur, Tyler incepe sa se refere la membrii familiei. Faci parte dintre gruparea rromilori rai care fura, cauta prin gunoaie si care injura urat sa inteleg? Si care in timpul liber mai fura gainile din cotetze? Ca de astia trebuie sa ma feresc...
Despre aruncatul flegmei...ce sa zic banuiesc ca ai exercitiu...si o limba cu masa musculara dezvoltata. Limbosule.
Io nu scuip...ca sunt un tip educat..te-ai prins desigur dar incep sa ma ingrijorez despre tine...daca te nimereste o bomba biologica a vreunui coleg de galerie....ai grija...

Tyler Durden
14th November 2007, 21:46
hehe, inteleptul Yoda, cunoscut in saraca noastra Valahie drept Cornel Transatlanticul, incepe sa muste asa cum face musca tzezte cu scrotul bizonului.

mai licentiatule, poate ca am limba mai dezvoltata ca tine, insa nu pot decat sa-ti invidiez bronhiile alea care trag aurolac din canalele transaltantice (deh, doar ai exersat in canalele din zona cimitirului).

stiu ca tu esti un tip educat, doar ai trei licente (trei dintr-o lovitura) si ca plin de gandire pozitiva si santoasa esti ingrijorat pentru lumea din jurul tau, insa te sfatuiesc sa te ingrijorezi mai degraba de ceea ce reprezinta propria-ti persoana, adica docta ignoranta.

P.S. Bai transatlanticule, tu prestezi o caterinca fumata si ieftina pe care nici macar in Chitila lumea nu o mai ingurgiteaza, degeaba traiesti in S.U.A ca tot valah puturos ai ramas.

against78
14th November 2007, 21:58
o sa mori si tot no sa afli :))....si merg in deplasari de la 12 ani nu de la 17 :))

ps: nu ma consider ultras



esti in urma tare....

napoleoane, mergi de la 12 si la anu implinesti 13. dupa ce timpenii debitezi cred ca esti un pic mai tinar de atit, si aici ma refer la intelect, ca sa pricepi sigur.

against78
14th November 2007, 22:03
napoleoane, mergi de la 12 si la anu implinesti 13. dupa ce timpenii debitezi cred ca esti un pic mai tinar de atit, si aici ma refer la intelect, ca sa pricepi sigur.

ai impresia ca fotbalu asta a inceput de cinde mergi tu in cocina aia infecta de o numiti stadion si unde ii injurati pe aia de la vaslui pina la meciul direct, cind brusc va dati seama ca, desi e un amarit de oras, aduce in tribune o galerie de 3 ori mai buna decit a voastra.
si acum sint sigur ca in iasi papagalii nu poarta pene ce tricouri alb - albastre.

vlad1607
14th November 2007, 22:04
Sunt curios ce ai facut tu in 3-4 ani de cand mergi in peluza la iasi ...

De fapt lasa ... te las sa-ti traiesti viata ta de "pseudo-ultras"

in primul rand peluza de IAsi e praf....plina de penibili....aia de LA Vaslui sunt cu 15 clase peste ei....la ultimul meci direct au rupt la un moment dat cordonul de jandarmi si erau sa rupa capatani de pusti ieseni cu vise de mari ultrasi...gen hamsterutz....ce pretetntii sa ai de la unul cu nick name hamsterutz :happy....plus ca el e unul din "durii " ce frecventeaza barul suporterilor din Copou...un loc plin de copii...cu pistrui si care se ascundeau ca potarnichile cand treceau cele 2000 de vasluieni :happy

YodaRo
14th November 2007, 22:07
mai licentiatule, poate ca am limba mai dezvoltata ca tine, insa nu pot decat sa-ti invidiez bronhiile alea care trag aurolac din canalele transaltantice (deh, doar ai exersat in canalele din zona cimitirului).hopa la faza cu aurolacul m-ai convins..nici nu stiu ce e acela...dar imi dau seama ca stau de vorba cu un individ la fel de educat ca si cei din galeria giulesteana...din aceia cu ghiul mare la mana...
Ce e cert e ca tu n-ai sa ajungi niciodata unde sunt eu ...si nici eu unde esti tu... am sa te ignor ca am crezut ca totusi stau de vorba cu alt gen de individ... dar arama a iesit la iveala. I am sad.

bada_otelul
14th November 2007, 22:11
in primul rand peluza de IAsi e praf....plina de penibili....aia de LA Vaslui sunt cu 15 clase peste ei....la ultimul meci direct au rupt la un moment dat cordonul de jandarmi si erau sa rupa capatani de pusti ieseni cu vise de mari ultrasi...gen hamsterutz....ce pretetntii sa ai de la unul cu nick name hamsterutz :happy....plus ca el e unul din "durii " ce frecventeaza barul suporterilor din Copou...un loc plin de copii...cu pistrui si care se ascundeau ca potarnichile cand treceau cele 2000 de vasluieni :happy

sa nu puna galatenii sau clujenii poze cu maiastra galerie dinamovista de la meciurile din groapa,nu de alta dar s-ar vedea exact ce a remarcat cineva acum vreo 2 zile:nu aveti galerie decat la derbiuri:rosu:
p.s. astept raspunsuri "geniale" de genul:voi vb de galerie,de fapt eram in protest,eram dezamagiti,nu ne interesa adversarul,era vremea urata s.a.m.d.

vlad1607
14th November 2007, 22:12
bada intr-adevar nimeni nu se compara cu peluza galateana ...de la volei :happy

Tyler Durden
14th November 2007, 22:25
hopa la faza cu aurolacul m-ai convins..nici nu stiu ce e acela...dar imi dau seama ca stau de vorba cu un individ la fel de educat ca si cei din galeria giulesteana...din aceia cu ghiul mare la mana...
Ce e cert e ca tu n-ai sa ajungi niciodata unde sunt eu ...si nici eu unde esti tu... am sa te ignor ca am crezut ca totusi stau de vorba cu alt gen de individ... dar arama a iesit la iveala. I am sad.

Pai nici nu vreau sa ajung acolo un esti tu, eu sunt de principiul :decat codas la oras , mai bine in satul tau fruntas.

Stai 'mneata linistit ca eu n-am ghiul si am mai multe clase peste tine, nu vreau sa transform threadul asta intr-un turnir al diplomelor, dar s-ar putea sa ai o mare surpriza cu tot cu cele trei licente ale tale.

P.S. Mai bine n-ai mai face pe primadona cu mine, pentru ca mai inainte de a posta eu treaba cu aurolacul, tu ai facut tot felul de insinuari licentioase, asa ca vorba romanului: fuck off!

hamsterutz
15th November 2007, 09:21
in primul rand peluza de IAsi e praf....plina de penibili....aia de LA Vaslui sunt cu 15 clase peste ei....la ultimul meci direct au rupt la un moment dat cordonul de jandarmi si erau sa rupa capatani de pusti ieseni cu vise de mari ultrasi...gen hamsterutz....ce pretetntii sa ai de la unul cu nick name hamsterutz :happy....plus ca el e unul din "durii " ce frecventeaza barul suporterilor din Copou...un loc plin de copii...cu pistrui si care se ascundeau ca potarnichile cand treceau cele 2000 de vasluieni :happy

nu are rost toti aveti in voi prostia...eu ma opresc

Radu
15th November 2007, 09:33
ar fi bine sa va opriti toti...nu numai hamsterutz...si asa debitati numai idiotenii...

vlad1607
15th November 2007, 17:55
noroc ca esti tu mare destept :D Noroc :D am relatat un fapt tu ce te bagi ca musca?

@hamsterutz :povesteste tu, DC STII, de unde ati cumparat tortele pt meciul ccu Vasluiul si eu iti zic cum ati ramas fara si de ce :happy

against78
15th November 2007, 21:26
sa nu puna galatenii sau clujenii poze cu maiastra galerie dinamovista de la meciurile din groapa,nu de alta dar s-ar vedea exact ce a remarcat cineva acum vreo 2 zile:nu aveti galerie decat la derbiuri:rosu:
p.s. astept raspunsuri "geniale" de genul:voi vb de galerie,de fapt eram in protest,eram dezamagiti,nu ne interesa adversarul,era vremea urata s.a.m.d.

astepti degeaba. nu stiu ce stadion a umplut otelul in deplasare sau ce galerie adversa s-a pregatit vreodata pentru meciuril cu voi. realitatea e cruda - nu existati, nici ca echipa, nici ca si galerie. problema e ca trebuie sa fie 18 echipe in liga 1.

against78
15th November 2007, 21:31
pai nu m-ai jignit deloc, cine a zis ca m-ai jignit? trebuia sa inceapa cineva si m-am gandit sa fiu eu ala.

pai aia sunt, te-ai ginit, Jairu, Cercel , Gigi si Nicu Corsicanu', Butelie, Baltazar. fratioru' iti dau un cd cu Landser sau Skrewdriver sa facem un party?

suna bine galeria asta. pacat ca nu toate pasarile migreaza toamna. parca mai era unu tigaie pe acolo.

against78
15th November 2007, 21:39
Fac parte din gruparea aia de care a zis mami al tau sa te feresti.

Eu nu stau la tribuna 0 pen' ca sunt inca tanar si stau la peluza unde ultrasii se amuza, dar ca sa fiu sincer mai scuip si eu atunci cand am sinuzita.

P.S. Stiu ca nu ajunge atat de departe, imi permit totusi un sfat catre tine, daca totusi vrei sa scuipi pana in Romania, ai grija sa nu incerci sa scuipi atunci cand vantul bate din directia opusa, e posibil sa-l nimeresti pe cel care merita. :D

esti cam limitat. pentru un mare ultras, stai cam mult pe net. banii de bilet ii ceri de la mami? probabil tb sa-i prezinti carnetul de note inainte. ai multe clase - mai multe ca trenul? nu te simti prost ca stai in galeria aia si nu ai ghiul?

moty
15th November 2007, 21:42
bai, tu te uiti caste posturi are tyler? nu te lua, ca nu stii cu cine te iei. si putin respect n-ar strica.

Lordul
15th November 2007, 21:45
cea mai tare galerie este la jandarmerie !~

Nico21
15th November 2007, 21:56
Bai Against,mai usor cu plotogariile astea...ca nenea Tyler e prieten la catarama cu Borcea,si poate ramai fara abonament la telefon...:):):)

against78
15th November 2007, 22:16
Bai Against,mai usor cu plotogariile astea...ca nenea Tyler e prieten la catarama cu Borcea,si poate ramai fara abonament la telefon...:):):)

bai, ai si tu dreptatea ta. din pacate sustinerera unei echipe a devenit pentru unii o meserie.

Tyler Durden
16th November 2007, 00:27
esti cam limitat. pentru un mare ultras, stai cam mult pe net. banii de bilet ii ceri de la mami? probabil tb sa-i prezinti carnetul de note inainte. ai multe clase - mai multe ca trenul? nu te simti prost ca stai in galeria aia si nu ai ghiul?
asa e, sunt cam limitat mai imblanitule, ce sa-i faci, fiecare cu posibilitatile lui. deocamdata tu n-ai dovedit nici macar ca esti limitat...
am zis eu ca-s mare ultras? nu-s mare ultras ca n-am loc de tine, se pare ca tu esti singurul mare ultras de pe forum.
prestezi genul de caterinca de succes in liceele industriale, daca o dai in diverse in felul asta. hai marsh ca deja ma obosesti.

paul30
16th November 2007, 08:47
au inceput sa prinda grai cimisorenii...dar asta este...nush dc va intereseaza asa de mult de steaua...sunteti niste frustrari si atata tot...nu cred k la noi in peluza liderul de galerie a fost batut cum s-a intamplat la voi...asa k...sau mai grav...sa confunzi suporterii si sa ii rupi cu bataia...:rosu::rosu::rosu:

Nu, la voi presedintele clubului (fostul) ia la pumni un suporter stelist si nimeni nu are nici o reactie, cu exceptia bodyguardului care a fost atent ca nu cumva sa riposteze saracul om.

against78
16th November 2007, 21:28
asa e, sunt cam limitat mai imblanitule, ce sa-i faci, fiecare cu posibilitatile lui. deocamdata tu n-ai dovedit nici macar ca esti limitat...
am zis eu ca-s mare ultras? nu-s mare ultras ca n-am loc de tine, se pare ca tu esti singurul mare ultras de pe forum.
prestezi genul de caterinca de succes in liceele industriale, daca o dai in diverse in felul asta. hai marsh ca deja ma obosesti.

obosesti repede. am vazut ca esti mare vedeta pe aici si am incercat sa-mi dau seama de ce. inca nu am reusit, dar perseverez.
ai nimerit-o si tu, nu sunt ultras dar nici nu vreau sa fiu. pur si simplu ma duc la aproape toate meciurile, stau in peluza si imi incurajez echipa. inca nu am ajuns la performanta de a ma "amuza" in peluza, dar probabil ca nu sunt destul de "caterincos". hai ca mai vb.

against78
16th November 2007, 21:29
bai, tu te uiti caste posturi are tyler? nu te lua, ca nu stii cu cine te iei. si putin respect n-ar strica.

ti-as spune ceva, dar imi vine rau cind iti vad avatarul. bleah.

hamsterutz
16th November 2007, 23:38
noroc ca esti tu mare destept :D Noroc :D am relatat un fapt tu ce te bagi ca musca?

@hamsterutz :povesteste tu, DC STII, de unde ati cumparat tortele pt meciul ccu Vasluiul si eu iti zic cum ati ramas fara si de ce :happy

1.s-au cumparat de la un dinamovist prin tudor mutu un baiat de la RB
2.n-a ramas nimeni fara, baietzii le-au avut la meci dar nu s-a putut intra...daca cele care erau la meci nu erau cump cum am zis eu atunci nush la ce te referi.

Tyler Durden
17th November 2007, 10:16
obosesti repede. am vazut ca esti mare vedeta pe aici si am incercat sa-mi dau seama de ce. inca nu am reusit, dar perseverez.
ai nimerit-o si tu, nu sunt ultras dar nici nu vreau sa fiu. pur si simplu ma duc la aproape toate meciurile, stau in peluza si imi incurajez echipa. inca nu am ajuns la performanta de a ma "amuza" in peluza, dar probabil ca nu sunt destul de "caterincos". hai ca mai vb.

asa e, obosesc repede mai ales atunci cand intalnesc smecheri de ziua a saptea...
nu sunt nicio vedeta, dar vad ca tii neaparat sa fii ironic si de data asta ti-a reusit, nu ,,persevera" insa ca nu cred ca ai vocatie.

of, m-ai induiosat pana la lacrimi, esti genul de suporter de care tara are nevoie, tine-o tot asa si sunt sigur ca o sa ajungi departe. :ok:

against78
18th November 2007, 19:06
asa e, obosesc repede mai ales atunci cand intalnesc smecheri de ziua a saptea...
nu sunt nicio vedeta, dar vad ca tii neaparat sa fii ironic si de data asta ti-a reusit, nu ,,persevera" insa ca nu cred ca ai vocatie.

of, m-ai induiosat pana la lacrimi, esti genul de suporter de care tara are nevoie, tine-o tot asa si sunt sigur ca o sa ajungi departe. :ok:

unde o sa ajung e problema mea. deocamdata sper sa ajung in austria sau elvetia sa vad meciurile ROMANIEI. iti sugerez si tie sa faci la fel, dupa ce iti stergi lacrimile, bineinteles.

Radu
18th November 2007, 19:18
unde o sa ajung e problema mea. deocamdata sper sa ajung in austria sau elvetia sa vad meciurile ROMANIEI. iti sugerez si tie sa faci la fel, dupa ce iti stergi lacrimile, bineinteles.
poi poate o sa ajungi...dar problema este cum o sa te intorci...
remember 17.11.2007...valabil pt patrupezi...:D

Charon
18th November 2007, 19:53
http://img160.imageshack.us/img160/9315/bulgaria6tc0.th.jpg (http://img160.imageshack.us/my.php?image=bulgaria6tc0.jpg)

bada_otelul
18th November 2007, 20:15
http://img160.imageshack.us/img160/9315/bulgaria6tc0.th.jpg (http://img160.imageshack.us/my.php?image=bulgaria6tc0.jpg)

cat adevar:ok:

Gabri3l
18th November 2007, 20:53
"Lupii Galbeni" au făcut legea și la Sofia

Penultimul meci susținut de "tricolorii" lui Victor Pițurcă, în preliminariile de calificare la EURO 2008, cel cu Bulgaria, de la Sofia, s-a desfășurat pe o vreme câinoasă și nu a prezentat prea mare interes nici pentru suporterii de la sud de Dunăre, nici pentru cei români! Aceștia din urmă nu au ajuns decât în număr de 350, în capitala Bulgariei.

În afara fanilor veniți pe cont propriu, din toate colțurile țării, singurele galerii prezente pe "Vasil Levski" au fost cele ale lui Dinamo București, Farul Constanța, Petrolul Ploiesti. Culmea, ultrașii ploieșteni au reprezentat cel mai numeros contingent, deplasat la meci! Ei au fost 40 la număr, fiind urmați de "marinari" și de dinamoviști, cu câte 30 de persoane!

Ploieștenii au avut câteva dispute verbale cu "câinii roșii", atât pe drumul spre Sofia, cât și pe cea mai mare arenă bulgară! La un moment dat, cele două grupuri de fani au fost separate, de către poliția bulgară, pentru a se evita un posibil... conflict, între tabere! Până la urmă, ultrașii celor două formații s-au liniștit, fiind preocupați, la unison, să se răfuiască, verbal, doar cu omologii bulgari. Care s-au aflat la doar un sector distanță și au scandat, sacadant: "Țiganii, țiganii!"

Conform spuselor unor suporteri, organizarea a fost execrabilă, iar poliția bulgară, cu care susținătorii Naționalei
s-au încăierat, a fost deosebit de violentă și rigidă, în relația cu suporterii vizitatorilor. Un fan din Ploiești a avut chiar nevoie de îngrijiri medicale, fiind bandajat la cap, după ce forțele de ordine sofiote l-au izbit cu bastoanele de cauciuc!
Imediat după partidă, nu au mai existat niciun fel de incidente, între suporterii din cele două țări sau între suporterii români, din tribune.
http://www.gazetadeprahova.ro/images/lupilasofia.jpg

Cristian
18th November 2007, 21:27
Mda am mai zis, tot respectul ptr ceea ce fac fanii ploiesteni, da aici nu sunt de acord cu razboiul dintre petrolisti si dinamovisti, petrolistii fiind preocupati cum scrie in articol de duelurile verbale cu cainii decat sa se ingrijeasca de starea de sanatate a ploiesteanului caruia ii curgea sange avand capul spart.

chipy_1923
19th November 2007, 01:15
Eu m-am referit la galerie , daca tu zici ca au fost mai buni ca noi atunci chiar nu ai treaba cu fotbalul .
Pana si ei au turbat de disperare cand au vazut ce spectacol am creat :yeah:.

pe teren a fost 0-2 , dar in tribune i-am umilit :yeah: .

E o realitate ca sunt condusi de un tigan , nu e frustrare bai baiete .

Ati facut spectacol,nu ne-ati umilit..de umilit,v-am umilit noi in meciul din Supercupa..sau nu-ti mai aduci aminte de tortele noastre si de ce a zis unul de-al vostru?trebuie sa postez iar filmuletul??:happy
p.s. noi am avut torte la meciul cu voi din Groapa..in schimb voi la Supercupa ati avut o torta amarata si ati aruncat-o in teren:happy

http://youtube.com/watch?v=tmwJ4WwFW5w

optifight
19th November 2007, 12:49
Asa ma ,asa galeria cea mai frumoasa e care are mai multe torte si care rupe gaturi mai multe ,perfect ,inseamna ga galeria CFR cade din competitie din start .:yes:

Radu
19th November 2007, 16:18
Asa ma ,asa galeria cea mai frumoasa e care are mai multe torte si care rupe gaturi mai multe ,perfect ,inseamna ga galeria CFR cade din competitie din start .:yes:
are si cefere galerie???:shocked:

caine19
19th November 2007, 16:29
Daca stai in parcare la plaza faci o gramada de capturi in 2-3 ore de garda .

Toti copiii cu fulare de brigazi steliste :happy:happy .

Va mai dam o lectie sambata viitoare .

;)

Cristian
19th November 2007, 16:32
Sambata asta nu viitoare, din cate stiu eu meciul steaua - dinamo e sapt asta :) Si nu-mi zi ca eu am vazut maturatori stradali cu bluza de trening cu dinamo :D:D

Hard
19th November 2007, 16:58
lasa-l pe caine ca el face parte dintr-o brigada care bea pepsi in deplasari,si probabil acum a baut un pahar de bere de a uitat cand e derby-ul :D

vlad1607
19th November 2007, 18:18
hard nu stiu de ce comentezti tu ..toata lumea stie ca esti un soricel derutat...lasa-l pe caine 19 k mai ai de studiat.

Radu
19th November 2007, 19:27
Daca stai in parcare la plaza faci o gramada de capturi in 2-3 ore de garda .

Toti copiii cu fulare de brigazi steliste :happy:happy .

Va mai dam o lectie sambata viitoare .

;)
ba copil obosit ce esti...pune pe forumu asta o poza cu un copil care are fular de brigada la gat si yo ma retrag de aici...idiot ce esti...ce plm lectie sa ne dati...nu uita nu mai merge sa dai bani la garda si sa bagi torte in tobe...:rosu::rosu:

vlad1607
19th November 2007, 20:21
ursule cati ultrasi stelisti au fost in bulgaria?

Radu
19th November 2007, 21:00
ursule cati ultrasi stelisti au fost in bulgaria?
nu conteaza cati au fost...noi nu mergem cu nationala niciunde atata timp cat o sa fie condusa de un sistem infect...:ok:

vlad1607
19th November 2007, 21:52
:happy :happy :happy

da ma esti destept....pe cuvant...adica iubirea pt tricolor e conditionata de un sistem infect??pai in acelasi sistem exista respira si e parte integranta steaua bucuresti....si asta impiedica sudul stelist sa sustina echipa???

O SCUZA MAI PENIBILA nu am auzit niciodata! :happy

prea tare ursule..prea tare ai fost :happy

Sergio
19th November 2007, 22:05
ursule cati ultrasi stelisti au fost in bulgaria?
iti zic eu, trei... vrei sa te lauzi ca a fost un autocar de caini? lauda-te daca la tine primeaza cantitatea.

vlad1607
19th November 2007, 22:29
3? asa multi ? dar timisoreni?

care au fost?

dc ajungem sa-l comparam de exemplu pe Mihnea sau pe Tzinta cu totii copii e clar.....

acmilan_nutu
19th November 2007, 23:21
Mi se pare penibil ceea ce face galeria dinamovista...chiar nu inteleg fenomenul ultras....steaua mi se pare ca se aproape tot mai mult de fenomenul ultras in sine......Dupa parerea mea dinamo ca si galerie seamana cu irriducibili si galeria stelei cu Fossa dei leoni.Personal intotdeuna mia placut Fdl Un grup istoric prin tot ce tine de atmosfera , coregrafii , mentalitate ultras.....
La derbyul Steaua dinamo as vrea un spectacol atat pe teren cat si in tribune!!!!Violenta in fotbal mi se pare o penibilitate!!!
Cea mai tare galerie romaneasca:Steaua
Cea mai tare galerie italiana : Brn ,Arn, R.a.m.s, panthers, comandos tigre, Drunk Company, pitbulls milano si nu in ultimul rand G.U.( Guerrierii Ultras)


Forza Milan!!! Brigate Rossonere sez. Roma

axel
19th November 2007, 23:30
3? asa multi ? dar timisoreni?

care au fost?

Au fost si timisoreni la meci si din cate stiu sud dinamo tot din acelasi motiv nu merge la meciurile nationalei deci ....

Hard
19th November 2007, 23:40
hard nu stiu de ce comentezti tu ..toata lumea stie ca esti un soricel derutat...lasa-l pe caine 19 k mai ai de studiat.

tu la Iasi vezi meciuri la tv
eu la Bucuresti vad meciuri pe stadion
cine soricel ?
punct.
:cya:

Charon
19th November 2007, 23:44
Mi se pare penibil ceea ce face galeria dinamovista...chiar nu inteleg fenomenul ultras....steaua mi se pare ca se aproape tot mai mult de fenomenul ultras in sine......Dupa parerea mea dinamo ca si galerie seamana cu irriducibili si galeria stelei cu Fossa dei leoni.Personal intotdeuna mia placut Fdl Un grup istoric prin tot ce tine de atmosfera , coregrafii , mentalitate ultras.....
La derbyul Steaua dinamo as vrea un spectacol atat pe teren cat si in tribune!!!!Violenta in fotbal mi se pare o penibilitate!!!
Cea mai tare galerie romaneasca:Steaua
Cea mai tare galerie italiana : Brn ,Arn, R.a.m.s, panthers, comandos tigre, Drunk Company, pitbulls milano si nu in ultimul rand G.U.( Guerrierii Ultras)


Forza Milan!!! Brigate Rossonere sez. Roma

:shocked:
ce comparatii!

acmilan_nutu
20th November 2007, 01:50
Acest om mi se pare cel mai " ultras" Mitico !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=FLw88-WTrJ4
Video made by me 100%

vlad1607
20th November 2007, 07:53
ma tu oricum esti cel mai mare ultras din sud estul europei ...nu are rost sa continui un dialog cu unul care jigneste in 8 cuvinte din 10 postate....bine ca le stii tu pe toate...stii tu fiecare ce face si ce a facut...."noapte buna".

Radu
20th November 2007, 13:21
ma tu oricum esti cel mai mare ultras din sud estul europei ...nu are rost sa continui un dialog cu unul care jigneste in 8 cuvinte din 10 postate....bine ca le stii tu pe toate...stii tu fiecare ce face si ce a facut...."noapte buna".
vad k nu vrei sa pricepi...am spus de n ori...nu ma consider ultras...sunt doar unu din cei care ajta ca acest fenomen sa se dezvolte in ROMANIA...atata tot...ce este asa de greu sa pricepi astfel de lucruri???:shocked:

BAK
20th November 2007, 18:38
esti pe nicaieri din pacate......cred ca nimeni de pe forum nu face decalratii mai pompoase ca si tine...ma duc, bate, rup capete la care dupa ceea o intorci ca la buzau si o dai cu non-violenta....hotaraste-te

against78
20th November 2007, 20:05
:shocked:
ce comparatii!
de unde le scoate baiatu asta, frate?
comparatiile cu italienii ma scot din minti in ultima perioada. admiram niste oameni care se pisa pe noi la propriu, care nu fac distinctia intre tigani si romani.
fii si tu mindru ca tii cu stoia fara sa te gindesti la alta echipa.


nu conteaza cati au fost...noi nu mergem cu nationala niciunde atata timp cat o sa fie condusa de un sistem infect...:ok:

lasa sistemul, gindeste-te ca echipa aia reprezinta ROMANIA, indiferent de conducatori sau chiar de jcuatori.


iti zic eu, trei... vrei sa te lauzi ca a fost un autocar de caini? lauda-te daca la tine primeaza cantitatea.
esti penibil.


Ati facut spectacol,nu ne-ati umilit..de umilit,v-am umilit noi in meciul din Supercupa..sau nu-ti mai aduci aminte de tortele noastre si de ce a zis unul de-al vostru?trebuie sa postez iar filmuletul??:happy
p.s. noi am avut torte la meciul cu voi din Groapa..in schimb voi la Supercupa ati avut o torta amarata si ati aruncat-o in teren:happy

http://youtube.com/watch?v=tmwJ4WwFW5w[/Q3 UOTE]

tu nu cunosti semnificatia cuvintelor in limba romana. daca o torta in plus inseamna ca esti mai bun decit advesarul.....
cu toate ca rapidul ar trebui sa stie ce inseamna umilinta - de a fi intotdeauna a 3 echipa din tara.

[QUOTE=Polar Bear;1684721]poi poate o sa ajungi...dar problema este cum o sa te intorci...
remember 17.11.2007...valabil pt patrupezi...:D

stai tu linisitit. ma intorc, nu ramin la capsuni ca alde voi

Radu
20th November 2007, 20:57
esti pe nicaieri din pacate......cred ca nimeni de pe forum nu face decalratii mai pompoase ca si tine...ma duc, bate, rup capete la care dupa ceea o intorci ca la buzau si o dai cu non-violenta....hotaraste-te
ungure u vezi de treaba ta...akum vine 1 decembrie...

BAK
20th November 2007, 21:46
ce replica inteligenta ai dat...de 1 decembrie eu sarbatoresc...tu iti rozi unghiile...

Ferdininho
22nd November 2007, 20:13
Potrivit Jandarmeriei, pe primul loc într-un top al celor mai violenți suporteri, se află steliștii, care au 214 membri ai galeriei în baza de date, conform NewsIn. După fanii roș-albaștri, se situează suporterii Științei, iar pe trei sînt rapidiștii, cu 150 de nume în baza de date a Jandarmeriei. Dinamoviștii sînt pe următoarea poziție, 4, cu 120 de fani aflați pe listele menționate. Imediat după aceștia sînt timișorenii și constănțenii, care au cîte 90 de suporteri în atenția Jandarmeriei. Baza de date cuprinde 2000 de persoane, cu vîrste între 14 și 50 de ani, mai specifică sursa citată.

Charon
29th November 2007, 20:25
Organizația județeană Buzău a Partidului Noua Generație și-a mobilizat membrii de partid pentru a susține echipa de fotbal Steaua în meciul cu echipa locală Gloria Buzău.

Președintele PNG Buzău, Ion Cornea, a declarat că a cerut celor peste 1.000 de membri de partid ca în meciul de vineri să vină în număr cât mai mare pe stadionul din Crâng pentru a susține echipa Steaua București.

'Am obținut autorizație de la primărie pentru magazinul mobil al clubului Steaua și vom face galerie pentru ca echipa din Ghencea să bată la Buzău - ultima șansă pentru a lua campionatul', a spus Cornea.

:lol::lol::lol:

vlad1607
30th November 2007, 00:07
nice movie : http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=9921

Radu
30th November 2007, 06:50
Organizația județeană Buzău a Partidului Noua Generație și-a mobilizat membrii de partid pentru a susține echipa de fotbal Steaua în meciul cu echipa locală Gloria Buzău.

Președintele PNG Buzău, Ion Cornea, a declarat că a cerut celor peste 1.000 de membri de partid ca în meciul de vineri să vină în număr cât mai mare pe stadionul din Crâng pentru a susține echipa Steaua București.

'Am obținut autorizație de la primărie pentru magazinul mobil al clubului Steaua și vom face galerie pentru ca echipa din Ghencea să bată la Buzău - ultima șansă pentru a lua campionatul', a spus Cornea.

:lol::lol::lol:
numai pe asta nu o mai auzeam...chiar mi-ar place sa vina in peluza...ce strica niste capete sparte???:D

Dani3l
30th November 2007, 13:16
daca s-ar vedea prin ochii nostri cat depenibili sunt....

Cetatean al metropelei cu furnale, mai bine ai grija sa nu va fure bannerele..cei de la iasi.:D Iarna poate fi ca vara...:happy
Vb cu mittal,sa va dea o "comanda" de indieni..asa sa fiti si voi mai multi in deplasari :happy la naiba, are de unde lua...sunt peste 1 miliard:happy

bada_otelul
30th November 2007, 13:38
Cetatean al metropelei cu furnale, mai bine ai grija sa nu va fure bannerele..cei de la iasi.:D Iarna poate fi ca vara...:happy
Vb cu mittal,sa va dea o "comanda" de indieni..asa sa fiti si voi mai multi in deplasari :happy la naiba, are de unde lua...sunt peste 1 miliard:happy

si jumate din aia peste un miliard au facut-o posta pe mamicutza ta:ok:

Dani3l
30th November 2007, 13:54
bada ,esti limitat intelectual...doar neputinciosii au asa reactie...bine "indianule":D pazeste bannerele:D

bada_otelul
30th November 2007, 14:33
bada ,esti limitat intelectual...doar neputinciosii au asa reactie...bine "indianule":D pazeste bannerele:D

bine ca ai tu numai glume de santier de intelectuali miorita ros-albastra,png-ista si cam ... saraca din punct de vedere intelectual(ca sa nu zic proasta;))

Tyler Durden
30th November 2007, 16:18
Dani3l nu-i deloc prost, pacat ca a esuat in postura de agent provocator si ,,paladin" de ziua a saptea al stelismului.

against78
30th November 2007, 20:46
discutiile se poarta la un nivel inalt. vreau sa-l felicit pe galatean pentru replicile inteligente si pline de semnificatii. tine-o tot asa, esti in forma.

Tyler Durden
30th November 2007, 21:09
oooo, quelle surprise, chiar incepusem sa te regret, fara tine forumul parea pustiu, lipsit de sare si piper, dar iata ca te-ai intors printre noi, muritorii.:ok:

against78
1st December 2007, 08:28
oooo, quelle surprise, chiar incepusem sa te regret, fara tine forumul parea pustiu, lipsit de sare si piper, dar iata ca te-ai intors printre noi, muritorii.:ok:

trebuie sa recunosti ca baiatul iesise in decor.
ps - am ramas mut de admiratie in fata gloriei buzau. cita daruire, cita dorinta de a invinge:happy
cred ca l-au linsat pe bunica in vestiar, desi era pacat ca la singurul lui meci in prima divizie sa se incline ca un sclav.

against78
1st December 2007, 08:29
trebuie sa recunosti ca baiatul iesise in decor.
ps - am ramas mut de admiratie in fata gloriei buzau. cita daruire, cita dorinta de a invinge:happy
cred ca l-au linsat pe bunica in vestiar, desi era pacat ca la singurul lui meci in prima divizie sa se incline ca un sclav.

in loc de meci se citeste sezon

bada_otelul
1st December 2007, 12:36
trebuie sa recunosti ca baiatul iesise in decor.
ps - am ramas mut de admiratie in fata gloriei buzau. cita daruire, cita dorinta de a invinge:happy
cred ca l-au linsat pe bunica in vestiar, desi era pacat ca la singurul lui meci in prima divizie sa se incline ca un sclav.

verifica cine a iesit primul in decor,eu doar l-am urmat pe amicul stelist ;)
si totul pornise de la o afirmatie cat se poata de pertinenta a lui maur:ok:

against78
1st December 2007, 17:00
noi stam si ne injuram pe aici, in timp ce un patron de club isi permite sa atace echipa adversa pentru ca nu a cedat meciu. mi-e scirba de liga I, de toti dragomirii si becalieni si borcii astia.
ca sa nu mai vb de ultimul meci al lui dinamo, cind am vazut o galerie jenanta - uta, care a venit insotita de vreo 10 stelisiti. au si aia de la poli dreptatea lor, batrana doamna (6 titluri de campioana) a devenit o curva.
in schimb, pch a stralucit prin absenta, doar sudul a fost prezent. ca intotdeauna, de altel.

Tyler Durden
2nd December 2007, 10:32
Incep sa-i dau dreptate lui Banatean, se pare ca a avut dreptate cand a spus ca suporterii Batranei Doamne s-au cam imblanit in ultima vreme.

Radu
2nd December 2007, 12:01
Incep sa-i dau dreptate lui Banatean, se pare ca a avut dreptate cand a spus ca suporterii Batranei Doamne s-au cam imblanit in ultima vreme.
prietene lasa-i pe suporterii aradeni...mai bn te-ai uita in ograda proprie...au ajuns sa fie amenintati cu moartea oameni din galeria voastra de niste tigani jegosi...dupa parerea mea s-a ajuns prea departe...:no::no::no:

Tyler Durden
2nd December 2007, 12:49
as prefera sa nu vorbesc despre asta Polare...

2stupiddogs
2nd December 2007, 16:49
Incep sa-i dau dreptate lui Banatean, se pare ca a avut dreptate cand a spus ca suporterii Batranei Doamne s-au cam imblanit in ultima vreme.

Mestere,de ce ma bagi la inaintare?:angry: Vrei sa-mi pui in cap,cartierul din nordul Timisoarei?:evil:

serv_ag
17th December 2007, 23:10
Poli Timisoara are de decenii cea mai educata, cea mai fair-play si cea mai statornica galerie. E un fapt pe care nici Ceausescu nu l-a putut sterge, desi a incercat. Nu contest ca si alte echipe au fani, unii chiar excesiv de indarjitzi (:headbang:) dar nu se compara, per ansamblu, cu galeria timisoreana. E galeria care sustine echipa si canta (chiar si la infringere)! Pe alte stadioane am vazut orori: batai, scutieri, injuraturi, pietre, petarde, sticle,..... ASA CEVA NU SE INTIMPLA LA TIMISOARA. Voi, ceilalti, ar trebui sa luati aminte, altfel o sa ne trezim cu un "Heissel" la Bucuresti.

Glorfindel
18th December 2007, 16:36
Poli Timisoara are de decenii cea mai educata, cea mai fair-play si cea mai statornica galerie. E un fapt pe care nici Ceausescu nu l-a putut sterge, desi a incercat. Nu contest ca si alte echipe au fani, unii chiar excesiv de indarjitzi (:headbang:) dar nu se compara, per ansamblu, cu galeria timisoreana. E galeria care sustine echipa si canta (chiar si la infringere)! Pe alte stadioane am vazut orori: batai, scutieri, injuraturi, pietre, petarde, sticle,..... ASA CEVA NU SE INTIMPLA LA TIMISOARA. Voi, ceilalti, ar trebui sa luati aminte, altfel o sa ne trezim cu un "Heissel" la Bucuresti.

hai nu ne omori...vai cata civilizatie, cata educatie
o sa luam cu toti aminte
si vezi ca se scrie Heysel

Radu
18th December 2007, 16:48
Poli Timisoara are de decenii cea mai educata, cea mai fair-play si cea mai statornica galerie. E un fapt pe care nici Ceausescu nu l-a putut sterge, desi a incercat. Nu contest ca si alte echipe au fani, unii chiar excesiv de indarjitzi (:headbang:) dar nu se compara, per ansamblu, cu galeria timisoreana. E galeria care sustine echipa si canta (chiar si la infringere)! Pe alte stadioane am vazut orori: batai, scutieri, injuraturi, pietre, petarde, sticle,..... ASA CEVA NU SE INTIMPLA LA TIMISOARA. Voi, ceilalti, ar trebui sa luati aminte, altfel o sa ne trezim cu un "Heissel" la Bucuresti.
doamne ce minunatie de galerie...am si yo o intrebare...unde a fost aceasta galerie minunata la constanta buzau etc???eu nu am vazut-o...:shocked:

Bumbescu
18th December 2007, 21:03
Poli Timisoara are de decenii cea mai educata, cea mai fair-play si cea mai statornica galerie. E un fapt pe care nici Ceausescu nu l-a putut sterge, desi a incercat. Nu contest ca si alte echipe au fani, unii chiar excesiv de indarjitzi (:headbang:) dar nu se compara, per ansamblu, cu galeria timisoreana. E galeria care sustine echipa si canta (chiar si la infringere)! Pe alte stadioane am vazut orori: batai, scutieri, injuraturi, pietre, petarde, sticle,..... ASA CEVA NU SE INTIMPLA LA TIMISOARA. Voi, ceilalti, ar trebui sa luati aminte, altfel o sa ne trezim cu un "Heissel" la Bucuresti.

Am vazut anul trecut cand i-ati atacat pe aradeni cu bolovani din caldaram....

Elphax
19th December 2007, 08:56
@polar bear - nu ai vazut ca nu te-ai uitat , si noi nu avem ca si voi suporteri de rezultat plantati in fiecare orezarie din tara asta care sa vina cate 500 pe stadion la fiecare meci afara
@bumbescule - ai gresit, bolovanii zburau din directie inversa, de aia s-au ales aradenii cu amenzi si dosare penale pt. distrugere - si nu noi ...

Radu
19th December 2007, 12:43
@polar bear - nu ai vazut ca nu te-ai uitat , si noi nu avem ca si voi suporteri de rezultat plantati in fiecare orezarie din tara asta care sa vina cate 500 pe stadion la fiecare meci afara

iti spun yo k nu ati fost la nici un buzau sau constanta...noi cand am venit la timisoara am plekt 500 din bucuresti...deci nu ma lua pe mine cu dastea...eu turu asta am ratat ambele partide de la cluj...in rest am fost prezent peste tot...stiu cati am fost si ce am facut pe unde am fost...in schimb u...ciocu mic...:ok:

Elphax
19th December 2007, 12:49
chiar ai impresia ca te crede cineva cand vii cu povestile astea? aproape la fiecare meci esti online pe forum, te-au vazut destui pe aici - sau vrei sa spui ca intra mamica pe ols? :happy

2stupiddogs
19th December 2007, 12:50
Ursule,ce mijloc de transport ati folosit?

Dani3l
19th December 2007, 12:57
Ursule,ce mijloc de transport ati folosit?

Banatene,cand mai veniti la bucuresti...adica in orasul de origine al clubului vostru:happy mai faceti apel catre brigazile de la dinamo si steaua sa nu va "asfalteze"?!:happy oricum,exceptie meciul cu fratii de langa sine...veniti putini la bucuresti:D
ps oricum,tre sa fii o peluza imbecila...sa-ti fure dinamovistii coregrafia,DIN PROPRIU STADION...:happy

2stupiddogs
19th December 2007, 13:01
danutzule,"uitasi":"50 din capitala/Restul adunaturi din tara"???Sa-ti spun cinstit?Intr-un fel mi-a parut bine ca s-a intamplat asa!Era cam ciudata....

Elphax
19th December 2007, 13:02
cand v-au furat-o?

Dani3l
19th December 2007, 13:03
banatene:happy tu vorbesti ,ma?erati 15 la un meci de la bacau...:happy
elphax:esti penal :D bine,ce sa cer de la unu care sustine o echipa care vine de la bucuresti,in timp ce ADEVARATA POLI ,dracu stie prin ce divizie mai e...suporteri de guma...pic de mandrie n-aveti..:happy v-ati facut frate cu dracu' sau mai bine zis,tiganu din giulesti,ca sa treceti puntea :happy

2stupiddogs
19th December 2007, 13:08
Lasa mai danutzule,voi sunteti innotatori buni.....nu era cam tulbure Bega?Aaaa,am uitat.Poate era un antrenament pt europenele de natatie...

Radu
19th December 2007, 13:12
chiar ai impresia ca te crede cineva cand vii cu povestile astea? aproape la fiecare meci esti online pe forum, te-au vazut destui pe aici - sau vrei sa spui ca intra mamica pe ols? :happy
hai sa o lum cu inceputu...poi dc plm nu imi arati ma...sa vad si yo...k na...cine ma cunoaste de pe acest forum stie pe unde am fost...u orikum esti pe dinafara cu totu...iara te crezi in republica banat???:happy:happy:happy

Radu
19th December 2007, 13:13
Banatene,cand mai veniti la bucuresti...adica in orasul de origine al clubului vostru:happy mai faceti apel catre brigazile de la dinamo si steaua sa nu va "asfalteze"?!:happy oricum,exceptie meciul cu fratii de langa sine...veniti putini la bucuresti:D
ps oricum,tre sa fii o peluza imbecila...sa-ti fure dinamovistii coregrafia,DIN PROPRIU STADION...:happy
"alo noni corsi...venim in bucuresti...ne asteptati la garda de nord ok?" asa suna un discurs al lui cristi boldura(sau ceva de genu) cu noni si corsi...:happy:happy:happy

Radu
19th December 2007, 13:14
danutzule,"uitasi":"50 din capitala/Restul adunaturi din tara"???Sa-ti spun cinstit?Intr-un fel mi-a parut bine ca s-a intamplat asa!Era cam ciudata....
sti u..."cei 50 din capitala fac mereu legea la tara" :ok:

Radu
19th December 2007, 13:16
Lasa mai danutzule,voi sunteti innotatori buni.....nu era cam tulbure Bega?Aaaa,am uitat.Poate era un antrenament pt europenele de natatie...
oare va mai asigura protectie lautarii din giulesti cand veniti in bucuresti???lautari ma refer la torciada bombariderii legione titan etc...:ok:...nu are rost sa ii amestec in povestea asta de exemplu pe maniacs...

2stupiddogs
19th December 2007, 13:18
La tara.....poate(desi ma indoiesc si oricum nu ma intereseaza iesirile voastre rurale)) dar in TIMISOARA sunteti ca si indianul Talpaiute!

Dani3l
19th December 2007, 13:18
innotatori?:happy bun,bun...:happy banatene ,sustinator al echipei venite din bucuresti.Vrei sa vorbim de batai sau de coregrafii ,samd?:D
pai voi,sunteti suporteri de provincie,cu un adn al echipei de ..capitala..."smecheri" in timisoara,in rest...va uitati la tv:D

Radu
19th December 2007, 13:19
La tara.....poate(desi ma indoiesc si oricum nu ma intereseaza iesirile voastre rurale)) dar in TIMISOARA sunteti ca si indianul Talpaiute!
vrei sa iti reamintesc ca in turul asta ati luat bataie chiar in fata propriului vostru stadion???:shocked:

Radu
19th December 2007, 13:23
innotatori?:happy bun,bun...:happy banatene ,sustinator al echipei venite din bucuresti.Vrei sa vorbim de batai sau de coregrafii ,samd?:D
pai voi,sunteti suporteri de provincie,cu un adn al echipei de ..capitala..."smecheri" in timisoara,in rest...va uitati la tv:D
poi stie el..."in banat ultrasi cu fite...in bucuresti niste fetite"...
sau mesajul celor de la SUR..."baietii maronii insotesc fetitele liliachii"!:ok:

2stupiddogs
19th December 2007, 13:23
SUPERTARE FRATE.....ati scuipat pe niste gospodari si va simtiti "bazati/flex"?Oricum nu-i meritul vostru,voi erati paraleli si cautati gaurica de scapare....

Radu
19th December 2007, 13:26
SUPERTARE FRATE.....ati scuipat pe niste gospodari si va simtiti "bazati/flex"?Oricum nu-i meritul vostru,voi erati paraleli si cautati gaurica de scapare....
e problema ta dak pe cei de la drojdierii sau pe cei din MCMXII ii consideri gospodari...saracii alergau mai ceva ca la 100 metri plat...mai aveau putin si il "bateau" pe Tyson Gay :happy:happy:happy

2stupiddogs
19th December 2007, 13:28
vorbesti.....discutii.....Cu ce mijloc de transport ati ajuns in Timisoara?

Dani3l
19th December 2007, 13:29
SUPERTARE FRATE.....ati scuipat pe niste gospodari si va simtiti "bazati/flex"?Oricum nu-i meritul vostru,voi erati paraleli si cautati gaurica de scapare....

Hai mai,banatene...mai umilitor pt astia cu bataile,smardoii,sa ceri sa nu te "asfalteze" inamicul,nu exista...:D daca va tinea ,mergeati la buc,relaxati,gata de orice.Insa...:happy
Cu trenul.Accelarat cred ca era...:D de ce,tu ai ajuns la bucuresti cu submarinul?:happy

Radu
19th December 2007, 13:30
vorbesti.....discutii.....Cu ce mijloc de transport ati ajuns in Timisoara?
eu am ajuns cu bicicleta :happy:happy:happy

2stupiddogs
19th December 2007, 13:31
eu am ajuns cu bicicleta :happy:happy:happy

Banuiam!:evil:

Radu
19th December 2007, 13:31
Hai mai,banatene...mai umilitor pt astia cu bataile,smardoii,sa ceri sa nu te "asfalteze" inamicul,nu exista...:D daca va tinea ,mergeati la buc,relaxati,gata de orice.Insa...:happy
Cu trenul.Accelarat cred ca era...:D de ce,tu ai ajuns la bucuresti cu submarinul?:happy
intrebarea e alta...oare a ajuns el vreodata in bucuresti???:shocked:

Radu
19th December 2007, 13:32
Banuiam!:evil:
sau cine stie...calare pe cal...tot ce e posibil...:happy:happy

2stupiddogs
19th December 2007, 13:33
Hai mai,banatene...mai umilitor pt astia cu bataile,smardoii,sa ceri sa nu te "asfalteze" inamicul,nu exista...:D daca va tinea ,mergeati la buc,relaxati,gata de orice.Insa...:happy
Cu trenul.Accelarat cred ca era...:D de ce,tu ai ajuns la bucuresti cu submarinul?:happy

Bun,dar la stadion?Tot cu bicicleta?Erati pe aceeasi bicicleta?

Radu
19th December 2007, 13:35
Bun,dar la stadion?Tot cu bicicleta?Erati pe aceeasi bicicleta?
parerea mea...ar fi mai bn sa lasi caterinca asta ieftina...orikum cu cei de pe forumu asta nu se poate discuta...multi timisoreni sunt OK in special cei din UGTM...:ok:

2stupiddogs
19th December 2007, 13:38
parerea mea...ar fi mai bn sa lasi caterinca asta ieftina...orikum cu cei de pe forumu asta nu se poate discuta...multi timisoreni sunt OK in special cei din UGTM...:ok:

Nu stiu daca ai observat dar "caterinca" ieftina o folosesc doar cu cel care foloseste ABUZIV numele unei napolitane de pe vremea comunista(gustoasa pentru acele vremuri)!;)

Dani3l
19th December 2007, 13:39
Bun,dar la stadion?Tot cu bicicleta?Erati pe aceeasi bicicleta?

Nu:D eu n-am fost la ultimul meci;) ci la un alt meci vs ex-aek brigadiru timisoara.N-au fost probleme.:drak: Ne-a luat garda si ne-a dus pana la "oala" ,am cantat pe strazile din timisoara...am mers si am luat mancare de la mcdonalds de langa oala..no stress:D

Radu
19th December 2007, 13:39
Nu stiu daca ai observat dar "caterinca" ieftina o folosesc doar cu cel care foloseste ABUZIV numele unei napolitane de pe vremea comunista(gustoasa pentru acele vremuri)!;)
nu cred k are rost sa vb despre clona de la timisoara...locul vostru este undeva in C singura ca tarf*** :ok:

Dani3l
19th December 2007, 13:41
banatene,tot in perioada comunista sustineai pe rocar bucuresti?:Dscuze..autobuzul bucuresti,asa se numea in acele vremuri.:D

2stupiddogs
19th December 2007, 13:43
Nu:D eu n-am fost la ultimul meci;) ci la un alt meci vs ex-aek brigadiru timisoara.N-au fost probleme.:drak: Ne-a luat garda si ne-a dus pana la "oala" ,am cantat pe strazile din timisoara...am mers si am luat mancare de la mcdonalds de langa oala..no stress:D

Probabil mergand pe burta....si cu materialele ascunse in itzari....!Superba "cantare" se face cand esti incercuit de garda :headbang: Inteleg sa-ti placa comunistii!Daca nu erau ei acum sustineai pe venus .....cska era departeeeee!Aaaa sau poate erai rapidist....

Radu
19th December 2007, 13:45
Probabil mergand pe burta....si cu materialele ascunse in itzari....!Superba "cantare" se face cand esti incercuit de garda :headbang:
tot voi aveti tupeu sa vb despre garda????:happy:happy:happy in bucuresti cei 200-300 de la timisoara sunt inconjurati de 500 de jandarmi...sunt tari nu???:shocked:

Dani3l
19th December 2007, 13:46
Probabil mergand pe burta....si cu materialele ascunse in itzari....!Superba "cantare" se face cand esti incercuit de garda :headbang:

Eh,da,noi o facem cu garda si fara garda.Voi,cu fratii de langa sine:D Spre diferenta de voi,echipa pe care o sustin are o istorie..voi,aveti istoria lui autobuzul bucuresti:D

2stupiddogs
19th December 2007, 13:52
tot voi aveti tupeu sa vb despre garda????:happy:happy:happy in bucuresti cei 200-300 de la timisoara sunt inconjurati de 500 de jandarmi...sunt tari nu???:shocked:

Am zis eu ceva de garda???:no:Intrebati colegul....laudaros!

2stupiddogs
19th December 2007, 13:55
Eh,da,noi o facem cu garda si fara garda.Voi,cu fratii de langa sine:D Spre diferenta de voi,echipa pe care o sustin are o istorie..voi,aveti istoria lui autobuzul bucuresti:D

Revino pe sosea,acolo pe unde umbli acum este......ARATURA!"istoria voastra/un ordin de partid"

Dani3l
19th December 2007, 14:23
Revino pe sosea,acolo pe unde umbli acum este......ARATURA!"istoria voastra/un ordin de partid"
Mai citeste,de,general:D

Elphax
19th December 2007, 14:54
tot cu povesti luate de pe net traiti ?

chiar va imaginati ca va mai crede cineva ? :happy

Dani3l
19th December 2007, 14:57
tot cu povesti luate de pe net traiti ?

chiar va imaginati ca va mai crede cineva ? :happy

Pai voi traiti cu o echipa de la bucuresti de care ziceti ca-i poli timisoara...:happy va mai crede cineva ca sustineti pe poli?!:happy

Elphax
19th December 2007, 15:01
da cui ii pasa - doar voua, nu inteleg de ce sunteti asa frustrati ...

Dani3l
19th December 2007, 15:03
Corect,cand iti zic adevarul,imi zici "cui ii pasa":happy suporteri de guma:happy n-aveti simtul identitatii:happy pai si aia care tin cu real..daca se desfinteaza,si barca,se muta la madrid:) nu-i stres,sa tina cu "noua real madrid" venita de la barcelona.Cui ii pasa?Sa vedem fotbal la madrid..:happy

Elphax
19th December 2007, 15:37
macar tu ai inteles ce ai vrut sa zici?

Radu
19th December 2007, 15:46
elphax ba puradelule...lasa-n frate...vezi-ti de clona ta si lasa-ne pe noi in pace...asa pt cultura mea generala care meciuri ale echipei poli 1921 timisoara ai vazut live???:shocked:

Ramirez
19th December 2007, 21:08
polare, tu n-ai cultura generala, altceva poate, da' aia nu, tre' sa fii mandru ca esti sluga unui cioban, nu? Lasa, nu-mi raspunde stiu raspunsul, pa pa:groggy:

Ferdininho
19th December 2007, 22:33
Corect,cand iti zic adevarul,imi zici "cui ii pasa":happy suporteri de guma:happy n-aveti simtul identitatii:happy pai si aia care tin cu real..daca se desfinteaza,si barca,se muta la madrid:) nu-i stres,sa tina cu "noua real madrid" venita de la barcelona.Cui ii pasa?Sa vedem fotbal la madrid..:happy

Furgoneta aia cu suporter Steaua v-am "renovato" de cate ori am avut ocazia, in brisca va luam de fiecare data cand veniti la Timisoara (mai rar in ultima vreme veniti undercover), am batut la voi ca la fasole prin caminele studentesti (dupa sfertul cu Rapid), v-am altoit zdravan si in operei (majoritatea flotanti pe Tim) cand ati vrut sa sarbatoriti......incet incet declaram Timisoara oras liber de stelisti, la fel cum in '89 a fost declarat liber de comunism, analogia este perfecta deoarece termenii sunt sinonimi.
Ce pana mea tot comentati atata mai ales tu (fac pariu ca nu ai mai mult de 16 ani) sunt convins ca nu ai dat in viata ta pe Ghencea. Asa ca mai bine sa-ti vezi tu de problemele varstei (eruptiile acneice) si nu mai lansa ironii ieftine si de prost gust.

Radu
20th December 2007, 06:56
hai ma lasa-l cu astea ca ne-ati rupt ca nush ce plm ne-ati facut...noi anu asta v-am batut in fata propriului vostru stadion...ce kkt te mai agiti atat...cand veniti in bucuresti sunteti insotiti peste tot de jandarmi...la ce mai vb...stai in banca ta prietene...

Jacob
20th December 2007, 12:37
nu stiu cu siguranta cine are cea mai tare galerie dar stiu 100% ca nu e poli...voi numai vb si impresii...increzuti oameni banatenii astia...

Elphax
20th December 2007, 12:40
hai ma lasa-l cu astea ca ne-ati rupt ca nush ce plm ne-ati facut...noi anu asta v-am batut in fata propriului vostru stadion...ce kkt te mai agiti atat...cand veniti in bucuresti sunteti insotiti peste tot de jandarmi...la ce mai vb...stai in banca ta prietene...

sa nu mai crezi tot ce citesti pe forumuri, te faci de ras :happy

Radu
20th December 2007, 12:48
sa nu mai crezi tot ce citesti pe forumuri, te faci de ras :happy
eu am fost la fata locului...stiu ce s-a intamplat...ciocu mic...

Dani3l
20th December 2007, 12:58
Furgoneta aia cu suporter Steaua v-am "renovato" de cate ori am avut ocazia, in brisca va luam de fiecare data cand veniti la Timisoara (mai rar in ultima vreme veniti undercover), am batut la voi ca la fasole prin caminele studentesti (dupa sfertul cu Rapid), v-am altoit zdravan si in operei (majoritatea flotanti pe Tim) cand ati vrut sa sarbatoriti......incet incet declaram Timisoara oras liber de stelisti, la fel cum in '89 a fost declarat liber de comunism, analogia este perfecta deoarece termenii sunt sinonimi.
Ce pana mea tot comentati atata mai ales tu (fac pariu ca nu ai mai mult de 16 ani) sunt convins ca nu ai dat in viata ta pe Ghencea. Asa ca mai bine sa-ti vezi tu de problemele varstei (eruptiile acneice) si nu mai lansa ironii ieftine si de prost gust.
:happy voi,sunteti smecheri doar in timisoara,cum iesiti din timisoara,v-o luati...cand o sa fiti smecheri si in exterior,atunci,sa mai comentezi.Eu?!16 ani?Bine ar fi sa am 16 ani..am mai mult:) Bine mai,fan al ex-rocar bucuresti,lasa-ne.Nu uita in retur,cand veniti la bucuresti(orasul de origine al echipei din timisoara)sa cereti ajutor de echipa de sub pod...

sa nu mai crezi tot ce citesti pe forumuri, te faci de ras :happy

Eh,la toate replicele pe care ti le dam,ne raspunzi" nu te lua dupa forumuri"..insa,noi,tre sa credem ce scrii tu?!:D
Continuati sa pupati picioarele lui dobos:D altfel,erati precum U,ati fi venit dupa 10 ani in prima liga:D ei,macar au demnitate...au fost in B,C..Insa au revenit cu adevarata U in prima liga..voi,anti-bucuresti..sustineti o echipa venita din bucuresti+ frati cu echipa de langa sine...:happy

Nico21
20th December 2007, 20:22
Anii cand stelistii erau un sector deasupra tunelului de la vestiare iar cainii nici nu aveau galerie...ei nu calcau prin Giulesti,dar noi le umpleam stadionul...spre exemplificare...


Galeria rapidista in Ghencea....


http://img91.imageshack.us/img91/2149/12wa3pb7.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/3771/15qe0gm5.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/951/01sv2wo8.jpg (http://imageshack.us)


Probabil primul steag pe doua bete vazut pe stadioanele tarii...bineinteles imaginea este surprinsa inaintea unui meci cu echipa din Ghencea...:)

http://img228.imageshack.us/img228/4900/07la8fi3.jpg (http://imageshack.us)

:):):)

Radu
20th December 2007, 22:05
Anii cand stelistii erau un sector deasupra tunelului de la vestiare iar cainii nici nu aveau galerie...ei nu calcau prin Giulesti,dar noi le umpleam stadionul...spre exemplificare...


Galeria rapidista in Ghencea....


http://img91.imageshack.us/img91/2149/12wa3pb7.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/3771/15qe0gm5.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/951/01sv2wo8.jpg (http://imageshack.us)


Probabil primul steag pe doua bete vazut pe stadioanele tarii...bineinteles imaginea este surprinsa inaintea unui meci cu echipa din Ghencea...:)

http://img228.imageshack.us/img228/4900/07la8fi3.jpg (http://imageshack.us)

:):):)
eu sunt de alta parere...ce a fost a fost...foarte frumos...prezentul conteaza...in momentul de fata galeria rapidului este penibila...plina de lautari...

grande
20th December 2007, 22:13
...in momentul de fata galeria rapidului este ...plina de lautari...

da bah ,mai bine asa decat aurolac !:happy

Radu
20th December 2007, 22:14
da bah ,mai bine asa decat aurolac !:happy
te las in pace...la cat de prost esti u...la voi 8 din 10 sunt colorati...asa k...mai intreaba-i si u pe cei care frecventeaza giulestul cum sta treaba...pana atunci ciocu mic...

Tyler Durden
20th December 2007, 22:15
hehe, in ultima poza ce baieti: Bob, Trankilo, Bozgoru, Artilerie.

Hard
20th December 2007, 22:17
Vedete acolo in Giulesti ,nu ?:D

Bumbescu
20th December 2007, 22:18
Auzi, da pe taranetele ala din dreapta, mic si gras cu esarfa aia rosie cum il cheama ca-i mortal?:D