PDA

View Full Version : Etapa 4 : FC Arges - Sportul



Vulturul
12th August 2004, 08:58
Vineri, 20 august, ora 18> FC Arges - Sportul in direct pe Telesport.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Sinn Fein
13th August 2004, 12:43
arges fara discutii

DD-Viola
13th August 2004, 16:09
...in mod normal bate Argesul , Bafta , la un joc si un rezultat bun...si mai ales la un arbitru corect !...in rest , Sportul nu conteaza !.

iulian
14th August 2004, 10:31
Start destul de bun al ambelor echipe in campionat...rezultat imprevizibil :ok:

Mariusmadmax
14th August 2004, 16:26
Hai Pitestiul !
ramin surprins sa vad ca singurul care crede ca Argesul va invinge sunt eu !!!!

Tudose
14th August 2004, 18:19
Asa e, Marius! Hai Pitestiul!
Toti suporterii Argesului cred ca echipa noastra va invinge! Doar ca deocamdata nu s-au inghesuit sa o spuna aici!

Vulturul
16th August 2004, 15:29
argesul tre sa se revanseze dupa infrangerea de la constanta...deci meciu tre sa se termine cu victoria gazdelor insa sportul va fi o nuca destul de tare...presimt io!!!

baden
17th August 2004, 09:14
si eu cred ca se "revarsa" argesul ... dar mai trebuie sa ... ploua ! :o:
imi pare bine ca si tu esti de acord ca nu jocul argesenilor ... din teren ... ii vor face sa castige, ci frustrarile din ultimele etape :)

vasile314tzurka
17th August 2004, 09:51
si daca bate sportul? cu ploaie sau fara ploaie cine isi inchipuie ca sportul e ceva usor se poate insela amarnic. e o echipa imprevizibila pentru ca rateaza foarte mult. dar daca in meciul ala nu mai rateaza?

ultravioletcanada
17th August 2004, 19:51
nimeni nu a zis ca e usor un meci cu sportul. dar din pacate, ei vor pierde, si argesul va mai aduna 3 puncte :D

vladi
19th August 2004, 14:27
Sportul si-a facut norma anul asta, a cistigat deja un meci. Le este de ajuns :-)

Clau_Man
19th August 2004, 18:32
Argesul o sa catige, revine Prepelita si sa nu se uite ca avem si noi o "gasca nebuna" care impreuna cu jucatorii mai experimentazi or sa faca o figura frumoasa sezonul asta.
Forza Viola

vasile314tzurka
21st August 2004, 15:28
nimeni nu a zis ca e usor un meci cu sportul. dar din pacate, ei vor pierde, si argesul va mai aduna 3 puncte :D

din pacate dupa cum s-a vazut sportul a ratat 3 puncte. altfel mai vedeti ca scaparati cu arbitru, cit despre normatorul de vladi poate s-ascunde. sau incepe sa numere suruburi ca e mai simplu. :ciocan:

ultravioletcanada
21st August 2004, 16:03
si daca bate sportul? cu ploaie sau fara ploaie cine isi inchipuie ca sportul e ceva usor se poate insela amarnic. e o echipa imprevizibila pentru ca rateaza foarte mult. dar daca in meciul ala nu mai rateaza?
precum vaz eu, nici tu nu prea poti concura pe post de ghicitor :rolleyes:

Vulturul
22nd August 2004, 12:22
japca pe fata se pare ca s-au pus astia pe noi....2 eliminati in doua etape destul de ciudat!!!

Tudose
22nd August 2004, 22:16
Gigel Bucur e un jucator excelent, un atacant oportunist (in sensul bun al cuvantului), altfel spus omul potrivit la locul potrivit.