PDA

View Full Version : comentarii eurosport ciclism



samur1
11th July 2010, 19:12
Baietii astia care comenteaza ciclism la Eurosport sunt sub orice critica... fara discutie nu se ridica la nivelul celor dinainte, si mai mult au o atitudine fata de unii ciclisti , si aici ma refer, in special la Lance Armstrong, comentariu care aduce cu atitudinea celor de la Antene fata de d-nul Basescu...
Daca Lance ar fi abandonat astazi turul, jumatate din cei ce privesc la Eurosport turul ar fi renuntat sa mai suporte cu stoicism ineptiile celor doi ( tertzian @ co.);
Daca s-au plictisit,( cum a reiesit din comentariu) sa-l astepte pe Lance la finis, care desi accidentat nu a renuntat si a terminat cursa ...inseamna ca acesti comentatori ar trebui sa ia o pauza sa ne lase comentariul original mai bine !
Cu deosebita stima si respect un telespectator fidel din Galati !
Va implor luati masuri !

simplul
3rd August 2010, 22:00
eu unul nu sunt de acord cu tine. Si mie mi-au placut Banciu cu Naum, dar cei trei mi s-au parut destul de informati si cu un comentariu cat de cat bun.

MitzGym
3rd August 2010, 23:13
Baietii astia care comenteaza ciclism la Eurosport sunt sub orice critica... fara discutie nu se ridica la nivelul celor dinainte, si mai mult au o atitudine fata de unii ciclisti , si aici ma refer, in special la Lance Armstrong, comentariu care aduce cu atitudinea celor de la Antene fata de d-nul Basescu...
Daca Lance ar fi abandonat astazi turul, jumatate din cei ce privesc la Eurosport turul ar fi renuntat sa mai suporte cu stoicism ineptiile celor doi ( tertzian @ co.);
Daca s-au plictisit,( cum a reiesit din comentariu) sa-l astepte pe Lance la finis, care desi accidentat nu a renuntat si a terminat cursa ...inseamna ca acesti comentatori ar trebui sa ia o pauza sa ne lase comentariul original mai bine !
Cu deosebita stima si respect un telespectator fidel din Galati !
Va implor luati masuri !
de acord cu tine...plus atitudinea lor fata de telespectatori
eu cand ma uit la ciclism...dau televizorul fara sonor...asa e mai bine...sa nu ii aud
ar trebui luate neaparat masuri!

tobic
5th August 2010, 22:37
Cred ca Naum m-ia placut si mie cel mai tare

my_shoes93
5th July 2011, 17:58
Cred ca Naum m-ia placut si mie cel mai tare

Banciu & Naum sunt si de specialitate, mananca ciclismul pe paine, cum s-ar spune ! Nu-mi displac cei 2, dar diferenta este una mai mult decat vizibila...asta e...mergem mai departe si defilam cu ce avem ! ;)

aLLiin
5th July 2011, 18:06
Naum&banciu mi.au placut cel mai mult.

BobbyS
8th July 2011, 19:34
o petitie sa scapam si noi de Terzian nu putem face ?

piranha
20th August 2013, 20:51
Si mie imi e sila de Terzian & Horco, nu stiu cum naiba i-au ales pe astia comentatori. Niste indivizi plini de ei care vad biciclete doar la televizor.

Naum & Banciu rules! :ok: