PDA

View Full Version : Vadime, tu ai avut jucarii in copilarie?



gigel_bucur
8th December 2004, 18:44
Mesajul pt. care m-ai banat era o gluma (gluma e o chestie haiosa la care "rade" oamenii cu simtzul umorului, nu stiu daca cunosti astfel de oameni, poate doar la FM), o gluma la care au ras dinamovistii. Te-a deranjat pe tine, e treaba ta, e forumul tau, potzi sa te caci in el linistit (ca asta faci de ceva vreme).
iaca motiv de ban dupa parerea lui Vadim, si alte alea, uite ce-mi scrie el mie pe PM cand l-am intrebat cine e bou' ce modereaza acolo:
"Eu sint moderator. Am considerat ca tie nu trebuie sa iti dau PM, ca stii despre ce e vorba pe forum. Threadurile pe care le-ai pus nu au legatura cu acel forum si nici cu acest forum in general."

mah, tu mai ai un pic si te banezi singur doar ca sa iesi in evidentza:) esti tare, mai tare ca fularu'. nu sunt procuror dar iti dau maxim un an:)
get a life, dupa cum ti-am spus si pe PM.

p.s. stii tu!

Vadim
8th December 2004, 19:21
Gigele, stai banat linistit o zi. Acum esti pe "ulei" ori la propriu ori la figurat. Vrei sa pun fiola pe forum? :) Eu stiu ce mi-ai zis pe PM, dar tare mi-e ca iar iti ceri scuze...

ps: nu iti sta bine sa faci pe prostul. ma refer la intrebarea "cine e moderator la culture pub".

gigel_bucur
9th December 2004, 00:00
eu stau f. linistit, dar iti promit o fiola de 20cm la urmatorul FM. daca ai bilutze, lol, te rog eu, pune posturile alea pt. care mi-ai dat ban, sa vada toata lumea ce-ti poate capshorul ala mic si cr...beep, cu ocazia asta ma conving si eu cine e "baiat" si cine e "vagim" :)

gigel_bucur
9th December 2004, 00:15
ps: nu iti sta bine sa faci pe prostul. ma refer la intrebarea "cine e moderator la culture pub".

spune cinstit, cine ti-a deschis "capul"? cine ti-a zis ca te-am luat de ... ce esti? trebuia sa te prinzi de la inceput :jerk:
stii ceva, eu zic ca n-are rost sa ne jignim aiurea, daca vrei, ne vedem maine si-mi voi "iesprima" sentimentele sincere, pe bune, plictisim oameni care n-au nici-o vina ca te-ai nascut tu. ne vedem maine si-ti desenez vreo doua variante indiferent de problema ce-o ai. daca esti destept cazi din prima :ok: (dar ma indoiesc PROfund).
cer scuze auditoruilui care apuca sa citeasca chestia asta, ti-a priit, maroule, cand te-am sustzinut? iti promit reversul medaliei, nu sunt ranchiunos, dar tu esti o jagardea care merita toate astea. daca ai co...bile, de ce dracu sa te manance nu-mi mai scrii pe YM/mail, sau alea-s numai cand ai ceva de cerut?
get a life, vagime, viata-i ca parul de la cur (ca tine), scurta si plina de... tine. :jerk:

Vadim
9th December 2004, 00:55
Stiu teoria, eu nu ti-am cerut nimic. Daca pentru un lucru (minor) pe care te-am rugat si ai pus o intrebare (atit) unui coleg de birou tu imi scoti mie ochii, ok am inteles. Din pacate, cuvintele tale urite si nefondate iti suprima statutul de moderator. De data asta, fiind a doua oara, definitiv. :( Eu nu am facut decit sa iti sterg doua threaduri care nu aveau ce cauta unde erau. Daca asta te face sa vorbesti asa, nu face decit sa spuna (inca o data) lucruri urite despre tine. Impresia mea este ca ai cautat scandal cu mine. Motivele nu le-am stiut niciodata sigur in ceea ce te/va priveste, dar le pot intui mai bine decit crezi/credeti.

gigel_bucur
9th December 2004, 01:09
pupa tata pe tine:) revin cu o rugaminte, pune cele doua posturi ale mele, sa vada toata lumea ce cretin e unul dintre noi. daca ala e motiv de ban inseamna ca tu esti barbat!
cand te-am rugat eu sa-mi retragi dreptul de a pierde timpul, te-ai kkt pe tine, ai venit pe urma cu labareli ce-ti sunt caracteristice. vagime, esti mic de tot, au fost momente cand ai reusit sa prostesti lumea cum CO-I fi altceva, inclusiv pe mine:) mi-am luat-o, am crezut ca esti OM. pt. tzeapa asta ai un pumn in trompa de la mine, daca nu apari la urm. FM te caut la redactie, oricum il iei, la asa un premiu te caut pana ti-l inmanez, o sa vezi:)

get a life, mai e un pic pana pe 20:D

gigel_bucur
9th December 2004, 01:17
administratorul lu' peste, daca erau de pus pe Diverse, de ce nu le-ai mutat???
cine a cautat scandal? tu-l cauti si l-ai gasit:)
te astept la FM!

Vadim
9th December 2004, 10:40
Mesajele in sine nu erau de banat (mai ales primul, al doilea era pe cimpii rau), dar ai postat aiurea in mod repetat. Ca si alta data, mi-am dat seama ca nu era ceva in regula. Am incercat sa iti fac un bine si sa suspend contul o zi, dar nu ai inteles gestul, iar aici ti-ai dat arama pe fata. Nu am vrut sa mai risc sa vad de la tine "glume" ca vinzi marijuana aici pe forum sau stiu eu ce altceva ce iti mai izvora din simtul tau al umorului atit de subtil.

Mesajele acelea nu le mai am, dar nu cred ca sint relevante. Le poti pune tu daca le mai ai. Nu le-am mutat din doua motive: unul e lipsa de timp, iar al doilea ca nu am vazut ce aduc acele mesaje forumului, chiar si la diverse.

Trecind peste rindurile de mai sus pentru care eu ti-as da amenda citeva zeci de milioane (de dolari), asta este, nimeni nu este perfect ca tine. Trebuie sa te obisnuiesti ca lumea in general nu este atit de spirituala, atit de desteapta ca tine. Ai o virsta si ar trebui sa stii astea. Mediocritatea te inghite, nu te lasa!

Revenind la concret, ai o intrebara pe fostul tau forum de alte sporturi care sta din 4 decembrie: "Pina la cāti km ai alergat, Gigel ? De ce ai renunzat ?". Nu ai raspuns, insa te plingeai ca forumul asta nu e activ. Si iti mai dau mai jos un alt exemplu, in fisierul atasat.

Gigel Sportul
31st December 2004, 17:17
Gigele, fii sigur ca nu, cel mult o papusa de carpa si o masinuta de 5 lei lipsita de roti. Eventual si vreo 5 "indieni" pe PEHD la 25 de bani bucata...

fia
5th December 2005, 11:04
Neatza lume! Desde, eu nu am de ce sa militez pentru ridicarea banului.
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=450436&postcount=7024

Oricum peste 3 zile pun la loc avatarul ala :) Si vin 7 zile si asta e :)

Nu o sa accept cenzura :)

Darkslowstar
5th December 2005, 11:09
Fia, stam cu tine aici sa-ti tinem de urat, cel putin cat timp vom mai avea voie. Ca apoi vine nenea admin si ne da peste mana sau ne scoate de la moderare, gaseste el ceva. Asta cand ii se termina bomboanele si nu mai are cu ce sa ne atraga.

desdemona
5th December 2005, 11:15
Neatza lume! Desde, eu nu am de ce sa militez pentru ridicarea banului.
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=450436&postcount=7024
Da, stiu.... Eu ii raspunsesem lui aliss, ca nu stia daca userii banati pot primi PM, probabil vroia sa iti scrie... Ii spuneam in general userii banati ce pot face, stiu ca tu nu ai de gand sa militezi pentru ridicarea sanctiunii (am vazut mesajul tau de pe threadul celalalt de pe Valea Plangerii).

realmadrid.com
5th December 2005, 11:27
Neatza Fia :D

Eu zic sa incerci cu un avatar anti-Base sau Nastase :D, sa vedem daca mai primesti ban :D
Daca nu...inseamna ca Vadimu e membru PRM :D....pardid ce duce mai departe traditiile din PCR.

stefanm14
5th December 2005, 11:44
Hai sa ne punem toti avataru ala, si dupa aia o punem de un off-topic aici pe valea plangerii :D

Darkslowstar
5th December 2005, 12:07
Eu zic sa stai linistit tu, mai ales ca e vorba de colegul tau de la moderare la Craiova :).
Fia :ok:

fia
5th December 2005, 12:52
Dark, de ce :ok:?
Ce am facut de merit sa fiu laudat? Am ajuns sa fiu in aceeasi categorie cu Paul si Diodude si Lucky_Old_G si altii de acelasi gen....

Nu e nevoie sa imi tineti de urat :D

Darkslowstar
5th December 2005, 12:57
:ok: adica te sustinem. Stiu ca nu e nevoie sa-ti tinem de urat, dar mie imi face placere. Si ca sa mai incalzim atmosfera propun un catecel:
In padurea cu alune

... sa continuie altcineva :D

fia
5th December 2005, 12:59
Unde e mai povestea lui adrian? Cine a "ascuns-o" :D?
Si de ce naibii nu vad cand dau new posts posturile de pe valea plangerii :D?

Vadim
5th December 2005, 13:29
Scopul pe Valea Plangerii nu este sa se scrie off-topic, ci este pentru membrii forumului care promit sa se indrepte si doresc sa revina pe forum.

Darkslowstar
5th December 2005, 18:59
Si ce trebuie fia sa indrepte, daca imi dai voie sa intreb? Ca eu n-am vazut greseala lui, doar un act unilateral de vointa, fara legatura macar cu mult modificatul tau regulament.

Cainele
5th December 2005, 21:55
Neatza Fia :D

Eu zic sa incerci cu un avatar anti-Base sau Nastase :D, sa vedem daca mai primesti ban :D
Daca nu...inseamna ca Vadimu e membru PRM :D....pardid ce duce mai departe traditiile din PCR.


bah pusti cordit de ce o dai aiurea-n ciuperci????
nici nu ai scapat de polutii si te iei de PRM???:jerk:

realmadrid.com
5th December 2005, 22:07
Iar au inceput sa dispara mesajele :D...care deranjeaza bozul :D

Cainele
5th December 2005, 22:32
Neatza Fia :D

Eu zic sa incerci cu un avatar anti-Base sau Nastase :D, sa vedem daca mai primesti ban :D
Daca nu...inseamna ca Vadimu e membru PRM :D....pardid ce duce mai departe traditiile din PCR.


asta ce legatura are
Vadim sau un moderator : editati mesajul copilului nestiutor...consider ca aduce jigniri unor oameni care nu au de-a face cu scandalul iscat aici.

Btw: copilul simpatizant al fenomenului real madrid trebuie sa stie ca exista datorita PCR... termen de care se amuza copios.
Ce minuni poate face un chiuretaj :P...sau mai bine zis putea face...in 88-89

Oricum consider ca nu e cazul sa facem politica AICI.

realmadrid.com
5th December 2005, 22:51
Chiuretaj trebuia sa faca a ta mama...atunci cand a ramas cu tine, din greseala cred :)....risca sa ajunga intr-o casa cu usa in tavan, dar....poate merita, decat sa imputa pamantul cu un comunist ca tine :)

Vadim
6th December 2005, 00:01
Iar au inceput sa dispara mesajele :D...care deranjeaza bozul :D
Zau? Vezi ca am dat undelete la postul lui Cainele de mai sus. Mare e prostia omeneasca. Pentru afirmatia de mai sus care de fapt este total falsa (dupa cum vezi Cainele vobea de tine in postul sters de mine) il las sa te faca arsice aici, pentru ca meriti. Bafta!

Cainele
6th December 2005, 06:54
Vadime...lasa ...copilul de 16 ani merita o "corectie"...:))

polutia lasa urme pe haine...lenjerie..etc...coshurile lasa urme pe fata...iar zona Militari imi va lasa amintiri placute :P


Chiuretaj trebuia sa faca a ta mama...atunci cand a ramas cu tine, din greseala cred :)....risca sa ajunga intr-o casa cu usa in tavan, dar....poate merita, decat sa imputa pamantul cu un comunist ca tine :)


eu nu m-am luat de mamitzica ta...oricum nici nu merita...asa se zvoneste...ma rog...m-as luat de cel care cica a recunoscut paternitatea intr-un moment "delicat" al existentei sale...dar la fel nu merita... a patimit destul ...e greu sa alegi intre puscarie pentru 197 CP si convietuirea "dupa blocuri" in cartierul Militari.....:jerk:

realmadrid.com
6th December 2005, 10:57
Te astept aici dupa blocuri baiatule...sa vedem daca rezisti :)

PS_Vezi ca ai facut 2 posturi consecutive :D

Ursu carpatin
28th April 2006, 08:39
Scopul pe Valea Plangerii nu este sa se scrie off-topic, ci este pentru membrii forumului care promit sa se indrepte si doresc sa revina pe forum.
Bine, dar atunci arată-mi ce am greşit! Să ştiu să mă pocăiesc!
Forumul ăsta ce-i? Grădiniţă sau mănăstire? Să ştiu să īntind mānuţa sau să fac mătănii......:D