PDA

View Full Version : Fedor pierde la Werdum!!!!



Sifodias
27th June 2010, 19:42
Cand m-am trezit azi dimineata si am vazut stirea pe un site de sport,am zis ca-i o gluma!Trebuia sa fie o gluma,nu puteam crede asa ceva!Mi-am tras gala si tot speram ca sa nu fie adevarat.Din pacate,Fedor a pierdut!!!A profitat brazilianul de o neatentie a lui fedor la podea si ia prins bratul...Daca ramaneau sus,dupa cum incepuse meciul,Fedor cred ca ar fi castigat.Trebuia sa vina si momentul asta...
Fedor: "The one who doesn’t fall doesn’t stand up"

TeBat
27th June 2010, 21:41
Asta e...oricum ii este superior adversarului.

Lucian86
27th June 2010, 22:27
Incredibil!!! Nu-mi venea sa cred nici mie!!


In fine, a fost clar; i-a prins mana, Fedor n-a fost capabil sa iasa din acea situatie si pana la urma a fost nevoit sa se predea.

Victorie clara!!!

Lordul
27th June 2010, 23:51
orice nas isi are nasul...se mai intampla

Sifodias
27th June 2010, 23:52
Prima infrangere in 10 ani!!!!!!!Va dati seama ce inseamna asta?Omul asta nu a pierdut de 10 ani!!!!Mi-a placut modul demn in care a primit infrangerea!Nici nu ma asteptam la altceva,caracterul lui e ireprosabil!

NTM
28th June 2010, 15:47
Fedor ramane o legenda in MMA chiar si cu infrangerea asta. Candva trebuia sa se intample ! 10 ani fara infrangere, un record greu de egalat, daca nu imposibil ! Ramane sa vedem ce va fi de acum incolo, revansa cu Werdum ? Sper sa mai vad cateva lupte frumoase facute de Fedor inainte de a se retrage desi nici varsta nu-l mai ajuta, nu cred sa mai ajunga vreodata la forma din zilele lui de glorie.

"A decade-long unbeaten streak is something we may not see anytime soon in MMA, and the man behind it should be celebrated for his relentless pursuit of excellence in the world's most unforgiving sport" (Mike Chiappetta, mmafighting.com)

El Pistolero
28th June 2010, 19:08
Prima infrangere in 10 ani!!!!!!!Va dati seama ce inseamna asta?Omul asta nu a pierdut de 10 ani!!!!Mi-a placut modul demn in care a primit infrangerea!Nici nu ma asteptam la altceva,caracterul lui e ireprosabil!

cate meciuri a jucat in astia 10 ani?

NTM
28th June 2010, 20:28
@ Raul : 28 din cate stiu eu.