PDA

View Full Version : Etapa 1: Sportul Studentesc - Otelul Galati 0-1



Vadim
16th July 2010, 09:25
sambata, 23 iulie
ora 16.30, Gsp TV
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
16th July 2010, 11:08
2...sau 2-1 pentru Otelul.

Denis
16th July 2010, 11:09
FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORZA OTELUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Vrem un inceput perfect!

Otelul, forta Otelul! /hello/hello/hello

drughi
16th July 2010, 11:23
3-0 sportul la ce jucatori au .....................curelea,varga,balan,ferfelea

delaoltenia
16th July 2010, 11:23
Denis,te manifesti de parca ai fi gasit un geamantan cu bani,te-ai intalnit cu gigi? :D....Otelul!! :ok:

Patriots
16th July 2010, 11:45
incepem cu victorie :D

Trim0b
16th July 2010, 12:20
ics

corello
16th July 2010, 12:29
x pauza, x final

Dregan
16th July 2010, 12:53
Hai cu X2-ul de moral :D

Denis
16th July 2010, 13:03
Batem.:ok:


Dario, aseara a venit si mi-a batut cineva cu 2 degete pe spate. Stii cine era? Viitorul.:shocked: Cica: - Ce plm faceti ma? Castigati si voi odata ceva? Iar eu am dat din umeri ca si cum "habar n-am, tu ce zici?" Apoi viitorul, cica: - Denis, anul asta castigati Cupa, si terminati in top 5.

Acum incerc si eu sa incurajez soarta.:D

Uimirea
16th July 2010, 13:48
Meci interesant,1x.

Shinnok
16th July 2010, 14:55
meci de X

moty
16th July 2010, 15:17
1 solist

Steel Jar
16th July 2010, 15:50
O-te-lul Otelul Otelulll/OLE/
Otelullll Otelulll Otelulllll /OLE/
Otelullllll Otelullllll Otelulllllll /OLE/ Haide luptaaaaaa O-TE-LULLLLLLL :no1

YoNuTzz
17th July 2010, 00:39
sper sa bata sportul aici

Telespan
17th July 2010, 05:04
1 solist ,gol ferfelea shi curelea:d

Denis
17th July 2010, 15:08
1 solist ,gol ferfelea shi curelea:d

Ferea ca le dam la curelea. :happy

1-2(1-1)

Denis
18th July 2010, 11:56
Ne pregatim in continuare bine, fara accidentari. Sper sa trecem lejer de Sportul pentru a capata incredere.

TeBat
18th July 2010, 12:01
1. :d

P1ka
18th July 2010, 13:05
Cred ca Sportu va termina pe la mijlocul clasamentului ... 1x

Denis
20th July 2010, 01:25
Pot sa termine pe ce pozitie vor, dar vineri vor pierde. :yeah:

Denis
20th July 2010, 21:31
Fluieră Avram

Comisia Centrală de Arbitri a stabilit Luni ca meciul FC Sportul Studențesc București - FC Oțelul Galați, din etapa I a Ligii I, ediția 2010-2011, să fie condus de Marius Avram (București).

Avram va fi asistat la linii de Mircea Orbuleț și Iulian Radu, iar rezervă va fi Andrei Florin Chivulete, toți trei din Capitală. Ca observator de arbitri a fost delegat Dan Petrescu, de asemenea din București.

Partida FC Sportul Studențesc - FC Oțelul va avea loc vineri, 23 iulie, de la ora 16.30, și va fi transmisă în direct de GSP TV.

Lordul
20th July 2010, 23:02
2 solist

xisco
21st July 2010, 18:10
revine sportul cu o victorie.

cosmincosmin
21st July 2010, 18:22
Sportul - Otelul Galati 2-2

Denis
22nd July 2010, 03:23
Nu cred ca vor da ei atatea goluri. Iar daca nici noi nu vom da atatea goluri macar sa castigam.

Totusi cred ca vom bate cu 2-1.

Steel Jar
22nd July 2010, 10:50
Multi simpatizanti ai Sportului Studentesc pe forumul asta. Nu inseamna ca o sa si castige meciul cu noi, doar pentru ca asa vor unii.
Eu pariez , sunt sigur ca meciul asta o sa fie unul castigat de Otelul.
Ce ma enerveaza, pe mine, ca ne programeaza LPF-ul meciurile numai vinerea. Sa le-o dau sus, mai sunt si alte echipe car ar putea sa joace si vinerea, nu doar Otelul.

rober7
22nd July 2010, 14:36
se anunta meci frumos:yeah:astia de la sportul au cativa jucaori chiar buni.sper sa vedem mai multe goluri decat pauze de hidratare:P...4-3:D

Denis
22nd July 2010, 18:14
Sau 1-2:P

Denis
22nd July 2010, 20:34
Lotul pentru jocul 1

Iata-i pe cei 18 roș-alb-albaștri care fac deplasarea la București pentru meciul cu FC Sportul Studențesc, din etapa a I a Ligii I, ediția 2010-2011:

Portari: Abraham, Grahovac
Fundasi: Cojoc, Costin, Ilie, Perendija, Petean, Rapa, Sarghi
Mijlocasi: Giurgiu, Iorga, Neagu, Ochirosii, Paraschiv, Salageanu, Viglianti
Atacanti: Elek, Pena.

Formula probabila: Grahovac - Ilie, Sarghi, Costin, Rapa - Giurgiu, Neagu - Ochirosii, Paraschiv, Iorga - Pena

Datenshi
22nd July 2010, 23:42
Singurul care are emotii e Selymes, fiind la primul meci ca antrenor in prima liga. Baietii sunt relaxati.

Denis
23rd July 2010, 00:15
Singurul care are emotii e Selymes, fiind la primul meci ca antrenor in prima liga. Baietii sunt relaxati.

Are si de ce.:evil: Para, Vigli, Neagu, Rapa, etc...

Trim0b
23rd July 2010, 00:31
Are si de ce.:evil: Para, Vigli, Neagu, Rapa, etc...

stai calm,o sa se termine 0-0:ok:

Denis
23rd July 2010, 01:09
N-ar fi rau nici 0-0.

Datenshi
23rd July 2010, 01:15
Deci ti-e frica de mai rau. :D

Steel Jar
23rd July 2010, 08:52
O sa ne fie frica de Sportul , cand o invata cioara sa carie imnul Otelului.:D
Se stie ca este periculos sa joci cu nou promovatele in primele etape. Au euforia meciurilor de Liga 1 dar dupa cateva infrangeri se linistesc. O sa ii batem pe astia, sa ii linistim cat mai repede posibil.:D

Datenshi
23rd July 2010, 08:58
Esti la fel de subtil ca un bebelus care vrea lapte.

Sportul daca ar avea aparare ar termina fara probleme in prima jumatate. Selymes pomenea ieri de 2-3 transferuri, dar nu cred sa dea Siman banii pe asa ceva.

Steel Jar
23rd July 2010, 09:11
Pffff , in teorie ar castiga si liga campionilor , daca ar avea buget 1.000.000.000 de coco ... daca ar avea un stadion ca BayArena etc..... daca ar avea suporteri :D ... etc
Ce am scris mai sus e fantezie. Infrangerea pe care o sa o sufere azi este realitate. :D

delaoltenia
23rd July 2010, 10:51
ramane cum am stabilit,1-0 pentru Otelu :D

Denis
23rd July 2010, 11:04
Deci ti-e frica de mai rau. :D

Eiii... Asta inseamna cand iti doresti 1 punct in deplasare? Ca ti-e frica sa nu iei nici unul?

Teorie: Mai bine sa castigi un punct in deplasare decat sa pierzi 2 acasa. Deci orice punct pe "BayArena" in seara asta ar insemna un succes.:D

*Coco*
23rd July 2010, 11:07
0-0 ori bate una cu 1-0 la ora aia numai de fotbal nu le arde

Denis
23rd July 2010, 11:20
Daaa, asa-i, primul meci oficial dupa 2 luni si n-au chef de fotbal. Iti zic eu ca le ard picioarele sa intre pe teren.:ok: Indiferent de ora la care joaca.

*Coco*
23rd July 2010, 11:23
Da, le ard primele 20-30 de min ca pe urma inoata pe teren

Denis
23rd July 2010, 11:34
Asa-i, caldura va fi sufocanta, dar Otelul este cea mai bine pregatita echipa din Liga 1 din punct de vedere fizic, si nu cred ca vor incepe sa inoate pana in minutul 90. Asta va fi atuul principal pe care ne vom baza si sper sa scoatem un rezultat favorabil. Plus ca Avram va putea folosi 3-4 pauze de hidratare (cate una la un sfert de ora) deci caldura n-ar trebui sa fie o problema prea mare.

Steel Jar
23rd July 2010, 12:06
Uite acum culeg o floare si incep sa ii rup petalele sa vad daca castigam.
Castigam......nu castigam...... Castigam ......... Castigam.......Castigam......peste 2 minute..... Castigam la scor :D.
Asta este ce mi-a iesit. :D

ichigo
23rd July 2010, 12:26
idiotii de la gsp tv, au pus meciul fix la 16.30 cand e canicula. :headbang: nu stiu ce meci tare ca fi, asta in principal din cauza caldurii. asa cxa eu merg pe un X la aceasta partida. :D

Denis
23rd July 2010, 13:40
Ce nervos esti de parca ai juca tu.:D

ichigo
23rd July 2010, 13:48
nu joc eu, dar fix la 36 de grade, iar la nivelul solului este mult mai cald. Doamne fereste de vreo tragedie. fiindca televiziunile nu vad decat propriile lor interese si nu sanatatea fotbalistilor.

rpb
23rd July 2010, 13:51
Otelul este cea mai bine pregatita echipa din Liga 1 din punct de vedere fizic

Parere personala sau...?:P Nu va bucurati prea tare, Sportul nu e o echipa tocmai rea.

Trim0b
23rd July 2010, 13:56
sambata, 23 iulie
ora 16.30, Gsp TV
discutii inainte si dupa meci

cand e meciu,pe 23 iulie sau sambata?:confused:

Denis
23rd July 2010, 14:44
Parere personala sau...?:P Nu va bucurati prea tare, Sportul nu e o echipa tocmai rea.

O sa te lamuresti si tu. Sportul nu-i o echipa rea, au talent, dar si noi avem talent, cu multimea (Rapa, Ochirosii, Sarghi, Iorga, Neagu, ...) Nici n-am zis ca Sportul este o echipa rea dar suntem mai bine pregatiti ca ei, si avem si avem si mai multa experienta ca ei. Sper ca numerele acestea sa faca diferenta si sa plecam din "Regie" cu 3 puncte; iar in caz de egalitate nu va fi nici o tragedie.

FORZA OTELUL!!! /hello

Seductiv
23rd July 2010, 15:16
As merge pe un X, tinand cont ca Sportul este o echipa cu potential, iar Otelul, o echipa a surprizelor in deplasare.

Digi-SportsTV
23rd July 2010, 15:30
Un X ar fi bun pentru cele doua echipe, dar Sportul joaca acasa si asta poate fi un avantaj pentru ei, dar si Otelul joaca bine in deplasare asa ca o sa fie un meci interesant.

Hingherul
23rd July 2010, 16:35
wow, ce goleanu frumos

Steel Jar
23rd July 2010, 16:38
Gol Otelul

YoNuTzz
23rd July 2010, 18:23
s-a terminat 0-1

Denis
23rd July 2010, 18:25
Inceput cu dreptul. Sa o tinem tot asa!/hello

Bravo baieti! /hello

White Shadow
23rd July 2010, 18:32
Otelul e pe primul loc in acest moment :D

El Pistolero
23rd July 2010, 18:43
nu ma asteptam.oricum otelul retrogradeaza anul asta:D

Steel Jar
23rd July 2010, 18:44
Ce tot croncanesti acolo?
Campioniiiiii Campioniiiiiiiii olee oleee oleee :D
Sa vezi ce bataie luati de la Vaslui diseara. Va manca aia cu pene cu tot.:D

El Pistolero
23rd July 2010, 18:57
stiu:D

drageo
23rd July 2010, 19:08
Liga I online pe livesport-aw.blogspot.com

Datenshi
23rd July 2010, 19:50
Stiljar...
Sportul a jucat mai slab decat ma asteptam in atac, Otelul nici nu s-a intrebuintat prea tare.

delaoltenia
23rd July 2010, 20:59
Felicitari invingatorilor :)

jhon_goodboy
24th July 2010, 01:08
Imi place de Sportul, o echipa nebunatica care pierde, castiga ,intra in prima liga apoi se duc mai jos. Dar intotdeauna au dat jucatori de valoare celorlalte echipe. Cred ca in campionatul asta vor avea mult mai multe de spus.:ok:

Denis
24th July 2010, 01:12
nu ma asteptam.oricum otelul retrogradeaza anul asta:D

Nici in cele mai umede visuri ale tale nu retrogradeaza Otelul.:D

Lexus.
24th July 2010, 01:14
Bravo Dorinel...a acumulat trei puncte alble pentru zile...ros-albastre, ca vine in curand meciul cu ghencistii si trebuie sa le dea inapoi:D

Denis
24th July 2010, 08:19
Cam multa balbaiala in propozitia compusa de tine. Pacat ca nu ne pasa noua de parerile unora ca tine. Hai du-te si miroase-ne in alta parte.:ok:

Aurel.D
24th July 2010, 09:27
Imi pare rau de studenti...Dar sunt sigur ca isi vor reveni...

Denis
24th July 2010, 09:37
Enervant mai era titirezul ala de Varga aseara.:D Bun jucator. Inca nu pricep ce mai cauta la Sportul. Lafel si Balan.:groggy: Sper ca Sportul sa reuseasca sa incurce candidatele la locurile 4, 5, si 6.:evil:

*Coco*
24th July 2010, 14:44
Marius Stan: "Toate echipele din Liga I ar trebui să aibă nocturnă"

Ce ma a prins al vostru presedinte glas dupa ce si-a pus si el nocturna ?
Acuma face gura mare, cand nu aveam nocturna tacea malc

bada_otelul
24th July 2010, 16:59
Marius Stan: "Toate echipele din Liga I ar trebui să aibă nocturnă"

Ce ma a prins al vostru presedinte glas dupa ce si-a pus si el nocturna ?
Acuma face gura mare, cand nu aveam nocturna tacea malc

Mai coco-sule, poate ai tu puteri extrasenzoriale si ii vezi pe alde Casper si nocturna de pe Otelul dar noi, muritorii de rand, iti putem garanta ca nu-i nici o nocturna la Galati. Poate doar la vila lui Stan. Ca zice el ca s-a semnat contractul; e altceva. daca ar fi sa ne luam dupa declaratiile lui pana acum aveam nocturna de vreo 10000 de lucsi la cate nocturne s-au facut. Poate si-a facut autocritica pentru ca atat timp cat noi jucam tot la lumina soarelui meciul din etapa viitoare nu se poate spune ca ne dam cocosi :ok:

*Coco*
24th July 2010, 17:27
Eeee stiam ca zicea omu la sf campionatului trecut ca nocturna e gata ptr inceperea noului sezon.
Atunci la ce vorbeste aiurea:D

Denis
24th July 2010, 23:00
Intreaba-ma ca sa te-ntreb. Asta e nasol, ca nu prea se tine de cuvant, ca de legat, leaga foarte bine si colorat cuvintele intre ele.:headbang:

nungureanu
25th July 2010, 00:18
galatiul este o echipa slaba dar cu mult bulan asa cum avura si in meciul asta. nu meritau sa castige.

Lexus.
25th July 2010, 01:13
Cam multa balbaiala in propozitia compusa de tine. Pacat ca nu ne pasa noua de parerile unora ca tine. Hai du-te si miroase-ne in alta parte.:ok:
Credeam ca ai bun simt...si inca mai cred...:ok:

Sper ca e un derapaj accidental...care nu te caracterizeaza.

Cat despre "pocirea numelui" antrenorului sau jucatorilor...nu scrie nicaieri ca este interzisa, e folosita in presa, e folosita aici pe forum (vrei exemple?) numai tu ai o problema cu asta...cand e vorba de stelistul tau favorit...ca altfel, nu vezi, nu auzi...

P.S. punctele de suspans nu inseamna neaparat balbaiala...chiar daca asa o intelegi tu...

Denis
25th July 2010, 07:20
M-ai calcat pe nerv la faza cu Dorinel. Ti-am mai zis de 7 ori sa ai grija cum vorbesti. Macar de ar fi adevarat ceea ce tot zici despre Dorinel. Pentru restul, inclusiv gigi, iancu, muresan, sau copos, nu ma complic. Pentru ei dau doar avertisment si eventual ban daca incidentul se repeta cu nesimtire, dar cand vorbesti de Otelul deja e ceva personal.

Si apropo, Lexuse:

(Sursa Regulamentul forumului OnlineSport (http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516))

1.10 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, stiaua, shtoia, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum. Nu este voie sa se foloseasca la adresa fanilor, sub nici o forma, apelative ca "potai", "javre", "oite", "aurolaci", "ciori", "bragadiristi", "franari" "prazari" "mamaligari" etc.

Unii o mai numesc mai pe scurt "pocire de nume" sau "trolling", iar expresia "Dorinel Slugarel" intra foarte lejer in categoria de mai sus.


galatiul este o echipa slaba dar cu mult bulan asa cum avura si in meciul asta. nu meritau sa castige.

Ati facut si voi egal cu CFR, echipa pe care noi am invins-o anul trecut pe teren propriu si ati prins si voi glas? Ati uitat ca erati cat pe-aci sa retrogradati anul trecut.:) Noroc ai in 2-3 meciuri, MAXIM 4. MAXIM! Dar NU un retur intreg.:ok:

Ma rog, banuesc ca te referi la cealalta echipa din Galati. Cea a Dunarii Galati ca eu nu-mi amintesc ca echipa care a terminat anul trecut la doar 3 puncte de Europa League sa fie una slaba.

Despre meciul Sportul-Otelul, nu cred ca l-ai urmarit, caci orice prost care ar fi urmarit acest meci ar fi vazut clar ca am dominat categoric la orice capitol, iar golul, perfect valabil si nici vorba de offside. Aia a fost una dintre cele mai practicate scheme de joc a Otelului inca de pe vremea lui Grigoras. Pasa lunga de la fundas pana la varf cu plecari la limita ofsaidului. Si ma scuzi daca te dezamagesc, dar Otelul a meritat victoria. Si Selymes a recunoscut asta.:ok:

nungureanu
25th July 2010, 07:48
Ati facut si voi egal cu CFR, echipa pe care noi am invins-o anul trecut pe teren propriu si ati prins si voi glas? Ati uitat ca erati cat pe-aci sa retrogradati anul trecut.:) Noroc ai in 2-3 meciuri, MAXIM 4. MAXIM! Dar NU un retur intreg.:ok:

Ma rog, banuesc ca te referi la cealalta echipa din Galati. Cea a Dunarii Galati ca eu nu-mi amintesc ca echipa care a terminat anul trecut la doar 3 puncte de Europa League sa fie una slaba.

Despre meciul Sportul-Otelul, nu cred ca l-ai urmarit, caci orice prost care ar fi urmarit acest meci ar fi vazut clar ca am dominat categoric la orice capitol, iar golul, perfect valabil si nici vorba de offside. Aia a fost una dintre cele mai practicate scheme de joc a Otelului inca de pe vremea lui Grigoras. Pasa lunga de la fundas pana la varf cu plecari la limita ofsaidului. Si ma scuzi daca te dezamagesc, dar Otelul a meritat victoria. Si Selymes a recunoscut asta.:ok:
Si ce te freaca pe tine grija de ce am facut noi cu cfr-ul? si ca era sau nu sa retrogradam? faci tu morala la altii ca nu respecta regulamentul dar tu discuti aiurea offtopic despre lucruri care nu au nimic comun cu topicul.
Eu raman la parerea mea ca galatiul (echipa antrenata de angajatul stelei dorinel munteanu) este o echipa slaba si cu foarte mult bulan. si mai sunteti si sclavii stelei :rosu:

Denis
25th July 2010, 08:53
Iar tu un ofticat.:cry: Iar asta se vede dupa atacurile tale nejustificate. Daca atat stii...:rolleyes: N-are rost sa ma cobor la nivelul tau. Ar fi o rusine pentru mine. Am incercat sa-ti explic frumos dar tu continui cu atacuri.

Sa traiesti, numai bine!:ok:



Cat despre meci, ca sa nu fiu offtopic:
- Omul meciului a fost Iorga, pentru desele scapari pe contra atac, numarul de driblinguri reusite, si pentru golul fabulos inscris in minutul 4.
- Pe locul 2 ar fi Grahovac pentru excelenta parada de la mijlocul reprizei secunde, cu un reflex de geniu! Putea fi 1-1 daca aveam alt portar in poarta.:ok:
- Pe locul 3 l-as clasa pe Varga pentru efortul depus in cele 80 de minute jucate. Daca nu era el sa ne puna probleme in aparare am fi jucat mai relaxati, lasandu-ne fara griji sa avansam mai des in ofensiva.

N-am jucat nici noi la capacitate maxima desi am jucat cu o nou promovata, dar am fost mai tot meciul cu un pas in fata adversarului. Daca am fi jucat la umbra, undeva, poate ca am fi castigat la un scor mai mare. Sa uitam acum rezultatul si sa ne pregatim serios pentru partida cu Pandurii.

FORZA OTELUL!!! /hello

red-bull
26th July 2010, 12:14
Batem.:ok:


Dario, aseara a venit si mi-a batut cineva cu 2 degete pe spate. Stii cine era? Viitorul.:shocked: Cica: - Ce plm faceti ma? Castigati si voi odata ceva? Iar eu am dat din umeri ca si cum "habar n-am, tu ce zici?" Apoi viitorul, cica: - Denis, anul asta castigati Cupa, si terminati in top 5.

Acum incerc si eu sa incurajez soarta.:D

Facem pariu ca Viitorul ti-a tras teapa?Ca sa termini in top 5 trebuie sa te mai si lase ceilalti.O sa vezi ce va vor mitraliera arbitrii daca o sa emiteti pretentii.

Ionescu23
26th July 2010, 13:20
1 solist ,gol ferfelea shi curelea:d

:no:che cosa marinare:))ati luat felesca peste both:))c nume e ala sportul studentesc:)):yeah:bn ca nu va cheama fotbalu studentesc...:rosu:k sunteti mercenari si :ban:ca luati gol de la echipa lui didier munteanca:ras-plans::limba:

Denis
26th July 2010, 14:13
Facem pariu ca Viitorul ti-a tras teapa?Ca sa termini in top 5 trebuie sa te mai si lase ceilalti.O sa vezi ce va vor mitraliera arbitrii daca o sa emiteti pretentii.

N-ai treaba. Totul depinde de noi. Daca suntem tari ne cacam si pe decizia arbitrilor. Desi au si arbitrii o mare influenta in rezultatul final al unei partide, sunt anumite faze in care arbitrii nu risca sa se impuna.

Urziceniul a reusit, Vasluiul a reusit (bine, cu ajutorul lui Porumboiu si legaturile sale din Liga 1), iar acum a venit randul nostru.

red-bull
26th July 2010, 18:29
N-ai treaba. Totul depinde de noi. Daca suntem tari ne cacam si pe decizia arbitrilor. Desi au si arbitrii o mare influenta in rezultatul final al unei partide, sunt anumite faze in care arbitrii nu risca sa se impuna.

Urziceniul a reusit, Vasluiul a reusit (bine, cu ajutorul lui Porumboiu si legaturile sale din Liga 1), iar acum a venit randul nostru.

Nu pot decat sa va urez succes atunci.Ar fi o schimbare binevenita.

Ionescu23
26th July 2010, 18:33
Nu pot decat sa va urez succes atunci.Ar fi o schimbare binevenita.

Iarba creste in door,nu suntem nationalisti nu dam 2 lei p tricolor:evil::happy:happy:yeah: dam banii de paine p bere ai intrat la idei:limba::rasc:=))Bate Borisov

VILLARREAL
26th July 2010, 18:35
Iarba creste in door,nu suntem nationalisti nu dam 2 lei p tricolor:evil::happy:happy:yeah: dam banii de paine p bere ai intrat la idei:limba::rasc:=))Bate Borisov

Ma, nu mai trolla atat.:happy

red-bull
26th July 2010, 18:37
Iarba creste in door,nu suntem nationalisti nu dam 2 lei p tricolor:evil::happy:happy:yeah: dam banii de paine p bere ai intrat la idei:limba::rasc:=))Bate Borisov

Insista ca mai ai putin pana la ban

kubuntu
7th August 2010, 18:42
Brvao Munti!