PDA

View Full Version : Vanatoare & Pescuit



vLaDu7z
5th August 2010, 17:51
ar fi frumos sa se faca o categorie si pentru sporturile astea k sunt 2 sporturi foarte frumoase

Doctor_Satan
6th August 2010, 14:07
Poti sa deschizi subiecte la "Alte sporturi" si vezi daca scrie cineva. Desi sunt mai degraba la hobby decat la sport.
Cu vanatoare exista unul si nimeni n-a raspuns.

Neogen
15th August 2010, 21:06
:)) pai treaba e ca nu prea intereseaza pe nimeni pescuitul...mai ales cei care stau la oras...

Doctor_Satan
16th August 2010, 10:35
Uite inca un geniu!
Si pe la moderatori bate vantul, ca nu sterge/inchide nimeni prostia asta de thread.

tsigalko06
15th February 2021, 16:43
Uite inca un geniu!
Si pe la moderatori bate vantul, ca nu sterge/inchide nimeni prostia asta de thread.

Avand in vedere ca forumurile se duc in jos pe zi ce trece din cauza retelelor de socializare, cred ca e nevoie de o schimbare de atitudine cat inca nu e prea tarziu pentru forumul onlinesport.

Un prim pas ar putea fi o sectiune Pescuit Sportiv in Alte Sporturi. Sau macar un raspuns din partea unui administrator (@Vadim)

Am facut o solicitare aici (https://forum.onlinesport.ro/threads/660832-Propunere-de-a-crea-un-subforum-cu-numele-Pescuit-Sportiv-in-Alte-sporturi) si nu am primit niciun raspuns.

delaparis
26th June 2021, 22:01
:)) pai treaba e ca nu prea intereseaza pe nimeni pescuitul...mai ales cei care stau la oras...
Ai dreptate. Cei care stau la sat sunt fani.
Uite Hngherul sta in Berceni apoi mai trece si prin Ghencea din cand in cand :D

Hingherul
26th June 2021, 22:03
Ti-a bagat paranoicul ala colectionar de starwarsi numai prostii in cap. De cand kkt sa-l bata stau eu in Berceni? :))

delaparis
26th June 2021, 22:05
Ma rog... asa zice lumea. Dar in Ghencea sigur ai fost :D

Hingherul
26th June 2021, 22:14
Acolo m-am nascut!

delaparis
6th July 2021, 00:44
E o balta ceva acolo?