PDA

View Full Version : Panduru sau Sunda?



Sergio
1st December 2004, 01:10
Se pare ca cei doi sunt favoriti pt preluarea postului de antrenor in iarna asta. Panduru are avantajul ca e liber de contract, dar Sunda a spus ca ar veni cu mare placere inca din aceasta iarna.
Pe cine preferati?

Zapada
1st December 2004, 11:53
Sunda e mai cu experienta si timisorean pe deasupra.
Cerd ca Sunda este unul dintre cei mai buni antrenori din Romania dar Timisoara are echipa slaba din cauza lui Dobos.
Si Panduru e foarte bun dar pentru Timisoare e mai bun Sunda

Angelina Jolie
1st December 2004, 20:04
Nu vi-l dam pe Sunda. Ar fi pierderea anului pt CFR!
Luati-l pe oricare numai pe Sunda nu.

Catalanul
1st December 2004, 20:40
greu de ales :thinkso: totusi il prefer pe Sunda... cred ca are o experienta mult mai mare decat Panduru
si daca a declarat ca si-ar dori sa vina la Timisoara, ce mai asteapta? :D

ricomuerte
3rd December 2004, 05:26
Numai Panduru poate sa-i ceara lui Dobos sa cumpere jucatori noi - pentru ca Poli are nevoie de jucatori ca sa ramana in A!!

TZEFERU
3rd December 2004, 09:33
Sunda daca pleaca intra pe teren "nesigur". Nu multe echipe au stabilitatea de la CFR. Timisoara tre sa se redreseze putin si sa urce in clasament. La CFR are stabilitate lucrurile merg bine conducerea il simpatizeaza, publicul din GRUIA este mai rabdator la esecuri (abia am revenit in A dupa multi ani), desi nu am prea avut esecuri (scapari au mai fost) in ultimul an...exceptind acea tripla infringere in ultimele 3 etape din turul trecut....care a fost perioada cea mai aiurea la CFR in ultimii 3 ani. In rest nu s-a comentat in front.

Plecind de la CFR, Sunda ar da cu piciorul si propriei munci si de ce nu chiar a unei perspective destul de promitatoare, e posibil sa poata mai mult chiar si cu aceasta echipa.

..apoi sa nu uitam Sunda e renumit la promovari nu la salvari de la retrogradare.
Ubi bene, ube Patria, iar acum patria lui Sunda este GRUIA.

Dar e posibil ca el sa vada altfel.