PDA

View Full Version : Etapa 3: Rapid - Otelul Galati 0-0



Pages : [1] 2

delaoltenia
2nd August 2010, 07:48
Vineri 6 august,ora 20:00,Digisport.
Discutii inainte si dupa meci.

Steel Jar
2nd August 2010, 09:41
Crrrrrrrrrrrrrrrrrr
Avem meci greu cu cei care fac echilibristica pe cablurile electrice . :D
Deja stiu cum sta treaba,castigam ori luam un vagon de goluri, nu exista Cale de mijloc.

Caron
2nd August 2010, 09:57
sper doar sa nu repetam meciul acela in care am condus cu3-0 si ne-am vz egalati

rpb
2nd August 2010, 10:28
Bate Rapidul la un gol diferenta. Otelul a jucat pana acum doar cu echipe mai slab cotate decat ea, sunt curios sa vad "ce stie sa faca" sezonul asta in meciurile mai grele.

Trim0b
2nd August 2010, 12:13
1 solist:ok:

Charon
2nd August 2010, 12:41
traditia ultimilor ani,releva 2 extreme in jocul Rapidului:
-cand pasiunea moare la usa,un fotbal care pare o extractie de molar-cu Pandurii,Urziceni si Brasov!
-spectacol total,goluri, faze,un buchet sportiv delicios- meciurile cu Otelul!:ok:

asa ca,sa fie veselie!:yeah:

Dregan
2nd August 2010, 12:56
0-1 sau 3-0:groggy:

delaoltenia
2nd August 2010, 13:18
egalitate

isshmen_vali
2nd August 2010, 13:46
1 Solist - Scor 3-1

FZR!

YoNuTzz
2nd August 2010, 16:02
rapidul mai mereu a facut scor cu otelul...deci 1 solist

Denis
2nd August 2010, 16:23
Tu inca ai ramas traumatizat de acel 7-0 din 2006? :groggy: Ne-am schimbat mult amice, iar ultima oara, in aprilie anul acesta, a fost 0-0. :ok:


Cred ca putem scoate un rezultat de egalitate. Iar daca ramanem concentrati 90 de minute putem sa si castigam, dar mai greu de crezut asta.

Ramane un meci de 1x, dar sper sa scoatem un punct din Giulesti.

tataleone
2nd August 2010, 16:33
Cu Otelul totdeauna am avut meciuri grele...sper la o victorie desi nu va fi usor. Pronostic 1-0, golurile multe le pastram pentru ciurucurile campionatului :D

isshmen_vali
2nd August 2010, 18:06
...golurile multe le pastram pentru ciurucurile campionatului :D

Haha! ce-am mai ras :) ..si cine sunt acele ciurucuri? :happy

Shinnok
2nd August 2010, 18:14
2 solist

corello
2nd August 2010, 18:18
Cum am mai spus, din Giulesti greu iesi cu puncte anul acesta

Leo
2nd August 2010, 18:34
Meci greu. Sper sa castige Otelul........nitica experienta. :D

samar
2nd August 2010, 18:40
Meci greu. Sper sa castige Otelul........nitica experienta. :D

Vroiam sa-ti urez bun venit dar rautacismele tale imi interzic :ciocan:

On: Batem greu dar....batem:evil:

Leo
2nd August 2010, 18:44
Inteleg. Nu-i nimic, bine te-am gasit.

Farmecul Vietii
2nd August 2010, 19:19
Otelarii sunt periculosi,au echipa tanara,agresiva,acopera bine terenul,alearga mult.Insa Rapidul e in forma,calitatea individuala superioara a jucatorilor nostri va fi decisiva.Pacat de Cesy ca s-a rupt pentru o luna.Oricum chiar daca adversarul e unul periculos cred ca vom transa meciul dupa pauza,moldovenii vor rezista doar prima repriza ,scor 0-0 la pauza.Vad un sec 2-0 insa mi-as dori un 8-0.

Hingherul
2nd August 2010, 20:12
x cu tendinte de 2 :D
dupa o victorie, un egal, acum e momentul perfect pentru o infrangere.
rapid stile :D

Steel Jar
2nd August 2010, 20:17
Vad un sec 2-0 insa mi-as dori un 8-0.

1. Ai o vedere foarte proasta.
2. Si eu mi-as dori toate femeile din vila playboy la mine acasa . :D
3. Pe o bara se kaka o....... :D

Denis
2nd August 2010, 20:26
Meci greu. Sper sa castige Otelul........nitica experienta. :D

Sper sa castigam ceva mai mult decat experienta.:D



Otelarii sunt periculosi,au echipa tanara,agresiva,acopera bine terenul,alearga mult.Insa Rapidul e in forma,calitatea individuala superioara a jucatorilor nostri va fi decisiva.Pacat de Cesy ca s-a rupt pentru o luna.Oricum chiar daca adversarul e unul periculos cred ca vom transa meciul dupa pauza,moldovenii vor rezista doar prima repriza ,scor 0-0 la pauza.Vad un sec 2-0 insa mi-as dori un 8-0.

Tocmai de-aia nu ne dati 8-0. Si nici macr 2-0.:ok: Daca e sa castigati o faceti la limita, nimic mai mult. Vad o remiza aici.:ok: 1-1 sau 0-0.

PS: iti recomand niste lentile de contact, sau o pereche de ochelari cu rama frumoasa.:)

Casuba
2nd August 2010, 21:59
Imi place atitudinea rapidistilor de pe aici...ei dupa doua etape deja sunt in al noualea cer ( ca de obicei )....sper ca rezultatul meciului de vineri sa le mai taie putin din aripi ( fara nici o aluzie...serios )

Telespan
3rd August 2010, 04:45
Imi place atitudinea rapidistilor de pe aici...ei dupa doua etape deja sunt in al noualea cer ( ca de obicei )....sper ca rezultatul meciului de vineri sa le mai taie putin din aripi ( fara nici o aluzie...serios )...you are cool too :Dmerg pe victoria Giulestinei...HAI RAPID!!Meci de 1 solist:ok:

tataleone
3rd August 2010, 10:00
Haha! ce-am mai ras :) ..si cine sunt acele ciurucuri? :happy

Ia ghici :D

Farmecul Vietii
3rd August 2010, 10:41
Tocmai de-aia nu ne dati 8-0. Si nici macr 2-0.:ok: Daca e sa castigati o faceti la limita, nimic mai mult. Vad o remiza aici.:ok: 1-1 sau 0-0.

PS: iti recomand niste lentile de contact, sau o pereche de ochelari cu rama frumoasa.:)

Hai sa terminam cu prostiile.Si anu' trecut cand nu eram asa puternici ati venit cu Dolarel pe banca si cam aceeasi echipa si ati plecat cu 3,insa asta doar pentru ca ne-am oprit la 3.Desigur meciul a fost greu pana am deschis scorul,dupa o bijuterie a lui Ionita,dupa care:"festival,festival,Rapidu' da recital".
Acum suntem de 2 ori mai puternici,iar voi ati ramas cam aceasi saraci.Urmand aceasta logica scorul normal ar trebui sa fie 6-0,insa sunt constient ca vom juca la rezultat atata timp cat urmatoare etapa jucam cu dynamo si probabil ne vom pastra pentru ei,ei intr-adevar merita arsi,da arsi rau.
Nu vreau sa par prea increzator,insa suntem puternici,o sa vedeti vineri.Apreciez ce s-a facut la Galati,din nimic s-a facut o echipa competitiva,sunt cativa tineri talentati acolo.Imi place cum urca Salageanu pe banda,imi place travaliul celor doi inchizatori,siguranta lui Costin in aparare,insa nu cred sa puteti sa va depasiti statutul de echipa muncitoare tocmai in meciul asta,adica sa va depasiti limitele.Asta ar insemna ca Paraschiv sa redevina Paraschiv de acu' cativa ani,ochirosii sa se transforme in Messi peste noapte,iar Pena sa repete evolutia din meciul anterior...sa fim seriosi!
p.s.:n-ar strica o atitudine mai realista din partea ta,adica sa nu-ti faci iluzii ca sa ai deziluzii.Paza buna trece primejdia rea!:D

eSteven
3rd August 2010, 11:57
6-0?, 8-0? de parca s-ar juca popice si nu fotbal. "Galati-echipa muncitoare" in sensul de duzina, prezentat mai sus. Asta venind de la o echipa a rapidului ce nu a mai prins nici europa de mult timp. Pana una alta presiunea e pe gazde, nu pe oaspeti. Rapid o sa faca 7 sau 8 puncte in clasament... dar asta dupa meciul cu dinamo!

Cipri
3rd August 2010, 12:39
Otelul o sa fie surpriza placuta a campionatului ( top 6 ) .
2 solist :)

Denis
3rd August 2010, 12:53
Farmecul Vietii - eu acum am inteles. Tu n-ai nici 18 ani de-aia aberezi atat.

Noi nu mai suntem Otelul din turul sezonului 09-10, desi avem acelasi lot. De anul trecut jucatori precum, Rapa, Neagu, Ochirosii, Antal, au ajuns la o maturidate de necrezut pentru varsta care o au. La noi pentru faptul ca am pastrat acelasi lot am devenit un lot foarte omogen. Ne gasim si cu ochii inchisi. Stii tu vorba aia. A mai ramas sa lucram la constructie sa ne iasa 10 faze din zece, nu doar 5 din 10.


PS: Exactttt in meciul asta ne vom depasi statutul de echipa muncitoare.:D Si odata cu meciul asta vor urca si performantele pe parcursul acestui sezon. Meciul cu Rapid va fi doar inceputul.

nayram
3rd August 2010, 13:31
Face intructie Rapid cu otelarii. Victorie de la 3 in sus

Farmecul Vietii
3rd August 2010, 14:49
Noi nu mai suntem Otelul din turul sezonului 09-10, desi avem acelasi lot. De anul trecut jucatori precum, Rapa, Neagu, Ochirosii, Antal, au ajuns la o maturidate de necrezut pentru varsta care o au. La noi pentru faptul ca am pastrat acelasi lot am devenit un lot foarte omogen. Ne gasim si cu ochii inchisi. Stii tu vorba aia. A mai ramas sa lucram la constructie sa ne iasa 10 faze din zece, nu doar 5 din 10.

a dracu' maturitate de un an;astia au crescut intr-un an cat altii in 10.Sunteti de poveste,ce sa mai!las' ca va scoatem basmele din cap si va aducem cu picioarele pe pamant.Ca sa va gasiti si cu ochii inchisi,tre' sa aveti mingea,insa tin sa te anunt de pe acum,ca n-o s-o prea vedeti.Focu' o sa fie la noi,stii tu vorba aia ,deci lasati constructia pe alta data;oricum veniti si va bagati cu fundul in poarta.
Te-as ruga sa nu-mi raspunzi la mesajul asta,vreau eu sa am ultimul cuvant.Merci.

tchaka
3rd August 2010, 15:19
vreau 3 puncte si un arbitraj corect.

Tori
3rd August 2010, 16:33
baietii blonzi si cu ochi albastrii se vor impune.Doar un farmec exista in viata asta.Farmecul sinelor de tren si-al unei bari frumose,in loc de-un gol urat!:D

Steel Jar
3rd August 2010, 16:44
Asta compara meciul din turul campionatului trecut cu ceste este acum la echipa. Pai bai, noi am inceput sa jucam fotbal de calitate in returul campionatului.
Numai tampenii ai scris. O sa va aratam noi vineri cine suntem si ce vrem.

Neogen
3rd August 2010, 16:45
Si Rapid are echipa buna de tot...are sanse la castigarea campionatului anul asta...La meciul asta bate rapid cu 2-0

Respect007
3rd August 2010, 16:48
Si Rapid are echipa buna de tot...are sanse la castigarea campionatului anul asta...La meciul asta bate rapid cu 2-0
Nu mai are nici o echipă lot bun. S-a stricat fotbalul românesc.

Pronostic: 0-0.

Denis
3rd August 2010, 17:29
Si daca batem cu 2-1? Prevad doua boabe de la "Robin Hood". :cool:

Doar 2 optiuni sunt posibile: X sau 2 :yeah:

http://dunareabatrana.com/components/com_jcomments/images/smiles/forzaotelul.png

Leo
3rd August 2010, 17:54
Bada, cum sta treaba cu locul din tribuna? :)

eSteven
3rd August 2010, 23:37
Antal cand intra?

Cand a venit dorinel la echipa, aveam un sentiment .... de neincredere, si mi se parea ca e o conjunctura, mai ales ca ... anumiti patroni il acuzau de niste lucruri. Timpul a trecut... si parca echipa asta arata bine tare de la mijloc in jos .... inclusiv. pare ca sufera ceva in atac.... dar a castigat la capitolul pragmatism, si asta pare ca uneori ii ajuta. Daca otelul nu se culca pe ureche in meciul asta (crezand ca au cam multe puncte) rapidul va avea meci foarte greu, chiar si o surpriza neplacuta. Numai bine ptr ei ca oricum urmatorul meci e mai important :D.

isshmen_vali
4th August 2010, 00:17
Nu mai are nici o echipă lot bun. S-a stricat fotbalul românesc.

Pronostic: 0-0.

De acord cu tine.. insa scorul va fi 2-0 ;)

delaoltenia
4th August 2010, 01:06
...2-0 pentru Otelul :D

isshmen_vali
4th August 2010, 03:47
Dario, tata, aici e interzis Stelistilor :))

Muta`te!

Telespan
4th August 2010, 05:15
Si daca batem cu 2-1? Prevad doua boabe de la "Robin Hood". :cool:

Doar 2 optiuni sunt posibile: X sau 2 :yeah:

http://dunareabatrana.com/components/com_jcomments/images/smiles/forzaotelul.png

Esti foarte sigur pe tine,veniti in GIULESTINA shi cistigati ,what a guy:D
Parca vad k dupa meci nu mai sinteti pe aici....Mergem pe 1 solist:DHow 's that?

Telespan
4th August 2010, 05:49
Crrrrrrrrrrrrrrrrrr
Avem meci greu cu cei care fac echilibristica pe cablurile electrice .
:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:
Tu mai frumos nu sti sa scri?Cum draq il lasa Denis sa scrie asta pe aici?
Nu te potolesti nepoate cu arfele tale de galati?:rosu::rosu:

Lexus.
4th August 2010, 05:57
::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:
Tu mai frumos nu sti sa scri?Cum draq il lasa Denis sa scrie asta pe aici?
Nu te potolesti nepoate cu arfele tale de galati?:rosu::rosu:
Denis nu are probleme decat cu cei care se iau de omul stelei...nu-mi face nici o placere sa-i pronunt numele: antrenorul Galatiului :rolleyes:

Oricum, Rapidul va castiga clar, bulanul galatenilor s-a terminat in etapa a doua.

Telespan
4th August 2010, 06:50
Denis nu are probleme decat cu cei care se iau de omul stelei...nu-mi face nici o placere sa-i pronunt numele: antrenorul Galatiului :rolleyes:

Oricum, Rapidul va castiga clar, bulanul galatenilor s-a terminat in etapa a doua.
Nu este nici o problema ,daca nimeni nu-i spune nimik lui Steel atunci sint nevoit sa-i platesc cu aceeias moneda moldoveanului .

Dregan
4th August 2010, 08:25
:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:
Tu mai frumos nu sti sa scri?Cum draq il lasa Denis sa scrie asta pe aici?
Nu te potolesti nepoate cu arfele tale de galati?:rosu::rosu:

In primul rand invata sa scrii in limba romana...

delaoltenia
4th August 2010, 09:30
@Steel,daca sunteti mai buni veti castiga.Rugamintea mea este sa incetazi cu expresii gen Crrrrrrrr si alte apropouri care cu siguranta vor duce la scandal cu suporterii rapidisti.

Tyler Durden
4th August 2010, 09:31
Rasismul e mai periculos decat analfabetismul.;)

O sa fie un meci spectaculos- comme d'habitude- pe care o sa-l castigam la un gol diferenta.

cryrad1975
4th August 2010, 09:33
baietii blonzi si cu ochi albastrii se vor impune.Doar un farmec exista in viata asta.Farmecul sinelor de tren si-al unei bari frumose,in loc de-un gol urat!:D

as fi curios cine e blond de la voi si sa aiba si ochi albastri, poate o fi vorba de Marius Constantin sau Cecinha, dar astia nu cred ca joaca...
meci dificil pentru Rapid. nu cred ca bate

Duba
4th August 2010, 10:38
Dorinel e mult peste Sumudica si cu siguranta acest lucru se va vedea si pe teren. X2.

Tyler Durden
4th August 2010, 11:19
as fi curios cine e blond de la voi si sa aiba si ochi albastri, poate o fi vorba de Marius Constantin sau Cecinha, dar astia nu cred ca joaca...
meci dificil pentru Rapid. nu cred ca bate

Inainte sa fii curios, poate ca ar trebui sa stai un pic cu neuronu' concentrat si sa incerci sa vezi ce este ironie (Tori asta pare destul de stelist) si ce nu.
Apropo de baietii cu ochii albastri, astia erau mai mult pe la clubul militiei si al armatei de la Rasarit. Mai bine mai brunetel, decat de la Secu'.

Dregan
4th August 2010, 12:02
Rasismul e mai periculos decat analfabetismul.;)



Atunci "rasistii" o sa-i bata pe "analfabeti" cu 1-0:lol:

kain
4th August 2010, 12:14
Rapid are in sfarsit aparare solida. Merg pe o victorie muncita a giulestenilor :ok:

Tyler Durden
4th August 2010, 12:16
Sa-nteleg ca pentru tine jar si telespan sunt suporteri exemplari, personaje chintesenta care reprezinata in nuce toata comunitatea de suporteri galateni respectiv rapidisti? E dreptul tau sa te simti rasist, eu nu ma simt defel analfabet.

Nico21
4th August 2010, 15:00
Bah,am un lapsus...astia nu sunt aia de le dam noi mereu intre 4 si 7 boabe?:cool:

Telespan
4th August 2010, 15:25
Ne arbitreaza Dumitru Robert

Cristy RVD
4th August 2010, 15:33
cata eleganta la acest suporter galatean :happy

M.I.B.
4th August 2010, 15:38
Un meci foarte interesant,cu rezultat deschis,nu exista favorit aici.Succes ambelor echipe :ok:

Datenshi
4th August 2010, 15:42
Steel Jar, te poti intoarce acum la bodega de peste drum ca sa iti poti dezvolta in voie skill-urile conversationale pe care le-am remarcat cu totii mai sus.

Nu stiu cat se va termina, dar sigur va fi un meci frumos. Ambele echipe au aparari mult mai bine organizate sezonul asta, slabe sanse pt un meci cu multe goluri.

moty
4th August 2010, 15:50
Dane, sterge si postul, ca mai intra fete, si nu-s toate ca ancutza cea zambitoare :D

Tyler Durden
4th August 2010, 16:05
Ce furtuna intr-un pahar cu apa pe aici...Rapid si Otelul nu pot fi rivale decat la modul temperat oceanic.

samar
4th August 2010, 16:21
O sa jucam fara Cesinha si Mariusica :( dar tot vom invinge Otelul mai ales de dragul unor suporteri gen steel jar :D

Doctor_Satan
4th August 2010, 16:22
Bah,am un lapsus...astia nu sunt aia de le dam noi mereu intre 4 si 7 boabe?:cool:

Nu ma, is aia care va egaleaza dupa ce conduceti cu 3-0.

Hingherul
4th August 2010, 16:25
mai bine ia rapiduletul bataie ca sa fie inrait pentru meciul viitor :D

resita
4th August 2010, 16:45
Rapid pleaca cu prima sansa si cred ca se va impune

la acest meci n-am nici o facorita, sper sa vedem fotbal de calitate ;)

Hingherul
4th August 2010, 16:47
la acest meci n-am nici o facorita

vedeti bre rapizilor ca aici a vrut sa va jigneasca pentru a va demoraliza la meciul viitor. nu va lasati. luati bataie de la Otelul si hingheriti-i pe aia in lighean :D

samar
4th August 2010, 17:05
Razboaiele voastre personale nu-si au locul pe un thread Rapid-Otelul!:rosu:

Denis
4th August 2010, 17:45
Crrrrrrrrrrrrrrrrrr
Avem meci greu cu cei care fac echilibristica pe cablurile electrice . :D
Deja stiu cum sta treaba,castigam ori luam un vagon de goluri, nu exista Cale de mijloc.

:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:
Tu mai frumos nu sti sa scri?Cum draq il lasa Denis sa scrie asta pe aici?
Nu te potolesti nepoate cu arfele tale de galati?:rosu::rosu:

Spune-mi te rog cu ce a incalcat regulamentul in acel post?

Cristy RVD
4th August 2010, 17:59
Crrrrrrrrrrrrrrrrrr ?

Hingherul
4th August 2010, 18:03
Crrrrrrrrrrrrrrrrrr ?

poate nu apasa ambreiajul bine cand schimba vitezele :D

samar
4th August 2010, 18:10
Doar nu aveati pretentia ca Denis sa observe derapajele unui galatean de-al lui?!!!:sleep:

delaoltenia
4th August 2010, 18:15
Acelasi lucru il pot spune si eu,am avut candva si un rp....

keluba
4th August 2010, 18:16
ce nu va-mpacati cu idea ca asa sunt toti, nu conteaza ce club sustin.

cat despre meci, merg pe un 2-1, 3-2. nu cred ca otelul va pleca cu puncte din giulesti.

delaoltenia
4th August 2010, 18:22
Hai Otelul..Hai Dorinel. :D

Leo
4th August 2010, 18:29
Unde bre?

delaoltenia
4th August 2010, 18:30
Cum unde?..cu 3 puncte la Galati. :D

Leo
4th August 2010, 18:33
Un punct nu ajunge?

delaoltenia
4th August 2010, 18:36
Cand te multumesti cu firimituri ajungi ca intr-un final sa n-ai parte nici de alea,asa ca trebuie sa-ti doresti cat mai mult posibil.

Denis
4th August 2010, 19:04
Cristy RVD, si Samar, am trecut cu vederea foarte multe astfel de interjectii, si nu numai de la Otelari, ci si de la Dinamovisti, Stelisti, sau Rapidisti. Daca erau interjectii adresate unor Dinamovisti, gen "ham, ham", sau unor Stelisti, gen "behehehehe" sau cum o face oaia:D, atunci as fi editat mesaul.:ok:

Hai, numai bine! FORZA OTELUL!!! /hello



@Leo, si eu vreau toata painea. Nu ma multumesc doar cu niste firmituri.:( :D

HEY HEY OTELUL! /hello

Hingherul
4th August 2010, 19:06
chiar, cum face otelul?

samar
4th August 2010, 19:13
Acelasi lucru il pot spune si eu,am avut candva si un rp....

Te referi la rapidisti sau la otelari?! Daca este vb de ai mei,te rog sa-mi specifici la care rp faci referire!

Leo
4th August 2010, 19:50
Cristy RVD, si Samar, am trecut cu vederea foarte multe astfel de interjectii, si nu numai de la Otelari, ci si de la Dinamovisti, Stelisti, sau Rapidisti. Daca erau interjectii adresate unor Dinamovisti, gen "ham, ham", sau unor Stelisti, gen "behehehehe" sau cum o face oaia:D, atunci as fi editat mesaul.:ok:

Hai, numai bine! FORZA OTELUL!!! /hello



@Leo, si eu vreau toata painea. Nu ma multumesc doar cu niste firmituri.:( :D

HEY HEY OTELUL! /hello



Da flamand mai esti. :D

Denis
4th August 2010, 20:37
Pfff, habar n-ai!! :D Din sezonul 2003-2004 nu ne-am mai clasat pe locul 5. Acum, 6 ani mai tarziu cred ca ne-a venit din nou randul.:D

samar
4th August 2010, 21:34
Sa vedem totusi declaratiile celor 2 oameni importanti ale echipei Otelul...

Stan: "Rapid ne-a bătut de ne-a snopit și acasă, și în deplasare! Va fi primul examen!"

Dorinel Munteanu: "Nu mă sperie atmosfera din Giulești"

Frumoase declaratiile dar au o tinta sigura:sa ne ameteasca :D

@Dario....astept raspuns;)

Nico21
4th August 2010, 21:35
Astia nu au niciun trofeu castigat in existenta lor si cica nu se multumesc cu firimituri !!! de senzatie !!!bai,sa va luati saci la voi,sa aveti unde sa bagati golurile primite !:D

Nico21
4th August 2010, 21:37
Stan: "Rapid ne-a bătut de ne-a snopit și acasă, și în deplasare!"


Bataia e rupta din Rai !!!:D:D:D

Denis
4th August 2010, 22:37
In primul rand invata sa vorbesti civilizat, apoi cisteste regulile acestui forum, si abea apoi posteaza pe-aici.:ok:

Apropo, nu-i treaba ta cu ce ne multumim noi.

Lordul
4th August 2010, 22:39
tin cu otelul ca doar is aproape de mine....ce va fi va fi...un meci frumos cu multe goluri sper

Lexus.
4th August 2010, 22:42
Dorinel e mult peste Sumudica si cu siguranta acest lucru se va vedea si pe teren. X2.
Ce parere ai Denis?...numele aluia care antreneaza la Galati l-a scris pe placul tau (desi noi stim si alte spelling-uri;)) asa ca totul e OK...restul nu mai conteaza, nu?

Oricum, Rapidul va castiga clar acest meci, chiar daca ala, antrenorul Galatiului, trebuie sa traga tare sa stranga puncte...ca vine meciul cu steaua si trebuie sa dea birul:D

samar
4th August 2010, 22:44
In primul rand invata sa vorbesti civilizat, apoi cisteste regulile acestui forum, si abea apoi posteaza pe-aici.:ok:
.
Desi sunt sigura ca acest mesaj nu-mi era adresat,tin sa te anunt ca acest forum nu este unul dedicat limbii romane ....


Apropo, nu-i treaba ta cu ce ne multumim noi.

Este treaba tuturor impilicati in acest meci la fel cum este treaba ta cand te declari nemultumit de un egal:cool:

Denis
4th August 2010, 23:37
Parerea ta Samar. Deci raman la parerea ca e numai treaba noastra daca ne multumim cu ceea ce ne multumim. De ce v-ar pasa voua cu ce ne multumim?:D Ma rog. Ma bucur ca avem Rapidisti care se intereseaza de soarta noastra.:D Iar DOI, unde am pomenit eu ceva de limba romana? Am spus sa invete sa vorbeasca CIVILIZAT. Portugheza, chineza, engleza, sau romana, nu-mi pasa, dar sa vorbeasca civilizat. Am editat mesajul lui Nico21 deoarece continea un adjectiv care nu era tocmai un cuvant civilizat, motiv pentru care l-am rugat sa invete sa vorbeasca civilizat inainte de a posta pe acest forum.

Te stiam ceva mai matura, dar comentariile tale de mai sus par a apartine cuiva de maxim 16-17 ani.

Hai te rog, inceteaza si nu mai cauta chestii cu care sa ma ataci.

Datenshi
4th August 2010, 23:50
Pai de ce te ataci? :D

Denis
5th August 2010, 00:00
M-a atac? Ti se pare.:P Incercam sa o fac pe Samar sa inteleaga ce si cum mai sus.:P

Hai gata ca suntem offtopic.

Datenshi
5th August 2010, 00:08
Desi pare ea mai vulcanica uneori, crede-ma ca intelege. Nu e nevoie de atacuri din astea. ;)

Revenind la meci, raman la parerea ca va fi unul frumos.

delaoltenia
5th August 2010, 00:10
Irina,daca inca astepti raspunsul meu inseamna ca stii la ce m-am referit,vrei doar confirmarea.:D

samar
5th August 2010, 00:19
Irina,daca inca astepti raspunsul meu inseamna ca stii la ce m-am referit,vrei doar confirmarea.:D
Nup!Vreau doar raspunsul cu rp-ul respectiv :)ca sa vad si eu unde si cand NU am sanctionat!

delaoltenia
5th August 2010, 00:23
e de domeniul trecutului,ce rost mai are acum.

samar
5th August 2010, 00:41
Dario....cred ca ti-ai dat seama ca am sanctionat si mai ales cu cate puncte,altfel...nu-mi explic motivul pt care eviti!!!;)

delaoltenia
5th August 2010, 00:51
nu evit,sunt la munca si ma folosesc de un tel mobil,deci posibilitati tehnice mult restranse.

samar
5th August 2010, 01:00
Nu erau restranse cand ai venit cu acuzatii......:sleep:

delaoltenia
5th August 2010, 01:13
Nu sunt acuzatii scumpa d-na.
Va citesc plangerile la "comenduire" si nu ma pot abtine a va reaminti. :D
...e un defect,recunosc. :ok:

samar
5th August 2010, 01:44
Irelevant domnule....

On: Suntem pe val:headbang:

delaoltenia
5th August 2010, 01:51
parerea ta...continuam pe RA.

Lexus.
5th August 2010, 04:19
Ce parere ai Denis?...numele aluia care antreneaza la Galati l-a scris pe placul tau (desi noi stim si alte spelling-uri;)) asa ca totul e OK...restul nu mai conteaza, nu?

Oricum, Rapidul va castiga clar acest meci, chiar daca ala, antrenorul Galatiului, trebuie sa traga tare sa stranga puncte...ca vine meciul cu steaua si trebuie sa dea birul:D
Denis, nimic? nici o miscare? Nu vreau sa dau R.P. pentru ca te stiu "vigilent" si ca te misti repede cu regulamentu' in mana cad e vorba de pocirea numelui unui antrenor...ma asteptam sa iei masuri, sau tu esti sensibil numai la ala care e pe statul de plata al lui nea jiji?:rolleyes:

Oricum, acum nici nu mai pot da R.P. pentru ca nu mai vad mesajele postate de complexati:D

Denis
5th August 2010, 15:09
Nu stiu despre ce vorbesti.

solaris
5th August 2010, 15:36
Otelul are echipa interesanta...insa dupa o repriza i se consuma benzina. Poate scoate un 0 - 0 la pauza...la reluare Rapid bate linistita la o diferenta de 2-3 goluri...

Pedro1984
5th August 2010, 16:11
bate Rapidu' ( 4-1 ) o sa fie un meci frumos oricum ... meciurile directe din ultimele 3-4 sezoane spun totul :)

red-bull
5th August 2010, 16:28
Am votat X.Otelul daca joaca la fel de bine ca primele etape au sanse sa faca lucruri bune.

IoNNuT
5th August 2010, 17:01
As zice un 2-0 pentru Rapid.

Denis
5th August 2010, 17:02
Iată-i pe cei 19 roș-alb-albaștri care au efectuat deplasarea la București pentru meciul cu FC Rapid, din etapa a III-a Ligii I:

Portari: Abraham, Grahovac
Fundasi: Cojoc, Costin, Ilie, Perendija, Petean, Râpă, Sălăgeanu, Sârghi
Mijlocasi: Giurgiu, Iorga, Neagu, Ochiroșii, Paraschiv, Viglianti
Atacanti: Borbely, Elek, Pena

Delegația FC Oțelul Galați care va participa la meciul cu FC Rapid București, din etapa a III-a a Ligii I, a plecat dimineață cu autocarul și a ajuns la destinație. Roș-alb-albaștrii sunt cazați la hotelul Crystal Palace din Capitală.

"Nu mă sperie Rapidul, suntem însă convinși că avem un meci foarte dificil. Vom avea în față o echipă care nu a primit gol și care a făcut două meciuri bune. Asta ne motivează, ne face să credem tot mai mult în șansa noastră, deși Rapid este favorită. Vrem să facem un joc bun ca să ne atingem obiectivul, adică punct sau puncte. Pentru mine e un joc normal, de campionat, în care sunt puse 3 puncte la bătaie și vreau să văd 14 jucători determinați, încrezători și muncitori care fac totul pentru a ne atinge obiectivul. Jocurile trecute n-au nicio importanță pentru mine. Un egal ar fi important, un punct contează, mai ales când întâlnești o pretendentă la titlu. Nu mă tem de atmosfera din Giulești, deși știu că publicul creează o atmosferă vulcanică, și nici jucătorii nu vreau să se sperie, pentru că diferența se va face doar pe teren, unsprezece contra unsprezece", a afirmat Dorinel Munteanu.

Tudor2805
5th August 2010, 17:05
rapidul :)

red-bull
5th August 2010, 18:21
rapidul :)

Tudore, te doare mana sa scrii mai mult de 2 cuvinte intr-o postare?Ia nu mai face tu dublu post te rog

Matracuca
5th August 2010, 19:21
bate rapid

Pedro1984
5th August 2010, 20:38
bate Rapid 4-1 ...Otelul n'a castigat in Giulesti de 14 ani

ionut_u48
5th August 2010, 20:42
cred ca bate rapidul

marcus11
5th August 2010, 20:43
Hehe:D....go Rapid!:-):Xhttp://s04.flagcounter.com/count/3DIf/bg=FFFFFF/txt=FFFFFF/border=F7F7F7/columns=1/maxflags=1/viewers=3/labels=0/ (http://s04.flagcounter.com/more/3DIf)

necon
5th August 2010, 21:48
egal 0-0

cata055
6th August 2010, 01:14
x..

Lexus.
6th August 2010, 01:40
Nu stiu despre ce vorbesti.

Du-te la mesajul meu cu #90, o pagina mai in spate, si vei afla.

Ti-am spus ca am dat pe MUTE canalul de manele (ignore) si nu mai pot auzi/vedea manelarii complexati, implicit nu le mai pot da R.P.:D

Alex Dima
6th August 2010, 01:57
1 solist zic eu. Un 2-0.

Denis
6th August 2010, 07:08
Du-te la mesajul meu cu #90, o pagina mai in spate, si vei afla.

Ti-am spus ca am dat pe MUTE canalul de manele (ignore) si nu mai pot auzi/vedea manelarii complexati, implicit nu le mai pot da R.P.:D

Gata, am editat. E prima oara cand vad acel mesaj al lui Duba. Mersi ca mi-ai atras atentia. :)

RaduMihai95
6th August 2010, 08:30
bate rapid cu 1-0 :D

Imperator Ares
6th August 2010, 11:01
2-0 rapid

Denis
6th August 2010, 11:31
Bai lasa-ne, chiar atat de favorita este Rapid?

Pe ultimile 2 pagini numai 2-0 si 1-0 am vazut. :D

Dan Rares
6th August 2010, 11:44
Bate Otelu

Imperator Ares
6th August 2010, 12:57
rapid e in forma buna, asa ca nu are cum sa piarda

Denis
6th August 2010, 13:07
Si noi suntem in forma buna.:D

FORZA OTELUL!!! /hello/hello/hello/hello/hello/hello

Imperator Ares
6th August 2010, 13:11
eu nu sunt rapidist dar oricum rapidul castiga!

Doctor_Satan
6th August 2010, 13:16
eu nu sunt rapidist
Neinteresant

dar oricum rapidul castiga!
Irelevanta opinia.

Denis
6th August 2010, 13:21
Hai mai, dai pace nouvenitului.:D Cu sau fara opinia lui nu va afecta rezultatul meciului.:P Are si el dreptul la o opinie.:)

Pedro1984
6th August 2010, 13:25
putine echipe v'or pleca cu puncte din giulesti sezonu asta , ce sa zic de otelul care n'a castigat de 14 ani :)

Denis
6th August 2010, 13:30
Si daca plecam cu un singur punct, tot sunt multumit. Sapte puncte din 9 suna excelent.:ok:

dannyr0
6th August 2010, 13:34
2:0 rapid

Dan Rares
6th August 2010, 13:43
1-3 pentru otelul

Denis
6th August 2010, 13:46
:X:X:X:X

Ar fi un vis devenit realitate.:D

sasaman
6th August 2010, 15:06
x nica' la nica

Datenshi
6th August 2010, 15:07
1-3 pentru otelul

Asa sa fie. :happy

delaoltenia
6th August 2010, 15:07
Doamne...nu-mi vine sa mai citesc posturile... :( :(

robyzen
6th August 2010, 15:08
1 solist :)

Trim0b
6th August 2010, 15:10
:X:X:X:X

Ar fi un vis devenit realitate.:D

pai asa sa fie!sa castige otelu cu 1-3:lol:

Doctor_Satan
6th August 2010, 16:19
Omule! Deja devii exasperant! E a treia oara cand zici ca bate Rapidul.
Mai calmeaza-te, ca am inteles ideea!

Matracuca
6th August 2010, 17:20
3-1

Pedro1984
6th August 2010, 17:39
4-1 scor corect ...pus la pariuri

Denis
6th August 2010, 18:54
"Orice o fi, o fi, dar oricum bate rapidul.":cry: Nu-i asa Imperator?:D

J.Bond
6th August 2010, 19:06
4-1 scor corect ...pus la pariuri

Eu am pus 3-1.:D

Leo
6th August 2010, 19:15
Cat e scorul?

Trim0b
6th August 2010, 19:29
ce rau imi pare ca nu pot sa ajung la meci:(

@leo nu a inceput

Denis
6th August 2010, 19:32
Cat e scorul?

Meciul va incepe peste o jumatate de ora.

Leo
6th August 2010, 20:11
Nu am vrut sa vad meciul, dar nu ma pot abtine. Sa castige cine este mai bun.

Trim0b
6th August 2010, 20:13
hai spada cu centrarea si golu:D

Amicu22
6th August 2010, 20:24
foarte frumoasa atmosfera la meci :ok:

Leo
6th August 2010, 20:25
Deocamdata Pena a fost mai aproape.

Radu
6th August 2010, 20:40
Lautarii din giulesti or sa faca un mare X in seara asta!

Denis
6th August 2010, 20:42
Ce tot isi bate Sumudica cu degetele inchieitura de la mana? I-a furat cineva ceasul? Il intreaba pe central cine i-a luat ceasul?

Parca-i copil frate.:sleep:

Trim0b
6th August 2010, 20:51
0-0 la pauza

delaoltenia
6th August 2010, 21:08
un link,cine are bunavointa? :)

Trim0b
6th August 2010, 21:13
http://livesport1.info/tv3.html

delaoltenia
6th August 2010, 21:15
merci :)

Trim0b
6th August 2010, 21:16
@Dario cp

intra stelistu:headbang:

delaoltenia
6th August 2010, 21:18
o sa va dea gol :D

Denis
6th August 2010, 21:18
Stelist? E Otelar 100%!

Comentatorul ala prost nici acum nu stie ca Ochirosii este 100% al Otelului.

Leo
6th August 2010, 21:18
un link,cine are bunavointa? :)

Ia sa-ti bagi RDSul. E un ordin. :P

delaoltenia
6th August 2010, 21:20
O sa-mi iau o paraboloica,e cea mai buna. :)

Leo
6th August 2010, 21:20
Stelist? E Otelar 100%!

Comentatorul ala prost nici acum nu stie ca Ochirosii este 100% al Otelului.

Si ce daca? :D

Denis
6th August 2010, 21:20
o sa va dea gol :D

Sau macar o pasa de gol.:D

delaoltenia
6th August 2010, 21:21
iar te multumesti cu firimituri :D

Leo
6th August 2010, 21:24
Politica pasilor marunti e cea mai sigura, Dario.

delaoltenia
6th August 2010, 21:25
Nu sunt adeptul acestui tip de politica,totul sau nimic,asta e deviza mea. :D

Trim0b
6th August 2010, 21:28
Nu sunt adeptul acestui tip de politica,totul sau nimic,asta e deviza mea. :D

totul sau nimic?
asta inseamna ca steaua o sa retrogradeze sezonu asta:D

Leo
6th August 2010, 21:29
mi-ai luat vorba din gura.

delaoltenia
6th August 2010, 21:30
Nu pot sa va contrazic,este ca voi. :D

delaoltenia
6th August 2010, 21:32
ce ma enerveaza galatenii astia,rateaza aproape cu poarta goala :(

Leo
6th August 2010, 21:32
Deocamdata. :D:D


Cristy, te astept la table. :)

Trim0b
6th August 2010, 21:32
fmm grigorie :headbang::headbang:

delaoltenia
6th August 2010, 21:33
Debitati table in seara asta? :D

Trim0b
6th August 2010, 21:33
la faza asta e gol!

Trim0b
6th August 2010, 21:34
:(:(

Leo
6th August 2010, 21:34
Debitam prostii in seara asta. :D

delaoltenia
6th August 2010, 21:36
Sezonul asta Otelul va fi surpriza placuta,sunt bine asezati in teren,paseaza bine si le au cu mingea.Vor fi o nuca extrem de tare.

Denis
6th August 2010, 21:36
Doamne ce prost ii asta. Ce fel se contrazice. Cica e normal sa sari cu cotul in astfel de situatii, Neagu lotiv in ceafa, dar nu a vazut nimic neregulamentar.

Matracuca
6th August 2010, 21:36
joaca mai bine rapid decat dinamo.......nu se mai bucura nici un rapidist acum....daca era alta echipa in locul celor de la otelul luati si voi cateva

delaoltenia
6th August 2010, 21:36
Debitam prostii in seara asta. :D
Eu nu..sau la mine te referi? :D

Denis
6th August 2010, 21:37
Am aflat unde era ceasul lui Sumudica. Era la Cassio :cry:

Leo
6th August 2010, 21:39
Ai elucidat misterul.

Trim0b
6th August 2010, 21:39
poate da raduta gol

delaoltenia
6th August 2010, 21:40
Azi nu :D

Leo
6th August 2010, 21:41
Dario, cum e timpul la Tg Jiu?

delaoltenia
6th August 2010, 21:41
Ninge :D...a fost un viscol care a doborat pana si stalpii nocturnei de la stadion.

Denis
6th August 2010, 21:41
Bine ca vede cotul lui Neagu cum a mangaiat tricoul lui Sburlea, dar nu a vazut cotul in figura la Pena. :sleep: Ma scoate din sarite kktu asta de arbitru!

Va rog lasati offtopicul. Continuati pe privat sau pe clubul pinguinilor.

Matracuca
6th August 2010, 21:42
sau poate da Ochisorii

Leo
6th August 2010, 21:44
Hai Rapidul!

Trim0b
6th August 2010, 21:44
ce arbitru:|

delaoltenia
6th August 2010, 21:44
Comentatorii astia sunt paraleli cu fotbalul si de multe ori pe langa si in urma fazelor de joc.

Denis
6th August 2010, 21:45
In continuare, foarte slab arbitrajul! Arbitrul avantajand ambele echipe prin decizii total eronate.

delaoltenia
6th August 2010, 21:46
Raduta..fotbalist?...la centrarea aia si eu dadeam gol.

Matracuca
6th August 2010, 21:46
tu vrei sa mearga ceva in tara asta...daca fotbal acem "0", arbitrii "0", vrei CA Comentatorii sa fie diferiti ?

delaoltenia
6th August 2010, 21:47
@leo,vii la Tg Jiu pentru meciul cu Pandurii?
A plouat,daca de asta ma intrebi.

Trim0b
6th August 2010, 21:48
iar castiga raduta titlu de ratangiu campionatului

Cneazul
6th August 2010, 21:49
cu cine sa castigam? raduta si grigorie? brasovenii deja sunt penibili! se cred inca sub tampa si joaca ca...

Leo
6th August 2010, 21:49
@leo,vii la Tg Jiu pentru meciul cu Pandurii?
A plouat,daca de asta ma intrebi.

Te-ai prins. :)

Nu stiu ce sa fac, sunt cam suparata pe baietii mei. :evil:

Matracuca
6th August 2010, 21:50
asa jucator, asa echipa....si rapid rateaza tot in fiecare an....fara suparare

delaoltenia
6th August 2010, 21:50
Te-ai prins. :)

Nu stiu ce sa fac, sunt cam suparata pe baietii mei. :evil:
Daca te hotarasti anunta-ma.

Leo
6th August 2010, 21:51
Era aproape sa marcati. Raduta asta :(

delaoltenia
6th August 2010, 21:52
o-te-lu....o-te-lu :D

Leo
6th August 2010, 21:52
Daca te hotarasti anunta-ma.

Te anunt :):)

Denis
6th August 2010, 21:53
"Costin cere arbitrului sa prelungeasca si aceasta intrerupere."

Doamne ce prost mai e comentatorul asta. :cry:

Leo
6th August 2010, 21:55
0-0
Meci urat, cu putine faze de poarta.

Denis
6th August 2010, 21:56
Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Otelul! /hello

7 pct. din 9

OTELUL, FORZA OTELUL! /hello

Trim0b
6th August 2010, 21:56
am inceput promitator si am terminat prost :headbang:

delaoltenia
6th August 2010, 21:56
Felicitari ambelor echipe si in mod special lui Dorinel Munteanu.

YoNuTzz
6th August 2010, 21:57
raduta ala e penibil...
iar o sa se trezeasca rapidul in afara cupelor europene fara sa stie cum...

Denis
6th August 2010, 21:57
0-0
Meci urat, cu putine faze de poarta.

Inseamna ca ai urmarit alt meci. Au fost faze de poarta. Nu suturi pe poarta, dar faze periculoase au existat. Mai ales in repriza a doua.

delaoltenia
6th August 2010, 21:58
Hai sa ne mutam la meciul Craiovei.

Matracuca
6th August 2010, 22:00
am inceput promitator si am terminat prost :headbang:

inca nu s-a terminat

Denis
6th August 2010, 22:01
:lol: Dai un refresh la browser.

Ce comici is astia noi, de pe eRepublik.:D

Leo
6th August 2010, 22:02
Faze periculoase?

tchaka
6th August 2010, 22:02
raduta, herea, grigorie... ce cauta astia pe un teren de fotbal?? cred ca si-au gresit vocatia.

rhadoo
6th August 2010, 22:02
scor care nu ajuta pe nimeni

Radu
6th August 2010, 22:04
Cum spuneam mai devreme...lautarii din giulesti au facut un mare X!

Trim0b
6th August 2010, 22:04
avem nevoie de Cesinha!se simte lipsa lui in atac

Denis
6th August 2010, 22:06
scor care nu ajuta pe nimeni

Pe noi ne ajuta, venind cu sansa a doua in aceasta partida. Ne-am atins obiectivul in aceasta partida.


Faze periculoase?

Roman, sut razand cu bara, Viglianti imediat dupa ce a intrat singur cu portarul din unghi putin jenat de fundasul Rapidului, a prins cu varful bocancului plasa laterala, Pena in prima repriza scapat pe contraatac, n-a avut forta la finalizare fiind si el deranjat de un fundas al rapidului, trimite pe langa poarta. Astea ar fi 3 dintre cele mai periculoase. Dupa cum am zis, n-au fost multe suturi pe poarta dar au existat faze periculoase.

Datenshi
6th August 2010, 22:25
Prea putine faze, dar era de asteptat. Doua aparari foarte exacte. Nu ne-a mers deloc mijlocul astazi, Herea fiind in capul listei la faze macelarite. Cel putin in prima repriza, au fost doua faze identice in care Cassio scapase de marcaj si plecase central, iar *******ul a preferat sa o dea in balarii.

Leo
6th August 2010, 22:27
Asta am spus si eu, putine faze.

Denis
6th August 2010, 22:31
Baga-l si pe Sarghi in lista ta, Datenshi, dar din tabara cealalta. Multe faulturi complet aiurea, in care adversarul putea scoate cel mult o tusa.

Mi-au placut de Viglianti, Constantin, si Grhovac in meciul asta, Constantin fiind omul meciului in opinia mea.

Datenshi
6th August 2010, 22:38
Si cu Cleopatra. :D Nu a trecut nimic de el.

Denis
6th August 2010, 22:43
Cine-i Cleopatra?:D

Datenshi
6th August 2010, 22:46
Marcos Antonio, am incurcat personajele. :D

Denis
6th August 2010, 22:53
Aa, da mi-a placut si de Antonio in inceputul partidei. Dar spre final nu prea i-am auzit numele. Probabil ca a stat mai mult in umbra lui Constantin. In fine, sunt multumit si cu firmiturile, acum ca le avem in mana.:D

isshmen_vali
6th August 2010, 22:56
ce arbitru:|

Eu nu`l lasam sa arbitreze in Liga1.. Du`l Domne`n liga IV-a :))

De Raduta ce pot zice.. a mancat meciul!

Ce e bine, e ca inca nu am primit gol! Urrra

Kainsashiki
6th August 2010, 22:59
AMR 4 meciuri pt Sumi. Shakira, Shakira!

samar
6th August 2010, 23:22
Ba-ga-ia-s pl in gat lui raduta:headbang: Daca-l mai vad o data in teren,invadez suprafata de joc si il accidentez eu,astfel nu va mai avea motive sa mai "evolueze":headbang:

In rest...meci anost si multe trageri de timp in ultimele 15 minute:groggy:

@Denis,astept o activitate cel putin la fel de intensa ca la acest meci,cand o sa jucati cu steaua:rolleyes:

@Dario, tu iti doresti ca echipa ta de suflet sa acumuleze puncte doar prin esecurile celorlalte contracandidate (mai ales ca sunt sigura ca urasti Rapiduletzu' ).
In acest caz,esti obligat ca la meciul urmator sa tii cu dinamo!Bafta;)

Farmecul Vietii
6th August 2010, 23:35
0-0 palid si frustrant.am fost varza,posibil sa ne fi pastrat pentru caini.Urat meci impotriva unui adversar solid si bine organizat.Arbitraj anti-fotbal.Foarte dezamagit.

delaoltenia
6th August 2010, 23:36
Ce viziune ai bruneto:( :(....iubesc doar Steaua scumpa doamna.Sunt sincer,imi doresc puncte si prin esecurile altora,dar,imi doresc in primul rand ca Steaua sa joace fotbal.
Pentru cultura ta generala,urasc un singur club.N-am nevoie de urarile tale atata timp cat faci asemenea judecati care ma privesc in primul rand pe mine......pa. :mda:

samar
6th August 2010, 23:48
Pentru cultura ta generala,urasc un singur club.N-am nevoie de urarile tale atata timp cat faci asemenea judecati care ma privesc in primul rand pe mine......pa. :mda:

Cultura mea generala cuprinde multe alte lucruri mai interesante decat ura ta fata de un club sau altul!
Ti-am mai dat de inteles 2 lucruri anterior:
1. Faci pe justitiarul cand nu este nevoie sau nu trebuie
2. Esti multe prea ofticos ;)

delaoltenia
6th August 2010, 23:50
Poti continua,nu am de gand sa te intrerup.

samar
6th August 2010, 23:56
Vezi ca am dreptate? De ofticos ce esti,nu ti-ai dat seama ca am terminat:happy

Hai ca-s destul de obosita dupa acest meci ca sa mai polimizez cu tine aiurea!!!

delaoltenia
7th August 2010, 00:01
De ofticoasa ce esti nici nu observi ca nu primesti prea multa atentie.Somn usor!!

samar
7th August 2010, 00:11
De ofticoasa ce esti nici nu observi ca nu primesti prea multa atentie.Somn usor!!

:happy:happy:happy

Cool....inca o confirmare la ce am zis!
Nb si tie;)

Denis
7th August 2010, 00:11
@Denis,astept o activitate cel putin la fel de intensa ca la acest meci,cand o sa jucati cu steaua:rolleyes:


Si eu lafel.:ok: Oricum, nu pot spune ca am avut o evolutie excelenta in partida asta. Am jucat mai bine etapa trecuta contra Pandurilor, respectand totusi proportiile.

samar
7th August 2010, 00:13
Si eu lafel.:ok:

Stiam eu ca ai dubii cu privire la proprii simpatizanti:D

J.Bond
7th August 2010, 00:53
4-1 scor corect ...pus la pariuri
Eu am pus 3-1.:D
:D:cry:

Casuba
7th August 2010, 01:34
Rezultatul cred ca e just...rapidul a dominat, dar la ocazii adevarate de gol a fost 2-1 pentru OTELUL....Bravo Otelul...Bravo Dorinel....si cand ma gandesc ca jucam si fara Antal

Lexus.
7th August 2010, 05:43
Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Otelul! /hello

7 pct. din 9

OTELUL, FORZA OTELUL! /hello
Tinand cont ca in primele doua etape a jucat cu Barcelona si Real Madrid, iar in etapa a treia cu un Rapid apatic...7 puncte sunt sapte puncte, e adevarat, dar totusi...cred ca te imbeti cu apa rece....in meciul asta galatenii au tras mai mult de timp decat au jucat fotbal.;)

Denis
7th August 2010, 07:11
Stiam eu ca ai dubii cu privire la proprii simpatizanti:D

Eu n-am nici un dubiu asupra lor, doar sper sa fie capabili sa faca fata Stelei lui Piturca. Eu presimt ca va da gol Ochirosii, si vom scoate cel putin un punct cu Steaua. :D

---------------------------------------

@Lexus: Inca o repriza daca mai aveau la dispozitie, Rapidul nu ne dadea gol.:ok: Nu m-a surprins cu nimic Rapidul, fazele fixe fiind singurele pericole la poarta noastra. Am luat cartonase prosteste pentru tragere de timp, dar asta e, asa-i fotbalul. Si eu eram scos din sarite cand altii mai slab cotati ca noi trageau de timp la 0-0, sau 1-1.

Personal cred ca puteam pleca cu cele 3 puncte daca eram mai concentrati. Iorga, Viglianti, si Pena ratand fiecare cateva o ocazie clara de gol.

Trebuie acum sa ne pregatim serios pentru urmatoarea etapa in care vom intalni pe FCM Tg. Mures. Sper sa revina si Antal. /hello

El Pistolero
7th August 2010, 09:00
E bine ca nu am primit gol,deci apararea inca rezista.Totusi in atac nu ne descurcam.Oricum,batem etapa viitoare.:D

delaoltenia
7th August 2010, 09:01
E bun si un egal :D

Denis
7th August 2010, 09:13
Se multumesc ei si cu firmiturile, asa-i Dario?:D

delaoltenia
7th August 2010, 09:17
Sa zicem,dar n-o spun eu.
Vine tipa bruneta si zice ca polenizam aiurea. :D

Denis
7th August 2010, 09:23
Eu o deja simt pe infricosatoarea doamna Samar, pe undeva dupa colt cum apare si ne ia la rost.:D

Mi-a ramas intiparit in minte avatarul ei, cel cu The Grudge.:D