PDA

View Full Version : Etapa 4: Dinamo-Rapid 3-2



Pages : [1] 2

Cristina
9th August 2010, 11:06
duminica,15.08.2010
ora:20.00,Digi Sport
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
9th August 2010, 11:20
Meci deschis oricarui rezultat.Un egal ar multumi ambele echipe.

Trim0b
9th August 2010, 11:30
2 chinuit

Pedro1984
9th August 2010, 11:50
2 solist :D

isshmen_vali
9th August 2010, 12:20
2, normal!
Hai Rapid!

Matracuca
9th August 2010, 12:38
cred ca are sanse rapid la victorie

stiintacv
9th August 2010, 15:22
meci egal.

vlad1607
9th August 2010, 15:43
castigam :D

samar
9th August 2010, 15:43
castigam :D

... experienta :D

App...joaca si moti? :P

Trim0b
9th August 2010, 15:44
... experienta :D



mi-ai luat vorba din gura:D

Datenshi
9th August 2010, 15:46
... experienta :D

App...joaca si moti? :P

Cu Moti n-avem emotii. :happy

delaoltenia
9th August 2010, 15:54
Moti a fost cel mai bun la Tg Jiu,zau... :D

vlad1607
9th August 2010, 15:54
... experienta :D

App...joaca si moti? :P

castigam experienta si 3 puncte :D
si mortzii nu joaca :D

Cristy RVD
9th August 2010, 16:16
Dinamo e slaba in aparare noi suntem slabi in atac, ei sunt buni in atac, noi suntem buni in aparare.

1x.

Datenshi
9th August 2010, 16:18
Corect, dar eu vad un pic diferit finalul. 0-0 sau 0-1.

Rossi
9th August 2010, 18:36
1 solist ...

El Pistolero
9th August 2010, 19:03
Naspa ca e pe Digi.
Meci egal.(0-0):D

rpb
9th August 2010, 19:34
Imi e frica de meciul asta. Dupa atatea rezultate slabe, sunt sigur ca Dinamo va incerca sa se mobilizeze.

Lordul
9th August 2010, 19:38
1 solist

Datenshi
9th August 2010, 20:35
1 solist

fara discutii. :happy

Frana91
9th August 2010, 20:37
FZR !!!!!! Sper sa castigam :D sa ne drumu la goluri

Farmecul Vietii
9th August 2010, 21:26
Dupa patania cu galatenii mi-e cam frica sa sper,asa ca nu mai zic nimic,insa am incredere ca baietii vor arata o alta fata in acest meci.Cainele poate musca cand e ranit,insa dinamo e un caine ranit de vreo 3 sezoane,ei nu mai musca pe nimeni.Adevarat ca nici noi nu reprezentam mare lucru la ora actuala insa suntem Rapid si nu putem dormi mult in mediocritate.Ori un trist 0-0 ori cineva bate cu 1-0,sper sa fim noi.
Doamne ajuta!

Imperator Ares
9th August 2010, 23:08
rapidu bate

jhon_goodboy
9th August 2010, 23:37
Nu cred ca vor avea probleme cei de la Dinamo, le-au venit moralul inapoi cat de cat dupa meciul cu Pandurii. As vrea sa vad cel mai buni meci al cainilor rosii. :rolleyes:

Elgorriaga
9th August 2010, 23:42
Dupa patania cu galatenii mi-e cam frica sa sper,asa ca nu mai zic nimic,insa am incredere ca baietii vor arata o alta fata in acest meci.Cainele poate musca cand e ranit,insa dinamo e un caine ranit de vreo 3 sezoane,ei nu mai musca pe nimeni.Adevarat ca nici noi nu reprezentam mare lucru la ora actuala insa suntem Rapid si nu putem dormi mult in mediocritate.Ori un trist 0-0 ori cineva bate cu 1-0,sper sa fim noi.
Doamne ajuta!

0-0? sau scoruri mici? la Dinamo - Rapid? imposibil!! Aș zice că se vor da de la 4 goluri în sus, ca de obicei (1-1 din turul trecut a fost excepția).

Lexus.
10th August 2010, 02:17
Bate Dinamo:D

Shinnok
10th August 2010, 03:01
X solist.

YoNuTzz
10th August 2010, 04:07
meci de X...

Aurel.D
10th August 2010, 10:48
Si eu prevad o victorie a lui Dinamo, dar sincer nu ma intereseaza!

isshmen_vali
10th August 2010, 12:53
FZR !!!!!! Sper sa castigam :D sa ne drumu la goluri

Ce vrei sa spui, ca nu inteleg... ?
Sper sa nu luam gol nici acum :)

Doctor Adirei
10th August 2010, 14:18
derbyul etapei,sper sa bata rapid:D

six
10th August 2010, 18:33
Si eu prevad o victorie a lui Dinamo, dar sincer nu ma intereseaza! :cry::cry::cry: aurica,am vorbit cu torjinio si zicea ca nu+i sigur de victorie....:D

Matracuca
10th August 2010, 18:57
daca bate rapid, cred ca pleaca ando

Frana91
11th August 2010, 00:57
Vreau sa vad multe goluri :D

IoNNuT
11th August 2010, 13:03
Eu zic ca se va termina egal :P

philos
11th August 2010, 14:58
meci deschis oricarui rezultat... sper sa bata aia in alb :)

Hingherul
11th August 2010, 18:09
rapidul joaca fotbal pe langa "soricareasca" practicata de rasi.
daca Sportul le-a infipt 3 boabe nefericitilor chiar la ei in lighean, oare cate le baga ai lu` sumu`?

meci frumos dupa care rasii....vor ramane DE RAS.!
2 irefutabil de indiscutabil. hariciumbele incep...SFARSITUL!

Uimirea
11th August 2010, 19:13
A doua victorie a Rapidului.

Duba
11th August 2010, 20:24
In doua echipe de gloabeX-ul este cel mai probabil pronostic. Deci, X sa fie.

d_e_l_i_r_a
11th August 2010, 20:38
merg pe 1 .... nu ca as tine cu dinamo dar ma gandesc ca poate vor avea zvacnire de orgoliu dupa meciul cu ustasii de la hajduk si partida de la pandurii

Lloyd Banks
11th August 2010, 22:11
Sper sa dam mai multe decat primim! E bun de jucat la pariuri gol marcat Rapid :)

laurdog
12th August 2010, 14:38
Sa nu cumva sa te duci la padure cu oieru'!
Batem...............cred...................sper... ............dracu stie.:D

philos
12th August 2010, 14:40
de ce bre laure, acu' si picnicurile sunt interzise? :D:D:D

Hingherul
12th August 2010, 15:11
nu-s interzise dar cand exista riscul sa te intorci cracanat nu-s recomandate. dat dracu becali asta. acum e si footangiul din lastaris.

resita
13th August 2010, 08:56
la cum s-a miscat Dinamo in ultimul timp un egal ar fi super multumitor dar nu cred ca Rapid va rata sansa de a castiga in groapa

red-bull
13th August 2010, 09:04
Meci greu.Dinamo trebuie sa isi ia revansa.Sper ca o sa fie 1 pana la urma.

Datenshi
13th August 2010, 09:30
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/foto-andone-pregateste-o-tactica-cu-doi-portari-pentru-meciul-cu-rapid-6868749 :D

kubuntu
13th August 2010, 13:47
meci de 1 x 2

J.Bond
13th August 2010, 13:51
Meci echilibrat. Poate castiga oricine aici, la fel de bine ca sa nu castige nimeni.:)

Lloyd Banks
13th August 2010, 16:01
Meci echilibrat. Poate castiga oricine aici, la fel de bine ca sa nu castige nimeni.:)

Cata inteligenta...Tipic basesciana :D

Melcyah
13th August 2010, 17:13
Sper sa bata Rapid, daca nu reusesc atunci o sa pice de tot baietii astia :|. In privinta scorului eu il vad la 0-1, am rupt si traditia cu Otelul si o facem si acum :D Putine goluri :P

Hingherul
13th August 2010, 17:15
sa nu va uitati biletelele roz :D

samar
13th August 2010, 17:28
sa nu va uitati biletelele roz :D

Vezi cum provoci?! :D

Hingherul
13th August 2010, 17:34
eu????
hariciumbele fac glume d`astea proaste.

tigan borat
14th August 2010, 12:21
am auzit ca si-a anuntat prezenta o galerie din franta la meci....[edit]

delaoltenia
14th August 2010, 12:25
Man,vezi ce si cum scrii,ai inceput cu dreptul inca de la primul post. :mda:

Datenshi
14th August 2010, 12:28
Ce scrisese? :D

delaoltenia
14th August 2010, 12:29
Bate campii :D
L-am avertizat pentru moment,e nou si am zis sa nu-i fac primirea cu o sanctiune.

Trim0b
14th August 2010, 12:31
aveti grija ca Dario e cel mai rau moderator:D

delaoltenia
14th August 2010, 12:31
daca tu zici.. :D

Trim0b
14th August 2010, 12:33
daca tu zici.. :D

tu esti singuru care imi dai puncte:groggy:

Duba
14th August 2010, 12:35
am auzit ca si-a anuntat prezenta o galerie din franta la meci....[edit]

Eu auzisem ca vine si una de la Moskva sa-i ajute pe fratorii de la Bucuresti. Mai precis cea a lui Lokomotiv. Nu degeaba cele doua cluburi au luat fiinta in 1923. Nu degeaba echipa de sub pod isi are originea in cel mai rosu cartier din Romania, Grivita.

delaoltenia
14th August 2010, 12:36
Doar doua Trim,sunt sigur ca nu te-ai imbolnavit. :D
edit/vedeti,acum venea Duba si dezvolta postul "domnului @tigan borat" ;)

Denis
14th August 2010, 12:38
Bate Rapidul lejer.

Duba
14th August 2010, 12:41
Doar doua Trim,sunt sigur ca nu te-ai imbolnavit. :D
edit/vedeti,acum venea Duba si dezvolta postul "domnului @tigan borat" ;)

Eu nu 'dezvolt' nimic. Doar le reamintesc unora adevarul istoric. Stiu ca doare, dar e musai sa-l cunoasca toata lumea.

Datenshi
14th August 2010, 12:42
Eu auzisem ca vine si una de la Moskva sa-i ajute pe fratorii de la Bucuresti. Mai precis cea a lui Lokomotiv. Nu degeaba cele doua cluburi au luat fiinta in 1923. Nu degeaba echipa de sub pod isi are originea in cel mai rosu cartier din Romania, Grivita.

Am mai auzit si ca niste dubite albe cu cruce rosie (deci clar e ceva legat de Dinamo), umbla prin oras sa stranga mosii senili de pe strazi.

delaoltenia
14th August 2010, 12:43
Duba,ai obiceiul asta,ca nu vrei sa recunosti e problema ta.
Daca postezi fara jigniri si atacuri la persoana este totul ok.Trebuie sa realizezi ca avem o varsta la care trebuie sa fim un exemplu pozitiv,chiar si pe un forum.
Iti doresc o zi buna. :)

Duba
14th August 2010, 12:45
Am mai auzit si ca niste dubite albe cu cruce rosie (deci clar e ceva legat de Dinamo), umbla prin oras sa stranga mosii senili de pe strazi.



On topic
Repet, stiu ca doare, insa adevarul despre primul club bolsevic din Romania, rapid, trebuie sa-l cunoasca toata lumea.

Datenshi
14th August 2010, 12:47
Duba, am scris si eu aici un zvon, asa cum ai scris si tu unul mai sus. Te-ai simtit sau care e problema?

Duba
14th August 2010, 12:48
Duba,ai obiceiul asta,ca nu vrei sa recunosti e problema ta.

Obiceiul meu este, repet, sa spun adevarul. Ca unii dintre voi nu vreti sau nu puteti sa credeti, dupa ce zeci de ani vi s-au spalat creierii, e doar problema voastra. Eu nu doresc altceva decat ca toata lumea sa cunosca cine a fost clubul bolsevic, rapid.

Hingherul
14th August 2010, 12:48
publicitate:

FII ROZZZZ...FII RAPID!

Trim0b
14th August 2010, 12:56
Eu auzisem ca vine si una de la Moskva sa-i ajute pe fratorii de la Bucuresti. Mai precis cea a lui Lokomotiv. Nu degeaba cele doua cluburi au luat fiinta in 1923. Nu degeaba echipa de sub pod isi are originea in cel mai rosu cartier din Romania, Grivita.

pai o sa vina de la moskova sa ii ajute pe aia 300 spartani din tribuna si nu ar strica sa treaca si pe langa cimitir ca si acolo o sa fie stadionul gol
pai se poate sa lase comunistii fratiorii mai mici la greu?

Datenshi
14th August 2010, 14:53
"Am înțeles că au mai vîndut vreo trei bilete azi dimineață și mi se pare ciudat că nu a fost nici o televizune acolo să surprindă momentul.” Dinu Gheorghe :cry:

dumboss_yo
14th August 2010, 15:12
Meciul se anunta echilibrat, dar eu cred ca Rapid se va impune.

samar
14th August 2010, 15:12
Copos: "Veneam noi sa le umplem stadionul dinamovistilor, dar nu ni se dau mai mult de 406 de bilete" :D

Denis
14th August 2010, 17:20
Obiceiul meu este, repet, sa spun adevarul. Ca unii dintre voi nu vreti sau nu puteti sa credeti, dupa ce zeci de ani vi s-au spalat creierii, e doar problema voastra. Eu nu doresc altceva decat ca toata lumea sa cunosca cine a fost clubul bolsevic, rapid.

Diferenta o face "tonul" cu care spui adevarul.

Lexus.
14th August 2010, 21:12
"Am înțeles că au mai vîndut vreo trei bilete azi dimineață și mi se pare ciudat că nu a fost nici o televizune acolo să surprindă momentul.” Dinu Gheorghe :cry:
Ce bune erau vremurile cand aia de la trupa erau incolonati si dusi la stadion cu turma....aaaa pardon, trupa am vrut sa zic, aia cu turma e din alta epoca:happy:happy:happy...si in ziua de astazi sunt "incolonati", numai ca pentru ca sa fie cuminti nea jiji trebuie sa aiba maruntis la el tot timpul ca sa le arunce de pe Maybach:cry:

Dinamo va bate maine, spre disperarea lui Samar, Datenshi & Co:D...si mai ales spre disperarea complexatilor cu unghia in gat...anti-dinamovisti, ati-rapidisti, anti-orice...sarmani batuti de soarta care se auto-proclama "mereu superiori":happy

philos
14th August 2010, 23:28
maslinule, tu vorbesti din povesti proaste... nu-i incolona nimeni... era bataie pe "locuri" in um-uri... nu cred c-ai facut armata, da' te asigur ca ai fi preferat sa mergi la meci (indiferent ca erai stelist sau nu), decat sa stai in cazarma si sa faci sectoare, plantoane etc...
p.s. pe vremea mea, ne "incolonau" sa ne duca la teatru si la film... parca as fi preferat totusi sa ne duca la meci :D

p.s. din propria-ti descriere, reiese ca esti complexat rau :D

Lexus.
15th August 2010, 00:09
maslinule,
Corcodusule ia-o usor...sau daca i-am pus pe ignore pe manelistii complexati tu doresti sa suplinesti pentru ei?

tu vorbesti din povesti proaste... nu-i incolona nimeni... era bataie pe "locuri" in um-uri
Si nu mergeau incolonati?:happy...iar "bataie pentru locuri", da era...ca sa iasa si ei "in oras"...ca-i durea in pix de steaua lui Ceausescu;)


... nu cred c-ai facut armata, da' te asigur ca ai fi preferat sa mergi la meci (indiferent ca erai stelist sau nu), decat sa stai in cazarma si sa faci sectoare, plantoane etc...
1. Ce crezi tu...este la nivelul tau de intelegere, nu e neaparat sa fie adevarat...oricum, asa e, nu am facut armata la "trupa" ca sa "ma bat pentru a primi un loc" la meciurile blatisitlor lui nea Nicu.
2. Exact ce am spus si eu mai sus, "iubirea" pentru steaua era ZERO, ca dintotdeauna "stelismul" trecea prin burta...toti doar voiau sa "iasa in oras"...dar steaua avea stadioanele pline, acelasi lucru si si in ziua de astazi, doar ca metodele s-au schimbat, atunci mergeau in coloana cu "plotoneru" major in frunte, astazi le arunca nea jiji maruntis de pe Maybach.


p.s. pe vremea mea, ne "incolonau" sa ne duca la teatru si la film... parca as fi preferat totusi sa ne duca la meci :D
Te cred...ce sa faceti voi la teatru, va chinuiau rau cu lucruri pe care nu le intelegeati:D


p.s. din propria-ti descriere, reiese ca esti complexat rau :D
Iar "te-ai prins"...it takes one to know one;)

P.S. Si ca tot veni vorba de complexati....ce cauti tu pe thread-ul Dinamo-Rapid discutand aiurea OFF TOPIC????...mda bre, complexele astea...

Despre meci ai vreo opinie, ON TOPIC? hai risca-te ca nu-i greu, e doar un meci de fotbal, nu e o piesa de teatru de Shakespeare:D

samar
15th August 2010, 00:14
Take it easy...it's just a game :D

@Lexus....vom invinge bre;)

@Philos...ii batem :yeah:

Lexus.
15th August 2010, 00:21
Take it easy...it's just a game :D

@Lexus....vom invinge bre;)

@Philos...ii batem :yeah:
Asa iti sta bine optimista:D...macar pana maine, iar daca maine nu-ti vor iesi socotelile, nu fii trista, vor castiga aia mai buni;)

P.S. Iar daca aia mai buni vor fi rapidistii...so be it...it's just a game:D

philos
15th August 2010, 00:23
Corcodusule ia-o usor...sau daca i-am pus pe ignore pe manelistii complexati tu doresti sa suplinesti pentru ei?
mep-ule, io am fo' galant si l-am reluat pe unu' friedman... cat despre intrebarea ta (nu c-ar fi pe bune), mi se rupe :D


Si nu mergeau incolonati?:happy...iar "bataie pentru locuri", da era...ca sa iasa si ei "in oras"...ca-i durea in pix de steaua lui Ceausescu;)
de cele mai multe ori, nu... da' ti-am zis...n-ai de un' sa stii ca vorbesti din auzite


1. Ce crezi tu...este la nivelul tau de intelegere, nu e neaparat sa fie adevarat...oricum, asa e, nu am facut armata la "trupa" ca sa "ma bat pentru a primi un loc" la meciurile blatisitlor lui nea Nicu.
deci am avut dreptate... rogu-te o egzplicatie... cand zici ca n-ai facut la trupa, tre sa-nteleg ca ai fo' pilos sau ca n-ai facut-o deloc?


2. Exact ce am spus si eu mai sus, "iubirea" pentru steaua era ZERO, ca dintotdeauna "stelismul" trecea prin burta...toti doar voiau sa "iasa in oras"...dar steaua avea stadioanele pline, acelasi lucru si si in ziua de astazi, doar ca metodele s-au schimbat, atunci mergeau in coloana cu "plotoneru" major in frunte, astazi le arunca nea jiji maruntis de pe Maybach.
sunt doar indulgent cand iti spun ca nu-ti prea functioneaza sinapsele pe partea stanga a creierului... nu te-as angaja ca analist :D



Te cred...ce sa faceti voi la teatru, va chinuiau rau cu lucruri pe care nu le intelegeati:D
la teatru prefer sa-mi aleg io piesa la care merg... ce-i drept, sunt vreo douaj'de ani de cand n-am mai fost pe scena...



Iar "te-ai prins"...it takes one to know one;)
as u sow, so u shall reap...


P.S. Si ca tot veni vorba de complexati....ce cauti tu pe thread-ul Dinamo-Rapid discutand aiurea OFF TOPIC????...mda bre, complexele astea...
Despre meci ai vreo opinie, ON TOPIC? hai risca-te ca nu-i greu, e doar un meci de fotbal, nu e o piesa de teatru de Shakespeare:D

despre meci mi-am dat deja cu parerea... acu' postez din placere :drak:

samar
15th August 2010, 00:30
Sunteti off toooooopiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccc :rosu: :evil:

Lexus.
15th August 2010, 00:38
de cele mai multe ori, nu... da' ti-am zis...n-ai de un' sa stii ca vorbesti din auzite
Asta crezi tu:rolleyes:...eu macar nu-ti zic ca "nu ai de unde sa stii si vorbesti din auzite", chestie de minima decenta...de care se pare ca esti strain;)


deci am avut dreptate... rogu-te o egzplicatie... cand zici ca n-ai facut la trupa, tre sa-nteleg ca ai fo' pilos sau ca n-ai facut-o deloc?
Se pare ca aici nu prea ai tu de unde sa stii care erau optiunile...te inteleg, daca preferai un meci unei piese de teatru, e clar, I understand where you're coming from:D


sunt doar indulgent cand iti spun ca nu-ti prea functioneaza sinapsele pe partea stanga a creierului... nu te-as angaja ca analist D

manelele tipice...mai baga, ca astia d'al de voi atat stiti...si nu te forta sa fii "indulgent", fii tu insuti, asa cum ati fost educati;)


la teatru prefer sa-mi aleg io piesa la care merg... ce-i drept, sunt vreo douaj'de ani de cand n-am mai fost pe scena...
Oare nu ti-a spus ca la teatru se urmareste piesa din sala...nu de pe scena?:happy:happy:happy


as u sow, so u shall reap...
O ai si pe asta:happy


despre meci mi-am dat deja cu parerea... acu' postez din placere :drak:
Atunci daca e placere ce te chinui in halul asta? las-o mai moale ca-ti face rau la pipotzica:D

Lexus.
15th August 2010, 00:40
Sunteti off toooooopiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccc :rosu: :evil:

Vrei on topic???? Na: Dinamo-Rapid 4-1:evil:

Datenshi
15th August 2010, 00:47
la teatru prefer sa-mi aleg io piesa la care merg... ce-i drept, sunt vreo douaj'de ani de cand n-am mai fost pe scena...




Si ce ai jucat ultima oara? :D

Serios acum, o dati in diverse, nu ma intereseaza de ce erau tribunele pline de militari pe Steaua, pe un thread Dinamo - Rapid. Continuati giugiulelile in privat daca doriti.

samar
15th August 2010, 00:48
Vrei on topic???? Na: Dinamo-Rapid 4-1:evil:

In visele tale mai!!! Nici Borcea n-a fost atat de optimist :D

@Dane...intervii sau ba?!!!:mda:

L.E. Multumesc :D

philos
15th August 2010, 00:50
ca sa fiu ot, repet: bat aia in alb

philos
15th August 2010, 00:57
Si ce ai jucat ultima oara? :D

Serios acum, o dati in diverse, nu ma intereseaza de ce erau tribunele pline de militari pe Steaua, pe un thread Dinamo - Rapid. Continuati giugiulelile in privat daca doriti.

atunci tre'a sters comentariul gratuit din postul lui lexus...
ot: meciul va fi decis de inspiratia celor 2 antrenori... acu' ramane de vazut care dintre ei se comporta mai bine sub presiune (si ce presiune)... din perspectiva asta, pare-se ca ando are mai multa "treaba" decat sumi...

p.s. la cantatrice chauve...de eugen ionescu...eram domnul smith :D...macar acolo (si atunci) eram un domn...

Datenshi
15th August 2010, 01:01
Am sters ce s-a mai scris off dupa ce am lansat avertismentul. :)

Intradevar, Ando e peste Sumi ca antrenor, dar am incredere in Cleopatra si in apararea dinamovista.

samar
15th August 2010, 01:05
Am inteles ca Dobroiu nu va face parte din lot....deci,ne bazam in continuare pe Cassio:rolleyes:

Lexus.
15th August 2010, 01:06
In visele tale mai!!! Nici Borcea n-a fost atat de optimist :D



Si in visele tale cam cat va fi scorul maine?:D

In ce ma priveste, daca va fi un meci frumos si un spectacol fotbalistic (asa cum este de obicei intre cele 2 echipe) orice scor cuprins in plaja dintre 6-0 si 0-6 este OK cu mine.

Datenshi
15th August 2010, 01:08
Am inteles ca Dobroiu nu va face parte din lot....deci,ne bazam in continuare pe Cassio:rolleyes:

Pacat, as fi vrut sa-l vad macar 10 min pe Dobroiu. Eu inca mai cred in el.
Cassio e ok, crede-ma. Nu avem mijloc. Macar Spadacio si Lazar sa prinda o zi buna, ca restul sunt petarde.

philos
15th August 2010, 01:11
datenshi, pai la mijloc e cheia... acolo stau dinamovistii cm bine (mai ales daca sunt in zi de gratie)... ca sa ajungeti face2face cu apararea lor, tre' sa construiti adica sa va impuneti in linia mediana... cu mingi lungi nush (peste ei), nush daca rezolvati ceva...

Datenshi
15th August 2010, 01:16
Stiu, dar sezonul asta am incredere cum nu am avut nicodata in aparare. In ultimii 3-4 ani tremuram si cand ataca ultima clasata, acum sunt mult mai relaxat. Daca nu ne merge mijlocul eu cred ca se termina 0-0, daca merge cat de cat batem 1-0. Dixit. Si noapte buna, sa fiti cuminti. :)

Lexus.
15th August 2010, 01:19
Am sters ce s-a mai scris off dupa ce am lansat avertismentul. :)

Intradevar, Ando e peste Sumi ca antrenor, dar am incredere in Cleopatra si in apararea dinamovista.
Apararea dinamovista a facut greseli grave in ultimele meciuri...dar nu-ti face iluzii ca asta va merge la infinit. Si cunoscand cat de prolific este atacul rapidist, cred ca maine va veni vremea ca apararea dinamovista sa se redreseze.

Se spune ca apararea rapidista este foarte buna...daca ne gandim cu cine ati jucat pana acum...parca nu e o asa mare performanta ca nu ati luat gol.
Sa vedem daca maine aveti tot asa buna aparare:D

P.S. Cine e Cleopatra, maica?

Leo
15th August 2010, 08:49
Imi doresc o victorie a dinamovistilor in acest meci. Sper si cred ca suntem in stare sa luam toate cele 3 puncte. Desi sunt dezamagita de cum si-au aparat sansele in ultimele 2 meciuri, a venit timpul sa mai spele ceva din rusine.

jonsnow
15th August 2010, 13:17
lexus daca nu exista trebuia inventat :)...on topic ue steaua

samar
15th August 2010, 13:21
on topic ue steaua

On topic: esti off topic :D

jonsnow
15th August 2010, 13:34
On topic: esti off topic :D

gresit, ue steaua e mereu on topic nu conteaza ziua, luna, anul, meciul sau alinierea planetelor :D

Digi-SportsTV
15th August 2010, 15:00
Desi la prima vedere meciul pare echilibrat, dinamo avand atacul de partea ei, rapid avand apararea de partea ei fiecare echipa are 50%-50% sanse, dar dinamo o sa se impuna la final la minim 2 goluri diferenta :groggy::ok:

Rossi
15th August 2010, 15:05
Sper ca arbitrajul sa nu influenteze rezultatul final .... si cei mai buni de pe teren , sa castige :ok:

samar
15th August 2010, 15:33
dinamo o sa se impuna la final la minim 2 goluri diferenta :groggy::ok:
Aloo...borcea...tu esti ma'?! :D

Sper ca arbitrajul sa nu influenteze rezultatul final .... si cei mai buni de pe teren , sa castige :ok:

:ok:

Hingherul
15th August 2010, 15:42
sper totusi sa invinga rapidul...

http://latimesblogs.latimes.com/photos/uncategorized/2008/10/12/pink_panther_face_2.gif

Datenshi
15th August 2010, 15:48
P.S. Cine e Cleopatra, maica?

Marcos Antonio, pardon. :D

Hingherul
15th August 2010, 15:51
interesant si golaverajul echipelor. 2-0 pentru rapid si 9-6 pentru catei. rapizii stau bine in aparare dar nu sclipesc in atac. de cealalta parte, cateii sunt muci in aparare si faptul ca au jucat cu echipe mult mai slabe pana acum justifica cele 9 goluri.
o sa fie un meci interesant

Rossi
15th August 2010, 17:35
Or sa se marcheze multe goluri ... si de o parte si de cealalta ...
Dinamo marcheaza constant ... dar si primeste , meci de meci ...

Astra - Dinamo 1-2
Dinamo - Sportul 5-3
Pandurii - Dinamo 2-2

Rapid - Vaslui 2-0
Urziceni - Rapid 0-0
Rapid - Otelul 0-0

Hingherul
15th August 2010, 19:17
in caz ca se indoieste cineva ca asta o sa fie un meci curat....

"500 de jandarmi sunt mobilizati pentru acest meci! Tunurile cu apa au fost pregatite pentru derby!"
mare grija in aglomeratie sa nu scapati sapunul. chiar, spartanii se spala reciproc pe spinari sau adopta pozitia clasica, aia cu statul in fund si...? :D

Amicu22
15th August 2010, 20:07
Suporterii rapidisti domina clar sonor.

probabil sunt si mai multi in tribune.

Hingherul
15th August 2010, 20:12
sunt 8 mii toti.

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:14
heeelp va rog mult , puteti sa-mi spuneti si mie unde se poate vedea meciul pe net ? site-ul pe care urmaresc eu meciurile este jos :(

Hingherul
15th August 2010, 20:15
goooooooooool aia roz :D

Trim0b
15th August 2010, 20:15
Goooooool!

Hingherul
15th August 2010, 20:16
ce tanar pare mos niculae proaspat barbierit. zici ca are doar 45 de ani.

Razor
15th August 2010, 20:16
Gooolll Herea !!! :yeah:

Hingherul
15th August 2010, 20:17
hai rapizii, biciuiti fraudulosii!

El Pistolero
15th August 2010, 20:17
http://livesport1.us/tv2.html

1-0 Rapid.

delaparis
15th August 2010, 20:18
A fost ofsaid ? :D

rpb
15th August 2010, 20:18
Nu se dezminte apararea de la Dinamo, faza si golul primit.

Hingherul
15th August 2010, 20:18
A fost ofsaid ? :D

nu. a fost gol :D

Denis
15th August 2010, 20:18
http://livesport1.us/tv2.html

1-0 Rapid.

Site virusat, testat cu AVG.:ok:




Incearca www.digi-sportstv.com - are si HD daca ai viteza buna de internet. :ok:

Bravo Herea! Asta a fost o demonstratie pt. cei care il injurau si spuneau ca nu este jucator. /hello

Hingherul
15th August 2010, 20:22
in lucru e cert. o sa avem peste 3 goluri la meciul asta.

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:25
multumesc mult Denis , merge ...ah dar dar am ratat golul

Hingherul
15th August 2010, 20:27
alooo, rapidu`!!!!
inca un gol sa vada si delira un live!
il vrei cu gheata sau flambat? :D

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:29
hahahahaha bač tako .... chiar ača ....am vazut golul in reluare ...dinamo sunt cadere libera jaaaao , herea e pe cai mari meciul asta

delaparis
15th August 2010, 20:31
a fost gol ? :D

Hingherul
15th August 2010, 20:32
nu pariziene. inca sunteti pe primul loc iar camataru nu cred sa mai scape bocancul de aur :D

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:35
totusi , inspaimantator de putina lume pentru un asemenea derby ... de ce atat de putin public ?:(

Denis
15th August 2010, 20:35
multumesc mult Denis , merge ...ah dar dar am ratat golul

Pentru putin.:)

Hingherul
15th August 2010, 20:37
7700 de suporteri rapidisti dintr-un total de 8 mii pe lighean mi se pare rezonabil pentru un meci in deplasare. :D

delaparis
15th August 2010, 20:38
Dinamo joaca le fel ca acum cativa ani cand Andone a fost dat afara

YoNuTzz
15th August 2010, 20:38
hai cu golul 2 :D

Denis
15th August 2010, 20:39
7700 de suporteri rapidisti dintr-un total de 8 mii pe lighean mi se pare rezonabil pentru un meci in deplasare. :D

Parca nu le-au dat mai mult de 300 de bilete.:thinkso:

Sunt 7700 de rapidisti pe stadion???

Hingherul
15th August 2010, 20:39
nu stiu asta dar tot ce-i peste 300 e dubios :D


imi place cum joaca printu` lulii. o fi ascultat sfatul femeii de plastic si joaca cu poza ei in chiloti sau poarta un prezervativ folosit de-a lui n2!

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:42
citeam acum cateva zile ca borcea isi ia o vacanta pe termen lung si pleaca in Miami ... :D:D:D sper sa nu se mai intoarca ; oricum fara el , daca tot le-au placut atat de mult mitul spartanilor , se prea poate sa devinda realitate .. adica 300 cu tot cu suporterii .... jjooooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!! 2-0 ... èestitam rapid !!! felicitari rapid ... @hingherul ... ia zi : ide trojka ! =))) hai cu treiul ca vad ca ai gura aurita

Hingherul
15th August 2010, 20:44
tu nu stii de ce parasesc sobolanii corabia??

Hingherul
15th August 2010, 20:45
GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rasii nu se dezmint. sunt umiliti in continuare.

Denis
15th August 2010, 20:45
Bine ca n-a preluat Sburlea pana la centrul terenului.:sleep:

Gooooll :cry: Bravo Hereaaaaaaaaaaaa:D

delaparis
15th August 2010, 20:47
Iar a fost ofsaid :D

miril
15th August 2010, 20:47
Super Herea. Alo, Razvan, se aude? Se vede?

Hingherul
15th August 2010, 20:48
ar mai merge o boaba dar nu mai e timp. sa respiram si sa bem o berula rece ca mai avem de vazut goluri si in repriza secunda.

whiteLion
15th August 2010, 20:48
frumos gol.....pe primul nu l-am vazut .... ce lula mea joaca dinamo?? ....bv rapid, dupa galerie aveti si echipa, bv voua

Denis
15th August 2010, 20:48
Super Herea. Alo, Razvan, se aude? Se vede?

N-a, daca tot aveam probleme cu mijlocul.:rolleyes:

Dinamo nu pupa nici EL anu asta.

razwan_vs
15th August 2010, 20:49
one man show moti :ras-plans:..........parca s-a aruncat in piscina

delaparis
15th August 2010, 20:49
Super Herea. Alo, Razvan, se aude? Se vede?

E in forma e adevarat dar e si vraiste in apararea lui Dinamo acolo.

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:49
nu vreau sa le jignesc orgoliul dinamovistilor , dar la asa joc , incep sa cred ca e mai bine ca au ramas in afara europei , au evitat inca o aventura urata cu cluburile europene ... si nici nu mai pot invoca "oboseala" meciurilor din UEFA

Denis
15th August 2010, 20:50
Cica egaleaza Dinamo pe final.:D Fictiune/deja-vu, sau realitate?:D

Hingherul
15th August 2010, 20:50
doua goluri date din offside. e clar ca rapidistii le fac arogante cateilor chiar la ei acasa.
a vazut bine parizianul :D

whiteLion
15th August 2010, 20:51
Super Herea. Alo, Razvan, se aude? Se vede?

chiar la asta ma gandeam si io cand ma uitam la reluare

El Pistolero
15th August 2010, 20:52
se scufunda planeta:D

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 20:52
jaooo iar mizeria asta de ivanovici pe post ? :(:(

miril
15th August 2010, 20:52
Herea este in forma nu numai in acest meci si trebuie incercat ca mijlocas ofensiv ca tot nu avem. Joaca si pe dreapta si central si pe stanga, si varf de sprijin si asta inca de pe vremea raposatului Progresul.

Trim0b
15th August 2010, 20:53
se vede ca nu a mai fumat moti:(

Hingherul
15th August 2010, 20:55
acum inteleg de ce au cateii formatia de 300 completa. in afara de parizian nu mai e labuta de caine pe aici :D

VILLARREAL
15th August 2010, 20:57
Poate, dar e foarte multa lana de oaie.

Hingherul
15th August 2010, 20:57
pai cine te pune sa stai cu caciula in cap?

keluba
15th August 2010, 20:58
rapid - echipa net superioare la toate capitolele. dinamo - mda... va explica americanu'. sa vedem ce ne rezerva rep a 2-a.

whiteLion
15th August 2010, 20:58
ba da ivanovici asta e dinamovist ca prea le plange de mila? .... adevarul este ca sunt de plans la cum joaca

delaparis
15th August 2010, 21:00
Rednic antreneaza pe undeva ?

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 21:00
ivanovici ? nu se stie ce e cu el ... se da ca este sarb , tine cu craiova si sustine dinamo

whiteLion
15th August 2010, 21:01
ivanovici ? nu se stie ce e cu el ... se da ca este sarb , tine cu craiova si sustine dinamo

sau mai bine zis ii cam perie pe toti .... este cam alunecos

Hingherul
15th August 2010, 21:01
Rednic antreneaza pe undeva ?

si Danut Lupu e liber si din declaratiile date pana acum am vazut ca le are cu fenomenul :D

popaprostu
15th August 2010, 21:01
Mi s-a spus sa pariez iar pe Dinamo, da' nu mai am incredere.

VILLARREAL
15th August 2010, 21:01
Rednic antreneaza pe undeva ?

Da, antreneaza pe ''Chelsea ai Caucazului''.:D

YoNuTzz
15th August 2010, 21:03
a venit si golul 2...acum hai cu golul 3 :D

delaparis
15th August 2010, 21:04
Incredibil Andone, fost fundas de nationala si nu gaseste o solutie pt aparare acolo ...

Hingherul
15th August 2010, 21:04
Mi s-a spus sa pariez iar pe Dinamo, da' nu mai am incredere.

gresesti foarte mult ca nu esti atent si la echipa adversa si mai ales la cine arbitreaza ;)

Sir. Eko
15th August 2010, 21:06
Eu stiam ca Herea nu stie juca fotbal ,cum de a dat goluri ?

Hingherul
15th August 2010, 21:06
mi-ar placea sa dea si Bornescu un gol. merita asta si se pare ca si-a gasit si fraierii :D

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 21:08
era bun la "11 metri" cand juca la craiova :D , nu se stie :) Hinghere spune bre ide trojka , sa vedem si golul 3 .. hai ca am inceredere in tine :D

Hingherul
15th August 2010, 21:09
ce se intampla cu mos nicolae? vad ca acum plonjeaza si in afara careului!

Denis
15th August 2010, 21:10
Rednic antreneaza pe undeva ?

Era prin Azerbaijan ultima oara parca.

Hingherul
15th August 2010, 21:12
na ca au rupt astia lantul.
pariziene, a fost off side :D

popaprostu
15th August 2010, 21:13
gresesti foarte mult ca nu esti atent si la echipa adversa si mai ales la cine arbitreaza ;)

Pai da, dar aveam incredere in D-nul Borcea, ca stiam ca ... aaaaa... se ocupa el de astea. Nu ?

VILLARREAL
15th August 2010, 21:13
a venit si golul 2...acum hai cu golul 3 :D

A venit si al treilea, dar nu unde vroiai tu.:D

Hingherul
15th August 2010, 21:13
Pai da, dar aveam incredere in D-nul Borcea, ca stiam ca ... aaaaa... se ocupa el de astea. Nu ?

da dar acum e plecat putin

delaparis
15th August 2010, 21:13
Bravo Ganea

Hai ca ma mut pe Lille - PSG ... revin la 3-2 :D

Hingherul
15th August 2010, 21:15
Hai ca ma mut pe Lille - PSG ... revin la 3-2 :D

parca tineai cu PSG :D

Denis
15th August 2010, 21:15
A venit si al treilea, dar nu unde vroiai tu.:D

Hai cu golul 4.:D La cine o fi, sincer nu-mi pasa.:P

Ramirez
15th August 2010, 21:16
hai cu dividiu!
astia incep sa se profileze pe inchiriat dvd-uri, acolo macar sa le mearga mai bine!

Hingherul
15th August 2010, 21:17
rapiduletu o sa o ia in aripa daca nu se apuca de jucat fotbal.

ce-ar merge un penalty inchipuit impotriva hariciumbelor....

Denis
15th August 2010, 21:17
parca tineai cu PSG :D

Se referea la Dinamo - Rapid 3-2:cry:

Hingherul
15th August 2010, 21:18
serios? :D
daca nu scrie si el mai explicit....

Denis
15th August 2010, 21:19
serios? :D
daca nu scrie si el mai explicit....


N-o mai fa pe smecherul.:D Stii tu ce-ai inteles.:P

LE: Daca nu-si inghite rr-itul asta limba pana la sfarsitul meciului, uitati-va la mine. Mereu zici ca nu mai are aer cand vrea sa tipe.

razwan_vs
15th August 2010, 21:22
2-2 :o:

Hingherul
15th August 2010, 21:23
alooo, rapizii....ce faceti ma?

miril
15th August 2010, 21:23
Superb meci. Liviu Ganea, dubla.

Sir. Eko
15th August 2010, 21:23
Asta ii meci de Liga 1 ? :D

Denis
15th August 2010, 21:23
Hai cu golul 4.:D La cine o fi, sincer nu-mi pasa.:P

2-2


Hai cu golul 5. :cry:

E meserias Ganea asta.:ok:

Sincer sper sa nu mai inscrie nimeni.:rolleyes:

Ramirez
15th August 2010, 21:23
nene Hinghierule, de unde cumpar si io maine dividiu cu minunea din fane babanu?:D

El Pistolero
15th August 2010, 21:24
eu am zis ca se scufunda planeta.astia suntem,ne-am vazut prea repede cu sacii in caruta...:mda:

Hingherul
15th August 2010, 21:24
nene Hinghierule, de unde cumpar si io maine dividiu cu minunea din fane babanu?:D

nu stiu. nu tine de sectia mea. eu am doar filme porno cu bianca :D

Razor
15th August 2010, 21:25
Intra melcul Cassio.

VILLARREAL
15th August 2010, 21:26
3-2. Felicitari Dinamo, eram sigur ca o sa intoarceti scorul.:ok:

Ramirez
15th August 2010, 21:26
am inteles ca e ceva zooporn, e filmata cu un ....caine?

Hingherul
15th August 2010, 21:26
m-am lamurit. sumu si rapidistii sunt demni de tricoul roz.
e umilitor sa te bata o echipa ca a hariciumbelor dupa ce conduci cu 2-0

Denis
15th August 2010, 21:26
BAI LAS-O!!! :shocked:


Ce gol da TORJE?:shocked:

miril
15th August 2010, 21:26
Senzational gol.

Roddicted
15th August 2010, 21:27
ma nu imi vine sa cred cand vad ce scrieti :happy

razwan_vs
15th August 2010, 21:27
era bun de pus la pariuri :P....

El Pistolero
15th August 2010, 21:27
e clar.baietii au ramas inca la vestiare.cum plm sa joci o repriza perfect iar in a 2-a zici ca suntem o echipa din liga a-3 a,parca dormim pe teren.

Hingherul
15th August 2010, 21:28
era bun de pus la pariuri :P....

a avut surse bune popaprostu.

Denis
15th August 2010, 21:28
Atitudine NO COMMENT a jucatorilor lui Dinamo. Torje da golul campionatului. Frumusete, moment, atmosfera...

Felicitari Dinamo!

BlueEnergy
15th August 2010, 21:29
naspa...nu inteleg cum au jucat in prima repriza asa Rapid...si acum sunt la pamant...sa vedem pana la final...:)

popaprostu
15th August 2010, 21:29
a avut surse bune popaprostu.

Iar am pierdut bani ! De data asta nejucand ! Se pare ca data trecuta a fost o sincopa intamplatoare... offf, ce ghinion am !

YoNuTzz
15th August 2010, 21:29
incredibil...ce fraieri sunt cei de la rapid...

Denis
15th August 2010, 21:30
Unde-i parizianu? Nu s-a tinut de cuvant. :mda:

Hingherul
15th August 2010, 21:30
ehe....daca juca acum Sportul tot le dadeau 3 la soricari :D

Ramirez
15th August 2010, 21:31
ce tantalai, sa ai meciul in mana in prima repriza si in a doua sa joci ca pe maidan, nu cred ca mai pot intoarce scorul:(

Hingherul
15th August 2010, 21:32
rapidul a facut cea mai comuna si frecventa prostie a fotbalistilor romani. au crezut ca daca au 2 au tot. na ca le-au zburat penele cateii.
si NU. asta nu e un meci pierdut rezonabil de catre rapidisti ci e un meci pierdut pe prostie!


fraieri cateii daca nu le dau mai multe. e loc.

Denis
15th August 2010, 21:35
DLP ori nu stie cat ii scorul ori este foarte captivat de PSG - Lille.:D

Hingherul
15th August 2010, 21:36
stie dar se asigura ca alea 3 goluri nu au fost din off side. ii place sa vorbeasca la subiect :D

VILLARREAL
15th August 2010, 21:36
DLP ori nu stie cat ii scorul ori este foarte captivat de PSG - Lille.:D


Pai Lille - PSG incepe la 22:00. Asa scrie pe Flash Score.

Hingherul
15th August 2010, 21:37
ceea ce inseamna in frantuzia 21:00 ;)
si ti-am zis sa dai caciula aia jos....

Denis
15th August 2010, 21:37
Sburlea parca juca mai bine cu parul lung.

VILLARREAL
15th August 2010, 21:39
ceea ce inseamna in frantuzia 21:00 ;)
si ti-am zis sa dai caciula aia jos....

Pai da, dar FlashScore e site romanesc, trebuiau macar sa puna ora exacta.:mda:

Denis
15th August 2010, 21:39
Pai Lille - PSG incepe la 22:00. Asa scrie pe Flash Score.

Lille - PSG a inceput deja.

Hingherul
15th August 2010, 21:39
Pai da, dar FlashScore e site romanesc, trebuiau macar sa puna ora exacta.:mda:

da-i in judecata!

whiteLion
15th August 2010, 21:42
ce nebunie ......:bere:

BlueEnergy
15th August 2010, 21:42
Lille - PSG a inceput deja.

Vorbesti prostii. Incepe la ora 21, ora Frantei, adica ora 22 ora Romaniei

Hingherul
15th August 2010, 21:43
Vorbesti prostii. Incepe la ora 21, ora Frantei, adica ora 22 ora Romaniei

:) mai bine va uitati la cum joaca rapidul

VILLARREAL
15th August 2010, 21:43
Vrei sa adormim ?

Lordul
15th August 2010, 21:44
inspirat Andone...Liviu Ganea creste de la meci la meci

Denis
15th August 2010, 21:44
Atunci la ce pelea mea se uita delaparis:cry: Zicea ca se muta la Lille - PSG.

Cred ca-i plac reclamele.:D

Hingherul
15th August 2010, 21:44
un egal ar fi parfum.

Denis
15th August 2010, 21:46
un egal ar fi parfum.

De care mai exact? Floral, dulce, fructos?:D

Hingherul
15th August 2010, 21:49
ce tigan gustavo ala....

Lordul
15th August 2010, 21:52
***** :rosu: pentru Garat

legendkiller
15th August 2010, 21:53
Cascadorii rasului. Nu ma asteptam. Chiar imi doream sa castige Rapidul, dar se pare ca lui Sumudica i s-a blocat mintea.

Tazz
15th August 2010, 21:55
un egal ar fi parfum.

Nimic!!
Bai ce meci, nu ma asteptam la asta din partea lor. :D

Amicu22
15th August 2010, 21:55
un egal era mai echitabil.

Hingherul
15th August 2010, 21:56
sumu e un antrenor excelent....daca nu tii cu rapid!
giulestenii s-au macelarit singuri si isi merita tricourile roz.
cat despre catei.... e nevoie de o echipa ca Tg Mures ca sa-i bata! era ceva daca mai activa International.

Rossi
15th August 2010, 21:56
cat de slab am jucat in prima repriza .... si cum am jucat in partea a 2-a .... am fortat pana am luat conducerea si pe urma am inghetat jocul ....

cred ca astia au jucat la pariuri 2 pauza - 1 final :)

d_e_l_i_r_a
15th August 2010, 21:56
rapidul pierde pe mana ei !oricum la ce am vazut in tribune , numai derby nu s-a vrut a fi :rosu::rosu:

Trim0b
15th August 2010, 21:57
avem nevoie de coman:headbang:
bornescu a mai aratat odata ca nu prinde mingea

VILLARREAL
15th August 2010, 21:58
Felicitari celor care se pricep la fotbal :
Ayrton, DJ_ME, Elgorriaga, jhon_goodboy, jonsnow, laurdog, leodacin, Lexus., Lloyd Banks, LucioCodinho, Mario375, red-bull, Rossi, Tazz, TheIceMan, VILLARREAL, vlad1607

danpuric78
15th August 2010, 21:59
ce si-au furat-o satelitii lui becali.
ar fi fost pacat sa ia puncte cu dinamo.

Lloyd Banks
15th August 2010, 22:00
Rusinoasa infrangere pt Rapid tinand cont de ce aparare mizerabila are Dinamo...fara cativa fundasi, macar medii, nu avem sanse la titlu. moti power :ok:

Redboy
15th August 2010, 22:01
Wow. Ce meci... Imi pare sincer rau pentru Sumudica.

popaprostu
15th August 2010, 22:02
Felicitari celor care se pricep la fotbal :
Ayrton, DJ_ME, Elgorriaga, jhon_goodboy, jonsnow, laurdog, leodacin, Lexus., Lloyd Banks, LucioCodinho, Mario375, red-bull, Rossi, Tazz, TheIceMan, VILLARREAL, vlad1607

pardon, care se pricep la pariuri...

Hingherul
15th August 2010, 22:03
Imi pare sincer rau pentru Sumudica.

sa nu-ti para. sumu o sa fie un antrenor indragit de toti antrenorii rivali!
rar vezi asa prostie de om.

YoNuTzz
15th August 2010, 22:04
in seara asta nu am avut un meci care creste nivelul ligii 1 (cum se spune acum la gsp) ci am avut un meci de cascadorii rasului !!!

dinamo merge pe ideea "sa dam un gol mai mult decat adversarul", iar atunci cand intalneste o echipa serioasa, isi iau 0-3 dar apoi nu mai dau nici unul...
cat despre rapid...nu am cuvinte...cred ca au sarbatorit victoria cu 2-0 in vestiar prea mult...

White Shadow
15th August 2010, 22:04
Torje a marcat golul sezonului :shocked:

Tazz
15th August 2010, 22:05
Wow. Ce meci... Imi pare sincer rau pentru Sumudica.

Lasa-l ca asa invata. Si pauza face parte din meci, multe se pot intampla acolo :D

Lloyd Banks
15th August 2010, 22:05
sa nu-ti para. sumu o sa fie un antrenor indragit de toti antrenorii rivali!
rar vezi asa prostie de om.

Las' ca vei vedea cat de curand la tiganul ala antrenor al stelei. Daca si dumitrescu ala e antrenor...sa fim seriosi, e la acelasi nivel cu sumudica, daca nu mai jos.

danpuric78
15th August 2010, 22:06
inca un antrenor "tanar si promitator" care si-a dovedit incompetenta.
ca si badea etapa trecuta si sumudica a dovedit ca e incapabil sa aiba alta reactie in fata unui rezultat favorabil decat "autobaza si dati-o in plopi".

rapidul n-a jucat mare lucru nici in prima repriza . s-a bagat in aparare si a profitat de erorile uriase ale defensivei dinamoviste. in repriza a doua n-a mai mers.
oricum rezultatu a fost determinat 100% de dinamo - prin greseli in prima repriza s prin fotbal in a doua.

Leo
15th August 2010, 22:06
Totul e bine cand se termina cu bine. :D

Tazz
15th August 2010, 22:06
dinamo merge pe ideea "sa dam un gol mai mult decat adversarul", iar atunci cand intalneste o echipa serioasa, isi iau 0-3 dar apoi nu mai dau nici unul...


Deci sistemul corect e: dam un gol mai mult decat adversarul, da nu mai mult de 3 :cry:

Lloyd Banks
15th August 2010, 22:07
Stie cineva de ce nu a inceput Andone cu N2?

Rossi
15th August 2010, 22:07
Andone e PILAF ...

Cum sa joci cu Niculaie care este iesit din forma, in dauna lui Liviu Ganea ?!...

Cum sa il tii in continuare rezerva pe Helder ca sa joci cu Homei sau Scarlatache ?!...

Cum sa joci cu Margaritescu si sa il tii rezerva pe N"Doye ?!...

Sa nu mai zic de PAUN ... care nu intra in vederile incompetentului de Andone ...