PDA

View Full Version : Cutie Quake - NOU RECORD MONDIAL



Xagev
29th November 2004, 15:57
Revin de data aceasta mai rau ca niciodata. Am realizat, dupa parerea mea, un record aproape imbatabil si nu ma sfiesc sa spun ca e RECORD MONDIAL. A trebuit sa imi deschid alt cont pentru ca invidiosul de Vadim mi-a sters rezultatele si mie si lui Maghi. N-am inteles..nu aveam voie sa fim mai buni ca tine? 389 ti se pare un scor bun?!! Sper ca de data asta sa ai un comportament mai civilizat si sa apreciezi rezultatul meu.
Alti "experti" in Cutie Quake de pe aici care de abia trec de 300 isi dau cu parerea despre scorurile mele. Baietzi facetzi si voi macar 400 si dupa aia aveti voie sa aveti pareri. Jesse si del Piero cu voi vorbesc!
Vadime sincer si fara suparare cred ca esti obsedat. Daca insisti sa iti trimit un fisier video, iti trimit. Am camera video si pot filma oricand un rezultat peste 420.
Pentru cei care vor meditatii: vegax@k.ro

P.S.: - Pe vremea cand jucai tu Quake, eu eram mai bun ca tine.

ADelPiero
29th November 2004, 16:40
nu se poate frate:) 100% te inseli ...

Vegax@k.ro
8th December 2004, 15:36
Yo! Pentru cine nu ma cunoaste, datzi-mi voie sa ma prezint. Ma numesc Vegax@k.ro si sunt campionul si recordmanul mondial la Cutie Quake. Pe langa asta, detin primele 100 de rezultate pe acest site la jocul mai sus amintit. Cred ca o asemenea performanta nu a mai reusit-o nimeni.
Din lipsa de jucatori valorosi intentionez sa cer administratorului inchiderea jocului daca intr-o saptamana de zile situatia ramane neschimbata.

Vadim
8th December 2004, 15:53
Nu se inchide jocul. Keep working. :)

ADelPiero
8th December 2004, 16:05
mai du`te ma vagacs pe unde ai iesit...
te dai in aere aici ... vEGACS nemuritorul:lol: ... recordman si 100 rezultate ... ce modest esti... altii joaca de placere nu pt scor... vai distrus esti:rosu:
cine esti tu sa ceri inchiderea jocurilor ? ha ? ... pana acuma nu s`a inchis nici unul si vi tu aici sa ceri .... esti incredibil:rosu:
viseaza in continuare... !:rosu:

Vegax@k.ro
8th December 2004, 16:09
del Piero scuza-ma un cheater ca tine ar face bine sa isi pastreze parerile pentru el insusi. Dupa parerea mea toate rezultatele tale sunt discutabile. A..si inca ceva: mai pune mana pe cartea de gramatica si ortografie :degete:

ADelPiero
8th December 2004, 16:11
da? hai corecteaza`ma domn` profesor...

ADelPiero
8th December 2004, 18:54
mai stiu pe: Xagev si zyx corecti k tine ....

Xagev ala ... moama ce bun era !!!!!!!!!!!!!!! :shock:
nu stiu pe unde naiba a disparut... ii duc lipsa :( el era singurul meu adversar :( asa... jocurile nu mai au farmec fara prezenta lui :(

fia
9th December 2004, 14:36
DelPiero, adu dovezi te rog, daca nu, ciocu mic

Vadim
10th December 2004, 01:18
P.S.: - Pe vremea cand jucai tu Quake, eu eram mai bun ca tine.
Pe vremea cind tu erai mai bun ca mine, eu jucam Quake.

ady_azzuro
10th December 2004, 15:33
Si ce e special in asta? Tot aia e! :D

Big Sexy
16th December 2004, 14:55
E special ca are la fel de mult sens ca si fraza din quote! :)

ady_azzuro
24th December 2004, 19:38
Big Sexy, dar un arcade de wrestling nu ti-ar place? :D

Catalanul
24th December 2004, 19:58
si sa fie cu reprezentantele sexului frumos :D