PDA

View Full Version : Bogdan Arges Vintila - prezent la Forum Meeting Onlinesport



vladi
28th November 2004, 15:42
Vineri seara Bogdan ARGES Vintila a acceptat invitatia noastra si a venit la Forum Meeting-ul din Shorley!

Si daca a stat mai bine de patru ore cu noi, speram ca e semn ca s-a simtit bine :)
Pentru ca Bogdan nu este genul de fotbalist cu aere si figuri, unii dintre cei prezenti acolo nici nu si-au dat seama la inceput ca el chiar este "acel" Vintila :)

Pentru cei care or sa ne intrebe ce a discutat cu noi, o sa amintesc cel mai important lucru : Bogdan vrea sa se intoarca la FC Arges si numai la FC Arges :yeah: Sa speram ca cei din conducere or sa profite de ocazie si o sa-l vedem pe Bogdan din nou in Trivale.

Vulturul
28th November 2004, 16:17
Cu adevarat foarte frumos gestul lui Vintila de a fi prezent alaturi de voi... Sa speram ca din retur il vom avea in lot... Cu greu mai gasesti in ziua de azi un portar asa cum este VBA... Daca Argesul ar fi avut jucatori care iubesc culorile alb-violete asa cum o fac Vintila si Coman cu siguranta am fi fost departe!! /hello

VBA
28th November 2004, 22:50
Va multumesc tuturor pentru felul in care am fost primit la intalnirea forumisitilor Onlinesport. Sunt bucuros ca totusi mai exista oameni de caracter, care indiferent de echipa cu care tin pot discuta civilizat toate aspectele din fotbalul romanesc si nu numai. Suporteri adevarati. Respect. :ok:
P.S.Vladi iti multumesc pentru poze. Intre noi fie vorba esti vampir? :D

EDMOND_
28th November 2004, 23:14
VBA, ma bucur ca te-am cunoscut. Ai inca odata urarile noastre de bine, ale suporterilor olteni prezenti la intalnire. Ramane cum am stabilit, miercuri castiga Argesul...dupa 90 de minute ,scor 2-1 sau 3-2.

Sinn Fein
29th November 2004, 09:55
VBA, prezenta exceptionala la meeting, multzumiri de prezenta. Sper sa tzinem legatura si dupa ce semnezi :)) Ah, si inca ceva: n-am uitat de promisiunea pe care mi-ai facut-o :)):))

vladi
29th November 2004, 14:32
P.S.Vladi iti multumesc pentru poze. Intre noi fie vorba esti vampir? :D


Sint, dar nu mai spune la nimeni....nu ai vazut ca nu m-am apropiat toata seara de cei care au mincat cu usturoi?:-)))


pentru poze trebuie sa ii multumim si lui Tudose :yeah: