PDA

View Full Version : Ce ne facem fara Iordanescu si MUTU?



Zapada
23rd November 2004, 16:19
Ce ne facem fara Iordanescu si Mutu?

Iordanescu a plecat(bodeaproste) iar Mutu se face baiat cuminte (spune el) iar noi nu mai avem subiecte de discutie!

Probabil ca o sa ne apucam sa comentam politica cu Iordanescu si cu pasadeul lui de partei?

Mutu a mutit definitiv si ar fi pacat sa-l desteptam in urmatoarele 6 luni.

Asteptam mecul stelistilor si sper sa se lupte si sa invinga precum stramosi lor la Rovine. Aha la Rovine a fost Mircea iar lui Jiji Beeecali-i place Stefan cel Mare. Bine ca nu ia placut Vlad Tepes ca mai sti poate pohtea dupa ceva tepe pentru Vadim si Basescu ca sa scape de concurenta in pragul alegerilor?

Asta ar mai lipsi, un presedinte cu experienta la pazit si muls oi!

Adrian
23rd November 2004, 17:51
In mod sigur ne e mai bine, cel putin fara unul dintre ei (ghici care?).

Zapada
23rd November 2004, 18:45
In mod sigur ne e mai bine, cel putin fara unul dintre ei (ghici care?).


eu zic ca ne e bine fara cei 2 drogati (unul cu cocaina si unul cu politica)

daca vine Piturca la nationala (4 ani selectioner), nu cred ca Mutu mai calca pe la nationala in 4 ani

andreiush
23rd November 2004, 18:54
Lui jiji ii place Mihai Viteazu. Asta a fost cu "pohta"...

Zapada
23rd November 2004, 18:58
Lui jiji ii place Mihai Viteazu. Asta a fost cu "pohta"...


ahhhh si eu care credeam ca Jiji e cu Stefan cel Mare,

Zapada
25th November 2004, 16:14
ce liniste profunda!

Mutu nu mai zice nimic, parca a mutit! mai bine ca orcum spunea numai minciuni!

Iordanescu asteapta alegerile, oare-l mai alege cineva ca nici de politica nu e bun?

Jiji asteapta meciul cu turci azi si cu prietenul Basescu duminica?

corinutza_88
25th November 2004, 16:18
fara iordanescu cantam de bucurie pt totdeauna ! :ok:
si fara mutu plangem cu "lacrimi de crocodil" pentru cateva luni! :D

don_denver
25th November 2004, 17:03
eu zic ca ne vom descurca...sa vedem cine vine in fruntea nationalei...iar jucatori de valoare avem..cel putin..se va intoarce ghionea..care joaca bine la dinamo kiev..ca nu mai e kashketa...

Nicholas
25th November 2004, 18:11
Plecarea lui Iordanescu era de mult asteptata si a dat dumnezeu si a plecat si distrusul ala, ii pasa de nationala cum imi pasa mie de portia de mancare a chinezilor.
Pe de alta parte lui Mutu ii prinde bine pauza asta, poate ii vine mintea la cap.

Fortza Steaua, sa bagi frica in turcaletzi si sa invete sa respecte echipele romanesti, chiar mai mult sa se teama de ele.

gigel_bucur
25th November 2004, 18:27
ahhhh si eu care credeam ca Jiji e cu Stefan cel Mare,
tu crezi ca el face vreo diferenta intre ei???

Pe de alta parte lui Mutu ii prinde bine pauza asta, poate ii vine mintea la cap
care minte? de unde cap?

Zapada
25th November 2004, 18:43
gigele
eu cred ca Jiji se vrea viteaz ca Stefan cel Mare, dar pentru ca ia placut de olteanul Hamza Pele (care juca rolul in filmul Mihai Viteazul) pohteste sa fie Mihai Viteazul cel Mare

gianni
26th November 2004, 19:40
Ne facem bine fara astia doi :) :yeah:

Zapada
28th November 2004, 15:28
ar fi de pomina daca caschetarul general (facut la apelul de seara) va pierde si in alegeri dar nu cred deoarece se alege partidul iar daca el e primul pe lista intra fara discutii.

OwenSkeet
28th November 2004, 16:22
O sa jucam fara ei..si cred ca se va face o treaba mai buna fara pui si pt Mutu o sa gasesasca inlocuitor pna apare.

Heath Scumm
29th November 2004, 00:29
Ce ne facem? Ce ne facem?
Cred ca nu putem sa ne confruntam cu un esec mai mare decat cel la care ne asteptam acum.
Mai simplu spus ... n-are cum sa fie mai rau ... nu se stie daca poate fi mai bine...macar se incearca!

OFF TOPIC dar important (nu trebuie sters, nu domnule!) ...
Imi place avatarul de Remember a lui Gigel Bucur :rolleyes: ... are acel "nu stiu ce!"

ricomuerte
29th November 2004, 01:09
Castigam...daca vine Piturca!!

Zapada
29th November 2004, 16:48
Cu Piturca antrenor la nationala nu-l mai vedem pe MUTU printre titulari in urmatorii 2-3 ani chiar daca joaca la Juventus.

vasile314tzurka
29th November 2004, 16:51
speram...

lupiduph
30th November 2004, 11:48
ar fi super ...ne-am cam saturat de aerele lu Mutulika .........

Zapada
30th November 2004, 13:14
haha
Iordanescu nu e bun nici de senator, la arabi cu el sa antreneze pe nisipurile miscatoare

Ziarul "Evenimentul zilei" a relatat astazi intr-un amplu reportaj ca Anghel Iordanescu a pierdut lupta pentru un post de senator din partea judetului Ilfov. Generalul ar fi devenit senator numai in cazul in care PSD+PUR ar fi obtinut peste 70% din voturile ilfovenilor.
Dumitru Dragomir si-a prelungit cu patru ani prezenta in Camera Deputatilor. Intrebat daca stie ca Iordanescu n-a iesit senator, acesta a raspuns: "Cum, nu e senator? Incredibil! Saracu', a luat plasa si cu fotbalul si cu politica. S-a increzut prea tare in sondaje".


Poate ca i se face lui Caposu mila de el si-l ia antrenor la Rapid daca tot vrea sa-l schimbe pe Lucescu junior!

vasile314tzurka
30th November 2004, 16:51
nu-l plinge ca putem sa-i dam noi cornul si laptele sa aiba de un' sa suga:)

gigel_bucur
30th November 2004, 19:03
cred ca era la misto intrebarea, nu? fara Mutu si Caşketă n-o sa mai fuga astia din cantonament, Pitzurca o avea el baiurile lui, dar nu permite indisciplina a la "liniutza".
Iordanecsu s-a vazut ca pana si pt. un partid de "talia" pesededului este a 5-a caşketă la căruţă. ma bucur din suflet pt. el, chiar daca pe el l-a durut la "başcă" de ce-am simtit io in ultimii 6 ani, tu-i caşketa ma-sii:ciocan:

Vietnam
30th November 2004, 19:12
Pai ce sa facem ( raspunzand la intrebarea threadului) ... ne calificam ca alta solutie nu avem! :ok:

gigel_bucur
30th November 2004, 19:20
Vietnam, corect:) o tinem in linie dreapta:)
Piturca e 10 clase peste caşketă, de fapt, cine nu e?

Zapada
1st December 2004, 11:39
Vietnam, corect:) o tinem in linie dreapta:)
Piturca e 10 clase peste caşketă, de fapt, cine nu e?


crezi ca are caskaeta vreo clasa?
probabil ca toate-s facute la ff sau la seral ca si gradul de ganeral

Zapada
4th December 2004, 15:11
Avem noroc ca Mutu mai fece cite o prostie (macar una pe saptamana) si ne scoate din amorteala pina la primavara:

Mutu, la un pas de accident
Vineri dupa-amiaza, in jurul orei 16.00, BMW-ul negru cu numarul de inmatriculare B 1978, fortand o depasire neregulamentara, a fost la un pas de a se lovi de un tramvai care venea din sens opus pe bulevardul Corneliu Coposu.


Daca de Mutu nu scapam asa usor, nu stiu ce ne facem fara Iordanescu deoarece si ultima sansa de a mai ramane in colimatorul presei a disparut, devenind un neica nimeni:


Iordanescu a ramas cu buza umflata
Anghel Iordanescu este ca si iesit la pensie. Dupa ce a ramas somer, concediat de la echipa nationala, Generalu' a aflat vineri oficial ca nu va intra in Parlament. Numai un candidat la PSD a prins un loc in Ilfov, iar Iordanescu, aflat al doilea pe lista PSD, a ramas pe dinafara. :degete:

minudoru
4th December 2004, 15:28
Ne calificam la mondiale!!!

N0_NaM3
12th December 2004, 01:56
Corect...!...cu Puiu nu aveam nici o shansa ...era foarte depashit...shi acum mi`e sa cred ca a fost cel mai bun antrenor al secolului trecut...

ADelPiero
12th December 2004, 16:41
Cu ocazia aceasta, ne putem califica si noi :evil:

Zapada
12th December 2004, 18:15
se pare ca Iordanescu se face chinez (se pare ca primeste sa antreneze) iar Mutu se face menachin (prezentator de moda) ca acolo nu-l mai testeaza nimeni sa vade ce prafuri foloseste si nici nu mai trebuie sa alerge de nebun pe terenul de fotbal

Mariusmadmax
17th December 2004, 18:53
daca avem noroc sa se mai loveasca si Chivu , atunci sigur mergem la turneul final !!!

Mihai
17th December 2004, 20:01
O sa ne fie bine fara Iordanescu! Cat despre Mutu, daca joaca restul la MAXIM se poate acoperi lipsa talentului sau!

CosminS
19th December 2004, 18:36
Nu mai voia sa plece odata Iordanescu asta.Ce a facut in Armenia ca aveam destui jucatori mai buni decat acel 11, Mitea spre exemplu nu l-a putut baga si mai sunt si alti.Cat despre MUTU sa zica mersi ca a luat numa' 7 luni.Ne vom descurca foarte bine fara ei.

Sasuke Uchiha
19th December 2004, 18:41
fara iordanescu..ne calificam :D
fara Mutu.......?????????????????

CosminS
19th December 2004, 19:49
Da si fara MUTU

Marquise MGP
19th December 2004, 19:59
o sa avem si noi ceva sanse de calificare fara specimenele astea doua

Mariusmadmax
19th December 2004, 20:58
Era o vreme cand Nationala era alintata ca fiind "echipa lui Mutu si Chivu" , acum ceva scurta vreme le ziceam - satui de betivi , drogati , indolenti , fitisti etc - "echipa stupefiantilor" ...
Sper ca se va renunta si la panarama de Chivu !!!

Cand imnul National se canta Chivu se scarpina in fund si facea glume cu Lobont ... alt vierme !!!
NESIMTITII !!!!

In 1989 cand Romania invingea pe Danemarca cu 3-1 , componentii NATIONALEI ROMANIEI aveau lacrimi in ochi la intonarea imnului ...
CINSTE LOR !!!!

aceasta paralela am facut-o cu sugerandu-va si starea de spirit si de abordare a meciului :
pentru primii : indolenta , lipsa de chef , atentie sa nu se murdareasca sau _ doamne fereste - sa nu se accidenteze cu gandul la echipa de club etc
pentru cei din urma : suflet , dorinta de a muri cu adversarul de gat pentru triumful tricolorilor , atitudine etc

Zapada
20th December 2004, 16:53
se pare ca totusi Iordanescu ajunge senator, pacat!
am citit prin prosp. de azi!

Ozzy
20th December 2004, 17:30
Bai da' periculosi mai sunteti...Cate puncte avem acum? Si cate aveam daca nu juca Mutu? :ciocan: :ciocan:

CosminS
20th December 2004, 17:46
Bai da n-ai vazut si cu Mutu asta :
-cand juca bine la Parma nu o facea la nationala
-cand juca la nationala nu juca la Chelsea
A avut omu noroc dar norocu nu tine mult.

Zapada
27th December 2004, 12:08
daca-l credem pe Peter Kay, Mutu se face baiat cuminte!

Oare stie el englezul ce inventiv e romanul pina-si atinge scopul?

Mutu e baiat istet si-l va pacali pe kay fara probleme, dar mai ramine sa vedem daca Mutu-si schimba si caracterul?

Lary
29th December 2004, 15:10
ne calificam !
sigur mergem mai bine

Gonzo
30th December 2004, 01:15
lary eu nu cred ca ne calificam, deja e stricata toata campania :mda:

ady_azzuro
30th December 2004, 01:22
Ba ne calificam mai mult ca sigur! A venit Piti antrenor si sunt sigur ca va redresa corabia tricolorilor! :ok:

inter
30th December 2004, 01:31
ne calificam ... ca a venit Piti!

Gonzo
30th December 2004, 01:49
nu stiu cat rezista si piti asta, poate pleaca si el :D

ady_azzuro
30th December 2004, 01:51
Poate nu pleaca, are potential!

inter
30th December 2004, 01:55
si vine Hagi..................

Gonzo
30th December 2004, 02:16
nu eu il vreau pe lucescu

R9
31st December 2004, 15:58
Piturca rezista doar daca ne calificam la mundial.
Si dupa Piturca,cel mai potrivit este Hagi.

P.S.:La multi ani!

cip_81
1st January 2005, 17:45
Hagi...sa stea dracului la Galata.In urma cu 3 ani ne-a aratat cat de incompetent este.A avut cea mai usoara misiune dintre toti antrenorii din ultimii ani....sa elimine Slovenia la baraj si nu a fost in stare.Venit din iarba direct pe banca se credea mare antrenor la vremea aia.Deocamdata,in ale antrenoratului,performantele lui sunt nule.

jhon_goodboy
2nd January 2005, 00:44
Aveam mare nevoie de Mutu pentru a conduce nationala pe un drum ascendent al calificarii la mondialul din Germania,dar constiinta l-a indemnat pe o cale gresita ce l-a costat absenta din primele meciuri ale echipei Romaniei
din 2005 printre care si cel cu Olanda de acasa unde aveam nevoie de el.
Iordanescu a plecat pentru ca asa au vrut suporterii nationalei si datorita faptului ca a crezut ca va face un bine prin plecarea lui demonstrand cum a facut-o de atatea ori ca iubeste Romania foarte mult.
Generalul are sanse de a reveni in functia de selectioner intr-un viitor mai apropiat pentru acolo ii este locul cel mai potrivit. :rolleyes:

Mariusmadmax
8th January 2005, 10:28
S-ar putea ca fara cele doua panarame + Chivu , Lobont , Pancu , Soava etc sa ne calificam ...
Erau oameni care faceau "atmosfera" pe invers ...

Zapada
14th January 2005, 12:02
Aveam mare nevoie de Mutu pentru a conduce nationala pe un drum ascendent al calificarii la mondialul din Germania,dar constiinta l-a indemnat pe o cale gresita ce l-a costat absenta din primele meciuri ale echipei Romaniei
din 2005 printre care si cel cu Olanda de acasa unde aveam nevoie de el.
Iordanescu a plecat pentru ca asa au vrut suporterii nationalei si datorita faptului ca a crezut ca va face un bine prin plecarea lui demonstrand cum a facut-o de atatea ori ca iubeste Romania foarte mult.
Generalul are sanse de a reveni in functia de selectioner intr-un viitor mai apropiat pentru acolo ii este locul cel mai potrivit. :rolleyes:


hai bai fi serios!
scrii aici despre Iordanescu de parca ai fi nevasta lui!
se vede ca nu te pricepi la fotbal dar se explica (ca nevasta).

Mutu a terminat cu nationala daca nu pentru tot anul 2005 macar pemtru primele 7-9 luni

CosminS
14th January 2005, 20:15
De ce aveam nevoie de MUTU ca sa-i invete si pe ceilalti cum se trage pe nas???
Iordanescu da aveam nevoie de el.HA HA HA!!!!De ce draq aveam nevoie de el????

Thanya
15th January 2005, 19:17
Oooo.....s-a luat apa?
Pai avem nevoie de un atacant bun...iar Mutu este un atacant destul de bun(excluzand ultima perioada).

Mariusmadmax
16th January 2005, 16:05
Craioveanu este mai bun decat el :D

Thanya
16th January 2005, 22:26
O fi....da` nu este ma titrat... :)

Sasuke Uchiha
17th January 2005, 14:59
sper sa revina craioveanu la nationala,joaca in cel mai bun campionat,joaca titular la o echipa regulara si joaca bine,perfect pt nationala

Thanya
17th January 2005, 19:34
Dap...asha e.E considerat mai bun decat Torres

Mariusmadmax
22nd January 2005, 19:22
"Craioveanu nu vine la Nationala" - Piturca
are 37 de ani , vorbesc des cu el la telefon , suntem prieteni , dar nu va veni ... convocarea a venit cam tarziu !!!

Zapada
22nd January 2005, 20:53
fi serios marius.
vrei sa te credem ca esti prieten cu Craioveanu si vorbesti cu el des la telefon, iar mai devreme elogiai echipa militienilor!

Pai ce Craioveanu se inprieteneste cu un suporter al cainilor dinamovisti?

ADY19
23rd January 2005, 14:35
Ce a scris Marius este luat din Gsp daca nu ma insel.:lol:

fia
23rd January 2005, 14:58
UIte ca incet incet threadul nu mai e de actualitate... Iordanescu e deja uitat, iar mutu mai are doar cateva luni si revine...
Abia astept sa vad primul meci al Nationaleui cu Piturca. Sunt chiar curios daca se va cunoaste vreo diferenta in jocul echipei.

Mariusmadmax
23rd January 2005, 16:13
Ce a scris Marius este luat din Gsp daca nu ma insel.:lol:
Piturca - era afirmatia lui !

dan-dan
24th January 2005, 10:39
Cum ce ne facem?!!!!
Fara Iordanescu avem sanse sa ne calificam.
Iar fara Mutu avem sanse sa ne crestem copii in liniste, departe de ceea ce se numeste "moartea alba". De ce? Ex. fiul meu ( in virsta de 8 ani) era fan Mutu iar cind a izbucnit scandalul numai eu stiu cum am dres-o cu intrebarile de genul: cei aia cocaina? sau ce-ti face cocaina?, etc... Asa ca mai bine : fara Mutu.

Zapada
24th January 2005, 18:53
Piturca - era afirmatia lui !


pai si nu puteai sa scrii asa de la inceput ca sa nu cred eu si altii ca tu esti prieTen si vorbesti des la telefon cu Craioveanu?

Mihai
24th January 2005, 19:02
Pai si dupa aia vrei sa i se duca mitul de copy/paste te rog frumos...

Zapada
4th February 2005, 18:59
auzi ce gluma, Iordanescu la Panatinaicos!
pai ce face Panatinaicos cu "epava ruginita" Iordanescu ca nu e bun de nimic?
poate doar sa-i calugareasca si pe aia cu antifotbalul specific

Ar trebui sa i se interzica sa mai antreneze in strainatate deoarece ne va face de rusine!

andreiush
4th February 2005, 22:47
Stai calm zapada. Iordanescu e a doua optiune pentru greci, deci nu prinde el asa ceva:lol:

Zapada
5th February 2005, 15:33
a doua obtiune!
Iordanescu nu merita nici macar a noua optiune!
ar trebui sa i se ridice licenta de antrenor pentru div. A si strainatate

dan-dan
5th February 2005, 17:51
Grecii cum-necum sunt totusi Campioni Europeni, si cred ca nu au nevoie de looser-i.

Asa ca Iordanescu va fi mereu a doua solutie ( dar a doua - dupa cei de pe lista) :no:

Zapada
16th February 2005, 20:56
Mutu a iesit
Adrian Mutu a iesit astazi de la clinica de dezintoxicare "Sporting Chance". Mutu a declarat ca i-a ajutat internarea, avand timp sa se gandeasca la ce a facut si ce are de facut, a citit si a mediatat.


de aceea nu am mai auzit nimic in ultimul timp de acest toxicoman!

acum iar o sa-si arate colti si fitzele

Thanya
18th February 2005, 20:49
Aaaa....acum inteleg de ce-ti sta tie Mutu in gat!....Anti Dinamo?
Pana acum credeam ca e altceva!

Zapada
19th February 2005, 21:42
pai tocmai acum ai vazut asta Tanya desi era scris cu rosu de foarte mult timp!

vlad1607
20th February 2005, 16:39
pt Zapada ar fi bun Balaci la echipa nationala iar echipa sa cuprinda doar oltenashi :degete:

Zapada
1st March 2005, 22:40
hahaha, Iordanescu cel credul si religios are o amanta blonda si foarte tinara.
am vazut azi la OTV iar mine apare poza amantei si prin ziare.

oare de aceea diavolul a fost de partea noastra si nu ne-am calificat in acel meci cu Danemarca?

Mihai
1st March 2005, 22:43
Pai d-aia s-a suparat si Doamne Doamne!!! Dadea Nea Cashketa cu botu pe icoane inainte de meci, si inainte el preacurvea cu boticul lui de general! RUSINE...

Zapada
2nd March 2005, 18:59
azi am ajuns la concluzia ca blonda focoasa nu era amanta generalului kascheta (facut la apelul de seara), ci era doar o prostituata de lux pe care o folosea si el macar data pe luna, contracost.
se zvoneste ca Mutu i-ar fi facut legatura cu prostituata.

acum ne dam seama ce bine e fara drogatii astia la nationala

Thanya
2nd March 2005, 21:05
Pai era normal sa aiba shi Mutu legatura cu asta...nu?Cred ca ai coshmaruri cu el!

diablo20
2nd March 2005, 23:06
mai multe detalii despre fetita generalului :headbang: /hello :

http://www.atac-online.ro/archive/2005/martie/01/12.php

Zapada
3rd March 2005, 13:40
orce e posibil Tanya
Mutu avea bani si ia dat si sefului (caschete de general) o prostituata ca sa se puna bine cu el.

orcum amanta, sau prostituata de lux, era tinara si frumoasa si trebuia platita bine

Zapada
4th March 2005, 11:02
si eu care credeam ca am scapat de Iordanescu, acum se ingroase treaba!

din GSP

Soţia lui Puiu vrea divorţ!
Valeria Iordănescu ştia despre aventurile soţului său cu femei mult mai tinere. Astăzi, respectiva publicaţie anunţă că Monica Neacşu, blonda īn vīrstă de 25 de ani, a fost şi la Erevan, la celebrul meci Armenia - Romānia (1-1), care a dus la demisia lui Puiu!. Vara trecută, cīnd a plecat la Euro 2004, Iordănescu a mers cu Valeria. Cīnd a plecat după pături libaneze la Londra, Puiu Iordănescu s-a īntīlnit cu Monica Neacşu (dreapta)

Thanya
4th March 2005, 21:32
Trebuie sa ma uit la poza din dreapta?

Zapada
6th March 2005, 20:55
eu cred ca Iordanescu selecta la nationala doar jucatori noi si la fiecare meci altii ca sa nu-i cunoasca amanta (prostituata de lux) pe care o plimba cu nationala mai peste tot!

saracul zapacit!

CoolRain
8th March 2005, 12:50
whatever... bine ca am scapat de el!

Zapada
8th March 2005, 14:11
stie careva daca nevasta a bagat divortul?
se zvoneste ca nevasta vrea jumate din avere si trebuie sa vanda casa deoarece gagicarul cascheta nu are bani sa-i plateasca partea ei

se mai zvoneste ca el nu mai are bani si trebuie sa vanda din bunurile imobiliare!

Mariusmadmax
13th March 2005, 09:49
bine ca am scapat de panarame !!!
:happy

Zapada
10th April 2005, 17:26
ce se mai aude de Iordanescu, a semnat cu arabi, se muta acolo cu amanta (nevaste nu-l mai urmeaza), sau se da la camile?

Thanya
14th April 2005, 20:53
Asha se auzea acum cateva saptamani....in ultima vreme nu am mai auzit nik!

dan-dan
15th April 2005, 16:35
ce se mai aude de Iordanescu, a semnat cu arabi, se muta acolo cu amanta (nevaste nu-l mai urmeaza), sau se da la camile?

Poate trece la mahomedanism, si isi ia cu el si nevasta si amanta, si vreo doua camile (e fff potent omul!!) :ok:

Zapada
19th April 2005, 10:54
Unii dintre admiratorii lui Mutulica visau o reintregire a familiei.
Intoxicatul era chiar foarte increzator ca-si recapata fosta nevasta o data cu reintrarea pe terenul de fotbal, dar iata ce spune Alexandra in propsortul de azi.

Repet, nu vreau că comentez relaţia mea cu Adrian. Dar ca să nu mai fie speculaţii şi să pun punct la toate prostiile, fac o precizare clară: eu şi Adrian nu mai sīntem īmpreună! Şi nici nu s-a mai pus vreodată problema să ne recăsătorim. Este un capitol īncheiat din viaţa mea. DEFINITIV!


Era normal sa nu-l mai vrea din moment ce ia se da in filme cu unii dintre cei mai frumosi barbati din Italia si are o cariere lunga in fata, iar el Mutu va mai juca fotbal 5-6 ani probabil la un nivel mai scazut ca acum 2 ani.

Thanya
19th April 2005, 22:46
Saptamana aceasta pare a fi una decisiva pentru atacantul roman Adrian Mutu si viitorul sau la clubul Juventus Torino.Comisia de apel a Ligii engleze de fotbal urmeaza sa dea verdictul in cazul recursului inaintat de clubul Chelsea Londra, care solicita 12 milioane de euro din partea internationalului roman, caruia i-a reziliat contractul anul trecut.