PDA

View Full Version : Echipa favorita



Vadim
9th December 2004, 21:29
De azi este un nou cimp disponibil in UserCp>Profile: "Echipa favorita", care va aparea la fiecare mesaj scris pe forum, altauri de virsta, locatie, numar de posturi etc.

uti2102
9th December 2004, 21:33
Hehe......"Chicago Bulls" :happy

ieppy
9th December 2004, 21:34
Buna, aia au castigat ceva anul asta? :D

Vadim
9th December 2004, 21:35
Nu asta de acum. Aia de pe vremea lui Jordan si Pippen. O sa vina din nou vremea lui Bulls in NBA... O sa vedeti.

fia
9th December 2004, 21:38
Cum o sa vina si vremea Craiovei in Divizia A :yeah:

Catalanul
9th December 2004, 21:46
foarte fain :) asa o sa ne putem pune altceva in semnatura, nu neaparat incurajari pentru echipele cu care tinem :D

ady_azzuro
9th December 2004, 22:02
Cum o sa vina si vremea Craiovei in Divizia A :yeah:
Mda, faci tu si ce faci si tot de Craiova te lovesti....tu altceva in afara sa te iei de Craiova mai stii? :rosu:

Vadim
9th December 2004, 22:20
foarte fain :) asa o sa ne putem pune altceva in semnatura, nu neaparat incurajari pentru echipele cu care tinem :D
E una dintre idei.

fia
9th December 2004, 22:24
Mda, faci tu si ce faci si tot de Craiova te lovesti....tu altceva in afara sa te iei de Craiova mai stii? :rosu:
Sa stii ca special pentru tine am scris :)
Sincer nu aveam aproape nimic cu Craiova, dar in ultimul timp suporterii (nu neaparat cei de pe forum) au inceput sa ma enerveze asa tare, incat am inceput sa am ceva si cu echipa. Si trebuie sa recunosti ca gluma e buna :) Imi pare rau ca neputand sa fii obiectiv (e normal de altfel, asa ar fi suporterul oricarei echipe) nu poti sa gusti gluma.

Chestia asta cu echipa favorita e pentru toti utilizatorii? Sau sunt iar ceva reguli ca la custom-title?

Vadim
9th December 2004, 22:41
E pentru toata lumea. Se poate pune la inregistrare sau ulterior din profil.

07Ex
1st March 2005, 23:42
Buna, aia au castigat ceva anul asta? :D

Stai sa vezi ca anul asta Bulls joaca chiar bine si vor prinde un loc in playoff.