PDA

View Full Version : Andone ameninta cu demisia.



delaoltenia
9th August 2010, 11:47
Ioan Andone le-a transmis sefilor din Stefan cel Mare ca va pleca in cazul in care vor incerca sa ii impuna jucatori. De asemenea, Falcosul le-a dat un ultimatum, spunandu-le ca vrea cat mai rapid transferuri noi.
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/dinamo/66047/andone-ameninta-cu-demisia.htm

Nebunie totala.Piturca a plecat de la Steaua,Mandorlini este pe faras la CFR Cluj,iar acum Andone.
Daca doriti sa comentati?

Pedro1984
9th August 2010, 11:57
pai cu lotul asta nu prea poate sa faca performanta ... ar avea nevoie de transferuri bune , un Galamaz de la Urziceni , Brandan ....

Trim0b
9th August 2010, 12:02
urmeaza sumi?niciodata:D

delaoltenia
9th August 2010, 12:03
Sumi antrenorul? :D

Trim0b
9th August 2010, 12:04
Sumi antrenorul? :D

pai care?:D

jonsnow
9th August 2010, 12:08
bani de transferuri nu sunt sigur, dar nici Andone nu o sa plece...

superchumbo
9th August 2010, 15:19
sa vedem daca va avea coloana vertebrala cat piturca, desi nu cred..

red-bull
9th August 2010, 17:51
Daaa.Ca Piturca a avut coloana vertebrala.mai ales sa parasesca echipa chiar inaintea unui meci.Andone nu cred ca va pleca, dar nici bine nu o sa ii fie...

Lexus.
10th August 2010, 02:45
sa vedem daca va avea coloana vertebrala cat piturca, desi nu cred..
La pitzurca coloana vertebrala se numeste smecherie, golanism sau nesimtire...si nu contine calciu deloc:D

Ando s-ar putea sa plece...cu idiotii din conducerea clubului e greu de facut performanta.

superchumbo
10th August 2010, 12:07
poate pentru niste comunisti indoctrinati "nesimtire" se numeste un contract de munca in care esti lasat sa-ti faci treaba, dar cum smecherii cu bani sunt idolii tutoror teminatilor din romania, nu ma mir