PDA

View Full Version : Redati speranta



cindayd2003
21st August 2010, 16:07
buna ziua.in disperare ma adresez dumneavoastra cu speranta ca ma veti ajuta,iata pe scurt istoria mea .ma cheama claudiu am 24 de ani si o boala extrem de rara hemangioblastom cerebelos,operat de 2 ori,acum am mari probleme,medicii din romania nu mi au dat sperante m au trimis mereu acasa ca am sa mor dar eu am speranta ca mergand in strainatate la hanovra ma voi face bine am si primit confirmarea de acolo dar eu nu am bani provenind dontr o familie modesta. va rog sa ma ajutati cu putinul dvs pentru a mi reda macar zambetul pe buze .va multumesc si dumnezeu sa va ajute ma plec in fata dvs claudiu.CONTURILE IN CARE PUTETI SA FACE-TI O DONATIE CIT DE MICA SUNT-RO38BRDE260SV35753042600-LEI /RO30BRDE260SV35753202600-EURO . VA MULTUMESC DUMNEZEU SA VA DEA INZECIT

Lordul
22nd August 2010, 22:43
Buna Claudiu , sa nu iti pierzi niciodata speranta si bunul Dumnezeu sa te ajute .

Nu ai precizat suma finala de care ai nevoie , si cam care este timpul necesar pentru a putea strange aceasta suma .

Incerc sa te ajut dar am nevoie de mai multe informatii.

Cu Dumnezeu Inainte . Doamne ajuta .

cindayd2003
26th August 2010, 00:37
va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine,nu imi pierd increderea pentru ca in urma cu 4 saptamani Dumnezeu mi-a aratat ca ma iubeste,mi-a dat a 2 sansa.Eu trebuire sa fiu operat in Germania laclinica INI care est singura mea sansa si am nevoie de aproximativ 40000 de euro,iar perioada maxima in care pot face rost de aceasta suma este de 3 luni.Va multumesc inca o data si daca aveti nevoie de ami multe documente vi le pot trimite.Dumnezeu sa va dea dupa sufeltul dumneavoastra

Lordul
27th August 2010, 18:35
acum am inteles 40 de mii de euro...e o suma mare dar cu credinta si cu ajutorul semenilor nostri vom strange aceasta suma :ok:

cindayd2003
30th September 2010, 20:15
va rog sa imi dati un raspuns cit mai precis si sigur VA ROG DIN SUFLET

cindayd2003
30th September 2010, 20:23
Eu nu cer toata suma de la o persoana,incerc sa o strang putin cate putin ,sper ca mai multe persoane ma inteleg si vor dona cat ii lasa inima din putinul lor.Va rog din suflet sa ma ajutati sa trec peste acest obstacol al vietii mele.VA MULTUMESC ANTICIPAT CLAUDIU.