PDA

View Full Version : Cea mai tare galerie romaneasca



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

TYPI-STIINTA
13th November 2006, 11:35
Craiova nu prea mai are galerie. Azi i-am dominat clar fonic si numeric.

dap, asa-i , ieri nu prea am avut galerie numeroasa...acu` nu preau s-au cam stans suporteri multi la stadion. ii inteleg si datorita locului pe care-l ocupa stiintza, nici meciu nu prea era asa tare. si de bilete nu mai zic 100.000 lei la peluza mi se pare ff mult ... la faza cu dominatu fonic si numeric nu prea sunt deacord cu tine, pt ca nu aveati cum voi doar cei 200-300 cati ati fost acolo sa ne dominati pe noi la asa ceva

SORINULTRA
13th November 2006, 11:52
chiar daca am pierdud galeria otelului a dat clasa cainilor in stefan cel mare........... si acum v a rog nu latrati ca stiti ca asa e

yang
13th November 2006, 14:04
STELUTZA NOAAAASTRAAA
ARE SUFLETUL CURAT..
NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT
STELUTZA NOAAAASTRAA
O IUBIM SI O STIMAM
SPRE VIICTORI O PURTAAM

si ce ti se pare asa de ras???

mie cea mai penala scandare din istoria fotbalului romanesc ramane "in padurea cu alune aveau asa 3pitici vine pupaaa si spune .........."
nu pot sa uit imaginea cand ii filmau pe "norvegieni" cum stateau la coada la bilete(a se intelege erau in stol emigrau spre casa de bilete) iar al mai tuciurliu dintre ei da tonu la strigarea asta iar apoi unu cate unu au croncanito cu mandrie

doamne ce fete puteau sa aiba aia care cantau nu o sa uit nici 1 data imaginea demna de filmu` gadjo dilo

revenind la scandare as vrea sa stiu si io daca la noi mai nou e marius moga lider de galerie la voi e ALBA ca zapada lider de galerie????(atat dupa culoare cat si dupa povestea draguta cu pupaza din padurea cu alune)


Nu te mai enerva...!
Fii mandru si demn caci noi am fost aseara in tribune cat capacitatea stadionului lor...
Sa nu uitati catelusilor ca la 2-0 sambata se auzea in tribune Hai " Otelu' " !

Sunchase
13th November 2006, 16:16
STELUTZA NOAAAASTRAAA
ARE SUFLETUL CURAT..
NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT
STELUTZA NOAAAASTRAA
O IUBIM SI O STIMAM
SPRE VIICTORI O PURTAAM

si ce ti se pare asa de ras???



De ras sunteti voi.Daca la majoritatea copiilor din galeria stelei inclusiv la tine ma astept ca sa nu stie ce canta si ii dau cu tap tap la semnal sunt oarecum surprins de sefii brigazilor sau chiar de moga , seful galeriei cum ajunge sa se injoseasca asa de mult.dar la steaua te poti astepta la orice :evil:
Cat despre galeria noastra mai incet acolo ca noi avem cantece si vechime de peste 50 de ani pe cand voi aduceati jandarmii in peluze sa aplaude si sa umple stadionul.

S-a strans astazi in tribuna Galeria cea mai buna
Din intregul Bucuresti
Pentru noi e sarbatoare
Azi joac-o echipa mare
E Rapidul din Giulesti
.................................................. .................................................. ....

Rapidul nostru chiar daca-i de toti furat
Are sufletul curat
Rapidul nostru, il iubim si il stimam
Spre victorie-l purtam

( seamana destul de mult , nu ? ma mir cum de ati preluat doar partea asta.probabil mai mult nu reusiti sa memorati )

REFREN: lo, lo, lo, looo, lo...lo, lo, lo , lo, lo, lolo...
.................................................. .................................................. ....
Si suturi si pase
Si goluri noi vrem
Din cupa victorie astazi sa bem
Haide, haide, haide Rapid
Joaca ca Real Madrid
.................................................. .................................................. ....
Tribuna iar canta
Eaaaoooooo
Pentru Rapid canta
Eaaooooooo
Fiindca Rapid este
Eaaooooooo
Echipa pe care-o iubim


Lasa ti in pace cantecele care au fost facute din iubire pentru Rapid.Ramaneti la dub dub si la muzica house.

bada_otelul
13th November 2006, 16:52
hai ca o dati toti in sf-uri cu sufletele voastre curate...:rosu: ,cine mai are sufletul curat...dupa steaua si rapid probabil dinamo si gloria blatistrita

Dreak
13th November 2006, 23:44
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Lf1N7YUd4

II BAT RIVALII PE UNDE II PRIND,II BAT JANDARMII,ACUM SE BAT SI INTRE EI!
ARMATA ULTRA IN ACTIUNE!:happy :evil:
COMENTARIUL ESTE ASIGURAT DE SAFTA ALIAS "NEGRU IN CERUL GURII"!:happy

Tony_Viola
14th November 2006, 00:48
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Lf1N7YUd4

II BAT RIVALII PE UNDE II PRIND,II BAT JANDARMII,ACUM SE BAT SI INTRE EI!
ARMATA ULTRA IN ACTIUNE!:happy :evil:
COMENTARIUL ESTE ASIGURAT DE SAFTA ALIAS "NEGRU IN CERUL GURII"!:happy

doamne...:happy :happy :happy ce prost era ala de comenta :happy

Sunchase
14th November 2006, 02:24
ma mir cum de au lasat semintele deoparte si au filmat evenimentul :happy

forta stiaua wei !!!! :ras-plans:

RazvyVG
14th November 2006, 11:19
STELUTZA NOAAAASTRAAA
ARE SUFLETUL CURAT..
NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT
STELUTZA NOAAAASTRAA
O IUBIM SI O STIMAM
SPRE VIICTORI O PURTAAM

si ce ti se pare asa de ras???

mie cea mai penala scandare din istoria fotbalului romanesc ramane "in padurea cu alune aveau asa 3pitici vine pupaaa si spune .........."
nu pot sa uit imaginea cand ii filmau pe "norvegieni" cum stateau la coada la bilete(a se intelege erau in stol emigrau spre casa de bilete) iar al mai tuciurliu dintre ei da tonu la strigarea asta iar apoi unu cate unu au croncanito cu mandrie

doamne ce fete puteau sa aiba aia care cantau nu o sa uit nici 1 data imaginea demna de filmu` gadjo dilo

revenind la scandare as vrea sa stiu si io daca la noi mai nou e marius moga lider de galerie la voi e ALBA ca zapada lider de galerie????(atat dupa culoare cat si dupa povestea draguta cu pupaza din padurea cu alune)


camd de cand cantatzi voi asta cu "steluta noastra are sufletu curat/ nu ca dinamo spurcat " ??

azzuro
14th November 2006, 17:58
Jenantilor....:rosu:

SORINULTRA
14th November 2006, 19:29
am impresia ca o cantati doar in fata calculatorului , oricum e penala rau

caine19
14th November 2006, 20:33
Pt zdelisti : va mai amintiti refrenu " v-am luat steagu de pe gard/ ce peluza ce kkt":happy

p.s moderatorilor uitati-va si la posturile lui nemilosul si vedeti cine cum vorbeste:ok:

BlahBluh
14th November 2006, 21:36
cel mai mare castig din acest campionat e ca au ajuns stelistii si dinamovistii sa ne copie mai toate cantecele si linia melodica.practic ne dovedesc inferioritatea chiar daca acest lucru poate fi rusinos la un anumit punct.

e si de inteles..atunci cand ai doar o melodie house pe care o topai la comanda trebuie sa faci si tu ceva :D

La urmatorul meci vor canta "1947...s-a nascut un mit"

BlahBluh
14th November 2006, 21:40
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=6472&page=40 :happy

Se mai mira cineva ca suporterii de conjunctura ai stelei plagiaza? Pt ei Becali e un zeu. Becalismul si prostia generalizata sint sinonime. Nu stiu de ce nu ma mira faptul ca suporterii stelei il tamaiaza pe primul cioban al tarii.

Sunchase
15th November 2006, 11:13
Cum poti vedea cine a votat steaua aici ? :ras-plans: :ras-plans:

nemilosul
15th November 2006, 13:43
Cum poti vedea cine a votat steaua aici ? :ras-plans: :ras-plans:

as vrea sa stiu si io cine sunt pe ultimul loc in sondajul asta
(e bine ca inca romanii sunt majoritari ca altfel nu stiu ce ne faceam)

vadergrd
15th November 2006, 17:20
N-as vrea sa fac un comentariu referitor la etnie , dar analog cu cazul in care hotul striga "hotul!", pot spune ca majoritatea etniei rome tine cu steaua! , poate ar trebui sa se faca si un sondaj pe tema asta! eu stiu de pe acuma rezultatul .
partea a 2 a ar fi ca un public jenant asemeni celui de langa cimitirul ghencea :no: ! , lipsit de idei si personalitate! copiaza fara jena cantecele celorlalte galerii.Din alt punct de vedere e normal sa imite publicul giulestean pentru ca asa se invata ! de la cei mai buni! :)

Dreak
15th November 2006, 18:40
cum sa copie stelistii cantecele astea?:happy
ei le canta de prin anii 70 cand au infiintat prima brigada ultra din Romania "2 si un sfert":happy :ras-plans:
ce penibilitate de galerie!:ras-plans: :ras-plans:

bobyy84
15th November 2006, 19:47
Steaua este cea mai tare
ARE GALERIA CEA MAI MARE

bobyy84
15th November 2006, 19:49
Mie Imi Era Rusine Daca Tineam Cu Alt Cineva In Afara De Steaua
Rapidisti Sunt Gunoierii
Dinamovistii Caini Spurcatii
Poli Tim Sunt Tarani Din Provncie Care Au Acolo O Echipa De Parveniti

Dreak
15th November 2006, 19:52
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
SI voi cine sunteti?

chipy_1923
15th November 2006, 20:08
STELUTZA NOAAAASTRAAA
ARE SUFLETUL CURAT..
NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT
STELUTZA NOAAAASTRAA
O IUBIM SI O STIMAM
SPRE VIICTORI O PURTAAM

si ce ti se pare asa de ras???

mie cea mai penala scandare din istoria fotbalului romanesc ramane "in padurea cu alune aveau asa 3pitici vine pupaaa si spune .........."
nu pot sa uit imaginea cand ii filmau pe "norvegieni" cum stateau la coada la bilete(a se intelege erau in stol emigrau spre casa de bilete) iar al mai tuciurliu dintre ei da tonu la strigarea asta iar apoi unu cate unu au croncanito cu mandrie

doamne ce fete puteau sa aiba aia care cantau nu o sa uit nici 1 data imaginea demna de filmu` gadjo dilo

revenind la scandare as vrea sa stiu si io daca la noi mai nou e marius moga lider de galerie la voi e ALBA ca zapada lider de galerie????(atat dupa culoare cat si dupa povestea draguta cu pupaza din padurea cu alune)

maniacule,du-te si invie-l p Hitler sau pe Antonescu poate asa reusesti sa scapi de tigani...rasist de kko c esti...anyway...scandarea aia cu in padurea cu alune o avea ea doza ei de penibil,dar macar e originala,nu e furata..si macar sunt si ceva rime pe acolo...nu ca in penibilitatea aia de cantec copiat la modul cel mai nesimtit...NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT...:happy :happy :happy doamne....credeam ca e altfel nu chiar asa de penibil...asta pe ce ritm o cantati...scooter?...oel ole ole ola ...furat....steaua clubul nostru drag furat..si probabil ca vor mai fi multe altele....1947 s-a nascut un mit...:rosu: :rosu: :rosu: ..domnii moderatori STELISTI...stiu ca e greu sa va penalizati un fratior...da vb. cam mult si prost...:rosu: :rosu:

bada_otelul
15th November 2006, 20:59
Mie Imi Era Rusine Daca Tineam Cu Alt Cineva In Afara De Steaua
Rapidisti Sunt Gunoierii
Dinamovistii Caini Spurcatii
Poli Tim Sunt Tarani Din Provncie Care Au Acolo O Echipa De Parveniti

pai si oile ciobanului razboinic al luminii cine sunt?:rosu:
nu rade de poreclele altora ca voi aveti cele mai multe,nu pot sa le enumar,dar le stii si tu
ca tot vorbeai de rusine,ar fi cazul sa-ti fie rusine ca nu stii sa vb corect romaneste ,se scrie ALTCINEVA,intr-un singur cuvant,absolvent al scolii primare JIJI BECALI:rosu:

nemilosul
15th November 2006, 20:59
maniacule,du-te si invie-l p Hitler sau pe Antonescu poate asa reusesti sa scapi de tigani...rasist de kko c esti...anyway...scandarea aia cu in padurea cu alune o avea ea doza ei de penibil,dar macar e originala,nu e furata..si macar sunt si ceva rime pe acolo...nu ca in penibilitatea aia de cantec copiat la modul cel mai nesimtit...NU CAAAA Dinamo SPURCAAAT...:happy :happy :happy doamne....credeam ca e altfel nu chiar asa de penibil...asta pe ce ritm o cantati...scooter?...oel ole ole ola ...furat....steaua clubul nostru drag furat..si probabil ca vor mai fi multe altele....1947 s-a nascut un mit...:rosu: :rosu: :rosu: ..domnii moderatori STELISTI...stiu ca e greu sa va penalizati un fratior...da vb. cam mult si prost...:rosu: :rosu:

voi mai aveti putin si spuneti ca GICA PETRESCU a copiat mel casuta noastra dupa voi

in alta ordine de idei ar tb s sa va simtiti onorati ca echipa care v-a eliminat in momentul in care ati realizat cea mai mare performanta a voastra va copiaza

"Un subiect de caterinca, dar si de sila fata de suporterii acestei echipe este analfabetismul. Sunt celebre steagurile de gard care contineau greseli de ortografie: scrierea gresita a numelui IRRIDUCIBILI (scrisa de ei IRRIDUCIBILLII), DIAVOLII VISINI SI BRIGADA CUTITELOR VISINI (in loc de VISINII) (“O HIBA A GRAMATICII” rrapid - Steaua mai 2003). De neuitat este meciul din 2000 cand din 6 mesaje “ofensive” afisate de scolari rrapidisti NICI UNUL nu a fost scris corect gramatical !!! Vali fiii bengos (mesaj care a stat meciuri intregi pe garduri); * A-ti iesit din canale si vati trezit ultrasi (ce ne-au umplut de respect cu mesajul asta... grea gramatica...) * w.w.w.aurolaci.ro (w.w.w. o noua retea internationala inventata de rrapizi) si exemplele pot continua la nesfarsit."

asta e de pe un site de "specialitate"
am incercat sa copiem si scandarile astea si moda cu bulibasha la microfon dar nu am reusit
sunteti mult prea bengosi

BoboCosta
15th November 2006, 22:43
Si ai pus punctu pe I.
Good job ;)

Dreak
16th November 2006, 00:18
voi mai aveti putin si spuneti ca GICA PETRESCU a copiat mel casuta noastra dupa voi

in alta ordine de idei ar tb s sa va simtiti onorati ca echipa care v-a eliminat in momentul in care ati realizat cea mai mare performanta a voastra va copiaza

"Un subiect de caterinca, dar si de sila fata de suporterii acestei echipe este analfabetismul. Sunt celebre steagurile de gard care contineau greseli de ortografie: scrierea gresita a numelui IRRIDUCIBILI (scrisa de ei IRRIDUCIBILLII), DIAVOLII VISINI SI BRIGADA CUTITELOR VISINI (in loc de VISINII) (“O HIBA A GRAMATICII” rrapid - Steaua mai 2003). De neuitat este meciul din 2000 cand din 6 mesaje “ofensive” afisate de scolari rrapidisti NICI UNUL nu a fost scris corect gramatical !!! Vali fiii bengos (mesaj care a stat meciuri intregi pe garduri); * A-ti iesit din canale si vati trezit ultrasi (ce ne-au umplut de respect cu mesajul asta... grea gramatica...) * w.w.w.aurolaci.ro (w.w.w. o noua retea internationala inventata de rrapizi) si exemplele pot continua la nesfarsit."

asta e de pe un site de "specialitate"
am incercat sa copiem si scandarile astea si moda cu bulibasha la microfon dar nu am reusit
sunteti mult prea bengosi


ala e site de specimene ma,nu de specialitate!:happy
o brigada care a fost calcata in picioare de dusmani,amici si chiar de gorilelE LUI Becali ,a carui steag a fost folosit de catre unii pe post de hartie igienica au ales calea internetului pentru a se impune!
e usor sa ataci de dupa taste si-au spus ei!
:ras-plans: :ras-plans:

povesti de adormit copii faza cu www!:happy
dupa ce l-ati pus sef de galerie pe MOGA punkeru,dupa corectiile primite de la toti,acum va bateti intre voi!
SUFERITI DE INCOMPETENTA!:happy

nemilosul
16th November 2006, 00:52
ala e site de specimene ma,nu de specialitate!:happy
o brigada care a fost calcata in picioare de dusmani,amici si chiar de gorilelE LUI Becali ,a carui steag a fost folosit de catre unii pe post de hartie igienica au ales calea internetului pentru a se impune!
e usor sa ataci de dupa taste si-au spus ei!
:ras-plans: :ras-plans:

povesti de adormit copii faza cu www!:happy
dupa ce l-ati pus sef de galerie pe MOGA punkeru,dupa corectiile primite de la toti,acum va bateti intre voi!
SUFERITI DE INCOMPETENTA!:happy

cocosel io ti-am adus date concrete

povestea cu steagu` o stim toti cum au primit dinamovistii vestele alea cu presa pe ele,cum jandarmii i-au prins dar i-au laat sa plece cu steagul etc....

nu asa se fura un steag dar ce sa stiti voi daca toti rapidistii cantau ce dicta bulibasa....cred ca sunteti singura galerie din lumea asta care a fost "coordonata" de "o femeie"

voi inca mai faceti coregrafii pe hartie igienica

Dreak
16th November 2006, 01:02
cocosel io ti-am adus date concrete

povestea cu steagu` o stim toti cum au primit dinamovistii vestele alea cu presa pe ele,cum jandarmii i-au prins dar i-au laat sa plece cu steagul etc....

nu asa se fura un steag dar ce sa stiti voi daca toti rapidistii cantau ce dicta bulibasa....cred ca sunteti singura galerie din lumea asta care a fost "coordonata" de "o femeie"

voi inca mai faceti coregrafii pe hartie igienica

esti pe langa fenomen!
eu nu vorbeam de ultima captura de la meciul cu DInamo!:ciocan:
vorbesti din auzite si din povestile sudistilor evacuati!
cu datele concrete stai prost!
p.s. mustata ce mai face,tot la geam cerand salam?:evil:

chipy_1923
16th November 2006, 09:48
voi mai aveti putin si spuneti ca GICA PETRESCU a copiat mel casuta noastra dupa voi

in alta ordine de idei ar tb s sa va simtiti onorati ca echipa care v-a eliminat in momentul in care ati realizat cea mai mare performanta a voastra va copiaza

"Un subiect de caterinca, dar si de sila fata de suporterii acestei echipe este analfabetismul. Sunt celebre steagurile de gard care contineau greseli de ortografie: scrierea gresita a numelui IRRIDUCIBILI (scrisa de ei IRRIDUCIBILLII), DIAVOLII VISINI SI BRIGADA CUTITELOR VISINI (in loc de VISINII) (“O HIBA A GRAMATICII” rrapid - Steaua mai 2003). De neuitat este meciul din 2000 cand din 6 mesaje “ofensive” afisate de scolari rrapidisti NICI UNUL nu a fost scris corect gramatical !!! Vali fiii bengos (mesaj care a stat meciuri intregi pe garduri); * A-ti iesit din canale si vati trezit ultrasi (ce ne-au umplut de respect cu mesajul asta... grea gramatica...) * w.w.w.aurolaci.ro (w.w.w. o noua retea internationala inventata de rrapizi) si exemplele pot continua la nesfarsit."

asta e de pe un site de "specialitate"
am incercat sa copiem si scandarile astea si moda cu bulibasha la microfon dar nu am reusit
sunteti mult prea bengosi

esti rupt...auzi,trebuie sa ma simt onorat ca ne-ati copiat cantecele:jerk: :jerk: :happy ..incapabililor aveti 2 cantece compuse de voi si alea nu mai lungi de 4 versuri ratatilor...restul sunt furate...ne-ati eliminat ca sa va afceti de kko cu Boro' ...bv...va felicit,sunteti de vis...si aici eu nu m-am referit la mesaje de pe bannere paralelule..eu vb. de cantece e o mare diferenta...dar c sa cer de la unul care canta tap tap tap tar tar tap...:headbang: :headbang: ...poate il avertizati si pe razboinicul asta viteaz al lui Gigi...sau poate nu..ca deh...e de-al vostru...:jerk: :jerk: :jerk: :rosu: :rosu:

caine19
16th November 2006, 13:47
chipy 1923 in locul tau nu scoteam nici un cuvant!!
Nu-i umilinta mai mare decat sa te scoata un rival din campionat in sferturile cupelor europene...

caine19
16th November 2006, 13:51
Mie Imi Era Rusine Daca Tineam Cu Alt Cineva In Afara De Steaua
Rapidisti Sunt Gunoierii
Dinamovistii Caini Spurcatii
Poli Tim Sunt Tarani Din Provncie Care Au Acolo O Echipa De Parveniti

Hmm. si voi ce sunteti spurcati, aurolaci sau oi?:mda:

Mai esti si analfabet " caini spurcatii" .
Ce va ziceam steaua este de *****...

ss_lazio_robert
16th November 2006, 15:06
din inima va spun ca va iau la p... pe toate echipele din bucuresti adik toate doar steaua dinamo si crapid suntetzi penibili ... cea mai frumoasa galerie se stie de o viatza unde e ..;) Forza Stiinta

blandu
16th November 2006, 16:18
Hei moderatorii !!!
Pe mine ma stergeti ca folosesc cuvantul "buCUResti" dar ce se intapla aici nu vedeti ?
Ceea mai tare galerie ?
1.Craiova
2.Poli Timisoara
3.Caracalul
:D

Hard
16th November 2006, 16:19
ai uitat Modelu

blandu
16th November 2006, 16:32
ai uitat Modelu
Scuze o plasez pe locul 1.1 ! :D

Dreak
16th November 2006, 18:11
chipy 1923 in locul tau nu scoteam nici un cuvant!!
Nu-i umilinta mai mare decat sa te scoata un rival din campionat in sferturile cupelor europene...

umilinta mai mare e sa te uiti la ei cum joaca!:evil:

grande
16th November 2006, 21:24
Nu-i umilinta mai mare decat sa te scoata un rival din campionat in sferturile cupelor europene...

Noi macar am fost acolo ,pe teren ,in schimb voi latrati de ciuda in fata televizoarelor !:headbang:

BoboCosta
16th November 2006, 21:59
Si pana la urma cum a fost sa va uitati la noi cum am jucat semifinala???

Cra10veanu
16th November 2006, 22:05
Si pana la urma cum a fost sa va uitati la noi cum am jucat semifinala???

foarte frumos v-a facut boro :happy

Dreak
16th November 2006, 22:40
o GALERIE CARE INJURA NATIONALA NU ARE CUM SA FIE RESPECTATA!
CU ATAT MAI MULT, NU ARE CUM SA FIE "CEA MAI TARE"!

yang
17th November 2006, 13:09
o GALERIE CARE INJURA NATIONALA NU ARE CUM SA FIE RESPECTATA!
CU ATAT MAI MULT, NU ARE CUM SA FIE "CEA MAI TARE"!


Ai uitat ce s-a intamplat in meciul Romania-Olanda ???

Dreak
17th November 2006, 13:35
da, i s-a cerut demisia lui Satan!:ok:
lucru normal de altfel in acel moment!

BoboCosta
17th November 2006, 17:43
Si fluieraturile nu le'ai auzit?Sau te uitai la meci pe mute? :D

Dreak
18th November 2006, 01:37
NU,AM FOST PE STADION!:ok:

chipy_1923
18th November 2006, 19:20
chipy 1923 in locul tau nu scoteam nici un cuvant!!
Nu-i umilinta mai mare decat sa te scoata un rival din campionat in sferturile cupelor europene...
c umilinta a fost?din cate stiu eu nu ne-au batut in nici o mansa...au avut ca de obicei un noroc imens si pe langa asta Buga a jucat la ei..am avut si 2 penaltyuri tot la "Pele":headbang: pe Lia neacordate..cand i-am batut cu 2-0 dupa meciul cu Boro am dat goluri din semiocazii..si in Uefa am ratat cu poarta goala...nu mai conteaza acum...oricum degeaba s-au calificat...s-au facut de kko cu Boro...cred ca ai vrut sa spui ca durere mai mare nu e...

chipy_1923
18th November 2006, 19:22
Si pana la urma cum a fost sa va uitati la noi cum am jucat semifinala???

c pot sa spun..golul lui MACARONE m-a uns la suflet...;)

caine19
18th November 2006, 22:25
/hello Macarone /hello
Frumoasa seara aia
Go Boro!!

@...Chipy 1923 e clar ca de asta nu ati trecut voi mai departe ca nu v-a dat arbitrul 2 penaltyuri la "pele":happy :happy
Atunci anul acesta ce-a fost pt result plutonului din romania daca nu o umilinta??

starsteel
18th November 2006, 22:45
Uratele postari pe aici zilele trecute in cele din urma au fost sanctionate....de data asta cu indulgenta.

chipy_1923
18th November 2006, 22:48
/hello Macarone /hello
Frumoasa seara aia
Go Boro!!

@...Chipy 1923 e clar ca de asta nu ati trecut voi mai departe ca nu v-a dat arbitrul 2 penaltyuri la "pele":happy :happy
Atunci anul acesta ce-a fost pt result plutonului din romania daca nu o umilinta??

mah nu vreau sa gasesc scuze pt. ca a ratat incapabilul ala de Buga...sau E. Dica..dar totusi ar fi contat mult penalty-urile alea care au fost clare...cu ultima propozitie c ai vrut sa zici?

TYPI-STIINTA
19th November 2006, 05:43
c pot sa spun..golul lui MACARONE m-a uns la suflet...;)

dap. asa-i. frumoasa seara /hello

me
19th November 2006, 11:51
CVUCS aseara - super

Sergio
19th November 2006, 11:53
dap, asa-i , ieri nu prea am avut galerie numeroasa...acu` nu preau s-au cam stans suporteri multi la stadion. ii inteleg si datorita locului pe care-l ocupa stiintza, nici meciu nu prea era asa tare. si de bilete nu mai zic 100.000 lei la peluza mi se pare ff mult ... la faza cu dominatu fonic si numeric nu prea sunt deacord cu tine, pt ca nu aveati cum voi doar cei 200-300 cati ati fost acolo sa ne dominati pe noi la asa ceva
ma refeream strict la galeria voastra care mi s-a parut mai anemica ca de obicei... poate asa s-a vazut la tv.

BoboCosta
19th November 2006, 14:27
c pot sa spun..golul lui MACARONE m-a uns la suflet...;)

Ce pot sa spun...faptul k v'am eliminat ma dus in extaz :ok:

El Nińo
19th November 2006, 15:00
http://img144.imageshack.us/img144/6093/19211ef9.th.jpg (http://img144.imageshack.us/my.php?image=19211ef9.jpg)

http://www.dailymotion.com/allez/video/1120272

caine19
19th November 2006, 17:10
ultima propozitie c ai vrut sa zici?

pai sa iti dau un exemplu :
Noi am fost sageata albastra si restul un tren accelerat:happy

caine19
19th November 2006, 17:11
http://img144.imageshack.us/img144/6093/19211ef9.th.jpg (http://img144.imageshack.us/my.php?image=19211ef9.jpg)

http://www.dailymotion.com/allez/video/1120272

ce reprezinta 1921 ca eu stiam ca v-ati infintat acum 4 ani...nu???;)

andrei1921tm
19th November 2006, 18:05
ce reprezinta 1921 ca eu stiam ca v-ati infintat acum 4 ani...nu???;)

era un numar oarecare...dar ce ai tu cu infiintarea...recunosti?:happy :happy
Vezi ca toti stiu ca in 1921 ne-am infiintat:ok:
Oricum o sa vedeti o surpriza in acest caz.Palmaresul a fost intotdeauna in Timisoara si nu la niste macaronari oligofreni...
Fortza VIOLA!!!

malexoid
19th November 2006, 18:11
ce reprezinta 1921 ca eu stiam ca v-ati infintat acum 4 ani...nu???;)

atunci s-a dat (la 17 iulie) o LEGE pentru reforma agrară din Oltenia, Muntenia, Moldova şi Dobrogea (din vechiul regat)
daca'ai sti pe ce lume traiesti, ar trebui sa sti asta...doar e vorba de voi acolo :happy

cauta in monitorul oficial al acelor vremuri (gasesti usor pe net)

deep purple
19th November 2006, 18:30
ce reprezinta 1921 ???;)

Niculai Moromete a luat premiul intai cu coronita sub privirile tatalui sau Ilie.

caine19
19th November 2006, 22:45
Interesante reaspunsuri...
Oricum cel mai important an ramane 1948 .
stiti voi de ce;)

@ deep purple ms pt lamurire ... acum inteleg cat de mult a insemnat pt voi niculai moromete .:happy

Sergio
20th November 2006, 00:05
la fel de mult cat stalin pt voi.

caine19
20th November 2006, 17:35
la fel de mult cat stalin pt voi.

e na...?
timisoara n-a facut parte din Romania in perioada comunista?
Scuza-ma da esti total paralel:no:

Celso
20th November 2006, 19:31
Sportul are cea mai tare galerie!!!:evil:

TYPI-STIINTA
21st November 2006, 13:09
Interesante reaspunsuri...
Oricum cel mai important an ramane 1948 .
stiti voi de ce;)

@ deep purple ms pt lamurire ... acum inteleg cat de mult a insemnat pt voi niculai moromete .:happy

dap, stim de ce. atunci s-a infiintat Univ Craiova, una din singurele echipe care a putut sa se lupte cu comunistii si sa castige campionate si cupe, cu toate ca nea nicu ceausescu si securitatea aranjau meciuri si amenintau arbitrii cu dosare daca nu faceau ca ei...din pacate anu` 1948 a insemnat si distrugerea unei echipe pt a face loc unei noi echipe a sistemului comunist :mda: (stiti la cine ma refer:no: )

superchumbo
21st November 2006, 13:57
wow ................. ce topic tare .......... ce rost are sa va mai certati cand Steaua a avut 20.000 suporteri pe Bernabeu ....

Celso
21st November 2006, 14:01
nu exista cea mai tare galerie...toate sunt o apa si un pamant:) ..aceasi gandire peste tot, nimeni nu este mai special:P ...mai avem mult de lucrat ....

caine19
21st November 2006, 17:26
wow ................. ce topic tare .......... ce rost are sa va mai certati cand Steaua a avut 20.000 suporteri pe Bernabeu ....

citez: " in ghencea gospodari , in europa capsunari" :D

Pentru cei ce nu stiau in 1948 s-a infintat ce-a mai frumoasa , dar si ce-a mai invidiata echipa din Romania --> /hello DINAMO BUCURESTI/hello

yang
21st November 2006, 19:13
NU e asa in Romania 13 victorii consecutive in Europa 17 Nentori Reikjavik(nici nu stiu sa scriu corect da' nici tu:) ) s.a.m.d.

Sevilla86
21st November 2006, 20:01
citez: " in ghencea gospodari , in europa capsunari" :D

Pentru cei ce nu stiau in 1948 s-a infintat ce-a mai frumoasa , dar si ce-a mai invidiata echipa din Romania --> /hello DINAMO BUCURESTI/hello

dinamo abia a strans cateva zeci sau sute de suporteri la Sofia (la 390 km de Bucuresti), iar Steaua a strans 20.000 la Madrid!!! (la 3300 km de Bucuresti)
Aceste a fost un eveniment fara precedent in istoria lui Real Madrid, ca echipa adversa sa aiba atatia suporteri la Madrid!!! Si nici o alta formatie din Romania nu a reusit asa ceva nici pe departe!!!

" Pe la ora 19:00, apar la stadion si primii spanioli. Nu inteleg ce se petrece. Stau rezemati de bordurile trotuarelor si par muti. Intr-unul din baruri, un ziarist de la As declara aproape socat: "Este ireal ce vad afara. Vin de peste 13 ani la meciurile Realului, dar asa ceva inca n-am vazut. Atatia suporteri ai unei echipe adverse nu au fost niciodata pe Bernabeu".

De jur imprejurul intregului stadion vezi numai fulare cu Steaua, triocuri cu Steaua, steaguri cu Steaua. Ba nu, e si altceva. Mai e galben. Steaguri cu Romania. Toti isi cumpara goarne si sufla cu putere in ele. Zgomotul e asurzitor. Nu s-a dat inca drumul la porti, dar romanii ard de nerabdare sa puna piciorul pe Santiago Bernabeu."

Topicul asta trebuia facut pt echipele din Liga 1, iar pt Steaua trebuia un topic separat, pt ca nu poti compari Steaua cu plutonul... asa cum nu poti sa compari 20.000 la Madrid cu vreo 200 la Sofia...

BlahBluh
21st November 2006, 20:59
Ce pot sa spun...faptul k v'am eliminat ma dus in extaz :ok:



Si pt asta ti-ai violat cainele?

V-ati calificat dupa un criteriu care nu stiu cat de corect e in stabilirea echipei mai bune, golul in deplasare. Dar n-ati resuti sa ne invingeti iar mai departe v-ati facut de rusine pierzand cu Boro de a ras o tara intreaga. Si pana la urma, chiar daca ati fi invins Rapidul in sferturi cu 100--0 asta nu schimba faptul ca sinteti sinonimi cu prostia generalizata, o echipa cu radacini la Moscova, cu suporteri plagiatori (de cand vi se tot face morala pe aceasta tema, inca nu s-a gasit nimeni sa-i spuna sefului vostru de galerie ca va rade lumea cum tot plagiati?), cu un patron care nu da doi bani pe voi "ce ba, sufla galeria in fata mea?-- deja ma enerveaza cu atata puscarie-puscarie:, --eu fac legea in galerie, pun ce sef vreau eu-- :drak: Sinteti penibili prin suporterii vostrii inculti atrasi pt cupe si flori (si la noi sint mizerii umane, dar prostia nu e generalizata ca la steaua), cu fete patibulare si mohorate, cu sate si comune tiganesti steliste, cu suporteri in orasele sarace ale tarii, la tara si la mineri, acolo va este fieful. Cand in Romania se mergea pe stadion la cravata Rapid era cea mai iubita echipa. Azi, cand prostia si incultura in Ro au atins cotele cele mai inalte, Ro este vopsita in ros-albastru. Eu nu as vrea ca rapidismul sa fie o echipa de mase, de tarani si mineri care isi defuleaza in forbal cine stie ce neimpliniri pe plan profesional.

BlahBluh
21st November 2006, 21:01
citez: " in ghencea gospodari , in europa capsunari" :D

Pentru cei ce nu stiau in 1948 s-a infintat ce-a mai frumoasa , dar si ce-a mai invidiata echipa din Romania --> /hello DINAMO BUCURESTI/hello

Securitatea in ce an s-a infiintat?

BlahBluh
21st November 2006, 21:03
Auzi la stelistii astia ce mandrii sint ca au avut 20.000 de tigani si capsunari pe Bernabeu :happy

yang
21st November 2006, 21:07
SUSTINETI-VA ECHIPELE LOCALE
VREM SA SIMTIM CA JUCAM IN DEPLASARE

Sevilla86
21st November 2006, 21:15
Si pt asta ti-ai violat cainele?

V-ati calificat dupa un criteriu care nu stiu cat de corect e in stabilirea echipei mai bune, golul in deplasare. Dar n-ati resuti sa ne invingeti iar mai departe v-ati facut de rusine pierzand cu Boro de a ras o tara intreaga. Si pana la urma, chiar daca ati fi invins Rapidul in sferturi cu 100--0 asta nu schimba faptul ca sinteti sinonimi cu prostia generalizata, o echipa cu radacini la Moscova, cu suporteri plagiatori (de cand vi se tot face morala pe aceasta tema, inca nu s-a gasit nimeni sa-i spuna sefului vostru de galerie ca va rade lumea cum tot plagiati?), cu un patron care nu da doi bani pe voi "ce ba, sufla galeria in fata mea?-- deja ma enerveaza cu atata puscarie-puscarie:, --eu fac legea in galerie, pun ce sef vreau eu-- :drak: Sinteti penibili prin suporterii vostrii inculti atrasi pt cupe si flori (si la noi sint mizerii umane, dar prostia nu e generalizata ca la steaua), cu fete patibulare si mohorate, cu sate si comune tiganesti steliste, cu suporteri in orasele sarace ale tarii, la tara si la mineri, acolo va este fieful. Cand in Romania se mergea pe stadion la cravata Rapid era cea mai iubita echipa. Azi, cand prostia si incultura in Ro au atins cotele cele mai inalte, Ro este vopsita in ros-albastru. Eu nu as vrea ca rapidismul sa fie o echipa de mase, de tarani si mineri care isi defuleaza in forbal cine stie ce neimpliniri pe plan profesional.



Chiar daca sunt off-topic trebuie sa-ti raspund la asta!
@In primul rand: "V-ati calificat dupa un criteriu care nu stiu cat de corect e in stabilirea echipei mai bune, golul in deplasare." Rapid a eliminat pe Hamburg la scorul general de 3-3. Deci va-ti calificat tot cu "golul in deplasare"!!! Echipele cand au intrat in teren cunosteau regulile jocului! E ca si cum ai spune: daca nu se inventa offside-ul am fi castigat"... Hai s-o spunem pe-aia dreapta: Hamburg la cum v-a dominat in retur putea sa va dea si 5-0, 6-0... si nu aveati de ce sa fiti suparati!
@In al doilea rand: nu mai generaliza! ca asa pot sa spun si eu ca rapidistii sunt tigani sau mai stiu eu ce...
@In al treilea rand: mai schimbati placa... m-am plictisit sa tot aud de Moscova, comunisti s.a.m.d. O sa-ti spun ce am spus si altora: duceti-va fratilor si daramati Casa Poporului ca si pe aia au facut-o tot comunistii!!! Dar nu o darama nimeni... ca este punct de atractie turistica. Concluzia: daca au facut-o comunistii nu este neaparat un lucru rau!

BoboCosta
22nd November 2006, 00:40
Si pt asta ti-ai violat cainele?

V-ati calificat dupa un criteriu care nu stiu cat de corect e in stabilirea echipei mai bune, golul in deplasare. Dar n-ati resuti sa ne invingeti iar mai departe v-ati facut de rusine pierzand cu Boro de a ras o tara intreaga. Si pana la urma, chiar daca ati fi invins Rapidul in sferturi cu 100--0 asta nu schimba faptul ca sinteti sinonimi cu prostia generalizata, o echipa cu radacini la Moscova, cu suporteri plagiatori (de cand vi se tot face morala pe aceasta tema, inca nu s-a gasit nimeni sa-i spuna sefului vostru de galerie ca va rade lumea cum tot plagiati?), cu un patron care nu da doi bani pe voi "ce ba, sufla galeria in fata mea?-- deja ma enerveaza cu atata puscarie-puscarie:, --eu fac legea in galerie, pun ce sef vreau eu-- :drak: Sinteti penibili prin suporterii vostrii inculti atrasi pt cupe si flori (si la noi sint mizerii umane, dar prostia nu e generalizata ca la steaua), cu fete patibulare si mohorate, cu sate si comune tiganesti steliste, cu suporteri in orasele sarace ale tarii, la tara si la mineri, acolo va este fieful. Cand in Romania se mergea pe stadion la cravata Rapid era cea mai iubita echipa. Azi, cand prostia si incultura in Ro au atins cotele cele mai inalte, Ro este vopsita in ros-albastru. Eu nu as vrea ca rapidismul sa fie o echipa de mase, de tarani si mineri care isi defuleaza in forbal cine stie ce neimpliniri pe plan profesional.

Da voi cum hamburg cum v'ati calificat ma?:rosu: Vezi k noi am suierat pe langa betis atunci...din cate imi aduc aminte dupa ce i'ati aliminat pe hamburg in piata universitatii au fost 2 mii de rapidisti.A 2 zi dupa ce i'am eliminat pe betis au iesit 20 de mii de stelisti.No Comment:ok:

La noi e prostia generalizata???Pai daca spui rapidist tigan deja faci pleonasm.

BoboCosta
22nd November 2006, 00:41
Auzi la stelistii astia ce mandrii sint ca au avut 20.000 de tigani si capsunari pe Bernabeu :happy

Tiganii si capsunarii aia i'au redus la tacere pe madrileni si a uimit intreaga spanie .Knd o sa aiba si rapidu vostru atatia suporterii in deplasare mai vb....probabil k niciodata ;)

Sunchase
22nd November 2006, 00:44
din nou o portie serioasa de ras cu galeria stelei azi. traiasca moga si house-ul ! /happy :ras-plans:

YoYoyOi
22nd November 2006, 00:46
Suporterii stelisti n-au avut cea mai buna comportare la meciul cu Dinamo Kiev. E totusi rusions sa-ti fluieri favoritii intr-un meci de o asemenea insemnatate :mda:
Oricum spre final au revenit la sentimente mai bune si au sustinut echipa si au ajutat-o sa mearga mai departe:ok:

Sunchase
22nd November 2006, 00:48
esti mirat? la succes toti cu stiaua.. la 2-3 insuccese demisia si mai venim 300 :D

SORINULTRA
22nd November 2006, 08:31
:no: rusinoasa reactie a "ultrasilor" stelisti aseara :no:

me
22nd November 2006, 09:17
nu e rusinoasa..e normala in cazul lor..:)
cat a condus Kievul si a dominat meciul a fost cam liniste in tribune, mai fluieraturi la oprita, etc..cum a dat dica gol cum s-au trezit toti si au devenit mari sustinatori. e tipic pt o echipa care are o mare masa nu de "stelisti" ci de "suporteri de rezultat".

the lion king
22nd November 2006, 13:06
ma intreb daca ar fi steaua pe 10 sa zicem...cati suporteri ar mai avea?

BoboCosta
22nd November 2006, 13:51
Eu te intreb altceva???
O sa fie Steaua pe 10 vreodata?

the lion king
22nd November 2006, 14:09
in romania,nu....ca nu suntem in ITALIA!!!!!!!!!!

TYPI-STIINTA
22nd November 2006, 21:55
Stiinta are cea mai tare galerie. http://www.youtube.com/watch?v=7t_xZFCRp18&NR Aceste imagini spun totul. ce vreti mai mult? :) Au ramas mutzi suporterii cainilor la acel meci. Am avut cel mai lung banner care a existat vreodata pe un stadion; acesta a inconjurat tot stadionu (fundal alb cu un mesaj albastru)...sa nu mai zic si de zecile de mii de stegulete alb-albastre care au fluturat minute in sir
http://youtube.com/watch?v=7yliC4YuyeE recital peluza nord si peluza sud craiova -fumigene . Suntem cei mai buni...cu timisorenii mai avem ceva probleme in ceea ce priveste atmosfera si coregrafiile de pe stadion, restul nu prea contati

andrei1921tm
22nd November 2006, 22:49
Stiinta are cea mai tare galerie. http://www.youtube.com/watch?v=7t_xZFCRp18&NR Aceste imagini spun totul. ce vreti mai mult? :) Au ramas mutzi suporterii cainilor la acel meci. Am avut cel mai lung banner care a existat vreodata pe un stadion; acesta a inconjurat tot stadionu (fundal alb cu un mesaj albastru)...sa nu mai zic si de zecile de mii de stegulete alb-albastre care au fluturat minute in sir
http://youtube.com/watch?v=7yliC4YuyeE recital peluza nord si peluza sud craiova -fumigene . Suntem cei mai buni...cu timisorenii mai avem ceva probleme in ceea ce priveste atmosfera si coregrafiile de pe stadion, restul nu prea contati

Nu aveti probleme cu noi.impreuna suntem cei mai buni:bere:.Atmosfera de pe cele 2 stadione e comparabila.Nu putem sa spunem ca cineva este desupra.Restul intr-adevar nu conteaza.
http://www.youtube.com/watch?v=7M4SkPxfokc

TYPI-STIINTA
22nd November 2006, 23:12
Nu aveti probleme cu noi.impreuna suntem cei mai buni:bere:.Atmosfera de pe cele 2 stadione e comparabila.Nu putem sa spunem ca cineva este desupra.Restul intr-adevar nu conteaza.
http://www.youtube.com/watch?v=7M4SkPxfokc

stiam filmuteu :P oricum tare atmosfera de la meciu cu uta :ok: ..si chiar daca cei din capitala ar incerca sa faca o coregrafie superba tot nu le-ar reusi din cauza stadioanele mici pe care joaca

cris-cs
22nd November 2006, 23:15
stiam filmuteu :P oricum tare atmosfera de la meciu cu uta :ok: ..si chiar daca cei din capitala ar incerca sa faca o coregrafie superba tot nu le-ar reusi din cauza stadioanele mici pe care joaca

asa-i...si stadionu joaca un rol important in crearea unei coregrafii..
Suntem cei mai buni dintre romani, suntem olteni
Si intotdeauna vom striga HAI CRAIOVAAA!!!

Elphax
23rd November 2006, 13:26
http://www.youtube.com/watch?v=nR_qiytcnuI&mode=related&search=

Sergio
23rd November 2006, 14:03
e na...?
timisoara n-a facut parte din Romania in perioada comunista?
Scuza-ma da esti total paralel:no:
vorbim de fotbal aici amice... din fericire noi nu prea am avut de a face cu sistemu... sau din pacate, ca poate aveam si noi 20 de titluri ca altii.

the lion king
23rd November 2006, 14:15
20 de titluri luate fara farmec,fara lupta fara emotii..doar prin furt si influenta.cum or dormi noaptea?

Sergio
23rd November 2006, 14:24
tu cum crezi? daca mai au si nesimtirea sa se laude cu ele...

TYPI-STIINTA
23rd November 2006, 14:48
deaia nu mai pot ei. de parca conteaza cum s-a imbogatzit adrian nastase. pe el il doare undeva. la fel si pe cei in varsta care tzin cu steaua si dinamo si au trait in acea perioada de comunism. astia tinerii nu au ei de unde sa stie cum au castigat cele 2 echipe campionatele

the lion king
23rd November 2006, 14:53
pai tocmai asta ma enerveaza,toti [edit] ...ii vezi...cum zic ca tin cu steaua sau dinamo si 80% nu stiu 2 jucatori de la ele.vad si ei la tv si gata,ceva manele cu forza banel nocolita,steaua e numai una si gata ,fani ai stelei peste noapte.[edit]

caine19
23rd November 2006, 19:39
leule nu incurca borcanele;) Te asigur ca NOI ne cunoastem echipa pana in cele mai mici detalii
p.s. nu mai fiti frustrati , pur si simplu nu aveti cum sa va comparati cu noi

starsteel
23rd November 2006, 19:51
Inainte de 89 singurele galerii care faceau deplasari in numar mare erau Universitatea Craiova si la scara mai mica rapidistii.Ceilalti se deplasau cel mult prin vecini sau la cite o finlala de cupa Romaniei
.....

Eu iti spun ca inainte de '89 fanii Otelului faceau deplasari cu cate 2 garnituri de tren a cate 15 vagoane si nu neaparat in apropiere, eu am fost la Suceava, Iasi, Bacau, Brasov, Buzau, Ploiesti, Rm. Sarat (in Cupa cu hotii de la Victoria) etc. si nefiind salariat al combinatului siderurgic nu aveam niciodata loc mereu imi trageam un loc pe culoar. Trenurile burdusite de galateni erau cu regim special cand aveau cale libera mergeau fara restrictie de viteza. Era vremea cand la conducerea combinatului era Trotus un mare amator de fotbal ministru adjunct al.....metalurgiei. Exista asa ceva, nu e poanta.

STEELMAN
23rd November 2006, 20:12
cu toate ca nu te plac aici tre sa iti dau dreptate.tata semna condica la fiecare meci.si nu se pleca doar cu un tren ci chiar cu doua.

SORINULTRA
24th November 2006, 06:52
subscriu, intotdeauna mi-a facut placere sa ascult de la oamenii mai in varsta , povestile deplasarilor

the lion king
24th November 2006, 10:36
dar deplasari prin Europa ati facut?

Sergio
24th November 2006, 11:35
l
p.s. nu mai fiti frustrati , pur si simplu nu aveti cum sa va comparati cu noi
nici nu incearca nimeni sa va copieze, stai linistit.

blandu
24th November 2006, 12:24
Ceea mai tare galerie este galeria cainilor !!!!!!!!!!!!:jerk:
Au fost la inaltime !!!!!!!!!!!!:headbang:
Sunt cei mai tari, daca ii iei in zbor..... !!!!!!!!! :happy
S-au batut intre ei intr-un avion si cu galeria adversa... (o amarata de stuardeza) :rosu

_____________________________
Veniti si voi...
Sa dam in caine cu-n pietroi.
/hello :ciocan: :headbang: /hello

forza_CFR
24th November 2006, 16:08
Fiecare galerie din tara e frumoasa prin viziunea suporterilor.Aici nu exista contraziceri...
Gusturile nu se discuta :)

BlahBluh
25th November 2006, 19:50
deaia nu mai pot ei. de parca conteaza cum s-a imbogatzit adrian nastase. pe el il doare undeva. la fel si pe cei in varsta care tzin cu steaua si dinamo si au trait in acea perioada de comunism. astia tinerii nu au ei de unde sa stie cum au castigat cele 2 echipe campionatele


Daca nu castigau alegerile in '90 neo-comunistii din FSN azi steaua si dinamo nu mai existau. Nu a fost fost normal cum s-a procedat atunci, sa desfintezi Scornicestiul si Victoria dar mamelor lor sa ramane neatinse. :no: Asta e Romania pitoreaska, incultura, prostie cat incape, nostalgie dupa vremuri pe care le dorim definitiv apuse--mai simplu spus: mentalitate stelista.

Lauryca
25th November 2006, 20:18
Ceea mai tare galerie este galeria cainilor !!!!!!!!!!!!:jerk:
Au fost la inaltime !!!!!!!!!!!!:headbang:
Sunt cei mai tari, daca ii iei in zbor..... !!!!!!!!! :happy
S-au batut intre ei intr-un avion si cu galeria adversa... (o amarata de stuardeza) :rosu

_____________________________
Veniti si voi...
Sa dam in caine cu-n pietroi.
/hello :ciocan: :headbang: /hello

:happy :happy Se bat ca chiorii între ei. :)

Parazitu'1919
25th November 2006, 20:24
eu zic ca pt titlul de cea mai frumoasa galerie concureaza fc national cu cfr !!!:evil:
inclin totusi spre national

YoYoyOi
25th November 2006, 20:51
Esti total nedrept parazitule. In meciul de la Constanta de azi galeria CFR-ului a avut o comportare mai mult decit frumoasa si s-a auzit mai bine decit cea a gazdelor. Dar ura e prea mare ca sa vezi adevarul.

Parazitu'1919
25th November 2006, 22:04
fi serios
sa mergi in deplasari numai pe banii clubului, o galerie cu TOATE cantecele copiate, banneru furat de 3 ori, sa nu vobesc de etnia suporterilor, ei zic ca sunt cfristi de cand s'au nascut si au auzit de cfr in 2002, mazgalesc peretii orasului noaptea, se duc la meciuri cu fularele si tricourile in ghiozdan, avem in B galerie mai mare decat ei in A, pun poze pe siteul hi5 cu fulare cu steaua in flacari si au recunoscut ca le'au cumparat au vrut sa dea galeria lui POLI in judecata pt ca au vrut sa le fure bannerul, pe forumul lor scrie ca sunt mai multe fete in Commando gruia decat baieti etc
nu is cei mai penibili?:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

YoYoyOi
25th November 2006, 22:09
Ti se par tie ca-s cei mai penibili pt ca sinteti in conflict direct si deschis. Eu sint intre voi si iubesc ambele echipe in egala masura. Nu pot sa zic ca-mi place U mai mult decit CFR. Dar conflictul asta dintre voi tre sa inceteze. Acum sar ei sus ca-s in A si voi nu. Dar mai e putin pina la anul. Si sper ca ambele echipe ale Clujului sa fie in prima liga. si sa nu mai existe acest razboi intre galerii.

Parazitu'1919
25th November 2006, 22:13
razboi :ras-plans: cu cine?copii aia care is mai mici ca mine :ras-plans:

mesajul Polistilor pt cfristi
Sunteti Staini in propriul ORAS (sau asa ceva)

YoYoyOi
25th November 2006, 22:26
Hai lasa vrajeala ca stiu si eu suporteri CFR Cluj care-s mai mari ca mine. Inchei aici subiectul ca nu are rost sa continuam. Fiecare o stie pe a lui. Eu doar as dori ca sa stim toti acelasi lucru. Ca la Cluj sint echipe si galerii care merita sa fie in topul primei divizii:ok:

BoboCosta
26th November 2006, 02:48
Cea mai tare galerie se num threadu....pai de departe campionii la bataie sunt cateii(remember sofia anu trecut)
Rusine pt ce au facut!!!
Au ajuns subiect de discutie pana si Gazzetta dello Sport

blandu
26th November 2006, 20:55
dupa meciul de arad cred ca ceea mai tare galerie este a echipei Liberty pARADe. :happy
Doar injura si behaie.

the lion king
26th November 2006, 21:02
pai sa-i ducem la o parada RAVE!!!!!din behaiala lor un Dj poate face un remix...pt a aduce oile la stana.

caine19
26th November 2006, 21:47
Ti se par tie ca-s cei mai penibili pt ca sinteti in conflict direct si deschis. Eu sint intre voi si iubesc ambele echipe in egala masura. Nu pot sa zic ca-mi place U mai mult decit CFR. Dar conflictul asta dintre voi tre sa inceteze. Acum sar ei sus ca-s in A si voi nu. Dar mai e putin pina la anul. Si sper ca ambele echipe ale Clujului sa fie in prima liga. si sa nu mai existe acest razboi intre galerii.

Tu le ceri sa inceteze conflictul:happy . Ca si cum ne-ai cere noua sa facem pace cu stelistii si de maine sa fim cei mai buni prieteni:o: :o: .
Are vreo logica??:happy :happy

YoYoyOi
26th November 2006, 21:54
Pt mine are logica;)

BoboCosta
26th November 2006, 21:58
Pt mine nu :P

caine19
26th November 2006, 22:02
Pt mine are logica;)

Pai probabil ca esti genul de suporter care sta pe stadion la tribuna 1( asta in cazul in care mergi pe stadion) cu o punga de seminte,dar pentru noi , cei care stam in peluze o asemenea "impacare" e imposibila;)

YoYoyOi
26th November 2006, 22:20
cum la fel de greu va impacati si cu stewardesele;) si cu zborul cu avionul:drak:

BoboCosta
26th November 2006, 22:26
HAhahaha.....asta a fost tare

assu_25
26th November 2006, 23:09
clar cea mai tare galerie e PS 97 (peluza sud univ craiova).. si apoi cea a timisoarei. cei care au fost pe toate stadioanele din romania pot sa-mi dea dreptate

caine19
26th November 2006, 23:11
cum la fel de greu va impacati si cu stewardesele;) si cu zborul cu avionul:drak:

Pai.. ca sa te impaci cu cineva trebuie sa ai un conflict cu acea persoana... nu?
Daca ai urmarit filmuletele , noi faceam misto de ele:happy

YoYoyOi
26th November 2006, 23:21
Pai.. ca sa te impaci cu cineva trebuie sa ai un conflict cu acea persoana... nu?
Daca ai urmarit filmuletele , noi faceam misto de ele:happy
:o:
noi? :thinkso: care noi? ca doar nu esti unul dintre acei viteji suporteri care au facut deplasarea in Belgia? Sau esti? aaaaaaa esti ala care a vrut sa deschida usa?
:ras-plans:

caine19
26th November 2006, 23:27
:o:
noi? :thinkso: care noi? ca doar nu esti unul dintre acei viteji suporteri care au facut deplasarea in Belgia? Sau esti? aaaaaaa esti ala care a vrut sa deschida usa?
:ras-plans:

Nefiind in cunostiinta de cauza ar trebui sa te abtii de la vorbe de genu asta;) .
Ar trebui sa crezi mai putin ceea ce zic mincinosii din mass-media.
Da oricum voi cum sunteti naivi si puneti botu la orice:rolleyes:

caine19
26th November 2006, 23:28
clar cea mai tare galerie e PS 97 (peluza sud univ craiova).. si apoi cea a timisoarei. cei care au fost pe toate stadioanele din romania pot sa-mi dea dreptate

Trebuie sa iti reamintesc de meciul cu DINAMO II?:happy
A fost greu de sarit gardul ala?:evil: :evil:

YoYoyOi
26th November 2006, 23:32
Nefiind in cunostiinta de cauza ar trebui sa te abtii de la vorbe de genu asta;) .
Ar trebui sa crezi mai putin ceea ce zic mincinosii din mass-media.
Da oricum voi cum sunteti naivi si puneti botu la orice:rolleyes:

poate de la mincinosii aia din mass media ai aflat ca faceau misto de stewardese. Dar cind vezi declaratia pilotului si a directorului companiei aeriene, nu mai poti sa zici ca-s minciuni din mass media.
Dar iti urmez sfatul si ma abtin sa mai comentez subiectul. Aici e vorba despre galerii, despre suporteri. Si pina la urma trebuie sa recunosc ca dinamovistii au fost la "inaltime", mai ales saptamina asta:ok:

TYPI-STIINTA
26th November 2006, 23:37
Trebuie sa iti reamintesc de meciul cu DINAMO II?:happy
A fost greu de sarit gardul ala?:evil: :evil:

si tu ai fost unu` din acei prostanaci care s-au luat de acei copii de liceu veniti in numar de 40 persoane la meci, si acu va laudati ca ati batut cativa copii de 16-18 de parca ati fi batut galeria craiovei :happy . din astia , copii fara ajutor , oricine bate. daca erati asa tari trebuia ca la meciu de acu cateva luni, de pe ion oblemenco sa ne facem parte in parte ..dar ati avut nevoie de jandarmi , ci nu numai in craiova , ci in toata oltenia :happy ...si la 60 de km de craiova ati fost insotiti de masinile jandarmilor (aici nu ma poti contrazice ca au trecut pe langa mine acele masini):ok:

cris-cs
26th November 2006, 23:43
Trebuie sa iti reamintesc de meciul cu DINAMO II?:happy
A fost greu de sarit gardul ala?:evil: :evil:

Pt voi notiunea de CEA MAI TARE GALERIE inseamna a fi huligan . macar la prostii sa fitzi buni, ca daca la incurajat echipa nu sunteti buni :jerk:

caine19
27th November 2006, 00:05
Pt voi notiunea de CEA MAI TARE GALERIE inseamna a fi huligan . macar la prostii sa fitzi buni, ca daca la incurajat echipa nu sunteti buni :jerk:

1. nu suntem huligani , suntem ultras;) ( stiu ca nu ai nici ce-a mai mica idee despre aceste 2 fenomene paralele)
2. te asigur ca ne sustinem foarte bine echipa si atmosfera din bruges a fost exceptionala/hello

remy
27th November 2006, 03:05
Vedeti aici o galerie mica, dar inimoasa si frumoasa (normal ca mai sunt si cateva uscaturi, e normal in orice galerie), pentru o echipa mare, incropita in vara de Mircea Rednic:
ATMOSFERA LA FINALUL MECIULUI CU CEAHLAUL: "BATE PE BAYER, DINAMO BATE PE BAYER": http://www.dailymotion.com/video/xphi0_finalceahlaul

sau pe

http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1600 (http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1600)

P.S.

SA UMPLEM "GROAPA" !
Dupa partida cu Ceahlaul, directorul executiv, Cristi Borcea se plangea de lipsa suporterilor din tribune. Intr-adevar, Groapa se umple numai la meciurile importante din campionat si la cele din cupele europene. In rest, abia daca se aduna 6000-7000 de spectatori. E Dinamo mai putin iubita decat rivalele? Nici vorba, tribunele pline de atatea ori au demonstrat contrariul. E suporterul dinamovist mai comod? Prefera fotoliul caldut de acasa? Greu de crezut.
Marea majoritate a cititorilor site-ului nostru sunt de parere ca nu comoditatea e de vina, ci o politica de marketing gresita, pretul biletelor, care pentru unii e descurajant de mare, in special pentru adolescenti si toti cei cu venituri mici.
"Nu este posibil ca pretul biletelor sa fie atat de mare: 100 de mii la peluza pe cand la spurcati 30 de mii !!! Nu este posibil sa fim doar 5000 in tribune cand jucam bine si suntem pe primul loc!! Haideti sa readucem lumea pe stadion, sa facem ceva! Este foarte important sa fim cat mai multi, nu sa ramanem acasa!!!" scrie "vali-titan"
Conducerea dinamovista e ingrijorata si Cristi Borcea vorbeste de proiecte urgente care sa readuca suporterii pe stadion. Speram ca aceasta ingrijorare e reala si acele proiecte nu vor intarzia sa apara.
E pacat ca acum cand suntem lideri, cand suntem atat de aproape de primavara europeana baietii sa nu fie sustinuti si incurajati asa cum merita. Au nevoie de toti suporterii lor, indiferent ca e vorba de adolescenti care economisesc din putinii bani de buzunar sau de batrani care rup din pensie pentru un bilet la un meci al lui Dinamo!
Schimbari peste noapte nu se vor face insa. Si meciul cu Bayer e peste doua zile. Miercuri stadionul Dinamo trebuie sa fie plin. Miercuri nimeni nu-si poate permite vreun pas gresit: nici echipa si nici noi!

BoboCosta
27th November 2006, 15:27
1. nu suntem huligani , suntem ultras;) ( stiu ca nu ai nici ce-a mai mica idee despre aceste 2 fenomene paralele)
2. te asigur ca ne sustinem foarte bine echipa si atmosfera din bruges a fost exceptionala/hello

Chiar asa sunteti ultasi???Pai voi ne faceti de rusine cand iesiti in europa(sofia,brugge) si spui k sunteti ultrasi???Ce treaba are bataia cu fotbalul???
Apropo ati fost subiect de discutie pe cel mai mare ziar din lume Gazzetta dello Sport...stiai asta???Si uite asa intreaga lume a aflat ce galerie are dinamo.
PS:Sa mai pomenesc de episodu Constanta???Nu de alta da era sa imi primesc un scaun in cap daca nu eram atent :rosu:

caine19
27th November 2006, 17:27
Chiar asa sunteti ultasi???Pai voi ne faceti de rusine cand iesiti in europa(sofia,brugge) si spui k sunteti ultrasi???Ce treaba are bataia cu fotbalul???
Apropo ati fost subiect de discutie pe cel mai mare ziar din lume Gazzetta dello Sport...stiai asta???Si uite asa intreaga lume a aflat ce galerie are dinamo.
PS:Sa mai pomenesc de episodu Constanta???Nu de alta da era sa imi primesc un scaun in cap daca nu eram atent :rosu:

Si asta e o forma de a te face cunoscut, oricum voi sunteti paraleli cu fenomenu;) .

hmm... era sa iti iei un scaun in cap... esti cumva jandarm:mda: ?

marta maria
27th November 2006, 21:36
:) Cea mai frumoasa si in limita bunului simt este galeria Otelului Galati!:ok:

the lion king
27th November 2006, 21:40
hai ca nu stiam.daca nu veneai tu sa ne spui parerea ...muream si nu stiam....frumosasa rau:ras-plans: :ras-plans:

cris-cs
27th November 2006, 23:25
:) Cea mai frumoasa si in limita bunului simt este galeria Otelului Galati!:ok:

No comment :happy :happy

TYPI-STIINTA
27th November 2006, 23:26
:) Cea mai frumoasa si in limita bunului simt este galeria Otelului Galati!:ok:

Cred ca te referi la "mini-galeri" :D

BoboCosta
27th November 2006, 23:40
Si asta e o forma de a te face cunoscut, oricum voi sunteti paraleli cu fenomenu;) .

hmm... era sa iti iei un scaun in cap... esti cumva jandarm:mda: ?

Daca tie ti se pare k asta e o forma de a te face cunoscut....No Comment :rosu: .
Si nu sunt jandarm,ci doar un suporter care a mers la meci si in schimb am vazut niste huligani(aici includ si jandarmii k sa nu zici k sunt rau)

Dreak
28th November 2006, 00:14
Cred ca te referi la "mini-galeri" :D
omul si-a spus parerea,e vreo problema?

p.s. si stai calm ca si voi tot mini-galerie ati ajuns!
4-5 grupulete raspandite intr-o peluza,nu se pot numi o galerie in adevaratul sens al cuvantului!

Cra10veanu
28th November 2006, 00:38
omul si-a spus parerea,e vreo problema?

p.s. si stai calm ca si voi tot mini-galerie ati ajuns!
4-5 grupulete raspandite intr-o peluza,nu se pot numi o galerie in adevaratul sens al cuvantului!

esti comic...nu vorbi din nevazute :ok:

Sezione
28th November 2006, 01:00
:) Cea mai frumoasa si in limita bunului simt este galeria Otelului Galati!:ok:

Mai ales ca nu prea se aude...:happy

Sezione
28th November 2006, 01:02
omul si-a spus parerea,e vreo problema?

p.s. si stai calm ca si voi tot mini-galerie ati ajuns!
4-5 grupulete raspandite intr-o peluza,nu se pot numi o galerie in adevaratul sens al cuvantului!

Lasa ca vedeti voi mini galerie in retur.

Sezione
28th November 2006, 01:09
Trebuie sa iti reamintesc de meciul cu DINAMO II?:happy
A fost greu de sarit gardul ala?:evil: :evil:

MAi termina ma pushtiulika !! faza aia cu dinamo2: 100 contra 20 nu e ceva cu care sa te mindresti. To ai figuri de ultras in cap ar trebui sa stii asta. Ce s-a intimplat pe Stadionul victoria a fost o rusine si adevaratii ultrasi ai lui dinamo recunosc asta. Sa bati 20 de pusti nu e mare lucru. Si avind blat cu jandarmii. MA rog astala voi e deja o obisnuinta. Cind o sa aveti tupeul sa veniti singuri la Craiova cind va pazesc5 jandarmi sa vorbiti. Pina atunci mucles.

Sezione
28th November 2006, 01:11
Vedeti aici o galerie mica, dar inimoasa si frumoasa (normal ca mai sunt si cateva uscaturi, e normal in orice galerie), pentru o echipa mare, incropita in vara de Mircea Rednic:
ATMOSFERA LA FINALUL MECIULUI CU CEAHLAUL: "BATE PE BAYER, DINAMO BATE PE BAYER": http://www.dailymotion.com/video/xphi0_finalceahlaul

sau pe

http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1600 (http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1600)

P.S.

Ce atmosfera !! M-a luat cu fiori !! Ce se intimpla la un derbu Boca -RIVER e nimik!!!:happy

Hard
28th November 2006, 01:13
vezi ca ai multi quote,sunt sigur ca stii sa il folosesti:ok:

Sezione
28th November 2006, 01:16
Stiinta are cea mai tare galerie. http://www.youtube.com/watch?v=7t_xZFCRp18&NR Aceste imagini spun totul. ce vreti mai mult? :) Au ramas mutzi suporterii cainilor la acel meci. Am avut cel mai lung banner care a existat vreodata pe un stadion; acesta a inconjurat tot stadionu (fundal alb cu un mesaj albastru)...sa nu mai zic si de zecile de mii de stegulete alb-albastre care au fluturat minute in sir
http://youtube.com/watch?v=7yliC4YuyeE recital peluza nord si peluza sud craiova -fumigene . Suntem cei mai buni...cu timisorenii mai avem ceva probleme in ceea ce priveste atmosfera si coregrafiile de pe stadion, restul nu prea contati


Cam ai dreptate. Dar ar fi bine sa se intimple mai des... Ce sa zici de unii care fac pe importantii sint pe primul loc , se califica in primavara europeana si au atmosfera pe stadiona ca UTA ( Adica subtire rau ) . OARE CE AR FI LA CRAIOVA SA AVEM MACAR JUMATATE DIN REZULTATELE STELEI SAU ALE LUI DINAMO ???

Sezione
28th November 2006, 01:21
Da voi cum hamburg cum v'ati calificat ma?:rosu: Vezi k noi am suierat pe langa betis atunci...din cate imi aduc aminte dupa ce i'ati aliminat pe hamburg in piata universitatii au fost 2 mii de rapidisti.A 2 zi dupa ce i'am eliminat pe betis au iesit 20 de mii de stelisti.No Comment:ok:

La noi e prostia generalizata???Pai daca spui rapidist tigan deja faci pleonasm.

Totusi Betis era pe locul 17 in Spania, Hamburg pe 2 . Sa fim obiectivi.

Hard
28th November 2006, 01:23
Da, sa fim obiectivi.Uita-te ce fac echipele germane in Europa si uita-te la Spania.

YoYoyOi
28th November 2006, 01:46
vezi ca ai multi quote,sunt sigur ca stii sa il folosesti:ok:

eu i-am zis treaba asta cu mult timp in urma, dar de-a dracului n-o face. Si nici nu ai ce sa-i faci ca se lasa cu scandal:no:

Cristian
28th November 2006, 09:22
Cred ca te referi la "mini-galeri" :D

Vai cine vorbea, voi cea mai mare galerie din Romania. Voi va da-ti drept exemplu in meciul cu dinamo, de ce nu va da-ti exemplu in meciul cu Farul, astia care jucati meciuri la Caracal, mi-ar fi rusine sa mai apar aici, adik nu apare S + D + R si apareti voi. Si galeria noastra se chinuie sa faca ceva, da voi nu aveti de unde sa stiti, stati in oltenia.
Am editat :D

the lion king
28th November 2006, 09:36
tu ce faci?ne jignesti?moderatorii,ce fac?tu nu consumi praz?toata lumea consuma praz...am vazut si in strainatate mancaruri din praz.las-o ,ca e veche,esti chiar hilar....si nu compara craiova cu sdr ca nu merge....NOI SUNTEM UNICI!!!!

Cristian
28th November 2006, 09:42
Pai normal ma lion fiecare galerie e unica in felul ei. Da de la asta sa te apuci sa ataci ca a zis cineva ca-i place galeria galateana, multi... putini cum suntem astia suntem, si nu trebuie sa va da-ti voi exemple, ca nici voi nu straluciti anul asta.

rockeru88
28th November 2006, 11:11
se scrie ''dati'' nu ''da-ti''...

TYPI-STIINTA
28th November 2006, 11:32
Cam ai dreptate. Dar ar fi bine sa se intimple mai des... Ce sa zici de unii care fac pe importantii sint pe primul loc , se califica in primavara europeana si au atmosfera pe stadiona ca UTA ( Adica subtire rau ) . OARE CE AR FI LA CRAIOVA SA AVEM MACAR JUMATATE DIN REZULTATELE STELEI SAU ALE LUI DINAMO ???

:happy pai ar insemna ca mititelu sa mai bage mana in buzunar si sa mai mareasca stadionu :ok: daca la un meci de campionat de acu` 4-5 ani jucat impotriva stelei s-au strans in jur de 42.000 de suporteri si inca 10.000 au ramas pe afara (cu toate ca nu eram in clasament pe un loc fruntas) , dar sa fim pe primele locuri iti inchipui ce-o fi .../hello

TYPI-STIINTA
28th November 2006, 11:40
Vai cine vorbea, voi cea mai mare galerie din Romania. Voi va da-ti drept exemplu in meciul cu dinamo, de ce nu va da-ti exemplu in meciul cu Farul, astia care jucati meciuri la Caracal, mi-ar fi rusine sa mai apar aici, adik nu apare S + D + R si apareti voi. Si galeria noastra se chinuie sa faca ceva, da voi nu aveti de unde sa stiti, stati in oltenia.
Am editat :D

nu ne e rusine ca am jucat la caracal. sper ca in viitor univ craiova sa joace iar un meci de acasa si la rm valcea, targu jiu , pt ca Univ Craiova nu inseamna numai orasu Craiova , ci OLTENIA. si de cate ori s-a jucat in afara craiovei mereu stadioanele au fost pline : rm valcea (20.000 de oameni la meciu de acu 2 ani cu pitestiu) si tzine cont ca atunci eram pe ultimu loc si tot s-a umplut stadionu;targu jiu (10.000 de oameni la un meci de divizia b cu fc sibiu); la caracal de 2 ori (10.000 de oameni)...cand si voi o sa aveti atatia specatori la peste 100 de km distanta de orasu vostru, atunci sa mai vorbesti:jerk:

the lion king
28th November 2006, 12:43
hai .nu exagera si tu .la caracal mai mult de 6 000 nu au fost.am fost la meci si cu ceahlaul si cu pandurii.cam 6 000 au fost.poate daca era intrarea libera se umplea stadionul...dar asa ...poate deca jucam cu echipe mai cu renume sau in forma puteam sa speram la 10 000 in deplasare.

Cristian
28th November 2006, 12:46
Bravo lion spune adevaru, ca nu e greu, ca sunt destui mancatori de seminte si-n fata compului care-si mai dau cu parerea fara sa stie despre ce e vorba ;)
Cat despre suporterii nostrii din deplasare urmareste sa vezi cati am fost, fa o statistica, scobeste-te in nas si pe urma posteaza (ma refer la TYPI-STIINTA )

caine19
28th November 2006, 14:58
Bravo lion spune adevaru, ca nu e greu, ca sunt destui mancatori de seminte si-n fata compului care-si mai dau cu parerea fara sa stie despre ce e vorba ;)
Cat despre suporterii nostrii din deplasare urmareste sa vezi cati am fost, fa o statistica, scobeste-te in nas si pe urma posteaza (ma refer la TYPI-STIINTA )

Prin Bucuresti nu veniti asa de multi;)

the lion king
28th November 2006, 16:04
tu vb,caine?sunteti pe primul loc,cu un pas in primavara cupei uefa si aveti 5ooo de spectatori!!!!!sa nu exagerez dar daca era CRAIOVA in locul vostru toate meciurile se jucau cu casa inchisa,adika 30 000 de oameni,si tu stii de ce-s in stare craiovenii.

TYPI-STIINTA
28th November 2006, 17:53
Bravo lion spune adevaru, ca nu e greu, ca sunt destui mancatori de seminte si-n fata compului care-si mai dau cu parerea fara sa stie despre ce e vorba ;)
Cat despre suporterii nostrii din deplasare urmareste sa vezi cati am fost, fa o statistica, scobeste-te in nas si pe urma posteaza (ma refer la TYPI-STIINTA )

la meciu de la rm valcea au fost 20.000 de oameni, sunt foarte sigur, ca am fost la meci; chiar multi din ei nu mai aveau loc sa intre. poate ca la caracal nu au fost 10.000 , ca acolo nu am fost, dar asa am auzit din presa ...nu inteleg ce rost ar avea sa minta

TYPI-STIINTA
28th November 2006, 18:04
Prin Bucuresti nu veniti asa de multi;)

La meciu din cotroceni am fost in jur de 3.000-4.000 de suporteri de-ai craiovei... e ceva, nu?:D la meciurile de la voi din deplasare nu vin asa multi pt ca la multi le e frica sa intre pe stadion si pana la urma e si greu sa obtzi un bilet in peluza adversa.

caine19
28th November 2006, 20:11
La meciu din cotroceni am fost in jur de 3.000-4.000 de suporteri de-ai craiovei... e ceva, nu?:D la meciurile de la voi din deplasare nu vin asa multi pt ca la multi le e frica sa intre pe stadion si pana la urma e si greu sa obtzi un bilet in peluza adversa.

sa nu uiti ca in Bucuresti sunt multi olteni si de asta vine multa lume la meciuri.
Cati ati fost in ultima deplasare la Cluj sau Arad?

p.s. vorbem cu Cristi_Galati , el se lauda ca vin multi galateni la meciurile din deplasare ceea ce nu prea e adevarat

TYPI-STIINTA
28th November 2006, 20:25
sa nu uiti ca in Bucuresti sunt multi olteni si de asta vine multa lume la meciuri.
Cati ati fost in ultima deplasare la Cluj sau Arad?

p.s. vorbem cu Cristi_Galati , el se lauda ca vin multi galateni la meciurile din deplasare ceea ce nu prea e adevarat

da, dar daca si galeria noastra ar merg ca o parte din galeria voastra pe banii clubului si am fi si pe primul loc, poate si noi am fi multi in deplasarile din orasele mai indepartate:ok:

Cristian
28th November 2006, 22:16
sa nu uiti ca in Bucuresti sunt multi olteni si de asta vine multa lume la meciuri.
Cati ati fost in ultima deplasare la Cluj sau Arad?

p.s. vorbem cu Cristi_Galati , el se lauda ca vin multi galateni la meciurile din deplasare ceea ce nu prea e adevarat


Ai fost la meciul dinamo-Otelul 3-0, si celalalt dinamo - Otelul 0-3 ??? sau ai mancat seminte si au numarat cate seminte are o punga de Nutline ?

SORINULTRA
29th November 2006, 09:02
depinde ce inseamna multi mai multi ca ac milan sicur nu , ca voi da

rockeru88
29th November 2006, 09:05
depinde ce inseamna multi mai multi ca ac milan sicur nu , ca voi da

ca voi care ma?ca Dinamo???daca despre noi e vorba te inseli amarnc,sa'ti spun drept...pai voi nu va duceati nici 10 insi la brugges,noi am fost 600 numai din Bucuresti plus cine a mai venit de acolo...
am fost 1500 la cluj,2000 la bistrita...sau nu mai numeri bine???
pana una alta,in tara asta doar Dinamo si steaua mai fac coregrafii reusite si se intrec la mentalitate...
cand ati facut voi ultima coregrafie?t rog poze,nu jigniri,ca la asta toti suntem buni

SORINULTRA
29th November 2006, 11:57
da da da , in orce deplasare din tara sunteti 50 din bucuresti restul adunati de prin orase cica si e "suporteri" la galeria lu' dinamo , cat despre poze nu o sa i ti pun eu tie , cauta si ai sa gasesti . numai bine

TYPI-STIINTA
29th November 2006, 14:23
:D
ca voi care ma?ca Dinamo???daca despre noi e vorba te inseli amarnc,sa'ti spun drept...pai voi nu va duceati nici 10 insi la brugges,noi am fost 600 numai din Bucuresti plus cine a mai venit de acolo...
am fost 1500 la cluj,2000 la bistrita...sau nu mai numeri bine???
pana una alta,in tara asta doar Dinamo si steaua mai fac coregrafii reusite si se intrec la mentalitate...
cand ati facut voi ultima coregrafie?t rog poze,nu jigniri,ca la asta toti suntem buni

:happy :happy cica numai steaua si dinamo fac coregrafii reusite :happy . de craiova si timisoara ai uitat? aaa...scuze, tu traiesti doar in bucuresti :D . oricum voi cei de la dinamo si steaua faceti degeaba coregrafiile pt ca nu va ajuta stadioanele deoarece sunt prea mici. doar stelei ia iesit misto anu trecut coregrafia din meciu cu boro...in rest, le facetzi degeaba:no:

caine19
29th November 2006, 15:28
Ai fost la meciul dinamo-Otelul 3-0, si celalalt dinamo - Otelul 0-3 ??? sau ai mancat seminte si au numarat cate seminte are o punga de Nutline ?

Ati fost prea putini la numar ca sa va vad din PCH ;) .
Mai tii minte cati suporteri ati avut in finala cupei?
n-ati umplut nici macat o peluza de pe cotroceni( eveniment mai mare ca ala nu mai pupa galatiu;) ), asa ca poti sa te minti cat vrei.

caine19
29th November 2006, 15:30
:D

:happy :happy cica numai steaua si dinamo fac coregrafii reusite :happy . de craiova si timisoara ai uitat? aaa...scuze, tu traiesti doar in bucuresti :D . oricum voi cei de la dinamo si steaua faceti degeaba coregrafiile pt ca nu va ajuta stadioanele deoarece sunt prea mici. doar stelei ia iesit misto anu trecut coregrafia din meciu cu boro...in rest, le facetzi degeaba:no:

Ai vazut meciu Dinamo-steaua de anu asta?
A fost o atmosfera de vis/hello

caine19
29th November 2006, 15:33
da da da , in orce deplasare din tara sunteti 50 din bucuresti restul adunati de prin orase cica si e "suporteri" la galeria lu' dinamo , cat despre poze nu o sa i ti pun eu tie , cauta si ai sa gasesti . numai bine

voi ati fost 1000 de oameni cand ati jucat acasa si imi spui mie ca veniti cu miile in deplasari:happy

TYPI-STIINTA
29th November 2006, 16:19
Ati fost prea putini la numar ca sa va vad din PCH ;) .
Mai tii minte cati suporteri ati avut in finala cupei?
n-ati umplut nici macat o peluza de pe cotroceni( eveniment mai mare ca ala nu mai pupa galatiu;) ), asa ca poti sa te minti cat vrei.

poate ca daca finala se juca la galati, ci nu la bucuresti, raportul spectatorilor ar fi fost invers :ok: as fi vrut sa va vad acu` in finala de anu asta catzi ati fi fost la timisoara :D , dar din pacate pt voi drumu s-a oprit

Cristian
29th November 2006, 16:41
Ati fost prea putini la numar ca sa va vad din PCH ;) .
Mai tii minte cati suporteri ati avut in finala cupei?
n-ati umplut nici macat o peluza de pe cotroceni( eveniment mai mare ca ala nu mai pupa galatiu;) ), asa ca poti sa te minti cat vrei.

http://img244.imageshack.us/img244/8651/sidexploziara3.th.png (http://img244.imageshack.us/my.php?image=sidexploziara3.png)
http://img387.imageshack.us/img387/5842/img0866ws9.th.jpg (http://img387.imageshack.us/my.php?image=img0866ws9.jpg)
http://img90.imageshack.us/img90/2362/rosalbalbastrupic2cs5.th.jpg (http://img90.imageshack.us/my.php?image=rosalbalbastrupic2cs5.jpg)
http://img296.imageshack.us/img296/2172/poza1le9.th.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=poza1le9.jpg)

Is doar cateva poze, iar ultima poza Dle Caine e la meciul de finala cupei. Normal voua v-a convenit ati jucat la bucuresti la cateva statii de tramvai/troleu/metrou de unii din voi.

Nu ma mai innebuni cu galeria voastra ca s-a vazut cati ati fost la meciul cu echipa lu Pinalti. Ca sa nu mai zic ca la meci de cupa Uefa 8000 de oameni. Hai ciao si e ultima oara cand va bag in seama pe tine si pe rockeru ala care habar nu are pe ce lume traieste ca e din Pitesti da se exprima in legatura cu alte galerii fara sa stie. :cya:

SORINULTRA
29th November 2006, 17:28
asa arata le

caine19
29th November 2006, 18:06
Nu ma mai innebuni cu galeria voastra ca s-a vazut cati ati fost la meciul cu echipa lu Pinalti. Ca sa nu mai zic ca la meci de cupa Uefa 8000 de oameni. Hai ciao si e ultima oara cand va bag in seama pe tine si pe rockeru ala care habar nu are pe ce lume traieste ca e din Pitesti da se exprima in legatura cu alte galerii fara sa stie. :cya:

o sa vezi acum cati suporteri vor fi cu Leverkusen;)
/OLE/ DInamo!!/OLE/

TYPI-STIINTA
29th November 2006, 19:35
o sa vezi acum cati suporteri vor fi cu Leverkusen;)
/OLE/ DInamo!!/OLE/

daaa...40.000 de oameniiii :o: ..glumea:P

andrei1921tm
29th November 2006, 20:44
Ai vazut meciu Dinamo-steaua de anu asta?
A fost o atmosfera de vis/hello

Bah dinamo-steaua???tu vorbesti prostii...
Pe staionul ala de 5 randuri...vorbesti tu de atmosfera de vis?
Daca vrei sa vezi atmofsera de vis uitate la TImisoara, Craiova...chiar si Galatiu au facut foarte multe progrese, si o sa ajunga departe cand o sa aiba un staion mai mare.
dinamo-steaua atmosfera sa vis...:happy :happy mai un pic si atingeti recordu gloriei...
Daca vrei atmosfera ia aici: Poli:
http://www.youtube.com/watch?v=7M4SkPxfokc
http://www.youtube.com/watch?v=0YQuSA8XT7w&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=kD2GSlNQCRQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=MShsd4EWtos&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=vSofdxcul7k
Craiova:
http://www.youtube.com/watch?v=sT7z3zfjNxM&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=wYn40pzsOOU
http://www.youtube.com/watch?v=H3yv_u3i83w&mode=related&search=
Galati:
http://www.youtube.com/watch?v=95kfATKgOaU
http://www.youtube.com/watch?v=QCSyCrbs3Ls&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=DaKkwYPex7Y&mode=related&search=

Si lasa gura mai incet, ca ceea ce faceti voi pe dinamo sunt fumate de mult in tara.Acum doar mai dati din gura, ca atat va ramas.
In bucale in afara de galeria Rapidului toti sunteti expirati...arati asta prin atasamentul fata de echipa, intr-un meci normal:ok:

Cristian
29th November 2006, 20:54
Degeaba iti pui mintea cu ei, ca eu fac pariu ca ei nici la stadion nu merg, da de dat din plisc oricine poate.

TYPI-STIINTA
29th November 2006, 21:19
ceva filmulete de la craiova:
http://www.youtube.com/watch?v=BJbgYAW0LWg
http://www.youtube.com/watch?v=oR744W7fOKc
http://www.youtube.com/watch?v=Gb6BCNUdqHA

andrei1921tm
29th November 2006, 22:50
o sa vezi acum cati suporteri vor fi cu Leverkusen;)
DInamo!!/OLE/

Uite acum am observat...un stadion de 15.000 e gol pe jumatate..deci vreo 7000-8000...chiar un record, si noi avem asa un record in liga I...numai ca noi il consideram record negativ...:happy :happy
Totusi voi aveti o scuza...asta e meci de uefa:happy :happy :happy

TYPI-STIINTA
29th November 2006, 23:52
Uite acum am observat...un stadion de 15.000 e gol pe jumatate..deci vreo 7000-8000...chiar un record, si noi avem asa un record in liga I...numai ca noi il consideram record negativ...:happy :happy
Totusi voi aveti o scuza...asta e meci de uefa:happy :happy :happy

nu fi rau, ca nu au fost doar 7.000 de suporteri, ci 10.000 :P

caine19
30th November 2006, 13:40
nu fi rau, ca nu au fost doar 7.000 de suporteri, ci 10.000 :P

n-au fost 10.000 ci 14.000 , am verificat la fata locului;)
Macar noi avem ce sa vedem ->victorii pe linie acasa, ce-i drept ca si voi aveti derbyuri cu pandurii sau mai stiu eu cine:happy .
De fapt... suntem singurii care avem ce vedea/hello : stelistii iau numai de la 3 in sus acasa , rapidu n-au mai batut de cam mult , iar restu :happy

Cristian
30th November 2006, 13:44
De unde ma 14 mii ? Nu mai induce lumea in eroare ca stii ca doar esti in eroare mereu, chiar badea zicea ca 9000-10000, asa ca no mai da din fanta-n cola.

TYPI-STIINTA
30th November 2006, 16:02
bah caine, de unde 14.000 de spectatori??ca tot stadionu lu` dinamo are 15.000 :happy . s-a vazut si la tv ca locurile dinspre peluza nord erau GOALE. :jerk: nu stiu de ce incerci sa minti, cand sti ca meciu a fost dat la tv si s-a vazut clar ca nu era plin stadionu...sau poate tu nu stiai ca dinamo are doar 15.400 de locuri si ai crezut ca e mai mare stadionu si deaia ai zis ca au fost 14.000 de spectatori la acel meci :ciocan:

Cristian
30th November 2006, 16:18
I-a numarat el ma, nu vezi, cica stie el sigur. Si taie al doilea cuvant, nu da bine.

YodaRo
30th November 2006, 17:42
eu am votat ca dinamo are cea mai tare galerie. Da vrei tu sa sari din avion din mers e chiar o dovada de curaj.

BoboCosta
30th November 2006, 19:32
Lasati'l ma ce mi'e 10 000,ce mi'e 14 000 :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
Cat despre faptul k ''altii'' iau de la 3 in sus....cand o sa jucati si voi in Liga cate o sa luati???:evil:
Sau tre sa iti reamintesc ce a zis borcica inainte de meciu de la kiev???
2-0 pt kiev si steaua nu face nici un punct :rosu:
Ete dracia naibii k facu 4 si se califica mai departe ;)

costi71
30th November 2006, 19:36
Galeria Rapidului mi se pare una dintre cele mai bune :) :) :)

costi71
30th November 2006, 19:39
Este doar o parere.:) :) :)

costi71
30th November 2006, 19:45
Galeria Rapidului mi se pare una dintre cele mai bune :) :) :)

the lion king
30th November 2006, 20:08
hai ,mah,lasa-ma ....du-te ca faci praf,iti pierzi timpu degeaba,bre nea costache.bune...la ce?

caine19
30th November 2006, 20:11
Eu va zic ce-am vazut , ma credeti bine ... nu ma credeti iarasi bine;)
oricum nu dau 2 bani pe parerile voastre

grande
30th November 2006, 20:16
hai ,mah,lasa-ma ....du-te ca faci praf,iti pierzi timpu degeaba,bre nea costache.bune...la ce?

Da ce vroiai bah sa spuna ,galeria oltenilor este cea mai tare din parcare ,aia compusa din neamurile jucatorilor si din cand in cand de cativa vecini de prin satele Olteniei :ciocan:

the lion king
30th November 2006, 20:20
nu ,mah,oricare alta ca voi cu NOI n-aveti cum sa va comparati,suntem mai multi si mai iubiti.voi doar prin giulesti si printre rromi.:D

TYPI-STIINTA
30th November 2006, 20:21
sunt fanatici rapidistii, dar degeaba ca sunt putini. deabia se aduna 12.000-14.000 la un derby. La meciurile cu hamburg si herta au fost asa multi oameni la meci pt ca a fost meci european si au venit si suporteri de-ai craiovei,de-ai lui dinamo, etc :ok: . La voi in buCUResti steaua RULES :happy

Cristian
30th November 2006, 20:24
Galeria Rapidului mi se pare una dintre cele mai bune :) :) :)

Poze nu vorbe.

grande
30th November 2006, 20:25
suntem mai multi si mai iubiti printre rromi.:D

Asta stie o tara intreaga ca la voi este un cult :happy
Apropo ,ce mai face Mercedesa si tatal vostru spiritual Iulian ?:o:

TYPI-STIINTA
30th November 2006, 20:29
cred ca mesaju ala se referea la cei din zona crangasi-giulesti, ca sunt acolo la oameni din astia "care vand seminte" gramadaa..m-am si speriat cand am fost pe acolo prin zona pe la voi si am vazut asa multi rromi

the lion king
30th November 2006, 20:37
:ras-plans: vrei sa spui "care vinde seminte",deci care este in giulesti...

BoboCosta
30th November 2006, 20:46
Eu va zic ce-am vazut , ma credeti bine ... nu ma credeti iarasi bine;)
oricum nu dau 2 bani pe parerile voastre

Cine crezi k da 2 bani pe vorbele tale:ras-plans:

BlahBluh
30th November 2006, 21:17
nu ,mah,oricare alta ca voi cu NOI n-aveti cum sa va comparati,suntem mai multi si mai iubiti.voi doar prin giulesti si printre rromi.:D

Uite ca am ajuns sa o vedem si pe asta. Oltenii sa-i faca pe altii tigani :happy Mai baiatule, Oltenia e tigania, la voi practic nu mai exista albii. Spunei unui maramuresean ori bucovinean ca oltenii sint din aceeasi rasa cu ei si vezi ce se intampla. Un oltean sa injure tiganii e ca si cum un evreu s-ar afisa cu zvastica. Oltenii sint cei mai mandrii dintre gypsani :yeah:

BlahBluh
30th November 2006, 21:24
sunt fanatici rapidistii, dar degeaba ca sunt putini. deabia se aduna 12.000-14.000 la un derby. La meciurile cu hamburg si herta au fost asa multi oameni la meci pt ca a fost meci european si au venit si suporteri de-ai craiovei,de-ai lui dinamo, etc :ok: . La voi in buCUResti steaua RULES :happy


Cand lumea era civilizata si venea la cravata pe stadion, Rapidul avea 30--40.000 de spectatori in B. De cand in Romania s-a extins prostia generalizata becalista, incultura etc---s-a ajuns ca sa fim din ce in ce mai putini iar stelismul sa devina religie de masse. Asta e RAPIDUL, aristocratie. Avem cei mai multi suporteri intelectuali, profesori, medici, actori etc.

the lion king
30th November 2006, 21:26
eu nu am facut pe nimeni tigan,mai "desteptule',eu am vb de rromi,asa cum e legal.iar din cate stiu si eu rapidu e vazuta peste tot in tara ca echipa rromilor.nu am scos eu asta....si nu mai zi ca oltenia e "tigania" ca jignesti oamenii de pe aici ,de pe forum si s-ar putea sa ma cauti pe afara.rromi sunt in toata tara.

TYPI-STIINTA
30th November 2006, 21:27
Uite ca am ajuns sa o vedem si pe asta. Oltenii sa-i faca pe altii tigani :happy Mai baiatule, Oltenia e tigania, la voi practic nu mai exista albii. Spunei unui maramuresean ori bucovinean ca oltenii sint din aceeasi rasa cu ei si vezi ce se intampla. Un oltean sa injure tiganii e ca si cum un evreu s-ar afisa cu zvastica. Oltenii sint cei mai mandrii dintre gypsani :yeah:

bah ia mai intereseaza-te sa afli unde sunt cei mai multi tzigani. cei mai multi din europa sunt in romania, iar cei mai multi din romania sunt in capitala noastra. e plin bucurestiu de asa ceva si sti prea bine. obor, piata sudului, crangasi mereu dai de ei pe acolo. m-am mutat de cativa ani in bucuresti si sa sti ca e cu mult mai frumos valcea decat capitala noastra. pai daca tu numai in bucuresti ai stat, deaia si crezi ca si in oltenia sunt rromi multi :ciocan:

the lion king
30th November 2006, 21:29
ba si tu auzi?pai tu compari valcea,unu din cele mai frumoase si cutare orase din Romania cu bucalele?

BlahBluh
30th November 2006, 21:39
bah ia mai intereseaza-te sa afli unde sunt cei mai multi tzigani. cei mai multi din europa sunt in romania, iar cei mai multi din romania sunt in capitala noastra. e plin bucurestiu de asa ceva si sti prea bine. obor, piata sudului, crangasi mereu dai de ei pe acolo. m-am mutat de cativa ani in bucuresti si sa sti ca e cu mult mai frumos valcea decat capitala noastra. pai daca tu numai in bucuresti ai stat, deaia si crezi ca si in oltenia sunt rromi multi :ciocan:

Sint maramuresan iar mai nou bucurestean cu faculta. Orice ardelean ori moldovean iti va spune ca Oltenia e tigania. In Ardeal e rusinos sa si aduci in familie prin casatorie olteni ori alti dunareni sudisti. S-au pripasit unii pe aici ca deh e mai aproape de Ungaria si cred ei ca se traieste mai bine dar li s-a facut repede vant in tiganie. :no: In Oltenia nu se mai cunoaste care e roman si care e tigan caci toti sinteti tuciurii, cu tenul inchis.

the lion king
30th November 2006, 21:42
:D esti penibil.ceea ce zici tu e una dintre cele mai mari prostii auzite de mine in ultima vreme.NU MERITA SA MAI DISCUT CU unu CA tine.:jerk:

TYPI-STIINTA
30th November 2006, 21:46
Sint maramuresan iar mai nou bucurestean cu faculta. Orice ardelean ori moldovean iti va spune ca Oltenia e tigania. In Ardeal e rusinos sa si aduci in familie prin casatorie olteni ori alti dunareni sudisti. S-au pripasit unii pe aici ca deh e mai aproape de Ungaria si cred ei ca se traieste mai bine dar li s-a facut repede vant in tiganie. :no: In Oltenia nu se mai cunoaste care e roman si care e tigan caci toti sinteti tuciurii, cu tenul inchis.

bah tu chiar ai ceva cu oltenii :happy te-a invatat taicato prost. de parca eu nu am rude prin moldova si ardeal si nu stiu care e treaba :P

Jardel
30th November 2006, 23:31
Iata structura etnică a municipiului Craiova, la recensamantul din 2002 (pentru a nu mai avea aceste discutii total inutile - tigani sunt in toata tara):
Total 302601
Români 292487
Maghiari 218
Romi 8820
Ucraineni 32
Germani 173
Ruşi/lipoveni 15
Turci 20
Tătari 1
Sârbi 34
Slovaci 5
Bulgari 29
Croaţi 4
Greci 188
Evrei 37
Cehi 2
Polonezi 24
Italieni 178
Chinezi 0
Armeni 15
Ceangăi 0
Altă etnie 300
Nedeclarat 19

Elphax
1st December 2006, 11:39
ce fac unii...

YoYoyOi
1st December 2006, 12:19
Asta da galerie elphax, dar pacat ca nu e romaneasca.

Elphax
1st December 2006, 12:25
asta in schimb e :
http://www.youtube.com/watch?v=nR_qiytcnuI&mode=related&search=

bada_otelul
1st December 2006, 12:27
ce fac unii...

din pacate la noi sunt interzise...:( :( :(

Cristian
1st December 2006, 12:38
Da pe asta de ce no arati ? Arata si partile bune si partile mai putin bune: http://www.youtube.com/watch?v=sHs-eYAklmg&mode=related&search=

Elphax
1st December 2006, 14:01
????
pai si asta e tot buna !!!
:happy

sa va vad pe voi asa la un meci cu FCNational

Cristian
1st December 2006, 14:04
Da e buna cu tribunele goale, si nu cu multa lume in galerie ;)

Oricum nu v-am criticat.

axel
1st December 2006, 15:12
Da e buna cu tribunele goale, si nu cu multa lume in galerie ;)

Oricum nu v-am criticat.
Si te simti mai bine acum . . . ?

Cristian
1st December 2006, 15:36
Da nu e vorba de simtit bine

Hard
1st December 2006, 15:41
Se aude ecoul?:D http://www.youtube.com/watch?v=KXJ9rD_aQ3I

Cristian
1st December 2006, 16:50
Se aude ecoul?:D http://www.youtube.com/watch?v=KXJ9rD_aQ3I

Ecoul se aude la tine in creier :happy :ras-plans:

kain
1st December 2006, 16:51
Cele mai tari galerii : Rapid, Steaua, Timisoara, Dinamo si Craiova

m4st3r
1st December 2006, 17:47
Forza Viola ;)

caine19
1st December 2006, 17:56
ce fac unii...

Poate faceam si noi asa , dar la noi s-a hotarat interzicearea tortelor pe stadioane;) si inca nu avem un stadion in care sa incapa toti oamenii aia:headbang:

caine19
1st December 2006, 17:59
Ecoul se aude la tine in creier :happy :ras-plans:

:happy :happy bine spus:happy :happy

alfred
2nd December 2006, 19:28
evident, stiinta...o sa vedeti voi atmosfera la meciu de acasa impotriva stelei

SORINULTRA
3rd December 2006, 14:58
cand o sa vedem atmosfera in fiecare meci nu numai cu sdr-ul atunci poti sa mi zici ceva de craiova .

BlahBluh
3rd December 2006, 18:03
Cei mai tari sint cei de la steaua :yeah: ,ce aud la Rapid plagiaza la greu :headbang:

Chiar nu se gaseste nimeni sa-i zica sefului de galerie de la steaua sa renunte la "steua clubul nostru drag...", "steluta noastra chiar daca este furata" etc sa renunte la ele ca-i rade toata suflarea fostabilistica?
La celelalt meci Rapid-Steaua probabil se vor canta inainte de meci refrentele autentice de catre galeria Rapidului, nu inainte de a ridica bannerul cu mesajul catre stelisti "uitati varianta origianala..." :happy iar dupa aceea "mai aveti de copiat urmatoarele cantece" :yeah: Eu deja nu le mai pot canta respectivele cantece cand stiu ca sint profanate de stelisti. E treaba lor, sa le copieze, dar daca galeria Rapidului actualizeaza alte cantece si acelea vor fi iarasi plagiate, deci n-ai ce sa faci, daca n-au stelistii pic de onoare :no:

Steaua este numai una :yeah: ne madrin cu ea in toata lumea :sleep:

p.s. Raspunsul vesnic al "ultrasilor" stelisti e "si voi ati copiat ole-ole-ola de la argentinieni". Cantecul a fost preluat de la galeria lui Ascoli (cam in acelasi timp l-am auzit si la galeria Otelului), dar ideea e ca galeria Rapidului a promovat-o in Romania, a facut cunoscut cantecul, iar daca ar avea onoare stelistii nu ar plagia.

rockeru88
3rd December 2006, 20:23
frate,*** plagiaza si de la Dinamo...aseara am auzit cantecele facute celebre de Dinamo la noi:''olele olala bianco-rossi ale,Dinamo vincera'' si ala cu ''cine sare este caine ooooo'' de'l cantau italienii...

Navarro
3rd December 2006, 21:18
cand o sa vedem atmosfera in fiecare meci nu numai cu sdr-ul atunci poti sa mi zici ceva de craiova .

Voi aveti atmosfera in fiecare meci ultrasule?

SORINULTRA
4th December 2006, 05:44
mai ultrasule eu nu am zis ca sidexplozia e cea mai tare , sunt totusi realist , oricum in meciul direct ........

piti
4th December 2006, 13:50
De-a lungul timpului galeria timisoreana s-a remarcat prin atitudini deosebite fata de celelalte. De aceea ea e fruncea.

SORINULTRA
4th December 2006, 14:32
:ok:

Leo
4th December 2006, 14:51
Cele Mai Tari Galerii Din Tara Sunt Dinamo Si Poli Timisoara

the lion king
4th December 2006, 14:55
va referti la nr,voi astia de la dinamo?mah ,ma faci si tu sa rad?termina cu glumele,aveti galerie de serie B!!!

TYPI-STIINTA
4th December 2006, 15:32
Cele Mai Tari Galerii Din Tara Sunt Dinamo Si Poli Timisoara

ai fost pe aproape... taie dinamo de acolo, ca aia strica tot ce ai scris tu:ok:

the lion king
4th December 2006, 15:39
e chiar un paradox.tot felul de specimene....

Cra10veanu
4th December 2006, 19:54
mai ultrasule eu nu am zis ca sidexplozia e cea mai tare , sunt totusi realist , oricum in meciul direct ........

Aveti galerie de divizia C, si-n divizia B sint galerii peste voi.

bada_otelul
4th December 2006, 19:59
Aveti galerie de divizia C, si-n divizia B sint galerii peste voi.

si peste voi cra-ioveanule...

TYPI-STIINTA
4th December 2006, 20:00
dap.asa-i.aici ii dau dreptate lui Cra10veanu. de exemplu cei de la petrolu ploiesti si "u" cluj au ceva galerii

Cra10veanu
4th December 2006, 20:04
si peste voi cra-ioveanule...

c-asa-ti veni tie ? :cool: peste noi, ok, daca-mi zici si de ce, atunci te cred.
grupa c sau sidexplozia cum le mai ziceti voi alea sint galerii ? :ras-plans: intre 50-100 de persoane si atunci cand aveti 7 victorii consecutive.
Vorbeam de galerii aici totusi....

bada_otelul
4th December 2006, 20:05
dap.asa-i.aici ii dau dreptate lui Cra10veanu. de exemplu cei de la petrolu ploiesti si "u" cluj au ceva galerii

si daca au galerii bune astea 2 inseamna la mintea voastra de olteni ca noi avem galerie de c?pai daca e asa atunci voi nu aveti creiere nici de divizia onoare in san marino:rosu:

the lion king
4th December 2006, 20:06
dap.asa-i.aici ii dau dreptate lui Cra10veanu. de exemplu cei de la petrolu ploiesti si "u" cluj au ceva galeriima faci sa ma raz...femeie batrana ce sunt...

Cra10veanu
4th December 2006, 20:07
@bada otelul :de ce incepi sa jignesti ? posteaza cum trebuie, parca esti venit de la susurigu.

bada_otelul
4th December 2006, 20:08
c-asa-ti veni tie ? :cool: peste noi, ok, daca-mi zici si de ce, atunci te cred.
grupa c sau sidexplozia cum le mai ziceti voi alea sint galerii ? :ras-plans: intre 50-100 de persoane si atunci cand aveti 7 victorii consecutive.
Vorbeam de galerii aici totusi....

in primul rand nu ai inteles faza cu si peste voi,nu era vb ca sunt in c galerii peste voi,altceva era,dar am cenzurat ce era important.cat despre 100,mama ei de femeie de serviciu nu te-a invatat sa numeri prea bine mai cra-ioveanule

the lion king
4th December 2006, 20:09
degeaba suntem LEI...ne punem mintea cu niste moldoveni...sa ne certam cu astia de galerii...eu imi vad de treaba...

the lion king
4th December 2006, 20:12
in primul rand nu ai inteles faza cu si peste voi,nu era vb ca sunt in c galerii peste voi,altceva era,dar am cenzurat ce era important.cat despre 100,mama ei de femeie de serviciu nu te-a invatat sa numeri prea bine mai cra-ioveanulenu mai folosi chestia aia cu cra.......nu stiu ce...nu merge,te referi la ciori....:rosu: mai umbla si tu prin viena si apoi sa mai stai cu noi de vb.zi ms ca te bagam in seama.NOROC!!!!

bada_otelul
4th December 2006, 20:19
nu mai folosi chestia aia cu cra.......nu stiu ce...nu merge,te referi la ciori....:rosu: mai umbla si tu prin viena si apoi sa mai stai cu noi de vb.zi ms ca te bagam in seama.NOROC!!!!

in niciun caz nu ma refeream la toti cand am folosit cratima aia,ci numai la unu,scz de offtopic,cea mai frumoasa galerie o are fenerbahce,pe bune,40000 sareau si cantau
la noi greu sa poti spune ca o galerie e cea mai buna,sunt multi factori de luat in seama plus lipsa consecventei e la ea acasa in mai toate galeriile

Cra10veanu
4th December 2006, 20:21
chiar nu mai are rost...cu asa oameni.

the lion king
4th December 2006, 20:25
f bine.te stimez.

bada_otelul
4th December 2006, 20:31
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,al 6000lea mesaj pe threadul asta.
traiasca echipa otelul/traiasca galeria ei...

cris_tm
4th December 2006, 21:54
sal baietzi^^

cris_tm
4th December 2006, 21:55
Haiiiiiiiiiii Poliiiiiiiii <3 you