PDA

View Full Version : Etapa 4: Steaua-Victoria Branesti 2-1



Pages : [1] 2

Cristina
9th August 2010, 11:04
luni,16.08.2010
ora:20.45;Antena 1
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
9th August 2010, 11:21
1 solist

Trim0b
9th August 2010, 11:31
prima infrangere a stelei

Pedro1984
9th August 2010, 11:48
bate Steaua

delaoltenia
9th August 2010, 12:52
Steaua va juca luni.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/lpf-a-schimbat-programul-etapei-a-iv-a-steaua-va-juca-luni-fc-vaslui-sambata-6816308

cosmincosmin
9th August 2010, 13:38
Bate branestiul cu 2-0

cosmincosmin
9th August 2010, 14:14
Prea de tot ca au mutat data de sambata pt luni. Dc? Branesitul batea mai repede deoarece Steaua nu avea timp sa pregateasca meciul. Hot Dragomir mai zice k este si certat cu Becali.

Michael Nick
9th August 2010, 14:16
2 solist - Il iau suporterii pe jiji la bataie :P

stiintacv
9th August 2010, 15:17
1 solist.

cosmincosmin
9th August 2010, 17:05
o sa vina 9000 de suporteri din branesti pe stadionul ghencea

vai ce gluma buna. Branesti a avut 150 de fani la Cluj. Nici echipe de primele locuri nu au avut atati suporteri in deplasare. Urziceni are doar 1 suporter dupa ei.

Trim0b
9th August 2010, 17:29
o sa vina 9000 de suporteri din branesti pe stadionul ghencea

cine le da lor 9000 de bilete?:happy

cosmincosmin
9th August 2010, 17:46
cine le da lor 9000 de bilete?:happy

asta e ,k la voi in Giulesti nu zboara 9000 de pasarele negru colorate.

samar
9th August 2010, 17:59
Castiga Branestiul cu 3-0....la masa verde :D

cosmincosmin
9th August 2010, 18:19
Castiga Branestiul cu 3-0....la masa verde :D

este bine si asa. sper sa nu arbitreze bricheta

Razvan T.
9th August 2010, 18:21
Bate Victoria :D

samar
9th August 2010, 18:26
si rapiduletzu pe cine mai bate?

Muta-te pe topicul aferent si iti voi spune acolo :D

Rossi
9th August 2010, 18:35
Se stie, fluierasii o sa-si faca dinou "datoria" ... 1 solist ...

Cum au furat 4 puncte in primele 2 etape, asa or sa fure si acum ... pt ca asta inseamna steaua ... hotie

Matracuca
9th August 2010, 19:17
rossi, mai bine te uiti la dinamo si o lasi pe steaua sa castige cu arbitrii...pe dinamo ii fura toti....in meciul de la split ce v-au furat.....visurile de europa

steaua a furat 6 puncte in primele 2 etape.....dar e greu de calculat cand ai clase cat trenul

rpb
9th August 2010, 19:49
Meci strans in primele 60 de minute, gol "norocos" Steaua si de acolo lucrurile se vor aranja. O sa se termine probabil 2-3 la 0.


Prea de tot ca au mutat data de sambata pt luni. Dc? Branesitul batea mai repede deoarece Steaua nu avea timp sa pregateasca meciul. Hot Dragomir mai zice k este si certat cu Becali.

Iti dai seama?! Eu cred ca este o conspiratie a masonilor impotriva Branestiului:rosu:.

M.I.B.
9th August 2010, 19:55
Se stie, fluierasii o sa-si faca dinou "datoria" ... 1 solist ...

Cum au furat 4 puncte in primele 2 etape, asa or sa fure si acum ... pt ca asta inseamna steaua ... hotie

Numai prostii vorbesti,aceeasi placa obosita.Te cheama cumva Sisif sau care e faza?

cosmincosmin
9th August 2010, 20:02
Meci strans in primele 60 de minute, gol "norocos" Steaua si de acolo lucrurile se vor aranja. O sa se termine probabil 2-3 la 0.



Iti dai seama?! Eu cred ca este o conspiratie a masonilor impotriva Branestiului:rosu:.

la asta ma gandeam si eu...

Rossi
9th August 2010, 20:28
steaua a furat 6 puncte in primele 2 etape ..... dar e greu de calculat cand ai clase cat trenul

etapa 1 ... U Cluj - Steaua 1-2 ... cu penalty pt U Cluj in min 88 ... se termina 2-2 ... adica steaua a furat 2 puncte ...
etapa 2 ... 2-1 pt steaua ... cu un gol anulat craiovei ... in cel mai fericit caz pt steaua, se termina egal ... adica steaua nu mai lua 3 puncte lua 1 punct ...

dupa ce ca esti prost , mai esti si fudul ...

M.I.B.
9th August 2010, 20:31
Bai asta ,nu poti accepta realitatea sau ce e cu tine de-ti lipseste obiectivitatea? o stai..am uitat ca numai intr-un singur mod gandesti.Pentru tine exista numai blaturi si furturi.Pacat,credeam ca nu esti asa limitat.

Lordul
9th August 2010, 20:36
meci egal....chiar si in degringolada steaua nu pierde cu branestiul

M.I.B.
9th August 2010, 20:39
Care meci egal ? Si-o ia minim cu 1-0 putin2-0 Sunteti descreierati rau,pe oriunde meci blaturi,furturi.Paranoia-n floare.Nu ar Becali bani sa cumpere,daca a plecat Piturca,vad atata lipsa de logica si prost gust cat cuprinde.

Lordul
9th August 2010, 20:42
crezi ca le mai sta gandul la fotbal ? hmmm unii jucatori nu au fost platiti....unele transferuri nu au fost achitate

M.I.B.
9th August 2010, 20:46
Si atunci de unde bani pentru arbitri?????

God,bine can nu stau cu asemenea oameni.Execrabil.

Razvan T.
9th August 2010, 20:47
etapa 1 ... U Cluj - Steaua 1-2 ... cu penalty pt U Cluj in min 88 ... se termina 2-2 ... adica steaua a furat 2 puncte ...
etapa 2 ... 2-1 pt steaua ... cu un gol anulat craiovei ... in cel mai fericit caz pt steaua, se termina egal ... adica steaua nu mai lua 3 puncte lua 1 punct ...

dupa ce ca esti prost , mai esti si fudul ...

Rossi lasa arbitrajul de la U Cluj - Steaua ... acolo au meritat cele 3 puncte si gata ;)

Lordul
9th August 2010, 20:49
@M.I.B vezi ca n-am zis eu nimic de bani pentru arbitri...

cica jiji n-are bani nici sa-si achite lumina

Rossi
9th August 2010, 21:44
Bai asta ,nu poti accepta realitatea sau ce e cu tine de-ti lipseste obiectivitatea?

Aceasi intrebare pot sa ti-o pun si eu ...

In 3 etape, daca arbitrajul nu era prosteaua, aveati 3 puncte ... Aveti o echipa de kkt ... poti accepta realitatea asta ?

cosmincosmin
9th August 2010, 21:48
Aceasi intrebare pot sa ti-o pun si eu ...

In 3 etape, daca arbitrajul nu era prosteaua, aveati 3 puncte ... Aveti o echipa de kkt ... poti accepta realitatea asta ?

asa este eram stelist de mic da de cand a venit jiji nu ma mai intereseaza de steaua. Pacat dar cred k Branesitul luni da lovitura in Ghencea

M.I.B.
9th August 2010, 22:44
Rossi,atat timp cat asa zisele tale dovezi sunt doar niste teorii fara acoperire,nu ai obiectivitate.M-ai inteles?

IoNNuT
9th August 2010, 22:53
Steaua 2 - 0 Victoria Branesti

Imperator Ares
9th August 2010, 23:07
bate steaua 3-1

Radu
9th August 2010, 23:43
etapa 1 ... U Cluj - Steaua 1-2 ... cu penalty pt U Cluj in min 88 ... se termina 2-2 ... adica steaua a furat 2 puncte ...
etapa 2 ... 2-1 pt steaua ... cu un gol anulat craiovei ... in cel mai fericit caz pt steaua, se termina egal ... adica steaua nu mai lua 3 puncte lua 1 punct ...

dupa ce ca esti prost , mai esti si fudul ...

Da de cele 2 puncte pierdute in min 90 la brasov pe mana arbitrilor ce zici?In faza respectiva a fost un offside clar la hadnagy...si in al doilea rand stanca nici macar nu l-a atins!

Lordul
10th August 2010, 00:02
esti pe langa Radule , nici vorba de off-side la Hadnagy

Rossi
10th August 2010, 01:15
Rossi,atat timp cat asa zisele tale dovezi sunt doar niste teorii fara acoperire,nu ai obiectivitate.M-ai inteles?

ce dovezi vrei mah stelistule ? In min 88 clujenii au avut penalty ... Craiova a avut gol valabil, anulat in mod eronat ... a vazut o tara intreaga ...

dar ce pretentii sa am la tine ... doar esti stelist ...

Lexus.
10th August 2010, 02:12
Da de cele 2 puncte pierdute in min 90 la brasov pe mana arbitrilor ce zici?In faza respectiva a fost un offside clar la hadnagy...si in al doilea rand stanca nici macar nu l-a atins!

Hahahahahha, e o conspiratie impotriva stelei:happy:happy:happy

Numai un stelist putea sa posteze asa ceva:cry:

Revenind la meciul cu Branestiul: pacalicii de langa cimitir cu bulanul caracteristic si cu arbitrii ar putea sa faca un meci istoric cu o "victorie glorioasa":happy:happy:happy

...Doamne fereste sa-i paraseasca bulanul si arbitrii...iar e doliu langa cimitir, si bineiteles e vina lui nea jiji...ca nu a bagat valiza la timp:cry:

Shinnok
10th August 2010, 03:02
1 solist

YoNuTzz
10th August 2010, 04:06
bate steaua 2-0 sau 2-1...oricum mult mai interesant este ce va fi in tribune...

cosmincosmin
10th August 2010, 10:34
ce sa faca ma tzaranusii aia de la branesti in ghencea sa-si faca poze cu stadionul,vestiarele,trofeele ,astia sunt cea mai praf echipa din liga 1 daca fac 15 pct. tot sezonul sa zica merci .5-0 lejer.......branesti nici nu trebuia primita in liga 1 la cate furaciuni au facut in liga 2 ,asta e fotbalul romanesc au ajuns toate satencele ,hibrizii in liga 1 iar echipele de traditie gen petrolul,arges,farul,corvinul,uta,jiul sunt in liga 2 ,3 sau desfintate , mai au si tupeu sa spere ca dau macar 1 gol ,iar o sa tipe descreieratul ala de buzarin ca-l fura

HAHAHA o sa faca stelistii poze cu Ilie Stan. Vai de mama voastra de stelisti care nici antrenor nu aveti, mai aveti si pretentii. Ce zici ma de Branesti k a furat in liga 2, bah in locul tau as tace dracu din gura k voi in 3 etape nu meritati nici macar 2 puncte. Ati batut Craiova asa cum ati batut-o pe cand Branestiu a castigat meritat. Si ma doare pe mine undeva de echipele de traditie care nu mai sunt in liga 1 ce vina are Branesti k avem echipa in liga 1asta e numai meritul lui Ilie Stan care mizeaza tot pe jucatorii care au evoluat si in liga 3 si in liga 2. Si in final ce sa zic daca voi furati pe alti nu aveti de ce sa tipati la tv. Steaua- Branesti 0-2

superchumbo
10th August 2010, 10:46
Ipocriti se gasesc..... Au sarit ca arsi cu craiova, dar la brasov a fost "justitia divina"

Aurel.D
10th August 2010, 10:51
As merge pe o surpriza la meciul asta...sunt destule premize. Macar un x...

superchumbo
10th August 2010, 13:31
care sunt premizele alea ?? branestiul joaca acasa sau ce ??

tataleone
10th August 2010, 13:37
ce sa faca ma tzaranusii aia de la branesti in ghencea sa-si faca poze cu stadionul,vestiarele,trofeele ,astia sunt cea mai praf echipa din liga 1 daca fac 15 pct. tot sezonul sa zica merci .5-0 lejer.......branesti nici nu trebuia primita in liga 1 la cate furaciuni au facut in liga 2 ,asta e fotbalul romanesc au ajuns toate satencele ,hibrizii in liga 1 iar echipele de traditie gen petrolul,arges,farul,corvinul,uta,jiul sunt in liga 2 ,3 sau desfintate , mai au si tupeu sa spere ca dau macar 1 gol ,iar o sa tipe descreieratul ala de buzarin ca-l fura

Pe criteriul asta Steaua in ce liga trebuia sa fie primita? Poate prin liga a 7-a...:rosu:

@Aurel, intr-adevar ar fi o surpriza sa piarda Branestiul 2 puncte...

cosmincosmin
10th August 2010, 13:54
Branesti branesti branesti branesti branesti branesti peste 2 ani campioniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Rossi
10th August 2010, 14:46
Au sarit ca arsi cu craiova, dar la brasov a fost "justitia divina"

Sa inteleg ca ati fost dezavantajati ?! ...

La mintea voastra de stelisti ati fi in stare sa spuneti ca la golul Brasovului a fost offside ... sau ca nu a fost penalty ...

Asa sunteti voi stelistii ... daca arbitrajul e impartial va considerati dezavantajati ...

superchumbo
10th August 2010, 14:48
ce e asa impartial ca a fost offside ???


n-a vazut pe nimeni etapa asta sa sara la inventia de la golul vasluliului !!!

Aurel.D
10th August 2010, 17:05
incetati off topicul va rog!

Lloyd Banks
10th August 2010, 17:42
Cu tiganul iliuta antrenor, steaua pierde, dar cum arbitrii ii ajuta e posibil si un X. Deci x2 si tiganul fustangiu pleaca dupa numai 1 meci doborand recordul de 2 meciuri al barbugiului, ce caterinca de club a ajuns steaua...BRAVO CIOBANE :ok:

Rossi
10th August 2010, 17:55
a fost offside ???

http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=39489

NU ... pune stop cadru la secunda 58 ... nici macar cand mingea ajunge la brasovean, NU e offside ...

Daca arbitrii sunt impartiali, Branestiul bate la scor ...

six
10th August 2010, 18:25
min 94.....sa nu bata la ochi :D

M.I.B.
10th August 2010, 18:28
ce dovezi vrei mah stelistule ? In min 88 clujenii au avut penalty ... Craiova a avut gol valabil, anulat in mod eronat ... a vazut o tara intreaga ...

dar ce pretentii sa am la tine ... doar esti stelist ...

Gresit.Eu vreau dovezi ca acest joc a fost blat.Vreau sa vad de unde scoti tu una clara,care se stie,nu vorbe goale.Si eu pot sa scriu ca am vazut-o pe Katy Perry.Sau ca am dat mana cu Basescu.Atat timp cat nu pot acoperi ce am spus,scriu prostii.


Iar tu scrii prostii fara incetare.

superchumbo
10th August 2010, 18:40
Daca arbitrii sunt impartiali, Branestiul bate la scor ...

ca la medias ...

M.I.B.
10th August 2010, 18:58
Daca arbitrii sunt impartiali, Branestiul bate la scor ...

Auzi bate Branestiul la scor :happy

bulgaru_86
10th August 2010, 23:35
victorie 1-0 pt victoria branesti .sunt stelist pur sange dar am jucat 5 ani pt branesti. si acolo m-am nascut. hai victoria luptam luptam luptam si castigam. si steaua campioana

bulgaru_86
10th August 2010, 23:42
nu trebuia sa plece piti. fara el staua a pierdut jumatate din valoare ei reala

rpb
11th August 2010, 10:30
De injuraturi la adresa creditorului? Sustinere cum a avut Piturca ma indoiesc ca o sa mai aiba prea curand cineva.

philos
11th August 2010, 14:38
nici nu mai conteaza meciul...sau sezonul... conteaza doar ce se intampla cu cretanul...

Hingherul
11th August 2010, 18:10
ce de catei pe aici :)
azoricii sunt rugati sa se duca la ei in lighean! au meci cu o echipa de fotbal!

1 mare si clar. si fara antrenor ii batem pe astia!

TheIceMan
11th August 2010, 18:12
ce de catei pe aici :)

Pai asa-i la stana, cainii latra sa indrume oile pe drumul bun.

philos
11th August 2010, 18:21
Pai asa-i la stana, cainii latra sa indrume oile pe drumul bun.

inseamna ca-i plin de caini prosti, din moment ce suntem pe drumul pe care suntem...

eventHorizon
11th August 2010, 18:50
Pai asa-i la stana, cainii latra sa indrume oile pe drumul bun.

Asa-i pe OLS, moderatorii latra mult offtopic.

Un egal e tot ce prevad la meciul asta. Nimic bun nu poate iesi din toate scandalurile astea.

Uimirea
11th August 2010, 19:12
Branestiul e pe val.....2.

Duba
11th August 2010, 20:26
Batem de la 2 goluri in sus. Avem un lot care ne da sperante ca vom triumfa pentru a 24-a oara.

Lloyd Banks
11th August 2010, 22:09
Batem de la 2 goluri in sus. Avem un lot care ne da sperante ca vom triumfa pentru a 24-a oara.

Tu chiar crezi ce ai scris mai sus?!? Pt binele tau sper ca faci doar arogante :D

d_e_l_i_r_a
11th August 2010, 22:15
avand in vedere ce s-a intamplat in ultima vreme la steaua si o victorie la limita ar fi buna pt debutul lui Dumitrescu , orice altceva in afara de victorie ar inseamna iar valuri de nemultumiri si proteste din partea suporterilor mai ales ca este vorba de una din noile promovate .

Lexus.
12th August 2010, 09:09
Suporterii Stelei, uniți împotriva lui Becali! "Niciun fan nu va fi la meciul cu Brănești!"

:happy:happy:happy Ce gluma tare, tipic ghencista:happy:happy:happy
...si pana la urma iar se vor bulucii la stadion sa-l aclame pe cel mai mare stelist al tarii, nea jiji, cand se suie pe Maybach si le arunca ceva maruntis:cry:

...hai sa vedem "cati nu vin la stadion" la meciul cu Branestiul:happy

philos
12th August 2010, 11:26
lexus, faci niste confuzii grave... intre stelisti si sclavii ciobanului...

Marius
12th August 2010, 12:48
mai traiesti ma? iesim si noi la un ceai de menta? :)

Gontel
12th August 2010, 13:02
Daca e cartonas rosu acordat dupa o simulare grosolana a adversarului se acorda tot minim doua etape? :rolleyes:

philos
12th August 2010, 13:31
Maftei (Urziceni), suspendat două etape!
Stanca (Steaua), suspendat o singura etapa!

Parca pentru cartonas rosu, se dadeau minim 2 etape ...
Sau daca e vorba de steaua se judeca dupa alte regulamente ?! ...

e bine c-ai inceput cu "parca"... nu cunosti regulamentele...pt rosu se da o etapa, iar mai apoi se stabileste marirea sau nu a sanctiunii in functie de gravitatea faptelor...acum compara si tu un fault tactic ce nu poate fi incadrat nici macar la "duritate" cu o reactie nervoasa de lovire a adversarului... este ca-ti da cu rest?

Datenshi
12th August 2010, 13:39
Pe 22 Noiembrie 1989 s-a disputat meciul Steaua Bucuresti 4(2-1)2 Victoria. Credeti ca se va repeta scorul? :D

philos
12th August 2010, 13:50
pai si-a schimbat doar parul victoria asta, de la bucuresti la branesti?

Datenshi
12th August 2010, 14:02
Cu sinistrul ala de Buzarin, e posibil.

cristy1110
12th August 2010, 14:07
in meciul asta Steaua nu ia gol si va marca mai mult de doua...

Rossi
12th August 2010, 14:23
nu cunosti regulamentele ...

pt rosu se da o etapa, iar mai apoi se stabileste marirea sau nu a sanctiunii in functie de gravitatea faptelor...

cand primesti doua galbene intrun meci, implicit rosu ... se da 1 etapa ...
cand primesti rosu direct, se da minim 2 etape ...

eu asa stiam ...

si din cate imi aduc eu aminte ... la CM din AFRICA DE SUD ... s-a facut o exceptie ...
Toti cei care au luat cartonas rosu direct, au fost suspendati doar un meci ...

philos
12th August 2010, 14:36
daca vrei tu sa ma repet... eliminarea jucatorilor intr-un meci poate veni doar in urma unui cartonas rosu (acordat direct sau indirect, prin cumul de galbene)... eliminarea este echivalenta cu suspendarea automata pt meciul urmator (deci 1 meci)...urmand ca apoi sa se stabileasca gravitatea faptelor si eventual marirea suspendarii... cand sunt 2 galbene, e logic ca de obicei nu sunt fapte grave...asa ca suspendarea ramane de cm multe ori doar cea automata (de 1 joc)... cand e rosu direct, se judeca gravitatea si se decide daca se mai dau etape suplimentare sau nu...acum, fara sa te mai preocupe ca-i vorba de steaua, vezi si tu daca faultul lui stancu (rosu pt ultim aparator) e la fel ca faultul lui maftei (rosu pt lovirea adversarului)...

io tot astept sa zici: da, am gresit...m-a luat valul pt ca vorbeam de steaua :D

philos
12th August 2010, 14:47
cm-urile n-au treaba...cum n-au nici campionatele nationale intre ele... fifa lotg stabilesc conditiile in care se dau cartonasele rosii, nu si cat de lungi tre sa fie suspendarile (alea sunt decise de organismele responsabile din fiecare tara) :D... daca nu ma insel, in anglia de exemplu, orice cartonas rosu direct echivaleaza cu o suspendare automata de 3 meciuri, dar care poate fi redusa prin apel...

p.s. bre, imi dai de lucru? tu n-ai gugal? daca nu ma crezi, ai doua solutii: fie cauti singur si-ti rectifici afirmatia prin care incriminai steaua datorita necunoasterii regulamentelor... fie o lasi asa si te faci de oha...

Rossi
12th August 2010, 15:08
pai ti-am zis ce scrie la regulament ... tu vorbesti din auzite ...

philos
12th August 2010, 15:13
pai ti-am zis ce scrie la regulament ... tu vorbesti din auzite ...
"parca" si cu "io asa stiam" nu denota siguranta... pune mana pe carte :D...da' lasa, e mai simplu decat orice sa blamezi steaua... pacat de tine, suna mai bine "ignorant" decat "mincinos"...

philos
12th August 2010, 19:29
tu chiar esti din branesti, copile?

cosmincosmin
12th August 2010, 19:38
da

philos
12th August 2010, 19:59
super tare...bravo mah :)

cosmincosmin
12th August 2010, 20:06
si eu tineam si inca mai tin cu Steaua, dar din cauza lui Becali nu mai vin la Stadion de 1 an. Luni o sa fiu pentru prima oara la oaspeti. Si daca bate Steaua ma bucur.

O sa iau si steagul cu Branesti si pe ala cu Steaua

rpb
12th August 2010, 20:25
O sa iau si steagul cu Branesti si pe ala cu Steaua

Traiasca suporterii hibrizi.

Lexus.
13th August 2010, 01:11
lexus, faci niste confuzii grave... intre stelisti si sclavii ciobanului...

Aia 20,000...sau cati au fost la meciul cu Craiova si au fost fericiti de hotia de pe teren, erau toti sclavii ciobanului?

Daca steaua ciobanului castiga (indiferent cum) toti vor fi "suporteri stelisti"...daca blaturile nu merg...atunci "aia" sunt sclavii ciobanului, nu?:D

philos
13th August 2010, 01:44
iar ii bagi in oala pe aia de pe stadion...cand tu ai facut referire la momentul cu maybachul... de fapt, ce vrei sa demonstrezi?

Lexus.
13th August 2010, 02:18
iar ii bagi in oala pe aia de pe stadion...cand tu ai facut referire la momentul cu maybachul... de fapt, ce vrei sa demonstrezi?

Ca stelistii il iubesc pe nea jiji cand steaua castiga indiferent de mijloace;)

Aia de "la faza cu maybach-ul" nu erau iesiti de pe stadion? unde erau cei care chipurile il contesta pe nea jiji??? eu nu am vazut nici unul, dar asa cum am zis: daca nea jiji are grija de tabela de marcaj (cu valizele) contestatarii dispar, toti stelistii sunt fericiti.

Tu nu te-ai bucurat si ai aplaudat (daca ai fost pe stadion) "spectaculoasa victorie" a stelei in meciul cu Craiova?

philos
13th August 2010, 10:23
stelistii nu-l iubesc pe nea jiji nici cand steaua castiga corect...
nu-l contesta nimeni pt ca de abia se agrease un armistitiu...
n-am fo pe stadion...n-am reusit sa gasesc bona in timp util, iar cand am vorbit de belete nu mai erau... dar nici de acasa sa stii ca nu m-am bucurat si nici nu am aplaudat "victoria"... tre'a sa pierdem si am castigat cu ajutorul lui onicas...
una peste alta, te rog io sa incetezi cu generalizarile... nu de alta, dar nu faci sa demonstrezi decat ce lipsuri analitice ai...

superchumbo
13th August 2010, 11:04
explica-i cu emoticoane, el asa intelege

kubuntu
13th August 2010, 13:46
sa plece jiji

Tori
13th August 2010, 14:07
lexus,posteaza si altceva decat impotriva stelei?menirea lui in viata e si alta decat sa stea pe un forum si sa posteze contra unei echipe?Stiu..Intrebare retorica!:D Vad ca are ceva punctulete la infractiuni..atatea frustrari tine in dansul/a?:D E dinamovist/a?:
bate victoria si ciobanul bate un nou record:demite dupa 1 etapa.:D

Ramirez
13th August 2010, 15:54
ics, in rest ramane cum zicea Aliuta, nu e steaua!:D

Ana_94
13th August 2010, 16:22
O sa bata Steaua :ok: Desi nu cred ca va fi usor ca nou promovatele sunt destul de periculoase.

barbarossa4122
15th August 2010, 22:21
3-0 Steaua. (sper)

keluba
16th August 2010, 00:34
in mod normal nu avem ce discuta.


@lexus: de fapt, ce vrei sa demonstrezi?

1. ca are o logica de babuin :groggy:
2. ca el "esti" superior fata de romani

Lexus.
16th August 2010, 00:59
Cei de la Branesti au sansa ca etapa asta sa castige lejer in meciul cu mascaricii de langa cimitir...numai sa vrea si arbitrii.:D

La pariuiri cea mai buna cota o are valiza lui nea jiji...nasol pentru Branesti, or fi ei mai buni pe teren, da' nea jiji si valiza "e" cei mai tari jucatori din liga lu' mitica:(

philos
16th August 2010, 01:35
nu mai cred ca becaliotul poate fi indepartat ... n-are cum... asa ca aleg raul cm mic...o victorie a oaspetilor... daca anul asta ratam europa, poate se gandeste cretanul sa vanda... imi revizuiesc punctul de vedere numa' in conditiile in care-l vad p'asta ca se da la fund...ceea ce e f putin probabil...

Rossi
16th August 2010, 01:46
Cei de la Branesti au sansa ca etapa asta sa castige lejer in meciul cu mascaricii de langa cimitir...numai sa vrea si arbitrii.:D

arbitrii , coruperea a 2-3 jucatori adversi ... e ceva normal in ghencea

philos
16th August 2010, 01:51
arbitrii , coruperea a 2-3 jucatori adversi ... e ceva normal in ghencea

la palat bre... n-ai auzit ce-a zis prostul :D

Lexus.
16th August 2010, 03:22
la palat bre... n-ai auzit ce-a zis prostul :D
Lasand gluma (si tachinarile) la o parte, degeaba tu (si altii ca tine) dati spuza pe turta lu' nea jiji, tot ce face el legat de fotbal se reflecta in c.v.-ul clubului, in momentul de fata el este steaua si steaua este el (proprietatea lui)

Redboy
16th August 2010, 12:16
Eu unul, cred ca Dumitrescu va debuta cu dreptul, in ciuda lipsei suportului din tribune. M-ar putea lua in ras unii dar, il consider un antrenor bun.

Roddicted
16th August 2010, 12:19
arbitrii , coruperea a 2-3 jucatori adversi ... e ceva normal in ghencea

ai prins glas?
[edit]

Rossi
16th August 2010, 12:32
la palat bre... n-ai auzit ce-a zis prostul :D

la palat ... in piepera ... cert e ca ciobanul e capabil de orice ...

Rossi
16th August 2010, 13:30
Site-ul suporterilor stelisti a facut si o caracterizare ironica a celor care vor fi prezenti in aceasta seara in Ghencea.

Pentru cocalarii care au telefon de 5 milioane si n-au apa curenta, un bilet costa 10 lei la peluze.
Pentru taranii care au telefon de 10 milioane si dau bip, un bilet costa 15 lei, la tribuna a doua.
Pentru smardoii comunali, cu seria 5 inmatriculat in Bulgaria, care sunt pe galben tot timpul, un bilet la tribuna I costa 20 de lei.
Pentru semi-interlopii ilfoveni, cu seria 7 si parizer in portbagaj, un bilet la tribuna O costa 40 de lei.
Pentru interlopii micului Paris, care au ipoteci, credite, leasing-uri, datorii peste tot si sunt asa-zisi „oameni de afaceri” care se ocupa de imobiliare (adica sperie babe singure, ca sa le vanda o parloaga la dracu-n praznic), un bilet la fotolii costa 75 de lei

deci "lumea buna" sta acasa ...

Roddicted
16th August 2010, 14:53
singurii tarani sunt cei care nu vin la stadion(desi au posibilitatea) din cauza unui protest idiot.Echipa promite ceva, dar indivizii aia nu sunt stelisti.
Prefer 1000 de suporteri care sustin echipa, decat 5000 de huligani care injura inclusiv jucatorii cand gresesc.

Steaua nu e a lui Becali, dar ei vor sa isi arate muschii injurand pe stadion.Iti dai seama ce oameni culti, cu caracter sunt aia

Roddicted
16th August 2010, 14:55
pardon...care 5000?
sunt maxim 2000 de indivizi care sunt mereu nemultumiti indifderent ce s-ar intampla la echipa.
STATI ACASA, nu are steaua nevoie de voi

philos
16th August 2010, 15:21
singurii tarani sunt cei care nu vin la stadion(desi au posibilitatea) din cauza unui protest idiot.Echipa promite ceva, dar indivizii aia nu sunt stelisti.
Prefer 1000 de suporteri care sustin echipa, decat 5000 de huligani care injura inclusiv jucatorii cand gresesc.

Steaua nu e a lui Becali, dar ei vor sa isi arate muschii injurand pe stadion.Iti dai seama ce oameni culti, cu caracter sunt aia

amice...n-am nicio treaba cu "gruparile"... il boicotez de unul singur :D pe becaliot de ceva ani... nu tre' sa-mi spuna aiss sau alss sau peluzele sau cine-o mai fi ce sa fac...
caracterizarea aia e o mizerie... dar nu-i chiar complet neacoperita de realitate... in mod cert e insa incompleta...la stadion se mai duc si suporteri care sustin steaua indiferent de ce se intampla...sau naivi care cred ca ilie il va schimba pe jiji... tu din care categorie esti?

Roddicted
16th August 2010, 15:28
Pe becali nu il schimba nimeni.Eu cred ca daca "iubesti" steaua o sustii indiferent de conducere.Aaa...vrei sa il contesti pe patron?Nu e asta problema, s-a intamplat si la case mai mari, dar nu-i injuri si huidui pe jucatori.Il contesti civilizat pe gigi, dar in primul rand sustii echipa.Nu o sa uit niciodata autogolul lui Toja de anul trecut si momentul cand asa zisii suporteri de la o peluza sareau in sus si se bucurau.Aia merita scuipati si uitati, aceia nu reprezinta STEAUA.Aceia sunt doar niste huligani, care cred ca daca faci parte dintr-o galerie a unei echipe ti se cuvin cine stie ce drepturi

Stochita a avut sange in el, nu a cedat desi era injurat de niste nimicuri, ca deh, era sclavul lui becali.Omul le-a replicat public acelora,spunand lucrurilor pe nume si facandu-i "golani".Ceea ce si sunt.
STEAUA nu inseamna AISS-ul pacii sau nu mai stiu care baiat, lider de galerie, suparat ca i s-a redus salariul si care vine sa-si descarce nervii pe stadion

philos
16th August 2010, 15:39
steaua e o particica din mine care nu poate sa dispara nici daca as vrea... dar asta n-are nimic de-a face cu modul la care o sustin... io cred ca sustin steaua cand imi doresc orice rau mai mic care l-ar putea face sa plece pe becaliot... cu un ochi plang, iar cu altul rad... iar la stadion n-am ce cauta atat timp cat banii pe care-i dau, atat cat sunt ei, ii intra-n buzunar cretanului...
cat despre jucatori... in general, nu pot sa nu-l contest pe unul care-i indolent sau care joaca doar pt ca se pune bine cu patronul... n-am cum...

delaoltenia
16th August 2010, 15:54
steaua e o particica din mine care nu poate sa dispara nici daca as vrea...
Respectele mele amice,citesc cele mai frumoase cuvinte scrise de un suporter stelist. :ok:

M.I.B.
16th August 2010, 15:56
steaua e o particica din mine care nu poate sa dispara nici daca as vrea...

:ok::ok::ok:

Respectul meu pentru un astfel de caracter

Roddicted
16th August 2010, 15:59
steaua e o particica din mine care nu poate sa dispara nici daca as vrea... dar asta n-are nimic de-a face cu modul la care o sustin... io cred ca sustin steaua cand imi doresc orice rau mai mic care l-ar putea face sa plece pe becaliot... cu un ochi plang, iar cu altul rad... iar la stadion n-am ce cauta atat timp cat banii pe care-i dau, atat cat sunt ei, ii intra-n buzunar cretanului...
cat despre jucatori... in general, nu pot sa nu-l contest pe unul care-i indolent sau care joaca doar pt ca se pune bine cu patronul... n-am cum...

pe banel de ce il huiduie?Atat poate, dar el joaca cu sufletul,si tot este injurat cand greseste
S-a dus vremea cand cineva juca la Steaua pentru ca era stelist de mic.Din partea mea sa vina numai africani la echipa, care nici nu stiu cine e Steaua, atata timp cat echipa castiga nu ma intereseaza

Roddicted
16th August 2010, 16:01
Daca te duci la meci, fa-ti datoria de suporter si sustine echipa.Pe becali ai timp sa-l contesti.

delaoltenia
16th August 2010, 16:07
Cand vom fi si noi stelistii uniti?Doar pt echipa,nu pt cioban.

superchumbo
16th August 2010, 17:30
Doar dupa ce vom da jos ciobanul albanez. Scuip pe oricine inca mai crede ca Steaua si becali pot coexista.

Roddicted
16th August 2010, 17:53
Cine crezi ca vrea sa cumpere un club de fotbal in acest moment?

TheIceMan
16th August 2010, 17:54
Cine crezi ca vrea sa cumpere un club de fotbal in acest moment?

Depinde de pret, la 100,000€ parca m-as baga eu. :evil:

delaoltenia
16th August 2010, 18:08
te dau banii afara din casa?:D

TheIceMan
16th August 2010, 18:21
nu chiar, daca m-ar fi dat, acuma eram pe plaja in Aruba, ascultam valurile, si imi verificam stock pe eTrade.com

in orice caz, e o oferta bunicica ce spun eu.

philos
16th August 2010, 18:50
Cine crezi ca vrea sa cumpere un club de fotbal in acest moment?

la pretul exorbitant cerut de cretan, nimeni... el asa e obisnuit sa faca bani...din tunuri...si tepe... apropo, stiai ca de fapt el nu baga bani in club ci il imprumuta?

philos
16th August 2010, 18:51
pe banel de ce il huiduie?Atat poate, dar el joaca cu sufletul,si tot este injurat cand greseste
S-a dus vremea cand cineva juca la Steaua pentru ca era stelist de mic.Din partea mea sa vina numai africani la echipa, care nici nu stiu cine e Steaua, atata timp cat echipa castiga nu ma intereseaza

corect... nu el ar tb injurat, ci aia care-l baga in teren pe postul ala unde-si da cu stangul in dreptul...
banel ar fi unul dintre cm buni jucatori din tara, dar ca fundas dreapta :D

Hingherul
16th August 2010, 20:39
urat e echipamentul branestilor. zici ca-s marinari dinamovisti :D
pana acum ii calarim pe micuti. urmeaza sa le-o infigem in ate.

rhadoo
16th August 2010, 20:55
1-0 steaua

Hingherul
16th August 2010, 20:56
una boaba Steaua. doar asa puteam scoate micutii la joc. la mai multe de acum!

TheIceMan
16th August 2010, 21:00
ceva normal, dealtfel. ma si mir cum de oltenii nu au batut la randul lor.

Lexus.
16th August 2010, 21:22
Depinde de pret, la 100,000€ parca m-as baga eu. :evil:

Poate 100,000 de lei...vechi:happy

Poli Timisoara
16th August 2010, 21:24
miroase a CAPRA ! caprele lu' Buzarin (stelistul) si-au luat pozitia...

Hingherul
16th August 2010, 21:26
e plin de detectivi in seara asta....

ce zici mai danny, mai ai miros de capra in nari?

YoNuTzz
16th August 2010, 21:43
hai frate...da-o naiba de treaba...3 penalty-uri impotriva noastra in 4 etape...si asta clar nu a fost.

oricum tataruseanu e petarda la aparat penalty-uri...

Datenshi
16th August 2010, 21:44
la pretul exorbitant cerut de cretan, nimeni... el asa e obisnuit sa faca bani...din tunuri...si tepe... apropo, stiai ca de fapt el nu baga bani in club ci il imprumuta?

Pai cine baga bani in club in Romania?

Hingherul
16th August 2010, 21:48
miroase a CAPRA !

eu zic sa fii mai atent pe cine inviti in casa cand stii ca ai probleme olfactive...

m8k
16th August 2010, 21:49
Pupincurismul e la ea acasa in ghencea! Comentatorii tampiti nu vor sa vada ca a fost penalty clar pentru Branesti! Cica aparatorul a lovit mingea, pe cand se vede clar ca atacantul a lovit numai mingea!!!

Hingherul
16th August 2010, 21:51
Pupincurismul e la ea acasa in ghencea!

nem tudom?

Datenshi
16th August 2010, 21:51
Cineva de la site e suparat rau. :D
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/66276/coltescu-furt-ordinar-in-ghencea.htm

m8k
16th August 2010, 21:52
hai frate...da-o naiba de treaba...3 penalty-uri impotriva noastra in 4 etape...si asta clar nu a fost.

oricum tataruseanu e petarda la aparat penalty-uri...

Penalty mai clar ca asta nu exista! E adevarat ca comentatorii sa nu il pupe in coor pe oier si sa comenteze obiectiv!!:rosu:

Poli Timisoara
16th August 2010, 21:53
eu zic sa fii mai atent pe cine inviti in casa cand stii ca ai probleme olfactive...

stai linistit...asa e scenariul, minutul 90+ stealuta ta preia conducerea...

Lordul
16th August 2010, 21:53
***** :rosu: penalty pentru steaua ? coltescu strica tot meciul

Hingherul
16th August 2010, 21:53
hai ma ca avem si noi unul. asta inseamna ca si-a recunoscut vina Coltescu ;)

Hingherul
16th August 2010, 21:54
stai linistit...asa e scenariul, minutul 90+ stealuta ta preia conducerea...

ma, eu credeam ca la Timisoara predomina oamenii seriosi. de ce-i iei painea lecsusului?


deci 2 boabe Steaua ;)

m8k
16th August 2010, 21:54
Cineva de la site e suparat rau. :D
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/66276/coltescu-furt-ordinar-in-ghencea.htm

Ce idioti!!! Dar au dreptate, in favoarea militarilor nu a fost nici gand penalty!

malexoid
16th August 2010, 21:55
oare de ce nu a reusit cretinul asta oltean suicidul? (coltescu)

TheIceMan
16th August 2010, 21:55
Cum? Hingherule, nu esti pe stadion?

Hingherul
16th August 2010, 21:55
WTF a facut apatridu` pui?


gerila, prefer confortul caminului si imi fac un gomaj testicular cu sirop de artar. la tine mai ninge?

White Shadow
16th August 2010, 21:57
ce PENIBIL

nu a fost nimic :rosu::rosu:

TheIceMan
16th August 2010, 21:58
ce suporter de paie esti.

Hingherul
16th August 2010, 21:58
nu a fost nimic :rosu::rosu:

cum ma n-a fost? n-ai vazut golul? :D


gerila, esti constient ca toate provocarile tale sfarsesc in lacrimi. de ce ma faci iar sa te lovesc?

VILLARREAL
16th August 2010, 22:00
Cineva de la site e suparat rau. :D
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/66276/coltescu-furt-ordinar-in-ghencea.htm

Nu te-ai obisnuit ? Site-ul asta pupa in cur pe steaua la fiecare articol.

Hingherul
16th August 2010, 22:01
prost obicei au si astia sa tina mereu cu cei mai buni :D

Lordul
16th August 2010, 22:01
daca a ajuns sa fure si cu branestiul e clara treaba :rosu:

malexoid
16th August 2010, 22:01
ce PENIBIL

nu a fost nimic :rosu::rosu:

nu e deloc penibil, e absolut normal si ei considera ca li se cuvine :) si se revolta si se simt frustrati cand nu primesc :)) si tat asa de 6x de ani incoace!

Poli Timisoara
16th August 2010, 22:01
penalty "clar" ca si mintea sinucigasului Coltescu (madalina.manole)

PS:hinghere...cand o sa ajung eu sa intru pe forum si sa caut samanta de scandal cum o faci tu,lexus,rossi si mai vreo 3-4 ,atunci se va duce naiba forumul asta ! :ok:

Datenshi
16th August 2010, 22:01
Hingherul, Ice, nu va puteti abtine aici?

m8k
16th August 2010, 22:02
Pina la urma pentru ce s-a dat penalty? Pentru banii ciobanului?

Hingherul
16th August 2010, 22:04
Hingherul, Ice, nu va puteti abtine aici?

daca tot esti vigilent de ce nu incerci sa vezi cine atata frunza artarului?
ti se pare ca l-am bagat in seama pana nu m-a muscat de fese?

TaciAcolo
16th August 2010, 22:04
coltesculeeeeeeee nu`ti mai da mata ***** :lol: de nu vezi.......

Datenshi
16th August 2010, 22:05
daca tot esti vigilent de ce nu incerci sa vezi cine atata frunza artarului?
ti se pare ca l-am bagat in seama pana nu m-a muscat de fese?

Si e musai sa raspunzi?

White Shadow
16th August 2010, 22:05
coltesculeeeeeeee nu`ti mai da mata ***** :lol: de nu vezi.......

:happy:happy

Hingherul
16th August 2010, 22:05
Si e musai sa raspunzi?

nu e musai dar e jenant la mers cu dintii aluia infipti acolo...

jonsnow
16th August 2010, 22:05
in ce fel se bucurau toate maimutele din tribuna la mizeria aia de penalty inventat :(:(:(...11 m asta rivalizeaza cu ala dat de tudor la urziceni acum ceva ani...

VILLARREAL
16th August 2010, 22:06
Pina la urma pentru ce s-a dat penalty? Pentru banii ciobanului?

Da, pentru bani, mai ii da si un kg de branza...

koko88
16th August 2010, 22:06
ce vorbeste lumea de al doilea penalty dar vad ca nu isi mai aminteste nimeni de penaltyul Branestiului... nu a fost penalty la nicio faza

Mario375
16th August 2010, 22:07
Schimbati repede postul pe o teve, Coltescu se sinucide acum in direct la Dan Diavolescu!!! :drak: Se pare ca in teren e o clona! :shocked:

YoYoyOi
16th August 2010, 22:08
pentru prosti, dupa meciul asta ramane doar penalty-ul dat Stelei, nu si cel refuzat Stelei sau cel dat usor Branestiului...

TheIceMan
16th August 2010, 22:08
lamb, chiar ca te credeam suporter foarte serios, ma asteptam cand joaca Steaua acasa sa fii pe stadion, cu tricou si fular si eventual vuvuzela.

vad ca esti numai cu vorba stelist.

m8k
16th August 2010, 22:09
ce vorbeste lumea de al doilea penalty dar vad ca nu isi mai aminteste nimeni de penaltyul Branestiului... nu a fost penalty la nicio faza

Stai flex ca a fost, si unul foarte clar!

malexoid
16th August 2010, 22:09
Schimbati repede postul pe o teve, Coltescu se sinucide acum in direct la Dan Diavolescu!!! :drak: Se pare ca in teren e o clona! :shocked:
:happy

Hingherul
16th August 2010, 22:10
lamb, chiar ca te credeam suporter foarte serios, ma asteptam cand joaca Steaua acasa sa fii pe stadion, cu tricou si fular si eventual vuvuzela.

vad ca esti numai cu vorba stelist.


gerila, te-as lua in seama cand mi te adresezi daca n-ai fi murdar de sirop la bot!

te-a rugat datenshi ceva, chiar asa iti urla renii in cap de nu mai tii cont de nimic?

TaciAcolo
16th August 2010, 22:10
da totusi compesatie compesatie... da chiar asa sa`l inventezi distanta de 1 m intre juctaori:cry:.. o s avedem faza pe cnn :cry:

trebuie exclus din arbitraj

jonsnow
16th August 2010, 22:10
in ghencea se revine in forta la tiki-japka...:happy:happy:happy

TheIceMan
16th August 2010, 22:10
gerila, te-as lua in seama cand mi te adresezi daca n-ai fi murdar de sirop la bot!

tocmai m-ai luat in seama, lamb.

m8k
16th August 2010, 22:12
Cica au pus afise suporterii stelei cu "Numai cocalari, interlopi si aurolaci la meci"! Hmmm, da multi sunt!:happy

Hingherul
16th August 2010, 22:12
tocmai m-ai luat in seama, lamb.

cand tai cu maceta buruienile nu inseamna ca ai multa consideratie pentru ele.

jonsnow
16th August 2010, 22:13
Cica au pus afise suporterii stelei cu "Numai cocalari, interlopi si aurolaci la meci"! Hmmm, da multi sunt!:happy

si e luni, iti dai seama daca era meciul duminica :yeah:

Hingherul
16th August 2010, 22:14
si e luni, iti dai seama daca era meciul duminica :yeah:

du-te ma.... nu cred ca veneau dinamovistii pe Ghencea.....

m8k
16th August 2010, 22:14
tocmai m-ai luat in seama, lamb.

Nu cred ca mai are rost sa iti bati joc de el, soarta a avut grija de el!:D

malexoid
16th August 2010, 22:14
da totusi compesatie compesatie... da chiar asa sa`l inventezi distanta de 1 m intre juctaori:cry:.. o s avedem faza pe cnn :cry:

trebuie exclus din arbitraj

trebuia exclus inca de cand cu tentativa de suicid...labil psihic, nu are ce cauta in arbitraj!

YoNuTzz
16th August 2010, 22:15
bai...coltescu daca venea cu lectia invatata de acasa, IN PRIMUL RAND NU DADEA PENALTY PENTRU BRANESTI (MAI ALES CA NU ERA CLAR)
apoi la penalty-ul cu nr. 2 a dat in compensatie ptr ca e ******* si atata tot

asha ca incetati cu toate scenariile astea, ca daca era ceva necurat in primul rand nu o fura, ptr a avea apoi de unde sa o ajute...

M.I.B.
16th August 2010, 22:15
pentru prosti, dupa meciul asta ramane doar penalty-ul dat Stelei, nu si cel refuzat Stelei sau cel dat usor Branestiului...

Bine spus :ok:

Hingherul
16th August 2010, 22:16
incetati cu toate scenariile astea, ca daca era ceva necurat in primul rand nu o fura, ptr a avea apoi de unde sa o ajute...

tu nu vezi cu ce fauna polemizezi? de ce te obosesti?

danpuric78
16th August 2010, 22:16
echipa lui becali a demostrat inca odata ca fara arbitri nu face fata in prima liga.
sa te tii de furaciuni ca sa bati o echipa ca branestii...
rasul lumii.

insa mai rau e de cei care sustin asa mizerie. ce sa faci, cin' se aseaman se aduna

Hingherul
16th August 2010, 22:17
lasa-ma sa ghicesc. esti catel!

Rossi
16th August 2010, 22:20
eu cand spuneam ca steaua fara arbitraje nu ar rezista in liga 1, credeati ca exagerez ...
4 meciuri, 3 victorii ... si toate cele 3 victorii obtinute datorita arbitrilor ... spui steaua si tragi apa ...

pana si cu Branestiul e nevoie de un penalty inventat pt ca steaua sa obtina 3 puncte ...

jonsnow
16th August 2010, 22:20
hahaha ropot de aplauze din tribune pentru cele 11 oite care plimba mingea pe langa jucatorii victoriei branesti asteptand sa treaca timpul...tiki-japka curata :D

Hingherul
16th August 2010, 22:20
ai dreptate rossi. daca ne-am descurca si noi ca voi in europa...... :(
totusi eu cand spun dinamo am alte reactii...mirositoare chiar. ti-am spus ce culoare are wc-ul meu?

M.I.B.
16th August 2010, 22:20
Vai tu Puric,echipa ta cea mai buna nu si-
-a luat-o cu scor de neprezentare in ultmul meci din Cupele Europene?

Vai Rossi,tu vezi numai penalty-ul ala,vai vai.Dar altceva nu vezi,mancal-ar focul de baiat dastept.

Plus faza cu furaciunile.Mai terminati ma cu paranoia.Peste tot vedeti blaturi. Sunteti adulti si debitati niste prostii mai mare rusinea sa va numiti adulti.Si varu-mio,daca ar vedea ce kkturi debitati,ar rade de voi.

danpuric78
16th August 2010, 22:21
lasa-ma sa ghicesc. esti catel!

nope. nu mai sustin nici o echipa de fotbal pentru simplu motiv ca nu mai e niciuna care joaca fotbal.

insa una e sa fii prost si zero la fotbal ca dinamo rapid, craiova, timisoara, etc. si alta sa fii infractor de drept comun ca becali, piti, si fotbalistii lor.
pentru astia ca si pentru cei ce-i sustin se aplica codul penal

Lordul
16th August 2010, 22:22
urmeaza s-o luati peste bot de la Grashopper ca in Europa nu merge cu japca si arbitrii

Hingherul
16th August 2010, 22:22
@danpuric79
da-mi voie sa te consider catel. macar asa ai avea o scuza.

ai dreptate Lordule. am vazut asta cu pescarii si restul lucratorilor comerciali :D

YoNuTzz
16th August 2010, 22:23
bai...coltescu daca venea cu lectia invatata de acasa, IN PRIMUL RAND NU DADEA PENALTY PENTRU BRANESTI (MAI ALES CA NU ERA CLAR)
apoi la penalty-ul cu nr. 2 a dat in compensatie ptr ca e ******* si atata tot

asha ca incetati cu toate scenariile astea, ca daca era ceva necurat in primul rand nu o fura, ptr a avea apoi de unde sa o ajute...

ma simt nevoit sa ma repet...
dar asta e...nu ai cu cine discuta...

TheIceMan
16th August 2010, 22:23
Victorie fara glorie... prezisa de 28 forumisti, nu era greu.

Rossi
16th August 2010, 22:23
min 90 ... 2-1 pt steaua ... corner pt Branesti ...
doar 4 jucatori de la Branesti in careul de 16 al stelei, asteptand centrarea din corner ... CIUDAT, NU ?! ...

Tyler Durden
16th August 2010, 22:23
God, pentru un asemenea arbitraj, in divizia judeteana era alungat cu pietre Coltescu.:D

m8k
16th August 2010, 22:24
Daca juca CFR vedeam penaltyurile de 1000 deori pina acum, eu astept de 5 minute sa vad ce a fost la cele 2 "penaltyuri" si inca numai pupincurism!

Hingherul
16th August 2010, 22:25
probabil nu te uiti tu unde trebuie. da repede pe "duna"!

White Shadow
16th August 2010, 22:25
aia de la Antena 1 au cenzurat faza aia :happy

mariomax
16th August 2010, 22:25
penalty clar refuzat Stelei, penalty usor acordat Victoriei, penalty foarte usor acordat Stelei.

cine vede mai sus ceva furaciune, inafara de incapacitatea lui Coltescu, e mai 'dus' ca el...

Lordul
16th August 2010, 22:25
steaua joaca jiji-japca

M.I.B.
16th August 2010, 22:25
urmeaza s-o luati peste bot de la Grashopper ca in Europa nu merge cu japca si arbitrii

Hahah,Zürich spre informatia ta e pe locul 9 in campionat.

Ah....acum cativa ani voi cu Rapid v-ati luat-o rau de la Grashoppers si St Gallen,cine vorbea de japca :lol:

Tyler Durden
16th August 2010, 22:26
aia de la Antena 1 au cenzurat faza aia :happy

C'est normal, nu era inca ora 24.:D

Lordul
16th August 2010, 22:26
Hahah,Zürich spre informatia ta e pe locuo 9 in campionat.

Ah....acum cativa ani voi cu Rapid v-ati luat-o rau de la Grashoppers si St Gallen,cine vorbea de japca :lol:

este jenibil...Zurrich e pe 8 in clasament , a castigat in deplasare ultima etapa scor 2-1

danpuric78
16th August 2010, 22:26
hai gata.

sa speram ca echipele romanesti pierd toate saptaman asta in europa. poate ne vine mintea si ne retragem de buna voie ca nigerienii.

TheIceMan
16th August 2010, 22:26
probabil nu te uiti tu unde trebuie. da repede pe "duna"!

asa ca off topic, stii ce insemna "Duna"? fara niciun misto, serios vorbesc.

Hingherul
16th August 2010, 22:26
bai flacai, ma duc sa scot o berula rece de la frigider sa sarbatoresc. e indicat sa beti si voi ceva rece ca prea v-ati infierbantat :D
FORZA STEAUA!

Hingherul
16th August 2010, 22:27
fara misto, mi-e sete si nu mai am chef sa rad de tine. pentru moment :evil:

Lordul
16th August 2010, 22:28
sa spun eu ?

e vorba de fluviul Dunarea la maghiari se cheama Duna si la austrieci si nemti Donau...

mai este si un post tv DUNA TV tot la maghiari....

Donau Tower e turnul acela de la Viena aflat pe Dunare ....

Roddicted
16th August 2010, 22:28
bravo steaua!

jonsnow
16th August 2010, 22:28
fara misto, mi-e sete si nu mai am chef sa rad de tine. pentru moment :evil:

cu mizeriile astea de victorii eu nu as mai rade niciodata cand vine vorba de fotbal...craiova, branesti 2/2...

Lordul
16th August 2010, 22:28
bravo steaua!

bravo pentru furaciune ! intr-adevar meritati felcitati !

TheIceMan
16th August 2010, 22:29
Nici eu, doar vroiam sa stiu. Face parte din cultura generala.

LE. Bravo Lordule!

M.I.B.
16th August 2010, 22:29
ma simt nevoit sa ma repet...
dar asta e...nu ai cu cine discuta...

Forum-ul,respectiv,forum-urile sunt pline de oameni cu pareri unidimensionale,care nu au habar si se dau mari cunoscatori de fotbal.

Ei vad doar ce vor ei sa vada si cand vine cineva si ii trage de umar,bai,raman fermi la pozitia lor,oameni care gandesc ca niste copii si se poarta ca ultimii tarani cand vad ca vine cineva care stie mai mult decat ei.De aceea in multe domenii din Ro nu functioneaza...din cauza acestor oameni.Care,din pacate,sunt multi,saracii.

Lexus.
16th August 2010, 22:30
Toata suflarea ghencista este in extaz: o noua victorie istorica a stelistilor

Bravo coltescu, omul #1 al ghencei asta seara, asa penalti inventat numai alexandru tudor la meciul (tot al stelei, bineinteles) cu urziceniul a mai reusit.:rosu:

Tyler Durden
16th August 2010, 22:30
Eu cred ca arbitrul a fost folosit de organizatia Illuminati pentru a da de lucru celor de la Procesul etapei.

Mario375
16th August 2010, 22:31
bai...coltescu daca venea cu lectia invatata de acasa, IN PRIMUL RAND NU DADEA PENALTY PENTRU BRANESTI (MAI ALES CA NU ERA CLAR)
apoi la penalty-ul cu nr. 2 a dat in compensatie ptr ca e ******* si atata tot

asha ca incetati cu toate scenariile astea, ca daca era ceva necurat in primul rand nu o fura, ptr a avea apoi de unde sa o ajute...


Tocmai asta e lectia predata de Becali! A spus chiar el "strategia" asta intr-un interviu la TV, cum sa castigi un meci si sa nu te banuiasca nimeni ca ai platit arbitrul, ii lasi pe ei sa dea gol dintr-un penalty si apoi in caz de nevoie mai da arbitrul un penalty - doua pentru Steaua! Tebuie sa existe pe undeva o inregistrare sau un articol si o sa incerc sa il gasesc. Becali asta e mare scenarist! :evil:

Rossi
16th August 2010, 22:35
de pe fcsteaua adunate ...

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/16216/

stelist para siempre: voua va placut cum a castigat Steaua azi?????

Alex: Eu nu vb de Coltescu ci de fundasii Branestiului. Cel putin repriza a doua ca pe asta am apucat sa o vad.
Pentru cei care au jucat vreodata fotbal nu se poate sa nu se vada anumite chestii. Niste ordinari!

dax47: oile sunt la meci : unele pe stadion, celelalte pe teren. Inca un meci patetic, contra unui adversar vai Steaua lui.
Fara penalty ul ala inventat de arbitru meciul s-ar fi terminat la un 1-1, echitabil, intre doua echipe de divizia C.

optarul: apararea branestiului imi aduce aminte de apararea Buzaului dela acel noncombat, 5-0 in 2008

radutheodor: Numai Cernea nu se prinde ce trebuie sa faca? Ca fundasii vad ca si-au dat seama.

Hingherul
16th August 2010, 22:36
Tylere, trecusi peste reusita piticului porno?

M.I.B.
16th August 2010, 22:36
..Zurrich e pe 8 in clasament , a castigat in deplasare ultima etapa scor 2-1

:lol: Te-ai uitat pe clasament,ca altceva nu stiai.Nu tu jucatori,nu tu echipa,nu tu nimic.

:lol: :lol: Penibilule

TaciAcolo
16th August 2010, 22:36
pe digisport joaca man united:ok: fotbal nu mocirla asta

Tyler Durden
16th August 2010, 22:37
Eu zic sa va feriti mamele, sunt intr-un puseu de priapism di grande! :D

Datenshi
16th August 2010, 22:37
Ai baut apa dupa Mitica? :D

Hingherul
16th August 2010, 22:38
Eu zic sa va feriti mamele, sunt intr-un puseu de priapism di grande! :D

deci tot solist? :D

Lordul
16th August 2010, 22:39
:lol: Te-ai uitat pe clasament,ca altceva nu stiai.Nu tu jucatori,nu tu echipa,nu tu nimic.

:lol: :lol: Penibilule

ba baiatule esti praf ba ....

pentru cultura ta generala stiu si antrenorul si jucatori....

eu nu stau ca tine 24 de ore din 24 , 7 zile din 7 pe net.....

de exemplu ca sa-ti demonstrez....antrenorul echipei e Ciriaco Sforza....

Tyler Durden
16th August 2010, 22:39
Ma feresc sa-ti raspund, e si copii mici aici, care nu stie...:D

six
16th August 2010, 22:40
dupa acest meci sunt sigur ca steaua castiga campionatul :shocked:

m8k
16th August 2010, 22:41
Penaltyul Branestiului a fost cat se poate de clara! Aia de pe jegsepe tv vorbesc aiureli! Cand si-au dat seama ca a fost penalty clar incep cu aberatii si muta repede in studio!

Bumbescu
16th August 2010, 22:41
Eu zic sa va feriti mamele, sunt intr-un puseu de priapism di grande! :D

Apropo de mame, erau ieri niste baragladine feminine prin galeria voastra, de te asteptai sa scoata copilul de sub tricou si sa dea cu el in arbitru....:D

Roddicted
16th August 2010, 22:41
Referitor la meci, Bonfim a fost praf azi...poate isi revine

White Shadow
16th August 2010, 22:41
pe digisport joaca man united:ok: fotbal nu mocirla asta

:ok::ok::ok::ok:

o alta lume....

dannyreddog
16th August 2010, 22:41
Oare cu cine o face banching Coltescu?:D:rolleyes:.. intrebarea serii...

Inceput fabulos de campionat pt steaua..victorii fara drept de apel..:rosu:

cel putin 4 pct ciordite de jiji si acolitii lui fluierasii..bravo si la mai mare..:ok:

EDIT: 2-0 Pt Man UTD..acolo fotbal..

Lordul
16th August 2010, 22:42
cu BCR :D

Cristina
16th August 2010, 22:42
incercati sa vorbiti la subiect ...nu de alta,dar am o pofta nebuna sa dau niste cartonase

Hingherul
16th August 2010, 22:43
...nu de alta,dar am o pofta nebuna sa dau niste cartonase

neinteresant. la niste clinciuri nu te-ai baga? :D

Bumbescu
16th August 2010, 22:44
incercati sa vorbiti la subiect ...nu de alta,dar am o pofta nebuna sa dau niste cartonase

Ala vrea sa futa, tu sa dai cartonase, toata lumea-i plina de dorinte...:D

TaciAcolo
16th August 2010, 22:44
:ok::ok::ok::ok:

o alta lume....

gol fletcher 2-0:o:

Tyler Durden
16th August 2010, 22:45
Apropo de mame, erau ieri niste baragladine feminine prin galeria voastra, de te asteptai sa scoata copilul de sub tricou si sa dea cu el in arbitru....:D

E clar, nu stii ce-i frumos...:D:D

Lexus.
16th August 2010, 22:45
Mascaricii de langa cimitir, dupa ce HOTUL coltescu le-a dat pomana cea de tote zilele, au fost calariti si inghesuiti de "galacticii" de la Branesti:cry:...se chinuiau bietii pacalici ai lui iliutza sa stea cu autobaza in poarta si sa nu piarda pomana lui coltescu:happy:happy:happy

Bravo nea jiji, astazi ai dat o noua lectie de cum se face istorie in ghencea: asta este steaua echipa valizelor si a hotiilor:happy

NOTE: ilie dumitrecu este antrenorul ideal: nu cere salariu asa ca steaua poate sa faca "performanta"...cu banii aia nea jiji cumpara toti arbitrii:cry:

M.I.B.
16th August 2010, 22:45
incercati sa vorbiti la subiect ...nu de alta,dar am o pofta nebuna sa dau niste cartonase

Sterge fata toate posturile,nu doar pe ale mele :D

Cristina
16th August 2010, 22:46
Ala vrea sa futa, tu sa dai cartonase, toata lumea-i plina de dorinte...:D

fiecare cu ce-l doare :D...e o lume libera,facem ce vrem

Hinghi,in ce ne "clinciuim"?:D

White Shadow
16th August 2010, 22:46
gol fletcher 2-0:o:

eu credeam ca se vor tine mai tare astia de la Newcastle :shocked:

Bumbescu
16th August 2010, 22:46
E clar, nu stii ce-i frumos...:D:D

Mda, se pare ca n-am avut acelasi "ultim vis":D


fiecare cu ce-l doare :D...e o lume libera,facem ce vrem

:D

Corect, deci avem si noi voie sa oftopicam....:D

M.I.B.
16th August 2010, 22:47
ba baiatule esti praf ba ....

pentru cultura ta generala stiu si antrenorul si jucatori....

eu nu stau ca tine 24 de ore din 24 , 7 zile din 7 pe net.....

de exemplu ca sa-ti demonstrez....antrenorul echipei e Ciriaco Sforza....

:happy:happy:happy:happy:happy Da da,si eu sunt regele Japoniei.A da,parca eu stau 24 din 24,nu? Suna foarte autobiografic cuvintele tale :lol:


Steaua merita aceasta victorie si cu asta discutia e incheiata.

Hingherul
16th August 2010, 22:47
Hinghi,in ce ne "clinciuim"?:D

mi-e rusine sa zic aici. da niste poze obscene si lasa-mi id-ul pe privat :D

TaciAcolo
16th August 2010, 22:48
eu credeam ca se vor tine mai tare astia de la Newcastle :shocked:

da de unde man joaca fotbal nu gluma ... cel putin 4-0....

White Shadow
16th August 2010, 22:48
Hingherul e pervers

jonsnow
16th August 2010, 22:48
cimpanzeul sef se desfasoara din nou intr-o orgie media :)...wei echipa din ghencea are voie sa fure si sa fie avantajata de arbitri, vant, ploaie soare pentru ca e steaua si la ei nu se pune...intr-o tara de cacao cum e Romania, plina de tarani, tigani, analfabeti, retarzi, mitocani au cei mai multi suporteri :))))), inclusiv cohorte de pseudojurnalisti care vad si scriu cum le dicteaza inima asa ca niste 11m sau offside-uri aiurea nu se pun la ei... la ce specimene populeaza plaiurile mioritice normal ca o gramada de "bezmetici" sunt suporterii echipei preferate de nea ceasca si 90 % din astia sunt fanii lui nea jiji becali unicul, nepretuitul si cel mai tare cioban in activitate tocmai ca le aduce aminte de epoca de aur....suporterii lui steaua sunt oglinda societatii romanesti, o mare turma condusa de un gibon fericita sa aiba circ...cand nu ai o viata, cu un job de kkt, cand iti bate porumbul in geam si tu il culegi de foame normal te refugiezi in steluta cea mai mare si cea mai tare care a castigat in 86 cce si asa ai iluzia ca si tu esti vreun smecher....din fericire pentru restul suporterilor din tara asta ghencistii sunt in marea majoritate niste oi bezmetice altfel la cat de multi sunt ne-ar fi cucerit demult ca si chinezii...

Hingherul
16th August 2010, 22:49
Hingherul e pervers

paraciosule. lasa ca fac si singur rost de pozele alea...

Cristina
16th August 2010, 22:50
Corect, deci avem si noi voie sa oftopicam....:D

Nu va mai ajunge "Diverse"?

Hinghi,poze mai obscene decat alea de pe profil n-am si id-ul nu ti-l dau decat in caz de forta majora.Gata cu off topicul.

Revenind:Steaua a jucat ca naiba!:D

krapulax
16th August 2010, 22:50
bine maximeasa, nice articol!

White Shadow
16th August 2010, 22:50
paraciosule. lasa ca fac si singur rost de pozele alea...

cand o ploua cu covrigi :happy


da de unde man joaca fotbal nu gluma ... cel putin 4-0....

oricum vad ca Rooney inca e bolnav :)

2-0 la pauza...