PDA

View Full Version : Provocari



razwan_vs
23rd August 2010, 09:08
Aici postati provocarile jucate intre voi pe bani sau jucatori! Ele necesita confirmate de ambi useri


Exemplu: real madrid-barcelona 3-1 messi vine la real madrid

Gooner
23rd August 2010, 14:39
Lasand la o parte faptul ca baiatul asta care posteaza nu prea stapaneste limba romana, iar daca n-ati mai fost in vreun campionat nu intelegeti mai nimic, daca vreti careva sa jucam pe jucatori --> contact me

Radu
23rd August 2010, 17:15
Ma Chamakh, iara iti versi frustrarile pe forum?

Gooner
23rd August 2010, 18:27
Ma Chamakh, iara iti versi frustrarile pe forum?

Tu te-ai facut de tot rasul atunci, nu eu. Si cu fratrarea, a ta a ajuns cote maxime atunci, nu a mea, eu mereu am ramas calm fiindca n-am avut de ce sa ma consum. Sunt useri care nu inteleg ce-s cu thread-urile astea fiindca n-au gasit o explicatie in ele. Tu dupa ce ai injurat ca un cretinoid ros de invidie, chiar simti nevoia sa te bagi iarasi in seama? Ramai naiba in mediocritatea ta, ca am avut obraz si te-am lasat in pace. Next level - te ignor

Radu
23rd August 2010, 18:38
:happy:happy:happy Buna asta...nu stiu care dintre noi e mai cretin si mai ofticat...Ala care trage de timp din min 80...sau ala care incearca sa joace ceva...si inca ceva...daca ti-ai ales aston villa care e problema?

Gooner
23rd August 2010, 18:42
:happy:happy:happy Buna asta...nu stiu care dintre noi e mai cretin si mai ofticat...Ala care trage de timp din min 80...sau ala care incearca sa joace ceva...si inca ceva...daca ti-ai ales aston villa care e problema?

Intr-un alt post spuneai ca am dat golul de 2-1 in min 88, iar acum am tras de timp din minutul 80? Hai nu o da la intors, ca iarasi pici in ridicol (defapt ramai). Nici nu ma asteptam sa nu iei legatura cu prietenul tau la fel de limitat ca tine, da nu-i nicio problema, eu joc cu orice echipa, am jucat si cu Bordeaux :drak:

Radu
23rd August 2010, 18:44
Intr-un alt post spuneai ca am dat golul de 2-1 in min 88, iar acum am tras de timp din minutul 80? Hai nu o da la intors, ca iarasi pici in ridicol (defapt ramai). Nici nu ma asteptam sa nu iei legatura cu prietenul tau la fel de limitat ca tine, da nu-i nicio problema, eu joc cu orice echipa, am jucat si cu Bordeaux :drak:

Mai agricultorule,ar fi mai frumos sa iti vezi de treaba ta...

Gooner
23rd August 2010, 18:50
Mai agricultorule,ar fi sa iti vezi de treaba ta...
Ar fi, n-ar fi...sa vad, sa nu vad.

Hai ca m-am retras din competitia asta po****ta de niste goange scarboase, limitate si cu un IQ numarabil pe degete, care nu-s in stare sa lege doua cuvinte in limba lor (cica). De jucat, am cu cine de pe forum, cu oameni care nu comunica prin emoticoane :yes:.

Radu
23rd August 2010, 18:59
In sfarsit ai gandit si tu problema...cand greu,nu?
Oricum nu o sa mai ai timp de fifa...incepe sezonul de cules porumbul!

razwan_vs
23rd August 2010, 21:18
am scapat de fustrat ......

Gooner
24th August 2010, 00:31
am scapat de fustrat ......

Habar n-ai sa scrii FRUSTRAT, bai analfabetule :happy

Celso
24th August 2010, 21:57
il provoc pe razwan, cum e posibil sa il faca fustrat pe gooner:no:

daca pierd il dau pe Robinho, daca castig mi`l dai pe Cesc

razwan_vs
24th August 2010, 22:31
scor 2-1 robinho vine la real madrid :D

Sir. Eko
25th August 2010, 01:15
am scapat de fustrat ......

:happy

Tare asta :D

Gooner
25th August 2010, 01:52
:happy

Tare asta :D

Si tu ai ceva cu fuStratul ma? :yes:

Sir. Eko
25th August 2010, 12:33
Eu sunt cel mai linistit ,nu am nimic cu nimeni.Dar am ras cand am citit :D .

razwan_vs
25th August 2010, 14:44
celso-razwan 3-6 g.barry vine la real madrid :D

NORGEMAN
26th August 2010, 18:03
Care are chef sa joace cu un incepator?
Va astept cu drag sa jucam o miuta:)