PDA

View Full Version : Baiatul/barbatul de pe forum



rasheedkpenny
2nd December 2004, 10:24
Avand in vedere numarul in continua crestere al fetelor prezente pe forum, am considerat ca este normal sa le dam posibilitatea sa-si expuna si ele "baietii/barbatii"...

Daca este corect sau nu... probabil ele vor decide... asta pe langa moderatorul "Diverselor"! :)

vasile314tzurka
2nd December 2004, 11:57
gg= greg gorman
sean e a lui ritts herb

Sergio
2nd December 2004, 21:42
The Perfect Trio......

Tess
9th October 2005, 18:50
Reynaldo Gianecchini...acum le`am primit pe mail...stiam si io ca arata bine...dar nici chiar asa :D

P.S.: de ce oare `fata de pe forum`are atatea pag., iar asta nimic? e grav :rolleyes: ...

desdemona
9th October 2005, 19:56
Pai adevaru' e ca rau nu arata... :P pune si tu niste poze mai mari.. si mai sexoase :drak:

Tess
9th October 2005, 20:08
chiar...mai stii cura aia `de slabire`? pacat ca nu se poate atasa :evil:

desdemona
9th October 2005, 20:20
Nu o stiu :o: daca e ceva ce seamana cu ceea ce ai atasat mai sus, send it to me :evil: :ok:

Tess
9th October 2005, 20:36
:(
ti`o mai trimit o data :D poate reusesti tu sa faci ceva cu ea :P...de fapt `ea` e cam impropriu spus :drak:

desdemona
9th October 2005, 20:58
aaaaa :D Am verificat acu' mailul si'l gasii acolo... nu prea verific asa des acea adresa :(
De atasat nu merge, e .pps
Anyway... cool... dar "regimul" ala... nu il pot "urma" doar luni si marti? :drak: Ca restul ingredientelor nu-mi plac :mda: Ba chiar unele erau de-a dreptul scarboase..... Erau baietii pe langa mine si au facut niste ochi, cand au vazut la ce ma uit :D:D:D

Tess
9th October 2005, 21:17
adevarul e ca si io am ceva cu `zilele` astea...
in rest, miercuri -- cam putina... mancarica :P, joi -- prea multi muschiuleti... ingrasa :evil:, vineri -- facem pauza, iar sambata...HOT:D...paprika...`ziua` mea preferata de slabit :ok: :D

Maximus
9th October 2005, 21:33
ce faceti fetelor aici, o puneti de un chat? vedeti ca e thread deschis despre cure de slabire profesioniste nu din astea de amatoare...bagati un click pe acolo ca sa nu zic un ochi...

desdemona
9th October 2005, 21:54
Eu sunt la curent cu ce scrie pe threadul ala.... dar subiectul dezbatut aici este mult mai prooofund :P
Tess. imi livrezi ingredientele cand termini tu cura? Vreau sa ma apuc si eu :rolleyes: mai ales ca intru in concediu si mi-am propus sa lenevesc in pat :ok:

@Maximus, pai hai si acolo, sa ne spui ce ai mai facut, sa ne mai dai sfaturi.....

Tess
9th October 2005, 22:46
:o: mai desde, pai este asta `cura`de terminat? as urma`o pana la extenuare :evil:
ce ingredinte preferi? p`alea de luni, marti sau sambata?
totusi...fii atenta ce`ti doresti... cu asa ingredinte, mai ales combinate, n`o sa prea lenevesti in pat :D

desdemona
9th October 2005, 23:30
Daca tot vorbim de el, hai sa pun aici frame-urile din regim.pps

poza 2 - nice :rolleyes:
poza 3 - gretzos :jerk:
poza 4 - merge :D (ziua de luni)
poza 5 - merge si el :D (ziua de marti)

desdemona
9th October 2005, 23:32
continuarea ... cu precizarea ca nu-mi mai place nici unul :mda:

desdemona
9th October 2005, 23:34
si concluziile... tot naspa :mda:

Tess
10th October 2005, 03:02
eh, eram sigura ca tu o sa reusesti sa faci ceva cu ei :ok: :D

Tess
15th October 2005, 01:12
cateva prezente masculine din LOST :rolleyes:

desdemona
15th October 2005, 01:28
Mie nu imi place :( Poate al doilea..... cu eforturi mari... :mda:

Tess
15th October 2005, 01:40
nu stiu care`i al doilea ca io nu`i vad :mda:

desdemona
15th October 2005, 01:54
Al doilea e unul cu camesa neagra, cu pleata-n vant :D

Tess
15th October 2005, 02:21
ah, da :D preferatul meu...

cum azi a fost o zi a la lost, imaginile au fost alese putin subiectiv...in functie si de personajul interpretat :cool:

Utilizator
17th October 2005, 19:21
Fetelor postez un pic off-topic dar nu pot sa nu apreciez titlul acestui topic: 'baiatul/barbatul de pe forum'...respect si admiratie!

Noi partea masculina am limitat oferta la 'Fata de pe forum', cred ca e cazul sa updatam si noi la 'fata/femeia de pe forum' ca sa dovedim mai multa maturitate in gandire :D

rasheedkpenny
18th October 2005, 10:00
Titlul "baiatul/barbatul de pe forum" a fost dat de mine... nu stiu daca asta spune ceva despre maturitate in gandire sau nu! :D
Oricum din cate vad nu prea se pun poze aici, deci thread-ul nu si-a atins scopul... :(

desdemona
18th October 2005, 10:44
Asta am vrut sa-i zic si eu lui Utilizator... ca nu fetele au dat titlul threadului :D

Cat despre succesul lui..... pai fratzilor, noi poate suntem ocupate sa privim/punem mana pe baieti/barbati in realitate, nu sa ne amagim cu niste poze :D :D :D

Eu de exemplu nu sunt data pe spate (doar) de aspectul fizic.... oricum gasesc greu un tip despre care sa spun "da, domnule, uite-l cat de bine arata, m-a dat gata" :D Am gusturi ciudate la barbati, asta e clar. Ma enerveaza cei cu multi muschi :mda: , de exemplu...... dar nemultumiri am eu mai multe... :)

As vrea sa zic ca o sa pun si eu niste poze cu barbati misto, care-mi plac, dar nu sunt sigura ca o sa gasesc asa ceva pe net... nu stiu unde sa caut... Anyway, daca gasesc ceva si sunt cat de cat acceptabili, nu uit threadul asta :D

rasheedkpenny
18th October 2005, 10:53
Pai cauta pe "Poze cu forumistii" gasesti p'acolo multi rapidisti draguti...

Revenind ontopic, postez o poza cu un coleg de-al meu, unul dintre cele 2 sex-simboluri ale departamentului (celalalt sex-simboluri sunt eu... deh, modestia!)

desdemona
18th October 2005, 11:13
Asta e sex-simbol al departamentului? :o: Fara suparare (sper ca nu vede ce scriu), dar tu esti de o mie de ori mai dragut ;) :D:D

rasheedkpenny
18th October 2005, 11:19
Vai, multumesc! m-am inrosit tot... :drak: de 1000 de ori? Diferenta e ca eu sunt mai serios, sau macar par asa!
Pe de alta parte... he drives a BMW! :D

ON-TOPIC; Haideti fetelor, postati poze cu barbati fatali...

desdemona
18th October 2005, 11:21
Deeeeeeeeeesi conduce masina mea preferata........ nu e de ajuns sa ma faca sa ma urc in ea :) Conteaza si soferul, cum s-ar zice ;)

Poze cu tipi misto? N-am. Mai ajuta-ne tu... si iti spunem daca ne plac :P

P.S. Mai sus nu ma refeream la "seriozitate"... ci .. strict la aspectul fizic :D Nu-l mai apara, chiar daca e colegul tau.... nu e dragutz si gata!

Mihai
18th October 2005, 11:22
Recunosc... ca si eu sunt curios sa vad ce barbati sunt pe placul fetelor de pe forum!
Rasheed tu esti de 1000 de ori mai dragutza in primul rand ca esti rapidist :drak: - cred ca asta a vrut sa zica desde :P

rasheedkpenny
18th October 2005, 11:36
Rasheed tu esti de 1000 de ori mai dragutza in primul rand ca esti rapidist :drak: - cred ca asta a vrut sa zica desde :P

N-am inteles cum vine chestia aia cu "dragutza" sa zicem ca este o eroare de tastare!
Oricum se stie ca Desde are o slabiciune pentru rapidisti... altfel ar fi prea mare coincidenta! Zic...

Ce alte poze sa mai pun? :(

desdemona
18th October 2005, 12:07
@Rasheed, nu am slabiciune pentru rapidisti :D


poza 2 - nice :rolleyes:
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=7363&d=1128889745


Hai dom'le ca m-ati convins.... pun niste poze cu un tip care mie mi se pare dragut :) So..... in continuarea pozei 2 din regimul lui Tess... vi-l prezint pe ..... Marcus Schenkenberg(model la Calvin Klein, Versace...)
Imi placea la nebunie cand eram in liceu.... si deh, inca mi se pare sweet ;) Dar sunt convinsa ca il stiti, doar e faimos :D

desdemona
18th October 2005, 12:09
Altele... :D

desdemona
18th October 2005, 12:13
si astea si gata :D ahh, o precizare.... e printre putinii suedezi care-mi plac ;)

desdemona
18th October 2005, 12:50
Hai sa va mai pun unul care imi place - modelul de la Armani... David Fumero:rolleyes: In ultima poza, cel putin, e super dulce! :D

micutzu
18th October 2005, 13:03
Desde...pot sa fiu necivilizat putin?
Cati anisori ai?
de curiozitate.

Mihai
18th October 2005, 13:06
N-am inteles cum vine chestia aia cu "dragutza" sa zicem ca este o eroare de tastare!

Scuze chiar a fost o eroare de tastare... Nu de alta dar tocmai scriam un mail unei dragutze :P si d-aia m-am incurcat! Deci mii de scuze rasheed, nu am cum sa zic asa ceva despre tine :ok:

desdemona
18th October 2005, 13:20
@micutzu... din partea mea... n-ai decat sa fii necivilizat cu cine vrei tu... cu mine nu-ti permit :ok: Dar daca ai ceva de spus - in limitele regulamentului - spune....:D

micutzu
18th October 2005, 13:24
Se zice ca nu e civilizat sa intrebi o domnisoara(doamna) cati ani are. De aia ziceam daca ma lesi sa fiu putin "necivilizat".
Eram (sunt) curios cati anisori ai. Asta era toata actiunea mea "necivilizata" :D

desdemona
18th October 2005, 13:30
Credeam ca vrei sa discuti pozele... si ti-era jena sa spui ceva de fatza cu mine, in caz ca sunt minora :D

Revenind.... la poze.... Nu prea stiu barbati aratosi.... V-am pus "frumosii" din liceu... chiar am cazut serios pe ganduri si imi tot scormonesc mintea acu'.... am luat la rand actori, cantareti, modele, sportivi.... Pot sa va pun poze cu femei frumoase? alea se gasesc mai usor :D
In fine, ma mai gandesc, tre sa mai gasesc cativa :evil:

micutzu
18th October 2005, 13:42
Hm, esti diplomata dar nu trebuie :D. Intrebam cati ani ai si tu fugi de raspuns. Nu trebuie, poti sa-mi spui direct ca nu vrei sa te destainui in privinta asta si nu e nici o problema. E dreptul tau.
Oricum nu ai gusturi rele. Un barbat, ca de altfel si o femeie, poate fi frumos in mai multe feluri.

Tess
18th October 2005, 14:09
eh...am si io cateva poze cu un dragutz...darren hayes...nu are poze ca ale lui marcus, dar parca ascunde o senzulitate anume...

@rasheed: cred ca m`am prins cum stau lucrurile...tu esti sex-simbolul tipelor din departament, iar masina lui... al vostru :lol:..altfel nu`mi explic :D

desdemona
18th October 2005, 14:10
@micutzu11 - nu stiu ce gusturi am.... bune, rele... nu sunt innebunita dupa poze cu barbati, dar daca m-au provocat baietii astia... am cautat totusi sa pun ceva care sa-mi placa cat de cat :)

Hai sa vedem si unul din actorii care-mi plac (si pt cum arata)... printre putinii... Nu mai are nevoie de nici o prezentare :P

am uitat sa precizez... pozele 3 si 4 - cele mai dragute din setul asta :D

desdemona
18th October 2005, 14:22
Si sa nu-l uit nici pe prietenul lui Dorin.... :P Simpatic foc ... baiatul... :D Il stiti prea bine si pe el, dar merita amintit aici :D

Leo_
18th October 2005, 14:39
ce de baieti/barbati "bine" pe aici...n-au gusturi rele fetele nostre de pe forum :D Parca era si un thread cu femeia de pe forum parca...a fost inchis, din lipsa de materiale? Ca sa facem si noi oarece concurenta acestui thread (apropo, din cate vad e mai vizitat de barbati decat de reprezentantele sexului frumos) :)

rasheedkpenny
18th October 2005, 14:46
Desdemona... ma crezi ca acum vroiam sa-l "atasez" pe Colin, cand am vazut ca l-ai "atasat" tu! :o:
Mie mi s-a spus ca seman cu Colin (in "Recrutul" sunt ceva coincidente)... si mi s-a mai spus ca seman si cu Enrique Iglesias! :D

desdemona
18th October 2005, 15:42
Semeni cu Colin? Hmmmm .... :D:D

L-am atasat... l-am atasat... si l-as mai "atasa" :D:D Ma bucur ca avem aceleasi gusturi la barbati :P bine macar ca nu ne vom certa pe ei, ca imi imaginez ca-ti plac mai mult fetele :)


Gata cu gluma... acu' daca tot vorbeam de rapidisti, hai sa va "atasez" preferatul meu din domeniu si din sportul romanesc in general, dpdv fizic :D:D
Unii forumisti stiu despre aceasta "pasiune" a mea :rolleyes: , dar pentru cei care nu stiu.....: Razvanel :ok:

MariusTR
31st October 2005, 14:44
Ptiu, sa ne bata cucu pe toti, mai draga, tocmai pe Razvanel iti gasisesi sa-l adulezi? Dar Andone si Gigi Becali ce au, hmm?

desdemona
31st October 2005, 19:28
mai draga, nu adulez pe nimeni... eu ti-am zis ca intelegi tot pe dos.

rasheedkpenny
1st November 2005, 10:39
Gerard Butler - actorul din rolul principal din Attila... parea deosebit, in filmul mentionat cel putin! N-am cautat poze, ca mi se pare cam ciudat sa caut poze cu barbati! :drak:

nancy_callahan
1st November 2005, 16:05
rasheed, no offense, da' nimeni nu are cum sa semene cu colin :kiss:

ieppy
1st November 2005, 16:06
colin :kiss:

ai vrea tu. :happy

Kyara
7th November 2005, 20:06
sa vedem cam cate fete suntem:P,
fetelor ....hai sa salivam un pic:P....
care este dupa opinia voastra cea mai sexy celebritate?punetzi si o poza:D

deci ...cine ii in opinia mea??

Jude Law-ow that hot sexy mama!!!:kiss:
http://thebosh.com/archives/big_2005_03_25_10_23_jude_law1.jpg
http://empress.buzzstuff.net/archives/Jude%20Law-thumb.jpg

realmadrid.com
7th November 2005, 20:37
Dar de asta ce ziceti :D ?...cu toate ca nu mai este cum era :D

http://photos.lacoccinelle.net/55/50/135550.jpg

MariusTR
8th November 2005, 07:20
In poza asta arata ca si maimuta de Zoo Central. Puteai sa alegi alta poza de-a lui, parerea mea. :D

nancy_callahan
8th November 2005, 10:30
ai vrea tu. :happy
ei, ba nu, manca-l-ar mama de frumos ce e el /hello

josephine
8th November 2005, 17:06
http://img.photobucket.com/albums/v305/serrot/george-clooney.jpg

gorgeous!!!!

fia
8th November 2005, 17:08
jose draga vezi ca te cauta ieri nancy sa-i zici cum ii trece raceala repede :D
am incercat sa o lamurim noi... nu stiu daca am reusit. :P

rasheedkpenny
8th November 2005, 17:49
rasheed, no offense, da' nimeni nu are cum sa semene cu colin :kiss:

That you don't know! Nu m-ai vazut in carne si oase! Ce-i drept eu sunt mai inalt si el mai betiv! :drak:

Jude Law... deosebit!

Kyara
8th November 2005, 21:39
what can I say....he's hot:rolleyes:
http://www.celebrities.pl/eminem/eminem5.jpg
hot...
http://www.computing.dcu.ie/computety/2005/aburns-cty/hands%20on%20eminem.jpg
hot...
http://imagecache2.allposters.com/images/PF/PF_918759.jpg
:P

desdemona
14th November 2005, 03:22
Mie nu-mi place Jude Law absolut deloc, dar deh... gusturile..... si nici ceilalti amintiti un pic mai sus, nu-i mai enumar...


Vroiam de fapt in mesaj sa pun niste poze pentru Rasheed, ca lui ii fu lene sa caute :D :rolleyes: Nici Gerard Butler asta nu ma satisface vizual prea tare, dar e ok, destul de masculin cat sa imi retina privirea... :P

Tess
21st November 2005, 16:02
Ca tot am revazut "piratii din caraibe"...
Orlando Bloom

Tess
21st November 2005, 16:04
Johnny Depp...4ever young :D

RstInPc
23rd December 2005, 09:45
Slaba activitate pe aici. Sa va ajut putin...

Kyara
23rd December 2005, 19:26
@desdemona: exact fiecare cu gusturile lor....sincer nici mie nu-mi pasa da` absolut deloc ca tie nu iti place de Jude Law ..si care-i problema??....nu isi avea rostul comentariul tau...

@tess : :D mi-ai luato inainte....Johnny Depp :great: :kiss:
http://www.imvamp.com/photoshare/groups/hotjohnny/4189.JPG

dar si orlando bloom....wow..
http://www.thecinemasource.com/moviesdb/images/Orlando%20Bloom%20-1-300.jpg

http://www.img_tbdv2.blogger.com.br/template187.jpg

desdemona
23rd December 2005, 19:37
:happy Pai problemele vad ca le vezi doar tu... si inca destul de bine.... numai tu te-ai ofuscat :happy Jeez, sunt doar niste poze, nu sunt cu prietenul tau, nici cu o ruda... stay still si nu le mai pune la suflet :D
Este logic ce spui - sa nu-ti placa ce-mi place mie, din moment ce eu spus deja ca nu-mi place ce-ti place tie :evil: Ai inteles sau sa-ti mai explic? :D

P.S. Daca ai fi fost mai atenta, ai fi vazut ca am si precizat ca... nu toate pozele pe care le-am pus au fost cu persoane care-mi plac :D

Kyara
24th December 2005, 11:11
ha ha ha ha....

mda...si voi toti trebe sa o credeti pe cuvant pe ea....

desdemona
21st January 2006, 19:00
Astazi merita pus aici si barbatul care mi-a sucit mintile cand eram tinerica :D

Mi-a fost greu sa aleg cateva poze mai bune pentru ca bineinteles mie mi se pare ca arata super in toate, din moment ce imi place (inca) personajul de mai jos :drak:

desdemona
21st January 2006, 19:03
Am uitat sa precizez: il cheama Jon Bon Jovi :D

desdemona
21st January 2006, 19:08
:rolleyes:

desdemona
21st January 2006, 19:11
Si astea :ok:

aliss
21st January 2006, 19:12
chiar nu stiu cum de nu l-ai pus pana acum:D...frumoasa priveliste:cool: ...thx:kiss:

desdemona
21st January 2006, 19:17
Cred ca m-am ghidat dupa vorba aia.. save the best for last :P

Il invit si pe andreiush sa admire privelistea, chiar daca lui ii plac fetele :)

andreiush
21st January 2006, 19:21
Hai mai Desde, mie-mi plac piesele de la Bon Jovi, nu privelistea asta :D

pinky
21st January 2006, 22:45
Dupa parerea mea, cel mai frumos barbat de pe pamant!! :)

Si nici cu Johnny nu mi-e rusine!! :D

pinky
21st January 2006, 22:58
Inca o serie...:D

aliss
22nd January 2006, 01:38
cateva bucati "Paul Walker"...a jucat in 2 fast 2 furious (daca nu ma insel:D)...frumosi ochi...bine ca exista si romani de ai nostri cu ochi, ca ai lui...cred ca exista exemple si pe forum:evil:

aliss
29th January 2006, 23:37
mel gibson....daca n-ar fi existat...l-am fi inventat:kiss:....mereu tanar:ok:

aliss
29th January 2006, 23:41
si ceva de culoare.......multifunctional:D..will smith...foarte dragut de altfel:P

Mihai
30th January 2006, 21:15
Voua va lipseste un baiat foarte frumos :drak: poate chiar cel mai frumos:D (parerea mea)

pinky
30th January 2006, 22:42
Ciudat, mai toti baietii au impresia asta, ca Pitt este cel mai cel...mie nu mi se pare, niciodata nu l-am idolatrizat, nush, pur si simplu nu il vad asa deosebit!!:)
Si o poza care ma fascineaza...:rolleyes:

http://img453.imageshack.us/img453/7198/kaka21xt.th.jpg (http://img453.imageshack.us/my.php?image=kaka21xt.jpg)

Mihai
30th January 2006, 22:59
Am observat si eu asta:) De exemplu nici eu nu inteleg ce gasesti la tipul acela! Fiecare cu parerile lui! Stiu ca nici fetele nu gasesc frumoase unele femei pe care noi le consideram BUNE de tot:drak: fiecare cu ale lui! Eu nu am zis un baiat care toata lumea il considera frumos ci un baiat care il consider eu ca arata bine!

aliss
30th January 2006, 23:12
nici mie nu mi se parea Brad Pitt cine stie ce...dar dupa ce am vazut Troia m-am razgandit:D...atat ca mi se pare prea comun...dar merge....bravo Mihai....chiar ma gandeam ca el sa fie urmatorul pe acest thread:P
si totusi sa pun si o poza care imi place:D

Tess
17th March 2006, 18:53
Reynaldo Gianecchini, din nou...si ce din nou :rolleyes:

Tess
17th March 2006, 18:54
...si asta nu`i tot :D

Tess
17th March 2006, 18:57
asta`i tot...
:P

fia
27th April 2006, 12:11
http://www.anuntul.ro/ed_poza.php?pic=macho01.jpg&id_poza=1567889&nr_foto=4&nrses=1