PDA

View Full Version : Antrenorul Rapidului in acest retur



muthantu
30th November 2004, 10:26
Intrebarea... pe mine unul ma streseaza. Chiar vor astia sa-l demita pe Lucescu? eu unul nu sunt de acord. Am avut rezultate slabe in deplasare... corect, am pierdut cu Braila... corect...dar despre meciurile de acasa? meciurile cu Steaua, Dinamo, National, Sportul? Nu cred ca e singurul vinovat pentru esecurile echipei. Si ar trebui lasat macar pana in vara.

Pancone
30th November 2004, 10:29
Nu vor sa-l demita. Continuam cu Razvan

muthantu
30th November 2004, 10:35
Ar fi bine.

rasheedkpenny
3rd December 2004, 09:21
Sa speram ca va ramane Razvan si ca vom avea continuitate, iar echipa va vinvata sa castige si in deplasare! :(

muthantu
3rd December 2004, 09:42
pai astazi se decide toata treaba... vom vedea. cred totusi ca toate au fost numai niste zvonuri umflate si mai tare de presa. astazi ne vom gasi linistea in privinta asta.

rasheedkpenny
3rd December 2004, 18:38
Lucescu jr. ramane pana in vara... cum era normal! :)

Mihai
3rd December 2004, 19:08
Normal ca ramane pana in vara. Doar nu a tampit Copos de tot...

muthantu
6th December 2004, 10:13
Din fericire ai dreptate... nu s-a tampit de tot.

HOINAR
19th February 2005, 13:22
Trebuie lasat sa-si faca treaba. Sunt sigur ca v-a construi o echipa frumoasa asa cum si caracterul sau a fost modelat de parintii lui.

rasheedkpenny
8th March 2005, 11:30
Chiar daca nu mai are legatura cu primul mesaj din acest thread, postez aici informatia cu privire la numirea lui Masius Sumudica pe postul de antrenor secund al lui Razvan Lucescu. Eu cred ca este benefica numirea lui Sumudica ... sa speram ca alaturi de Razvan vor face o treaba buna in acest retur, dar si dupa aceea!