PDA

View Full Version : Etapa 3 restanta: Steaua - FC Unirea



bill
30th November 2004, 13:36
Duminica, 5 decembrie, ora 14: Steaua - FC Unirea (TVR1)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

HaoTic
2nd December 2004, 10:50
Singura noastra sansa este sa adoarma stelistii pe gazon, dupa ce au disputat atatea meciuri intr-un interval atat de scurt.

ADY19
2nd December 2004, 12:39
Mai este o sansa Haotic....ca Steaua sa joace exact cum a facut-o cu Poli Iasi..:(

paranghele
2nd December 2004, 16:22
Forza Steaua! Iasul are nevoie de victoria voastra :)

alx_ro
2nd December 2004, 21:09
Steaua va arata de ce este SINGURA echipa din Romania in primavara europeana...
Pronostic: 2-0

dragos_popa17
2nd December 2004, 21:54
Steaua va fi relaxata si obosita dar cu ajutorul suporterilor cred ca va reusi sa castige. Nu ma astept la un joc fantastic ci doar la 3 puncte. Pentru Steaua.

OwenSkeet
2nd December 2004, 21:54
Cred ca Steaua va reusi o victorie..insa f greu ca cei de la Apulum vor fi foarte motivat..iar cei de la STEAUA sunt cu capu in nori dupa calificare..:D

Mihayi
3rd December 2004, 13:55
Eu cred ca sTEAUA va face egal cu Apulum.

Mihai
3rd December 2004, 14:23
Sper sa bata apulum! Sa stea si Craiova acolo unde ii e locul!:yeah:

babone
3rd December 2004, 15:41
atmosfera extraordinara....victorie lejera....3-1

Mihayi
3rd December 2004, 18:44
La fel de lejer cum ati castigat meciul cu Poli Iasi

uti2102
3rd December 2004, 18:46
Mda. Macar nu ne laudam cu victoriile contra Argeshului. :headbang:
O sa fie un 2-0 chinuit...

gigel_bucur
3rd December 2004, 18:52
Popica, o sa fie un 5-0 chinuit, iti spun io:)

Catalanul
3rd December 2004, 18:54
bate steaua lejer :sleep: 4-0 :rolleyes:
oricum apulum se va salva de la retrogradare :ok:

vasile314tzurka
3rd December 2004, 18:55
sper:)
si oreicum:)

Mihayi
3rd December 2004, 19:01
Voi va laudati cu victoria contra satelitului FC National cu 5-1

uti2102
3rd December 2004, 20:31
Shi inca cum. Am facut deja de doua ori turul Europei cu victoria aia. Shi inca mai urmeaza. :evil:

Mihayi
3rd December 2004, 21:20
Asa DA blat sTEAUA-FC National 5-1

paranghele
3rd December 2004, 23:31
Sper ca Steaua sa nu faca aceleasi prostii pe care le-a facut cind a venit Poli Iasi in Ghencea. Poate s-au trezit din betie pina acum.

Mihayi
4th December 2004, 11:31
O sa se trezeasca la vara,dar pe locul 2 dupa Dinamo!

uti2102
4th December 2004, 13:32
Asta e clar, la capitolul "scutiri ministeriale" din partea Guvernului. Iata o mostra :

Articol unic. - Se promulgă Legea privind aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 114/2001 pentru scutirea de la plata drepturilor de import şi a comisionului vamal a unor bunuri din import necesare īn vederea modernizării Complexului Sportiv Dinamo Bucureşti şi se dispune publicarea acestei legi īn Monitorul Oficial al Romāniei, Partea I.

PREŞEDINTELE ROMĀNIEI
ION ILIESCU

Bucureşti, 28 decembrie 2001.
Nr. 1.107.

Shi cate mai sunt...

alx_ro
4th December 2004, 15:55
Alpopa, crezi ca merita sa iti bati gura cu ei? Ar trebui sa ia exemplu de la "omu' butelie": pana la primavara ciocu' mic despre STEAUA...

Mihayi
5th December 2004, 12:24
Inca un meci egal pt sTEAUA.Bravo baieti!!!

achile
5th December 2004, 16:25
Ce poti sa ceri de la invidiosi astia???????
Invidia va roade bai caine spurcat asculta-ti conducatorul ala bashit si CIOCU MIC
sau poate faci un cioc mic

ADY19
5th December 2004, 16:26
Teapa Mihai :happy . Du-te si arunca tv-u pe geam :evil: Inca o victorie pentru Steaua. 6 puncte in fata celorlalte echipe...deocamdata e foarte bine. Sa fie o iarna productiva pentru Steaua....

ADY19
5th December 2004, 16:27
Ce lege fac dinamovistii anu asta? Poate cea a blatului :lool:

Mihayi
5th December 2004, 17:19
Cum va umflati acum in pene asa o sa va dezumflati la vara!
O sa mergeti pe sterada numai cu capul plecat,bai steliSHITlor!

ADY19
5th December 2004, 17:35
Pe sterada nu obinuiesc sa merg....poate pe strada bai analfabetule :degete: Grea romana asta...ce sa-i faci

OwenSkeet
5th December 2004, 18:12
O atmosfera extraordinara!!!!! NUMAI in GHENCEA se poate intampla asa ceva!!! Bravo Steaua!! S-a distrat cu Apulum...Campioni am fost...Campioni vom fi...Pana vom muri..Steaua BUCURESTI!!!

tanita
5th December 2004, 18:59
Cum va umflati acum in pene asa o sa va dezumflati la vara!
O sa mergeti pe sterada numai cu capul plecat,bai steliSHITlor!
CIOCU' MIC!!! :degete:
GT :evil:

Saber Rider
5th December 2004, 19:26
Super atmosfera, super suporteri, super stadion, super meci, super rezultat, super tur de campionat, super calificare in Cupa UEFA ... super echipa, numero uno, NUMBER ONE in Romania ... sau, mai simplu, :ok: Magica STEAUA :cool: .

vladi
5th December 2004, 19:52
..ce meci tare...probabil a fost blat :D :D :p :p :p :p :D

uti2102
5th December 2004, 20:53
Baietzi ! Ce meci atzi vazut ?! Atzi fost acolo ?! Echipa o fi jucat bine (mai ales prin repriza secunda) dar atmosfera a fost jalnica, jenanta, nici nu shtiu cum sa-i spun. In afara de peluza Nord shi grupul Ultras din Sud, care au cantat, restul stadionului a fost anost shi a intretzinut o atmosfera rushinoasa pentru Ghencea. Shi toate astea din dorintza de pomana a lui Gigi, care a lasat intrarea libera. :rosu: GIGI !!!
Nu mai merg niciodata pe Ghencea cand e intrarea libera. Nu-mi fac decat nervi. :ciocan:


..ce meci tare...probabil a fost blat
Corect. Alba Iulia a invatzat de la violetzii piteshteni. Chiar asha, n-ai vazut cum se fereau din calea Stelishtilor ?! :ciocan: Shi mai zici ca ai vazut multe meciuri la viatza ta.... :happy Degeaba.

tanita
5th December 2004, 21:16
..ce meci tare...probabil a fost blat :D :D :p :p :p :p :D
valabil si pt tine:
CIOCU MIC :degete:
GT :evil:

vladi
5th December 2004, 22:22
alpopa mai lucreaza la simtul umorului :-D

dar de ce injura Zenga pe toata lumea in repriza a doua ? asta nu e gluma, dar nu ma-m prins ce s-a intimplat

P.S. si o veste mai putin buna....sper sa nu fie adevarata


"Impresarul Dumitru Tudor a anuntat că a primit o ofertă de la gruparea Olympiakos Pireu pentru atacantul echipei Steaua, Adrian Neaga.

"După ultima discuţie avută cu Gigi Becali, acesta mi-a spus că Neaga s-ar putea transfera. Am īnţeles că īn seara asta a făcut o partidă bună şi cred că merită un transfer bun şi pentru el", a afirmat Tudor.

Dumitru Tudor a menţionat că singurele discuţii "ceva mai serioase" privind un eventual transfer al lui Neaga sīnt cele de la Olympiakos şi Paris Saint Germain. "Este şi īn Spania e o discuţie, dar nu este ceva foarte serios. Ceva mai serioase sīnt discuţiile cu Paris Saint Germain şi, acum, oferta primită īn deplasarea asta de la Olympiakos", a subliniat impresarul.

viorel 31
6th December 2004, 09:35
Campioana de toamna si SINGURA echipa calificata in primavara europeana pt a doua oara in perioada postdecembrista, si-a demonstrat valoarea in special in repriza secunda cand a executat formatia din Alba Iulia cu un sec 3-0 /hello goluri marca Cristea, Neaga si Dinita. BRAVO BAIETI :ok: tb felicitat si W.Zenga care prin schimbarile efectuate in acest tur de campionat a adus puncte importante echipei. Sarbatorile pt noi, stelistii nu pot fi decat fericite!

HaoTic
6th December 2004, 10:44
Felicitari Stelei pentru acest tur de exceptie. Pacat de iesirea lui Zenga, care indiferent de motivele personale, trebuia sa-si mentina calmul. Incet, incet se transforma si el intr-un mitocan, dupa chipul si asemanarea lui Jiji.