PDA

View Full Version : Banel Nicolita - responsabil pentru infrangerea Stelei?



Cucu
3rd November 2006, 02:49
saracul Nicolita a fost scos cap ispasitor pentru necalificare Stelei in Champions League.

eu unul nu'l consider vinovat... poate in parte, in sensul ca a facut parte din echipa, dar autogolul lui nu a decis soarta Stelei

MagicTouch
3rd November 2006, 03:42
Vinovat de autogol, DA. 100%. Nu s-a uitat unde da mingea, plus pasa la portar pe cadrul porti. Dar de la vinovat pentru autogol si responsabil pentru infrangerea de la Madrid si pana la responsabil pentru eliminarea Stelei e distanta mare. Steaua era deja eliminata de la meciul cu Real de la Bucuresti.
Daca dupa primele 3 meciuri Steaua avea 9 puncte, autogolul lui Banel nu ar mai fi reprezentat un asa dezastru; era un punct pierdut si atat. Era un 0-1 ghinionist cum vezi odata la 50 de ani si atat. Urma Lyon acolo si Kiev acasa deci 12 pct(minim teoretice) si calificarea. Dar cand Steaua avea doar 3 puncte si doua infrangeri usturatoare acasa, deplasari la Madrid si Lyon
deci sanse de calificare 0,001% ....intrebarea mi-se pare penibila...cel putin.

Vand vise
3rd November 2006, 06:22
daca nu era autogolul castigam...aveam sanse pt. locul 2

GruppoApparte
3rd November 2006, 06:32
fiti realisti , daca nu era autogolu lu banel , poate era gol din penalti si nu mai rata olandezu sau poate nici nu era penalti .. asa ca putem continua cu "poate" la nesfarsit .. asa a fost sa fie ... e infrangerea intregii echipe, nu e vina lui banel, nu e vina lui cernea ...

whisper
3rd November 2006, 07:46
Cu siguranta Banel nu e vinovat pentru necalificarea mai departe a Stelei.E vinovat pentru autogol dar de la asta pana la necalificare e cale lunga.

Alberto
3rd November 2006, 08:40
Banel e vinovat pentru autogol...dar nu este vinovat si pentru necalificarea Stelei mai departe...Steaua era deja eliminata dupa meciul de la Bucuresti cu Real...

resita
3rd November 2006, 08:49
daca nu era autogolul castigam...aveam sanse pt. locul 2

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

acum ar trebui sa fim langa banel nu sa dam cu piatra in el

calificarea sa pierdut la bucuresti nu la madrid.

banel suntem alaturi de tine. :ok:

noir_desir
3rd November 2006, 09:01
daca nu era autogolul lui Nicolita, se termina 0-0 cel mai probabil, deci tot sanse minime aveam la un eventual loc II. Vinovata e toata echipa, pentru meciurile slabe disputate in Ghencea.

Benny
3rd November 2006, 10:26
Nici vorba de sanse la locul 2. Chiar daca Banel era mai atent. Si bateam la Madrid? Haide, sa fim realisti. Steaua a jucat mult mai bine la Madrid, decat la Bucuresti, dar mai buni decat Real au fost doar la mijlocul terenului. Situatile periculoase le-a avut Real si cu exceptia uneia nu au fost aparate de catre Cernea, ci ratate incredibil de catre Helguera, Robinho, Van Nistelrooy si S. Ramos. N-am vazut niciodata un meci in care Real sa fi ratat atat.

MariusTR
3rd November 2006, 10:29
Threadul asta este nedemn de atentia forumistilor.
Este total aiurea.


NIMENI nu-l acuza pe Nicolita de nimic.

Go home.

JJ
3rd November 2006, 10:38
Nu erau sanse la locul 2. cu un egal oricum Steaua ramanea in urma Realului. Steaua n-a prea avut ocazii clare de a marca, si Realul putea la fel de bine sa marcheze la ratarea aia dintr-un metru, sau din 11m, sau mai incolo.

dede
3rd November 2006, 10:54
nici nu se poate pune problema ca Nicolita sa fie vinovat de eliminarea Stelei...de autogol da, insa si daca se termina 0-0 la madrid, ar fi fost aproape imposibil pt Steaua sa se califice mai departe...

Zapada
3rd November 2006, 11:20
Banel e vinovat doar pentru ca Steaua a pierdut 1 punct la Madrid (probabil se termina 0-0 fara autogolul lui Banel) in nici un caz nu e Banel vinovat pentru eliminarea din CL

Vinovat pentru eliminarea din CL e antrenorul Oalaroi si cu MM Stoica pentru dezastroasa politica a transferurilor din vara si mai ales pentru tactica meciurilor de acasa cu Lyon si Real

Banel nu e jucator de CL si nici de Steaua
El alearga mult, dar nu se uita cand centreaza si de aceea toate mingiile sunt trimise la intamplare.
Daca a ajuns sa nu se uite nici la propriai poarta inainte de a trimite mingea spre portar sa vada daca portarul e in poarta, ce sa mai vorbim de Banel?

delaparis
3rd November 2006, 11:27
Nicolita a facut-o la meciul asta dar acum nu se poatre spune ca a decis calificarea sau chiar rezultatul ... cine stie poate bagau spaniolii un gol in ultimele secunde la 0-0 :P

Calificarea s-a pierdut in momentul tragerii la sorti.
Mai uitati-va o data la grupele CL si vedeti ca Steaua a picat cit se poate de prost cu astea doua (Real si Lyon). Nu sunt multe echipe in lume care pot trece de francezi si spanioli azi ...

MagicTouch
3rd November 2006, 12:48
Calificarea s-a pierdut in momentul tragerii la sorti.
Mai uitati-va o data la grupele CL si vedeti ca Steaua a picat cit se poate de prost cu astea doua (Real si Lyon). Nu sunt multe echipe in lume care pot trece de francezi si spanioli azi ...

Crezi ca ar fi facut o figura mai buna in grupa cu Chelsea si Barcelona? Bayern, Sporting si Inter? Liverpool si PSV? Valencia si Roma? Man. Utd, Celtic si Benfica? Arsenal, TSKA si Porto? Daca analizam numele din celelalte grupe, fotbalul care s-a jucat in aceste grupe, si abordarea meciurilor de catre Steaua (in special acasa) cred ca sanse MINIME ar fi avut in grupa cu Milan si Lille (locul 2 in locul lui Lille) si poate nici acolo. "Daca pleci la lupta cu gandul ca vei pierde esti deja pe jumatate invins". Steaua ar fi fost sortita pentru (cel mult) UEFA Cup indiferent de grupa datorita mentalitatii. Iar in unele grupe ca si in cea in care a picat plus grupa lui Chelsea si Barcelona nu ar fi avut oricum nici o sansa datorita diferentei de valoare.

delaparis
3rd November 2006, 12:59
Nu zic ca ar fi fost usor in alta grupa doar spun ca aici a fost cu adevarat imposibil. Bordeaux a jucat extrem de slab cu englezii iar Steaua cred ca putea sa le ciupesca cel putin un punct daca era in locul francezilor ca exemplu iar Lille sunt varza de tot ca valoare deci si acolo ar fi fost sanse...

dede
3rd November 2006, 13:00
cu benfica, sporting sau tska sigur n-ar fi cazut deoarece se aflau in aceeasi urna cu Steaua...
eu zic ca in afara de grupa cu chelsea si barcelona, din grupa in care a cazut Steaua era cel mai greu de trecut mai departe...

za_horse
3rd November 2006, 13:07
Eu zic ca Banel nu este responsabil nici pentru autogol. Unde daca nu in cadrul portii te astepti sa gasesti portarul? daca Cernea era in poarta si el dadea pe langa poarta ar fi fost acuzat ca a acordat prea usor corner. Calificarea s-a pierdut in mometul in care Carlos a scapat mingea din brate la meciul cu Lyon, atunci s-a dus dracului moralul jucatorilor care brusc au realizat ca nu sunt in Liga 1... Nicolita poate fi considerat la fel de vinovat ca si restul echipei ca nu au castigat... au aceeasi vina toti jucatorii, cu un plus pentru antrenor, pentru ca Oli trebuia sa ii pregateasca si psihic, nu numai tehnico-tactic. Parerea mea

Sorin Blaj
3rd November 2006, 13:16
saracul Nicolita a fost scos cap ispasitor pentru necalificare Stelei in Champions League.
Este cea mai mare prostie pe care am auzit-o in ultimul timp.

Calificarea (in LC) s-a pierdut la Bucuresti, cu Lyon si Real si se va castiga tot la Bucuresti (in CU), cu Dynamo Kiev.

Vand vise
3rd November 2006, 14:22
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

acum ar trebui sa fim langa banel nu sa dam cu piatra in el

calificarea sa pierdut la bucuresti nu la madrid.

banel suntem alaturi de tine. :ok:

un dinamovist alaturi de banel? *****:happy :happy :happy :happy

Aurel.D
3rd November 2006, 14:45
In nici un caz, Nicolita nu trebuie invinovatit de eliminarea Stelei, nici macar de rezultat. Becali a zis bine aseara ca daca nu marca, Realul ar fi presat si tot ar fi inscris un gol pe final....
Eu nu il invinovatesc pe Banel 100% nici pt. gol. Cernea este si el vinovat ca a iesit prea repede din poarta si s-a dus tocmai la dracu..mai avea putin si se suia pe spectatori..
Trebuia sa fi ramas in poarta pana vedea unde pasa jucatorul. Chiar daca jucatorul nu vrea sa o trimita pe spatiul portii, poate aluneca, poate din cine stie ce cauza o trimite fara sa vrea chiar pe centrul portii.
De aia zic ca portarul trebuie sa plece dupa ce vede unde trimite jucatorul mingea...

MagicTouch
3rd November 2006, 15:29
@ delaparis & d3de - aveti dreptate, grupele barcelona/chelsea si lyon/madrid au fost cele mai nenorocite iar in celelalte erau CEVA sanse. Poate in alte grupe Steaua nu ar mai fi intrat asa umila si, poate, cu alta atitudine rezultatele ar fi fost altele. Dupa cum a jucat Steaua la Madrid cred ca o atitudine mai bataioasa la bucuresti din partea Stelei ar fi putut inclina balanta in favoarea ei. Nu vorbesc neaparat de victorie dar un egal era posibil.
Aici, cred eu, ca s-a pierdut calificarea.

un dinamovist alaturi de banel? *****:happy :happy :happy :happy
A facut-o Beckham imediat dupa autogol, Casillas si Canavaro dupa terminarea meciului de ce nu ar face-o un ALT ROMAN?
Nu cred ca e vorba de ce echipa sustine ci de caracter si fair-play./hello
Banel nu poate fi invinovatit pentru eliminarea Stelei. Pentru autogol da si o spun si jucatorii de fotbal (actuali sau fosti). Cernea trebuia sa fi ramas in poarta pana vedea unde pasa jucatorul?!? Banel s-a uitat unde a dat pasa? nu s-a uitat o clipa. Foarte bine intre el si poarta putea fi un madrilean. Ce cauta Cernea acolo unde se gasea el in momentul pasei intr-adevar o intrebare buna. A fost un amalgam de ghinion, neintelegere intre jucatori si decizii pripite. Cei care il acuza pe Banel de eliminarea Stelei cred ca isi arunca frustrarea umilintelor de la Bucuresti pe ultimul tap ispasitor ca deh, s-a intamplat mai de curand. Hai sa-i gasim tapi ispasitori pe Van Nisteroy & Co. care au ratat exasperant cu poarta goala, penalty etc. Putea fi usor 3,4-0. mai conta atunci gafa lui banel? Faptul ca vedete de 1miliard de euro au reusit un 1-0 CHINUIT DOAR datorita unei gafe CONTEAZA MAI MULT DECAT GAFA IN SINE.

Cucu
3rd November 2006, 18:02
pentru cei care nu au observat ... chiar pe onlinesport.ro titlul mare acuma cateva zile a fost: Nicolita elimina Steaua din Liga Campionilor .... scopul threadului asta a fost tocmai asta ... sa arat cat de stupida e afirmatia asta ... nu Nicolita a eliminat Steaua din Liga Campionilor

Sasuke Uchiha
3rd November 2006, 18:10
binenteles ca NU
era imposibil ca Steaua sa treca mai departe intr-o grupa cu realu si lyon
obiectivul este cupa eufa, si cred ca in mare parte este ca si facut

georg40
3rd November 2006, 18:14
A face un jucator responsabil pentru o greseala in joc , fie ea soldata si cu un autogol rarisim, este de domeniul fanteziei.
O tragere la raspundere poate fi practicata doar in cazul in care se dovedeste, subliniez se dovedeste, ca greseala a fost intentionata, b l a t , cum ziceti voi impropriu. Ceea ce nu cred ca este cazul.
Oricat de ridicola ar fi situatia, Banel Nicolita are acum nevoie de ajutorul coechipierilor si al suporterilor si nu de critica.

Aurel.D
3rd November 2006, 18:16
Jenant si cinic Recordul zilei de azi din Infetia Sporturilor: "100% e procentajul de reusita al lui Nicolita la suturile spre propria poarta"

Cred ca macar de data asta puteau sa se abtina de la remarci rautacioase....

starsteel
3rd November 2006, 18:21
Cum ar putea fi Banel responsabil de nereusitele Stelei din UCL si daca i-am fi laudat pt. toate meciurile facute tot locul 3 ar fi fost al nostru, era imposibil sa fim mai buni decat Lyon si Real. Am spus ''tot locul 3" cu toate ca inca se joaca aceasta pozitie, sper sa nu o ratam. FORTZA STEAUA!

starsteel
3rd November 2006, 18:27
un dinamovist ...
Sterge porcaria aia de sub nick-name nu de alta dar seamana cu salutul dinamovist dupa ce marca fiecare gol si noi nu suntem ca ei.:no:

guevarax
3rd November 2006, 18:31
normal ca nu,

Steaua era eliminata chiar dak facea 0-0, pt sanse trebuia sa batem la Madrid si tot mai depindeam de jocul rezultatelor

apropo si asta mi se pare thread ironic deci conform logicii ar trebui inchis

TheIceMan
3rd November 2006, 23:07
Pana sa sa ne mai treaca supararea, poate va osteniti sa raspundeti si la sondajul acesta.

Multumesc pentru timpul acordat.

resita
3rd November 2006, 23:17
vina este a echipei, nu trebuie cautat un singur vinovat. :ok:

banel a facuto de oaie dar ce sa-i faci nu trebuie pus la zid trebuie incurajat. :ok:

Vladek
3rd November 2006, 23:34
Am votat amandoi, probabil varianta cea mai aproape de adevar. Dupa cum s-a mai zis, sa nu facem un capat de tara din asta. La ce ocazii a ratat Realul, nu prea putem zice ca n-au meritat sa castige. Pacat insa ... mai bine ne dadeau gol din penalty si gata, se termina.

Ar mai fi insa un lucru de adaugat. O parte mult mai mare de vina decat se crede, o are managerul general al echipei, "marele" MM Stoica. Fiindca domnia sa a fost prea preocupat sa se certe cu absolut toata lumea ca sa-si dea seama ca in momentul asta Steaua sta intr-un singur mijlocas dreapta autentic : Nicolita. Plus o improvizatie, gluma proasta numita Oprita, care face un meci bun, apoi o repriza bunicica in urmatorul si 3 slabe. Dupa vanzarea lui Ogararu, probabil cel mai bun fundas dreapta roman, s-a adus pe postul sau pe aiuritul de Saban care nu joaca de sarbatori si in realitate e cam de nivelul Diviziei A / Cupa UEFA / preliminarii CL. Dar in grupe nu merge cu nenea Saban. Nici cu Oprita. Si uite asa Oli a ramas fara alte solutii decat sa-l bage pe Nicolita in echipa meci de meci, indiferent de forma lui Banel.

Sa traiti domnu' Stoica !! Nu pot sa nu ma gandesc ce echipa a creat echipa Stan/Grigoras la Otelul, cu muult mai putini bani !

Liviu
4th November 2006, 00:05
Cea mai mare vină o poartă antrenorii de la copii şi juniori al lui Nicoliţă care nu i-au fixat acestuia elemente de bază ale fotbalului . Asta nu trebuia să īl īnveţe Olăroiu ci ţineau de abecedarul fotbalistic pe care trebuia să-l aibă cānd a venit la Steaua .
Văd că unii oameni din fotbal īl pun şi pe Cernea īn aceeaşi oală , probabil pentru a-i mai diminua vina lui Bănel , dar nu au dreptate...portarul putea să facă şi tumbe īn poartă , să facă un grătărel la marginea terenului , Nicoliţă nu trebuia să-i paseze pe cadrul porţii , fără să ştie că e acolo .
Ar trebui să dăm uitării acest subiect , pentru cariera lui Nicoliţă . E o rana deschisă , ce trebuie īnchisă cāt mai repede . Va rāmāne o mare cicatrice dar măcar pacientul va fi salvat...

crissis
4th November 2006, 00:07
Vina e la amindoi jucatorii dar acum totul conteaza mai putin ce a fost a fost e deja istorie .
Capul sus Banele si lupta mai departe au mai facut-o si altii si s-a mai intimplat si la formatii mult mai mari decit Steaua

tedybear
4th November 2006, 00:08
pacat pt ce s-a intamplat, mai ales ca il apreciez pe Nicolita pt ce facut la meciul cu Rapid din primavara cand a aruncat inafara terenului niste obiecte venite din tribuna de la suporterii rapidisti, astfel el salvand Rapid de la o penalizare de la UEFA.

se poate privi autogolul astfel:

- omu a gresit fiind apasat de presiunea jocului si de jocul bunicel facut de Steaua datorita lejeritatatii cu care au tratat Real meciul. greseala e doar a lui... poate daca Cernea nu respecta regulile... poate Carlos ar fi stat in poarta si nu ar fi iesit la pasa (dar deja ar fi fost 1-0 scorul cu maimutoiul ala in poarta)...

Daca nu era vorba de Nicolita (care este cel mai fair play jucator din Romania) peste tot s-ar fi scris (in ziarele din Romania) ca Steaua iar ne-a facut de tot rasul EUROPEI. si asa este normal, asa a fost... ultimele 3 meciuri in liga au fost jalnice (traiasca Olaroiu care a facut aceste lucruri posibile inclusiv Boro)

Daca era vorba de alta echipa romaneasca erau tavaliti in namol 2 saptamani pana la urmatorul macel

Red-Castorryy
4th November 2006, 00:09
Banelinho :o:
e prea tare :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

ps. am votat : " Nu stiu, nu imi pasa."

YoYoyOi
4th November 2006, 00:13
Hai sa povestima avioane pe aici, ce zici?
Ce rost are acest thread numai voi stiti, eu inca nu m-am prins. Cine e de vina? Cernea ca s-a nascut si a ajuns la Steaua. MM ca l-a adus pe Banel in Ghencea. Oli ca i-a bagat pe amindoi in echipa. Van Nistlerooy ca l-a presat pe Banel. Capello ca l-a pus sa joace. Steaua ca s-a calificat in grupe. Deco,daca nu ma insel, ca ne-a bagat in grupe cu Real. Standard Liege ca nu s-au dus in locul nostru. Steaua ca a cistigat campionatul. GG ca a bagat bani la echipa.
Ce mai vreti sa va spun? Nu mai aveti ce discuta?
Toti sint vinovati si nici unul. Asta e. Trecem peste.

remy
4th November 2006, 04:11
Hai sa povestima avioane pe aici, ce zici?
Ce rost are acest thread numai voi stiti, eu inca nu m-am prins. Cine e de vina? Cernea ca s-a nascut si a ajuns la Steaua. MM ca l-a adus pe Banel in Ghencea. Oli ca i-a bagat pe amindoi in echipa. Van Nistlerooy ca l-a presat pe Banel. Capello ca l-a pus sa joace. Steaua ca s-a calificat in grupe. Deco, daca nu ma insel, ca ne-a bagat in grupe cu Real. Standard Liege ca nu s-au dus in locul nostru. Steaua ca a cistigat campionatul. GG ca a bagat bani la echipa.
Ce mai vreti sa va spun? Nu mai aveti ce discuta?
Toti sint vinovati si nici unul. Asta e. Trecem peste.
SA STII CA ASTEA SUNT CELE MAI PLAUZIBILE MOTIVE:
Standard Liege ca nu s-au dus in locul nostru. Steaua ca a cistigat campionatul.
Mai ales a doua, Steaua ca a cistigat campionatul, pt. ca acum nu mai era posibilitatea ca Steaua sa se faca de ras de vreo 2 luni in Europa, pe niste ciudatenii normale de la echipa asta !
Cu un campionat trucat, mai bine statea acasa Steaua, si lasa pe Rapid sau, macar pe Standard Liege, si acum nu-l mai acuzam pe Banel de cel mai stupid autogol din istoria fotbalului !!! :ok:

CrAzY92
4th November 2006, 09:10
50% da ca nu sa uitat sus !:no:

YoYoyOi
4th November 2006, 10:11
Mai este un thread deschis pe acelasi subiect. Tot despre Nicolita se vb peste tot.

tedybear
4th November 2006, 10:13
ca sa ma incadrez... pot spune ca vinovat e Rapidul pt ca nu au facut si ei manevre ca sa castige campionatul

pt gol e Banel vinovat (daca era Carlos in poarta nu se mai intampla pt ca ala nu stie lucrurile fundamentale cum ca pasele la portar se dau in afara cadrului portii)

tedybear
4th November 2006, 10:16
Banel nu are nici o vina pt necalificarea sau parcursul jalnic al stelei.

vinovat e Olaroiu si conducerea

olaritza e varza ca antrenor (a luat o echipa perfecta si o tavaleste in noroi. a trebuit sa pompeze becali bani in draci pe la "altii" ca sa castige campionatul trecut)

conducera nu are destule cunostinte pt a aduce jucatori buni care sa inlocuiasca accidentatii

Zapada
4th November 2006, 13:40
Banel e vinovat pentru ca nu sa uitat la propriai poarta sa vada daca portarul era in poarta
Unde sa mai vazut ca sa trimiti mingea spre portar fara sa fi presat de adversar si fara sa te uiti unde dai mingea.
Eu nu ma leg de legile fundamentale ale trimiteri mingii spre propriul portar ci ma leg doar de faptul ca Banel nu sa uitat unde da mingea.

Eu inteleg ca BANEL centreaza la intamplare fara sa se uite daca are cui centra, DAR SA TRIMITI MINGEA INCET SPRE PROPRIA POARTA FARA SA TE UITI DACA PORTARUL E IN POARTA, E INADMISIBIL

PoaTe acum va invata si Banel ca mai trebuie sa te si uiti cand pasezi sau centrezi mingea si nu le faci doar la intamplare.

Eu nu inteleg cum antrenorul nu a vazut aceste deficiente mari la Banel si sa-i fi spus zilnic pana invata si baiatul asta regurile elementare ca poate e mai greu de cap.

Dai o minge la intamplare doar daca vrei sa o dai afara din teren (in aut) sau o lovesti gresit si poate ajunge orunde, dar mai trebuie sa te si uiti macar unde vrei sa o trimiti.
Banel nu e fotbalist ci doar un fondist care joaca fotbal
Nu inteleg ce cauta Banel la echipa campioana cand locul lui e prin divizia a 2

De fapt sunt mai multi care joaca fotbal la steaua desi locul lor era la echipele de la coada clasamentului

De fapt nici Steaua nu e echipa de locul 1 asa ca nu mai trebuie sa ne luam de Banel ci mai degraba de MM Stoica care experimenteaza pe antrenorul si de antrenorul Olaroiu, care e doar o marioneta a acestuia!

Paul
4th November 2006, 13:58
ce optiuni de kkt ai pus
era chiar interesant un poll unde singurele optiuni sa fie Banel si Cernea

Ma mir cum de nu ai pus varianta: "sistemul romanesc , unde "pasa acasa" e litera de lege"

Alberto
4th November 2006, 14:11
ce optiuni de kkt ai pus
era chiar interesant un poll unde singurele optiuni sa fie Banel si Cernea

Ma mir cum de nu ai pus varianta: "sistemul romanesc , unde "pasa acasa" e litera de lege"


da...:happy ..Banelinho, Becali, Olaroiu..

Singurul vinovat pentru acel autogol stupid este Banel...

dede
4th November 2006, 20:01
mai conteaza? mergem inainte...de ce trebuie sa amintim in continuare acea faza? :mda:

crissis
4th November 2006, 23:27
daca nu era autogolul castigam...aveam sanse pt. locul 2

SF-uri:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
Vina pentru ratarea calificarii e a intregii echipe si nu a lui Nicolita

dani3lll
5th November 2006, 00:24
poate ca are si el o vina pt ca prea a stat cu capun in pamant la faza aia a dat pasa si nu sa uitat unde o da si pe deasupra a mai dat`o si tare zic eu dar deh asa a fost sa fie daca nu dadea el poatedadeau eu sau poate ca nu .. cine stie