PDA

View Full Version : Dinamo



olaru_george72
4th November 2006, 14:19
cine oare ne v-a oprii,urmeaza statia Cluj

olaru_george72
4th November 2006, 14:21
asa va vrem mereu,tineti-o tot asa baieti sa moara dusmanii

Mario Di Lazi
12th December 2006, 07:39
Acționarul FC Dinamo, Cristian Borcea, a declarat că premiul pentru cel mai bun conducător de club dovedește că gruparea din Șoseaua Ștefan cel Mare este, în 2006, cea mai bună. "Este un premiu care dovedește încă o dată că Dinamo este cel mai bun club în acest an. Acest premiu ne obligă foarte mult. Le mulțumesc colegilor și tuturor celor care se ocupă de destinele clubului Dinamo", a spus Borcea.

Atacantul Claudiu Niculescu, desemnat, alături de Nicolae Dică, de la Steaua, cel mai bun fotbalist din campionatul intern, speră ca distincția primită luni să nu fie ultima din cariera sa. "A fost prima dată când am primit un astfel de premiu și sper să nu fie și ultima. Și Dică merita să câștige, pentru că a dovedit de atâtea ori că este un jucător de mare valoare", a afirmat Niculescu.
sursa - prosport.ro

apercele
12th December 2006, 17:52
borcea sa aduca jucatori acum in pauza competitionala si sa nu vanda din titularii de azi....las-o mai subtire cu trofeele borcica ca mai ai treaba de facut... tine-l pe ganez in groapa, mareste-le salariile jucatorilor si ne vedem in primavara

Aurel.D
12th December 2006, 19:01
Borcea vad ca a inceput iar cu declaratii din alea de-ale lui, de sant. Sa taca dracu' din gura si sa nu uite ca asta trebuie sa fie doar inceputul sa nu se culce pe o ureche.
S-a terminat campionatul??
Eu imi doresc victorie in Ghencea la primavara, dupa aia consider incheiat campionatul!!

Mario Di Lazi
13th December 2006, 07:30
NU lui Zicu ...
Nu-l mai vreau pe Zicu la Dinamo ... Sa ma bage iar in boala cu ratarile lui ... Si ce s-a mai bucurat nenorocitu la golul dat in meciul cu DInamo ...