PDA

View Full Version : ban aparut din senin - suspect delaparis



guevarax
4th November 2006, 01:34
in timp ce navigam pe forum, a aparut un ban pe userul meu

motivul : imposibil de descoperit

suspectul : acelasi delaparis

impresia : iar l-am acuzat pe borcea si echipa militiei

explicatii rezonabile : greu de crezut ca voi primi

delaparis
4th November 2006, 12:19
Explicatiile vin acum ...
Am zis ca am putin treaba ieri si poti astepta un pic :)

Ce ai facut tu se numeste manarie adica te folosesti de pm pentru a produce scandal pe forum si intre forumisti.

Episodul 1.

Acum vreo doua saptamani mi-ai trimis pm civilizat rugandu-ma sa banez nu stiu ce clona care te insulta pe pm. Am cautat si am vorbit cu userul respectiv care mi-a zis ca tu faci la fel si ca el doar raspunde. Am asteptat un pic si la o noua solicitare a ta am crezut de cuvinta sa banez clona respectiva pentru a termina scandalul.

Episodul 2.

M-ai urmarit pe forum peste tot unde eram si ai incercat sa deschiszi thread'uri de scandal acolo unde nu eram conectat. Te-am prins si avertizat doar verbal crezand in continuare ca am de aface cu cineva de bun simt dar doar un pic suparat ca suporter.


Episodul 3.

Determinant pentru parerea mea despre tine....
Ai inceput o serie de report post fara temei in scopul de a perturba treaba moderatorilor si a mea in momente de trafic intens pe site.
Vazand ca te blochez ai inceput sa ma bombardezi cu pm cerandu-mi socoteala si netinand cont de explicatiile mele.

Ultimul episod:

Ai trecut la postari despre mine pe forum selectand si deformand ultimul schimb de pm in care am zis ce am zis fiind la capatul rabdarilor in ceea ce te priveste. Asta nemaivorbind de limbajul folosit de tine pe care nici gand sa-l reproduc aici.


In concluzie vei ramane sanctionat atat timp cit nu dai dovada, aici pe valea plangerii, de maturitate si sa-ti recunosti greselile de comportament.

Forumul trebuie protejat de personaje ca tine care nu urmaresc decat sa faca galagie si nu stiu cum sa se bage in seama altfel decat provocand situatii de stress la aproape fiecare postare.

Vadim
4th November 2006, 12:57
Pentru Guevarax si altii asemenea: ii sfatuiesc sa nu se mai planga pe pm si nici pe aici daca stiu ca sunt vinovati. In majoritatea cazurilor moderatorii au actionat 100% corect. E pierdere de vreme sa scriem pagini intregi unora ca stiu ca fac magarii pe forum.

guevarax
4th November 2006, 17:56
episodul 1 - nici o legatura cu faptul ca sunt banat
ep 2 - ai avut doar impresia asta, am deschis threaduri doar pt ca existau threaduri gen "Steaua mizeria societatii", "Steaua-Urziceni blat" etc iar voi dinamovisti fiind nu le inchideati, de fapt nici acum nu sunt inchise
ep 3 - se pot verifica toate reporturile mele sunt pt jigniri, jigniri care chiar exista acolo, faptul ca reportam postari dinamoviste v-a deranjat probabil

ultimul episod - ti-am spus ca ai un comportament penibil si tu mi-ai raspuns cu "te rog sa nu ma mai plictisesti cu ineptiile tale ... esti un zero barat dispretuit" nu cred ca e nici o deformare aici

in plus m-ai jignit si de mama din nou aiurea

dak nu o sa se ridice ban-ul (repet dat fara nici un motiv) nu o sa mai intru si cu asta basta, n-am castigat nimic pe forumul asta si nici n-o sa pierd nimic

@vadim
vinovat de ce ?????
da-mi extras din regulament unde scrie ca cei care dau report post sunt banati sau motivul pt care am fost banat

apropo delaparis - se pare ca tovarasii tai dinamovisti red-castor..... si B-R nu au parte de acelasi tratament, cam suspect, aici se vede mizeria ols

Mario Di Lazi
6th November 2006, 14:25
Tu esti vesnicul NEVINOVAT ...
Cine dracu te mai crede ?