PDA

View Full Version : Fotbalistul roman



Rio
17th July 2003, 14:57
Ar trebui pe toate dar dupa mine cea mai importanta e viteza

inter
17th July 2003, 15:01
tehnica e principala caracteristica.............pe care o are, daca ar fi combinata cu viteza ar fi sssssssuper :thinkso:

Tudose
17th July 2003, 15:33
Am votat "Forta". Ma refer si la forta psihica aici.
O optiune care ar trebui adaugata ar fi "Combativitatea".

Rio
17th July 2003, 15:51
Depinde si de postul pe care joaca jucatoru`

Timisoreanul
18th July 2003, 13:49
Conditie fizica in primul rind. Ma refer aici in primul rind la Poli, la care s-a vazut, din minutul 60 jucatorii incepeau sa inoate in teren. :rolleyes:

inter
18th July 2003, 13:51
timisorene, nu inotau, temporizau :thinkso:

DRAGOS
18th July 2003, 14:12
Eu am votat tehnica.

IlMILAN
18th July 2003, 14:49
eu am votat clarviziunea ...
apoi ar fi tehnica....
si in rest gandirea si dorinta de a face performanta....
insa la jucatorii nostrii lipseste profesionalismul...

Eu is cu Poli forever, am fost la toate meciurile de pe teren propriu...
dar nu pot sa nu ma enervez cand i-am vazut inainte de ultimul meci de campionat cel cu Astra la un strand din Timisoara, inconjurati de mici multa BERE si "contabile", sarbatorind intrarea la baraj....Buia and Co au dat un exemplu de lipsa de profesionalism....pentru cine am tremurat noi suporterii la fiecare meci? pentru halbele lor....

degeaba ai talent, forta, clarviziune tot ce vrei daca nu esti hotarat sa faci performanta.....

Timisoreanul
18th July 2003, 15:09
ilmilane, problema la Poli este ca sint prea multi batrini care nu prea mai sint interesati de performanta, eventual la halbere si ceea ce este si mai prost este ca tinerii sint atrasi de aceste tentatii.
Sa vedem poate Balint reuseste sa-i tina mai din scurt. :(

rasheedkpenny
18th July 2003, 15:36
...cea mai de presus "calitate" a unui fotbalist este sa fie manelist! :D

Dorin
18th July 2003, 15:42
Clarviziunea inseamna sa ai capul pe umeri si sa nu te pierzi in momentele critice. Ai asta poti compensa pe celelalte dar nu si invers ! :yeah: Dorin