PDA

View Full Version : FC Bruges - Dinamo Bucuresti



Pages : [1] 2

delaparis
3rd November 2006, 01:46
joi 23/11/2006 la 21.45

Bruges:
FC Bruges - Dinamo Bucuresti
Discutii inainte si dupa meci aici.

YoYoyOi
3rd November 2006, 01:53
Dupa jocul prestat cu Besiktas, Dinamo are un meci foarte greu cu Bruges. Daca joaca la fel o iau sigur. Sper sa-si revina, si sa joace atacul mai bine, sa tina jocul cit mai sus ca sa impiedice atacurile belgienilor, pt ca apararea lui Dinamo va avea de suferit prin lipsa lui Moti si a lui Margaritescu.
Spun, totusi un x, pt ca jocul dinamovistilor nu m-a convins, dar nici pe Bruges nu i-am vazut inca. Deci sa zicem ca e o indecizie.

apercele
3rd November 2006, 01:58
hai sa nu ne uitam doar la dinamo si sa ne uitam si la brugges....din 2 etape, deabea deabea au scos un punct amarat...de ce facem din tantar armasar? trebuie batuti, este o paine de mancat acolo, dar noi trebuie sa ne ridicam nivelul de joc fata de meciul de astazi... (mai ales ca jucam fara moti-margaritescu)
am pus victorie la pronostic pt ca sunt caine, dar nici cu un meci nul nu m-as supara (pentru ca belgienii la meci nul sunt 90% dezcalificati, pe langa turci)

Red-Castorryy
3rd November 2006, 02:05
Excelent ar fi FC Bruges - Dinamo Bucuresti 2
Bine ar fi FC Bruges - Dinamo Bucuresti x
ps. merg pe Excelent :ok:

YoYoyOi
3rd November 2006, 02:08
Normal, in primul rind te uiti la echipa ta cum joaca si apoi la altii. Ne uitam si la Bruges ce face dar nu-ti poti face o idee despre jocul lor, pt ca nici n-ai jucat cu ei recent, nici cu adversarii lor cu care au scos doar "un punct amarit". Deci nu se stie concret cam care este diferenta dintre cele doua echipe.

danpuric78
3rd November 2006, 02:28
Normal, in primul rind te uiti la echipa ta cum joaca si apoi la altii. Ne uitam si la Bruges ce face dar nu-ti poti face o idee despre jocul lor, pt ca nici n-ai jucat cu ei recent, nici cu adversarii lor cu care au scos doar "un punct amarit". Deci nu se stie concret cam care este diferenta dintre cele doua echipe.

asa-i concret nu dar putem sa ne dam seama. Brugges e cu 3 puncte avans fata de standard, care i-am vazut cu steaua. Echipa solida, dar nu imposibil de batut. daca steaua a eliminat standardul, cu 2-2 la ei, e posibil, teoretic, ca si dinamo sa poata sa fac un rezultat pozitiv.
Meciurile nu prea seamana unul cu altul, dar altceva nu avem ce sa comparam.

Cucu
3rd November 2006, 02:33
dinamo nu trebuie sa mearga la egal ... mergi la victorie ... si daca iese un egal te multumesti ... dar sa nu mearga sa se apere p'acolo

apercele
3rd November 2006, 02:34
sa nu uitam ca jucam fara 2 centrali..un fundas si un mijlocas
oricum punctul mort azi pt noi a fost mijlocul...sper sa vad un iulian tames la brugges, un catalin munteanu mai vioi (parca el cu dennis serban erau morti azi), iar un ionel ganea mai determinat...azi s-a vazut ca nu prea are chef de joc ganezul, sigur certurile de azi/ieri i-au afectat jocul si daruirea...

Sorin Blaj
3rd November 2006, 02:40
Dinamo nu a jucat prea bine astazi, dar la Bruges lucrurile vor sta cu totul altfel. Pe un teren de calitate si fara ploaie, cred ca Dinamo va fi calificata, dupa acest meci. Adica, eu cred ca Dinamo va castiga la Bruges si va fi, matematic, calificata.

danny del corco
3rd November 2006, 03:14
[QUOTE=apercele;886700]sa nu uitam ca jucam fara 2 centrali..un fundas si un mijlocas
oricum punctul mort azi pt noi a fost mijlocul...


De acord cu tine. Solutii aveti. Parerea mea ca Dinamo se va califica, dupa Brugges ! Bafta !:ok:

noir_desir
3rd November 2006, 09:55
un x ar fi foarte bun; cred ca va fi un meci cu multe goluri, 2-2 sau chiar 3-3.

JJ
3rd November 2006, 11:34
Bruges are un punct din doua meciuri, daca nu bate poate spune adio calificarii. Un egal ar fi bun pt. Dinamo, mai mult nu cred ca se poate. Aseara s-au vazut unele semne de oboseala... (Si sa nu-mi ziceti ca si la Rapid s-a vazut, ca noi de la inceputul sezonului n-am jucat mai nimic).

AxinTe
3rd November 2006, 12:07
Blat !!!!

milanezu
3rd November 2006, 12:12
dinamo a mai jucat cu brugges in preliminarii champions league si au luat bataie.
nu stiu de ce credeti ca dinamo poate bate la brugges.
pierde sigur.
3-0 clar.

delaparis
3rd November 2006, 12:14
Dinamo nu a jucat prea bine astazi, dar la Bruges lucrurile vor sta cu totul altfel. Pe un teren de calitate si fara ploaie, cred ca Dinamo va fi calificata, dupa acest meci. Adica, eu cred ca Dinamo va castiga la Bruges si va fi, matematic, calificata.

Ploua si la belgieni din belsug dar sigur ca terenul va arata altfel :cool:

Asta cred ca va fi adevaratul test pentru Dinamo. Aici se va vedea daca echipa asta are sau nu nivel de cupa UEFA.
Anul trecut Steaua si Rapid au trecut de echipe de valoarea lui FC Bruges deci dinamovistii trebuie sa demonstreze acolo ca sunt si ei capabili sa obtina rezultate in Europa.

Alberto
3rd November 2006, 12:15
sigur...4-0 chiar....:lol:

dede
3rd November 2006, 12:26
la ce au aratat aseara, nu stiu de ce au impresia dinamovistii ca ar putea castiga usor la belgieni, de parca in fiecare zi ar avea noroc cu carul...
dinamovistii ar putea scoate maxim un egal...

delaparis
3rd November 2006, 12:31
Asta am zis ... Daca bate sau face egal atunci Dinamo are nivel de UEFA daca nu atunci asta e viata :) Ne intoarcem acasa si ne uitam la televizor.

Sorin Blaj
3rd November 2006, 14:11
Asta am zis ... Daca bate sau face egal atunci Dinamo are nivel de UEFA daca nu atunci asta e viata :) Ne intoarcem acasa si ne uitam la televizor.
FC Bruges este cea mai abordabila. Tottenham si Bayer Leverkusen sunt mult mai puternice.

Red-Castorryy
3rd November 2006, 14:19
Dinamo nu va pierde cu Brugges, ori egal ori batem, desigur cel mai bine ar fi sa batem :ok:

blizz4rd
3rd November 2006, 14:24
E prima deplasare la o echipa dificila de sezonul asta. Daca se pastreaza atmosfera calma de la echipa, si creste putin nivelul jocului (ma refer in primul rand la pressing), e posibil un rezultat pozitiv.
Bafta!

danpuric78
3rd November 2006, 15:22
dinamo a mai jucat cu brugges in preliminarii champions league si au luat bataie.
nu stiu de ce credeti ca dinamo poate bate la brugges.
pierde sigur.
3-0 clar.
Pai daca steaua a facut egal la standard, iar standard si cu brugges sunt comparabile, cel putin dupa evolutiile din campionatul belgian, nu vad de ce dinamo nu poate scoate puncte la bruges.

Aurel.D
3rd November 2006, 15:55
FC Brugges trebuie sa castige neaparat meciul asta ca sa mai aibe sanse si stim cum se motiveaza occidentalii cand au cutitul la os. Pe e alta parte, ma deranjeaza ca Moti si China au luat rosiile alea stupide si nu joaca...
Sper macar la un egal desi cred ca daca va juca pe atac, Dinamo poate castiga si lua revansa dupa infrangerea de acum 6 ani.
Partea nasoala este ca mijlocul nu prea a mers cu Besiktas, s-au grabit foarte mult, sper sa nu faca la fel si in Belgia.

dj_jaxxx
3rd November 2006, 16:58
Scoatem cel putin un punct.

Hai Dinamo!

apercele
3rd November 2006, 17:42
cum a zis cineva mai devreme...joci la victorie, si te multumesti cu un egal

delaparis
3rd November 2006, 17:55
Sper macar la un egal desi cred ca daca va juca pe atac, Dinamo poate castiga si lua revansa dupa infrangerea de acum 6 ani.
.

Belgienii sunt mai slabi azi decat acu' 6 ani ... cel putin asa par dupa rezultate.
Sunt la acelasi nivel ca Lens anul trecut deci pe asta m-am bazat cand am spus ca acesta este un reper pentru Dinamo in legatura adevarata valoare in Europa fata de concurentele Steaua si Rapid.


PS. Se scrie Bruges daca vorbim ca wallonii sau Brugge daca ne luam dupa flamandzi ... :D
In nici un caz Brugges :P

Aurel.D
3rd November 2006, 18:48
Ok, o sa scriu Bruges ca eu am o feblete pt lb. franceza.
Bine ca nu zicem si noi ca acest oras este in Olanda sau in Marea Nordului, cum plaseaza ei Budapesta in Romania si Bucuresti in afara galaxiei....

scuze pt. off topic....

tu26dor
3rd November 2006, 23:20
indicat ar fi ca dinamo sa castige ca sa stea cat de cat linistita... dar si un egal e destul de valoros... daca pierde nush ce sa zic... le ramane doar speranta...

crissis
4th November 2006, 01:15
Aici va veni si prima infringere pentru dinamovisti .
Un 3-0 sec

apercele
4th November 2006, 01:23
asta sa o crezi tu....crezi ca te-ai obisnuit cu rezultatele stelei de dai asemenea pronosticuri....nici vorba de umilinta in belgia

delaparis
4th November 2006, 01:26
asta sa o crezi tu....crezi ca te-ai obisnuit cu rezultatele stelei de dai asemenea pronosticuri....nici vorba de umilinta in belgia

:cool: :rolleyes:

maaaai sa stam calmi ... asta e echipa de genul care poate incurca si pe Lyon la o adica :cool:

apercele
4th November 2006, 01:31
una e sa ne incurce, alta e sa ne-o luam 3-0

delaparis
4th November 2006, 01:36
pai Dinamo e Lyon ?

crissis
4th November 2006, 01:36
una e sa ne incurce, alta e sa ne-o luam 3-0

pentru belgieni meciul cu dinamo e ultima lor sansa de a mai spera la calificare si orice alt rezultat decit victoria ii lasa pe afara si de asta cred ca la acest meci vor da totul .

apercele
4th November 2006, 01:38
deci sunt de acord cu tine ca belgienii isi vor juca ultima sansa, vor da totul la ei acasa si toate argumentele
dar raman cu parerea ca nu ne-o luam 0-3 in nici un caz...un 2-1 brugges. 2-2. 2-1 dinamo vad....un gol diferenta pt una din aceste 2 echipe, sau meci egal

johny bravo
4th November 2006, 03:17
bruges are cutitul la os, iar noi avem cativa suspendati... pt motivele astea cred ca scoatem un 1-1 dar cam atat. oricum egal cu bruges e foarte bine! mai facem un egal cu leverkusen si mergem 90% mai departe. la urma urmei asta conteaza. hai bafta

Diodude
4th November 2006, 05:26
Meci greu,pronostic X2.Margaritescu nu e mare absenta,Ropotan il va inlocui la fix.Moti e marea absenta la Bruges,dar eu cred in Lucian Goian.

CrAzY92
4th November 2006, 09:59
1 :drak:

brandacadabra
4th November 2006, 13:09
Fara Margaritescu Si Moti O Sa Fie Greu Dar O Sa Fie Un Egal Echitabil

crissis
4th November 2006, 13:38
deci sunt de acord cu tine ca belgienii isi vor juca ultima sansa, vor da totul la ei acasa si toate argumentele
dar raman cu parerea ca nu ne-o luam 0-3 in nici un caz...un 2-1 brugges. 2-2. 2-1 dinamo vad....un gol diferenta pt una din aceste 2 echipe, sau meci egal

Poate am exagerat putin spunind 3-0 dar totusi nu cred intr-un egal si cu atit mai putin in victoria lui Dinamo in Belgia.
Brugges - Dinamo 1 :ok:

Red-Castorryy
4th November 2006, 14:19
Emilio Ferrera: "Meciul cu Dinamo e crucial!"

Emilio Ferrera, antrenorul lui Club Brugge, spune ca partida cu Dinamo este una cruciala. O infrangere in meciul direct, iar ros-albii sunt ca si calificati in primavara europeana, urmand ca ultimele doua etape sa stabileasca doar de pe ce loc se vor califica. Emilio Ferrera: "Stiam de la bun inceput ca meciul cu Dinamo va fi crucial. Daca putem sa invingem Dinamo, avem o mare sansa de a merge mai departe. O infrangere ne-ar lasa acasa si suntem ingrijorati. Ar fi bine ca Tottenham sa castige toate meciurile din aceasta grupa."

SS1916
5th November 2006, 23:44
meci egal!

Red-Castorryy
6th November 2006, 13:20
lokeren - club brugge 3-2 (camara 2, kristinsson - panandetiguiri(autogol), vermant)

Aurel.D
6th November 2006, 19:06
Meci greu,pronostic X2.Margaritescu nu e mare absenta,Ropotan il va inlocui la fix.
Moti e marea absenta la Bruges, dar eu cred in Lucian Goian.

Cred ca esti printre putinii care ii acorda incredere lui Goian. L-as prefera pe Galamaz...dar nu a mai jucat demult. Goian ne-a facut praf si meciul de la Cluj.

apercele
7th November 2006, 18:53
nici eu nu am mare incredere in goian dupa atatea gafe; norocul lui este ca meciul se va juca in deplasare, unde suporterii dinamovisti nu au ocazia sa se ia de el

remy
7th November 2006, 22:00
Emilio Ferrera: "Meciul cu Dinamo e crucial!"

Emilio Ferrera, antrenorul lui Club Brugge, spune ca partida cu Dinamo este una cruciala. O infrangere in meciul direct, iar ros-albii sunt ca si calificati in primavara europeana, urmand ca ultimele doua etape sa stabileasca doar de pe ce loc se vor califica. Emilio Ferrera: "Stiam de la bun inceput ca meciul cu Dinamo va fi crucial. Daca putem sa invingem Dinamo, avem o mare sansa de a merge mai departe. O infrangere ne-ar lasa acasa si suntem ingrijorati. Ar fi bine ca Tottenham sa castige toate meciurile din aceasta grupa."
Asa a fost si pt. Besiktas inainte de meciul cu Dinamo, tot meci crucial pt. Tigana ! Sa dea Dumnezeu sa fie acelasi rezultat de 2-1 pt. Dinamo ! :yeah:

dani3lll
7th November 2006, 23:31
eu zic ca un punct le va fi de ajuns ca sa nu si`o ia in cap prea tare

remy
8th November 2006, 01:30
pentru belgieni meciul cu dinamo e ultima lor sansa de a mai spera la calificare si orice alt rezultat decit victoria ii lasa pe afara si de asta cred ca la acest meci vor da totul .
Dupa cat se vede, e clar ca ai vrea din tot sufletul sa bata Brugges.
Stiu ca esti stelist mascat (nu te da dupa cires cu asta), si n-are rost efortul.
Stiu ca te-ai bucura ca Dinamo sa pice total inca de-acum.
Din postul tau se vede clar asta, si n-are rost sa negi si sa te dai patriot, ca tii cu echipele romanesti ! :mda:

crissis
8th November 2006, 03:25
Dupa cat se vede, e clar ca ai vrea din tot sufletul sa bata Brugges.
Stiu ca esti stelist mascat (nu te da dupa cires cu asta), si n-are rost efortul.
Stiu ca te-ai bucura ca Dinamo sa pice total inca de-acum.
Din postul tau se vede clar asta, si n-are rost sa negi si sa te dai patriot, ca tii cu echipele romanesti ! :mda:

Vad ca ma cunosti mai bine tu decit eu insumi .Ce importanta are ce vreau sau nu vreau . Dinamo ma lasa rece fie ca ia campionatul , CL sau retrogradeaza ai inteles . Singura echipa cu care am tinut ,tin si voi tine si de acum incolo e doar POLITEHNICA IASI. In Belgia vor juca dinamovistii si nu eu sau tu sau alt suporter ai priceput .Aici pe forum purtam discutii legate de fotbal ne dam cu parerea asa cum o stim noi mai bine sa o facem in rest ce se intimpla pe teren intr-un meci se intimpla independent de ceeace vrem noi .
Daca scriu ca Dinamo pierde in Belgia ,Rapid pierde sau face egal acasa cu Mlada si Steaua face egal cu Dinamo Kiev sunt mai putin patriot sau mai putin roman sau nu tin cu echipele romanesti decit cel care scrie ca toate echipele romanesti vor cistiga lejer si la scor mare . :ok:
Fc Brugges - Dinamo 1
Si daca te oftica ca merg pe mina celor de la Brugges OFTICATE e dreptul tau esti liber sa faci ce vrei. :ok:

remy
9th November 2006, 13:26
Vad ca ma cunosti mai bine tu decit eu insumi .Ce importanta are ce vreau sau nu vreau . Dinamo ma lasa rece fie ca ia campionatul , CL sau retrogradeaza ai inteles . Singura echipa cu care am tinut ,tin si voi tine si de acum incolo e doar POLITEHNICA IASI. In Belgia vor juca dinamovistii si nu eu sau tu sau alt suporter ai priceput .Aici pe forum purtam discutii legate de fotbal ne dam cu parerea asa cum o stim noi mai bine sa o facem in rest ce se intimpla pe teren intr-un meci se intimpla independent de ceeace vrem noi .
Daca scriu ca Dinamo pierde in Belgia ,Rapid pierde sau face egal acasa cu Mlada si Steaua face egal cu Dinamo Kiev sunt mai putin patriot sau mai putin roman sau nu tin cu echipele romanesti decit cel care scrie ca toate echipele romanesti vor cistiga lejer si la scor mare . :ok:
Fc Brugges - Dinamo 1
Si daca te oftica ca merg pe mina celor de la Brugges OFTICATE e dreptul tau esti liber sa faci ce vrei. :ok:
Saracutul de tine, se vede in toate posturile ca mai putin lauzi Poli Iasi, si esti chitit pro-Steaua si anti-Dinamo, mai ales acum, cand Dinamo e mult peste Steaua ! Vreau sa vad ca tu critici rau si pe Steaua, ca sa vada iesenii tai ca nu esti vandut "ghencistilor". Fii impartial, ca oricine vede din posturile tale ca iubesti rau pe Steaua !
Si, te rog eu, mai treci pe la scoala, ca e cam "grele" cu Limba Romana. SI MAI SCRII SI CU LITERE MARI, SA VADA TOTI CA AI FOST ABSENT LA LICEU LA ORELE DE ROMANA:

"Si daca te oftica ca (CACOFONIE !) merg pe mina celor de la Brugges (MAI PUNE SI TU VIRGULA !) OFTICATE (MAI PUNE SI TU VIRGULA !) e dreptul tau esti liber sa faci ce vrei."
Tu esti ofticat ca vrei cu toata puterea sa nu se califice Dinamo, sau sa castige meciul asta.
Jura-te tu ca nu doresti necalificarea lui Dinamo si ca nu te bucura ca Steaua sa mearga mai departe in UEFA !
Curata echidistanta !
Macar fii barbat si spune ca esti mai mult stelist, o vede oricine in posturile tale.
HAI, DINAMO, CASTIGA SI MECIUL ASTA, PT. A-I FACE PE CEI CARE SE DAU MARI "PATRI(H)OTI" PE AICI, SA NU MAI AIBA AER !
SARACII, CRED CA SE VOR DA CU CAPUL DE MONITOR DACA DINAMO SE CALIFICA MAI DEPARTE IN UEFA ! :headbang: :jerk: :o:

SAMM
9th November 2006, 14:16
1 stelist, adica solist :D

apropo mai joaca Mendoza la ei (ala de v-a rupt plasa, nu mai stiati ce e ala fotbal), sau mai e Verhayen ala :)

urmeaza pt dinamo 13 infrangeri la rand, s-au terminat banii

offtopic :
ce poll-uri interesante pune delaparis pe threadurile echipei dinamo, de ce oare ? mai are tupeu sa spune ca nu e dinamovist

Aurel.D
9th November 2006, 16:26
Pe vremea lui Ceausescu, in majoritatea revistelor era o rubrica foarte interesanta, numita "Stiati ca..."
Pe acest forum, aceasta rubrica ar cuprinde printre altele:

Stiati ca...
....toate postarile lui SAMM/guevarax se refera doar la blaturi, bani, arbitrii, Borcea, etc. si majoritatea sunt off topic?

SAMM
9th November 2006, 19:20
si al tau cum e ??? on-topic ???

oricum e fals ceea ce spui, o dezinformare comunista, o manevra prin care incerci sa distragi atentia de la intrebarea pusa de mine

apropo nu e nimeni in stare sa raspunda ?

guevarax a fost banat pt ca si-a exprimat opinia ca ols e site anti-Steaua, a fost injurat pe pm si apoi banat, asa fara urma, fara punere pe lista neagra fara nimic, fara explicatii

pana la urma mai bine schimbati denumirea in onlinedinamo sa stim cu totii

YodaRo
9th November 2006, 19:30
OT
bruges-dinamo 3-1

danpuric78
9th November 2006, 23:38
Dinamo are un meci greu la brugges, dar daca steaua a scos un 2-2 la liege nu vad de ce nu ar scoate si dinamo un rezultat pozitiv.


guevarax a fost banat pt ca si-a exprimat opinia ca ols e site anti-Steaua, a fost injurat pe pm si apoi banat, asa fara urma, fara punere pe lista neagra fara nimic, fara explicatii
Samm, tata, datorita lui guevarax, tie si inca cativa ca voi toate threadurile au devenit o lunga, inutila si josnica disputa anti-steaua anti dinamo. Sa te iei dupa astia si sa aberezi la greu poate oricine, dar nu cred ca are vreun sens.
Opinia lui Guevarax o stia tot forumul ca era una singura. E enervant, ar trebui sa intelegi si tu, sa spui acelasi lucru in sute de posturi, dar daca mai si jignesti pe altii atunci devine incacceptabil. Si moderatorii l-au banat.
Chiar daca e off topic, cred ca ar trebui reduse disputele astea inutile si ar trebui interzise injuriile si jignirile. E loc suficient pentru astea la peluze, asa ca cine tine neaparatr sa se duca acolo.

delaparis
9th November 2006, 23:59
Sunt pesimist ... nu bate Dinamo din pacate :cool:

cel mult x :ok:

YodaRo
10th November 2006, 01:12
Chiar daca e off topic, cred ca ar trebui reduse disputele astea inutile si ar trebui interzise injuriile si jignirile. E loc suficient pentru astea la peluze, asa ca cine tine neaparatr sa se duca acolo.
am si eu un mesaj cu injuraturi de la un dinamovist diodude...internetul saracul se rusineaza de acel mesaj...
nu mai acuza stelistii...ca dinamovistii nu sunt mai cu motz!

danpuric78
10th November 2006, 01:26
am si eu un mesaj cu injuraturi de la un dinamovist diodude...internetul saracul se rusineaza de acel mesaj...
nu mai acuza stelistii...ca dinamovistii nu sunt mai cu motz!
cine acuza pe stelisti? eu zic ca ar trebui sa fie valabil pentru toti.

Aurel.D
10th November 2006, 12:00
si al tau cum e ??? on-topic ???

oricum e fals ceea ce spui, o dezinformare comunista, o manevra prin care incerci sa distragi atentia de la intrebarea pusa de mine

apropo nu e nimeni in stare sa raspunda ?

guevarax a fost banat pt ca si-a exprimat opinia ca ols e site anti-Steaua, a fost injurat pe pm si apoi banat, asa fara urma, fara punere pe lista neagra fara nimic, fara explicatii

pana la urma mai bine schimbati denumirea in onlinedinamo sa stim cu totii

Vrei sa iti spun ceva?:)
Sunt destui stelisti de pe acest forum care dezaproba atitudinea ta si a lui guevarax, nu sunt de acord cu ea.
Asta, pt. o mai buna informare a ta asupra efectului propagat de postarile/threadurile voastre.
Sa o tii intr-una cu aceleasi idei obsesive....

Si gata, hai sa terminam cu discutiile in afara subiectului threadului...

dragos_popa17
10th November 2006, 12:30
Cu un egal, Dinamo cam scoate din cursa si pe Bruge si cu inca un egal acasa cu Leverkusen se califca. Iar eu zic ca se poate scoate cel putin un egal la Bruges.

delaparis
10th November 2006, 12:43
offtopic :
ce poll-uri interesante pune delaparis pe threadurile echipei dinamo, de ce oare ? mai are tupeu sa spune ca nu e dinamovist


Esti sigur ca eu le-am pus asa ? :o:

Ce ar fi sa vorbesti numai despre ce cunosti cu siguranta :no:

SAMM
10th November 2006, 13:05
threadul fiind initiat de tine, e ff probabil ca si poll-ul sa fie pus tot de tine

de fapt din cate stiu numai un initiator al threadului poate adauga si poll

oricum intrebarea mea se adreseaza celor care pot sa raspunda, eventual Vadim

Sergiu
10th November 2006, 13:08
Si eu care credeam ca e o intrebare retorica...

MariusTR
10th November 2006, 16:06
3 - 0 sec.
"Moarte" subita pentru caini.

sun
10th November 2006, 16:30
SAMM , daca vrei sa stii eu am modificat optiunile din poll. Mi se par prea seci 1,x,2 . Dar daca monotonia este cea mai cautata aici, fie

de acum nu vor mai fi nici un fel de abateri in acest sens domnul meu

SAMM
10th November 2006, 17:02
SAMM , daca vrei sa stii eu am modificat optiunile din poll. Mi se par prea seci 1,x,2 . Dar daca monotonia este cea mai cautata aici, fie

de acum nu vor mai fi nici un fel de abateri in acest sens domnul meu

ok

nu e nici o problema din partea mea asta, ma intrebam doar de ce doar poll-urile meciurilor echipei dinamo sunt personalizate si toate celalte au 1,x,2

parea un fel de favoritism

on-topic
dak joaca mendoza dinamo si-o ia la 2 goluri, dak nu, doar la un gol

SILVIU99
10th November 2006, 23:02
3 - 0 sec.
"Moarte" subita pentru caini.

lasa u pe DINAMO in pace si vezi ce face steluta ta cu dinamo kiev...
numai duce grija altora..

DIXX
10th November 2006, 23:26
Daca juca prostanul de Moti si Margaritescu era altceva dar asa va fi mai greu decat o cred multi.Sper intr-un rezultat bun in care atacul sa-si mai faca o data datoria.

delaparis
11th November 2006, 00:23
SAMM , daca vrei sa stii eu am modificat optiunile din poll. Mi se par prea seci 1,x,2 . Dar daca monotonia este cea mai cautata aici, fie

de acum nu vor mai fi nici un fel de abateri in acest sens domnul meu


Ai facut exact ce trebuia facut :ok:
Postul meu initial se referea la acel care tot cauta delaparis pe aici sa-l muste un pic :no:

E foarte bun asa poll'ul si trebuie continuat in stilul asta :ok:

on-topic : am mai spus ... Dinamo face cel mult egal acolo
:cool:

johny bravo
11th November 2006, 00:23
???

guevarax a fost banat pt ca si-a exprimat opinia ca ols e site anti-Steaua, a fost injurat pe pm si apoi banat, asa fara urma, fara punere pe lista neagra fara nimic, fara explicatii



da, saracul guevarax... preacuratul si imaculatul guevarax :happy :happy :happy

chiar crezi ce spui? nu e nevoie sa raspunzi, a e o intrebare retorica.

remy
11th November 2006, 11:07
ok
nu e nici o problema din partea mea asta, ma intrebam doar de ce doar poll-urile meciurilor echipei dinamo sunt personalizate si toate celalte au 1,x,2
parea un fel de favoritism
on-topic
dak joaca mendoza dinamo si-o ia la 2 goluri, dak nu, doar la un golNu incetezi odata cu copilariile astea ?
Daca vrei, special pt. tine, se poate si desena in POLL sau in topicuri, sau sa se puna chiar femei goale pt. tine, poate devii mai putin zbuciumat, sa repeti aceleasi fraze in orice post !
Cel putin eu, chiar daca-i oftic de moarte pe stelisti (moderatorii stelisti tot incearca sa ma penalizeze pt. unele ciudatenii precum cuvantul "penibil" sau ca spun don-Jiji in loc de don-JJ !!!???) scriu la obiect, si cu dovezi (linkuri, declaratii, opinii ale oamenilor de fotbal, ale celor din mass-media), oricat as fi cosmarul stelistilor, tot sunt mai citit, mai interesant. Chiar ma bucur ca ma penalizeaza moderatorii stelisti pt. tot felul de ciudatenii, poate-poate ma vor elimina de pe aici, sa stea pe urma toti sa laude Steaua, sa se pupe intre ei, si sa injure si jigneasca in voie pe ne-stelisti ! Halal de voi !
Nu mai baga, SAMM doar exaltari de-ale tale despre Borcea, Militie, Securitate, ci scrie si tu ceva mai interesant, inteligibil, sa aiba ce citi forumistii.
Sa stii ca nu te acuza nimeni daca accepti ca Steaua de anii astia e cea mai mare rusine de club mafiot, violent, rasist, etc., poate unic in istoria fotbalului, si nu glumesc cand spun asta !
Si mai e ceva, valabil pt. toti forumistii pro-Steaua: in Romania si in lumea asta larga, nu exista numai un club (Steaua) care e "fara numar" si sa spuneti (citandu-i pe Jiji si Meme) ca doar ei fac faima Romaniei, ceilalti nici nu exista ! Reveniti-va, stelisti fanatici, ca Romania nu e = Steaua !

ON-TOPIC:
Dinamo ar trebui sa bata, daca-si revine din perioada asta de scandaluri iscata de invidiosii care mor de ciuda ca Dinamo e prima in Europa, si care vor sa se mai echilibreze campionatul asta !
Cel putin, cum a jucat cu Poli Iasi, rar am vazut dupa Revolutie un joc mai spectaculos si jucat cu asa daruire de catre dinamovisti, facandu-l si pe Corleone sa se cruceasca de cum poate exista asemenea echipa in Liga lui de cacao !
SPER CA REDNIC SA AIBA LINISTE, SI SA PREGATEASCA MECIUL ASTA CU MARE ATENTIE, CHIAR SA SACRIFICE PUTIN MECIUL CU OTELUL, PE CAT SE POATE, CA SA INCHIDA GURA FANATICILOR STELISTI CARE SE DAU DE CEASUL MORTII SA ACUZE PE DINAMO DE TOATE RELELE PAMANTULUI, PE CAND GUNOIUL E IMENS, SUB PRES, CHIAR LA STEAUA !
Eu sper ca va bate cu 2-1 Dinamo, daca nu, si egalul e bun, infrangerea doar amanand pt. meciurile urmatoare calificarea din Grupa asta a "mortii", cu un Tottenham imperial, poate chiar viitoarea participanta in CH. LEAGUE, din Anglia, poate chiar de pe locul 2 !
Ce echipe are in grupa asta adversare Dinamo, de calibru mare ! Astfel se rodeaza pt. Ch. League, la anul !

dardar_3
11th November 2006, 14:07
Grupa mortii...:ras-plans:....
Uite cateva motive pentru care grupa asta nu e asa "grea precum crezi" :
Besiktas merge in hopuri in campionat si nu constituie un adversar super puternic....:ok:
Tottenham e pe departe favorita grupei si jocul lor din ultimul timp ii catalogheaza drept pricipalii favoriti...
FC Brugge e o echipa bunicica... intr-un campionat destul de slab...;)
Leverkusen e in reconstructie si nu poate pune prea multe pretentii...;)...
iar dinamo...:).... e cea mai buna echipa...:ras-plans:....

PS: doris2001... meciul de maine cu Nationalul e blat?... sa stiu daca mai dau banii pe bilet...:drak:

Red-Castorryy
12th November 2006, 03:07
FC BRUGES - CHARLEROI 2-0
(Yulu-Matondo 12, Balaban 84)
FC BRUGES: Stijnen - Priske, Vandelannoite, Clement, Gvozdenovici - Englebert, Vermant, Van Heerden, Daerden - Yulu-Matondo, Balaban (86 I. Salou). Antr. E. Ferrera

superchumbo
12th November 2006, 04:07
Dinamo ar trebui sa bata, daca-si revine din perioada asta de scandaluri iscata de invidiosii care mor de ciuda ca Dinamo e prima in Europa

:happy :happy :happy :happy

netoiu invidios ????
borcea tot de invidie il cauta pe marius niculae???
ganea de invidios vrea sa plece ???

esti praf copile




Cel putin, cum a jucat cu Poli Iasi, rar am vazut dupa Revolutie un joc mai spectaculos si jucat cu asa daruire de catre dinamovisti, facandu-l si pe Corleone sa se cruceasca de cum poate exista asemenea echipa in Liga lui de cacao !

mare echipa poli iasi !!! oricum mult peste ce a venit in Romania , Real , Lyon , Valenicia si alti d-astia :headbang:




Ce echipe are in grupa asta adversare Dinamo, de calibru mare ! Astfel se rodeaza pt. Ch. League, la anul !

cum o sa se rodeze??? netrecand de grupe ???

aetius
12th November 2006, 15:37
fratilor voi v-ati uitat pe clasamentul si programul grupei lui dinamo?
daca nu va spun eu...
daca dinamo castiga la Bruge si Tottenham la Leverkusen , indiferent de ce mai ramane de jucat dinamo nu poate pierde locul 3 sub nici o forma !!!!

vlad1607
12th November 2006, 15:51
cel mai greu meci jucat in era Rednic asta si prin prisma titularilor ce o sa lipseasca cu un egal eu sunt multumit

sun
12th November 2006, 18:29
@delaparis : e prea tarziu , the damage is done. NU suport sa ma "acuze" nimeni ca as fi dinamovist :D

@doris lumea te are pe ignore list , cred ca is singurul care are rabdare sa te citeasca integral

Acum dupa meciul de ieri e nasoala rau : fara Moti , Margaritescu , Munteanu si Ze Kalanga... ce mijloc o sa fie ?

Aurel.D
13th November 2006, 17:11
Daca Dinamo bate pe Bruges, o scoate si pe ea din cursa pt. calificare si nu poate pierde calificarea. Bruges are nevoie de victorie la meciul asta; nu o fi vreo super echipa dar se stie ca occidentalii se mobilizeaza altfel cand au cutitul la os. Chestie de mentalitate, deh...
O sa fie foarte greu fara Moti, Margaritescu, Ze Kalanga, Munteanu. Sper ca cei care ii vor inlocui sa joace curajos....chiar si cretinul de Tames care culmea, a pasat si inainte la meciul cu Otelul!!:D

AxinTe
13th November 2006, 17:26
Cristea - Ropotan, Tames- Predescu :| macar ZeKa sa isi revina..

apercele
13th November 2006, 19:41
se pare ca nici angolezul nu isi revine in timp

eu incep sa imi fac griji, si nu din cauza valorii lu' Brugges, doar din cauza absentilor de la dinamo
o sa jucam cu juma' de lot, si aia ne-refacuti 100%

apparte
14th November 2006, 02:56
Meci de 1 solist la pariuri,Bruges sunt buni acasa(Leverkusen e echipa de deplasare si in Germania si n-a scos decat cu noroc egal la belgieni) iar de la voi lipseste aproape tot mijlocul si in plus,veti avea in aparare un cuplu Galamaz-R Stefan!

YoYoyOi
14th November 2006, 11:29
O sa fie un meci greu pt Dinamo. Accidentatii, suspendatii si oboseala acumulata, o sa le dea mari batai de cap. Sincer imi doresc o victorie, dar nu va vad bine.

Aurel.D
14th November 2006, 14:11
Asta este, astia sunt, cu ei defilam!

dede
14th November 2006, 15:13
cum au inceput meciurile mai grele, cum s-au rupt dinamovistii
o sa vedeti si voi acum ce greu este sa nu avetii toata echipa disponibila
deh, unii faceau misto de stelisti cand ziceau ca nu-i au pe Nesu sau Cristocea :mda:

YodaRo
14th November 2006, 15:32
dar cati catzelusi sunt loviti la labutze? Dati-le laptic sa pape sa se faca bine.

delaparis
14th November 2006, 15:39
MAN US daca vorbesti de dinamovisti patru ... :cool:

apercele
14th November 2006, 20:40
unii faceau misto de stelisti cand ziceau ca nu-i au pe Nesu sau Cristocea :mda:


eu credeam ca suferiti din cauza lui radoi si iacob, nu nesu/cristocea
nesu mie mi se pare dezorientat complet pe teren, iar cristocea e rezerva
la noi moti, kalanga, margaritescu, munteanu sunt titulari

cam asta e diferenta :rolleyes:

YodaRo
15th November 2006, 01:33
Dar de ce va plangeti as aca va lipsesc nu-s cati jucatori. Si noua ne-au lipsit 2,3, 4 jucatori de baza...Radoi, Cristocea, Iacob sau NEsu si tot nu ne-am plans de asta.
Sa inteleg ca deja incercati sa va gasiti scuze? Sa fie Europa o caciula prea mare pentru lyon=ul romanesc?
Daca pe voi tremura kilotii cu Bruges atunci de ce mai vreti in CL?

Red-Castorryy
15th November 2006, 02:47
de ce mai vreti in CL?

ca sa cistigam :ok:

danpuric78
15th November 2006, 03:35
Dar de ce va plangeti as aca va lipsesc nu-s cati jucatori. Si noua ne-au lipsit 2,3, 4 jucatori de baza...Radoi, Cristocea, Iacob sau NEsu si tot nu ne-am plans de asta.
Sa inteleg ca deja incercati sa va gasiti scuze? Sa fie Europa o caciula prea mare pentru lyon=ul romanesc?
Daca pe voi tremura kilotii cu Bruges atunci de ce mai vreti in CL?

Lasa ca s-au plans si stelistii. Multi au zis ca cu Nesu si Cristocea erau in optimi, bateau realul, etc.
Insa ai dreptate in sensul ca lipsa jucatorilor nu justifica niciodata rezultatele proaste.

dede
15th November 2006, 16:26
eu credeam ca suferiti din cauza lui radoi si iacob, nu nesu/cristocea
nesu mie mi se pare dezorientat complet pe teren, iar cristocea e rezerva
la noi moti, kalanga, margaritescu, munteanu sunt titulari

cam asta e diferenta :rolleyes:
din cauza lui Radoi si Iacob se stia ca suferim, insa in afara de cei doi au mai fost si alti accidentati care ne-au lipsit, mai ales cand aveam si suspendati si nu aveam cu cine juca :mda:
daca Cristocea mai facea schimb cu Bostina sau Nesu cu P.Marin nu inseamna ca nu erau jucatori importanti...la Steaua se mai schimba primul unspe in functie de forma fiecaruia...

Red-Castorryy
16th November 2006, 05:04
sper sa invingem

MariusTR
16th November 2006, 09:43
Deci clar Dinamo mananca bataie.
Pronostic 1 ... sper sa iasa 1 , ca am pus bani multi pe victoria lui Bruges.

Red-Castorryy
20th November 2006, 01:25
Prezent la OTV la emisiunea "Febra de duminica seara", directorul executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea a anuntat ca pe langa Moti, Margaritescu, Ze Kalanga si Catalin Munteanu care vor lipsi la meciul de joi cu FC Bruges, Iulian Tames s-a adaugat pe lista jucatorilor indisponibili fiind accidentat in meciul cu Unirea Urziceni. Astfel, linia de mijloc folosita pana in prezent de Mircea Rednic, Ze Kalanga - Margaritescu - Tames - C. Munteanu, "Puriul" nu va putea conta pe nici un jucator!!! Dinamo va alinia joi o linie de mijloc in premiera, formata din: Predescu - Ropotan - Ad. Cristea - Denis Serban!

gicu
20th November 2006, 01:41
astea-s vesti proaste dar asta e cand in Romania se investeste numai intr-o echipa de 11. La Dinamo concurenta pe posturi nu e decat in atac, rezervele mijlocasi si fundasi nu sunt la acelasi nivel cu titularii.

In astfel de conditii....eu as forta atacul. Cu 3 atacanti in teren o sa-i fortam sa nu se arunce pe noi.

YodaRo
20th November 2006, 05:16
egala urziceniului si echipa de a luat bataie de la rezervele pandurilor joaca la bruges? 5-0 pentru belgieni...

Red-Castorryy
20th November 2006, 08:07
egala urziceniului si echipa de a luat bataie de la rezervele pandurilor joaca la bruges? 5-0 pentru belgieni...

mi-e era dor de tine si pronosticurile tale :happy :happy :happy

csaby
20th November 2006, 18:12
Prezent la OTV la emisiunea "Febra de duminica seara", directorul executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea a anuntat ca pe langa Moti, Margaritescu, Ze Kalanga si Catalin Munteanu care vor lipsi la meciul de joi cu FC Bruges, Iulian Tames s-a adaugat pe lista jucatorilor indisponibili fiind accidentat in meciul cu Unirea Urziceni. Astfel, linia de mijloc folosita pana in prezent de Mircea Rednic, Ze Kalanga - Margaritescu - Tames - C. Munteanu, "Puriul" nu va putea conta pe nici un jucator!!! Dinamo va alinia joi o linie de mijloc in premiera, formata din: Predescu - Ropotan - Ad. Cristea - Denis Serban!

:mda: ... hmmmm, nasol ... in conditiile astea un X :o: ... dar totusi poate reusim un 2 /hello /hello /hello

apercele
20th November 2006, 18:57
nu imi pun mari sperante in rezerve, deci m-as multumi cu meci nul
cu trupa intreaga mergeam pe X2, cu rezervele prevad un 1x....

de asta trebuie concurenta pe posturi.....acum jucam cu jucatori care debea au vazut terenul, au facut tusa tot anul

Alberto
20th November 2006, 19:17
Hmmmm... greu meci pentru Dinamo...Multi accidentati..suspendati..plus oboseala acumulata...

Mi-asi dori o victorie...dar e greeu...:mda:

Un egal cel mai probabil...

Red-Castorryy
21st November 2006, 01:03
Catalin Munteanu "Joi se va decide daca joc"
Astazi dinamovistii au intrat in cantonament la Saftica pentru meciul de joi cu FC Brugge. Intre cei 18 jucatori convocati de Mircea Rednic s-a aflat si Catalin Munteanu care se stia ca este accidentat. Catalin Munteanu a declarat astazi la stadionul Dinamo: "Sunt mai bine, insa nu in totalitate. Fac tot posibilul sa joc joi la Bruges. Sa speam ca recuperarea va decurge bine. Rana s-a cicatrizat. Eu am luat decizia de a juca, pentru ca nu imi place sa stau pe banca. Mergem la victorie la Bruges. Speram sa castigam si cand ne intoarcem, calificarea sa fie pecetluita". Luni seara Munteanu spune totusi ca decizia ii va apartine lui Mircea Rednic care in functie de cum va evolua recuperarea sa va hotara daca il va putea folosi din primul minut.



600 de "caini" la meci!
Astazi au plecat spre Belgia primii ultrasi dinamovisti care urmeaza sa parcurga cu masinile personale drumul pana la Brugge. Marti alte cateva sute de dinamovisti vor pleca spre Belgia pentru ca joi dimineata de pe aeroportul "Aurel Vlaicu" sa plece grosul galeriei dinamoviste, formata atat din ultrasii din Peluza Catalin Hildan cat si cei din Peluza Sud. Conform liderilor Peluzei Catalin Hildan, in jur de 600 de suporteri dinamovisti vor fi alaturi de Dinamo pe stadionul "Jan Breydel"




Romanii din Belgia si Germania sunt asteptati la meci!
Sute de romani din Belgia si Germania si-au manifestat dorinta de a veni joi la meciul lui Dinamo de pe stadionul "Jan Breydel" insa nu stiau sectoarele din stadion unde vor sta oficialii sau fanii dinamovisti. Ultrasii dinamovisti vor ocupa sectorul 411 din peluza iar pentru suporterii care vor sa stea alaturi de oficialii dinamovisti, acestia vor ocupa sectorul 121.. Pentru a va putea achizitiona bilete la meci puteti suna la numarul special dedicat achizitionarii tichetelor: 050 / 40.21.35 (al lui Club Brugge) sau sa trimiteti un email la adresa: kaartenverkoop@clubbrugge.be
Inca 2 locuri disponibile pentru deplasarea la Brugge!
Peluza Catalin Hildan anunta ca mai sunt 2 locuri disponibile in al doilea charter cu care se va face deplasarea la Brugge! Pentru informatii sunati la numarul de telefon: 0723 669 332
Programul caselor de bilete la stadionul "Jan Breydel"
LUNI - 10.00 - 12.30 si 13.30 - 17.00
MARTI - 10.00 - 12.30 si 13.30 - 20.00
MIERCURI - 10.00 - 12.30 si 13.30 - 17.00
JOI - 10.00 - 12.30 si 13.30 - 17.00
Drumul PCH din Bucuresti la Brugge
Ultrasii din PCH vor pleca cu 2 curse charter de pe aeroportul "Aurel Vlaicu" din Bucuresti urmand sa aterizeze la Oostende in jur de ora 12:00. De la Oostende, fanii dinamovisti vor merge cu autocarele spre Brugge. Suporterii romani din Belgia se pot alatura inca de pe drum fanilor dinamovisti care vin de la Bucuresti!

remy
21st November 2006, 04:58
Deci clar Dinamo mananca bataie.
Pronostic 1 ... sper sa iasa 1 , ca am pus bani multi pe victoria lui Bruges.
Ce ne bucura e ca n-ai prea nimerit nici un pronostic.
Sa fiu sincer, ar fi o minune sa ia Dinamo 1 punct, dar cred ca ar fi perfect un egal. :ok:
Ce-ati zice chiar de o victorie a lui Dinamo, chiar o minune ar fi, mai mult cu rezervele.
Dar doar cu C. Munteanu se poate asta, altfel e greu fara el la mijloc, servant pt. atacul de aur al lor ! :)

YodaRo
21st November 2006, 06:42
domnu remy, nimic de jiji si mm? Haide domne fii consecvent. Ma dezamagesti.


mi-e era dor de tine si pronosticurile tale :happy :happy :happy

mi-am prins urechile cu niste ardeleni de i-a vazut prea mult soarele...nici romaneste nu stiu saracii.
Mai bine cu dinamovistii...
Pronosticul se stie. 5-0 pentru adversarii lui Dinamo :)

Red-Castorryy
21st November 2006, 14:12
domnu remy, nimic de jiji si mm? Haide domne fii consecvent. Ma dezamagesti.



mi-am prins urechile cu niste ardeleni de i-a vazut prea mult soarele...nici romaneste nu stiu saracii.
Mai bine cu dinamovistii...
Pronosticul se stie. 5-0 pentru adversarii lui Dinamo :)


Last edited by delaparis : Today at 10:53. :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Red-Castorryy
21st November 2006, 14:15
Vin la meci si suporteri dinamovisti din Spania!

Un "caine" din Spania ne anunta ca la meciul de joi dintre Club Brugge si Dinamo nu vor veni doar "caini" din Belgia si Germania. "Printre fanii din Belgia si Germania vor veni si cativa din indepartata Spanie... FORZA DINAMO Sopra tutti siamo noi!"

superchumbo
21st November 2006, 14:54
Vin la meci si suporteri dinamovisti din Spania!

Un "caine" din Spania ne anunta ca la meciul de joi dintre Club Brugge si Dinamo nu vor veni doar "caini" din Belgia si Germania. "Printre fanii din Belgia si Germania vor veni si cativa din indepartata Spanie... FORZA DINAMO Sopra tutti siamo noi!"

De la 1 mie suporteri la 20.000 pe Bernabeu e distanta mare ......


20.000 ..... adica mai mult decat tot stadionul vostru "european"

remy
21st November 2006, 14:56
Joaca Munteanu?
Eduard Apostol, Catalin Gheorghiu

Surpriza de proportii, avind in vedere subtirimea lotului, pentru dinamovisti: Catalin Munteanu forteaza joi, la Bruges, revenirea pe teren! Mijlocasul de 27 de ani a intrat aseara in cantonament alaturi de echipa. "L-am luat ca sa fim 18 pe foaie in Belgia!", afirmau ieri dupa-amiaza oficialii clubului. De fapt, fotbalistul are sanse sa fie chiar titular contra lui FC Bruges! Catalin nu s-a mai antrenat in ultima saptamina, dupa ce s-a ales, la meciul cu Otelul, cu o plaga de 2 centimetri sub genunchiul sting.
Chiar daca schioapata vizibil, Munteanu a incercat aseara sa zimbeasca, pentru a masca problemele. Doctorii echipei il supravegheaza atent, sperind in recuperarea lui, "Cap de Zmeu" urmind sa se pregateasca normal alaturi de restul fotbalistilor. "Sint mai bine, dar nu total refacut. Rana s-a cicatrizat, duminica am facut o alergare usoara si voi incerca sa fiu apt pina joi", a declarat mijlocasul. "Mergem la Bruges la victorie, sintem constienti ca e un meci greu, dar stim ca putem veni cu trei puncte care sa ne aduca o calificare in primavara europeana. Se simte oboseala la echipa, dar lotul e valoros, cine intra face fata", a mai zis Catalin.

"Vreau sa-mi ajut echipa si colegii in meciul de joi. Noua, fotbalistilor, nu ne place sa stam accidentati"
Catalin Munteanu

9 pase de gol a oferit Catalin Munteanu in acest sezon colegilor sai de la Dinamo

Catre stelisti: "Numai minciuni"
"Daca as vorbi de meciurile lui Dinamo, m-ar chema la Comisia de Disciplina!", a spus saptamina trecuta stelistul Mirel Radoi. Afirmatia, venita dupa mai multe declaratii de acest gen din partea oficialilor din Ghencea, ii enerveaza pe jucatorii lui Rednic. "Toate adversarele noastre spun doar minciuni despre noi. Nu stiu de ce. Noi ne-am chinuit pe gazon, am muncit cu totii sa avem rezultate, ne doare cind munca ne e terfelita. Dar astfel de acuze ne ambitioneaza", a precizat Catalin Munteanu.
DOAMNE-AJUTA SA JOACE MACAR EL, CA ALTFEL ATACUL NU FACE MAI NIMIC ! ARE NISTE CENTRARI, EL SI BLAY, DE-I PUNE-N FUND PE ADVERSARI.

Red-Castorryy
21st November 2006, 14:59
20.000 pe Bernabeu ......


20.000 pe Bernabeu ???? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

boni2204
21st November 2006, 15:37
sper sa catige dinamo dar ar fi bun si un egal.

FORTZA DINAMO! FORTZA CAINII ROSII!:ok:

Celso
21st November 2006, 15:41
ne`au napadit accidentarile :( totusi cred ca facem un egal la Brugge...ce mama masii:D

boni2204
21st November 2006, 15:45
De la 1 mie suporteri la 20.000 pe Bernabeu e distanta mare ......


20.000 ..... adica mai mult decat tot stadionul vostru "european"U STIAM DE VREO 4000 SI TOTODATA DIN 1000000 DE LOCURI PESTE 90%SUNT ABONATII CLUBULUI. ASA CA MAI LASA-NE CU ABURELI DE ASTEA .:rosu: :evil: :evil: :evil:

Sorry 100000 De Mii Nu 1 Milion Dar Cred Doar Asa Puteau Fi 2o Ooo De Stelisti

apercele
21st November 2006, 19:28
De la 1 mie suporteri la 20.000 pe Bernabeu e distanta mare ......


20.000 ..... adica mai mult decat tot stadionul vostru "european"


cred ca tie iti place sa numeri din doi in doi :)

bine ca te mandresti ca s-au dus toti milogii de zugravi si faiantari, poate le da seful vostru NEA JIJI niste bani....poate le face si lor vreo biserica ceva

ma uitam in peluza voastra de la madrid, ma prapadeam de ras....ce caricaturi de oameni....isi luasera zidarii o zi libera sa vada steluta si pe banel in actiune

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

maldini3
21st November 2006, 19:38
Desi mi-e greu sa o spun...nu cred ca vom obtine mai multe de un egal..in conditiile in care jumate de echipa e indisponibila :(

Sevilla86
21st November 2006, 21:15
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: am crezut ca am gresit topicul :ras-plans: vroiam sa-mi dau si eu cu parerea despre marele meci al lui Dinamo si vad ca si pe aici se vorbeste tot despre Steaua!!!

Cred ca sunt singurul de pe aici on-topic cand spun: FC Bruges 2-0 Dinamo Bucuresti. Totusi dinamo oricat ar defila in campionat nu a reusit mare branza in Europa... asa ca nu vor reusi nici sezonul asta, trebuie pastrata traditia! Eu unul as vrea sa se califice dinamo ca sa joace si ei o data la 3 zile.

Pe bune fratilor si aici vorbiti tot despre Steaua???

apercele
21st November 2006, 21:15
voi doar patru acasa la voi

remy
21st November 2006, 21:34
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: am crezut ca am gresit topicul :ras-plans: vroiam sa-mi dau si eu cu parerea despre marele meci al lui Dinamo si vad ca si pe aici se vorbeste tot despre Steaua!!!

Cred ca sunt singurul de pe aici on-topic cand spun: FC Bruges 2-0 Dinamo Bucuresti. Totusi dinamo oricat ar defila in campionat nu a reusit mare branza in Europa... asa ca nu vor reusi nici sezonul asta, trebuie pastrata traditia! Eu unul as vrea sa se califice dinamo ca sa joace si ei o data la 3 zile.

Pe bune fratilor si aici vorbiti tot despre Steaua???
FC Bruges 2-0 Dinamo Bucuresti
MAI STIU EU MULTI STELISTI CARE SPUNEAU CHIAR CA DINAMO-BESIKTAS VA FI 0-5 !

CEL MAI MULT MA REFER LA MAN_USA, SARACUTUL !

YodaRo
21st November 2006, 22:39
daca tu pui 2-0 pentru Bruges e groasa. Atunci pun 2-0 pentru Dinamo si eu.
Mai traiesc..mi-am batut capul cu niste ardeleni. Mai bine mi-l bat cu tine ...recunosc.

Red-Castorryy
21st November 2006, 23:30
daca tu pui 2-0 pentru Bruges e groasa. Atunci pun 2-0 pentru Dinamo si eu.
Mai traiesc..mi-am batut capul cu niste ardeleni. Mai bine mi-l bat cu tine ...recunosc.

2-0 pentru Dinamo :ok:

Vand vise
22nd November 2006, 01:23
scorul anului in uefa :D :D :D :D

crissis
22nd November 2006, 02:03
Nu au putut sa cistige la Urziceni:happy :happy :happy si vor cistiga in Belgia ? Vise si nimic altceva :sleep:
Multa bafta Dinamo:no:

Red-Castorryy
22nd November 2006, 02:08
Nu au putut sa cistige la Urziceni:happy :happy :happy si vor cistiga in Belgia ? Vise si nimic altceva :sleep:
Multa bafta Dinamo:no:

viseaza , viseaza :sleep: :sleep: :sleep:

Kainsashiki
22nd November 2006, 03:52
Daca nu aveau atatia accidentati, Dinamo putea castiga in Belgia. Dar asa cred ca se va termina egal.

remy
22nd November 2006, 05:26
Rednic inainte de meciul cu FC Brugge: "Nu ne este teama de ei"

Antrenorul formației Dinamo, Mircea Rednic, a declarat, marți, agenției MEDIAFAX, că exclude un rezultat de egalitate în meciul pe care echipa sa îl va disputa joi în Belgia, cu FC Bruges, în cadrul grupei B a Cupei UEFA.

REDNIC DESPRE DEPLASAREA DE LA BRUGES: "Sperăm să cucerim toate cele trei puncte puse în joc pentru a rezolva calificarea în primăvara europeană, care este unul dintre obiectivele noastre din acest an. Excludem varianta unui meci egal, pentru că eu consider că nu avem șanse de reușită dacă mergem să obținem singur punct. Nu ne este teamă de ei, deși Bruges trece acum printr-o perioadă mai bună, după ce a bătut pe Charleroi cu 2-0 acasă, și a obținut un egal, 0-0, pe terenul celor de la Racing Genk, locul întâi în Belgia. Eu sunt foarte încrezător, chiar dacă am trecut printr-o perioadă mai proastă la meciul cu Unirea Urziceni."

REDNIC DESPRE JUCATORII ACCIDENTATI: "Am probleme foarte mari în ceea ce privește lotul, nu mă pot baza pe 7 jucători, dar sper să reușim un rezultat bun. Sper totuși să speculăm faptul că au și ei un compartiment mai slab, în apărare, să punem presiune în această parte. Pentru ei va fi mai greu pentru că e ultima lor șansă și își pun mari speranțe în acest meci."

ESTE POSIBILA REVENIRE A LUI MUNTEANU: "E adevărat, la mijloc am cele mai multe probleme, dar sper să găsesc cele mai bune soluții. Cătălin s-a antrenat normal astăzi, rana i s-a vindecat și sper să-l pot folosi la meciul de joi. Dar e destul de greu să spun acum cu certitudine acest lucru acum."

REDNIC DESPRE BELGIENI: "Din câte am văzut eu, Bruges e o echipă solidă, asta e specialitatea casei. Toți fotbaliștii au peste 1,85 metri și ne va fi destul de greu. Încă un aspect interesant este că toți jucătorii lor fac parte din echipa națională a Belgiei, parcă am juca cu Dinamo de dinainte de 1989. În plus, spectatorii vor crea o atmosferă deosebită, am înțeles că vor fi în jur de 20.000 de spectatori."

REDNIC DESPRE LAUDELE LUI NETOIU: "Când ai rezultate, ești lăudat, așa se întâmplă mereu. Dar eu am rezultate datorită grupului pe care l-am creat la Dinamo. Dacă vom reuși să ne calificăm și în primăvara europeană, pot spune că va fi un an foarte bun pentru mine ca antrenor."
:yeah: /hello :ok:

lucian_iasi
22nd November 2006, 09:35
Bafta Dinamo :ok: ..Cu o victoire sunt calificati in primavara europeana

MariusTR
22nd November 2006, 09:44
MAI STIU EU MULTI STELISTI CARE SPUNEAU CHIAR CA DINAMO-BESIKTAS VA FI 0-5 !
MAI TRAIESC AIA ?
CEL MAI MULT MA REFER LA MAN_USA, SARACUTUL !
Buey, tu chiar nu poti sa scrii macar un post , macar un amarat de jerpelit de infim de post, in care sa nu te apuce pandaliile si sa arunci cu prastia in alti colegi de discutie? Vreau sa vad ca se poate : UN SINGUR POST in care sa nu vad jigniri si scandal din partea ta. Duoamne ajuta, sa vad minunea asta.

Despre meci : Meci greu pentru caini, sper sa nu fie prea greu. Eu nu cred ca o sa castige, am si pariat pe FC Bruge, sunt realist.

chinezu
22nd November 2006, 10:14
domnu remy, nimic de jiji si mm? Haide domne fii consecvent. Ma dezamagesti.



mi-am prins urechile cu niste ardeleni de i-a vazut prea mult soarele...nici romaneste nu stiu saracii.
Mai bine cu dinamovistii...
Pronosticul se stie. 5-0 pentru adversarii lui Dinamo :)

stii cum se spune ,,numai boul este consecvent,, stiu eu pe unul care mereu da acelasi pronostic(5-0?)...

mblue
22nd November 2006, 10:29
2-2

chinezu
22nd November 2006, 10:46
Deci clar Dinamo mananca bataie.
Pronostic 1 ... sper sa iasa 1 , ca am pus bani multi pe victoria lui Bruges.

sper ca pana la urma sa ramai sarac lipit pamantului

Mario Di Lazi
22nd November 2006, 11:12
Este foarte bun un egal, dar daca jucam cum am jucat la Urziceni, ne rupe Bruju ... :D

dragos_popa17
22nd November 2006, 11:59
Eu am incredere in Rednic. Cunoaste bine fotbalul belgian si poate scoate un egal, chiar daca ii lipsesc multi jucatori.

dan
22nd November 2006, 12:11
nici dinamo nici brugge nu prea sunt in forma dar belgienii au nevoie neaparat de victorie.
degeaba cunoaste rednic fotbalul belgian...cand era la rapid a capotat in fata lui anderlecht.
sper sa faca un rezultat bun in belgia si sa se califice mai departe.

edit: X2...poll-ul e inchis

remy
22nd November 2006, 13:44
JOACA CATALIN MUNTEANU !
Sa vedem cum va evolua, dupa accidentarea aia.
Dar e o problema si cu Claudiu Niculescu, are dureri.
Daca Dinamo scoate un egal azi, cu echipa asa decimata, e o echipa super-valoroasa (ma refer mai ales ca are rezerve bune, ceea ce pana acum nu prea au aratat).
Sa fie cu noroc, ca prea o merita Dinamo, dupa atatea ghinioane !

remy
22nd November 2006, 14:03
Buey, tu chiar nu poti sa scrii macar un post , macar un amarat de jerpelit de infim de post, in care sa nu te apuce pandaliile si sa arunci cu prastia in alti colegi de discutie? Vreau sa vad ca se poate : UN SINGUR POST in care sa nu vad jigniri si scandal din partea ta. Duoamne ajuta, sa vad minunea asta.

Despre meci : Meci greu pentru caini, sper sa nu fie prea greu. Eu nu cred ca o sa castige, am si pariat pe FC Bruge, sunt realist.
Pui ce vrei, nu ma intereseaza, sunt banii tai, dar MAN_US sa puna la misto, 5-0 mereu, deja ne gandim daca mai are cerebel.
Si, oricum, vreau sa stiu cum si cat ai pariat la meciurile Stelei cu Rosenborg, Middlesbrough, Heerenveen si Sevilla de acasa ! Asa-i ca ai pierdut, ca si Jiji si Meme, bani multi ?
Fii sigur, ca vei mai pierde daca mizezi pe impotentii de la Steaua.
Dinamo merita sa faca minim un egal, chiar daca joaca mai mult cu rezervele !
Catalin Munteanu este cheia ! :ok:
Si Claudiu, la loviturile libere.
De aparare nu stiu ce sa zic, mai ales ca nu-i Moti. Acolo e buba ! :mda:
Sa vedem Galamaz daca si-a revenit cu bine. Daca nu, trebuie urgent fundasi si un portar valoros.

Tiby_20xx
22nd November 2006, 14:05
Fc Bruges 1 - 1 Dinamo

mblue
22nd November 2006, 14:52
ce sa zic, meci greu pt dinamo, faptul ca are cativa accidentati nu o scuza prea mult, pt asta exista un lot de jucatori. f multe echipe din europa au probleme cu jucatorii in unele momente, unele din ele chiar in faze mult mai inaintate, iar aici se vede valoare echipei, a lotului. eu zic ca o echipa nu consta doar in cei 11 titulari plus 2 3 de valori apropiate. oricum cred ca dinamo va obtine cel putin un egal care e f valoros.

Aurel.D
22nd November 2006, 15:01
mblue,
ai dreptate, insa Dinamo nu are un lot atat de valoros pe cat se pare. Jucatori talentati da, dar le mai trebuie si experienta si jocuri impreuna, etc....toate echipele romanesti se confrunta cu din astea...

Sa speram ca Munteanu va putea juca, ca Denis Serban va fi intr-o zi buna, ca Predescu va fi cooperant. Pe fund, cred ca Rednic va juca cu Galamaz, deoarece belgienii mizeaza pe forta si este nevoie de oameni inalti.
Mi-e cam teama de meciul asta, belgienii au cutitul la os. Sper ca Rednic sa fie mai curajos decat Andone si sa joace mai pe atac, fara frica....

In conditiile date, un egal ar fi foarte bun.

Leo
22nd November 2006, 15:28
Imi doresc sa bata Dinamo pe Bruges . Ma multumesc si cu un egal . Trebuie sa le inchidem gurile stelistilor si rapidistilor pt ca din lipsa de ocupatie se tot leaga de noi .

mblue
22nd November 2006, 15:35
vezi , cam asta e problema echipelor romanesti , se pune baza prea mult pe un grup de jucatori , iar cand unii din ei lipsesc apar problemele. se incearca timid si la noi sa se creeze un lot , iar rezultatele din europa din anul trecut cred ca au mare legatura cu acest lucru.

YodaRo
22nd November 2006, 16:11
stii cum se spune ,,numai boul este consecvent,, stiu eu pe unul care mereu da acelasi pronostic(5-0?)...
vezi mai sus ca m-am razgandit i am pus 2-0 pentru dinamu. Dar tu esti consecvent in a ma ataca. Ce ziceai de faza aia cu boul?

sun
22nd November 2006, 18:04
scuze de poll, calculasem gresit cate zile is pana la meci :D

ontopic : se vor marca fix 5 goluri..

mblue
22nd November 2006, 18:07
mda, deci nu va fi egal :)

Red-Castorryy
22nd November 2006, 18:34
scuze de poll, calculasem gresit cate zile is pana la meci :D

ontopic : se vor marca fix 5 goluri..

si cine va marca 3 sau 4 sau 5 ?

sun
22nd November 2006, 18:49
asta ramane de vazut fratilor : eram sigur ca voi starni opinii .. :ok:

nu am spus daca vor fi validate sau nu , sau daca vor fi autogoluri sau nu ,.. am spus doar ca vor fi 5 goluri marcate

Sevilla86
22nd November 2006, 19:26
si cine va marca 3 sau 4 sau 5 ?

Daca ai fi intrebat cine va primi 3, 4 sau 5, as fi spus ca te simti cu musca pe caciula...
Pana una alta trebuie sa recunoasteti ca dinamo s-a chinuit acasa cu cea mai slaba echipa din grupa... Brugge porneste cu prima sansa. (2-0 la pauza)
Nu-i nimic ca bateti pe Leverkusen acasa si Tottenham o sa fie deja calificata si o sa joace cu rezervele. Asa ca tot va calificati, dar cu Brugge nu cred ca aveti sanse...

apercele
22nd November 2006, 19:28
deci cu echipa completa va zic sincer ca nu aveam emotii la brugges....

dar cu o aparare/mijloc destramat, m-as multumi cu un meci nul

dar cine stie, poate pustanii nostri vreo surpriza placuta....?

cristinutza_ste
22nd November 2006, 19:34
o sa piarda DINAMO de nu o sa se vada.....extraordinar....ce echipa......ce valoare are mega-echipa DINAMO.....nemaipomenit frate.....lasa ca poate cu niste arbitri straini....ihahaha....o sa vada ei...nu ca ii da bani la unu' si castiga....nununu...gata.....se fini...cat so strofocat saracii sa ii bata ce beitar....frate....jalnica echia....jalnica(la DINAMO ma refer).....gosh....face tara asta de ras....thoamne ce RUSINEEEEEE!!!!!!!!

apercele
22nd November 2006, 19:37
besi cristinuto de aici ca esti varza....nu vorbi de dinamo si arbitraje dupa circul de ieri

hai baga nani ca esti obosita

PS..de acum incolo daca nu scrii pe limba noastra, abtine-te sa mai intri pe net....grea limba asta, 'tu-i ma-sa!!

Ulysses
22nd November 2006, 20:01
besi cristinuto de aici ca esti varza....nu vorbi de dinamo si arbitraje dupa circul de ieri

hai baga nani ca esti obosita

PS..de acum incolo daca nu scrii pe limba noastra, abtine-te sa mai intri pe net....grea limba asta, 'tu-i ma-sa!!

ia uite unde era inteleptul inteleptilor...hai lasa-ne cu "limba"( :))) , fata are dreptate 100%, cand te doare adevarul incepi sa cam deviezi... deci cum a zis cristina dinamo se va umple de kko

apercele
22nd November 2006, 20:11
avea dreptate daca zicea sa stati drepti in fatza dinamovistilor ca sunteti la 11 pt in spatele lor..si daca zicea ca steluta a fost ajutata de arbitraje in Europa/Liga I, si ca este jalnica atunci ii dadeam dreptate

dar o anaflabeta nu are voie sa isi dea parerea despre taticii ei, despre dinamo...ciocul mic si stai in patratica ta :D

chinezu
22nd November 2006, 20:45
vezi mai sus ca m-am razgandit i am pus 2-0 pentru dinamu. Dar tu esti consecvent in a ma ataca. Ce ziceai de faza aia cu boul?

este pt prima data cand te bag in seama,baietas! am facut o simpla constatare urmarindu-ti aberatiile pe care le debitezi.am inteles si ,,ironia,, si mistoul unor baieti de pe acest forum dar tu esti ,,penal,, ti-ai facut o religie in a debita tampenii la adresa echipei dinamo. daca maine dinamo ar castiga cu 8-0 ai mai scoate din joben vreo explicatie anti-dinamo(gen corrpodean)...jalnic.

caine19
22nd November 2006, 20:58
o sa piarda DINAMO de nu o sa se vada.....extraordinar....ce echipa......ce valoare are mega-echipa DINAMO.....nemaipomenit frate.....lasa ca poate cu niste arbitri straini....ihahaha....o sa vada ei...nu ca ii da bani la unu' si castiga....nununu...gata.....se fini...cat so strofocat saracii sa ii bata ce beitar....frate....jalnica echia....jalnica(la DINAMO ma refer).....gosh....face tara asta de ras....thoamne ce RUSINEEEEEE!!!!!!!!

1. ESTI ANALFABETA:headbang: ( iti sugerez sa mai dai pe la scoala;) )
2. Cum am facut noi tara de ras?:happy
noi castigam cu 4 , 5-0 si voi pierdeti pe unde jucati( nici atunci cand scoateti puncte nu e pe meritul vostru).
Si noi facem tara de ras...
Esti penibila:no: ca majoritatea suporterilor echipei tale:jerk:

p.s. aici forumul este in limba romana nu in limbaj de messenger;)

Sevilla86
22nd November 2006, 21:38
1. ESTI ANALFABETA:headbang: ( iti sugerez sa mai dai pe la scoala;) )
2. Cum am facut noi tara de ras?:happy
noi castigam cu 4 , 5-0 si voi pierdeti pe unde jucati( nici atunci cand scoateti puncte nu e pe meritul vostru).
Si noi facem tara de ras...
Esti penibila:no: ca majoritatea suporterilor echipei tale:jerk:

p.s. aici forumul este in limba romana nu in limbaj de messenger;)

Steaua la cate zeci de meciuri a jucat in Uefa si CL, normal ca a intalnit echipe puternice care ne-au batut clar... Voi pana acum ati jucat cu maltezi, greci fara tabela la stadion, Beitar pe care abia ati eliminat-o desi returul s-a jucat pe teren neutru la cativa kilometrii de Bucuresti si Besiktas cea mai slaba echipa din grupa, Nu faceti tara de ras... ati facut-o sezonul trecut. Sezonul asta mai aveti timp.
Voi ati castigat puncte pe merit cand ati primit un penalty inventat cu Besiktas? Sau cand Beitar si-a dat autogol?
V-am spus ca va calificati, dar cu Brugge va faceti de ras.
Apropo se scrie Brugge... vad ca voi peste tot scrieti Bruge, Bruges... cred ca nici nu stiti cu cine jucati... nu de alta, dar mai este o echipa in Belgia pe care o cheama Cercle Brugge. Sa nu confundati echipele si sa va treziti ca jucati cu cine nu trebuie...

DIXX
22nd November 2006, 21:57
Adevarul e ca Dinamo nu are palmaresul international al Stelei si nici cand joaca bine in campionat nu exceleaza in meciurile internationale dar sper sa o faca maine pentru ca o victorie ar linisti lucrurile si am avea doua echipe sigure in primavara.Succes Dinamo!!!

georg40
22nd November 2006, 22:23
Meciul este mai greu decat se crede. Gazdele au avut pretentia de a juca in CL , ocazie pe care au ratat-o. Acum vor sa dovedeasca in Cupa UEFA. Dinamo ar sanse numai daca apararea va sta cu adevarat pe picioare.

caine19
22nd November 2006, 23:18
Apropo se scrie Brugge... vad ca voi peste tot scrieti Bruge, Bruges... cred ca nici nu stiti cu cine jucati... nu de alta, dar mai este o echipa in Belgia pe care o cheama Cercle Brugge. Sa nu confundati echipele si sa va treziti ca jucati cu cine nu trebuie...


Mai da pe la scoala inainte sa vorbesti PROSTII pe forum.Este acceptat si Brugge si Bruges( un nume vine din flamanda si celalalt din franceza).

Mai bine ti-ai vedea de echipa ta in loc sa te umplii de penibilitate aici;) .

p.s. gandeste-te mai bine inainte sa corectezi pe cineva:jerk:

Zax
22nd November 2006, 23:19
caine18 si tu mai bine ti-ai vedea de echipa ta in loc sa poluezi topicurile despre Steaua cu ineptiile tale ;)

caine19
22nd November 2006, 23:32
@iceblu.. un singur lucru ma deranjeaza la voi , nu aveti taria sa recunoasteti ca anul asta ati jucat foarte prost si v-ati calificat in uefa pe niste greseli uriase de arbitraj

delaparis
22nd November 2006, 23:35
caine18 si tu mai bine ti-ai vedea de echipa ta in loc sa poluezi topicurile despre Steaua cu ineptiile tale ;)

Iceblu : E simplu ...
Mai da o privire pe topic si vezi ca tu esti pe aratura :no:
Data viitoare consider ca faci trolling ...:cool:

Zax
22nd November 2006, 23:37
n-am jucat f bine ieri cu Kievul recunosc, golul 1 este anulat corect iar golul 2 era interpretabil 50 % 50, din fericire pt tine la fazele astea arbitrul a judecat in favoarea Stelei..;)

k sa fiu ontopic cum vrea nenea moderator, prezic si eu un egal la Brugges ...:)

delaparis
22nd November 2006, 23:45
n-am jucat f bine ieri cu Kievul recunosc, golul 1 este anulat corect iar golul 2 era interpretabil 50 % 50, din fericire pt tine la fazele astea arbitrul a judecat in favoarea Stelei..;)
k sa fiu ontopic cum vrea nenea moderator, prezic si eu un egal la Brugges ...:)

Se scrie Brugge sau Bruges

mblue
23rd November 2006, 00:37
nu conteaza cum se scrie, credeam ca daca esti frantuz ai mai mult descernamant,dar m-am inselat amarnic. cred ca esti unul din ce mai slabi moderatori de pe forum. in fine , revenind on - topic , mult succes lui dinamo, cred ca ar trebui sa joace inteligent, sa accepte dominarea belgienilor si sa loveasca pe contraatac. oricum mizez pe un egal. hai dinamo, hai romania.

delaparis
23rd November 2006, 00:44
nu conteaza cum se scrie, credeam ca daca esti frantuz ai mai mult descernamant,dar m-am inselat amarnic. cred ca esti unul din ce mai slabi moderatori de pe forum. in fine , .

Nu conteaza ? :rolleyes:
ok

Eu stiam ca esti unul dintre cei mai "slabi" useri de pe forum deci nu m-am inselat :ok:

hai Romania si eu cu tine :ok:

PS se scrie Romania

dannymoga
23rd November 2006, 02:41
speram ca bate dinamo pe fc brugge...nu conteaza prea mult scorul, ci cele 3 puncte...
nu vreau sa joace frumos...sau spectaculos....ci doar sa bata:D

crazy_rednwhite
23rd November 2006, 11:06
dinamo cu foarte multe absente...ar trebui sa prinda o zi mare jucatorii pentru a obtine o victorie..in care eu sper..

YoYoyOi
23rd November 2006, 11:10
"Rednic va folosi diseară tripleta Dănciulescu - Ganea - Niculescu, dar primul va juca în linia de mijloc.Avalanșa de indisponibilități din lotul "cîinilor" i-a făcut lui Rednic multe nopți albe. Problemele mari sînt în linia de mijloc, de unde vor lipsi Ze Kalanga, Mărgăritescu și Tameș. Cătălin Munteanu abia a revenit la antrenamente și nu poate duce un meci întreg. Aseară, "Puriul" a declarat: "E refăcut, dar nu va juca titular. Va intra pe teren numai dacă va fi neapărată nevoie". Cristea va fi mutat în partea dreaptă, Ropotan va juca la închidere. Mai rămîn două posturi unde Rednic are dileme. Surse autorizate susțin însă că el a decis: Dănciulescu va juca în dreapta, iar Dennis Șerban în centru. Întrebat dacă e posibil să folosească toți cei 3 atacanți de valoare din lot, el a replicat aseară, înaintea antrenamentului oficial: "Da, e posibil, foarte posibil. La ultimele ședințe de pregătire am încercat cu Danciu și central, și pe dreapta. N-am foarte multe soluții și trebuie să lucrez cu ceea ce am. Pînă la ora meciului sper să iau decizia corectă". La Dinamo, Dănciulescu nu a fost familiarizat cu acest post, însă în China, la Shandong Luneng, el a fost folosit pe partea dreaptă a liniei de mijloc. Într-un sezon în care a marcat 17 goluri, cele mai multe reușite au venit chiar din acea poziție."
GSP


E cam problema pe la Dinamo cu atitea absente, si ma tem ca nu cumva aceasta asezare ofensiva sa lase spatii in aparare de care sa profite belgienii. Cel mai important este ca jucatorii sa dea pase sigure si sa nu se piarda mingea la mijloc.

Sevilla86
23rd November 2006, 11:21
"Rednic va folosi diseară tripleta Dănciulescu - Ganea - Niculescu"

Mi se pare mie sau asta rimeaza cu sinucidere? Brugge in campionat pe teren propriu are 5 victorii si un egal. Golaveraj 15-1!!! Nu inteleg ce face Rednic... In cazul asta trebuie sa-mi schimb pronosticul:
Brugge 4-1 Dinamo

Aurel.D
23rd November 2006, 11:23
Chiar ma oftic ca nu avem lotul complet la acest joc, datorita prostiei lui Margaritescu si Moti. Macar Ze Kalanga sa fi jucat.....Chiar nu as fi avut emotii. Insa in conditiile astea, m-ar multumi un egal, sper ca pustii care vor intra sa rupa pamantul....altfel nu ii vad bine pe dinamovisti

mblue
23rd November 2006, 11:37
Pe moti nu il inteleg, il consideram un fotbalist chiar bun , dar din pacate da dovada de multa prostie in momente destul de importane. a gresit in meciul cu besiktas, a gresit flagrant si la cluj. pacat de gestul iresponsabil din meciul cu turcii. oricum e un meci f important pt dinamo in care se va vedea valoarea si forta lotului pt prima data in acest sezon tinand cont ca pana acum nu au fost probleme prea mari de lot

maldini3
23rd November 2006, 12:20
Nu-l mai acuzati pe Moti atat... ca pana la urma gestul lui...are si o parte buna... pentru ca risca sa primeasca azi al 2-lea galben si sa stea cu nemtii... cand avem neaparata nevoie de tot lotul..pentru ca emciula cela va fi decisiv nu asta...!!! Iar in conditiile incare ehipa e cam rupta...erau sanse f mari ca el sa faca vre-un fault de galben!


Sper sa reusim un egal diseara.... oricum meciul nu e decisiv deci in conditiile astea nici o infrangere la limita nu e un cap de tara...

mblue
23rd November 2006, 12:28
moti trebuia amendat pt acel gest, a fost total iresponsabil,daca lua galben pt un fault e ceva ,dar sa iei galben pt ce a facut e o adevarata lipsa de resposabilitate. doamne feri sa fi ratat claudiu penalty-ul.

dragos_popa17
23rd November 2006, 12:31
si cand te gandesti ca nu avea nici un motiv sa se grabeasca :headbang:
Eu as fi stat la povesti cu turcu :D m-as fi dus la el cu hello, i am moti, i like your game, can i have your shirt? :D

Tyler Durden
23rd November 2006, 13:59
succes DINAMO, nici Dinamo , nici Rapid nu trebuie s-o lase pe Steaua singura la primavara .

delaparis
23rd November 2006, 14:17
succes DINAMO, nici Dinamo , nici Rapid nu trebuie s-o lase pe Steaua singura la primavara .
:ok:

Asa ar fi normal ... dar tare cred ca Dinamo va avea misiune imposibila la belgieni.

Sa speram totusi /hello

mblue
23rd November 2006, 14:19
ma lasi cu misiunea ta imposibila, belgienii mi se par dupa turcaleti cei mai slabi din grupa asta. dinamo trebuie sa demostreze ca are lot si sa nu piarda in belgia.

delaparis
23rd November 2006, 14:24
"ti se par" ... bine ai zis asa !

O sa vezi cat de "slabi" sunt mai ales ca in UEFA joaca cu dintii.

Am mai zis , Bruges pot incurca si pe Lyon la o adica

caine19
23rd November 2006, 14:43
Am mai zis , Bruges pot incurca si pe Lyon la o adica

Tu gandesti cand spui ceva?:happy
Bruges e o echipa destul de slaba si iar fi imposibil sa dea macar 1 gol contra lyonului( asta intr-un meci oficial);)

mblue
23rd November 2006, 16:13
normal, mi se pare chiar deplasata comparatia bruges lyon. si steaua i-a incurcat pe lyon, pana la golul lui carlito, i-a pus ceva probleme:)

sun
23rd November 2006, 16:56
cristina , iti recomand sa folosesti limba literara aici, nu tot felul de abrevieri si expresii la moda.. ca sa fii inteleasa si de ceilalti useri, nu de alta.

Vezi ca aici e "intelighentie" mare , cum e o cacofonie sau un cuvant gresit cum sar toti pe tine :D

Aurel.D
23rd November 2006, 17:13
.....sau daca pui virgula intre subiect si predicat!:D O sa ramai surprinsa sa vezi cati lingvisti, literati, profesori de gramatica limbii romane, profesori de istorie posteaza aici!!
Este un forum elevat!!:ok:

Scuze pt. off topic. Continuati, continuati....:)

TheIceMan
23rd November 2006, 17:58
site-ul onlinesport.ro la sectiuna 'live' deja anunta ca scorul este 2-1 pentru Brugge cu 5 ore inainte de inceperea mecuilui !!!!

Frumoasa manevra :)

...sau poate o fi o scapare tehnica neintentionata?

Sevilla86
23rd November 2006, 18:02
site-ul onlinesport.ro la sectiuna 'live' deja anunta ca scorul este 2-1 pentru Brugge cu 5 ore inainte de inceperea mecuilui !!!!



Tocmai s-a facut 2-2 :happy :happy :happy

Cristian
23rd November 2006, 18:04
A inceput meciul ? :D
Sau se incearca tabela de marcaj sa se vada daca merge ? :D:ras-plans:

mblue
23rd November 2006, 18:06
pai ce va mira, daca pe site se anunta ca deja a inceput pe forum nu stiu ce meci. deci e 2-1 , is tare curios dupa ce se gata meciul cand se anunta ca pe forum inca se mai joaca, cate goluri vor mai fi.
revenind on-topic
presimt in urina 2-2 .

starsteel
23rd November 2006, 18:09
Meci extrem de greu insa cu un egal suntem toti multumiti....adica toti romanii.


1. ESTI ANALFABETA:headbang: ( iti sugerez sa mai dai pe la scoala;) )
2. Cum am facut noi tara de ras?:happy
noi castigam cu 4 , 5-0 si voi pierdeti pe unde jucati( nici atunci cand scoateti puncte nu e pe meritul vostru).
Si noi facem tara de ras...
Esti penibila:no: ca majoritatea suporterilor echipei tale:jerk:

p.s. aici forumul este in limba romana nu in limbaj de messenger;)



besi cristinuto de aici ca esti varza....nu vorbi de dinamo si arbitraje dupa circul de ieri

hai baga nani ca esti obosita

PS..de acum incolo daca nu scrii pe limba noastra, abtine-te sa mai intri pe net....grea limba asta, 'tu-i ma-sa!!

Trebuie sa intelegeti ca nu se poate posta asa.....intrebati-l pe Quittaro.

caine19
23rd November 2006, 18:24
@starsteel afirmatia mea este pe deplin justificata. Face niste greseli flagrante atunci cand scrie un mesaj;)

starsteel
23rd November 2006, 18:36
Intelege, toate sanctiunile pe care ti le-am dat au fost sa te fac sa intelegi ca gresesti; la sanctiuni exista rubrica "jigniri usoare" pt. care se primesc 2 puncte penalizare...la 30 puncte apare automat banarea. Jigniri usoare sunt: analfabeta, prost, idiot chiar si penibil merge tot aici. Deci incerca sa exprimi sa zicem acelasi lucru dar fara sa jignesti. Te-ai gandit ca cea pe care o jignesti de doua zile e poate un copil....a intrat de ieri pe forum si are 2 postari. Eu nu sunt convins ca la tirul la care ati supus-o va mai intra pe aici.
P.S. Sunt convins ca esti un om cu care se poate vorbi ca altfel nu ma agitam sa discut atat cu tine.

Luis Garcia10
23rd November 2006, 19:07
Nu are cum sa castige Dinamo in seara asta! Sunt prea slabi! Sper din tot sufletul macar la un egal , dar de la a vrea pana la a putea e o diferenta mare!

Aurel.D
23rd November 2006, 19:19
site-ul onlinesport.ro la sectiuna 'live' deja anunta ca scorul este 2-1 pentru Brugge cu 5 ore inainte de inceperea mecuilui !!!!

Poate au vrut sa ne pregateasca psihic pt. deseara!!:happy

Mai sunt cateva ore....abia astept dar si cand ma gandesc ce improvizatii se fac pt. meciul asta....ma ia cu fiori.
Oricum, luuuuuptaaaaa, Diiiiinaaaamooooo!!!/hello

duru2000
23rd November 2006, 19:39
Stie cineva echipa de start?
Cu un mijloc incropit va fi destul de greu, poate gaselnitza cu Danciu pe post de mijlocas dreapta va da roade, insa mijlocasul de acoperire va fi cel care duce greul... Ropotan? hmmmm

Zax
23rd November 2006, 19:40
sincer sper sa bata Dinamo, aduceti puncte pt Romania ;)

duru2000
23rd November 2006, 19:54
sincer sper sa bata Dinamo, aduceti puncte pt Romania ;)

Putem zice ca SDR au avut contributii egale la coeficientul Romaniei anul acesta:
Dinamo Bucuresti UC 9.5
Steaua Bucuresti CL 9.5
Rapid Bucuresti UC 9.0
sper ca Rednic sa-si capaciteze elevii sa faca un joc bun azi, iar Ganea sa dovedeasca ca nu numai gura e de el si poate sa traga echipa dupa el intr-un meci important!!!

noir_desir
23rd November 2006, 19:56
Succes Dinamo pt. meciul din seara asta! :ok: Si un egal e bun...

Zax
23rd November 2006, 20:02
Putem zice ca SDR au avut contributii egale la coeficientul Romaniei anul acesta:
Dinamo Bucuresti UC 9.5
Steaua Bucuresti CL 9.5
Rapid Bucuresti UC 9.0
sper ca Rednic sa-si capaciteze elevii sa faca un joc bun azi, iar Ganea sa dovedeasca ca nu numai gura e de el si poate sa traga echipa dupa el intr-un meci important!!!

daca joaca cu 3 atacanti, oare va juca si cu 3 fundasi? pe galamaz si goian nu-i vad facand fata...

TheIceMan
23rd November 2006, 20:04
Stie cineva echipa de start?

1. Moraru
2. Damaschin
3. Rednic
4. Andone
5. Lupescu
6. Ion Marin
7. Multescu
8. Mateut
9. Raducioiu
10. Camataru
11. Orac

Am scapat pe cineva ? :evil: :P :sleep:

STEAUA-MANIA
23rd November 2006, 20:15
FCB-Blue Army
FCB-Blue Army...
Sollied Bruges Army
Sollied Bruges Army...

Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bru-u-ges,
And the Blues go marching on, on, on!

FC Brugge,fa-ne bucurosi,invinge pe dinamo!te rooooooog!
Fc Brugge ale,ale,ale ,ale!

YoYoyOi
23rd November 2006, 20:19
FCB-Blue Army
FCB-Blue Army...
Sollied Bruges Army
Sollied Bruges Army...

Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bru-u-ges,
And the Blues go marching on, on, on!

FC Brugge,fa-ne bucurosi,invinge pe dinamo!te rooooooog!
Fc Brugge ale,ale,ale ,ale!

De aia te grabeai tu jmechere:D
OT: Bafta Dinamo!/hello

STEAUA-MANIA
23rd November 2006, 20:20
Eu sunt "borcea" ros-albastru,vreau ca dinamo sa piardaaaaaaaaa!Daca s-ar desfinta..si mai bine:D

starsteel
23rd November 2006, 20:23
....FC Brugge,fa-ne bucurosi,invinge pe dinamo!te rooooooog!....

:nah: ce pe noi ne cheama Borcea ?

duru2000
23rd November 2006, 20:24
FCB-Blue Army
FCB-Blue Army...
Sollied Bruges Army
Sollied Bruges Army...

Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bruges,
Glory, glory, FC Bru-u-ges,
And the Blues go marching on, on, on!

FC Brugge,fa-ne bucurosi,invinge pe dinamo!te rooooooog!
Fc Brugge ale,ale,ale ,ale!

domnu' doctor, veniti repede ca pacientul de mai sus nu si-a luat rudotelul zilnic.
Dinamo va face bucurosi pe suporterii sai azi !!!

Luis Garcia10
23rd November 2006, 20:26
BOrcea , BOrcea , BOrcea lasa-ne! lasa-neee eeeeeeeeeeeee! :))

TheIceMan
23rd November 2006, 20:28
Daca s-ar desfinta..si mai bine:D

Dom'le cred ca am scapat ocazia sa o desfiintam (impreuna cu Steaua si alte facaturi bolsevice) la momentul 1990 dupa Revolutie, tot atunci cand s-au destiintat FC Olt Scornicesti si Dinamo-Victoria Bucuresti.
Tot atunci trebuiau scosi din fotbal pe vecie Mitica D. si ceilalti care si-au facut veacul in coruptia din RSR. Precum in toate domeniile economiei dealtfel. Punctul 8 din Proclamatia de la Timisoara rezolva totul.
Acuma-i prea tarziu, cred.
In fine, subiectul asta e epuizat de mult, nu cre' ca mai e ceva de zis.

In rest, just give me a break !!

duru2000
23rd November 2006, 20:29
1. Moraru
2. Damaschin
3. Rednic
4. Andone
5. Lupescu
6. Ion Marin
7. Multescu
8. Mateut
9. Raducioiu
10. Camataru
11. Orac

Am scapat pe cineva ? :evil: :P :sleep:

Sabau, Mihaescu

NEAGA
23rd November 2006, 20:36
Ba , Dinamo Ia Bataie Si Sper Sa O Furati Rau....

dj_jaxxx
23rd November 2006, 20:40
Hai Dinamo! Scoatem cel putin un punct sigur!

resita
23rd November 2006, 20:45
bate dinamo. :ok:

dinamo va castiga si se califica dupa numai 2 jocuri.:P :P :P :P :P

grande
23rd November 2006, 21:10
Azi ,Rapid si Dinamo vor lua cele 6 puncte ,asa ca stati linistiti !

ysi
23rd November 2006, 21:58
Hai Stiinta!!!!!hai Craiova!

caine19
23rd November 2006, 22:21
Dinamo nu e steaua sau rapid sa ne faca de ras.
Noi suntem singurii care jucam fotbal

klemi
23rd November 2006, 22:24
Mult "succes" Dinamo !

Ulysses
23rd November 2006, 22:25
Dinamo nu e steaua sau rapid sa ne faca de ras.
Noi suntem singurii care jucam fotbal

OK. VORBIM PESTE 2 CEASURI!!! NUMAI CA O SA FII SUB PLAPUMA PLANGANDU-TI SOARTA ! SINGURA ECHIPA EUROPEANA A FOST,ESTE SI VA FI STEAUA!!!!!!!!!

boni2204
23rd November 2006, 22:34
fortza DINAMO LUPTATI SI CASTIGATI
BAFTA BAIETI

apercele
23rd November 2006, 22:52
mamica, ce sansa au avut gusterii
in fine si noi am avut una cu niculescu/cristea....bravo ganezule, ce inseamna experienta de afara....are un tupeu pe el

hai baietii

remy
23rd November 2006, 23:02
Iar ne streseaza acest ZOB79 ? Cine ii da voie sa spurce Forumul ?
On-topic:
Buna si tehnica echipa FC Brugges, dar nu prea stie sa suteze exact pe poarta.
Dinamo, e clar, are nevoie de fundasi adevarati, nu Goian sau Galamaz !
Se vede si ca sunt epuizati dupa atatea victorii consecutive in Romania si Europa ! CE SA MAI ZIC CA JOACA FARA 7 TITULARI !
Eu sper ca va fi egal ca si Lyon-ul, cu care sunt la egalitate, in fruntea Europei !
OCAZIILE SE RAZBUNA, DEOBICEI, IN FOTBAL ! DINAMO POATESI CASTIGA, DACA ARE SI NOROC !

boni2204
23rd November 2006, 23:03
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooool

johny bravo
23rd November 2006, 23:04
gooooooool

CrAzY92
23rd November 2006, 23:04
GOOOOL 0-1 ! DInamo

ronaldinho
23rd November 2006, 23:04
lasa ca bate meciul viitor, acum trebuie sa piarda :D

GruppoApparte
23rd November 2006, 23:05
gooooool dinamo ... bine mai :)
Niculescu

remy
23rd November 2006, 23:08
MA JUR PE CE AM MAI SFANT, CA TOT CE AM SCRIS MAI SUS, MAI ALES ULTIMA FRAZA, AM SCRIS-O CU CEVA TIMP INAINTE DE A DA GOLUL DINAMO ! :yeah:
Sa dea Domnul sa am dreptate cu "OCAZIILE SE RAZBUNA, DEOBICEI, IN FOTBAL ! DINAMO POATESI CASTIGA, DACA ARE SI NOROC !"

TheIceMan
23rd November 2006, 23:08
33' (0 - 1) Niculescu (Dinamo Bucuresti) scores!

Hai ca nu-i rau....

RstInPc
23rd November 2006, 23:14
Fac stop cardiac la meciul asta...:scared:

YoYoyOi
23rd November 2006, 23:15
Ce ratat e Hayeu asta, era sa scape mingea in poarta:mda:

GruppoApparte
23rd November 2006, 23:17
Leverkusen - Tottenham 0-1 .. deci la scoru asta Dinamo e aproape calificata

Hull
23rd November 2006, 23:19
Care server performant ???? Tot site-ul merge melceshte. Acum nici Live-ul nu face autorefresh. Forumul e leeeeent. Mai rau ca inainte !!!!!!
Oricum
Bravo Dinamo !

ronaldinho
23rd November 2006, 23:24
remember anderlecht-rapid sau standard-steaua. In ambele meciuri am condus si am pierdut sau era sa pierdem in final.

remy
23rd November 2006, 23:24
CE MECI DRAMATIC !
SI DINAMO A AVUT 3 OCAZII MARI, NU MAI VORBESC DE BRUGGES.
Dar ce gol a ratat Dinamo in ultimul minut ! Pana acum, mijlocul si atacul sunt aproape perfecte !
Sper sa aiba si Dinamo noroc, ca prea au facut misto de ei stelistii !
SA INTRE CATALIN MUNTEANU, PT. A MAI DA UN GOL !
DENNIS SERBAN IAR E MANA MOARTA.
DAR IL IERTAM PT. GOLUL DUMNEZEIESC DAT CU STEAUA !

resita
23rd November 2006, 23:30
bravo baieti. /hello

mai avem o repriza. hai dinamo

RstInPc
23rd November 2006, 23:31
Maini moarte: Serban, Galamaz si Cristea. Gaev ezitant. In rest cam aceeasi problema din meciul cu turcii. Pierdem repede si recuperam greu mingea. Sper sa tina norocul pana la sf. meciului.

boni2204
23rd November 2006, 23:32
am avut noroc,dar norocul e de partea celor puternici.
oricum baietii lupta si sper sa scoatem un rezultat bun.
ei de fapt e blat asa ca nici o problema -ironie pt toti stelisti care acuza aiurea
fortza dinamo inca 45 de min

klemi
23rd November 2006, 23:32
Azi portarii romanilor au noroc, si Coman, si Gaev.

apercele
23rd November 2006, 23:33
mor de emotii....hai baietii, mai dati-le o boaba macar sa vad meciul linistit

starsteel
23rd November 2006, 23:35
Calificare si 0.666 puncte la coeficientii UEFA daca scorul ramane asa.....pt. Romania.

RstInPc
23rd November 2006, 23:37
Clar, Serban e in plus :mda:

apercele
23rd November 2006, 23:40
Clar, Serban e in plus :mda:

cu tot respectul te contrazic...a gafat mult, dar si controleaza mijlocul cand e cazul..mai dribleaza, mai extinde jocul...se poate si mai bine

YoYoyOi
23rd November 2006, 23:41
Pina acum statisticile UEFA spun 60% posesie pt Brugge iar raportul suturilor pe poarta este de 7/3.

RstInPc
23rd November 2006, 23:43
Probabil ca ai dreptate apercele, dar sunt exasperat de cat de repede pierdem mingea.

Sevilla86
23rd November 2006, 23:44
Dinamo chiar face un meci neasteptat de bun (cel putin neasteptat pt mine)
Au sanse mari sa castige. Daca au in continuare norocul din prima repriza, belgienii nu au cum sa marcheze!

RstInPc
23rd November 2006, 23:48
Cristea...urmatorul schimbat.

dardar_3
23rd November 2006, 23:50
penalty FC BRUGGE:drak:...

damm it:drak:

Kainsashiki
23rd November 2006, 23:51
Gol Brugge

Vand vise
23rd November 2006, 23:51
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

starsteel
23rd November 2006, 23:51
Penalty acordat in primul rand datorita dorintei arbitrului, faze de genul asta sunt o multime intr-un meci.
P.S. Don-JJ daca nu scoti ce ai sub nick-name iti promit ca primesti o pauza.....e ultima solicitare.

E mult mai bine asa si Red Castorryy isi va schimba ce e sub nick-name....iti garantez pt. asta; intre timp a primit si el un pm de avertizare, momentan nu e on-line.

RstInPc
23rd November 2006, 23:52
1-1..........'tui mama ei de treaba.

Sevilla86
23rd November 2006, 23:53
1-1. Chestia e ca la cum ii stiu eu pe dinamovisti nu or sa reziste d.p.d.v. fizic 90 de minute. Or sa cada pe sfarsit si Brugge o sa castige!

dardar_3
23rd November 2006, 23:53
Dinamo este furata ca in codru:P...
Pacat ca si oficialii nu vad lucrul asta:D

Kainsashiki
23rd November 2006, 23:56
iese ganea intra danciu.

Sevilla86
23rd November 2006, 23:58
Dinamo este furata ca in codru:P...
Pacat ca si oficialii nu vad lucrul asta:D

?????? Cum ati primit voi penalty-ul ala cu Besiktas, asa au primit ci cei de la Brugge acest penalty... Legea compensatiei.

Ce ocazie a avut Niculescu!!!

Kainsashiki
23rd November 2006, 23:58
ah ce era s-o bage niculescu..

boni2204
24th November 2006, 00:06
nu este nimic e bun si 1-1, dar pacat ca arbitrul a fost cam marlan.la blay nu a fost penalty domnule arbitru?
oricum eu zic ca le mai dam o boaba si sunt mandru de baieti ca au luptat

Vand vise
24th November 2006, 00:06
hai cu golul :)