PDA

View Full Version : Studiu de piata pe teme sportive. Participati si castigati bani



Vadim
26th May 2010, 19:13
Participati ACUM la studiul nostru online pe teme sportive, completati un chestionar de 10 minute si castigati bani printr-un click aici! (http://mail.mercury.ro/redirect/)

Daca vreti sa va spuneti parerea, sa fiti siguri ca cineva o si asculta, si sa castigati si bani in acelasi timp, ati ajuns in locul potrivit !

Devenind membru al comunitatii eXPRIM (http://www.exprim.ro/), veti fi invitat periodic sa participati ši la alte la studii de piata pe teme diverse, acumuland puncte ce pot fi transformate in bani.

Va multumim,
Echipa Mercury Research

http://www.onlinesport.ro/uploads/images/2010/Mercury_Research.png

Vadim
31st May 2010, 16:32
Update: Pentru un studiu completat in intregime se castiga suma de 20 de lei oferita de organizatorii sondajului.

Celso
31st May 2010, 16:46
deci eu l-am completat degeaba:D

exprim.ro
31st May 2010, 17:27
Daca imi permiteti sa intervin:

Nu Celso, nu ai completat chestionarul degeaba. Aceste reguli erau valabile inca de la inceputul campaniei (sondajului): Pentru orice chestionar completat pana la sfarsit, veti primi 20RON prin mandat postal, fara tragere la sorti.

Postul de mai sus este doar o precizare, pentru a fi mai clar pentru toata lumea.

Multumesc si spor la completat!

TeBat
31st May 2010, 17:37
Desi am completat chestionarul si mi-am facut si cont, la puncte acumulate imi apare "0".

relansat
31st May 2010, 17:52
HA HA HA

Va multumesc pentru interes, precum si pentru completarea studiului!

La sfarsitul perioadei de desfarurare a acestui studiu, veti fi contactat prin intermediul adresei de mail furnizate, si vi se va vor cere datele necesare pentru trimiterea banilor prin mandat postal (adresa, nume etc)

O zi buna,
Alexandru

exprim.ro
31st May 2010, 18:06
Nu inteleg de ce 'HA HA HA'. MI-ati scris si pe adresa oficiala si ati primit raspuns.

Intr-adevar, in aproximativ o saptamana, cand perioada acordata acestui studiu va lua sfarsit, veti fi contactati prin intermediula adresei de email furnizata la inregistrare, si vi se vor cere cateva date (adresa si nume complet) pentru ca banii sa fie furnizati prin mandat postal.

Administratorul acestui Site si Forum poate sa va confirme ca este un studiu serios, platit, si ne vom onora toate datoriile.

condreacata - suma (punctele) va aparea la terminarea perioadei alocata studiului.

Va multumesc pentru interes!

Celso
31st May 2010, 18:45
intentiile voastre sunt laudabile, dar eu nu ma complic pt 20 de lei, considerati ca am completat studiul pt bunul mers al pariurirlor legale pe net:D

stefanello
31st May 2010, 21:38
Exprim.ro e insider la vreo casA?

exprim.ro
31st May 2010, 21:59
Nu, comunitatea eXPRIM face parte din Mercury Research, cea mai mare companie independenta de cercetare de piata din Romania.

Pentru mai multe detalii, accesati : www.mercury.ro si www.exprim.ro

Va multumim pentru interes.

exprim.ro
1st June 2010, 10:51
Si inca o precizare, daca imi este permis: Acest studiu nu este comandat de vreo casa de pariuri sau agentie.

stefanello
1st June 2010, 11:56
Pare comandat de Sportingbet...

exprim.ro
1st June 2010, 12:25
Pare comandat de Sportingbet...

Va asigur ca nu este asa.
Daca era cazul, precizam ca studiul este comandat de o casa sau agentie de pariuri din Romania, dar nu este asa.

stefanello
1st June 2010, 15:12
La mine se repetau niste intrebari cu Sportingbet...nush la ceilalti

exprim.ro
1st June 2010, 15:15
La mine se repetau niste intrebari cu Sportingbet...nush la ceilalti

Da, pentru ca acest chestionar este scriptat in functie de raspunsurile Dvs.

Un exemplu ar fi: daca ati raspuns ca ati auzit despre firma x, si ca pariati la firma x si y, urmatoarele intrebari se vor axa pe firmele x si y, lasand deoparte restul firmelor din baza de date. De aceea intrebarile referitoare la acea casa de pariuri au fost mai numeroase.

Multumesc pentru interesul aratat!

Aurel.D
1st June 2010, 16:27
Ma, dar ce carcotasi sunteti..:) Daca vreti si aveti timp sa completati, completati si gata...

Celso
1st June 2010, 16:58
asa am aflat si care este casa favorita a lui stefanello:D

stefanello
1st June 2010, 23:56
Nu, tocmai d-aia zic. Pentru mine Betfair e clar cea mai buna casa. Iar daca corelezi cu cotele de la Bet365, Pinnacle, SBOBet si Mozzart sigur faci profit :)

JoeDirt
2nd June 2010, 10:11
Am completat si eu, chiar sunt curios :D

exprim.ro
2nd June 2010, 10:23
Va multumesc tuturor!

Vadim
2nd June 2010, 17:30
Sondajul este inchis, s-au strans datele si numarul dorit de raspunsri mai repede deact se astepta.

Mercury Research astepta pana vineri (perioada alocata studiului), apoi va continua cu prelucrarea datelor, si undeva inspre saptamana viitoare se incepe contactarea respondentilor pentru alegerea metodei de plata (mandat postal, voucher eMAG sau direct in comunitatea eXPRIM - la 100RON prin PayPal).

Multumim tuturor.

ciorbicafaristu
2nd June 2010, 17:53
din echipa asta face parte si vadim? ca daca da, saptamana viitoare poate insemna peste 2 ani (in cel mai fericit caz):D

stefanello
2nd June 2010, 19:12
Ce ai mah cu Vadim?

ciorbicafaristu
2nd June 2010, 21:37
nimic

Neinfrantu
6th August 2010, 12:57
aham...si cat dureaza sa-l completam...2 ore? :))

stefanello
6th August 2010, 15:35
Apropo...voua v-au dat aia 20 Lei?

jarod
6th August 2010, 22:20
Mie nu... desi le-am dat mail si mi-au raspuns ca se rezolva in cel mai scurt timp, iar de atunci a trecut mai mult de o luna... :D