PDA

View Full Version : Oradea All Star Game



Raptor
12th December 2004, 01:49
In urma cu ceva vreme, a fost un meci care s-a numit Est contra Vest, si in care au jucat Wayne Clark, Flavius Lapuste, Rares Apostol, Attila Veres, Claudiu Fometescu etc. ( http://www.google.ro/search?q=cache:xeHWY2TihTUJ:www.frbaschet.ro/index.php%3Fpage%3Darticole%26id_articol%3D182+Ora dea+%22All+Star%22&hl=ro ).

Am cautat peste tot pe internet filmul (inregistrarea video a meciului), da' e de negasit! Chiar nu stie nimeni de unde pot sa fac rost de ea? Ca de inregistrat tot tre sa fie undeva ceva.

Raptor
12th December 2004, 14:26
Chiar nu stie nimeni nimic? A fost marfa a avut concurs de trei puncte, de slamuri, a venit Ghita Muresan la meci, a fost marfa. Dar nu stiu unde sa gasesc inregistrarea video...

rasheedkpenny
12th December 2004, 17:24
Pai normal ca nu e... nu cred sa fi fost vreo televiziune ca sa-l inregistreze pe tot, cel putin nu ca meciurile din NBA. Asa ca nu are cum sa fie prea spectaculos... parerea mea!

Suntem totusi in "Mother*beep*ing Romania"

Raptor
12th December 2004, 19:39
Cineva oricum l-a inregistrat (persoana fizica, nu televiziune).

nr15
21st January 2005, 14:48
ar fi interesant de vazut intr-adevar ..
dar daca nu a aparut pe nicaieri ..e f posibil sa nu existe vreo inregistrare cu el :(

Raptor
21st January 2005, 15:09
Ba sigur e... de fapt am si gasit pe cineva care are imagini de acolo, dar nu le da pe gratis... ma rog.