PDA

View Full Version : >>>Cum sa stea tare timp indelungat !!!



Alina_28
6th December 2004, 19:34
Am reusit sa gasesc ceva pentru prietenul meu , din intamplare am intrat pe un site si am comandat Chinese Brush pe care i l-am facut cadou , mai in gluma , mai in serios , de ziua lui. A mai trecut ceva timp si ne-am hotarat sa-l testam ...si ce credeti ? 2 ore in continuu !! pentru prima data in viata mea am avut orgasme multiple ! Am fost foarte incantata de rezultate , pentru cine doreste urmati link-ul : http://www.4love.ro . Continutul e mascat frumos asa ca nu e nici o problema pe la posta sau prin alte parti , plata e ramburs . Succesul e 100% garantat.

bog_tom
6th December 2004, 19:51
mai sa fie ...ce vorbesti ? si nu ai crezut, nu ? cred ca nici acum nu crezi :evil:

sa va traiasca 100 GARANTAT :D

PS. am un feeling ca esti de sex masculin :drak:

ieppy
6th December 2004, 23:45
Mortal. Multiple zici tu? daca nu zici si cate au fost si la ce interval nu ne intereseaza. Putina publicitate, ce dracu! :D

Vadim
6th December 2004, 23:59
Ce chestie. Si eu care credeam ca un pahar cu apa isi face treaba pe toata ziua.

ps: Parca EDMOND_ scrie cu " , ". :D

Utilizator
7th December 2004, 10:39
2 ore incontinuu....hmmmm....asta ar fi un pas inapoi, eu cu Romanian red wine ma gandesc de la 3 ore in sus...si tare :).
Va recomand un Cabernet Sauvignon sau Merlot, livrarea se face public, in magazine, plata pe loc, nimeni nu banuie pentru ce cumparati produsul. Efectul in cca. 1 ora.
Pentru olteni: zaibarul are un efect aproape similar, nu-l abandonati.
Eu am fost incantat de rezultate, desi nu am avut nici pe departe orgasme multiple :)

PS: consumul in exces are efecte adverse, limitati-va la maxim 1/2 litri pentru inceput si mai trageti cate o dusca de cate ori simtiti nevoia. daca treceti de 1 litru juma' in mai putin de 1 ora intram in alt subiect: 'cum sa stea moale timp indelungat'

fia
7th December 2004, 11:04
FanClubForum is here! Traiasca OnlineSPORT!

gianni
7th December 2004, 12:21
La banii aia iti recomand eu niste sfaturi batranesti de o sa ai orgasme de orgasme :)

grig_jr
7th December 2004, 12:35
cred ca acel post a fost primul si ultimul al acelui user. e reclama pe fatza. e voie?

si ca tot veni vorba: orgasme multiple in 2 ore ?!? atunci ce patzea o noapte intreaga cu mine?!? - fara prafuri, ierburi, creme, merloturi sau alte chesti :P

fia
7th December 2004, 12:37
:)) Hail for the sex god :) ;) (no offence :) )

Vietnam
7th December 2004, 13:15
Doar doua ore????Utilizator are dreptate ....Dar dupa doua ore oare ce s-a intimplat? ............. cred ca a urmat o pauza de 3 saptamini ca asta este efectul secundar!!! :evil:

Dar ia stai :o: , "fata" nu a spus ca a facut sex cu prietenul!!!!!! A zis ca i-a luat penSULA chinezeasca! Pai asta este un vibrator de fapt !.... Si ea face reclama la bateriile Duracell cu care functioneaza obiectul ... ca a rezistat 2 ore incontinuu...si a uitat sa adauge ca prietenul are tendinte de Bombonel si ca o ora il foloseste ea si o ora el!

Si ala negru care respira greu era tasu' ma! :D

Utilizator
7th December 2004, 13:26
si ca tot veni vorba: orgasme multiple in 2 ore ?!? atunci ce patzea o noapte intreaga cu mine?!? - fara prafuri, ierburi, creme, merloturi sau alte chesti :P

Dormea linistita? :) :ok:

Vadim
7th December 2004, 13:32
cred ca acel post a fost primul si ultimul al acelui user. e reclama pe fatza. e voie?
Nu, in mod normal nu e voie. Dar avind in vedere ca se faca misto la greu, il lasam. :)

ieppy
7th December 2004, 16:25
Dormea linistita? :) :ok:
cel mia probabil. :D Dar poate vine cineva si ne spune cum sta treaba. :D

bog_tom
7th December 2004, 17:43
Nastase ? :D

ieppy
7th December 2004, 17:47
ar fi foarte, foarte ciudat dar daca zici tu. :D

josephine
7th December 2004, 18:04
cel mia probabil. :D Dar poate vine cineva si ne spune cum sta treaba. :D

si cam cine ce ar trebui sa spuna?!?!

cred ca trebe deschis thread separat pe topicul asta... :p

ieppy
7th December 2004, 18:16
Cineva. Acum intrebaea e daca esti uncineva sau nu. :D Thread separat pentru grig? :D Daca zici tu. :D

josephine
7th December 2004, 18:27
"si ca tot veni vorba: orgasme multiple in 2 ore ?!? atunci ce patzea o noapte intreaga cu mine?!? - fara prafuri, ierburi, creme, merloturi sau alte chesti :P"

cred ca pot spune ce ar fi patit amandoi daca ajungeam pe acolo....

ieppy
7th December 2004, 18:31
Pai poti sa incepi asa. :D

josephine
7th December 2004, 18:33
prefer sa ma abtin de la comentarii... :p

Maximus
7th December 2004, 18:34
bai, ce-i aici? Sexfrenetic.ro? Fata ne-a zis cum sa stea tare. Nu ne-a zis insa cum sa stea si dreapta! Alina, cum sta mami dreapta?

ieppy
7th December 2004, 18:35
dar ce are daca e curbata? Poate asa ii place fetei. :D

josephine, no comment? Nu seamana cu tine. Ce ai draga? :D

Maximus
7th December 2004, 18:37
curbata sa tina apa zici? adicatelea un fel de concava?

uti2102
7th December 2004, 18:41
Sau convexa, depinde din ce directzie priveshti. :evil:

ieppy
7th December 2004, 18:42
un fel de. :D

Maximus
7th December 2004, 18:43
corect popica! Adica poate fi si convexa si concava in acelasi timp...hmmm, da' apa cine o mai tine?

Maximus
7th December 2004, 18:47
Pai popica asta e clar spre infinit. Sigur nu se intilneste cu nimic...

rasheedkpenny
7th December 2004, 19:12
dar ce are daca e curbata? Poate asa ii place fetei. :D

Te simti cu musca ...pe caciula ieppy? "Ai bataie" pe stanga sau pe dreapta, nu ca m-ar interesa, dar poate publicul feminin de pe forum e interesat... :drak: Pana la urma depinde de ecuatia curbei respective, nu? :)

Pe de alta parte poate sa fie tare sau moale, dreapta sau curba, daca nu esti tehnic, nu faci nimic. Oricum, asa "e" toti romānii... mai tehnici! Dar nu prea ne calificam la europene sau la mondiale... din pacate!

ieppy
7th December 2004, 19:22
Nu ma laud singur. dar daca vrei pun pe cineva din trecut sa relateze ce si cum. :D

bog_tom
7th December 2004, 19:27
pune tata... sau faci si tu ca Maximus (care a ramas celebru pe forum) :evil:

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=167229&postcount=80

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=167438&postcount=96

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=167467&postcount=100

ieppy
7th December 2004, 19:38
nu simt nevoie sa ma dau mare. Fiecare cum si ce poate. :D

bog_tom
7th December 2004, 19:41
pacat... si eu care credeam ca o sa aflam lucruri interesante de la "martorul" tau ... :drak:

vasile314tzurka
8th December 2004, 11:26
aici s-a sarit coarda destul.