PDA

View Full Version : Cl Niculescu la Rapid!



Jhan
2nd July 2003, 09:19
Clubul Dinamo Bucuresti trece prin momente f grele. :( Cei din conducere,in impotenta lor nu au putut si nu pot accepta ca acest club sa fie condus de oameni puternici ,oameni cu "grand cojones"adica Netoiu si Giovanni Becali.Prefera sa se complaca in mediocritate.La un moment dat credeam ca toate sansele de reabilitare au disparut ,insa din ceea ce am citit in aceasta dimineatza din GS,cred ca inca mai sunt sanse ca aceasta grupare sa fie condusa de oameni competenti care vor CU ADEVARAT PERFORMANTA.Razboiul Netoiu&Becali vs Borcea,Badea&co continua.Asta iarna tin minte ca au existat contre dure intre Dinu si Borcea deoarece ultimul era pt subtierea a lotului.Ani de zile Dinamo a luat tot ce a fost mai bun de pe piata transferurilor interne,la momentul respectiv(Mutu,Cernat,Buta,Cl Niculescu,s.a)principalul artizan al acestor transferuri fiind Giovani Becali.Ca suporter nu pot sa sper decat ca cei ce merita si au puterea sa conduca Dinamo ,vor castiga aceasta batalie. :x
Cat despre Cl Niculescu,e cam belea de el fiindca s-a dus la Rapid,pt ca dupa acest an se va intoarce aproape sigur la Dinamo,pt ca Genoa nu va avea bani sa-i plateasca lui Dinamo iar probabil ca atunci va avea soarta lui Danciulescu. :ciocan:

baubau
2nd July 2003, 11:04
Credeam ca e sondaj despre Cl.Niculescu dar vad ca l-ai facut despre conducerea Dinamo...strange!
Eu am votat cu Prunea..pentru ca e mai sufletist si cred ca ar avea tupeu mai mare sa-si sustina si sa-si pastreze jucatorii!

riva
2nd July 2003, 13:26
as fi votat becali, dar l-ai pus alaturi de netoiu care e naspa :) ... lupescu ar fi bun, cu toate ka nu prea stie el despre ce se maninca conducerea unui club si d-estea, dar avem garantia ka el e curat si nu se baga in alte chestii murdare! alaturi de el ar putea fi si prunea

rasheedkpenny
4th July 2003, 10:10
Acesta este un exemplu clar de mesaj postat total aiurea! Titlul e "Cl. Niculescu la RAPID!" si continutul e despre Dinamo. Inteleg eu ca Niculescu a jucat la Dinamo, dar totusi!!! Oricum care este legatura intre titlu si chestionar? Ma depaseste... :(

DRAGOS
4th July 2003, 19:09
Cum zice rasheedkpenny: ce legatura are titlul subiectului cu ce se discuta intre voi??? :( /nope/

ss_L'p
5th July 2003, 12:39
las ca acu avem motive sa vb si dp Dinamo....!cica se intoarce in "Groapa"!

Jhan
5th July 2003, 13:12
:D :D Ca are logica sau nu ,eu am putut constata un lucru interesant.Ca dupa o saptamana in care nu am mai intrat pe net am avut surpriza sa gasesc aici singurele mele 2 subiecte ca fiind ultimele la care se postase.Deci atrag interese.Sper ca toti sa fim multumiti si sanatosi si Dinamo sa devina aceea ce a fost candva si mai mult decat atat.Si dusmanii(stiu ei care) sa fie la fel de patimasi ca asa le sta bine,unor invidiosi ai unei mari echipe DINAMO BUCURESTI. /hello (nu-i ridic la rangul de "rivali" ca nu e cazul).Dar totusi unii din ei(timisorenii)ar putea totusi sa-si vada lungul nasului un pic mai mult pt ca echipa lor inca n-are nici macar 2 ani de divizia A. /nope/ La mai mare!Iar Clau care va fi caine dinnou sa va rupa plasa!Bineasha(sa stai in comfort) :yeah:

FatFrumos
5th July 2003, 16:25
ho jhan ca nu o sa fie cu ciinetoiu inca se decide cind la dinamo cind la rapid nici el nu stie unde va fi.....parca vad ca sare cu Genoa in C :D

inter
7th July 2003, 08:33
se pare ca ajunge in groapa :drak: :drak:

ieppy
7th July 2003, 12:06
Ar fii fost chiar culmea sa ajunga la rapid. Am plecat o saptamana la mare si cand am ajuns inapoi aflu ca Niculescu se duce la Rapid. Nu am crezut atunci si acum sunt fericit ca a revenit la Dinamo acolo unde ii e locul.