PDA

View Full Version : Barclays Premier League 2010/2011



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Celso
9th August 2010, 20:55
Peste cateva zile incepe un nou sezon in Albion. M-am gandit ca in deschiderea acestui topic sa fac un mic preview al echipelor implicate.

Aston Villa - cutremur la Villa astazi, O'neill a plecat de la echipa ...multe zvonuri ca il vor urma si ceva jucatori importanti

Arsenal - a venit momentul ca echipa lui Wenger sa cucereasca un trofeu in acest an, echipa este destul de matura si omogena, Fabregas este inca in curtea lor, iar prin venirea marocanului Chamakh se spera la un randament mai bun in partea ofensiva. In aparare s-au intarit prin aducerea francezului Laurent Koscielny de la Lorient.

Birmingham - transferuri destul de bune realizate in trupa lui Alex McLeish, mijlocasul spaniol Valles de la NAC, atacantul Nicola Zigic si portarul englez Ben Foster. Eu le dau sanse la un maxim loc 9.

Blackburn - aici nu sunt prea multe de zis, l-au adus pe tanarul Diouf de la Manchester Utd, in rest se prezinta cam cu aceiasi echipa din sezonul trecut.

Blackpool - nu prea cunosc multe despre ei, nu s-au realizat mari mutari ...sa vedem daca se vor salva.

Bolton - l-au pastrat pe Klasnic, s-au intarit in aparare prin Robbie Blake si cu siguranta vor avea un mijloc mult mai solid dupa aducerea bulgarului Martin Petrov.

Chelsea - Campioana a mutat la mijlocul terenului prin cumpararea lui Benayoun si Ramires, in rest echipa de baza este neschimbata ...au plecat J.Cole, Ballack si Deco, dar ei au jucat destul de putin in sezonul trecut asadar nu cred ca le vor simti prea mult lipsa. Eu personal nu cred ca vom mai castiga si anul acesta titlul, este destul de greu pt ca acum nu mai plecam din pozitia de outsider.

Everton - putine transferuri si la caramele, de remarcat atacantul adus de la Leeds, Jeremie Beckford.

Fulham - principala mutare aici s-a produs pe banca tehnica acolo unde Hughes l-a inlocuit pe Hodgson ...sunt curios cum va juca finalista Europa League in noul sezon. S-au intarit in defensiva odata cu venirea elevetianului Senderos.

Liverpool - astept cu nerabdare sa vad cum joaca echipa cu Roy, un antrenor care joaca italieneste. Destul de bune si achizitiile ..J.Cole, Milan Jovanovic si tanarul Danny Wilson de la Rangers

Manchester City - David Silva, Yaya Toure, Kolarov, Jerome Boateng ..nimic de spus, ar trebui sa se claseze macar pe un loc de UCL, desi in amicale nu prea au impresionat.

Manchester United - nu prea s-au miscat pe piata transferurilor, dar l-au adus pe talentatul atacant mexican, Javi Hernandez ...Manchester ramane una din principalele favorite la titlu atat timp cat pe banca este Alex Ferguson.

Newcastle - au revenit in prima liga, au lot bunicel, i-au adus pe Soll Campbell si pe Dan Gosling. Sper sa reziste in Premier.

Stoke City - nimic senzational, Stoke isi continua aventura in Premier League

Sunderland - multe miscari, dar nu importante, poate doar aducerea lui Bramble de la Wigan.

Tottenham - lot destul de numeros si bun, l-au adus pe mijlocasul brazilian Sandro ...sa vedem daca vor reusi sa realizeze un parcurs si mai bun fata de sezonul trecut.

WBA - singurul roman din Premier League evolueaza aici, sper sa se mentina pe prima scena.

West Ham - Avram Grant este noul carmaci al londonezilor, transferuri ok ...Piquionne, Hitzlsperger, Tal Ben Haim.

Wigan - cateva mici mutari, nimic interesant.

Wolves - o achizitie foarte buna, Steven Fletcher de la Burnley...


PRIMA ETAPA

Tottenham - City
Villa - West Ham
Blackburn - Everton
Wigan - Blackpool
Bolton - Fulham
Sunderland - Birmingham
Wolves - Stoke
Chelsea - WBA
Liverpool - Arsenal
Manchester Utd- Newcastle

Sir. Eko
9th August 2010, 21:06
Frumos Celso :ok:

Nu mai am rabdare pana incepe!!!Prea lunga a fost pauza ...

"Traieste suprema experienta fotbalistica" :yeah::yeah:

Tazz
9th August 2010, 21:13
Asa ma Celso, era cazul. Revine fotbalul adevarat!!
Gata cu scursul paharelor de bere prin Pub, ne mutam aici :D
Incepem cu 2 meciuri foarte frumoase, Liverpool - Arsenal si Man United - Newcastle United :ok:

Cristy RVD
9th August 2010, 21:24
Asa ma Celso, era cazul. Revine fotbalul adevarat!!
Gata cu scursul paharelor de bere prin Pub, ne mutam aici :D
Incepem cu 2 meciuri foarte frumoase, Liverpool - Arsenal si Man United - Newcastle United :ok:

+ Tottenham - City...

Si eu sunt nerabdator sa inceapa:D

El Pistolero
9th August 2010, 22:04
Deco unde a plecat?N-am stiut ca a plecat...:D

LE: On 6 August 2010, Deco signed a 2-year contract [9] with Brazilian club Fluminense on a free transfer, joining former Chelsea defender Juliano Belletti. [10]:shocked:

Celso
9th August 2010, 22:05
la Fuluminense cu Beletti

YoNuTzz
9th August 2010, 22:15
oo, incepe cel mai tare campionat din lume...era si cazul :D ca m-am saturat de scandalurile din liga lu' mitica dupa doar 2 etape :D

1. Forza MAN UTD !
2. La fel ca in ultimele 5 sezoane, clar lupta se va da intre man utd si chelsea...apoi arsenal prinde sigur loc de UCL, iar pentru al 4-lea loc, batalia se va da intre liverpool si man city...

El Pistolero
9th August 2010, 22:17
1-2 Chelsea-Man.U
3-4 Arsenal-Man.C
Cam asta va fi batalia,restul e can-can:D

TeBat
9th August 2010, 23:44
Incepe si fotbalul. ;)

Sa fie un sezon reusit si sa ne contrazicem cat mai mult! :drak:

nelutuj
10th August 2010, 00:23
vreau sa ma alatur si eu voua in OLS Fantasy, dar imi spune ca nu este buna parola.

Lordul
10th August 2010, 01:00
Manchester a castigat Super Cupa 3-1 cu Chelsea , printre marcatori ” Chicaritto ” Hernandez

Sir. Eko
10th August 2010, 02:21
Sa fie un sezon reusit si sa ne contrazicem cat mai mult! :drak:


Curios is cine scapa prima injuratura :D ,am cota mica sa fiu eu ala :D .

Gooner
10th August 2010, 04:03
Eko: Si eu l-as injura pe singurul idiot care a postat aici, dar ma abtin :evil:
0tAsVhjeTaQ&feature=player_embedded

michai
10th August 2010, 11:33
Incepe adevarara experienta fotbalistica:yeah::yeah:
Si eu is de parere ca tot Man Utd si Chelsea se vor bate pt titlu,poate doar Arsenal sa poata tina pasul.Liverpoll cred ca va ramane aceeasi dezamagire:P

dav_david
10th August 2010, 11:48
Pentru Liverpool se potriveste semnatura "Șamacului" :D.
"Situatia e fara iesire dar nu e critica :D". Sau poate fac cine stie ce surpriza. Au un nou sponsor si parca si alti patroni. Sau ma insel ? In fine, sper sa fie un campionat frumos, cu multe evenimente...De fapt, sunt sigur ca o sa fie asa...vorbim de Premier League doar.

Iaco
10th August 2010, 12:03
Nu au alti patroni...chinezii au zis ca nu baga banii in prostii:D:D si mai nou si ailalti interesati au renuntat

Tazz
10th August 2010, 19:02
P Au un nou sponsor si parca si alti patroni.

Uuuu, deja mi s-a facut frica de ei :lol:

TeBat
10th August 2010, 19:30
Numai sa nu ne arda in meciul direct...cum au mai indraznit de cateva ori. :D

Tazz
10th August 2010, 19:53
Pai pentru asta se pregatesc ei tot anul, nu ? :D

Cristy RVD
10th August 2010, 20:20
ce aveti bre cu noi ? :D
lasati-ne asa fara patron si sponsor ca oricum va batem.

dav_david
10th August 2010, 20:26
Deja se incinge treaba p-aci si nici macar nu a inceput campionatu' :lol:.

Sir. Eko
10th August 2010, 20:27
Stai sa vezi cum ma manifest cand ajunge Adebayor pe Emirates :cool: .

Tazz
10th August 2010, 21:35
Deja se incinge treaba p-aci si nici macar nu a inceput campionatu' :lol:.

Asa e pe la noi david, stai sa ne vezi mai la toamna :D

Iaco
10th August 2010, 22:21
Pacat ca nu mai e Bogdy ca showu era total:D

TeBat
10th August 2010, 22:24
Cheama-l inapoi. :drak:

Tazz
10th August 2010, 22:54
Da chiar, unde e? Eu n-am apucat sa ma cert cu el, ca a disparut cand am venit eu aici :P

Celso
10th August 2010, 22:56
ba ati inceput cu offtopicanu la greu:angry:

am vorbit eu cu Bogdy acum vreo 2 saptamani, a refuzat sa mai vbeasca de ols:D

Tazz
10th August 2010, 23:05
Ok, sa fie sanatos :D
Incheiem offtopicul :P

Elphax
13th August 2010, 17:34
pe digi?

Sir. Eko
13th August 2010, 17:57
pe digi?

Da pe digi maine :yeah::yeah:

White Shadow
13th August 2010, 18:02
am votat Chelsea.

aoleu....7 au votat Arsenal :shocked:

si Liverpool doar unu :happy

Sir. Eko
13th August 2010, 18:11
am votat Chelsea.

aoleu....7 au votat Arsenal :shocked:

si Liverpool doar unu :happy

Stie lumea ce stie :cool: .

Tazz
13th August 2010, 18:47
Da pe Shity nu-i voteaza nimeni? Urat. :groggy:

Iaco
13th August 2010, 20:08
Stie lumea ce stie :cool: .

Ca in fiecare an...Arsenal sunt destul de maturi si anul asta e anul lor...Chelsea e prea batrana si United nu il mai are pe Ronaldo:D sau Rooney e singurul lor jucator...si pana la urma Chelsea mai au ceva in rezervor, iar United si daca joaca 1 luna cu mijlocasi ca fundasi centrali si sunt furati la greu de arbitrii in meciurile directe cu Chelsea:D:D(trebuia sa dramatizez un pic de efect artistic:drak::drak:) tot a terminat la un punct in spate:D...

Lasand gluma la o parte o sa fie de departe cel mai strans sezon de Premier League ever...5 6 echipe au sanse reale la titlu...

Sir. Eko
13th August 2010, 20:19
Care 5 -6 ? Eu zic 4 maxim.

Iaco
13th August 2010, 20:24
United, Chelsea, Arsenal, Liverpool(Hodgson va face treaba buna daca reuseste sa il tina pe Mascherano - daca asta pleaca e cam gata sezonu lor), City si Tottenham(au potential) daca nu se mai incurca pe la Wigan sau Wolverhampton au toate sansele sa ia titlu...

Sir. Eko
13th August 2010, 20:26
Eu zic United, Chelsea ,City ....si apoi restu ,Arsenal nu are sanse,avem 2 fundasi centrali (3 in tot lotu,dar unu e accidentat tot timpu)si maine incepe campionatu a si un clovn pe post de portar .

Ce meciuri avem maine ?

Iaco
13th August 2010, 20:27
Eu zic United, Chelsea ,City ....si apoi restu ,Arsenal nu are sanse,avem 2 fundasi centrali si maine incepe campionatu a si un clovn pe post de portar .

Ce meciuri avem maine ?

E bine sa nu ai asteptari mari la inceput...daca doamne fereste castigati titlu bucuria va fii si mai mare:D...eu zic ca Arsenal are echipa competitiva si il aveti pe Wenger care in afara de faptul ca e inapt cand e vorba de a transfera un portar este un tehnician foarte bun:)

Sir. Eko
13th August 2010, 20:30
Suntem la 2 accidentari distanta de un cuplu de fundasi centrali :Bartley -Nordtveit ,stai linistit nu castigam nimic.

Tazz
13th August 2010, 21:09
Voi chiar ii vedeti pe City printre favoriti? Eu nu cred. Sigur o sa incurce pe multi, dar nu cred ca pot sa se bata pana in ultima etapa pentru un titlul.
Maine ii vedem primii in actiune.

Deci avem asa:

SAMBATA

Digi
14:45 Tottenham - Manchester City

Digi+
17:00 Aston Villla - West Ham
19:30 Chelsea - West Brom

DUMINICA

Digi
18:00 Liverpool - Arsenal

LUNI

Digi
22:00 Manchester United - Newcastle

Cristy RVD
13th August 2010, 21:12
In prima etapa transmit cam tot ce e de transmis, sa vedem cand vor incepe restul campionatelor tari ce vor mai da din PL.

In poll-ul de anul trecut Liverpool a primit cele mai multe voturi si era vazuta ca favorita la castigarea trofeului, anul asta avem doar 3 voturi, dar sper sa fie un rezultat diferit.

Eu i-as baga si pe City in lupta pentru titlu pentru ca Mancini cunoaste bine echipa de sezonul trecut, iar despre lot nu mai vorbesc.

Tazz
13th August 2010, 21:16
Da, au lot, nu zic ca nu. Nu stiu, vom vedea daca sunt in stare sau nu.:o:

Sper sa dea in fiecare etapa macar 4 meciuri. Au scapat de Germania, deci e mai liber. Doar in weekendurile cu MotoGP o sa fie ceva probleme.

Cipri
13th August 2010, 21:52
Eu i-as baga si pe City in lupta pentru titlu pentru ca Mancini cunoaste bine echipa de sezonul trecut, iar despre lot nu mai vorbesc.
Mie Mancini nu mi se pare un antrenor mare . Sincer nu ii vad pe City intre primele 2 , ca sa nu zic 3 :)

Arsenal cred ca o sa castige titlul :ok: .Le-a venit si lor vremea sa mai triumfe in campionat , avand in vedere lotul valoros pe care il au :)

Sir. Eko
13th August 2010, 21:54
Sper sa dea in fiecare etapa macar 4 meciuri. Au scapat de Germania, deci e mai liber. Doar in weekendurile cu MotoGP o sa fie ceva probleme.

4 ar fi ok :ok: sa vedem acum ce vor face.

jo27
14th August 2010, 00:32
sa fim seriosi, Liverpool nu poate fi inclusa printre favoritele la titlu...Mascherano pe picior de plecare..nu inteleg ce vede Hodgson la Hleb :(


Chelsea, Utd si Arsenal pt titlu sezonul asta...

Sorin Blaj
14th August 2010, 00:39
am votat Chelsea.

aoleu....7 au votat Arsenal :shocked:

si Liverpool doar unu :happy

Parca vad ca si-o ia urat Arsenal de la Liverpool in prima etapa. :)

Gooner
14th August 2010, 00:59
Parca vad ca si-o ia urat Arsenal de la Liverpool in prima etapa. :)

Ca anu' trecut :happy

drughi
14th August 2010, 03:56
liverpool-arsenal 1 solist,cand ai un gerrard,torres,kuyt,jovanovici,j.cole,maxi,plus tinerii pacheco,ngog care ar putea fi surprize nu pot fi exclusi din lupta pt. titlul si pana la urma liverpool e cel mai titrat club din anglia daca va fi preluata de sirian sau chinez vor mai aduce 3 ,4 vedete pana pe 10 septembrie mai e ........

jo27
14th August 2010, 09:33
liverpool-arsenal 1 solist,cand ai un gerrard,torres,kuyt,jovanovici,j.cole,maxi,plus tinerii pacheco,ngog care ar putea fi surprize nu pot fi exclusi din lupta pt. titlul si pana la urma liverpool e cel mai titrat club din anglia daca va fi preluata de sirian sau chinez vor mai aduce 3 ,4 vedete pana pe 10 septembrie mai e ........

ti se pare ca la Arsenal joaca alde Tanase, Cristea sau mai stiu eu ce 'talent'? va fi un meci greu, sper ca Liverpool sa se impuna, insa luat per ansamblu, nu au sanse la titlu, sper ca Hodgson sa faca o minune, insa Liverpool nu e Fulham, e un alt nivel. Si Ionut Popa e un antrenor apreciat, mai ales pt ce a facut la Poli Iasi, insa la o echipa cu pretentii nu stiu daca ar face mare brinza.

resita
14th August 2010, 11:08
pe DigiSport si pe DigiPlus vedem meciurile, nu?

messi19
14th August 2010, 11:09
mda... incepe sezonul si redknapp nu a fost in stare sa cumpere macar un jucator vara asta desi se vedea prin amicale ca echipa nu prea joaca cine stie ce.
are neaparat nevoie de macar un fundas central... la inceputu verii ziceau ca au 30-40 mil pt transferuri si el nu a fost in stare sa ii ia pe micah richards sau hangeland care costa in jur de 10 mil.
probabil ca spurs o sa se bata pt un loc de uefa .

castiga tot chelsea. nu ii vad pe united sa aiba puterea sa castige titlu anu asta.
arsenal pe 3 cu fotbalul lor frumos si atat.
city,liverpool sau spurs (un alt miracol??? ) pe 4

adi_sampon
14th August 2010, 11:57
eiurosport a pierdut drepturile de televizare ? aia ce mai trasmit atunci ?

Tazz
14th August 2010, 12:46
Transmit fotbalul de la germanica...

Inca 3 ore !! :yeah:

Celso
14th August 2010, 13:05
http://img197.imageshack.us/img197/7126/captureuu.png (http://img197.imageshack.us/i/captureuu.png/)http://img34.imageshack.us/img34/9684/xxxxd.png (http://img34.imageshack.us/i/xxxxd.png/)http://img801.imageshack.us/img801/8071/81206335.png (http://img801.imageshack.us/i/81206335.png/)http://img525.imageshack.us/img525/4615/fgg.png (http://img525.imageshack.us/i/fgg.png/)

jo27
14th August 2010, 13:19
13 000 de posturi Celso :) La cit mai multe!

Iaco
14th August 2010, 13:53
Sper ca le-o trage Tottenham la cetateni si ca Tamas debuteaza cu dreptul in PL:D

michai
14th August 2010, 13:55
Tamas sa joace bine dupa meciul cu Chelsea:D.Dar oare joaca titular?

Tazz
14th August 2010, 13:56
Sa speram ca da. :)

Cipri
14th August 2010, 13:57
Sper ca le-o trage Tottenham la cetateni si ca Tamas debuteaza cu dreptul in PL:D
La Hotspur cred ca o sa avem parte de putine goluri . Totusi un 1x n-are cum sa nu iese :D .
Poate iese un 0-0 la pauza la Chelsea . Cine stie ... :P

Iaco
14th August 2010, 13:57
Tamas sa joace bine dupa meciul cu Chelsea:D.Dar oare joaca titular?

Cred ca joaca...in afara de primul meci la WBA dupa ianuarie anul trecut(cand a fost dezastru) a fost cel mai bun fundas central al lor....a dat si vreo doua goluri in Championship...un egal ar fii de vis pentru United:D:drak:

Tazz
14th August 2010, 14:26
Si un egal cu gol Tamas ar fi senzational :D

resita
14th August 2010, 14:31
Manchester City, la cate invenstitii a facut si sezonul acesta ... dar cu toate acestea nu cred ca termina in top 5

Iaco
14th August 2010, 14:45
Inca o ora pana la inceputul sezonului...

El Pistolero
14th August 2010, 14:53
A venit si Balotelli la City.Ce atacanti au astia: Tevez,Adebayor,Robinho,Silva,Jo,Santa Cruz,Caicedo,Bellamy si acest Balotelli.:D

Sir. Eko
14th August 2010, 15:02
mda... incepe sezonul si redknapp nu a fost in stare sa cumpere macar un jucator vara asta desi se vedea prin amicale ca echipa nu prea joaca cine stie ce.
are neaparat nevoie de macar un fundas central... la inceputu verii ziceau ca au 30-40 mil pt transferuri si el nu a fost in stare sa ii ia pe micah richards sau hangeland care costa in jur de 10 mil.
probabil ca spurs o sa se bata pt un loc de uefa .



Gallas merge la voi am auzit :).

Meciul cu Liverpool e tot timpu greu...sper sa ii batem,anu trecut nu am avut probleme cu ei ,sa continuam tot asa.

Tazz
14th August 2010, 16:06
Ce frumos joaca Spursii.:)
Fain meci pana acum. This is England ! :D

EonLockz
14th August 2010, 16:07
Joe Hart e genial:ok: city:sleep:

Celso
14th August 2010, 16:21
superb meci:yeah: ...de cand asteptam Premier League:lol:

White Shadow
14th August 2010, 16:23
ma.....Man City joaca in alb ?

El Pistolero
14th August 2010, 16:25
alb inchis:D

White Shadow
14th August 2010, 16:30
sunt slabi rau de tot...chiar plictisitori :sleep:

EonLockz
14th August 2010, 16:31
Cineva sa anunte cativa baieti de pe teren ca nu mai sunt in La Liga:D

YoNuTzz
14th August 2010, 16:35
se vede ca a inceput premier league :D
oricum tottenham a fost cu 2 clase peste man city...
so...go spurs :ok:

Cipri
14th August 2010, 16:36
Frumoasa prima repriza . Gazdele trebuiau sa conduca , dar Hart a aparat bine . Oricum tot Hotspur o sa castige !

El Pistolero
14th August 2010, 16:36
Rezolva imediat Tevez treaba.:D

Celso
14th August 2010, 16:37
Mancini nu a bagat nici unu varf, e greu sa spui ca Tevez joaca atacant ...nu ii place aceasta postura de ultim varf ...daca baga un atacant de careu City poate castiga meciul

White Shadow
14th August 2010, 16:41
nu o vad bine pe City in acest sezon...

dar sa nu ma grabesc....a fost doar o repriza...

Gooner
14th August 2010, 16:48
Astia de la City sa-si bage banii-n dos, n-au jucat nimic :D

resita
14th August 2010, 16:50
Astia de la City sa-si bage banii-n dos, n-au jucat nimic :D

tu crezi ca asa usor se incheaga o echipa?

din pacate pt. City nici anul asta nu vor face mare lucru deoarece iar au adus jucatori pe banda rulanta si n-au timp sa se lege relatiile de joc etc

Sir. Eko
14th August 2010, 17:04
Meci bun :ok: .

Mama ei de treaba Mancini,se vede de la o posta ca e nevoie de un atacant pe teren ....Tevez se plimba stanga dreapta ,coboara ...nu e nimeni in careu :groggy: ,nu stiu ce tactica e asta .Nu stie ca Adebayor iubeste sa joace contra lui Tottenham ? :D

Tottenham joaca foarte bine,au avut ghinion ,meritau sa conduca,au avut si un pui de penalty....

White Shadow
14th August 2010, 17:11
nu intra

Gooner
14th August 2010, 17:21
Daca tot e 0-0 in min 75, macar sa se termine X :D

Sir. Eko
14th August 2010, 17:39
Egal,pacat ca nu am vazut goluri ,a fost un meci bun.

White Shadow
14th August 2010, 17:42
in Premiership si atunci cand un meci se termina 0-0...este un meci frumos...

daca e sa ne luam dupa placa aia veche cu echipa care merita victoria....atunci e clar ca Tottenham a fost peste Man City....si ei meritau sa castige....dar na..s-a terminat 0-0....

EonLockz
14th August 2010, 17:43
Tottenham a avut ghinion, City momentan nu e echipa de fotbal e o adunatura de fotbalisti. Frumos meci:D Rezultat bun pentru (posibilele) contracandidate.

messi19
14th August 2010, 17:48
Gallas merge la voi am auzit :).

Meciul cu Liverpool e tot timpu greu...sper sa ii batem,anu trecut nu am avut probleme cu ei ,sa continuam tot asa.

da. uitasem sa scriu asta. nu rezolva nimic cu gallas:rosu:

au ratat ca prostii meciul asta. trebuiau sa castige lejer daca se concentrau in fata portii:headbang:

Iaco
14th August 2010, 17:50
Tottenham a avut ghinion, City momentan nu e echipa de fotbal e o adunatura de fotbalisti. Frumos meci:D Rezultat bun pentru (posibilele) contracandidate.

Pai iar nu o sa castige nimic si la anu seicii mai aduc o echipa...deja echipa de anul trecut mai mult ca sigur va pleca...Bellamy pleaca...Adebayor daca mai intra de vreo 3 4 ori in minutu 85 sigur in ianuarie va pleca s.a.m.d....la anu iar transfera o echipa...Silva, Toure si cu Balotelli vor pleca in iarna viitoare si tot asa:D

Silva si cu Yaya credeau ca sunt in Spania:D...

Cipri
14th August 2010, 17:53
La City trebuie sa vina un antrenor de valoare ca sa se poata face intr-adevar o treaba buna . Eu am o parere proasta despre Mancini nu de ieri de azi si cred ca nu o sa mi-o schimb daca City o sa joace la fel in continuare .

Tazz
14th August 2010, 17:56
Hart i-a scapat de infrangere pe City. Pacat, meritau sa fie lideri londonezii :D

miril
14th August 2010, 17:57
Spurs vs Hart 0-0. Meci foarte frumos, unde Spurs trebuia sa castige, mai ales dupa prima repriza. Messi, ne trebuie un varf care da goluri, in primul rand. Se asteapta deznodamandul din preliminarii Ch L si dupa aceea, daca ne calificam, si avem mari sanse, vor fi cumparati jucatori, altfel, Levy este de principiului bugetului in balanta :D. COYS!

Falmouth
14th August 2010, 18:01
Salut tuturor!
Sunt nou pe forumul acesta dar vechi pasionat de fotbal.
As vrea sa aflu daca Barclays PL se difuzeaza si sezonul acesta tot pe Eurosport 2 sau pe alt post tv.
P.S.: Imi cer scuze daca intrebarea a mai fost pusa si inainte, dar eu nu am gasit-o.

Tazz
14th August 2010, 18:02
Salutare si bine ai venit!
Nu mai e pe ES, se transmite doar pe Digi.

White Shadow
14th August 2010, 18:03
@ Miril...ce inseamna COYS ?

cred ca toti stiti ce inseamna in afara de mine :happy

nu e prima data cand vad la tine scris "COYS" la finalul unei propozitii care are legatura cu Tottenham...

YoNuTzz
14th August 2010, 18:03
mda...trebuia sa bata totenham...city nu a jucat nimic...

EonLockz
14th August 2010, 18:04
Falmouth, bine ai venit. Din cate stiu e pe Digi Sport. Daca nu ai incerca myp2p.eu

miril
14th August 2010, 18:04
Come On You Spurs!

El Pistolero
14th August 2010, 18:05
Cum naiba sa joci cu Tevez varf impins?Acolo era bun Adebayor,daca tot vroia sa joace cu un varf.Daca ar avea si un antrenor bun,cei de la City ar putea sa se bata la titlu.

EonLockz
14th August 2010, 18:11
A vrut omul sa joace 4-2-4, a auzit ca se juca inainte si a zis sa incerce dar nu i-a zis nimeni ca aia 4 trebuiau sa fie atacanti:D

Sir. Eko
14th August 2010, 18:13
Primu gol!!!

White Shadow
14th August 2010, 18:14
din offside :D

Sir. Eko
14th August 2010, 18:15
Da :D ...ce sa faci...

Gooner
14th August 2010, 18:15
Asta-i meci de 1-1

Tazz
14th August 2010, 18:19
Blackpool conducela Wigan :o:

Gooner
14th August 2010, 18:26
Wigan Athletic 0 - 1 Blackpool :happy
Blackburn R. 1 - 0 Everton
Sunderland 1 - 0 Birmingham C.

EonLockz
14th August 2010, 18:50
Blackpool are sanse mari sa fie primul lider:D poate face un Nottingham Forest:happy

Iaco
14th August 2010, 18:52
Sa nu exageram...tot United sau Chelsea o sa fie primu lider....dupa pauza sigur baga Wigan 1 poate 2 goluri...

Cipri
14th August 2010, 19:17
A vazut cineva autogolul lui Carr ?
... de toata frumusetea :cry:

Gooner
14th August 2010, 19:17
Eu vreau sa exageram. De ce ar bate Chelsea sau Manchester cu 4-0 ? :D

EonLockz
14th August 2010, 19:39
acum trebuie sa dea 5:happy

dav_david
14th August 2010, 19:58
Hai salut la toata lumea ! Am venit si eu de prin caldura si dau repede pe digisport +. Vad ca Villa a batut cu 3-0 pe West Ham. In rest ce s-a mai intamplat ? Dupa scoruri vad ca sunt ceva surprize ( Blackburn, Blackpool). Macar apuc sa il vad pe Tamas in PL :D. Cine imi face si mie repede un scurt rezumat ?

Tazz
14th August 2010, 20:03
Pai ai pierdut un meci foarte frumos. Tottenham - City 0-0
Spurs a avut o caruta de ocazii, dar n-au reusit sa o bage in poarta.

Acum asteptam cu nerabdare debutul lui Tamas in PL :D

EonLockz
14th August 2010, 20:04
FT Tottenham H. 0 - 0 Manchester C.
FT Aston Villa 3 - 0 West Ham U.
FT Blackburn R. 1 - 0 Everton
FT Bolton W. 0 - 0 Fulham
FT Sunderland 2 - 2 Birmingham C.
FT Wigan Athletic 0 - 4 Blackpool
FT Wolverhampton W. 2 - 1 Stoke C.

El Pistolero
14th August 2010, 20:04
L-am avut la fantasy pe portarul de la Wigan.:happy

Tazz
14th August 2010, 20:05
Buna alegere :D

El Pistolero
14th August 2010, 20:06
Ma gandeam ca amaratii astia nu au cum sa dea gol.Si cand colo au dat 4.:happy

dav_david
14th August 2010, 20:07
Pff..mi-am adus si eu aminte acum...Eu am uitat sa pun echipa la Fantasy :headbang: . Am zis ca o pun azi dar am plecat de la 6 dimineata cica sa nu ma apuce caldura :mda:

EonLockz
14th August 2010, 20:09
Eu unul am doua motive sa vreau sa joace Tamas bine:D

EonLockz
14th August 2010, 20:39
Astia l-au transferat pe Fabiansky?:happy

El Pistolero
14th August 2010, 20:41
1-0 Chelsea.

White Shadow
14th August 2010, 20:46
tot de Tamas vorbesc astia :happy

dav_david
14th August 2010, 20:49
Astia s-au mutat pe Digisport sau s-a blocat transmisiunea si d-aia dau reclame ? Ca nu am auzit ultima parte a comentariului si nu am chef sa caut degeaba stream pt. Digisport.

L.E: Gata ! Cred ca se blocase...Mama ce ploua si ce frig e...

Kooler
14th August 2010, 21:20
Drogba e cel mai complet atacant. E foarte greu sa pierzi cu el in teren.

EonLockz
14th August 2010, 22:04
Hai sa nu exageram ca nu joaca singur:P

Sir. Eko
14th August 2010, 22:06
5-0 :groggy:

White Shadow
14th August 2010, 22:11
suntem prea buni pentru campionatul asta :cool:

Cipri
14th August 2010, 22:20
Set 6-0 .

White Shadow
14th August 2010, 22:21
si eu care credeam ca ma uit la fotbal :cool:

na...ca am vazut tenis :cool:

Sir. Eko
14th August 2010, 22:24
Ce noroc ca l-am pus pe Drogba la concurs :D .

Cipri
14th August 2010, 22:25
Ce noroc ca l-am pus pe Drogba la concurs :D .
Ce noroc ca am jucat under 6.5 in min 6,7 :lol:

Celso
14th August 2010, 22:25
http://www.flashscore.ro/res/smiley/extra/chelsea.gif locul 1

Gooner
14th August 2010, 22:33
Las' ca si noi am batut campionatul trecut cu 6-1 in deplasare pe Everton si tot pe trei am terminat :) - Sezonul asta Chamakh da tonul in Premier League :D

Sir. Eko
14th August 2010, 22:55
Nu mai am rabdare pana maine la meci.. :D ,
Foarte curios is ce sistem o sa jucam.

Cipri
14th August 2010, 22:56
Daca intereseaza pe cineva : In ultimele 29 de meciuri dintre L'pool si Arsenal s-a inscris minim 1 gol .

Tazz
14th August 2010, 22:57
Intr-un sistem deficitar probabil :ras-plans:
Sper sa iasa un egal cu multe goluri :D

michai
14th August 2010, 23:06
Chelsea!!! Drogba:yeah::yeah:
Sper sa ramanem pe primul loc:D

White Shadow
14th August 2010, 23:28
Ce fain ar fi sa se termine campionatul acuma...

YoNuTzz
14th August 2010, 23:30
0-6...debut perfect ptr tamas in premier league...

Kooler
14th August 2010, 23:47
Tamas e totusi jucator roman si ar fi bine pentru FC Romaniaautdelamondiale S.A. daca ar reusi sa se acomodeze in Anglia.

resita
15th August 2010, 00:07
set alb

hm, un 6-0 nu este de ici de colo, sa vedem cum se va misca chelsea etapele viitoare

El Pistolero
15th August 2010, 09:58
Chiar am vrut sa zic la inceput,ca ar fi frumos un 7-0 asa de inceput.:D
E bun oricum si acest 6-0.

Celso
15th August 2010, 12:20
Tamas e totusi jucator roman si ar fi bine pentru FC Romaniaautdelamondiale S.A. daca ar reusi sa se acomodeze in Anglia.

ce sa faca Tamas? practic le-am dat niste goluri fara drept de apel, nici ei nu aveau ce sa faca saracii:D ...sa il vedem pe Tamas in meciul cu Sunderland,o echipa mai de nasul lor

Sir. Eko
15th August 2010, 14:45
W.B.A cred ca o sa cada iarasi...dar la ei nu ii o problema,intr-un an sunt inapoi :D

Iaco
15th August 2010, 15:14
Eu as vrea sa ramana...joaca fotbal asa cum trebuie:)

EonLockz
15th August 2010, 15:53
Au sanse sa ramana, zic eu, joaca destul de frumos pana la urma pana acum au avut un singur meci cu campioana, nu cred ca e ok sa zicem cine retrogradeaza si cine nu. Dupa etapa a 10-a se contureaza treaba dar pana atunci WBA are meci cu Arsenal, Liverpool, Tottenham, United si City deci tot nu o sa fie indeajuns de relevanta pozitia in clasament.

Tazz
15th August 2010, 15:57
Pana in etapa 10 joaca cu toti greii?? Asta da inceput de sezon :groggy:

EonLockz
15th August 2010, 15:58
Intr-un fel ii ajuta ca scapa de meciurile foarte grele.

Gooner
15th August 2010, 18:23
C'mon ARSENAL ! Inca juma' de ora !

EonLockz
15th August 2010, 18:51
C'mon Arsenal!!!

dav_david
15th August 2010, 18:54
Hai ca incepe meciul! Discutii probabil la pauza... Hai Cormoranii !!!!!

PiEs: Nu joaca Torres si eu l-am pus la pronosticuri.

jo27
15th August 2010, 19:52
mda, e clar cum se va juca in repriza 2. Arsenal a fost mai buna pina acum, insa nu au avut cine stie ce ocazii...rezultat echitabil. Rosu corect acordat...Joe Cole a devenit din invizibil inexistent. Chamack asta parca e CR2...freza asemanatoare, predispozitie spre a cadea din picioare din senin, cu fotbalul mai greu, insa fiind la inceput de drum e scuzabil

Go Reds, se poate si in 10, chiar daca in 11 fotbal cam putin.

Sir. Eko
15th August 2010, 19:56
Eu ii dadeam si rosu si **** acolo direct pe teren...asa se rup picioarele .
Mai avem un fundas in tot lotu,Wilshere titular in fata lui Song :D ...si Eboue titular :groggy: ...Wenger...

Oaia Dolly
15th August 2010, 19:58
mda, e clar cum se va juca in repriza 2. Arsenal a fost mai buna pina acum, insa nu au avut cine stie ce ocazii...rezultat echitabil. Rosu corect acordat...Joe Cole a devenit din invizibil inexistent. Chamack asta parca e CR2...freza asemanatoare, predispozitie spre a cadea din picioare din senin, cu fotbalul mai greu, insa fiind la inceput de drum e scuzabil

Go Reds, se poate si in 10, chiar daca in 11 fotbal cam putin.

Mda...am avut senzatia in prima repriza ca tactica lui Liverpool a regresat cu 10 ani. Saracul Stevie a admirat pasele aeriene luuungi spre gogu. Joe Cole a reusit 2 pase luminoase iar apoi....nu stiu ce a fost in capul lui. Pacat de ocaziile lui Jovanovic si gogu.

Se va termina 0 0.

C mon Reds!!!!

dav_david
15th August 2010, 20:02
Statistica primei reprize: http://img175.imageshack.us/img175/3589/sp3220100815185741.png
Asa cum s-a vazut si cu ochiul liber, posesia este in favoarea tunarilor. Liverpool era sa dea lovitura pe final, la acel corner sau la sutul lui Johnson.
Inutila interventia lui Cole, rosu corect acordat...putea sa fie o accidentare grava a lui Koscielny. Gerrard mi se pare folosit prea in spate...Putin mai avansat trebuie jucat. Jovanovic s-a vazut la inceput, dupa aceea :sleep: . Pare un jucator cu clasa, ramane de vazut.

White Shadow
15th August 2010, 20:07
1-0 Liverpool :shocked:

jo27
15th August 2010, 20:08
gooooooooooooooooooooooooooooooooool

White Shadow
15th August 2010, 20:20
le are comentatorul ala...Andrei si mai nu stiu cum....stie cand trebuie sa fie facute schimbarile...cine intra...cine iese....

newcool
15th August 2010, 20:38
Ngog-ul asta nu conteneste sa ma surprinda...dar e prima oara cand o face la modul pozitiv:D
C mon Reds, mai e putin:yeah:

YoNuTzz
15th August 2010, 20:52
looooooool....ce-a facut reina...

J.Bond
15th August 2010, 20:53
Fuck you, Pepe!!!!!! Ce gol stupid!:no:

dav_david
15th August 2010, 20:55
Mda...Bine tu ma Reina :headbang:. In loc sa gafeze Almunia isi da auto-gol Reina. Macar sa se termine 1-1...

YoNuTzz
15th August 2010, 20:56
deci:
tottenham - city 0-0
liverpool - arsenal 1-1

newcool
15th August 2010, 20:56
Ce gol de arlechini am luat din nou.
Asta e, pana una alta in 10 oameni e un rezultat multumitor.
Arsenal totusi e Arsenal..

White Shadow
15th August 2010, 20:57
las ma ca a si scos niste mingi super grele...

asta e.....se mai intampla...

J.Bond
15th August 2010, 20:59
Ce gol de arlechini am luat din nou.
Asta e, pana una alta in 10 oameni e un rezultat multumitor.

Si totusi puteam castiga.:D

Oaia Dolly
15th August 2010, 21:00
Saracul Pepe....Parca suntem blestemati in meciurile cu tunarii...in fine/mandru de baieti ca intotdeauna....YNWA

Sir. Eko
15th August 2010, 21:02
Principalul motiv pentru care nu am castigat azi e dragul meu Arsene Wenger si tactica incredibil de proasta aleasa de el .

Mi-au placut Diaby ,Koscienly,Vermaelen si Rosicky.

Arshavin nu stiu de ce are impresia ca e titular incontestabil si ca poate sa intre pe teren la plimbare...

Ioa da si Reina se face de ras..apoi 2 minute mai tarziu Almunia scoate o minge grea ,ce dracu se intampla cu lumea ?

Pe bune ca pe voi va multumeste cum a jucat azi Liverpool? Mie mi se pare ca ati calatorit in timp 10 ani ca stil de joc .

White Shadow
15th August 2010, 21:26
Pe bune ca pe voi va multumeste cum a jucat azi Liverpool? Mie mi se pare ca ati calatorit in timp 10 ani ca stil de joc .

bine ma ca ati jucat voi mai bine :sleep:

jo27
15th August 2010, 21:50
Principalul motiv pentru care nu am castigat azi e dragul meu Arsene Wenger si tactica incredibil de proasta aleasa de el .

Mi-au placut Diaby ,Koscienly,Vermaelen si Rosicky.

Arshavin nu stiu de ce are impresia ca e titular incontestabil si ca poate sa intre pe teren la plimbare...

Ioa da si Reina se face de ras..apoi 2 minute mai tarziu Almunia scoate o minge grea ,ce dracu se intampla cu lumea ?

Pe bune ca pe voi va multumeste cum a jucat azi Liverpool? Mie mi se pare ca ati calatorit in timp 10 ani ca stil de joc .

mi-a placut in repriza a 2-a, in prima parte, Liverpool, insa per total asa e, e un regres.

Sir. Eko
15th August 2010, 21:52
Noi eram echipa cu absenti mai multi ,cu un prim 11 ciudat si echipa care a jucat in deplasare :D(si nu oriunde ci pe Anfiled).In a 2 a repriza inteleg in 10 oameni de aperi ca asta e ,dar in prima?

Mai bine de acum 10 ani se juca fotbal asa,pasa lunga dupa pasa lunga :D .
Daca pleaca Mascherano(omul meciului probabil)aveti probleme mari de tot.
Insa e doar prima etapa nu a jucat Torres din primu minut,aveti antrenor bun sigur se schimba in bine jocu pe parcurs.

Gooner
15th August 2010, 21:54
Semnatura ma!

dav_david
15th August 2010, 21:55
E doar prima etapa nu a jucat Torres din primu minut,aveti antrenor bun sigur se schimba in bine jocu pe parcurs si va batem in retur :evil:

Sau poate nu...mai sti ce se intampla ? Mai ales daca pleaca Mascherano.

newcool
16th August 2010, 00:31
Acu' la rece pot spune asa:
Antrenor nou, totusi valoros. Vom vedea pe parcurs cum va gestiona vestiarul..
Lot destul de subtire, banca de rezerve inca in suferinta.
Transferuri putine...
In ansamblu e bine ca nu s-au pierdut jucatori, orice jucator nou e totusi un plus.
Sunt optmist, anul asta va fi mai bun ca cel trecut. De ce? Fiinca echipa e in mare aceeasi, relatiile de joc se cunosc foarte bine, si stim cu totii ca Liverpoool e o stare de spirit.Aia care a refacut un 0-3 in finala cu Milan.:ok:

milanezu
16th August 2010, 00:49
meci mai plictisitor ca asta nu am mai vazut.
cica cel mai bun campionat din lume.
ce gluma buna.

newcool
16th August 2010, 01:02
meci mai plictisitor ca asta nu am mai vazut.
cica cel mai bun campionat din lume.
ce gluma buna.
Las' ca-i mai antrenant catennacio ala din Italia:groggy:

milanezu
16th August 2010, 01:07
cred ca liverpool a facut catennacio azi.
sau dupa tine liverpool a jucat fenomenal nu?

White Shadow
16th August 2010, 01:08
meci mai plictisitor ca asta nu am mai vazut.
cica cel mai bun campionat din lume.
ce gluma buna.

tu acum realizezi ca esti ca si un alb care a intrat intr-un bar de negri, nu ?

newcool
16th August 2010, 01:57
cred ca liverpool a facut catennacio azi.
sau dupa tine liverpool a jucat fenomenal nu?
Acu' de ce o dai din cola-n fanta?
Era vorba de "plictisitorul" campionat englez, nu?
P.S.
Liverpool cand joaca fenomenal nu-i sta nimeni in fata.
Deocamdata echipa joaca comsi-comsa, multumit?:rolleyes:

philos
16th August 2010, 03:28
rezultatul e echitabil... mai ales c-am jucat in 10 o repriza... dar nah, nu ma pot gandi decat la eroarea lui pepe...

Sir. Eko
16th August 2010, 14:33
tu acum realizezi ca esti ca si un alb care a intrat intr-un bar de negri, nu ?

Nu doar ca a intrat a spus si "what up my nigg...."
Milanezu e doar foarte foarte frustrat ,nu il luati in seama :) .

philos,lui Pepe i s-a intamplat ceva ,ciudat ,nu ii sta in fire ...e cam cel mai bun portar din campionat ....gandeste-te cum a scos cu o faza inainte sutul lui Rosicky :ok: .

Iaco
16th August 2010, 14:53
Nu doar ca a intrat a spus si "what up my nigg...."
Milanezu e doar foarte foarte frustrat ,nu il luati in seama :) .

philos,lui Pepe i s-a intamplat ceva ,ciudat ,nu ii sta in fire ...e cam cel mai bun portar din campionat ....gandeste-te cum a scos cu o faza inainte sutul lui Rosicky :ok: .

Acum ar fii super tare sa mearga sa ceara transferul la Arsenal:D:D...nu cred ca ar mai avea viata in Anglia:D:D

philos
16th August 2010, 16:23
apropo, in poll am votat cu inima nu cu mintea :)

Cristy RVD
16th August 2010, 17:43
cred ca liverpool a facut catennacio azi.


Cat timp Roy e la echipa, Liverpool va primi putine goluri dar nici nu va marca foarte mult.

Am vazut doar Liverpool - Arsenal din etapa asta.Ne-am miscat binisor :D

Iaco
16th August 2010, 18:03
Mama ce ma enerveaza asteptarea asta...vreau sa ii vad si eu pe baieti la treaba:D

Cata a trecut la rivali:(

Tazz
16th August 2010, 19:16
Cata a trecut la rivali:(

Nicio grija, m-am infiltrat si eu acolo si o sa-l aduc inapoi. Sunt cu ochii pe el :cool:

Sir. Eko
16th August 2010, 19:47
apropo, in poll am votat cu inima nu cu mintea :)


Si eu la fel,daca votam cu mintea ,puneam Chelsea sau Man United .



Mama ce ma enerveaza asteptarea asta...vreau sa ii vad si eu pe baieti la treaba:D

Cata a trecut la rivali:(

Cel mai aiurea...asa greu trece timpu cand astepti ceva :D

E plictiseala acolo ...revine el!

Iaco
16th August 2010, 21:19
Bai da nu am ce face....giz ce dreaqu l-au pus la 8...

dav_david
16th August 2010, 21:56
Nici eu n-am ce face...Chiar n-am...citesct un forum RPG despre Harry Potter :ras-plans: . Macar am citit cartile :sleep:
Ceva idei...? Ce pot sa fac pana la 10 ?

OT: Cred ca bate Man Utd azi, doar joaca cu o nou-promovata...Nu mai e nici Newcastle ce a fost...

Andrei_23
16th August 2010, 22:59
Un stream bun baieti aveti? Am unu de la Digi da' imi merge sacadat...

dav_david
16th August 2010, 23:01
Link de sopcast: sop://broker.sopcast.com:3912/82153 - ESPN, se vede foarte bine !

Lordul
16th August 2010, 23:05
ce victorie a reusit Blackpool cu 4-0 in deplasare la Wigan Athletic

YoNuTzz
16th August 2010, 23:37
goool ! berbatov :D

poate se trezeste berbatov si face si el un sezon bun anul asta

Lordul
16th August 2010, 23:40
trebuie la cati bani s-a dat pe el :D

YoNuTzz
16th August 2010, 23:45
2-0 :D
hai ca mai avem timp sa mai dam inca 4 pana la final :D

ps: inca odata trebuie sa remarc cat de tari sunt echipamentele

Andrei_23
16th August 2010, 23:49
Mie nu-mi plac deloc echipamentele...mai ales cum arata sigla aia a sponsorului.

Newcastle a inceput bine, pacat ca s-au restras si au fost pedepsiti.

Nani a inceput sa fie si eficient, nu doar spectaculos.

White Shadow
17th August 2010, 00:02
vad ca Rooney inca nu si-a revenit....

YoNuTzz
17th August 2010, 00:04
isi revine acum in repriza a 2-a

Andrei_23
17th August 2010, 00:06
Baga jumate de Jack pe gat la vestiar si sa vezi ce joaca :D

Lordul
17th August 2010, 00:15
mai bine juma de Chivas

Sir. Eko
17th August 2010, 00:16
Lordule.....

White Shadow
17th August 2010, 00:21
a marcat Rooney...

Lordul
17th August 2010, 00:26
v-am zis eu

Sir. Eko
17th August 2010, 00:26
a marcat Rooney...

??

pe livescore nu apare nimic :D

Andrei_23
17th August 2010, 00:29
A marcat, pacat ca nu s-a pus :happy

YoNuTzz
17th August 2010, 00:32
oricum man utd joaca bine

Lordul
17th August 2010, 00:47
Ryan Giggs marcheaza /OLE/ /OLE/

YoNuTzz
17th August 2010, 01:00
superb giggs :ok:

Iaco
17th August 2010, 01:04
Daca Giggs ar fi jucat pentru Anglia acum am fi zis....Pele Who??

Tazz
17th August 2010, 01:07
Bine zis! :ok:

Sir. Eko
17th August 2010, 01:17
Dar intrebarea este:

http://www.redcafe.net/f6/would-you-give-up-testicle-make-giggs-scholes-immortal-305993/

Tazz
17th August 2010, 01:20
Mie imi ajunge unu !! Deci DA :cry:

YoNuTzz
17th August 2010, 01:24
Lol ! :D

Sir. Eko
17th August 2010, 01:25
Morph ? :D

Iaco
17th August 2010, 01:36
Ma mai gandesc:P

Lordul
17th August 2010, 01:42
Cel mai tare a fost comentariul „impotriva lui am jucat la Cardiff , generatia de aur a noastra s-a retras , Giggs continuua sa joace la cel mai inalt nivel ”

milanezu
17th August 2010, 01:44
ce a ajuns si man utd.
toti dinosaurii joaca la ei.

Tazz
17th August 2010, 01:48
Ba hai ca deja sari calu. Fa pasi de aici, milnezule !!

Sir. Eko
17th August 2010, 02:04
Lipseste omu 2 minute de aici si pierde toata distractia :( .

milanezu
17th August 2010, 02:07
ce echipa si arsenal.
are un om in plus o repriza si de abia fac 1-1.
absolut fenomenal.

Iaco
17th August 2010, 02:08
Milanezule...la urmatoarea abatere ai avertisment...nu mai inflama spiritele degeaba...

Eko...data viitoare iti dau un bip:D:P

Sir. Eko
17th August 2010, 02:15
ce echipa si arsenal.
are un om in plus o repriza si de abia fac 1-1.
absolut fenomenal.

Tu esti ceva gen :

http://img62.imageshack.us/img62/3246/93251084.jpg (http://img62.imageshack.us/i/93251084.jpg/)

De ce mai intri pe aici ? :D ...nici trolling nu stii face calumea.

milanezu
17th August 2010, 02:18
da exact asa au fost baietii de la gradinita.
poi daca nu tu atunci cine sa-si cunoasca propria echipa.
we all know one.
yes:WENGER.

Sir. Eko
17th August 2010, 02:20
da exact asa au fost baietii de la gradinita.
poi daca nu tu atunci cine sa-si cunoasca propria echipa.
we all know one.
yes:WENGER.

:happy:happy
Pe bune ,cati ani ai ? :D

milanezu
17th August 2010, 02:23
da exact asa este si jocul lui arsenal.
de ras.
cat il mai tineti pe mister i can't win a fucking champions league?

Sir. Eko
17th August 2010, 02:25
Pana in 2014 ,uite ti-am raspuns,e randul tau.De unde atata ura?frustrare ? :D ...trauma din copilarie cel mai probabil ...:( ai fost abandonat sau mai rau :( .
Gata cu off ca ma omoara Celso cand vede :D .

milanezu
17th August 2010, 02:28
nu stiu ce ura visezi.
eu nu am nimic cu echipele din anglia.
doar imi spun parerea.

Sir. Eko
17th August 2010, 02:30
Abuz deci ? :)

zebe
17th August 2010, 02:32
Englezilor, v-ati gasit jucarie? :D

Iaco
17th August 2010, 02:35
nu stiu ce ura visezi.
eu nu am nimic cu echipele din anglia.
doar imi spun parerea.

Nu iti spui parearea ...doar ne freci noua ridichea...inca un post de genu si iti arat :rosu:

Sir. Eko
17th August 2010, 02:38
Englezilor, v-ati gasit jucarie? :D

Nea...il ignor de acum incolo :D ..daca e luat in seama tot revine :)

Gooner
17th August 2010, 02:39
Ce echipa e aia Arsenal? Steaua a batut Branesti cu 2-1!

jo27
17th August 2010, 09:16
isi permite omul sa faca misto de echipele din Anglia. dupa un sezon fabulos facut de mILAN, cu un fotbal super-spectaculos, si cu un lot foarte tinar (niciun dinosaur), e normal sa fie scirbit de ce vede aici. intrebarea e: cine il obliga sa se uite?

YoNuTzz
18th August 2010, 19:59
Manchester City Complete Signing Of James Milner From Aston Villa
dupa Gareth Barry, acum l-au luat si pe Milner de la Villa...mai lipseste sa-l ia si pe ashley young :mda:

Iaco
18th August 2010, 20:17
Manchester City Complete Signing Of James Milner From Aston Villa
dupa Gareth Barry, acum l-au luat si pe Milner de la Villa...mai lipseste sa-l ia si pe ashley young :mda:

Niste imbecili:D:D...la anu cumpara alta echipa:)

Cristy RVD
18th August 2010, 20:19
Manchester City Complete Signing Of James Milner From Aston Villa
dupa Gareth Barry, acum l-au luat si pe Milner de la Villa...mai lipseste sa-l ia si pe ashley young :mda:

Lasa ca l-au dat pe Dunne acolo si face treaba buna.

Sir. Eko
18th August 2010, 20:27
mama lor ,astea cumpara tot.

YoNuTzz
18th August 2010, 20:29
ar fi amuzant sa termine iar pe 5 :D

Andrei_23
18th August 2010, 20:34
M-ar mira se termine mai sus.

Sir. Eko
18th August 2010, 20:48
ar fi amuzant sa termine iar pe 5 :D

Bine ar fi ...dar anu asta cred ca vor prinde BIG 4 ...

Iaco
18th August 2010, 21:01
Nu prind...o echipa mare din Anglia in locul lui Spurs ii umilea:D cu tot cu Hart:)

jo27
18th August 2010, 22:23
Nu prind...o echipa mare din Anglia in locul lui Spurs ii umilea:D cu tot cu Hart:)

se va intimpla luni

Sir. Eko
18th August 2010, 22:24
se va intimpla luni

Cu Arsenal joaca mai incolo :P ...
Glumesc,sper sa ii rupeti luni!

Cipri
18th August 2010, 22:28
mama lor ,astea cumpara tot.
Daca nu isi iau un antrenor pe masura valorii lotului , degeaba :P

Iaco
18th August 2010, 23:05
Daca nu isi iau un antrenor pe masura valorii lotului , degeaba :P

Nici nu tine de antrenor...tine de politica clubului...nu au rezultatele scontate dupa un sezon in care au investit 200 de milioane cumpara alta echipa...daca nici anu asta nu castiga nimic araboii vor arunca din nou cu banii...si tot asha...ca sa faci o echipa competitiva ai nevoie de continuitate...

Gooner
20th August 2010, 01:21
Am un coleg care are un fular cu Manchester United, in ziua meciului cu baietii astia care-s cu dopingul financiar de la City, va fi al meu :). Pacat ca incetul cu incetul vor fi acceptati si astia ca rivali, precum pensironarii rusului. Au venit ungurii la cfr, rusii la chelsea (rivala nimanui) si arabii la city - si au facut din rahat brici - echipe hranite peste noapte cu munti de bani. Dar, no problem! "U" ramane echipa Clujului, Chelsea ramane a patra echipa a Londrei iar de ultima echipa de mercenari, ce pot sa spun in afara de...pity the fool

YoNuTzz
20th August 2010, 02:00
Am un coleg care are un fular cu Manchester United, in ziua meciului cu baietii astia care-s cu dopingul financiar de la City, va fi al meu :). Pacat ca incetul cu incetul vor fi acceptati si astia ca rivali, precum pensironarii rusului. Au venit ungurii la cfr, rusii la chelsea (rivala nimanui) si arabii la city - si au facut din rahat brici - echipe hranite peste noapte cu munti de bani. Dar, no problem! "U" ramane echipa Clujului, Chelsea ramane a patra echipa a Londrei iar de ultima echipa de mercenari, ce pot sa spun in afara de...pity the fool

hey, nr de titluri spune totul:

1. Man Utd - 18
1. Liverpool - 18
3. Arsenal - 13
hai si 4. Everton - 9

in rest gata, se trage linie si eu nu ii vad nici pe Chelsea nici pe City deasupra liniei :D

milanezu
21st August 2010, 02:31
incepe oare etapa cu o surpriza pe emirates?

Gooner
21st August 2010, 04:44
Clar. Surpriza: Cesc titular! :happy

Cristy RVD
21st August 2010, 18:55
aiaiai ce joaca Bale asta :X

2 goluri la Stoke, o bara in meciul cu City si inca vreo 2 ocazii.

White Shadow
21st August 2010, 19:16
pfoai...si am pus 6-0 scor corect la concurs dar m-am razgandit :headbang:

hai sa vedem daca mai baga inca un gol...pana acum 5-0...min 60

Patriots
21st August 2010, 19:21
Cum a putut sa rateze Chamakh :(