PDA

View Full Version : Olaroiu vrea un stelist de 6 milioane de euro



Kainsashiki
28th May 2010, 16:59
Antrenorul echipei Al-Sadd din Qatar, Cosmin Olaroiu, s-a aflat vineri la resedinta lui Gigi Becali pentru a negocia transferul unui jucator pe care ros-albastrii l-au evaluat la 6 milioane de euro.

Cine crezi ca este jucatorul respectiv?

TheIceMan
28th May 2010, 17:06
trebuiea sa adaugi ultima optiune de vot 'all of above' si cred ca aia as fi votat :ok:

m8k
28th May 2010, 17:10
Mutati-l dracului la voi in ograda acest tread! Discutati acolo toate idioteniile ce credeti ca sunt adevarate!
Suporterii campioanei nu sunt interesati de basme!:lol:

Nightwish
28th May 2010, 17:35
Exista un topic rezervat transferurilor, deschis tocmai pentru a nu exista mai multe threaduri pe subiectul asta pe intern. Rog un moderator sa lipeasca cele 2 topice sau sa-l mute pe asta pe suporter steaua.

VILLARREAL
28th May 2010, 17:39
Nu exista jucator la Steaua care sa coste atat, dar oricum pentru arabi 6 milioane e o nimica toata.

El Pistolero
28th May 2010, 17:48
6 mil nu valoreaza tot lotul Stelei.

Roddicted
28th May 2010, 17:58
Mutati-l dracului la voi in ograda acest tread! Discutati acolo toate idioteniile ce credeti ca sunt adevarate!
Suporterii campioanei nu sunt interesati de basme!:lol:


SALVATI ROMANIA DE UNGURI :rosu:

Lexus.
28th May 2010, 18:02
6 millioane de euro:cry: in pret este inclus si cimitirul ghencea? ca pe toti jucatorii la un loc probabil ca o oferta rezonabila ar fi 6 millioane de lei...vechi:happy

Datenshi
28th May 2010, 18:03
A-ROD, daca mai vad prostii de-astea cu unguri, tigani, africani, jidani etc. scrise fara nicio legatura cu discutia, vei avea 1 zi sau mai multe de ban, ca sa te racoresti. Considera ca este ultimul avertisment.

m8k
28th May 2010, 18:09
6 mil nu valoreaza tot lotul Stelei.

Cu argaseala si gigi cred ca e pe aproape!:D
Cand Napoli se stramba sa dea 4 milioane pe Traore, tare prost trebuie sa fie arabul ala care poate fii fraieril de oier si complicele lui Olaroiu!

Roddicted
28th May 2010, 18:11
Nu veti avea niciodata un jucator de valoarea si caracterul lui ala de 6 mil.Voi aveti doar mercenari de 2 lei

delaoltenia
28th May 2010, 18:13
Antrenorul echipei Al-Sadd din Qatar, Cosmin Olaroiu, s-a aflat vineri la resedinta lui Gigi Becali pentru a negocia transferul unui jucator pe care ros-albastrii l-au evaluat la 6 milioane de euro.

Cine crezi ca este jucatorul respectiv?

Cine crezi ca face 6 milioane la Steaua????!!!!!:happy:happy

m8k
28th May 2010, 18:14
Imbecilule de ardelean, nu veti avea niciodata un jucator de valoarea si caracterul lui ala de 6 mil.Voi aveti doar mercenari de 2 lei

Vad ca ma provoci fara sa fii luat in seama! Salutare din Ardeal! :ok:

Roddicted
28th May 2010, 18:15
Vad ca ma provoci fara sa fii luat in seama! Salutare din Ardeal! :ok:

baga ignore.Eu continui sa _|_ alora ca tine :rosu:

Kainsashiki
28th May 2010, 18:20
ala care a mutat threadul e un cretin

Datenshi
28th May 2010, 18:21
Multumesc, dar parca se discutase sa fie un singur thread de transferuri.

delaoltenia
28th May 2010, 18:24
Multumesc, dar parca se discutase sa fie un singur thread de transferuri.
Bre,daca matale ai facut combinatia,la ce ai mai adaugat pollul?
Trece-l pe suporter Steaua,se potriveste mai bine...multumesc anticipat!! :D

m8k
28th May 2010, 18:27
ala care a mutat threadul e un cretin

Acum sincer, tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva aberatiile oierului in afara de stelisti? Au apus zilele in care tot ce zicea oierul erau interesante! Nici daca isi vinde vreo oaie cu 10 milioane nu e interesant!:ok:

Lexus.
28th May 2010, 19:07
Acum sincer, tu chiar crezi ca intereseaza pe cineva aberatiile oierului in afara de stelisti? Au apus zilele in care tot ce zicea oierul erau interesante! Nici daca isi vinde vreo oaie cu 10 milioane nu e interesant!:ok:
Pai e clara treaba:


"El (n.r. - Cosmin Olăroiu) a venit mai mult să mă vadă pe mine. Era însoțit și de un prieten de-al lui, impresar. Am stat și am discutat. După, le-am spus că masa costă 100.000 de euro. Am stat, am negociat, nu conteaza pentru ce, nu s-a realizat. Nu puteam să fac așa, ei vorbeau de un jucător care în viziunea mea costă 5-6 milioane de euro. Nu o să plece", a spus Becali.
Acum cred ca a inteles toata lumea (mai putin ghencistii=suporterii celui mai mare stelist al tarii, nea jiji) daca masa a costat 100,000 euro:happy...respectand proportile gogomaniilor debitate de cel mai mare stelist al tarii si valoarea jucatorului este de 6 millioane:cry:

zebe
28th May 2010, 19:12
ala care a mutat threadul e un cretin

Da' care-i problema?

Radu
28th May 2010, 19:37
Un banc pentru m8k...:D
Un ungur la magazin:

-Biscuiti este?

-Nu ,,este', ,,sunt'.

-Da rahat sunt?

-Da, esti!

Denis
28th May 2010, 19:48
Mda, se pare ca deja considerati ca asta-i un thd facut pentru Steaua. Daca tot considerati asta va fi mutat pe sectiune corespunzatoare.

Ebbe04
28th May 2010, 21:19
Banel Nicolita.... :yes: Nu serios acuma: Nu prea cred eu in asta :no: Dupa mine este din nou fantazia lui Becali, care il vede pe Stancu in 5 ani la INter cu o valuare de peste 20 Mio. €.... Dar 6 Mio. nu merita nici unul de la Steaua actual. Poate 4 jucatori ar ajunge la aceasta suma!

Nightwish
28th May 2010, 22:19
Auzi, nu mutati careva si threadul pinguinilor de pe Diverse undeva pe suporter steaua? Scriem 2 pagini despre transferuri la toate echipele si ajunge pe suporter Steaua :headbang:

delaoltenia
28th May 2010, 22:39
Aici ce sa mai scriu,sau unde sa ma hotarasc. :D

delaoltenia
28th May 2010, 22:42
Mda, se pare ca deja considerati ca asta-i un thd facut pentru Steaua. Daca tot considerati asta va fi mutat pe sectiune corespunzatoare.
Denis,acesta era un thread stict pentru Intern.Moderatorul care le-a combinat este vinovatul. :(

delaoltenia
28th May 2010, 22:53
Daca tot e sa ne batem joc hai sa deschidem de-a*****a la threaduri.Atata timp eu ca user nu pot corecta un thread la care un admin intervine gresit imi rezerv dreptul de a deschide un alt thread,si o voi face atata timp cat e nevoie...:(:(
Citez din cel de care v-ati batut joc...Veniri,plecari,discutii...scandal,pumni si tot ce vreti.

delaoltenia
28th May 2010, 23:31
Un moderator stelist poate sa-l curete pe asta si sa-l redenumeasca?

Hingherul
28th May 2010, 23:32
tocmai voiam sa va intreb daca sunteti de acord sa las aici doar ontopicul!

dede
28th May 2010, 23:33
eu chiar vroiam sa citesc ce s-a mai intamplat pe la otelul :happy


da-i drumul :D

delaoltenia
28th May 2010, 23:33
Da @Hinghi...si inca ceva,am deschis gresit un thread refweritor la revenirea lui Piti,sterge-l si pe ala.

Hingherul
28th May 2010, 23:34
l-am unit cu cel existent!

gata, am sters tot ce era off topic. am rugat pe cineva sa stearga poll-ul. eu vad ca nu pot sa o fac.

Datenshi
29th May 2010, 00:16
Problema a fost ca am unit doua threaduri si am mutat o discutie pe suporter, dar nu s-a putut muta imediat si poll-ul acolo. Calmati-va, nu e sfarsitul lumii.

Nightwish
29th May 2010, 00:23
Problema a fost ca am unit doua threaduri si am mutat o discutie pe suporter, dar nu s-a putut muta imediat si poll-ul acolo. Calmati-va, nu e sfarsitul lumii.

Sa nu se mai intample!!! :rosu::D

Datenshi
29th May 2010, 00:48
Colegii tai moderatori,asa stiu sa rezolve o problema minora.

Nu era o problema minora, avand in vedere ca moderatorii nu au toate butoanele necesare. Avand in vedere ca supermoderatori sau admin nu erau, sanatate.

delaoltenia
29th May 2010, 08:20
Nu te acuz doar pe tine,sau mai putin pe tine:D...sanatate si de la mine,fara numar. ;) :)
app..pollul este problema,nu are nici o legatura cu threadul,poate vede cineva cu mai multe butoane.

Denis
29th May 2010, 10:09
Eu n-am butoanele necesare. Se pare ca un moderator stelist n-a avut ce face si a zis "ce p*m, hai sa bag un poll stelist, chiar daca-i offtopic, asta-i un forum stelist".

delaparis
29th May 2010, 19:04
S-a rezolvat.