PDA

View Full Version : Etapa 6: Dinamo-U Cluj 3-4



Pages : [1] 2

delaoltenia
22nd August 2010, 23:11
Vineri 28 august.
Ora 20:30,Antena 1.
Discutii inainte si dupa meci.

Hingherul
22nd August 2010, 23:23
icsuleanu!

cainii or sa fie cu moralul la pamant dupa ce or sa vada joi seara cum se califica Steaua.

delaoltenia
22nd August 2010, 23:38
sper la un egal,in poll 1.

resita
22nd August 2010, 23:39
sper sa nu facem scorul etapei cu cei de la U

Trim0b
22nd August 2010, 23:40
sper sa nu facem scorul etapei cu cei de la U

si eu sper sa nu luati 5-6:rolleyes:

Hingherul
22nd August 2010, 23:41
fratia ce va leaga nu cred c-o sa va permita
deci e blat? :D

stiintacv
23rd August 2010, 00:21
blat neblat,1 solist.

delaoltenia
23rd August 2010, 00:22
crezi ca e posibil? :D

BBB
23rd August 2010, 00:24
Scenariul pentru acest meci e simplu:
1. Bate Dinamo, e clar ca ne-am dat la parte, suntem Dinamo 2
2. Se termina egal, e clar ca Dinamo cu Dinamo 2 si-au impartit frateste punctele
3. Batem pe Dinamo, e clar ca ne-au dat ei meciul, ca sa ne ajute

In concluzie, orice am face in meciul asta nu va conta pentru contestatarii nostri cu un singur neuron

Hingherul
23rd August 2010, 00:25
varianta 3 m-ar face sa va felicit ;)

BBB
23rd August 2010, 00:32
Va fi o "intanlire" interesanta atunci :D

Rossi
23rd August 2010, 00:47
meci greu ... sper sa castigam

YoNuTzz
23rd August 2010, 00:54
meci amical intre dinamovisti si jucatori care au fost la dinamo
1 solist, ceva de genul 4-2, 5-2

delaparis
23rd August 2010, 00:58
Dinamo va lua cel putin doua goluri ... dar va castiga cu cel putin trei diferenta :)

jonsnow
23rd August 2010, 01:00
5-3 cum a fost cu sportul :)

philos
23rd August 2010, 01:19
Scenariul pentru acest meci e simplu:
1. Bate Dinamo, e clar ca ne-am dat la parte, suntem Dinamo 2
2. Se termina egal, e clar ca Dinamo cu Dinamo 2 si-au impartit frateste punctele
3. Batem pe Dinamo, e clar ca ne-au dat ei meciul, ca sa ne ajute

In concluzie, orice am face in meciul asta nu va conta pentru contestatarii nostri cu un singur neuron

nu inteleg varianta 3...sa v-ajute la ce?
oricum, blat sau neblat, bate dinamo...

Lordul
23rd August 2010, 11:23
bate Dinamo 4-1

corello
23rd August 2010, 11:48
Nu prea cred intr-un rezultat pozitiv in groapa.
Nu se stie niciodata :evil:

laurdog
23rd August 2010, 11:51
Fie ce'o fi, eu nu ma supar.

BBB
23rd August 2010, 12:29
nu inteleg varianta 3...sa v-ajute la ce?

Sa nu retrogradam

Leo
23rd August 2010, 13:04
Castigam.

philos
23rd August 2010, 13:35
Sa nu retrogradam

de' acu bre? pai nici nu sunteti pe loc retrogradabil...

nayram
23rd August 2010, 13:49
Bate U, sa se mentina peste unguri:D

six
23rd August 2010, 19:29
castiga dinamo1 :D

Razvan T.
23rd August 2010, 19:31
Si FC FULGERUL AEK Bragadiru ce face? :D

iuli
23rd August 2010, 22:48
A venit Borcea acasa, meci greu :D

Telespan
24th August 2010, 05:29
Dinamo cistiga la un gol diferenta....:D

Hingherul
24th August 2010, 17:29
oare cine o sa fie dat afara de la U dupa meci?
se pare ca pe unde trece dinamo se alege praful. deh, obiceiurile vechi se uita greu.

BBB
24th August 2010, 18:58
oare cine o sa fie dat afara de la U dupa meci?
se pare ca pe unde trece dinamo se alege praful. deh, obiceiurile vechi se uita greu.

Nimeni, cel mai probabil vom incepe in formula: Bosneag (Hutan) - Buhus, Cvirik, Munteanu, Mendy - Reinaldo, Balde - Delgado, Vasile Gheorghe, Noe Acosta - Gabriel Machado. Dupa cum vezi, nici un dinamovist in echipa de start, asa ca 0 speculatii :cool:

Hingherul
24th August 2010, 19:47
urate practici pentru o echipa ce are ca vis sa joace in C.L.
disperare mare, rezultate canci, umilinte maxime :D

Hingherul
24th August 2010, 20:00
Dario, mai catolic decat papa nu e nimeni ;)

Duba
24th August 2010, 20:01
Habar n-am.:D
Merci oricum pt. sprijin.

Observ ca Dario doar cu stelistii este atat de drastic. O fi trecut la dusmani?!

delaoltenia
24th August 2010, 20:01
Hinghi,nu inteleg ce legatura au ultimele doua cuvinte in postul anterior.

Duba,ti-am explicat cu ceva timp in urma cum sta treaba,discut cu voi cu cea mai mare placere,dar nu asa.Ii multumesti degeaba lui Hinghi,posturile lui vor avea aceiasi soarta.

delaoltenia
24th August 2010, 20:11
Posturi sterse pentru offtopic si provocari.Daca nu incetati luati puncte.

Hingherul
24th August 2010, 20:19
deci dinamo o sa invinga prin valoarea lotului, concentrarea echipei si bineinteles datorita lui borcica.
fara el nu-s lovele, fara lovele blatul e imposibil iar fara blat dinamo ar inceta sa existe.
aberatii....normal ca bate U Cluj, important e sa se joace pe bune! :D

na ca am vorbit de dinamo si mi s-a facut pofta sa joc "Mafia". ne citim mai tarziu :D

corello
24th August 2010, 20:21
Posturi sterse pentru offtopic si provocari.Daca nu incetati luati puncte.

Eu cred ca ar trebui sa iei atitudine in ceea ce-l priveste pe individul ala. O tine asa de cateva luni bune si tot ce face prin postari e sa incite. Duduia are limite din cate vad

BBB
24th August 2010, 22:51
Eu cred ca ar trebui sa iei atitudine in ceea ce-l priveste pe individul ala. O tine asa de cateva luni bune si tot ce face prin postari e sa incite. Duduia are limite din cate vad

De ce i-o sters posturile? Iara s-o laudat cu ultimul dildo achizitionat care ii provoaca placeri anale in fiecare seara? :happy

laurdog
25th August 2010, 10:25
După ce a luat pulsul echipei, Borcea a ordonat angajaților ca expresia: "Ospitalitate maximă" să fie cuvântul de ordine la meciul cu "U" Cluj de vineri. Astfel, suporterilor ardeleni li se vor oferi exact atâtea bilete câte vor solicita, fără a se ține cont de reciprocitatea obișnuită dintre cluburi. Regula va funcționa și la nivel de oficiali, care vor beneficia de un număr limitat de tichete, indiferent de zona pe care vor dori să o ocupe pe stadion. Solicitarea lui Borcea a fost transmisă și către firma care se ocupă de securitate în interiorul arenei, firma care va trebui să evite clinciurile gratuite cu ultrașii ardeleni, suporteri înfrățiți de ani buni cu cei ai lui Dinamo

Berea e deja la rece, va asteptam.:ok:

Razvan T.
25th August 2010, 10:47
Planul meu era sa ajung, numa ca meciul ii vineri :(

Denis
25th August 2010, 12:50
Posturi sterse pentru offtopic si provocari.Daca nu incetati luati puncte.

Lasa, corello ii obisnuit.:P Ce sa-i faci daca are unele momente de imaturitate.

On topic, 1x, in poll 1, dar sper intr-un meci de egalitate.

crissis
25th August 2010, 14:07
1 solist
intre doua blatiste ce poate iesi decat un blat de 2 doi.
ambele echipe sunt varza la toate capitolele mai ales la cel numit fotbal.

delaoltenia
25th August 2010, 14:28
Pe unde ziceai ca joaca Poli Iasi?

Razvan T.
25th August 2010, 14:31
Am inteles ca au fuzionat ... is vai de mama lor, dar ei se uita la altii :happy

Problema mare ii ca nu joaca Moti, cu el in teren aveam sanse mari :D

crissis
25th August 2010, 14:33
inca nu se stie .
pana la urma ce te bagi in seama esti mecanic sau esti dinamovist sub acoperire si te doare inima ca ti-am facut echipa blatista.
si-au mai facut departamentalii un satelit pacat ca au patat numele U cluj.

Razvan T.
25th August 2010, 14:39
inca nu se stie .
pana la urma ce te bagi in seama esti mecanic sau esti dinamovist sub acoperire si te doare inima ca ti-am facut echipa blatista.
si-au mai facut departamentalii un satelit pacat ca au patat numele U cluj.

Pe ce se bazeaza logica ta ??? ... sa nu`mi zici ca daca pierdem cu Dinamo ... :happy:happy:happy

laurdog
25th August 2010, 15:29
Pe ce se bazeaza logica ta ???

Ha?:shocked::shocked:

BBB
25th August 2010, 15:40
Am inteles ca au fuzionat ... is vai de mama lor, dar ei se uita la altii :happy

Eu am auzit ca s-au desfiintat. Nu-l baga in seama pe criss, e de la alcool :cool:

Lordul
25th August 2010, 15:43
am facut fuziune cu breaza si la anul sau in maxim 2 ani venim in Liga 1 ...

despre meci bate Dinamo cu 2-1

BBB
25th August 2010, 15:51
am facut fuziune cu breaza si la anul sau in maxim 2 ani venim in Liga 1 ...

despre meci bate Dinamo cu 2-1

In 20 (doua zeci) de ani cel mai probabil. Si cum se numeste noua echipa? Tricolorul Iasi? Politehnica Breaza? Poli Tricolor Iasi? :happy

White Shadow
25th August 2010, 15:57
egal...ca intre prieteni :)

TheIceMan
25th August 2010, 16:00
Terminati cu prostiile... bate U cu 2-0.

M.I.B.
25th August 2010, 16:06
:cry:


Nici chiar asa.

Datenshi
25th August 2010, 21:18
Nimic, reveniti la meci. Ignorati provocarile.

corello
25th August 2010, 21:46
BBB
Baga-mi pe privat cam ce o scris iara duba.
Hai ca ard de curiozitate :D

corello
25th August 2010, 22:07
Imi plac administratorii care au timp de toate. Stau ca radarul si sterg toata ziua mesajele celor care raspund la frustrarile altora
Pai, cum am mai spus. Pai de cate ori am zis sa starpiti instigatorii si nu mai aveti probleme?
Treaba voastra

Duba
25th August 2010, 22:14
Moderatorii astia de 2 lei, nu stergeau un mesaj cand complexatii scriua de Buzau ca e Steaua II. Acum, cand stie o tara-ntreaga ca U Cluj e dinamo III, nu mai e voie sa postam.

Dupa cum am spus sclavii n-au nico sansa in fata stapanilor. dinamo III isi va da chiloteii jos si vom asista la al 3-lea blat al lui dinamo dupa cele cu Sportul (s-a facut la nivel de patronat, respectiv cu Siman) su Tg Mures (au cumparat cativa jucatori adversi, intre care si Flavius Moldovan, exclus din lot dupa acel meci).

1 BLATUIT

corello
25th August 2010, 22:19
Moderatorii astia de 2 lei, nu stergeau un mesaj cand complexatii scriua de Buzau ca e Steaua II. Acum, cand stie o tara-ntreaga ca U Cluj e dinamo III, nu mai e voie sa postam.

Dupa cum am spus sclavii n-au nico sansa in fata stapanilor. dinamo III isi va da chiloteii jos si vom asista la al 3-lea blat al lui dinamo dupa cele cu Sportul (s-a facut la nivel de patronat, respectiv cu Siman) su Tg Mures (au cumparat cativa jucatori adversi, intre care si Flavius Moldovan, exclus din lot dupa acel meci).

1 BLATUIT

I-ti recomand sa nu mai "scriua"
Si sa nu te mai doara capul pe tine daca avem sau nu avem "nico" sansa
Vom vedea vineri

Duba
25th August 2010, 22:20
I-ti recomand sa nu mai "scriua"

Iti recomant sa nu fii si cretin. Sclav stiu ca esti deja.

zebe
25th August 2010, 22:21
Moderatorii astia de 2 lei, nu stergeau un mesaj cand complexatii scriua de Buzau ca e Steaua II. Acum, cand stie o tara-ntreaga ca U Cluj e dinamo III, nu mai e voie sa postam.

Dupa cum am spus sclavii n-au nico sansa in fata stapanilor. dinamo III isi va da chiloteii jos si vom asista la al 3-lea blat al lui dinamo dupa cele cu Sportul (s-a facut la nivel de patronat, respectiv cu Siman) su Tg Mures (au cumparat cativa jucatori adversi, intre care si Flavius Moldovan, exclus din lot dupa acel meci).

1 BLATUIT

Cat patos, dom'le, cat patos... Las-o mai moale, ca cine stie ce patesti de la nervi...

Duba
25th August 2010, 22:23
Cat patos, dom'le, cat patos... Las-o mai moale, ca cine stie ce patesti de la nervi...

Si pe tine te doare ma adevarul?

Razvan T.
25th August 2010, 22:23
Cat patos, dom'le, cat patos... Las-o mai moale, ca cine stie ce patesti de la nervi...

Ce mai poate patii, deja parca mi`e mila de el :happy:happy:happy

zebe
25th August 2010, 22:24
Pe mine nu ma doare nimic, cel putin nu in masura in care te dor pe tine toate. Dupa cum poate ai observat, imi cam bag cucu in fotbalul din Romania si in ce intelegeti voi prin "adevar"...

Duba
25th August 2010, 22:25
Ce mai poate patii, deja parca mi`e mila de el :happy:happy:happy

razvanel tot tampit ai ramas ma copilas? Razi ca proasta la **** si nu intelegi de ce. Cati cretini complexati pe acest forum. Mi-e scarba de astfel de specimene. E valabil si pt. Duarte, alt complexat notoriu.

delaparis
25th August 2010, 22:26
Duba, hai sa lasam jignirile ... se joaca preliminarii CL acolo. Te uiti la meci ?
Poate vedem viitori adversari in grupa cu ... CFR :D

Ess
25th August 2010, 22:29
lasa-i ba duba pe zebe si razvan astia. nici nu stiu de ce plm mai posteaza aici.
mergeti ba pe diverse, lecturati in plm epopeile lordului.

duba> mai zi-ne!
am cititi pe cnn.hu ca walter deja a dat un teren de cca 1000 km2 lui badea, aseara.
ii blat clar! ce cucu meu?

Duba
25th August 2010, 22:31
Duba, hai sa lasam jignirile ... se joaca preliminarii CL acolo. Te uiti la meci ?
Poate vedem viitori adversari in grupa cu ... CFR :D

Pai daca vei moderera vreodata echidistant, aceste jigniri nu vor mai exista. Tu insa le dai apa la moara jegurilor de factura lui TD, de exemplu, pe care-l lasi sa jigneasca la infinit. Putin bun simt nu ti-ar strica.

Lexus.
25th August 2010, 22:35
Meciul, in speranta ca putem reveni la el, este un meci mai greu decat pare, toate acuzatiile nu fac decat sa-i ambitioneze pe cei de la Cluj care vor sa demostreze ca tot kkt-ul mancat pe seama lor nu e decat...kkt;)

Daca U. Cluj e acuzata ca avandu-l pe Bostina capitan e Dinamo II...de ce nu am acuza-o, mergand pe "logica" asta, ca e steaua II?...ca Bostina a jucat mult mai multi ani in ghencea decat in Stefan cel Mare...e drept ca a plecat flegmadu-i pe aia, dar totusi a fost "stelist" multi ani;)

Bate Dinamo:ok:

delaparis
25th August 2010, 22:44
Pai daca vei moderera vreodata echidistant, aceste jigniri nu vor mai exista. Tu insa le dai apa la moara jegurilor de factura lui TD, de exemplu, pe care-l lasi sa jigneasca la infinit. Putin bun simt nu ti-ar strica.

ce "apa la moara" ? :shocked:
Cine jigneste este sanctionat indiferent de ce crezi ...
asta iti spun, usor cu limbaj deoarece iar revenim la sanctiuni severe :rolleyes:
Calm si vorbim dupa meci sa vedem daca sunt argumente ca a fost sau nu blat ...

delaparis
25th August 2010, 22:46
E sanctionat pt asta ... ai vazut ?

Cristina
25th August 2010, 22:48
Duba daca nu te potolesti personal te banez.Acelasi lucrur e valabil si pentru Tyler.Ce naiba nu mai puteti sa purtati o discutie in mod civilizat?
Mi s-a luat sa tot sanctionez si sa sterg in urma voastra.

boshcUtza
25th August 2010, 22:53
eu unul nu cred ca va fi blat. am votat 2 in poll pentru ca asa as vrea eu sa se termine, dar fiind mai realist cred ca meciul asta ar fi de X

corello
25th August 2010, 22:58
O luat ban doar o zi..haide U(deci nu is la off..)

Lexus.
25th August 2010, 22:59
Acum putem vorbi linistiti despre meci, finally:D
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=971&page=140

Back on topic: mi-e frica de Caudiu si Gabi Bostina, mai au lucruri de spus in fotbal, nu sunt "terminati" cum zic unii, iar Lemnaru nu este un jucator rau deloc, sper ca sa revina la Dinamo candva, are talent.

...pana si Matache este un portar care ar fi trebuit sa ramana in Stefan cel Mare, este peste Curca si chiar Dolha.

BBB
25th August 2010, 23:00
Parca acum nu mai are farmec sa vorbim despre meci, fara viermele ala

corello
25th August 2010, 23:09
Acum putem vorbi linistiti despre meci, finally:D
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=971&page=140

Back on topic: mi-e frica de Caudiu si Gabi Bostina, mai au lucruri de spus in fotbal, nu sunt "terminati" cum zic unii, iar Lemnaru nu este un jucator rau deloc, sper ca sa revina la Dinamo candva, are talent.

...pana si Matache este un portar care ar fi trebuit sa ramana in Stefan cel Mare, este peste Curca si chiar Dolha.

Bostina e un castig imeeens pentru noi. Chiar nu inteleg de ce s-a renuntat la el la Dinamo
De Niculescu nu poti sa spui mai nimic la momentul actual in postura de dinamovist. Dinamo are 18 boabe in 5 meciuri dar, in paralel omul isi face datoria de marcator si la U
Lemnaru, dupa parerea mea are potential imens dar nu are constanta...chiar nu l-am vazut sa faca 2 jocuri bune legate
Matache, desi a cam "comis-o" in meciul cu otelul, este un portar de super valoare pentru liga 1 mitica...mie imi place desi, si el cam le alterneaza. Dupa parerea mea Hutan e putin peste el

Si acum, ca sa iti dau o veste proasta, am visat ca batem cu 4-2 :D

jonsnow
25th August 2010, 23:19
ma intreb daca duba o sa faca un atac de apoplexie cand o juca Dinamo primul meci in CLhttp://www.yoursmiles.org/tsmile/rtfm/t1943.gif (http://www.yoursmiles.org/t-rtfm.php?page=)...indiferent cati ani mai trec pentru asta(da da stiu ca o sa sara toti hazlii de pe forum sa ma penalizeze pentru ca am pus in aceasi fraza Dinamo si CL http://www.yoursmiles.org/msmile/quarrel/m1313.gif (http://www.yoursmiles.org/m-quarrel.php?page=1))...

Lexus.
25th August 2010, 23:20
Bostina e un castig imeeens pentru noi. Chiar nu inteleg de ce s-a renuntat la el la Dinamo
De Niculescu nu poti sa spui mai nimic la momentul actual in postura de dinamovist. Dinamo are 18 boabe in 5 meciuri dar, in paralel omul isi face datoria de marcator si la U
Lemnaru, dupa parerea mea are potential imens dar nu are constanta...chiar nu l-am vazut sa faca 2 jocuri bune legate
Matache, desi a cam "comis-o" in meciul cu otelul, este un portar de super valoare pentru liga 1 mitica...mie imi place desi, si el cam le alterneaza. Dupa parerea mea Hutan e putin peste el

Si acum, ca sa iti dau o veste proasta, am visat ca batem cu 4-2 :D
Se spune ca de obicei ce visezi nu se implineste, iese tocmai pe dos:D...asa ca nu m-ar mira un Dinamo-U. Cluj 4-2.

Un lucru e sigur: indiferent de scor, nu va fi blat...desi cea mai mica greseala a lui Matache sau ratare a lui Claudiu vor fi "dovezi clare" de blat pentru complexatii frustrati:happy

Cu Sportul am vazut 8 goluri, cu Tg. Mures alte 8...oare cate vom vedea vineri???...eu zic ca de la 4 in sus:D

Razvan T.
25th August 2010, 23:22
Cu Sportul am vazut 8 goluri, cu Tg. Mures alte 8...oare cate vom vedea vineri???...eu zic ca de la 4 in sus:D

Io zic ca 5 :D ... 3-2 pentru "U" :cool:

corello
25th August 2010, 23:24
A, si sa adaug...legat de Clau Niculescu
Respect maxim din punctul meu de vedere pentru mai multe declaratii din care reiese ca e dinamovist
De ce spun asta?
Simplu
Urmariti toti lingaii de jucatori ce fraze comune au.
Toti care se transfera la alta echipa zic acelasi lucru:
-de mic copil i-mi doream sa ajung aici..etc
El, desi e la U a zis clar ca nu se bucura daca va baga lapta in atze la Dinamo.
Ma refer la sinceritate, caracter si bun simt, pe care majoritatea nu il au

I-mi vine in minte acum doar Plesan
Nu plec de la Craiova nici cu targa...
Am visat o viata intreaga sa ajung la steaua
..etc...

corello
25th August 2010, 23:27
ma intreb daca duba o sa faca un atac de apoplexie cand o juca Dinamo primul meci in CLhttp://www.yoursmiles.org/tsmile/rtfm/t1943.gif (http://www.yoursmiles.org/t-rtfm.php?page=)...indiferent cati ani mai trec pentru asta(da da stiu ca o sa sara toti hazlii de pe forum sa ma penalizeze pentru ca am pus in aceasi fraza Dinamo si CL http://www.yoursmiles.org/msmile/quarrel/m1313.gif (http://www.yoursmiles.org/m-quarrel.php?page=1))...

Hai contribuie la ceva...:D
Hai sa ne punem cerebelul in miscare vineri dimineata sa il povocam. Ia ban 24 de hash si nu poate scrie nika pe aci' avand in vedere ca meciul e in aceeasi zi seara...ce poate fi mai dureros in viata decat frustrarea :D

Lexus.
25th August 2010, 23:32
A, si sa adaug...legat de Clau Niculescu
Respect maxim din punctul meu de vedere pentru mai multe declaratii din care reiese ca e dinamovist
De ce spun asta?
Simplu
Urmariti toti lingaii de jucatori ce fraze comune au.
Toti care se transfera la alta echipa zic acelasi lucru:
-de mic copil i-mi doream sa ajung aici..etc
El, desi e la U a zis clar ca nu se bucura daca va baga lapta in atze.
Ma refer la sinceritate, caracter si bun sint, pe care majoritatea nu il au

I-mi vine in minte acum doar Plesan
Nu plec de la Craiova nici cu targa...
Am visat o viata intreaga sa ajung la steaua
..etc...
1. Si te asigur ca daca va avea ocazia s-o bage in ate, Claudiu o va baga, nu se va face ca se impiedica inainte sa dea in minge;) Eu sper sa nu ne strice ziua, dar daca va fi sa pierdem din cauza lui, nu-i voi purta pica, e profesionist si si pentru asta are tot respectul nostru.:ok:

2. Claudiu comparat cu plesan? este cum ai compara un diamant cu un...d'ala facut in mijlocul drumului care se usuca la soare:happy

...si lista "xxxstilor pana la moarte" continua: nesu, lovin, radoi, goian, trica, etc...care acum scuipa in urma, de unde au plecat.

corello
25th August 2010, 23:50
Lexus
Si eu sunt absolut convins ca Niculescu, daca de ex va scapa singur cu portarul, va marca in proportie de 99%
Eu il vad un profesionist 100% si is convins ca isi va face datoria
Pa Plesan l-am dat ca ex. doar asa ca el imi venea in cap la ora asta
Ia de ex. un nou venit la o echipa si zi-mi tu mie daca ocoleste vre-unul frazele clasice de lingai. Aceeasi poezie de lins in cur(iar imi iau avertisment) o au toti ...bipezi penibili si care nu au nici macar simtul ridicolului...de inteles totusi...e fotbalisti

Lexus.
25th August 2010, 23:57
Lexus
Si eu sunt absolut convins ca Niculescu, daca de ex va scapa singur cu portarul, va marca in proportie de 99%
Eu il vad un profesionist 100% si is convins ca isi va face datoria
Pa Plesan l-am dat ca ex. doar asa ca el imi venea in cap la ora asta
Ia de ex. un nou venit la o echipa si zi-mi tu mie daca ocoleste vre-unul frazele clasice de lingai. Aceeasi poezie de lins in cur(iar imi iau avertisment) o au toti ...bipezi penibili si care nu au nici macar simtul ridicolului...de inteles totusi...e fotbalisti
Ca la romanica, asta e nivelul general (majoritarii) in zona;)

Lista jucatorilor pentru care am respect (Claudiu Niculescu, Florentin Petre) este completata culmea de alti baieti de caracter care au facut diferenta intre mizerie si cei care i-au tratat corect: Danciulescu, Oprita, Bostina, Adrian Cristea...

Ce zici vedem vineri 10 gouri?...dintre care nu ma voi supara daca 3 vor fi date de Bostina, Lemenaru si Claudiu:D

boshcUtza
26th August 2010, 00:16
Ce zici vedem vineri 10 gouri?...dintre care nu ma voi supara daca 3 vor fi date de Bostina, Lemenaru si Claudiu:D

cate 3 fiecare sau cum? :D:yeah:

Lexus.
26th August 2010, 00:27
cate 3 fiecare sau cum? :D:yeah:
:happy:happy:happy

Ai fost simpatic:ok:...dar sa fim realisti, o fi mingea rotunda, dar totusi Dinamo este peste U. Cluj, teoretic nu are cum sa nu dea macar un gol mai mult decat clujenii vineri.


@corello

Exact ce spuneam cateva mesaje mai sus: kkt se va manca despre acest meci...cat cuprinde, indiferent de rezultat...daca dupa 6-2 cu Tg. Mures s-au trezit complexatii sa zica ca aia au trantit meciul:happy...iti dai seama ce se va discuta vineri seara, si culmea ca totul incepe de la cei care comenteaza meciul la televizor :rolleyes:

laurdog
26th August 2010, 10:12
Ia uite frate, un meci in care suporterii "adversi" nu isi dau la gioale starneste atata patima din partea unor ***** de la periferia Capitalei!
Mi-ar fi usor sa spun..MURITI BA, dar cum sunt un om bun la suflet, le doresc muuuuuuuulta......sanatate, au mare nevoie.
ON Batem saufacem egal sau.........pierdem. Simplu, nu?:D

LE Nu stiu ce a scris Tyler ca l-au sters "miseii", dar cu siguranta are dreptate, Tyler rar se inseala.:happy

Liv52
26th August 2010, 16:18
Blat clar. Sunt curios ce vor scrie gazetele dupa meci. Probabil ca vor musamaliza aranjamentul pe care toata lumea il asteapta.

Leo
26th August 2010, 17:05
Nu este prima oara cand va inselati. Mi bine v-ati ocupa de branza din putina voastra. Chestia aia cu barna, stiti voi.

corello
26th August 2010, 17:10
Nicicum nu-i bine
Daca bate Dinamo...blaaaaaat!!!
Daca se gata egal....au impartit punctele frateste
Daca bate U se va spune ca cainii au sacrificat meciul doar ca sa aiba ocazia Borcea sa zica ceva de genul..."ati vazut baaaaa ca jucam corect?!?"

Eu as propune ligii sa dea o ordonanta de urgenta. Sa nu se joace meciurile tur/retur si sa dea 3-0 maine pentru caini si 3-0 in retur pentru U

Hingherul
26th August 2010, 17:15
Eu as propune ligii sa dea o ordonanta de urgenta. Sa nu se joace meciurile tur/retur si sa dea 3-0 maine pentru caini si 3-0 in retur pentru U

e prea simplu asa. vrem sa ne bucuram de piesa de teatru in intregime. sa vedem viziunea regizorului, dramatismul actorilor si nominalizarea pentru cel mai bun rol din piesa asta.

Novac
26th August 2010, 17:16
e blat 100% :sleep:

Razvan T.
26th August 2010, 17:17
e prea simplu asa. vrem sa ne bucuram de piesa de teatru in intregime. sa vedem viziunea regizorului, dramatismul actorilor si nominalizarea pentru cel mai bun rol din piesa asta.

Nu`ti ajung meciurile Stelei ??? :D

zebe
26th August 2010, 17:18
e blat 100% :sleep:

Dar asta numai in cazul in care bate, pierde sau face egal Dinamo cu U, nu? :D

TheIceMan
26th August 2010, 17:21
Si acum, ca sa iti dau o veste proasta, am visat ca batem cu 4-2 :D

vezi aici:


Am visat ca "U" joaca finala Europa League la Bucuresti pe noul "National" si toate tribunele erau in alb-negru cu steaguri si toate cele, si apoi cica au piedut la 11 m :)

:rolleyes:

Novac
26th August 2010, 17:27
Dar asta numai in cazul ...... cu U, nu? :D

nu, nu, :galben:. e blat 100% :sleep:X2


LE. Dic si la asta saracu.... a ajuns sa se citeze de unul singur ... of,of,of viata e tare greu! :D

racovita
26th August 2010, 17:32
Infratirea U-istilor cu "echipa lui Garcea" e asa la nivel nano,
probabil maxim 50 s-or simti "frati" cu echipa chipiurilor pe ceafa si a bastoanelor la sold.....sau ma rog a cainilor lup din dotarea M.I.
pentru ceilalti suportei ai Universitatii, faptul ca nu te poti amesteca cu echipa "militiei" e de la sine inteles.

Adica dupa ce te-au furat sistematic in comunism acuma ..... te faci tu frate cu hotii ???

Bumbescu
26th August 2010, 17:44
Infratirea U-istilor cu "echipa lui Garcea" e asa la nivel nano,
probabil maxim 50 s-or simti "frati" cu echipa chipiurilor pe ceafa si a bastoanelor la sold.....sau ma rog a cainilor lup din dotarea M.I.
pentru ceilalti suportei ai Universitatii, faptul ca nu te poti amesteca cu echipa "militiei" e de la sine inteles.

Adica dupa ce te-au furat sistematic in comunism acuma ..... te faci tu frate cu hotii ???

Un post de bun-simt, ce mai spala rusinea unei asa zise infratiri contra naturii....

michai
26th August 2010, 20:57
Infratirea U-istilor cu "echipa lui Garcea" e asa la nivel nano,
probabil maxim 50 s-or simti "frati" cu echipa chipiurilor pe ceafa si a bastoanelor la sold.....sau ma rog a cainilor lup din dotarea M.I.
pentru ceilalti suportei ai Universitatii, faptul ca nu te poti amesteca cu echipa "militiei" e de la sine inteles.

Adica dupa ce te-au furat sistematic in comunism acuma ..... te faci tu frate cu hotii ???

Asta chiar e un post de bun simt si realist:ok:
Om vedea maine,dar daca nu bate Dinamo ii astept pe toti frustratii......sa vad ce o sa mai zica:rolleyes:.Dinamo nu isi prea permite sa piarda nici un punct avand in vedere ca,campionatul e lung si orice punct conteaza.Orice rezultat in afara victoriei pt Dinamo va demonstra ca nu a fost nici un blat.
Va fi greu insa,dar spre disperarea frustatilor imi doresc mai mult ca oricand un rezultat pozitiv pt "Ú" maine.HAIDE U:yeah:

Mr3lyp
27th August 2010, 01:47
stim cu totii ca Walter de la U Cluj e dinamovist dar cei de la dinamo au datorie la el asa ca in locul lui eu as cere datoria ca sa dau meciul dar cred ca pana la urma o sa le dea meciul!

delaoltenia
27th August 2010, 01:55
O logica de fier. :D

Lexus.
27th August 2010, 06:59
Ia uite frate, un meci in care suporterii "adversi" nu isi dau la gioale starneste atata patima din partea unor ***** de la periferia Capitalei!

Inca mai sunt ramasite de civilizatie si bun simt la est de Tisa...nu toti sunt dintre majoritarii manelari, din vestul...Bucurestiului si alte coclauri mioritice:D

Corello este o exceptie, dintre putinii (non-majoritari) cu care poti discuta fara sa auzi citate din nicolae gutza si adi copilu' minune...asa cum fac manelarii pe care i-am pus eu pe MUTE.

Dupa jegul de liga a III a de meci pe care l-am vazut astazi (Zurich-steaua) cred ca maine vom vedea si fotbal, Dinamo-U. Cluj, doua echipe care vor arata ce inseamna fotbalul adevarat nu tzurca;)

Denis
27th August 2010, 08:28
cred ca maine vom vedea si fotbal, Dinamo-U. Cluj, doua echipe care vor arata ce inseamna fotbalul adevarat nu tzurca;)

De acord aici.:ok: Va fi un meci frumos. Daca U Cluj va avea puterea sa atace 90 de minute cum a facut in prima repriza din etapa trecuta cu Otelul, iar daca Dinamo va miza si ea in continuare pe atac va iesi un super-meci.

red-bull
27th August 2010, 10:32
meci de 1.Nu prea vad cum sa iasa alt rezultat...
Mai Lexus..abtine-te frate de la tot felul de flame-uri, ca iar iei ban si te superi.Chiar trebuie sa amintim in orice postare despre cat de jegosi sunt adversarii traditionali si meciurile lor?Lucru valabil si pentru Duba si inca vreo 2-3

laurdog
27th August 2010, 10:34
E, ia intreaba-i pe....aia!:D

red-bull
27th August 2010, 10:38
E, ia intreaba-i pe....aia!:D

Pai ce sa intreb?e un meci intre Dinamo, echipa de pe primul loc si o nou promovata.In mod normal e unu fara discutie....

laurdog
27th August 2010, 10:41
Din fericire pentru fotbalul adevarat normalul nu mai e...."normal" de cativa ani. Au inceput sa apara rezultate surpriza furnizate de echipele asa zis mici, noi suntem campioni la cioace d'astea.
O singura constanta se pastreaza dupa 20 de la marea aglomeratie din decembrie!!!
Guess who?

red-bull
27th August 2010, 10:43
Din fericire pentru fotbalul adevarat normalul nu mai e...."normal" de cativa ani. Au inceput sa apara rezultate surpriza furnizate de echipele asa zis mici, noi suntem campioni la cioace d'astea.
O singura constanta se pastreaza dupa 20 de la marea aglomeratie din decembrie!!!
Guess who?

Mda...asta cam asa e.Sa vedem diseara ce o sa fie.

delaoltenia
27th August 2010, 10:45
O sa fie fotbal...niculescu de ce nu joaca?

laurdog
27th August 2010, 10:56
Matache - D. Munteanu, Ungurusan, Cvirik, Mendy - V. Gheorghe, Ad. Ionescu, Delgado, Bostina - Lemnaru, Claudiu Niculescu!
Cum nu cunosc un alt Claudiu Niculescu la U, nu stiu sa-ti raspund la intrebare!

Razvan T.
27th August 2010, 10:58
O sa fie fotbal...niculescu de ce nu joaca?

Nu vrea sa joace cu Dinamo din ce am inteles ... oricum io`l intelg si spun ca Machado ii numai bun pentru meciul cu Dinamo :D

delaoltenia
27th August 2010, 10:58
@laure,nu era nevoie sa insiri echipa,Niculescu cu gurita lui a dat de inteles ca n-ar prea vrea sa joace impotriva voastra.

@Razvane,unde-i profesionismul..sau poate ca-i altceva?

laurdog
27th August 2010, 10:59
Una-i una, alta-i alta. A spus ca nu prea ar vrea dar ca Pana decide si din ce vad.................Pana a decis.

delaoltenia
27th August 2010, 11:01
Eu nu suspectez de nimic,am spus de la bun inceput ca sunteti favoriti si doar daca nu vreti/nu puteti,nu veti castiga acest meci

Razvan T.
27th August 2010, 11:04
@Razvane,unde-i profesionismul..sau poate ca-i altceva?

Lasa io`l vreau pe Machado care ii un jucator cu viteza si tehnica ... la ce aparare are Dinamo ii numai bun ;).


Una-i una, alta-i alta. A spus ca nu prea ar vrea dar ca Pana decide si din ce vad.................Pana a decis.

Nu`l baga Pana ... trebe sa fie tampit sa bage un jucator care nu o sa joace mare lucru ;)

Rossi
27th August 2010, 16:35
Ofensiva lui Dinamo face istorie

Atacul lui Ioan Andone este de departe cel mai puternic din România în acest moment. Vorbim nu de o pereche de atacanți, ci de cel puțin un careu de marcatori prezenți în formație meci de meci. În plus, constatăm că mai tot ce vine de pe banca de rezerve ajută echipa. Să exemplificăm cu ultima etapă: două vîrfuri, Niculae și Ganea, un play-maker tehnic și puternic, Adrian Cristea, un jucător de explozie, Torje, pasator și finalizator, plus un mijlocaș central, N'Doye, obișnuit să tragă de la distanță, să calce des în careu și să marcheze. Cei intrați după pauză n-au rămas datori: Munteanu a înscris, Andrei Cristea a făcut penaltyul, pe care l-a transformat. Iar pe bancă Ando mai avea soluții, de vreme ce Dănciulescu sau Alexe n-au mai apucat să intre. Cu o asemenea forță ofensivă, "cîinii" și-au egalat ultimul record.

11 ani au trecut de cînd Dinamo nu a mai marcat 18 goluri în primele 5 etape de campionat. Acest lucru s-a întîmplat ultima oară în sezonul 1999-2000, cînd "cîinii" aveau un golaveraj de vis: 18-1. Dinamo a cîștigat titlul la sfîrșitul sezonului

Recordul absolut a fost stabilit însă în sezonul 1976-1977, cînd dinamoviștii au marcat 19 goluri înprimele 5 etape. A fost anul în care Dudu Georgescu a încălțat a doua "Gheata de Aur", cu 47 de reușite, iar roș-albii au cîștigat titlul

Cîte goluri au marcat dinamoviștii după primele 5 etape în ultimele campionate

2005-2006 15
2006-2007 11
2007-2008 7
2008-2009 10
2009-2010 6

http://vochin.gsp.ro/stiri/1253/ofensiva-lui-dinamo-face-istorie.htm

Bumbescu
27th August 2010, 16:42
:happy:
Cel mai tare atac tata, nu gluma......la Split a avut o usoara sincopa masina asta de fotbal dinamovista, insa in rest merge struna....:D

Celso
27th August 2010, 16:46
la Split apararea si portarul au fost problema:D ...puteau sa faca si ei un meci mare

Uncle Ben
27th August 2010, 16:51
:happy:
Cel mai tare atac tata, nu gluma......la Split a avut o usoara sincopa masina asta de fotbal dinamovista, insa in rest merge struna....:D
Acum, ca Playstationul lui Gigi e favorit la castigarea Europa League, tu te mai incurci cu licuricii astia de pe plan intern, Bum-ule? :shocked:
Ceva ontopic ne spui sau ai facut deja analiza pertinenta, dar am ratat-o? :rolleyes:
P.S.: Sper sa nu-ti amintesti iarasi cum te chinuieste foamea, doar pentru ca-mi vezi nick-ul! Nu pupi nimic, sa fie clar, dar sa nu insisti (ca de obicei)!

Lexus.
27th August 2010, 16:54
@laure,nu era nevoie sa insiri echipa,Niculescu cu gurita lui a dat de inteles ca n-ar prea vrea sa joace impotriva voastra.

@Razvane,unde-i profesionismul..sau poate ca-i altceva?
Este cel putin hilar ca nu poti sa intelegi profesionismul lui Claudiu Niculescu:happy

Ce poate fi mai clar decat faptul ca declara fara retineri ca inima lui este langa Dinamo dar ca va juca si-si va face datoria de profesionist?

A spune ce simte, mai ales in o societate plina de frustrati care abia asteapta sa-i rastalmaceasca vorbele, e o dovada de curaj si bun simt, nu lipsa de profesionalism.:ok:

Sunt greu de inteles astfel de declaratii ale unor oameni cu onoare si caracter precum Claudiu cand lumea este obisnuita cu nesu, Oprita, lovin, goian, Bostina, Danciulescu, radoi, etc....care au scuipat cu sila inapoi, cand au plecat;)

P.S. Si las-o mai moale cu sanctiunile date aiurea ca risti sa devi penibil...citeste si celelalte mesaje postate si vezi care e "mai trolling" dintre ele.

delaoltenia
27th August 2010, 17:00
razi si-ti aprobi singur posturile...care ziceai ca-i hilar (fara subliniere) :D

Lexus.
27th August 2010, 17:08
razi si-ti aprobi singur posturile...care ziceai ca-i hilar (fara subliniere) :D
Asta este trolling...asta asa pentru cultura ta generala;)

Da' te las, ca daca ma bag in "discutii" cu tine, ajungi si tu sa faci ca ulysses...and on the other hand, parca nu as vrea sa te pun si pe tine pe MUTE...inca.

Daca bate Dinamo astazi, cum ar fi normal considerand valoarea celor doua echipe, cred ca va fi liniste pe thread-ul asta, nu vei mai posta aici, nu?;)

P.S. Nu rad "sa-mi aprob singur postarile" ci rad ca e de ras. Cred ca ai pierdut un "?" pe drum la mesajul tau...:D

TheIceMan
27th August 2010, 17:11
Io atat mai am sa spun:

ghDKM9G9lFg

Rossi
27th August 2010, 17:20
Respect Universitatea Cluj ...

Echipe ca U Cluj, UTA Arad , Petrolul ... nu au voie sa lipseasca din liga 1 ...

Dar ... sper din tot sufletul sa-i batem :ok:

Bumbescu
27th August 2010, 17:29
Acum, ca Playstationul lui Gigi e favorit la castigarea Europa League, tu te mai incurci cu licuricii astia de pe plan intern, Bum-ule? :shocked:
Ceva ontopic ne spui sau ai facut deja analiza pertinenta, dar am ratat-o? :rolleyes:
P.S.: Sper sa nu-ti amintesti iarasi cum te chinuieste foamea, doar pentru ca-mi vezi nick-ul! Nu pupi nimic, sa fie clar, dar sa nu insisti (ca de obicei)!

Iar ai aparut mai mascariciule carismatic?:happy
Cand te vad nu-mi amintesc decat ca zevzecia ta e teribil de amuzanta....evident, pana la un anumit punct, cand e bine sa fii retrimis acolo unde ti-e locul, prin actionarea toilet switch...

delaoltenia
27th August 2010, 17:31
doare rau :D...fara ?

Lexus.
27th August 2010, 17:32
Respect Universitatea Cluj ...

Echipe ca U Cluj, UTA Arad , Petrolul ... nu au voie sa lipseasca din liga 1 ...

Dar ... sper din tot sufletul sa-i batem :ok:

Cred ca si Poli Iasi ar trebui inclusa aici.



Ofensiva lui Dinamo face istorie

Atacul lui Ioan Andone este de departe cel mai puternic din România în acest moment. Vorbim nu de o pereche de atacanți, ci de cel puțin un careu de marcatori prezenți în formație meci de meci. În plus, constatăm că mai tot ce vine de pe banca de rezerve ajută echipa. Să exemplificăm cu ultima etapă: două vîrfuri, Niculae și Ganea, un play-maker tehnic și puternic, Adrian Cristea, un jucător de explozie, Torje, pasator și finalizator, plus un mijlocaș central, N'Doye, obișnuit să tragă de la distanță, să calce des în careu și să marcheze. Cei intrați după pauză n-au rămas datori: Munteanu a înscris, Andrei Cristea a făcut penaltyul, pe care l-a transformat. Iar pe bancă Ando mai avea soluții, de vreme ce Dănciulescu sau Alexe n-au mai apucat să intre. Cu o asemenea forță ofensivă, "cîinii" și-au egalat ultimul record.

11 ani au trecut de cînd Dinamo nu a mai marcat 18 goluri în primele 5 etape de campionat. Acest lucru s-a întîmplat ultima oară în sezonul 1999-2000, cînd "cîinii" aveau un golaveraj de vis: 18-1. Dinamo a cîștigat titlul la sfîrșitul sezonului

Recordul absolut a fost stabilit însă în sezonul 1976-1977, cînd dinamoviștii au marcat 19 goluri înprimele 5 etape. A fost anul în care Dudu Georgescu a încălțat a doua "Gheata de Aur", cu 47 de reușite, iar roș-albii au cîștigat titlul

Cîte goluri au marcat dinamoviștii după primele 5 etape în ultimele campionate

2005-2006 15
2006-2007 11
2007-2008 7
2008-2009 10
2009-2010 6

http://vochin.gsp.ro/stiri/1253/ofensiva-lui-dinamo-face-istorie.htm

Este evident ca atacul lui Dinamo e de departe cel mai bun din liga 1. Daca am avea si o aparare decenta Dinamo nu ar avea adversar in campionat. Si ca veni vorba de aparare ma gandesc la Helder...e suspecta incapatanarea lui Ando de-a nu juca cu el...cine e impresarul lui Helder?

----------------------------------------------------

L.E. Imi permit si un mic off topic/trolling cu moderatoru', poate cine stie, mai iau ceva puncte:D


doare rau :D...fara ?

Iar nu prea ai inteles, era doar o referire la lipsa de sens a postului tau fara punctuatia adecvata...nu doare nimic, poate doar pe limba romana s-o doara schingiurea asta a punctuatiei;)

delaoltenia
27th August 2010, 17:41
Circare,ai pe Administrativ sansa sa-ti exprimi frustrarea.Aici faci trolling.Intelege ca nu se mai permite asa ceva.
edit/faci trolling si prin modificarea postului anterior.
Aici discutam despre campionatul intern iar acolo unde te trimit eu poti sa plangi catre cine vrei si cat vrei.

Razvan T.
27th August 2010, 17:45
Ba hai gata ca ma enervati cu off-topicul de proasta calitate :ciocan: :D

resita
27th August 2010, 17:59
sa vedeti ce pauza de 24 de ore va dau a toti ca poate asa va racoriti putin.

reveniti cu discutiile la acest meci

Leo
27th August 2010, 18:02
Avem cel mai bun atac din Liga 1. Cat priveste acest meci, castigam clar. Doar suntem Lider.

Lexus.
27th August 2010, 18:11
Am avut un post mai sus despre apararea lui Dinamo si situatia lui Helder si "moderatorul" dario mi l-a sters pentru "off topic":shocked:

Poate cineva sa puna inapoi mesajul meu?...asta chiar e culmea:headbang:

Razvan T.
27th August 2010, 18:15
In concluzie "U" Cluj castiga ... restul e trecator :D

Hingherul
27th August 2010, 18:21
ce clabuci face apatridu :)
bai clujene, hariciumbiti soricarii ori e blat? :D

Razvan T.
27th August 2010, 18:35
ce clabuci face apatridu :)
bai clujene, hariciumbiti soricarii ori e blat? :D

Dupa meci ai un raspuns sincer din partea mea :cool:

Lordul
27th August 2010, 18:37
le rupem fasu 4-1

Razvan T.
27th August 2010, 18:55
le rupem fasu 4-1

sa nu`ti rup io altceva :D

Hingherul
27th August 2010, 19:09
ce confruntari violente intre fani :happy:happy:happy

Razvan T.
27th August 2010, 19:11
Asta nu`i fan ... ii un fel de dubita, numa asta`i mai calm :D

Hingherul
27th August 2010, 20:30
se aude gongul....incepe piesa de teatru.

dannyreddog
27th August 2010, 20:41
se termina 14-4 :D

rhadoo
27th August 2010, 20:48
gol cluj!

dannyreddog
27th August 2010, 20:49
pai se putea altfel..

Datenshi
27th August 2010, 20:49
na belea.

TheIceMan
27th August 2010, 20:50
SUPER BLAT !!!!

GOL U Cluj. Caludiu Niculescu deschide scorul direct din lovitura libera pentru clujeni.

dede
27th August 2010, 20:50
incredibil :groggy:

manai
27th August 2010, 20:50
offf....pariurile astea

Denis
27th August 2010, 20:51
Un moment foarte frumos. Ce frumos a fost aplaudat Niculescu! :)

dannyreddog
27th August 2010, 20:53
a dat si printu gol

rhadoo
27th August 2010, 20:53
ce gol "dete" printu!

Hingherul
27th August 2010, 20:53
revin socatii. blatul merge mai departe

rhadoo
27th August 2010, 20:55
inche un gol!

Denis
27th August 2010, 20:55
SUPER BLAT !!!!

GOL U Cluj. Caludiu Niculescu deschide scorul direct din lovitura libera pentru clujeni.

Se vede cat de bine le stii.:sleep:

Un meci frumos deocamdata, asa cum am zis ca va fi. Se joaca foarte deschis. Ambele echipe joaca sus, si risca mult cu apararile astea atat de ridicate.

dannyreddog
27th August 2010, 20:56
gol torje cu capu bravo:D

Denis
27th August 2010, 20:56
2-1. Pfff:)

Plasament foarte prost la Mendy. Oricum si detenta lui Torje a fost incredibila.:D

YoYoyOi
27th August 2010, 20:57
a marcat Torje cu capul baaaaa :happy

Datenshi
27th August 2010, 20:58
Si_expir era mic copil pe langa ce scriu astia.

dannyreddog
27th August 2010, 20:58
am castiga campionatu la pas daca n-am avea in aparare...ce avem:D

danpuric78
27th August 2010, 20:58
2-1 dinamo.
poate iar dau 6.

iulian_1976
27th August 2010, 21:00
Foarte bun Toje aerian :ok:
Dinamo joaca extraordinar :ok:

Cum va spuneam dupa U-Otelul este o mandrie sa fii suporter U-ist.

Hingherul
27th August 2010, 21:02
bai ce tragedie de meci :happy
ciu - ciu

zebe
27th August 2010, 21:02
Bine Lemnaru! :D

Denis
27th August 2010, 21:03
2-2 BAI CE MECI!!! Hahaha.:D

dannyreddog
27th August 2010, 21:03
2-2 urmeaza Bostina sa mai inscrie...poate da si Matache din penalty..ii luam la rand :D:mda:

Hingherul
27th August 2010, 21:04
la ce scor o fi fost arvunit circul asta de meci?
macar sa nu stam asa cu sufletul la gura :)

danpuric78
27th August 2010, 21:04
frumos gol lemnaru. merita aplaudat.

dede
27th August 2010, 21:04
Hingherule chiar stai cu sufletul la gura? :D

dannyreddog
27th August 2010, 21:05
bah eu cand zic ca se termina 14-4 nu ma crede nimeni..

corello
27th August 2010, 21:05
bai ce tragedie de meci :happy
ciu - ciu

De ce trebuie sa fie unu ca tine intotdeauna in public?
Ne-ai spus odata ca ii blat, intelegem.
Lasa-ne ma nene'n pace

Denis
27th August 2010, 21:05
4 goluri inscrise de 4 dinamovisti, dar totusi ii 2-2.:D

Hingherul
27th August 2010, 21:05
Hingherule chiar stai cu sufletul la gura? :D

daca eu traiesc meciul asa intensiv iti dai seama ca albesc saracii catei naivi? :D
wow, io-te ce rai clujenii. cred ca au incalcat indicatiile regizorale :happy:happy:happy

Datenshi
27th August 2010, 21:06
2-3 pauza, 6-4 final.

nayram
27th August 2010, 21:06
dinamo mai e trecuta la pariuri cu over 2.5?:))

dede
27th August 2010, 21:06
:cry: ioi ioi

Denis
27th August 2010, 21:07
Deci WOW.:D

Inca odata +5 goluri in meciurile lui Dinamo.

Hingherul
27th August 2010, 21:07
dinamo face show manca-t-as :D

White Shadow
27th August 2010, 21:07
nu vreau sa va suparati pe mine dinamovistilor....dar cu asa o defensiva nu veti putea sa castigati un campionat NICIODATA

Charon
27th August 2010, 21:08
dinamo mai e trecuta la pariuri cu over 2.5?:))
da,cu cota 1.35,ii am pe bilet!:D

Razvan T.
27th August 2010, 21:08
Daca nu-i Duba ii Hingherul :happy

Denis
27th August 2010, 21:09
In meciul asta se inscriu goluri mai rapid ca la handbal.:cry:


Dupa cum am zis, departe de a fi blat, dar un meci foarte spectaculos.:ok:

dede
27th August 2010, 21:09
Daca nu-i Duba ii Hingherul :happy

tu nu ai de baut? :D

Hingherul
27th August 2010, 21:11
uitati si voi fratilor hal de echipa ce are pretentii de C.L.!!!
ce dracu sa faca astia acolo????? putem sa radem de ei si aici...in Romania!
bai clujene, daca bateti rasii promit sa-ti dau un "send" la o berula pe mess!

White Shadow
27th August 2010, 21:11
da,cu cota 1.35,ii am pe bilet!:D

la under aveau cota 1.85 :D

cea mai mare cota :D

http://img831.imageshack.us/img831/1690/capture16.jpg (http://img831.imageshack.us/i/capture16.jpg/)

adi_sampon
27th August 2010, 21:12
cine bate pana la urma ca nu mai inteleg nimic ? :D

rhadoo
27th August 2010, 21:13
buhus a ajuns la U?
asta a fost pe la toate echipele

Trim0b
27th August 2010, 21:13
cine bate pana la urma ca nu mai inteleg nimic ? :d

"u":d

rhadoo
27th August 2010, 21:13
cine bate pana la urma ca nu mai inteleg nimic ? :D

cine trebuie!:D

corello
27th August 2010, 21:14
ba...blat neblat, voi in loc sa va bucurati de goluri incercati sa scapati de constipatie refuland
Incredibil cata rautate si ironie ieftina la unii!!!

samar
27th August 2010, 21:14
cine bate pana la urma ca nu mai inteleg nimic ? :D

Bate cainii :D

Ce id de barosan ai...:happy

Hingherul
27th August 2010, 21:14
singura explicatie pentru jocul "de ras" al rasilor este ca inca sarbatoresc implinirea anului de la minunea Liberec!
bine, mai am o explicatie dar e obscena si ma abtin :D

Datenshi
27th August 2010, 21:15
la under aveau cota 1.85 :D

cea mai mare cota :D

http://img831.imageshack.us/img831/1690/capture16.jpg (http://img831.imageshack.us/i/capture16.jpg/)

Tu chiar nu ai pe ce sa dai banii. Mai bine cumperi bumbac pe bursa decat sa pariezi pe under la dinamo cu clujul (oricare dintre echipe).

Denis
27th August 2010, 21:16
Goian a incercat sa inscrie ca Pippo Inzaghi.:D

adi_sampon
27th August 2010, 21:17
personal cred ca e un blat aici , zice asi Banciu azi la pe bune ca se asteapta toti la un 4-3 :d
sa nu mai zic de cota de la 1p /2 f

Hingherul
27th August 2010, 21:17
bai ce caterinca e si dinamo asta....

Denis
27th August 2010, 21:17
Bate cainii :D

Ce id de barosan ai...:happy

Invidioaso :drak:

Totusi era mai misto Palmolive, nu?:D

rhadoo
27th August 2010, 21:17
pauza bine meritata pt ambele echipe:D

Lover
27th August 2010, 21:19
dinamo mai e trecuta la pariuri cu over 2.5?:))

1.8 :D mersi dinamo.

razwan_vs
27th August 2010, 21:19
frumoasa prima repriza ...:D

Hingherul
27th August 2010, 21:20
sper ca ati pariat doar pe rezultatul la pauza.
dupa...ii remonteaza facoceru mai mult ca sigur :drak:

Razvan T.
27th August 2010, 21:20
tu nu ai de baut? :D

Pai acuma ce crezi ca fac :D ... Mendy ii varza a la Cluj, mama lui de negru :D

razwan_vs
27th August 2010, 21:20
1.8 :D mersi dinamo.



avea la gm cluj tot 1.80 .....era de jucat peste 3.5 :lol: cota 3.8

*Coco*
27th August 2010, 21:20
Ce blat ordinar, Bate dinamo 5-3....

iulian_1976
27th August 2010, 21:21
Castiga Dinamo asa ...presimt:o:

Razvan T.
27th August 2010, 21:21
Ce blat ordinar, Bate dinamo 5-3....

meri la un praz :cool:

Hingherul
27th August 2010, 21:21
Ce blat ordinar, Bate dinamo 5-3....

rusine!!!! baietii aia isi dau sufletul pe teren si tu vii cu provocari d`astea fara acoperire:rosu: :D

corello
27th August 2010, 21:22
Din punctul meu de vedere ambele goluri ale
lui U(2 si 3) au fost cam fost dintr-o actiune pornita din offside
Faza grea oricum si nu cred ca cineva va comenta prea mult pe acestea tema

Leo
27th August 2010, 21:23
Ce se distreaza stodoaiele.

*Coco*
27th August 2010, 21:23
Nici in curtea scolii daca ai juca nu ai lua asemenea goluri ce plm...
Oamenii au jucat frumos si ei la pariuri sa ia ceva bani , ca doar sunt prieteni si pe criza asta nu strica un ban in plus.
Revine dinamo 100% castiga 5-3

YoYoyOi
27th August 2010, 21:24
in loc sa va bucurati de goluri

astea nu-s goluri... la asemenea defensive poate baga gol oricine. Delgado ala n-a facut mare treaba pe unde a umblat si acum a trecut de doua ori ca prin branza prin apararea cainilor. Iar ca sa ajunga Torje sa marcheze cu capul din centrul careului, dupa ce si Niculae a centrat cum a centrat de langa Munteanu...

Astea nu-s aparari si alea nu-s goluri!

Novac
27th August 2010, 21:24
Ce blat ordinar, Bate dinamo 5-3....

:rosu: de unde ai scos-o frate pe astaaaa????:shocked: bate cu 4-3 nu cu 5-3!

samar
27th August 2010, 21:24
Invidioaso :drak:

Totusi era mai misto Palmolive, nu?:D

Pai cum sa nu fiu invidioasa...mai ales ca nu m-am spalat pe cap de vreo 2 luni :happy

Daca era dupa mine,cred ca Mercedes ar fi fost un nume cu rezonanta :D

Leo
27th August 2010, 21:25
Ai dreptate Coco. BLAT. Mai ramane cireasa de pe tort.

Hingherul
27th August 2010, 21:26
eu nu inteleg ce vor sa insinueze aia care striga BLAT. adica dinamo e o echipa asa paduchioasa incat sa nu-si permita sa castige cu U Cluj???
bai baietilor, dinamo e singura echipa din Romania care are la activ 10 ani de antrenamente pentru C.L.
voi restul cu ce va laudati? :D
plus ca acum mai sarbatoresc si un an de la minune!
rusine, invidiosilor!

VILLARREAL
27th August 2010, 21:27
eu nu inteleg ce vor sa insinueze aia care striga BLAT. adica dinamo e o echipa asa paduchioasa incat sa nu-si permita sa castige cu U Cluj???
bai baietilor, dinamo e singura echipa din Romania care are la activ 10 ani de antrenamente pentru C.L.
voi restul cu ce va laudati? :D
plus ca acum mai sarbatoresc si un an de la minune!

Ai gresit, sunt doar 8.:D

*Coco*
27th August 2010, 21:28
Hai ma cu 5-3 sa prind si eu cota 10 la pariuri :D

corello
27th August 2010, 21:29
astea nu-s goluri... la asemenea defensive poate baga gol oricine. Delgado ala n-a facut mare treaba pe unde a umblat si acum a trecut de doua ori ca prin branza prin apararea cainilor. Iar ca sa ajunga Torje sa marcheze cu capul din centrul careului, dupa ce si Niculae a centrat cum a centrat de langa Munteanu...

Astea nu-s aparari si alea nu-s goluri!

pai eu cred ca e mai placut sa vezi goluri(chiar ieftine, cum le considerati) decat sa vezi discutii si ironii fara valoare

Hingherul
27th August 2010, 21:29
faceti loc trec cainii rosii.... :happy:happy:happy:happy:happy

YoNuTzz
27th August 2010, 21:29
lool, am si uitat de meciul asta...acum am vzt cat e scorul la pauza...
sunt absolut convins ca se termina 4-3 sau 5-3 pentru dinamo :happy

s-au inteles bine cele 2 echipe probabil...vad k l-au lasat si pe niculescu sa dea gol :happy

Denis
27th August 2010, 21:30
Pai cum sa nu fiu invidioasa...mai ales ca nu m-am spalat pe cap de vreo 2 luni :happy

Daca era dupa mine,cred ca Mercedes ar fi fost un nume cu rezonanta :D

Yak! :cry:

Mai era unu, cica: "Torn beton" parca.:D

Datenshi
27th August 2010, 21:30
sa nu mai zic de cota de la 1p /2 f

Posibil, dar 2p/1f era mai sigur.

corello
27th August 2010, 21:30
Hai ma cu 5-3 sa prind si eu cota 10 la pariuri :D

Da ce dracu ai pus ba cu cota de 10?
Eu am peste 2,5 suma frumusica...era logic

Razvan T.
27th August 2010, 21:30
astea nu-s goluri... la asemenea defensive poate baga gol oricine. Delgado ala n-a facut mare treaba pe unde a umblat si acum a trecut de doua ori ca prin branza prin apararea cainilor. Iar ca sa ajunga Torje sa marcheze cu capul din centrul careului, dupa ce si Niculae a centrat cum a centrat de langa Munteanu...

Astea nu-s aparari si alea nu-s goluri!

A facut mai multe decat Banel :D

resita
27th August 2010, 21:31
drace, am uitat de meci si se pare ca am pierdut un spectacol pe cinste :drak:

*Coco*
27th August 2010, 21:31
Da ce dracu ai pus ba cu cota de 10?
Eu am peste 2,5 suma frumusica...era logic

Am jucat acuma cand aveti voi 3-2 cota 10 bate dinamo 5-3...
Acuma am vazut ca pe zi era cota la over 5.5 @17 iar inainte de meci a ajuns la 11.
Destepti oamenii aia care au pariat :D

Trim0b
27th August 2010, 21:32
defensiva dinamovista iar e aeriana

Denis
27th August 2010, 21:33
Stadionul Dinamo ii singurul stadion de pana acum, in care n-am vazut fete frumoase :D Rai cameramani.:cry:

VILLARREAL
27th August 2010, 21:33
alea nu-s goluri!
Daca nu sunt goluri, ce sunt ? Biscuiti ?
Daca nu erau goluri scorul era 0-0...

corello
27th August 2010, 21:34
Am jucat acuma cand aveti voi 3-2 cota 10 bate dinamo 5-3...
Acuma am vazut ca pe zi era cota la over 5.5 @17 iar inainte de meci a ajuns la 11.
Destepti oamenii aia care au pariat :D

pai zi si tu ca ai pariat live
la victorie eram cotati la public bet cu 14 =)))
oricum trebuia sa fi fara asa zisa toba de carte sa nu ai tupeu sa pariezi tot ce ai peste 2,5 la meciul asta :D

YoNuTzz
27th August 2010, 21:35
hai k incepe a 2-a repriza :happy

tineti minte 4-3, 5-3 sau 5-4

YoYoyOi
27th August 2010, 21:36
A facut mai multe decat Banel :D


Nu zau? :hmm:


Daca nu sunt goluri, ce sunt ? Biscuiti ?
Daca nu erau goluri scorul era 0-0...

mai bine erau biscuiti...

Denis
27th August 2010, 21:36
hai k incepe a 2-a repriza :happy

tineti minte 4-3, 5-3 sau 5-4

4-4 zic eu.

Hingherul
27th August 2010, 21:37
4-4 zic eu.

tu crezi ca regia asta e pusa in scena doar pentru un amarat de punct???
rasii pot mai mult!
ADICA NU POT dar au aranjat sa se poata :D

resita
27th August 2010, 21:37
atat va ramane scorul, din pacate :plans::plans::plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Denis
27th August 2010, 21:39
atat va ramane scorul, din pacate :plans::plans::plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

Si parca vad ca ramane asa.:cry:

Datenshi
27th August 2010, 21:40
defensiva dinamovista iar e aeriana

Cam asa? :D

http://www.hopa.ro/poze/mare/caine_zburator_1224685854.jpg

Leo
27th August 2010, 21:41
Si parca vad ca ramane asa.:cry:

Ai vrea tu. :drak:

Denis
27th August 2010, 21:41
Dinamo forteaza si mai mult atacul.


Ai vrea tu. :drak:

Eu vreau remiza maii...:D

Leo
27th August 2010, 21:44
Otelarul din tine vrea cam multe.

YoNuTzz
27th August 2010, 21:44
nu are cum 4-4 ca in "contract" sunt scrise 3 puncte :D

zebe
27th August 2010, 21:44
4-2 :happy

Cipri
27th August 2010, 21:45
2-4 :cry:
Niculescu :cry:

nayram
27th August 2010, 21:45
niculescuuuu...fara sa vrea :D

Hingherul
27th August 2010, 21:45
gooooooooool

ce demn e niculescu :happy:happy:happy

hai ca-i misto regia. ne distram :D

Datenshi
27th August 2010, 21:45
Io v-am zis ca se termina 6-4.

VILLARREAL
27th August 2010, 21:46
nu are cum 4-4 ca in "contract" sunt scrise 3 puncte :D

Blat este, poate, numai in mintea oilor.:rolleyes:

Denis
27th August 2010, 21:46
MAMA MIA NICULESCULE!:D

Acum intreci masura:cry:

samar
27th August 2010, 21:46
Nu bai...se termina egal ca sa castig si eu la pariuri :D

dede
27th August 2010, 21:46
deci... ha ha :cry:

rhadookoo5
27th August 2010, 21:46
Pai ce sa faca Niculescu daca ii dau aia mingea pe frunte. El s-a cam ferit, dar fara succes.

Denis
27th August 2010, 21:47
Io v-am zis ca se termina 6-4.

Dupa logica ta mai sunt 4 goluri de dat. Important ii sa vedem cum vor fi distribuite.:evil:

corello
27th August 2010, 21:49
mersi:)

scuze totusi dar ma irita astea cand joaca U
Merci Denis