PDA

View Full Version : Condoleante



ADY19
10th December 2004, 20:53
"După o lungă suferinţă cauzată de cancer, tatăl lui Walter Zenga a murit aseară la vīrsta de 70 de ani. Antrenorul stelist a aflat de starea critică īn care se afla părintele său īn timpul deplasării la Bilbao, pentru meciul cu Athletic din Cupa UEFA. Din acest motiv, Zenga nici nu s-a bucurat pentru calificarea steliştilor īn primăvara europeană şi a fost extrem de nervos pe durata partidei cu Apulum de săptămīna trecută, cīnd a fost eliminat de pe bancă. Tehnicianul a plecat īn Italia miercuri, el aflīndu-se alături de tatăl său īn ultimele clipe de viaţă."(GSP)
Cred ca e datoria noastra de om in primul rand si apoi din postura de stelist de a-i trimite domnului Walter Zenga sincere condoleante din partea noastra , a tuturor. Dumnezeu sa-l odihneasca! Fii tare Zenga..suntem cu tine

ady_azzuro
10th December 2004, 21:48
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Condoleanta familiei Zenga.

OwenSkeet
10th December 2004, 22:50
Condoleante familiei lui Walter Zenga...cred ca Walter sufera f mult akum .......

VBA
11th December 2004, 17:14
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Condoleante Walter.

Zapada
11th December 2004, 17:19
condoleante

parerea mea este ca lui Zenga ar trebui sa i se scada pedeapsa la 1 etapa de suspendare deoarece snatatea tatalui sau a contribuit decisiv la supararea antrenorului pe arbitri.

Zebrone
11th December 2004, 17:47
Condoleante Walter

Catalanul
11th December 2004, 18:55
Condoleante lui Walter Zenga si familiei sale...

lupisor lupetto
12th December 2004, 02:59
requiescat in pace

sames44jc
12th December 2004, 17:14
Sincere condoleante familiei Zenga
Walter fii tare
Steaua e cu tine
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

iulian
12th December 2004, 17:26
Prin intermediul siteului oficial al FC. Steaua Walter Zenga multumeste tuturor celor care au fost alaturi de el.

"Aflat in Italia, unde si-a condus tatal pe ultimul drum, Walter Zenga le multumeste tuturor care au fost alaturi de el in aceasta perioada foarte dificila. Antrenorul Stelei s-a aratat impresionat de numeroasele mesaje de incurajare ale suporterilor stelisti care l-au ajutat sa fie mai puternic. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !"