PDA

View Full Version : Cati morti vor fi la Cupa Mondiala?



Kainsashiki
11th June 2010, 11:18
Cred ca este clar pentru toata lumea ca avem in fata cea mai slaba organizare din istoria turneului final. Au existat deja primele incidente si nu mai e mult pana vor exista rapiri si morti.

Riddler
11th June 2010, 11:20
In orice tara din Africa ar fi fost acelasi deznodamant. Oamenii astia parca sunt de pe alta planeta :mda:

JJ
13th June 2010, 20:25
Trebuie sa fii de-a dreptul tampit ca sa consideri ca in Europa nu se gasea nici un sofer beat care sa omoare un copil intr-un accident, cum s-a intamplat cu nepoata lui Mandela.
Si idiot sa crezi ca Johannesburgul e mai periculos pentru suporterul strain decat favelele din Rio, unde se va desfasura CM peste 4 ani.

Bumbescu
13th June 2010, 20:28
Cred ca este clar pentru toata lumea ca avem in fata cea mai slaba organizare din istoria turneului final. Au existat deja primele incidente si nu mai e mult pana vor exista rapiri si morti.

Se pun la socoteala si aia morti de beti?
Delaparis daca-i beat mort in fata televizorului se pune?:D

nubian
13th June 2010, 21:43
Au fost incidente de genul si in franta cu huliganii englezi sau aia nemti care au omorat un politist, in china la olimpiada un turist a fost omorat dupa doar cateva ore de la inceputul competitiei si tot asa. Dar bineinteles ca acum cu africa de sud rasistii bat mare tam tam pe chestia asta.
Daca era romania jafurile erau de 10 ori mai multe :D

Hingherul
14th June 2010, 00:54
era mai plauzibila intrebarea "cati surzi vor fi...."

Bumbescu
14th June 2010, 12:35
Au fost incidente de genul si in franta cu huliganii englezi sau aia nemti care au omorat un politist, in china la olimpiada un turist a fost omorat dupa doar cateva ore de la inceputul competitiei si tot asa. Dar bineinteles ca acum cu africa de sud rasistii bat mare tam tam pe chestia asta.
Daca era romania jafurile erau de 10 ori mai multe :D

Ce aberatie.....sa compari Romania cu Africa de Sud in privinta infractionalitatii......voi ganditi cand scrieti?

delaparis
14th June 2010, 16:07
Delaparis daca-i beat mort in fata televizorului se pune?:D

Alte bancuri nu mai ai ?
Ma fa curatenie ca s-a cam pus praful :D

Bumbescu
14th June 2010, 20:15
Pai asa e bun vinul, din sticle prafuite.....te pomenesti ca te-ai lasat de baut....atunci de ce naiba mai traiesti?:D

White Shadow
14th June 2010, 20:18
se lasa Delaparis de baut atunci cand o ploua cu covrigi...

Bumbescu
14th June 2010, 20:19
Shadow, cat ai pariat pe Anglia? Cat castigi daca-ti iese?

White Shadow
14th June 2010, 20:21
am pariat 380 lei pe Anglia si 40 euro la misto pe Portugalia.

3230 lei...atat e castigul eventual...

au avut cota 8.50...acum a crescut la 9.50

delaparis
14th June 2010, 20:21
Pai asa e bun vinul, din sticle prafuite.....te pomenesti ca te-ai lasat de baut....atunci de ce naiba mai traiesti?:D
Doua motive ... sa castig bani si sa te banez pt trolling daca mai continui :D

Bumbescu
14th June 2010, 20:21
Cum a auzit de bani, a aparut si parizianul...
S-o fi lasat totusi de baut, o fi in criza......
Shadow, pt tine o sa tin cu Anglia de acum inainte, desi sincer sa fiu sunt slabute sansele.

White Shadow
14th June 2010, 20:29
mersi Bumbescule :yeah:

da, stiu ca sunt slabute sansele dar eu am pariat pe ei mai mult din respect, iubesc spiritul lor de lupta.

Spania, Brazilia si Argentina sunt cotate ca si favorite la castigarea trofeului....puteam sa aleg una din alea 3.

nubian
16th July 2010, 11:08
Doar ce mi-am adus aminte de thread-ul asta, pana la urma cati morti au fost? :)

Hingherul
16th July 2010, 11:19
Doar ce mi-am adus aminte de thread-ul asta, pana la urma cati morti au fost? :)

foarte multi
mai ales dupa finala. cercetarile au confirmat ca cei mai multi morti (DE BETI) erau spanioli. :D

Doctor_Satan
16th July 2010, 12:03
Eu stiu doar de somalezii aia care au fost executati de musulmani pentru ca se uitau la meci.
Si morti de beti au fost destui, mai ales englezii, care au vrut sa uite de necaz.

Elphax
16th July 2010, 15:39
deci cati au fost pana la urma ?

Drator
5th August 2010, 15:39
Si eu sunt curios care e numarul adevarat. Se pare ca nu vom sti nicioadata :P

Adrian81
6th August 2010, 12:56
eu unu nu stiu