PDA

View Full Version : Cel mai bun pilot de la clasa MotoGP!!!



DRAGOS
5th July 2003, 21:00
Eu zic că ROSSI e cel mai bun. Îmi place. Am și postere cu el. Mi-a rămas în minte o cursă în care de pe 6 a urcat pe 2 in doar 4 tururi și dacă mai avea vreo 3 îl ajungea pe fruntaș (Capiross)

DasModell
6th July 2003, 18:47
pointless poll ... no offence :)

cipi13
15th July 2004, 13:39
Cine sunt oamenii aia ?
Nu te supara....

Profetu
15th July 2004, 15:43
facand abstractie de optiunile sondajului cred ca valentino e cel mai bun in momentul asta.

fia
15th July 2004, 16:08
Nu inteleg cine a putut sa votezi cu Gibernau... La capitolul asta nu cred ca ar trebui sa fie dubii. Rossi nu are rival.

bog_tom
15th July 2004, 16:15
Rossi de departe :ok:

sa nu uitam ca italienii de felul lor merg pe scuter imediat ce ies din maternitate :D

Catalanul
15th July 2004, 16:57
uite fia ca eu l-am votat pe Gibernau
1. pt. ca e spaniol :D
2. pentru ca la ora actuala e mai bun decat rossi (parerea mea), cred ca este inaintea lui rossi in clasament daca nu ma insel (nu prea ma uit la MOTO GP :D)

Profetu
15th July 2004, 17:00
uite fia ca eu l-am votat pe Gibernau
1. pt. ca e spaniol :D
2. pentru ca la ora actuala e mai bun decat rossi (parerea mea), cred ca este inaintea lui rossi in clasament daca nu ma insel (nu prea ma uit la MOTO GP :D)

e greu sa intri pe un site sa vezi ca sunt la acelasi numar de puncte 126 ?

cipi13
15th July 2004, 17:47
L-am votat pe Gibernau pentru ca il consider mai bun decit rossi....
Parerea mea....

fia
15th July 2004, 17:48
Vreau sa stiu si eu prin ce este mai bun? Cate curse ai vazut de motociclism?

cipi13
15th July 2004, 17:53
Nu pot sa iti dau o cifra exacta....Hai sa zicem multe.
Iar eu il consider pe Gibernau mai bun decit Rossi pentru ca imi place stilul de a pilota, si altele asemenea.
Retine, am spus ca imi place stilul.....

aclambiron
16th July 2004, 01:27
Am intrat si eu sa votez,desi ma gandeam ca nu prea are sens poll-ul.Cand colo ma uit la rezultate si vad ca dupa ce am votat eu,Rossi e la egalitate cu Gibernau.Una e sa-ti placa alt pilot decat Rossi si altceva e sa spui ca altul e mai bun.La ora actuala (de fapt in ultimii ani) Rossi e mult mai bun decat orice alt pilot si cred ca asta e evident.Cursele stranse de anul asta intre Rossi si Gibernau se datoreaza,cred eu,exclusiv motocicletei mai slabe a lui Rossi.

fia
16th July 2004, 09:50
Retine, am spus ca imi place stilul.....
Pai Gibernau nu are stil... E doar un varf din multimea de piloti, dotat si cu o motocicleta foarte buna... Daca zici ca ai urmarit mai multe curse, nu aveai cum sa nu vezi stilul lui Rossi. Pur si simplu e un fenomen. Cum merge, cum depaseste, cum face glisade, chiar si cum se bucura la sfarsit cadn castiga...Ai vazut faza de acum cateva curse (1-2 nu mai stiu exact) cand i-a atins roata lui Gibernau? a facut vreodata Gibernau ceva asa de frumos? Asa de spectaculos? Prin ce se defineste stilul lui? Poate sunt eu si multi altii orbiti de Rossi si nu vedem... Lumineaza-ne!

cipi13
16th July 2004, 10:49
Acu ce sa mai zic......l-ai demolat...:(
Lasind gluma la o parte nu am spus ca rossi nu are un stil de pilotat frumos, dar mie imi place Gibernau....ce sa fac....
Probabil ca sunt printre putinii, dar asta este.
Iar de luminat gindeste-te ca ce ai scris tu acolo am scris eu schimbind numele....
E greu sa luminez pe cineva care este fan.
Este ca si cum cineva ar incerca sa ma lamureasca pe mine ca, nu stiu, alege tu un pilot de F1, e mai bun ca Schumi.....ceea ce nu se poate.

cioAbA
16th July 2004, 11:01
Rossi CLAR. Gibernau ii tine urma doar datorita motocicletei mediocre pe care o detine Rossi. Problema e ca Rossi nu e ca Schumi. Nu il interesaza banii , si e dependent de spectacol. De cand urmaresc eu Motociclismul , adica nu de prea mult timp (3 ani) nu am vazut alt pilot care sa faca asa derapaje controlate. Rossi nu are adversar orice ati spune. :ok:
BTW , Biaggi sux. Bosorog invidios. :rosu:

cipi13
16th July 2004, 11:03
Sunt singur......:(

cioAbA
16th July 2004, 11:10
Singur? Nu neaparat , pt ca Gibernau vad ca are 6 voturi. Poate l-au votat ca sa fie voturi , dar Rossi este un geniu al motociclismului. Si se pare ca un alt Italian creste in valoare. Melandri. Dar pana sa il ajunga pe Rossi are MULT. Asta daca va reusi vreodata sa il ajunga.

cipi13
16th July 2004, 11:22
Cind am zis singur m-am referit la faptul ca ma "lupt" :) singur aici pentru Sete....

cioAbA
16th July 2004, 11:30
:) Las' ca o sa te atraga si pe tine Rossi in mrejele lui , si vei ajunge si tu pe la vreun Fan Club. :rolleyes:

cipi13
16th July 2004, 11:42
Totul e posibil pe lumea asta......
Mai vedem noi....

Profetu
16th July 2004, 11:44
Hai sa mai bag o variabila: pe ploaie Sete e mai bun.
Eh, ce ziceti de asta ?
Poate asa se mai echilibreaza balanta.

cipi13
16th July 2004, 11:48
Mersi.....Am inceput sa nu mai simt singur.....:)

cipi13
16th July 2004, 11:49
Deci pina la urma e si el bun la ceva....
:ok: :happy

aclambiron
16th July 2004, 13:05
Hai sa mai bag o variabila: pe ploaie Sete e mai bun.
Eh, ce ziceti de asta ?
Poate asa se mai echilibreaza balanta.
As spune mai degraba ca pe ploaie Rossi e mai slab,nu Gibernau e mai bun. :drak: :D

cioAbA
16th July 2004, 13:21
Corect. Rossi a declarat public ca este inamicul cureselor pe ploaie. Adica nu ii plac deloc. Dar tot le castiga. IMi aduc aminte acum cateva saptamani cum s-a intrerupt cursa pt ca a inceput ploaia. Ce haos a fost atunci :rolleyes: . dar Rossi tot a luat locul 1 , asa ca. :ok:

cipi13
16th July 2004, 14:58
As spune mai degraba ca pe ploaie Rossi e mai slab,nu Gibernau e mai bun. :drak: :D
Nu inteleg....
Deci Sete este totusi bun...si e de apreciat un pilot care merge bine in orice conditii, nu numai pe ploaie sau pe uscat, nu ?

aclambiron
16th July 2004, 15:40
Eu nu inteleg ce nu intelegi.Am glumit in postul respectiv.

cipi13
16th July 2004, 16:38
Asta nu intelegeam....daca glumesti sau nu.....
Orice ati spune favoritul meu ramine Sete. Asta este....

Angelina Jolie
18th July 2004, 16:44
uite fia ca eu l-am votat pe Gibernau
1. pt. ca e spaniol :D
2. pentru ca la ora actuala e mai bun decat rossi (parerea mea), cred ca este inaintea lui rossi in clasament daca nu ma insel (nu prea ma uit la MOTO GP :D)

Nu e mai bun decat Rossi, ci are o motocicleta mult mai buna atata tot. Si nici asa nu va lua campionatul.

fia
19th July 2004, 09:59
In etapa de ieri Gibernau nu a terminat :evil:
Rossi a terminat pe 4. Biaggi a castigat!

cipi13
19th July 2004, 12:42
E si daca nu a terminat ce ?...
A avut si el ghinion.....

realmadrid.com
20th July 2004, 23:56
Rossi este cel mai bun
Sa vazut ieri, ca si in cursa trecuta cand a castigat cu toate ca se vedea ca are o motocicleta mai slaba ca gibernau
Iar in cursa asta, dupa ce a fost depasit de biaggi atzi vazut cum rossi a pierdut aderenta si motocicleta a inceput sa se clatine rau de tot dar totusi el a controlato
Nu cred ca multzi pilotzi ar fi putut sa o faca

punky_
11th August 2004, 15:10
e incontestabil cel mai bun. A dovedit asta schimband echipa ceea ce n-a facut nimeni pana acuma sa schimbe echipa cu care ai castigat 3-4 titluri!


e atat de bun incat numai tineam cu el deloc, dar acum fiind la yamaha(rulez) e totusi o satisfactie sa-l vad castigand :)

Profetu
11th August 2004, 16:14
rossi e mai bun la motorete, decat e schumi la F1 ... e corect ?

bapsy
11th August 2004, 16:19
foarte corect :D am auzit ca vor sa-l aduca pe Rossi in formula 1 ... dar nu prea cred si oricum ar fi pacat.

danbittman
14th August 2004, 04:43
nu e loc de discutii la acest capitol.cel mai bun e de departe IL DOTORE sau VALE ,cum doriti.are o motocicleta mult mai slaba ca si anii trecuti dar geniul lui rosii e divin.dragos,ai spus ca in 4 tururi intr-o cursa a trecut de pe 6 pe 2.din cate stiu eu in acest sezon ,nu mai stiu in ce etapa,a ajuns in ultimele 6 tururi de pe 6 pe 1 castigand cursa.e vorba de acea cursa in care cursa a fost oprita cu 6 tururi inainte de final din cauza ploii si rosii era pe primul loc atunci,pe urma la reluarea cursei a cazut pana pe 6 si am crezut ca va fii un dezastru pt el dar a castigat.

IL DOTORE,UN GRANDE FENOMENO!

adi160379
14th August 2004, 14:57
Rossi e de departe cel mai bun. Imi amintesc cu placere cum l-a depasit pe gibernau in ultimul tur chiar sezonul asta.

sames44jc
14th August 2004, 18:24
rossi nu stiu ce a patit am vazut ca a abandonat o data si a iesit pe locul 5

axterix
17th August 2004, 08:59
Rossi e cel mai bun
s-a dus la o noua echipa si a ridicat-o de la zero
e super bun baiatu asta

axterix
17th August 2004, 09:00
a, si ce e mai important : E CONSTANT!

Denis
2nd September 2004, 08:33
rossi. cand o sa se nasca cineva mai bun decat el sa-mi zicetzi :drak:

mblue
12th April 2006, 12:55
Rossi normal

Pepsi-Cola
12th May 2006, 11:17
cu siguranta cel mai bun pilot ...este rossi .,,, asta e parerea mea

Zabriskie
28th May 2006, 13:28
Rossi este genial, arevolutionat motorsportu...uitati-va cum piloteaza , cum se joca cu adversaru..este absolut magnific .. eu am crescut cu el de cand era la 250 cmc si pot sa spun ca este sportivul meu preferat...pacat ca a inceput prost sezonu asta..a reaq motocicleta:d

milanezu
21st June 2006, 09:33
nu va suparati da poll-ul asta mai avea rost dupa rossi a castigat campionatul de 4 ori la rand?
acest poll nu are rost!!!!!!!

Pepsi-Cola
21st June 2006, 15:45
Rossi fara indoiala

Sharkie
16th August 2006, 00:31
nu va suparati da poll-ul asta mai avea rost dupa rossi a castigat campionatul de 4 ori la rand?
acest poll nu are rost!!!!!!!

tu n-ai nici o treaba...pollu e din 2003,nu vezi ???!!?? :headbang: