PDA

View Full Version : Decizie corecta 50%...



Cainele
10th December 2004, 08:45
Nu am nimic de comentat pentru ban-ul de 3 zile , dar eu consider atata timp cat convingerile tale sunt supuse unui tir de jigniri si / sau insulte trebuie sa iei atitudine.
Lasand la o parte astea , consider ca mai trebuiau date cel putin 2 ban-uri si celor care au fost "razboinici" ca si mine. :no:

Gigel Sportul
31st December 2004, 17:09
El Comandante, ai vazut vreo logica in politica de banari? ca eu nu... Hai La multi ani si sper sa nu se mai inzapezeasca trenurile si anul asta... Vb. dupa 8 seara.

ady_azzuro
1st January 2005, 19:00
Eu am vazut Gigele, logica lui vadim :D e bine cunoscuta in lume, l-a facut faimos pe geovadim :D

Vietnam
11th January 2005, 11:56
Nu am nimic de comentat pentru ban-ul de 3 zile , dar eu consider atata timp cat convingerile tale sunt supuse unui tir de jigniri si / sau insulte trebuie sa iei atitudine.


Bravo Ciine reusisi sa fii banat! Daca tot m-ai provocat nu puteai sa o faci intr-un mod normal? Puteam discuta. Eu am acuzat PRM-ul, tu m-ai atacat pe mine nu ceea ce am spus ceea ce nu este fair play. Ce am eu impotriva PRM-ului si a lui Vadim depaseste cu mult chiar si ura impotriva bolsevicilor straini care ne conduceau in 1948.
Vrei sa discutam, putem sa o facem dar nu cu injurii. In cazul in care chiar vrei sa discuti astept sa faci un gest reparator moral. Si te voi aprecia pentru asta. Tu hotarasti! In cazul in care consideri ca este sub demnitatea ta sa faci ceea ce trebuie, considera ca acest mesaj nu a fost postat.

Cainele
11th January 2005, 12:23
Da."Am reusit" a 2-a oara...sper ca asta sa nu fie un gest reparator de-al lui vadim fata de suporterii U. Craiova.
Vietnam...discutam si civilizat...daca doresti si daca ai argumente solide. Dar din pacate observ ca nu am fost lasati in ArenA...observ ca vadim schimba regulile in timpul jocului...putea iesi ceva constructiv pe ArenA

Zapada
11th January 2005, 12:29
Nu am nimic de comentat pentru ban-ul de 3 zile , dar eu consider atata timp cat convingerile tale sunt supuse unui tir de jigniri si / sau insulte trebuie sa iei atitudine.
Lasand la o parte astea , consider ca mai trebuiau date cel putin 2 ban-uri si celor care au fost "razboinici" ca si mine. :no:

caine obraznic, nici macar aici nu ar trebui sa ai voie sa scrii.

vadime ar trebui sa desfintezi aceasta solutie iar cei banati sa nu aiba voie sa scrie nici macar aici.
am fost si eu banat 3 zile (de fapt cam gratis) si nu am scris aici.

ieppy
11th January 2005, 12:32
Asta e problema ta. Ia nu te mai baga tu in toate cele ca nu prea intereseaza pe nimeni parerea ta.

Cainele
11th January 2005, 12:33
Auzi bah, tzarane...ce te bagi ca musca? Uite , d-aia zic multi ca "oltenii" sunt asa si pe dincolo...sunt "specimene" ca tine , care se dau mari ultrasi desculti si creeaza o proasta impresie , care planeaza si asupra celorlalti.
Ce , n-ai loc de mine...esti fericit acum? Du-te si cinsteste-te cu "prietenarii" pe buza santului...amaratule

Zapada
11th January 2005, 12:36
raman la parerea ca obraznicul (cainele) ar trebui banat pentru totdeauna pentru limbajul spurcat.

Vadime inchide posibilitatea ca cei banati sa mai posteze aici si forumul are de castigat

Cainele
11th January 2005, 12:41
Mah zApada...dupa ce scap de ban ...vb in ArenA

EDMOND_
11th January 2005, 12:42
Cainele si Vietnam , nu inteleg daca vreti sa vorbiti despre PRM de ce nu o faceti pe privat, sau prim mail, ar fi mai elegant...si mai eficient.

ieppy
11th January 2005, 12:44
Zapda, ia baga tu niste somn ca esti aburit rau de tot.

Vietnam
11th January 2005, 12:50
Ciinele dupa ce se termina perioada de banare eu sunt dispus la discutii. Si daca amindoi venim cu argumente pro si contra civilizate, poate isi mai fac si ceilalti o idee despre acest partid si conducatorul ei dar mai ales asupra urmarilor actiunilor acestui presedinte de Partid.
Tin sa te anunt ca o sa fii mirat de unde am eu spumele impotriva lui vc tudor( din pacate PRM-ul il consider o extensie a lui VC tudor ) si a unora din bolsevicii din acest partid. Ma batea gindul sa ma bag la un moment dat in "NOUA DREAPTA" dar si aia sunt usor dusi cu pluta...Nu-mi plac imitatorii

Trei zile trec repede. Astept un mesaj normal al tau pe Arena si nu uita :) "astept sa faci un gest reparator moral". Tu hotarasti forma si continutul. Sper sa ne "vedem" acolo!

Hi hi sa vezi ce vor sari niste trepadusi ca mi-am luat vorba inapoi - asa cum am scris in Arena. Dar nu mi-am luat-o, daca discutam civilizat va fi bine daca vad ca alunecam spre "porcisme" ma retrag si asta este ... vei cistiga ! :rolleyes:

Edmond intr-un fel vrea sa arat ca se poate discuta normal si cu cei care sunt acuzati de "violenta" verbala si in plus ca doi romani ( chiar daca unul este dinamovist si altul craiovean ) pot discuta civilizat fara ca discutiile sa degenereze in injurii personale. Eu de aia am intrat pe Forum ca sa discut si sa aflu lucruri noi, sau sa impartasesc din gindurile mele celorlalti care vor sa asculte. Dracu nu este atit de negru. Daca lipsesc anumite provocari murdare se poate discuta. SI mai vreau sa-mi spun si public :D parerea mea despre PRM cu ARGUMENTE .
Daca pierd pariul asta cu mine insumi nu conteaza o iau de la capat. :)

nr.zece
14th January 2005, 03:27
Asta e problema ta. Ia nu te mai baga tu in toate cele ca nu prea intereseaza pe nimeni parerea ta.

bravo dom jeppy, dar de ce ma rog mai primiti membrii pe forum daca nu va intereseaza parerea lor?
gata au plecat oltenii si va exprimati si voi? :degete:
pacat ca unii dintre noi continua sa se mai adreseze unora nascuti dintr-o jignire, si mai mare pacat este ca tocmai tu nu ai nimic de zis, chiar daca aveti aceiasi rasa, te credeam baiat educat

Cainele
14th January 2005, 08:46
pacat ca unii dintre noi continua sa se mai adreseze unora nascuti dintr-o jignire

Auzi mah :degete: , neam de carpa...daca e cineva nascut dintr-o jignire sau dintr-o eroare , acel cineva esti tu cu siguranta , fan al lui postasu al prazului si al bannului.
Acum fara gluma...du-te si nu te mai intoarce decat cand o luat CRAiova campionatul sau cand te-oi chema eu. :ok: