PDA

View Full Version : Cel mai bun gazon din România



seby
6th July 2003, 08:15
După părerea mea cele mai bune trei gazoane din ROMÂNIA sunt la Brașov, la Universitate Craiova și la Piatra-Neamț.

oaspetele
6th July 2003, 10:51
de Bistrita se pare ca uitasi !

:)

DRAGOS
6th July 2003, 11:56
Cel mai bun gazon din tara este fara discutie la Brasov. Insa nu trebuie sa le neglijam pe celelalte : Piatra si Craiova (putin la FC National in Cotroceni) :o

justafan
6th July 2003, 23:16
Din tzara,adica nu numai din divizia A,aceste terenuri sunt:Milcovul(Focsani).Electrica(Timisoara),"noul"Lia Manoliu shi alte' doar cateva din pacate :rolleyes:

deep purple
6th July 2003, 23:22
Intr-adevar Electrica (fosta Ripensia) are un super gazon. Pacat ca nici in Divizia C n-a mai fost loc de ei.

Sergio
7th July 2003, 00:13
In Timisoara peste tot sunt terenuri bune,chiar si CFR-ul anul asta in D a avut super gazon,la fel si UMT-ul,chiar daca stadionul e de divizia C,gazonul e de A. :yeah:

Blue
7th July 2003, 01:09
Din tzara,adica nu numai din divizia A,aceste terenuri sunt:Milcovul(Focsani).Electrica(Timisoara),"noul"Lia Manoliu shi alte' doar cateva din pacate :rolleyes:

Te cheama Oprisan? :D :D :D gazonul din Craiova e PERFECT , de fapt "Ion Oblemenco" este singurul loc din tara ,la aceasta ora care dispune de toate avantajele: Gazon,tribune,nocturna,public,infrastructura. Credeam ca asta e deja o axioma .

justafan
7th July 2003, 03:24
Nu ma cheama Oprishan,dar am vazut terenul "National" la meciul de rugby:Romania-England Conference shi dupa 5 min. mi-am dat seama ca nu se joaca in Anglia,asta dupa ce am vazut o parte din tribuna(goala shi tricolora :D )!!!N-am precizat Craiova pt. ca totzi shtim deja ce gazon e acolo,shi dupa aceea trebuia sa zic ca nici Brasov n-are gazon rau,etc.

DRAGOS
8th July 2003, 12:58
Și la Bacău e gazon bun. Le-ați văzut pe cele de la Tg.-Neamț. Sunt mai bune (3) decât cel de la Piatra. Deci e clar..... gazonuri ca în Anglia (aproape :D )