PDA

View Full Version : Etapa 3: FC Brasov - Steaua 1-1



delaoltenia
2nd August 2010, 08:01
Sambata 7 august,ora 21:00,Digisport.
Discutii inainte si dupa meci.

Trim0b
2nd August 2010, 12:16
2 cu butoane
1 fara

Radu
2nd August 2010, 12:19
tu ai mai mult de 15 ani?

Tori
2nd August 2010, 12:22
Aici pare meci de x.brasov e liderul campionatului:D Cine e pe primul loc?Cine e pe primul loc?Brasov,e!Brasov,e!:great:

Joe Cole
2nd August 2010, 13:01
2 clar, poate opri cineva tiki taka? :happy

delaoltenia
2nd August 2010, 13:16
2 solist

nayram
2nd August 2010, 14:17
Spectacolul continua. 0-2 pentru Steaua

YoNuTzz
2nd August 2010, 16:02
2 solist, lejer :D

tataleone
2nd August 2010, 16:24
Spectacolul arbitrilor sau care spectacol? :D
Daca oierul nu cotizeaza din nou la iar arbitru (Tudor?), echipa tika-kaka nu are nicio sansa la Brasov...pronostic 2-0

Shinnok
2nd August 2010, 18:18
2 solist

corello
2nd August 2010, 18:20
2-2

resita
2nd August 2010, 19:10
2 solist, fluierasii o sa-si faca din nou datoria

delaoltenia
2nd August 2010, 19:13
esti sigur? :D

Hingherul
2nd August 2010, 20:09
rrrrupem!
2 la mare talent :D

Snake_21
2nd August 2010, 20:12
2, scor 0-2 :) sper de data asta sa nu mai fie greseli de arbitraj sa pot sa ma si bucur de victorie :)

samar
2nd August 2010, 20:17
tiki-japca si-o ia in freza :D

1 solist;)

eSteven
2nd August 2010, 21:40
Am "presat" direct optiunea 2, si nici macar nu stiu cine va fi trimis sa "fluiere" sau sa "falfaie" fanionul :D. Si in ce "impostura' vine sa arbitreze... Care erau flueirasii aia "de casa" in deplasare ai "barcelonezilor"???? Trecand peste gluma.... ambele echipe prezinta destule slabiciuni pe compartimente. in cazul, repet doar in cazul, unui arbitraj fara tenta meciul se va termina X.


Ea e steaua bucuresti!
Toti ......... o iubesc!

completati "puncte puncte" :D

Tori
2nd August 2010, 23:51
au ajuns dinamovistii sa vorbeasca de furturi cu arbitri..s-a intors lumea cu fundul in sus!:D

Hingherul
2nd August 2010, 23:53
s-a intors lumea cu fundul in sus!:D

e ceva normal in lumea lor..... a spartanilor :D

Tori
2nd August 2010, 23:55
augh,augh,augh sau au,au,au!:D

Ana_94
3rd August 2010, 00:47
Sper ca Steaua sa castige dar e posibil sa facem si egal.Oricum va fi un meci greu si daca e sa castigam,castigam la o diferenta minima de scor,gen 1-0.

Denis
3rd August 2010, 01:40
Nu cred ca vor pierde Brasovul acasa. Meci de 1x.


Sunt 75% sigur ca va castiga Brasovul, 17% ca se termina egal si 8% ca bate Steaua.

Rossi
3rd August 2010, 03:59
Etapa 1: U Cluj - steaua ... 1-2 ... cu penalty pt U Cluj in min 88, refuzat de central.
Etapa 2: steaua - Craiova ... 2-1 ... cu gol valabil pt olteni, anulat in mod eronat
Etapa 3: O noua hotie la drumul mare ... 3 puncte pt blatisti ...

Telespan
3rd August 2010, 04:41
Am "presat" direct optiunea 2, si nici macar nu stiu cine va fi trimis sa "fluiere" sau sa "falfaie" fanionul :D. Si in ce "impostura' vine sa arbitreze... Care erau flueirasii aia "de casa" in deplasare ai "barcelonezilor"???? Trecand peste gluma.... ambele echipe prezinta destule slabiciuni pe compartimente. in cazul, repet doar in cazul, unui arbitraj fara tenta meciul se va termina X.


Ea e steaua bucuresti!
Toti ......... o iubesc!

completati "puncte puncte" :D
...cred k il trimite pe Sebatian Coltescu sa fie masa bogata shi piturca multumit:D

Lexus.
3rd August 2010, 06:44
tiki-japca si-o ia in freza :D

1 solist;)
Marele antrenor pitzurka trebuie sa demonstreze intregii suflari steliste că ca el nu mai e nimeni, asa ca nea jiji ii va rezolva si meciul asta: al doilea jaf consecutiv si steaua, in un indracit ritm de barbut manelist stil kaca-maca, va castiga din nou "eroic" cu arbitru', cu adversarii/blat, cu brichete...nu conteaza:ok:

...o tara intreaga abia asteapta sa-l vada iar pe nea jiji cocotat pe Maybach si fanii stelistii adunati in jurul lui aplaudand la fel ca dupa meciul/hotia/japca cu Craiova: "nea jiji, nea jiji, suntem cei mai tari, nea jiji!":happy

Telespan
3rd August 2010, 07:41
Spectacolul continua. 0-2 pentru Steaua

Aveti shi echipa mare de spectacol...:sleep: s-a vazut in 2 partide spectacolul care l-au facut arbitrii pentru voi:rosu::rosu::rosu:
Tu cred k esti pe frecventa spectacolelor din Las Vegas,le prinzi in Ro?
PS.Am uitat k ati transferat numai jucatori de nationala:ok:
Meci de 1x2

superchumbo
3rd August 2010, 10:01
3-0 sec, hattrick Ilyes

ichigo
3rd August 2010, 10:33
...cred k il trimite pe Sebatian Coltescu sa fie masa bogata shi piturca multumit:D

din fericire nu va fi coltescu la brasov, fiindca a arbitrat meciul dintre brasov si u cluj 3-1.

whiteLion
3rd August 2010, 11:17
bate echipa campioana fara drept de apel:jerk: .... doar joaka pitzi-japka ......

nayram
3rd August 2010, 11:27
: al doilea jaf consecutiv si steaua


Cum al doilea ma, ca rossi zice al 3lea?:D. Hotarati-va!
On: show must go on, 2 fara mari probleme:yeah:

eSteven
3rd August 2010, 11:34
din fericire nu va fi coltescu la brasov, fiindca a arbitrat meciul dintre brasov si u cluj 3-1.


Dati-mi un D!
Vreau sa aud un R!
Si acum un A!
E loc si de-un G!
Mai bagati un A!
Hai acum cu N!
Sigur este ESCU!

Ma amuza faptul ca .. fanii lui "ne-a" gigi, transforma toate aceste commenturi in rautati ce se vor a fi subiective. Eu nu sunt caine nici rapidist.. nici cfr-ist! E adevarat ca nu il suport pe cioban, ptr felul in care a distrus imaginea unei echipe mari din Romania, dar mingea s-a scos de 2 ori din poarta, in 2 etape consecutive, plus multe alte greseli foarte mari in cateva meciuri! Insa ii inteleg pe fanii lui "ne-a" gigi, de ce sa nu mearga linistiti spre un 24 de carton, cu arbitri si prin orice mijloace asa cum si creditorul, primul iluminat de pe "maibac" declara!

superchumbo
3rd August 2010, 14:02
Mai verifica comunicatul AISS ....

tchaka
3rd August 2010, 15:22
in meciul asta mi-e frica doar de arbitri, steaua oricum nu joaca nimic (nici nu prea ar avea cum cu piturca). am incredere ca Brasovul poate scoate macar un egal cu astia.

Tori
3rd August 2010, 16:19
esteven,tu ai sechele de la seceta de campionat prin care trece echipe pe care o simpatizezi.Relax.Daca tot esti asa de "obiectiv",ne spui si noua, care-s acele "greseli foarte mari".Vad ca esti pus pe treaba,ai putea sa ne arati si video acele greseli.Tare mi-e ca postezi doar ca sa fi in linie cu adunatura.
PS ne bucuram ca in dezinteresul total pe care il arati fata de Steaua,totusi,stii spre ce titlu ne indreptam.:D
romania e tara celor tari in..vorbe.Va facem, dregem si cand te uiti ce-i de tara asta,iti dai seama ca-i = zero.Multa vorba, putine fapte.Userii de pe forum, nu pot face nota discordanta.Doar bateti din gura,ma rog, tastatura,dar,atat.Revoltatilor.Toti muritorii de foame,vad in orice greseala, un furt,un jaf.Nu se mai face diferenta intre o greseala neintentionata si furt.Unii vorbesc,de parca ar fi echipa braziliei din 1970,si lumea rea nu-i lasa sa castige.Clar!!!Asta era!!!

drughi
3rd August 2010, 18:01
solist lejer fara emotii

drughi
3rd August 2010, 18:02
2 solist

eSteven
3rd August 2010, 19:24
esteven,tu ai sechele de la seceta de campionat prin care trece echipe pe care o simpatizezi.Relax.Daca tot esti asa de "obiectiv",ne spui si noua, care-s acele "greseli foarte mari".Vad ca esti pus pe treaba,ai putea sa ne arati si video acele greseli.Tare mi-e ca postezi doar ca sa fi in linie cu adunatura.
PS ne bucuram ca in dezinteresul total pe care il arati fata de Steaua,totusi,stii spre ce titlu ne indreptam.:D
romania e tara celor tari in..vorbe.Va facem, dregem si cand te uiti ce-i de tara asta,iti dai seama ca-i = zero.Multa vorba, putine fapte.Userii de pe forum, nu pot face nota discordanta.Doar bateti din gura,ma rog, tastatura,dar,atat.Revoltatilor.Toti muritorii de foame,vad in orice greseala, un furt,un jaf.Nu se mai face diferenta intre o greseala neintentionata si furt.Unii vorbesc,de parca ar fi echipa braziliei din 1970,si lumea rea nu-i lasa sa castige.Clar!!!Asta era!!!

Alo, stai asa ca nu am acuzat steaua de furt! Nu am dezvoltat nicio clipa prietenia "partii economice" cu sefia cca. Ma amuza ca atunci cand joaca... cfr-ul de exemplu, umpleti siturile si ii acuzati de furt! dupa ce jucati voi... raman in urma numai greseli "neintentionate" si alte lucruri neinteresante, despre care nu trebuie vorbit, nu trebuie concluzionat nimic, ca se supara "ne-a gigi" plus sustinatorii lui! Am pus la zid toate greselile de arbitraj de pana acum, inclusiv asta, si pe aia de la pandurii, si de la galati, si de oriunde s-au intamplat. Dintre echipele mari, pana acum au beneficiat de avantaje MAJORE: Urziceni, Steaua. Cand vine vorba de penalty-uri (indiferent ca s-au dat sau nu) CFR a beneficiat iarasi de ajutoare.... Here we go again!. Nu s-a schimbat nimic... Palmaresul intern al unor echipe sunt de fapt niste caziere (dupa cum bine spunea cineva).

Lucrurile merg prost ptr noi, recunosc, dar asteptam un chinez sa ne salveze :D!!!!
Sincer, eu am sustinut (cu prezenta) steaua in cateva deplasari internationale in trecut, din considerente fotbalistico/patriotice, si nu am nimic... cu echipa ta, dar actuala FC STEAUA 2003, condusa de cioban becali, nu o voi suporta NICIODATA!

eSteven
3rd August 2010, 19:46
@Tori,

Si daca ma "aduni" si pe mine, la "adunatura" de "muritori de foame" care bat la tastatura, alte metafore si epitete care le-ai aruncat la repezeala, nu iti pot spune decat ca... tu esti unul dintre motivele... din Tara Romaneasca ptr care bianca bote are un fan club de vreo 2000 de insi!

Daca nu.. retractez afirmatia.... si chiar mai e si loc de dialog civilizat!

Neogen
3rd August 2010, 19:48
bate brasov cu 2-1

Oaia Dolly
3rd August 2010, 22:19
Dati-mi un D!
Vreau sa aud un R!
Si acum un A!
E loc si de-un G!
Mai bagati un A!
Hai acum cu N!
Sigur este ESCU!

Ma amuza faptul ca .. fanii lui "ne-a" gigi, transforma toate aceste commenturi in rautati ce se vor a fi subiective. Eu nu sunt caine nici rapidist.. nici cfr-ist! E adevarat ca nu il suport pe cioban, ptr felul in care a distrus imaginea unei echipe mari din Romania, dar mingea s-a scos de 2 ori din poarta, in 2 etape consecutive, plus multe alte greseli foarte mari in cateva meciuri! Insa ii inteleg pe fanii lui "ne-a" gigi, de ce sa nu mearga linistiti spre un 24 de carton, cu arbitri si prin orice mijloace asa cum si creditorul, primul iluminat de pe "maibac" declara!

Uite ca ti o spune si un stelist care il uraste pe jiji... a fost vorba de o singura greseala( golul lui costea). In meciul cu U Cluj nu a fost vb de nici un penalty.

Din respect pentru echipa pe care o sustii si pentru faptul ca scrii corect romaneste nu te voi include in gramada cel putin colorata care se da in spectacol dupa fiecare meci al Stelei.

La Brasov scorul va fi 2/0 pentru Steaua, si nu fiindca suntem noi foarte buni ci fiindca sunt ei foarte slabi. Mai e mult pana departe....

Lexus.
3rd August 2010, 23:11
steaua este deja la +4 in "clasamentul adevarului" (puncte furate;)) asa ca e de asteptat sa mai "acumulze puncte" la adevar...probabil ca ghencistii vor ajunge la +6 dupa meciul de la Brasov (sau chiar +7 daca in un efort colectiv, cu nea jiji, arbitrii si unii jucatori adversi vor face inca un meci "istoric")

Pentru brasoveni este tot o raza de speranta...sa nu ajunga valiza in timp la arbitrii si sa se joace pe bune, iar ghencistii din teren (exceptand arbitrii) sa-si arate adevarata "valoare"...slabe sperante totusi:no:

Lordul
3rd August 2010, 23:12
meci greu pentru ghencisti....merg pe un egal

eSteven
3rd August 2010, 23:22
Uite ca ti o spune si un stelist care il uraste pe jiji... a fost vorba de o singura greseala( golul lui costea). In meciul cu U Cluj nu a fost vb de nici un penalty.

Asa este... cand m-am referit la 2 greseli majore, era doar o concluzie ampla si reliefam problemele si din alte meciuri. Cealalta "minge scoasa din poarta", era de la pandurii-urziceni, care nu are legatura nici cu steaua, nici cu topicul actual. Scuze ptr. confuzie. Penalty cu U. Cluj nu a fost, sau cel putin nu se va dicta niciodata asa ceva impotriva stelei, in acest campionat!


Din respect pentru echipa pe care o sustii si pentru faptul ca scrii corect romaneste nu te voi include in gramada cel putin colorata care se da in spectacol dupa fiecare meci al Stelei.

Multumesc de respect, reciproca se aplica, parol!.
Cu lb. romana... hmmm, mmmmmmmm, incep sa am cam multe vacante prin Romania in ultimul timp, si am inceput sa nu o mai scriu atat de corect... precum o faceam acum 8 ani, cand paraseam tara. :D. Am citit forumuri si mi-am batut vreo 10 minute capul, de ce era "a-ti" si nu "ati" .. la verb ... Crezusem ca s-a schimbat, nu alta!




La Brasov scorul va fi 2/0 pentru Steaua, si nu fiindca suntem noi foarte buni ci fiindca sunt ei foarte slabi. Mai e mult pana departe....

Pai am inteles ca nu mai au portar, si este foarte posibil :D. Lasand gluma la o parte, eu merg pe un 1-2, chinuit... tras de par si cu multi nervi, venit si din "norocul' lui piti, care nu tine decat 3 meciuri! :D

Lexus.
3rd August 2010, 23:38
Am citit forumuri si mi-am batut vreo 10 minute capul, de ce era "a-ti" si nu "ati" .. la verb ... Crezusem ca s-a schimbat, nu alta!
Nu e nimic rau in a-ti schimba parerea...uneori "la verb" merge si asa;)



Pai am inteles ca nu mai au portar, si este foarte posibil :D. Lasand gluma la o parte, eu merg pe un 1-2, chinuit... tras de par si cu multi nervi, venit si din "norocul' lui piti, care nu tine decat 3 meciuri! :D

Cum???????????? coman nu mai joaca "impotriva" stelei...nasol, o sansa mai putin pentru strategia tika-japca a lui pitzurca, acolo era o paine de mancat, sezonul trecut coman a fost eroul "victoriei istorice" a echipei lui nea jiji...saracul avea datorii de platit si asa s-a mai redresat si el finaciar:happy

Duba
4th August 2010, 10:32
Victorie fara emotii a ros'albastrilor. Echipa va juca, n-am nicio indoiala, de la o etapa la alta mai bine.
2 solist, sa maoara antistelistii de necaz!

eSteven
4th August 2010, 11:04
Nu e nimic rau in a-ti schimba parerea...uneori "la verb" merge si asa;)




Cum???????????? coman nu mai joaca "impotriva" stelei...nasol, o sansa mai putin pentru strategia tika-japca a lui pitzurca, acolo era o paine de mancat, sezonul trecut coman a fost eroul "victoriei istorice" a echipei lui nea jiji...saracul avea datorii de platit si asa s-a mai redresat si el finaciar:happy



Dumneavoastra "a-ti" inteles foarte bine despre ce perfect compus la timpul trecut este vorba.:D


Joaca Coman, sau nu? Pai am inteles ca a terminat banii.... de aceea "s-a lasat" declarat, liber de contract :D

Tyler Durden
4th August 2010, 11:16
2 solist, tiki japca e pe val.

superchumbo
4th August 2010, 11:30
Dupa meciul asta, Isaila selectioner !!!!!

Lloyd Banks
4th August 2010, 11:33
Victorie fara emotii a ros'albastrilor. Echipa va juca, n-am nicio indoiala, de la o etapa la alta mai bine.
2 solist, sa maoara antistelistii de necaz!

Cand ai inca 3 jucatori pe langa cei 11 nici nu poti avea emotii, nu?!?

Duba
4th August 2010, 11:36
Cand ai inca 3 jucatori pe langa cei 11 nici nu poti avea emotii, nu?!?

Mi ma complexat mic. Cand ai echipa si un super antrenor, asa cum este Piti, cu siguranta ca nu poti avea emotii.

2 solist sa moara complexatii de necaz!

Lloyd Banks
4th August 2010, 11:39
Mi ma complexat mic. Cand ai echipa si un super antrenor, asa cum este Piti, cu siguranta ca nu poti avea emotii.



Deci la 0-1 cu oltenii si mai ales in primele secunde dupa marcarea golului 2 de catre Craiova(ca tusierul a asteptat putin), n-ai avut emotii, nu? Erai sigur de victorie, avand si un super antrenor si o super echipa...

Hingherul
4th August 2010, 11:51
pana la urma dinamovistii sunt cei mai in masura sa vorbeasca de hotii. doar sunt pionierii domeniului.

Lloyd Banks
4th August 2010, 11:57
pana la urma dinamovistii sunt cei mai in masura sa vorbeasca de hotii. doar sunt pionierii domeniului.

Vb aiurea Hing...Pana una alta eu vad ca voi sunteti ajutati etapa de etapa. Cat despre Dinamo chiar nu-mi aduc aminte ultimul meci in care a fost avantajata(clar, de maniera in care ati fost voi sambata)...eu vb de meciurile din ultimii ani, nu-mi zi de nu stiu ce meci din 1980 :D

Tyler Durden
4th August 2010, 12:19
pana la urma dinamovistii sunt cei mai in masura sa vorbeasca de hotii. doar sunt pionierii domeniului.

Pionierii sunt Traian si Decebal, ei sunt parintii fondatori ai unei natii care are hotia in sange si unde furtul ține de vocatie.

Duba
4th August 2010, 12:19
Vb aiurea Hing...Pana una alta eu vad ca voi sunteti ajutati etapa de etapa. Cat despre Dinamo chiar nu-mi aduc aminte ultimul meci in care a fost avantajata(clar, de maniera in care ati fost voi sambata)...eu vb de meciurile din ultimii ani, nu-mi zi de nu stiu ce meci din 1980 :D

Sa latrii, asa cum faci tu este extrem de usor. Sa argumentezi este din pacate pt. tine f.f. greu.


Spui de noi ca am fost avantajati etapa de etapa, dar nu dai nici macar un exemplu de meci in care arbitrul a fost cu noi, cu exceptia ultimului.
Asa cum spui tu ca Steaua a fost avantajata in acea faza, si a fost, si eu spun, si o fac cu responsabilitate, ca a fost si dezavantajata in acest meci. Golul lui Iliev a fost marcat dupa un fault evident, iar Banel a fost oprit din actiune pe motiv de ofsaid de acelasi asistent in prima repriza.
In campionatul trecut Steaua n-a avut parte nici macar de un merci in care sa fie avantajata, in schimb au fost destule meciuri in care am fost noi cei dezavantajati.

Hai sa-ti reimprospatez eu memoria cu hotiile facute de echipa fostei securitati comuniste. Chiar la ultimul meci cu aceiasi Craiova, ati fost 'iertati' de un penalty clarisim, iar Moti de eliminare. Augustus Constantin, arbitrul acelui meci, a fostsuspendat 8 etape. De mizeriile cu Gaz Metan, Astra, acum cativa ani, National, cu Serea la centru ce spui? Chiar asa memorie scurta ai?

On topic
Ramane cum am stabilit. Steaua bate la Brasov sa moara complexatii de necaz!

Lordul
4th August 2010, 12:31
Mi ma complexat mic. Cand ai echipa si un super antrenor, asa cum este Piti, cu siguranta ca nu poti avea emotii.

2 solist sa moara complexatii de necaz!

de cand e barbugiul super-antrenor ?

Hingherul
4th August 2010, 12:32
de cand a facut si antreneaza o super echipa :D

cosmincosmin
4th August 2010, 12:55
X si bate Branestiul in Ghence, Desi o sa imi para rau k sunt pe jumatate stelist...

Snake_21
4th August 2010, 14:33
Daca si de Branesti trebuie sa ne fie frica eu zic sa ne retragem din campionat :)

Telespan
4th August 2010, 16:49
Cristian Balaj la centru:rosu:

Hingherul
4th August 2010, 16:50
si asta e de bine sau de rau?? pentru Steaua ma refer.

resita
4th August 2010, 16:51
2 solist, fluierasii o sa-si faca din nou datoria


Cristian Balaj la centru:rosu:

:happy:happy:lol::lol: pacat de cei care o sa mearga la stadion si de banii pt. bilet

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 18:21
de cand a facut si antreneaza o super echipa :D

Hinghere , ia exemplul Craiovei si te invit la putina prudenta .... campionatul e lung inca sunt muuuulte de jucat si de vazut ... sa spui ca a facut o super echipa e o afirmatie cel putin exagerata .. doua meciuri nu spun nimic inca ...mai ales ca amandoua au fost castigate intr-o maniera care inca mai naste discutii si controverse ... toata cinstea ca au avut puterea de a reveni atunci cand erau in dificultate .... daca maturau cu noi pe jos si ne ardeau un 4-0 scurt as fi zis da !!!! svaka cast ( toata cinstea ! ) si veneam si-ti sustineam si eu parerea ... asa insa consider ca nu s-a demonstrat nimic inca in privinta valorii stelei ... singurul lucru unde intr-adevar stau cel mai bine din campionat este moralul si increderea in sine

Hingherul
4th August 2010, 18:26
ah ce-mi plac oltencele cu alura sportiva si sangele fierbinte.
incercam doar sa-i intrat pe rautaciosii astia. Steaua si Piti mai au mult sa demonstreze ca sunt o forta.
Dar daca Piti reuseste sa castige campionatul cu Steaua asta facuta de el de la zero e clar ca isi castiga fara drept de apel numele de Antrenor.

mariomax
4th August 2010, 18:33
Cand ai inca 3 jucatori pe langa cei 11 nici nu poti avea emotii, nu?!?

corect. un dinamovist stie asta cel mai bine.

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 18:44
ah ce-mi plac oltencele cu alura sportiva si sangele fierbinte.
incercam doar sa-i intrat pe rautaciosii astia. Steaua si Piti mai au mult sa demonstreze ca sunt o forta.
Dar daca Piti reuseste sa castige campionatul cu Steaua asta facuta de el de la zero e clar ca isi castiga fara drept de apel numele de Antrenor.

Numele de antrenor si l-a castigat de mult asta nu-i o problema , ca a facut si el greseli ca oricare altul asta este partea doua , personal m-as bucura pentru el sa-si faca o asemenea revenire cu un titlu din primul sezon si cu o echipa cladita aproape din temelii ....insa si mai mult as vrea sa-i vad vad castigand in maniere categorice , fara controverse si vuvuzele la TV si dezbateri maraton despre arbitraj , mita , etc ...

P.S ....sunt olteanca doar in buletin ..sunt sarboaica la origini :groggy:

delaoltenia
4th August 2010, 18:45
zdravo :)....esti sora cu @gorefest?

Hingherul
4th August 2010, 18:48
Numele de antrenor si l-a castigat de mult

P.S ....sunt olteanca doar in buletin ..sunt sarboaica la origini :groggy:

tot exista discutii ca a plecat de la Steaua pentru ca nu a fost bun si de la Nationala la fel. Daca reuseste acum sa si construiasca si sa aiba rezultate o sa inchida gura pentru toatdeauna mancatorilor de cacao.


auzi, nu ma prea pricep, sarboaicele sunt arzoaice? :D

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 18:56
auzi, nu ma prea pricep, sarboaicele sunt arzoaice? :D

de vreo 3 ori mai rele decat oltencele ...dar la toate capitolele

Hingherul
4th August 2010, 18:57
ai treaba in week-end? :)

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 19:15
ai treaba in week-end? :)

vino in Trebinje si vorbim acolo .... daca ajungi in Republika Srpska in weekendul asta da-mi un semn de viata ... iti fac un tur al orasului


scuze de offtopic ... daca Steaua se impune la Brasov curat , inseamna ca sunt pe drumul cel bun si confirma acest lucru .. daca nu , ma tem ca se adancesc suspiciunile in privinta corectitudinii lor

Hingherul
4th August 2010, 19:17
mai bine aranjam peste doua saptamani sa-ti prezint de la fata locului Templul Fotbalului :D

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 19:24
mai bine aranjam peste doua saptamani sa-ti prezint de la fata locului Templul Fotbalului :D

mda ..... si unde ar fi asta intr-o scara obscura din Berceni ? ce idilic suna; mai ca m-a apucat lirismul urban ... eu am vorbit frumos , restul e problema ta :(

Hingherul
4th August 2010, 19:29
vezi cum te gandesti la prostii??? ia cauta pe google ce e in Ghencea 45

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 19:44
vezi cum te gandesti la prostii??? ia cauta pe google ce e in Ghencea 45

ok , m-am gandit eu la prostii .... in ghencea ultima data cand am fost , asta acum multi ani de zile la meciul dintre Romania si Lichtenstein m-am trezit cu o gogoasa in par .... de asa templu multumesc ma lipsesc, nu am nevoie :)

Hingherul
4th August 2010, 19:47
imi plac fetele care se gandesc la prostii. daca vrei urmarim meciul de acasa. dar fara gogosi. poate niste minciunele.
hai, interpreteaz-o si pe asta ca ma dau pe moldovence!

delaoltenia
4th August 2010, 19:49
bai @Hinghi,d-ra cu care socializezi este de fapt un domn...teapa :happy :happy

Razvan T.
4th August 2010, 19:50
Pac, pac ... rezolva arbitru treaba :drak: :P

Hingherul
4th August 2010, 19:51
bai @Hinghi,d-ra cu care socializezi este de fapt un domn...teapa :happy :happy

nu e bre ca am vazut eu poze... sau e??:shocked:

d_e_l_i_r_a
4th August 2010, 19:59
nu e bre ca am vazut eu poze... sau e??:shocked:

pai daca sunt jumate sarboaica jumate romanca , de ce nu as fi jumate baiat , jumate fata ? :happy:happy:happy:happy

Hingherul
4th August 2010, 20:00
auzi, daca din jumatatea aia de baiat nu ai decat marul lui adam zau ca nu ma deranjeaza :D

Radu
4th August 2010, 20:07
I-ar trebui si hingherului o gagica...s-a saturat de atat "6-6"!

Hingherul
4th August 2010, 20:09
daca nu deschizi si un thread ceva nu ma ajuti cu nimic :(

Grinco
4th August 2010, 22:55
Abia astept primul scandal de la Steaua, sa vedem atunci ce super-atmosfera, ultra-echipa si hiper-conducatori are :D

delaoltenia
5th August 2010, 00:28
sa te inzestrezi cu multa rabdare si o cutie cu "trabuce" :D

Grinco
5th August 2010, 00:59
Nici nu are rost sa incep un trabuc :D Acum serios, maxim o luna va dau pana la primul circ:D

Tori
5th August 2010, 01:32
Alo, stai asa ca nu am acuzat steaua de furt! Nu am dezvoltat nicio clipa prietenia "partii economice" cu sefia cca. Ma amuza ca atunci cand joaca... cfr-ul de exemplu, umpleti siturile si ii acuzati de furt! dupa ce jucati voi... raman in urma numai greseli "neintentionate" si alte lucruri neinteresante, despre care nu trebuie vorbit, nu trebuie concluzionat nimic, ca se supara "ne-a gigi" plus sustinatorii lui! Am pus la zid toate greselile de arbitraj de pana acum, inclusiv asta, si pe aia de la pandurii, si de la galati, si de oriunde s-au intamplat. Dintre echipele mari, pana acum au beneficiat de avantaje MAJORE: Urziceni, Steaua. Cand vine vorba de penalty-uri (indiferent ca s-au dat sau nu) CFR a beneficiat iarasi de ajutoare.... Here we go again!. Nu s-a schimbat nimic... Palmaresul intern al unor echipe sunt de fapt niste caziere (dupa cum bine spunea cineva).

Bun,ai dat-o la intors,mai ceva ca la Ploiesti..:happy Dupa un inceput furibund cu "mari greseli" ai sfarsit prin a spune ca si alte echipe au avut greseli de arbitraj.Perfect.

@Tori,

Si daca ma "aduni" si pe mine, la "adunatura" de "muritori de foame" care bat la tastatura, alte metafore si epitete care le-ai aruncat la repezeala, nu iti pot spune decat ca... tu esti unul dintre motivele... din Tara Romaneasca ptr care bianca bote are un fan club de vreo 2000 de insi!

Daca nu.. retractez afirmatia.... si chiar mai e si loc de dialog civilizat!
Vad ca esti foarte bine informat cu nr de insi,deci, nu stiu cine-i fan bianca lu bote.ia vezi;)

Lexus.
5th August 2010, 02:47
Nici nu are rost sa incep un trabuc :D Acum serios, maxim o luna va dau pana la primul circ:D
Daca dani coman nu joaca si nici valiza nu ajunge in timp la arbitri nu mai de asteptat decat pana in weekend-ul asta:D

superchumbo
5th August 2010, 11:19
Nici o masa fara peste, nici un post fara emoticoane

malexoid
5th August 2010, 13:59
"Tacerea mieilor" - daca nu cumva se gasesc iarasi ceva arbitrii care scot mingi din poarta...

namelessone
5th August 2010, 14:58
Nici nu inteleg de ce se mai joaca meciul asta, oricum e terminat in mintea multora.

1)Castiga Steaua--> hotii, blatistii din Ghencea, jiji are toti arbitrii in mana etc.

2)egal sau castiga brasov --> n-a mai avut jiji bani de arbitri, n-a ajuns valiza, bine ca sunt multi anti-stelisti pe acolo care nu s-au lasat cumparati de cacareaza imparat.

Practic nu exista scenariu in care Steaua poate sa castige pe bune la Brasov in mintea multora. Daca meciul va fi plictisitor, cu putine faze de poarta, si Steaua marcheaza o data si castiga, vor fi acuze la adresa pasivitatii unor jucatori brasoveni(mai ales daca vorbeste si cacareaza despre eventuale transferuri inainte). Daca Steaua beneficiaza de inca o greseala de arbitraj, se va pune placa cu butoanele lui jiji(desi se pare ca butoanele astea au adus fix 0 trofee in ultimele 4 sezoane in Ghencea:happy). Daca se va gresi impotriva Stelei, deodata jiji nu va mai fi overlord-ul arbitrajului romanesc. Cel putin pana etapa urmatoare.

Cel mai probabil rezultat pare un egal. Steaua nu joaca grozav, Brasov joaca binisor si fiind echipe fruntase, nu cred ca vor risca foarte mult.

Tori
5th August 2010, 15:52
Nici nu inteleg de ce se mai joaca meciul asta, oricum e terminat in mintea multora.

1)Castiga Steaua--> hotii, blatistii din Ghencea, jiji are toti arbitrii in mana etc.

2)egal sau castiga brasov --> n-a mai avut jiji bani de arbitri, n-a ajuns valiza, bine ca sunt multi anti-stelisti pe acolo care nu s-au lasat cumparati de cacareaza imparat.

Practic nu exista scenariu in care Steaua poate sa castige pe bune la Brasov in mintea multora. Daca meciul va fi plictisitor, cu putine faze de poarta, si Steaua marcheaza o data si castiga, vor fi acuze la adresa pasivitatii unor jucatori brasoveni(mai ales daca vorbeste si cacareaza despre eventuale transferuri inainte). Daca Steaua beneficiaza de inca o greseala de arbitraj, se va pune placa cu butoanele lui jiji(desi se pare ca butoanele astea au adus fix 0 trofee in ultimele 4 sezoane in Ghencea:happy). Daca se va gresi impotriva Stelei, deodata jiji nu va mai fi overlord-ul arbitrajului romanesc. Cel putin pana etapa urmatoare.


:no1:no1

Tudor2805
5th August 2010, 15:55
Haide Steaua!

red-bull
5th August 2010, 16:28
2 solist.

Tudor2805
5th August 2010, 16:37
Castiga steaua!

IoNNuT
5th August 2010, 16:56
Castiga Steaua cu 2-0 :ok:

M.I.B.
5th August 2010, 17:01
Steaua va impune probabil cu 1-0 sau 2-0 maxim.

Matracuca
5th August 2010, 19:22
0-2

RainbowColours
5th August 2010, 20:33
cu siguranta va castiga Steaua

Pedro1984
5th August 2010, 20:35
1-0 pentru Brasov :x

Green Sidhe
5th August 2010, 21:02
la cum jucam acum, nu ne bate nimeni!

Green Sidhe
5th August 2010, 21:02
1-3

necon
5th August 2010, 21:48
egal 1-1

Pitybv
5th August 2010, 22:47
Uite ca ti o spune si un stelist care il uraste pe jiji... a fost vorba de o singura greseala( golul lui costea). In meciul cu U Cluj nu a fost vb de nici un penalty.

Din respect pentru echipa pe care o sustii si pentru faptul ca scrii corect romaneste nu te voi include in gramada cel putin colorata care se da in spectacol dupa fiecare meci al Stelei.

La Brasov scorul va fi 2/0 pentru Steaua, si nu fiindca suntem noi foarte buni ci fiindca sunt ei foarte slabi. Mai e mult pana departe....

Zi sa il simti pe love-n tine :lol:
PS : 2-1 ..Clar

delaoltenia
6th August 2010, 00:02
De unde aparurati bre?...intrati si voi pe sectiunea suporterilor,sa ne cunoastem mai bine.Stiu si eu cu cine stau de vorba.:D

Imperator Ares
6th August 2010, 00:27
forta steau!!!

delaoltenia
6th August 2010, 01:03
mai baiatu,tu esti stelist?

Alex Dima
6th August 2010, 01:04
2 -1. :p

cata055
6th August 2010, 01:09
bate cu siguranta steaua. ca de obicei..

Lexus.
6th August 2010, 01:17
De unde aparurati bre?...intrati si voi pe sectiunea suporterilor,sa ne cunoastem mai bine.Stiu si eu cu cine stau de vorba.:D


mai baiatu,tu esti stelist?
:happy:happy:happy incepi chiar sa-mi fii simpatic, serios.:happy:happy:happy


Stie cineva daca dani coman joaca sambata si cine arbitreaza? ca stim si noi pe cine pariem:D

Imperator Ares
6th August 2010, 11:10
mai baiatu,tu esti stelist?

sant stelist de cand tu nu erai roman:)

Imperator Ares
6th August 2010, 11:11
De unde aparurati bre?...intrati si voi pe sectiunea suporterilor,sa ne cunoastem mai bine.Stiu si eu cu cine stau de vorba.:D

si unde e sectiunea asta de suporteri?

superchumbo
6th August 2010, 11:23
Onlinesport Forum > Fotbal > Suporter > ....

Dan Rares
6th August 2010, 11:44
Forza steaua .... castigam
2

Imperator Ares
6th August 2010, 13:07
castigam numaidecat! steaua e in forta!

Imperator Ares
6th August 2010, 13:08
Onlinesport Forum > Fotbal > Suporter > ....

mersi

dannyr0
6th August 2010, 13:37
forzza steaua, echipa mea de suflet

Dan Rares
6th August 2010, 13:41
Ros - albastru ce drog ciudat

robyzen
6th August 2010, 15:10
Vor face egal

delaoltenia
6th August 2010, 15:13
pffffoai,ce misto...e linistea pe care ne-o dorim,fara offtopic,fara scandal,fara jigniri...:groggy::groggy::groggy:
@resitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... :(:(

Imperator Ares
6th August 2010, 16:20
ce vrei sa spui?

Matracuca
6th August 2010, 17:21
1-2

Pedro1984
6th August 2010, 17:42
bate Brasov ....steaua nu misca nimic

sasaman
6th August 2010, 18:22
1-4

tcampianu
6th August 2010, 23:27
1 solist, in compensatie cu etapa trecuta:)

Cipri
7th August 2010, 00:14
Brasovul are un lot slab si nu o vad in primele 12 , in ciuda faptului ca a facut 6/6 puncte .
Pentru echipa de sub Tampa urmeaza 5 meciuri de foc in care nu are cum sa faca mai mult de 4 puncte .
Castiga Steaua cu sau fara Piturca .

Imperator Ares
7th August 2010, 00:16
Brasovul are un lot slab si nu o vad in primele 12 , in ciuda faptului ca a facut 6/6 puncte .
Pentru echipa de sub Tampa urmeaza 5 meciuri de foc in care nu are cum sa faca mai mult de 4 puncte .
Castiga Steaua cu sau fara Piturca .

cum adica "fara piturca"???:o:

Lexus.
7th August 2010, 06:04
Brasovul are un lot slab si nu o vad in primele 12 , in ciuda faptului ca a facut 6/6 puncte .
Pentru echipa de sub Tampa urmeaza 5 meciuri de foc in care nu are cum sa faca mai mult de 4 puncte .
Castiga Steaua cu sau fara Piturca .
Pitzurca este doar acolo ca sa atraga platitorii de bilete la stadion, daca nea jiji, dani coman si arbitrii sunt in forma castiga steaua cu sau fara pitzurca.:happy:happy:happy

Denis
7th August 2010, 07:29
ce vrei sa spui?

:lol::lol: Ce crezi ca vrea sa spuna?:D Ne trebuie "o zgarda antipurici".:D Daca veneati si voi cate unul treptat, era mai bine dar parca au venit grupele A si B ale clasei a 7-a in exursie la un muzeu istoric.:D

Daca majoritatea noilor veniti ar posta ON-TOPIC, si la obiect n-ar mai "vrea" sa spuna nimic.


Acum sa fiu ontopic: cine va castiga aceasta partida va urca pe primul loc. E un meci deschis oricarui rezultat, ambele echipe avand un inceput bun de campionat. Meci de 1x2.:ok: Personal cred ca se va termina 1-1.

Lexus.
7th August 2010, 07:31
Acum sa fiu ontopic: cine va castiga aceasta partida va urca pe primul loc.
Esti sigur? daca bate Dinamo la tg. jiu?:D

Denis
7th August 2010, 09:15
Dinamo joaca abea maine.

Dar ma rog, vor urca pe primul loc provizoriu in caz de bate si Dinamo.

d_e_l_i_r_a
7th August 2010, 10:11
vreo speculatie pana acum cine va conduce echipa in lipsa lui piturca la meciul cu brasov ?

delaoltenia
7th August 2010, 10:50
Poate o va conduce,inca nu se stie.In lipsa lui nu este ciobanul,cel mai pregatit antrenor de pe planeta. :mda:

Razvan T.
7th August 2010, 11:01
Aici parca merge un X ;)

d_e_l_i_r_a
7th August 2010, 11:05
Poate o va conduce,inca nu se stie.In lipsa lui nu este ciobanul,cel mai pregatit antrenor de pe planeta. :mda:

Daca ajunge Gigi sa-si conduca turma precum pastorul biblic , atunci fereasca Dumnezeu .. 2012 suna ca fiind un an perfect pt sfarsitul lumii :headbang:

Imperator Ares
7th August 2010, 11:10
Daca ajunge Gigi sa-si conduca turma precum pastorul biblic , atunci fereasca Dumnezeu .. 2012 suna ca fiind un an perfect pt sfarsitul lumii :headbang:

cel putin pentru sfarsitul stelei... sfarsitul lumii in caz ca devenea presedintele romaniei:)

Florys
7th August 2010, 11:34
Remiza !

Pedro1984
7th August 2010, 12:52
decand cu cearta asta dintre gigi si piti , au cam scazut sansele stelei de a duce puncte de sub tampa

Matracuca
7th August 2010, 12:55
daca pleaca piti adio suporteri pe stadion....o sa fie ciobanul si cateva oi.

necon
7th August 2010, 13:01
Nu inteleg ma ce se intampla cu suporterii stelei, ba voi mergeti la meci de dragul lui piti, sau petru steaua?

Nu-l iubesc pe Gigi, dar il respect pt ca baga bani, crede-ma cand bagi bani nu poti ramane indiferent. Eu am bagat niste bani in Campionatul Judetean, nu foarte multi, dar nu poti fi indiferent.

necon
7th August 2010, 13:01
Measj pt toti suporterii stelei:

Voi bagati bani ca sa va distrati, bagati bani ca sa se distreze si altii si apoi comentati.

Pedro1984
7th August 2010, 13:05
daca pleaca piti ...gigi va pierde 'batalia' cu suporterii ... v'or avea o medie de 500 spectatori pe meci :)

Matracuca
7th August 2010, 13:11
Eu am bagat niste bani in Campionatul Judetean, nu foarte multi, dar nu poti fi indiferent.

ai cumparat micii pentru gratar ??

necon
7th August 2010, 13:19
Nu conteaza ce-am facut cu banii, conteaza ca un suporter ca se distreaza la meciuri fie acasa fie in deplasare nu intrelege, nu poate intelege.

Cum ar fi sa faci cinste in fiecare zi prietenilor tai si ei sa te tot injure?

Pedro1984
7th August 2010, 13:26
un pic de profit , scoate si gigi din suporteri

Matracuca
7th August 2010, 13:52
100000 de euro

virus336
7th August 2010, 14:34
as vrea sa castige steaua...insa daca scoate macar un egal in conditiile actuale e bine

RaduMihai95
7th August 2010, 14:34
2 cu butoane
1 fara
X2

Dan Rares
7th August 2010, 15:14
forza steaua

Pedro1984
7th August 2010, 16:23
dupa scandalurile astea e gata steluta

Hingherul
7th August 2010, 16:25
ce fac micuti brasoveni??? sunt pregatiti de bucificare? :D

Pedro1984
7th August 2010, 16:26
numa Ilyes da 2 goluri

ucvfc_danni19
7th August 2010, 16:44
Bate Brasovul cu 2-1.

cosmincosmin
7th August 2010, 17:19
Steaua - Branesti 1-3 va rupe Branestiul

andreiutzu10
7th August 2010, 18:07
Va fi greu fara Piturca...Un meci cu putine goluri zic eu. Hai Steaua!

Digi-SportsTV
7th August 2010, 20:26
Meci de 1X, Steaua joaca la liderul campionatului si acolo nu mai merge Tiki-Taka (sa speram ca in acest meci sa nu mai gasim un al doilea "Onicas") si daca Piturca nu o sa fie la meci, o sa le fie foarte greu jucatorilor stelisti.

cosmincosmin
7th August 2010, 20:51
Pacat k a plecat Piturca m-as fi bucurat ca Steaua sa ia campionatul, dar cred k va fi greu. Raman stelist pana la moarte, dar in etapa viitore tin cu Branestiul. M-as bucur si de un egal.

Tori
7th August 2010, 21:22
oros face fault din postura de ultimul aparator.balaj da galben....ce simuleaza hadnagy:)) se zvracoleste 5 metri,dupa care, prin miracol se ridica si merge in careu!::happy

jhon_goodboy
7th August 2010, 21:31
Acolo n-a fost de galben. SImulare a brasoveanului. Cel mult fault ,cica a fost ciupit mai degraba a trecut pe langa el si si-a pus in gand sa cada spectaculos. Balaj intotdeauna a avut un arbitraj catastrofal. Nu stiu cum il tin astia de la CCA, interesele sunt mari si acolo. :headbang:

jhon_goodboy
7th August 2010, 21:50
La Brasov : un sut deasupra portii a lui Vali Badea, singur singurel .Apararea stelista era depasita total.
La Steaua : un sut bun a lui Bogdan Stancu pe jos aproape de bara prins de Minca.
inca un sut a lui Radut peste poarta brasoveana.

La pauza :meci strans, steaua domina la posesie. Brasovul sta la cutie si incearca contraatacul decisiv. Vom vedea ce se va intampla in repriza a doua. :ok:

YoNuTzz
7th August 2010, 21:52
doamne ce meci prost...la un moment dat am atipit..

virus336
7th August 2010, 21:53
Steaua - Branesti 1-3 va rupe Branestiul

off : Ce legatura are Branestiul ?:)))
on: demoralizati stelistii dupa ultimele evenimete...nu vad sa faca mai mult de un egal:(

Hopshio
7th August 2010, 21:54
Meci de 1X, Steaua joaca la liderul campionatului si acolo nu mai merge Tiki-Taka (sa speram ca in acest meci sa nu mai gasim un al doilea "Onicas") si daca Piturca nu o sa fie la meci, o sa le fie foarte greu jucatorilor stelisti.

dar tu esti foarte destept..normal ca joaca la liderul campionatului dupa 2 etape..nimeni nu castiga cu liderul campionatului:headbang::headbang::headbang:dupa ce ati venit toti pe aicea? mereti pe tarlaua voastra..

Lexus.
7th August 2010, 21:58
La inceperea meciul au afisat un banner:

"MULTUMIM dani coman"

Ciudat ca a fost afisat de brasoveni si nu de stelisti:happy:happy:happy

nayram
7th August 2010, 21:58
Slab meci, Brasov a bagat autobaza si nici noi nu mai jucam tiki-taka. Meciu se indreapta spre un 0-0 urat

Pedro1984
7th August 2010, 22:00
0-0 la pauza ... in prima repriza Brasov a fost peste Steaua ... sa speram ca si la final :D si pe tabela

Hopshio
7th August 2010, 22:22
Golllllllllllllll steauaaaaaaaaaaaaa

virus336
7th August 2010, 22:23
serios? cine o dat?

Tori
7th August 2010, 22:25
banel

Pedro1984
7th August 2010, 22:27
mda...un gol norocos

Lordul
7th August 2010, 22:32
banel duracell

rhadoo
7th August 2010, 22:40
chiar si in lipsa lui piti,steaua pleaca cu puncte de la brasov

d_e_l_i_r_a
7th August 2010, 22:45
jaooo!!!!!! :D:D:D sa fie un egal ?

tataleone
7th August 2010, 22:49
Goooooooooooolllllllll!!!!!!!

De ce au sarit la bataie oile alea? Nu le convine prima decizie corecta de arbitraj de anul asta?

Lordul
7th August 2010, 22:50
Gooooooooooooool ilyes /OLE/ /OLE/

jhon_goodboy
7th August 2010, 22:51
Jocul stelei a scazut cu totul si au aparut greseli in aparare. Asta se datoreaza insistentei in atac a Brasovului si asa a aparut neglijenta portarului Stanca. Penalti Brasov si un 1-1 bun pentru jucatorii de sub Tampa. :yeah:

nayram
7th August 2010, 22:51
Ma asteptam sa egaleze. Nu mai puteam sa dam o pasa dupa ce am deschis scoru. Prea multe erori :rosu:

Imperator Ares
7th August 2010, 22:52
pacat de golul asta... steaua merita sa castige

d_e_l_i_r_a
7th August 2010, 22:52
felicitari celor care au avut inspiratia sa bifeze X pe acest meci

Leo
7th August 2010, 22:52
Rezultat echitabil.

Tori
7th August 2010, 22:53
Goooooooooooolllllllll!!!!!!!

De ce au sarit la bataie oile alea? Nu le convine prima decizie corecta de arbitraj de anul asta?

daca tu ii faci oi,nu te supara cand stelistii zic ca sunteti tigani.:D
2 puncte pierdute de steaua.

goushaliru1
7th August 2010, 22:53
tiki taka pac pac copilasii

d_e_l_i_r_a
7th August 2010, 22:53
pacat de golul asta... steaua merita sa castige

hajde bre doar nu vorbesti serios ... adica serios cred ca vorbesti , dar nu si obiectiv

Ted
7th August 2010, 22:54
echitabil

YoNuTzz
7th August 2010, 22:59
echitabil...
steaua sezonul asta a jucat din prost in mai prost
cu U Cluj a fost ok...cu Craiova a fost prost si azi cel mai prost...

Ted
7th August 2010, 23:00
pai si la ce te asteptai? kaka maka :D

cristy1110
7th August 2010, 23:00
daca luam dupa numarul de ocazii Brasovul merita sa castige avand mai multe...
dar per ansamblul jocului rezultatul este echitabil...

tchaka
7th August 2010, 23:00
ESTE BAAAAAAA!!!!! BRAVO BRASOVU!!! trebuia sa li se termine bulanul astora. a fost al treilea gol consecutiv dupa deviere din bara.

Lordul
7th August 2010, 23:02
meci greu pentru ghencisti....merg pe un egal

ce spuneam :D

Trim0b
7th August 2010, 23:05
un rapidist a "ingropat" steaua:D

bravo Brasov!

Imperator Ares
7th August 2010, 23:05
ESTE BAAAAAAA!!!!! BRAVO BRASOVU!!! trebuia sa li se termine bulanul astora. a fost al treilea gol consecutiv dupa deviere din bara.

golul dupa devierea din bara este mai frumos si mai greu de marca decat unul simplu

Trim0b
7th August 2010, 23:07
golul dupa devierea din bara este mai frumos si mai greu de marca decat unul simplu

si?e bulan curat!sa nu imi spui tu mie ca asa a vrut sa dea:happy

nayram
7th August 2010, 23:07
echitabil...
steaua sezonul asta a jucat din prost in mai prost
.

Foarte corect ce ai spus. Daca o tinem tot asa n-as vrea sa vad meciu cu Branesti:(

Imperator Ares
7th August 2010, 23:08
si?e bulan curat!sa nu imi spui tu mie ca asa a vrut sa dea:happy

nu neaparat in bara a vrut sa dea, doar ca a ochit coltul

nayram
7th August 2010, 23:09
si?e bulan curat!sa nu imi spui tu mie ca asa a vrut sa dea:happy

Nu ma, a vrut sa dea peste poarta:happy

Imperator Ares
7th August 2010, 23:09
Foarte corect ce ai spus. Daca o tinem tot asa n-as vrea sa vad meciu cu Branesti:(

de la branesti oricum pierde steaua, aia stiu bine cu mingea

Trim0b
7th August 2010, 23:09
Nu ma, a vrut sa dea peste poarta:happy

esti pe langa subiect;)

virus336
7th August 2010, 23:10
N-am inteles de ce au aratat 4 minute de prelungire si o lasat sa se joace numai unul sau de ce steaua nu facea schimbari in ultimele minute....

Imperator Ares
7th August 2010, 23:10
esti pe langa subiect;)

de fapt a fost o gluma spusa la timpul potrivit

cristy1110
7th August 2010, 23:13
nu stiu de ce antrenorii stelei nu l-au introdus pe Surdu mai devreme ca sa faca pereche cu Stancu,nu sa-l inlocuie...
mi-a placut Brasov-ul care vad ca an de an reuseste sa scoata la rampa necunoscuti si sa faca treaba buna cu ei...

jhon_goodboy
7th August 2010, 23:24
Egal echitabil. Steaua sa nu mai fie ridicata in slavi ca nu e de ridicat. E la egalitate de puncte cu Brasovul, cate 7. Nu a mai avut norocul din meciurile cu U Cluj si Craiova. Ca nu e Piturca pe banca nu e un motiv, organizarea echipei a fost facuta dinainte. :groggy:

Imperator Ares
7th August 2010, 23:28
Egal echitabil. Steaua sa nu mai fie ridicata in slavi ca nu e de ridicat. E la egalitate de puncte cu Brasovul, cate 7. Nu a mai avut norocul din meciurile cu U Cluj si Craiova. Ca nu e Piturca pe banca nu e un motiv, organizarea echipei a fost facuta dinainte. :groggy:

nimeni nu ridica steaua in slavi, doar se spune ca e in forma buna si atat. si brasovul la fel

Lexus.
7th August 2010, 23:30
Dupa 3 meciuri de kaka-maca de rasul curcilor, in care Onicaș a fost "eroul din ghencea", ghencistii fara ajutorul arbitrilor incep usor-usor se arate "valoarea":cry: pe care o au:happy:happy:happy

Nasol, daca nea jiji nu baga repede valizele iar intra in gura ghencistilor...oare cel mai mare stelist al tarii nu intelege ca fara valize nu merge kaka-maca?:cry:

ichigo
8th August 2010, 00:09
oricum e bine ca s-a terminat 1-1, si e un rezultat echitabil. :ok: dar, nu prea mi-a placut arbitrajul lui balaj. a dat multe faulturi care nu au fost si nu a dat faulturi care au fost clare pentru ambele echipe. :( in schimb, a fost ok la faza penaltyului, la fel ca si mudura care nu a ridicat fanionul. :cool:

tcampianu
8th August 2010, 00:14
n-am vazut meciul, dar din comentarii inteleg ca a fost pitzi kaka:)

jonsnow
8th August 2010, 01:43
n-am vazut meciul, dar din comentarii inteleg ca a fost pitzi kaka:)

pai sigur nu a mai fost tiki-japka ca in meciul cu oltenii

Lexus.
8th August 2010, 03:21
Cand s-a intors barbugiul acasa, langa cimitir, eu le-am dat 5 etape pana sa inceapa sarba pe ritmuri maneliste. Se pare ca 3 sunt suficiente, uitasem sa-l iau in calcul pe nea jiji manelaru, cel mai mare stelist al tarii:happy

Pe unde or fi "mereu superiorii":cry: aia care ne explicau noua cum au jucat pacalicii lui pitzurca tiki-kaka in primele 2 etape?:happy:happy:happy

Forza steaua 2003:yeah:

samar
8th August 2010, 03:50
felicitari celor care au avut inspiratia sa bifeze X pe acest meci

Ne spui si care sunt aia...?! :D

Lexus.
8th August 2010, 04:02
Ne spui si care sunt aia...?! :D
ghencistii super-optimisti care stiau ca din pacate tika-kaka lui pitzurca nu va beneficia de valizele lui nea jiji in meciul asta.:D

Brasovenii au fost fraieri, ca au jucat la 0-0...daca ieseau la joc (asa cum au facut-o dupa ce balanel a inscris) faceau scor cu pacalicii barbugiului.

El Pistolero
8th August 2010, 08:40
Bun rezultat.:D

d_e_l_i_r_a
8th August 2010, 08:46
Ne spui si care sunt aia...?! :D

pai din poll se vede ca au fost 14 care au mizat pe X ... eu ma refeream nu numai la ei pt. ca probabil ca mai sunt si oameni care au pariat pe rezultatul asta ...deci , poate ca au scos si ceva banuti

Florys
8th August 2010, 11:23
se vede ca steaua fara antrenor sa le racneasca in urechi ce sa faca, este o echipa mediocra

gheorghe1978
8th August 2010, 11:47
voi chiar va mai uitati la meciuri d-astea?

Alex Dima
8th August 2010, 12:16
impotriva stelei e o simpla greseala, cand greseala e in favoarea stelei e furt... tipic pentru tigani si tarani (moldoveni, olteni, banateni, etc) :)
http://images.gsp.ro/zoom/201848/1243-274656-0807205622composite02.jpg
Asta este consecinta faptului ca au castigat n meciuri, campionate, cu arbitri. Nu te uiti la formatiile care sunt ajutate din an in paste, te supara cand aceleasi echipe sunt ajutate constant. Poate gresesc cu Steaua, dar in mod sigur au castigat campionate cu arbitri.

tataleone
8th August 2010, 12:19
daca tu ii faci oi,nu te supara cand stelistii zic ca sunteti tigani.:D
2 puncte pierdute de steaua.

Nu i-am facut oi pe suporteri, ci pe jucatori. Ce, nu sunt mioarele lui Becali? :D Pe suporteri nu pot sa-i bag in aceeasi oala, pe multi ii respect.

Grinco
8th August 2010, 12:22
Nici nu are rost sa incep un trabuc :D Acum serios, maxim o luna va dau pana la primul circ:D

Imi fac mea culpa ca am fost prea indulgent:D

cristy1110
8th August 2010, 12:25
Steaua nu a avut nicio ocazie in acest meci...
au dat gol dintr-o faza fixa si au mai avut un sut al lui Stancu tot din lovitura libera care nu se poate numi ocazie clara de gol...

Pedro1984
8th August 2010, 13:51
vroiam o victorie a brasovenilor , dar e bine si asa

tchaka
8th August 2010, 15:21
impotriva stelei e o simpla greseala, cand greseala e in favoarea stelei e furt... tipic pentru tigani si tarani (moldoveni, olteni, banateni, etc) :)
http://images.gsp.ro/zoom/201848/1243-274656-0807205622composite02.jpg

cred ca e clar pentru toata lumea ca NU a fost ofsaid.

Michael Nick
8th August 2010, 15:33
A fost un scor relativ echitabil, ambele echipe au avut ocazii. Sunt totusi frumos surprins de echipa brasovului, nu ma asteptam sa joace asa bine dupa ce le-au plecat 4 jucatori de baza.

Matracuca
8th August 2010, 17:18
e clar ca nu a fost ofsaid....iar a fost furata Steaua

delaoltenia
8th August 2010, 18:32
Felicitari FC Brasov!!
O echipa care a pierdut o mare parte din jucatori arata ca i s-a cantat prohodul degeaba.

NeK
8th August 2010, 18:55
A fost un scor relativ echitabil, ambele echipe au avut ocazii. Sunt totusi frumos surprins de echipa brasovului, nu ma asteptam sa joace asa bine dupa ce le-au plecat 4 jucatori de baza.
Mai bine zis 13 ...

e clar ca nu a fost ofsaid....iar a fost furata Steaua

Asa-i? Steaua si cu ciobanii din tribuna au fost furati... jeguri



Turma aia de stelisti care au venit la Brasov, erau doar niste maimute in calduri, dornice de pumni in bot.
O galeria cu cantece frumoase, coregrafia deasemenea, dar tot agramati ramaneti, fiindca injurati ca niste inculti, manelisti.
Mica noastra galerie va aratat rusinea, va aratat cum se sustine o echipa. Voi 1000, noi 100. Rusine, jegosilor.


Scorul a fost echitabil, din punct de vedere al ocaziilor. Daca cei de la F.C Brasov, nu incercau sa dribleze si portarul si poarta, altu' era scorul.

Si RUSINE, celor din Brasov, care purtau fulare cu Steaua, preferati sa sugeti sucu, decat sa va iubiti orasul?
Incep sa cred in cuvintele lui Vama, Brasovul nu merita echipa de Divizia I, cu asa locuitori si asa fani.

RainbowColours
8th August 2010, 19:39
nu e bun rezultatul.... brasovul a jucat urat, steaua nu a stralucit si arbitrul i-a furat... asta e... mergem mai departe... oricum anul asta steaua ia campionatul!

NeK
8th August 2010, 19:50
nu e bun rezultatul.... brasovul a jucat urat, steaua nu a stralucit si arbitrul i-a furat... asta e... mergem mai departe... oricum anul asta steaua ia campionatul!

Ai dreptate, si Piti este prost, Becali e caine, iar Steaua cu ale sale oi face Muu...

Rossi
10th August 2010, 01:19
daca era Piti pe bancaaaaa ... bateau la scor ...

la meciul asta ciobanul nu a mai avut cash ...

Lexus.
10th August 2010, 02:06
daca era Piti pe bancaaaaa ... bateau la scor ...

la meciul asta ciobanul nu a mai avut cash ...

Nesincronizare pe tripleta nea jiji-valiza-dani coman si deja se vad rezultatele:happy:happy:happy

pitzurca a fost smecher, a evitat sa i se mai cante maneaua favorita a ghencistilor: "piti lasa-neee, lasaaa-neeee!!!":cry:

Rossi
10th August 2010, 17:56
Rezumat:
http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=39489&title=Rezumat__FC_Bra__ov___Steaua_1_1

philos
11th August 2010, 14:41
meciul asta n-are nicio relevanta... astia din teren erau la pamant... s-a si vazut de altfel... in aceste conditii, un punct e multumitor...