PDA

View Full Version : Plushy's best program



SimonaB
31st May 2010, 20:39
Ei da, i-am deschis si lui Plushy thread cu sondaj ca in atatia ani de cariera s-au strans multe programe si e cazul sa il alegem pe cel mai bun/cel mai prost. O sa fie cu multiple choice ca sa nu voteze toata lumea doar Sex Bomb:D:happy. Astept si comentarii (de bine si mai ales de rau:drak::evil:)
Have fun!!!!:ok::lol:

ice_girl
31st May 2010, 21:14
gata am votat:);), bv mie sunt prima care am votat ntr-un poll dedicat lui Plushy:happy:D, daca vede mama cred ca se cruceste.:D

SimonaB
31st May 2010, 21:32
Va fi mandra!!! Sa voteze si mama daca doreste!!!:yes:

ice_girl
1st June 2010, 12:05
Va fi mandra!!! Sa voteze si mama daca doreste!!!:yes:
Clar este!:ok::yes: Ar vota si ea dar este mai complicat pt ca mama nu e prea priceputa in ale calculatorului si probabil va trebui sa ii fac eu cont.

SimonaB
1st June 2010, 12:15
Ha,ha! Atunci sa ne spuna macar ce programe ar alege si le consideram votate!!!! :yes:

ice_girl
1st June 2010, 12:21
Simona, atunci ti le zic tie si le votezi din partea ei: Carmen, Tribute to Nijisky, Moonlight Sonata, Nasul Crazy Bird,Tosca, Sex Bomb, Tango Amore si Je suis malade.:):ok:
Nu ma apuc eu sa-i fac cont ca dupa cine stie, considera astia de pe forum ca am clona:happy si imi sterg si contul meu:yes: asa ca ramane sa votezi tu si pt mama.;)

SimonaB
1st June 2010, 12:26
Plushy e super fericit ca are si el poll!!!!!
http://i49.tinypic.com/rkn81u.gif

iris_for_daria
1st June 2010, 14:19
No hai ca am votat si eu...dar nu pot sa cred inca; Adica na...eu ma rugam sa dea cu fundul de gheata pana nu demult, iar acum sa votez cele mai faine programe, e ceva...ar trebui sa-mi multumeasca data viitoare cand mai vine pe la noi. Am ales, clar, Je suis malade, Crazy bird si Godfather...prima pentru ca pot spune ca e singurul lui program care imi place la nebunie, iar celelalte doua pentru ca m-au impresionat intr-atat incat le-am tinut minte foarte bine si destul de detaliat :D

SimonaB
1st June 2010, 14:35
Simona, atunci ti le zic tie si le votezi din partea ei: Carmen, Tribute to Nijisky, Moonlight Sonata, Nasul Crazy Bird,Tosca, Sex Bomb, Tango Amore si Je suis malade.:):ok:
Nu ma apuc eu sa-i fac cont ca dupa cine stie, considera astia de pe forum ca am clona:happy si imi sterg si contul meu:yes: asa ca ramane sa votezi tu si pt mama.;)

Cum sunt absolut de acord cu alegerile mamei tale voi vota eu pentru ea!:yes::ok:

SimonaB
1st June 2010, 14:40
No hai ca am votat si eu...dar nu pot sa cred inca; Adica na...eu ma rugam sa dea cu fundul de gheata pana nu demult, iar acum sa votez cele mai faine programe, e ceva...ar trebui sa-mi multumeasca data viitoare cand mai vine pe la noi. Am ales, clar, Je suis malade, Crazy bird si Godfather...prima pentru ca pot spune ca e singurul lui program care imi place la nebunie, iar celelalte doua pentru ca m-au impresionat intr-atat incat le-am tinut minte foarte bine si destul de detaliat :D

Ar fi trebuit sa votezi Nijisky sau Moonlight Sonata, ca a dat cu fundul in gheata masiv la astea, mai ales la primul :drak::evil:

innuendo
2nd June 2010, 21:27
am votat mai multe, insa daca ar fi sa aleg doar unul, acela ar fi programul Tribute to Nijisky ;) , este suprem programul.

SimonaB
3rd June 2010, 11:36
am votat mai multe, insa daca ar fi sa aleg doar unul, acela ar fi programul Tribute to Nijisky ;) , este suprem programul.

De aia am pus multiple choice sa nu se voteze doar Nijisky si Sex Bomb!