View Full Version : Live or Die - New Haven (ATP)
lucian_iasi
22nd August 2010, 07:11
1.In fiecare zi trebuie sa alegi cate un castigator din turneele ATP. Desigur, jucatorul pe care l-ai ales trebuie sa joace in acea zi.
2. Odata ce ai ales un jucator, nu il mai poti alege pentru restul turneului. Ex: Ai jucat Roger Federer primul tur, nu mai ai voie sa il alegi deloc in acel turneu.
3. Trebuie sa alegi un jucator in fiecare zi. In caz ca nu poti intra intr-o zi de concurs sau orice alta problema, trebuie sa dai pm organizatorului (lucian_iasi/Icebox) cu pronosticurile pe ziua urmatoare.
4. Doar in cazul in care jucatorul se retrage sau nu incepe meciul, trebuie sa ai un pronostic de rezerva, pe care il alegi in acelasi timp cu cel de baza. Acea rezerva va fi folosita doar in cazul unei retrageri sau neparticipari al bazei.
"Rezerva" trebuie sa arate astfel:
Rezerva - Rafael Nadal
5. Daca doresti sa participi, doar spune userul in threadul dedicat inainte de inceperea turneului.
6. Meciurile vor fi alese doar dintre cele care se desfasoara in acea zi, mereu va fi postat ordinea meciurilor in fiecare zi
7. Meciurile vor fi acceptate numai inaintea inceperii primului meci din fiecare zi. Ex: Daca primul meci din zi incepe la 12:00, ai voie sa postezi doar pana la 11:59.
8. Punctajul va fi anuntat inainte de fiecare turneu Live or Die
lucian_iasi
22nd August 2010, 07:15
Day 1
Stephane Robert vs Donald Young
Igor Andreev vs Arnaud Clement
Andreas Beck vs Illya Marchenko
Frederico Gil vs Evgeny Korolev
Lukas Lacko vs Florent Serra
Andreas Seppi vs Jarkko Nieminen
Meciurile incep la ora 20:00
sannicola
22nd August 2010, 09:03
Illya Marchenko
R: Donald Young
Cipri
22nd August 2010, 10:13
Lacko
R : Andreev
lucian_iasi
22nd August 2010, 13:04
Korolev
Rezerva:Lacko
JoeDirt
22nd August 2010, 13:11
Young
R: Marchenko
Cristy RVD
22nd August 2010, 13:29
Illya Marchenko
R: Donald Young
EyesOnly
22nd August 2010, 16:30
Evgeny Korolev
r-Jarkko Nieminen
Eddy DoubleD
22nd August 2010, 18:15
Donald Young
r: Evgeny Korolev
Xaviesta
22nd August 2010, 18:22
Lacko
R: Korolev
El Pistolero
22nd August 2010, 21:49
pfff:sleep:
lucian_iasi
23rd August 2010, 07:15
Day 2
Marco Chiudinelli vs Benjamin Becker
Lukasz Kubot vs Daniel Brands
Jan Hajek vs Dustin Brown
Peter Luczak vs Leonardo Mayer
Radek Stepanek vs Pablo Cuevas
Maximo Gonzalez vs Horacio Zeballos
James Blake vs Pere Riba
Simon Greul vs Mikhail Kukushkin
Potito Starace vs Teymuraz Gabashvili
Taylor Dent vs Eduardo Schwank
Meciurile incep la ora 17:00
michai
23rd August 2010, 08:00
bine ca s-a inceput de duminica:headbang:
noroc ca e turneu de 250:sleep:
EyesOnly
23rd August 2010, 08:59
Taylor Dent
r-Peter Luczak
lucian_iasi
23rd August 2010, 09:26
Daca bate Korolev
Blake
Rezerva: Dent
Eddy DoubleD
23rd August 2010, 09:42
Daca bate Young/Korolev:
James Blake
R: Lukasz Kubot
@michai: Erau destule meciuri ieri ca sa se inceapa.
sannicola
23rd August 2010, 10:04
Daca bate Marchenko
James Blake
R: Radek Stepanek
Cipri
23rd August 2010, 10:11
Daca bate Lacko :
Zeballos
R : Leo Mayer
Cristy RVD
23rd August 2010, 10:30
Greul
R: Dent
EyesOnly
23rd August 2010, 10:32
Taylor Dent
r-Peter Luczak
evident, doar daca bate Korolev :D
JoeDirt
23rd August 2010, 11:11
Daca bate Young/Marchenko
Blake
R: Gabashvili
Xaviesta
23rd August 2010, 12:35
Daca bate Lacko:
L.Mayer
R: Blake
lucian_iasi
24th August 2010, 06:37
Day 3
Evgeny Korolev vs Michael Berrer
Victor Hanescu vs Daniel Brands
Andrey Golubev vs Maximo Gonzalez
Radek Stepanek vs Fernando Gonzalez
Jan Hajek vs Florian Mayer
Denis Istomin vs Benjamin Becker
Donald Young vs Juan Ignacio Chela
Teymuraz Gabashvili vs Xavier Malisse
Philip Bester vs Illya Marchenko
Marcos Baghdatis vs Igor Andreev
Taylor Dent vs Tommy Robredo
Lukas Lacko vs Thomaz Bellucci
Thiemo De Bakker vs Mikhail Kukushkin
Sergiy Stakhovsky vs Peter Luczak
Jarkko Nieminen vs Viktor Troicki
Alexandr Dolgopolov vs James Blake
Meciurile incep la ora 17:00
Jucatori care nu pot fi alesi:
sannicola - Marchenko,Blake
lucian_iasi - Korolev,Blake
JoeDirt - Young,Blake
EyesOnly - Korolev,Dent
Eddy DoubleD - Young,Blake
Eliminati in ziua 1:-
Eliminati in ziua 2:Cipri,Cristy_RVD,yonutz96
Eddy DoubleD
24th August 2010, 09:51
Illya Marchenko
R: Thiemo De Bakker
sannicola
24th August 2010, 10:07
Florian Mayer
R:Sergiy Stakhovsky
EyesOnly
24th August 2010, 10:45
Thiemo De Bakker
r-Alexandr Dolgopolov
JoeDirt
24th August 2010, 12:12
Marchenko
R: De bakker
lucian_iasi
25th August 2010, 08:33
Day 4
Illya Marchenko vs Evgeny Korolev
Andrey Golubev vs Teymuraz Gabashvili
Denis Istomin vs Lukas Lacko
Marcos Baghdatis vs Juan Ignacio Chela
Thiemo De Bakker vs Florian Mayer
Victor Hanescu vs Radek Stepanek
Dolgopolov or Blake vs Nieminen or Troicki
Stakhovsky or Luczak vs Tommy Robredo
Meciurile incep la ora 17
Jucatori care nu pot fi alesi:
sannicola - Marchenko,Blake(doar daca bate),Mayer
JoeDirt - Blake(doar daca bate),Marchenko
EyesOnly - Korolev,De Bakker
Eddy DoubleD - Blake(doar daca bate),Marchenko
EyesOnly
25th August 2010, 10:02
Marcos Baghdatis
r-Istomin
Eddy DoubleD
25th August 2010, 10:51
Merg pe kazaci.:D
Evgeny Korolev
R: Andrey Golubev
sannicola
25th August 2010, 13:08
Denis Istomin
R: Radek Stepanek
JoeDirt
25th August 2010, 13:36
Istomin
R: Baghdatis
lucian_iasi
26th August 2010, 07:00
Day 5
Evegny Korolev vs Thiemo De Bakker
Teymuraz Gabashvili vs Denis Istomin
Marcos Baghdatis vs Stakhovsky or Robredo
Viktor Troicki vs Radek Stepanek
Meciurile incep la ora 17
Jucatori care nu pot fi alesi:
sannicola - Istomin
JoeDirt - Istomin
EyesOnly - Korolev,De Bakker,Baghdatis
Eddy DoubleD - Korolev
Eliminati in ziua 1:-
Eliminati in ziua 2:Cipri,Cristy_RVD,yonutz96
Eliminati in ziua 3:lucian_iasi
Eliminati in ziua 4:-
Eddy DoubleD
26th August 2010, 10:35
Thiemo De Bakker
R: D.Istomin
Foarte greu turneul de aici.:(
sannicola
26th August 2010, 10:56
Thiemo De Bakker
R:Viktor Troicki
JoeDirt
26th August 2010, 11:07
De Bakker
R: Troicki
EyesOnly
26th August 2010, 12:16
Denis Istomin
r-Radek Stepanek
lucian_iasi
27th August 2010, 07:59
Day 6
Sergiy Stakhovsky vs Thiemo De Bakker
Viktor Troicki vs Denis Istomin
Meciurile vor incepe dupa ora 21:00
Jucatori care nu pot fi alesi:
sannicola - Istomin,De Bakker
JoeDirt - Istomin,De Bakker
EyesOnly - De Bakker,Istomin
Eddy DoubleD - De Bakker
JoeDirt
27th August 2010, 12:23
Troicki
R: Stakhovsky
EyesOnly
27th August 2010, 13:44
Sergiy Stakhovsky
r-Troicki
sannicola
27th August 2010, 14:08
Troicki
R: Stakhovsky
Eddy DoubleD
27th August 2010, 16:04
Viktor Troicki
R: Stakhovsky
JoeDirt
27th August 2010, 22:30
Daca bate sarbul
Finala:
Stakhovsky
R: -
lucian_iasi
28th August 2010, 08:55
Eliminati in ziua 1:-
Eliminati in ziua 2:Cipri,Cristy_RVD,yonutz96
Eliminati in ziua 3:lucian_iasi
Eliminati in ziua 4:-
Eliminati in ziua 5:-
Eliminati in ziua 6:Eddy DoubleD,JoeDirt,sannicola
Eliminati in ziua 7:EyesOnly
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2024 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.